Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر AMIR M13 - Farhan - 12-12-2013

اول سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب چند تا سوال آبدار:
چقدر احتمال میدی که سرگروه نویسنده های مبتدی بشی!؟
نظرت در مورد فروم گیمفا؟!
به نظرت این دور شما فعالیتتون بیشتره یا فعالیت ۳ ماه قبلی ما (:؟
کدوم مدرسه ای!؟
از  بازی مردگان متحرک خوشت میاد!؟
آخرین نمره فیزیکت چند بود!؟
و در آخر :/
چرا کره زمین گرد هستش!؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یا حق [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر AMIR M13 - PicaSSO - 12-12-2013

سلام به دوست عزیز خودم، امیرمحمد جان! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیدی بی خودی استرس داشتی، تگ رو هم که گرفتی! مبارک باشه! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یه انتقاد از نقد هام بکن. (حتما بکن!) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه انتقاد از پیش نمایش هام بکن. (اینو هم حتماً بکن!) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا تبریز اومدی؟ خوب بود؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بهترین کابرهای فروم به نظرت کدوم ها هستند؟ (5 نفر بگو.) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
همین، دیگه چیزی به فکرم نمیاد. هر چی سوال داشتم قبلاً ازت پرسیدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدرود! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر AMIR M13 - Delsin Rowe - 12-12-2013

(12-02-2013, 04:13 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: سلام و علیکم

خوبي ؟ بد نیستم به لطف خدا، رو به موتم(مریضم)

از من خوشت مياد ؟ مگه میشه خوشم نیاد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

چرا ؟همینجوری عشقی

از فروم راضي هستي ؟[font]آره ولی این چند روزی خیلی اذیت شدیم[/font]

چرا ؟همینجوری تفننی

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟سوال سیا.سی؟[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

چرا؟نپرس چرا

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟نه براش به صرفه نیست:D

چرا؟اینجا همه کپی بازی می کنند منتظر هک PS4 هستن پس در چنین شرایطی مناسب نیست

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟[font]املا سال دوم ابتدائی 12 ، نگید چرا اون روز مریض بودم همه چیز رو تیره و تار میدیدم![/font]
چرا من پول ندارم؟واقعا چرا
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟آره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟میرم به استقبال حضرت ملک الموت
نظرت راجع به عشق چی هست ؟بدبخت می کنه آدمو
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟آره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟گزینه دوم البته به صورت نامحسوس
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده![font]بی خیالی یا خیالی؟هیچ کدام[/font]
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟سایتو دوزبانه می کردمD:

وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟[font]استراحت[/font]

چرا دلار این قدر گرونه؟یادش بخیر اون موقع 1000 تومن بود

بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟93 سال زیر ماشین جر میرم

وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟باید مو بکاره

حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟آره ولی نمی گم

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)روزی 5 ساعت

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟معلم شیمی مون، ماشینشو پنجر کنم

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:زیر تریلی رفتن
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟چرا با اینکه می گن دنیا فانیه ولی ما باید انقدر بدبختی بکشیم(منظورم درسه)

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)آره خیلی بدجوره احساس می کنی روح از بدنت جدا میشه[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟تربیت فرزندانی صالح[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)الفرار[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بدرود خدا حافظ

(12-12-2013, 10:37 PM)'Farhan' نوشته است: اول سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سلام
خوب چند تا سوال آبدار:
چقدر احتمال میدی که سرگروه نویسنده های مبتدی بشی!؟0 درصد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد فروم گیمفا؟!خوب کمی تا قسمتی ابری
به نظرت این دور شما فعالیتتون بیشتره یا فعالیت ۳ ماه قبلی ما (:؟معلومه شما چون تعدادتون بیشتر بود
کدوم مدرسه ای!؟الغدیر
از  بازی مردگان متحرک خوشت میاد!؟آره
آخرین نمره فیزیکت چند بود!؟10(از 10)
و در آخر :/
چرا کره زمین گرد هستش!؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]دقیقا برای منم سواله چرا ذوزنقه نشد؟
یا حق [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]دست علی یارت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-12-2013, 11:09 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام به دوست عزیز خودم، امیرمحمد جان! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سلام داداش، مخلصم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
خوبی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]نه مریضم
دیدی بی خودی استرس داشتی، تگ رو هم که گرفتی! مبارک باشه! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]مرسی
یه انتقاد از نقد هام بکن. (حتما بکن!) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]چرا نقد جدید رو انقدر تاخیر دادی؟
یه انتقاد از پیش نمایش هام بکن. (اینو هم حتماً بکن!) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]پیش نمایش infamous خودتو با پیش نمایشMETAL GEARت بود دیگه مقایسه کن
تا حالا تبریز اومدی؟ خوب بود؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]آره، اههههههههه تلفن عمومی WIFI داشت[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
بهترین کابرهای فروم به نظرت کدوم ها هستند؟ (5 نفر بگو.) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فرهان، محمد حسین، محمد، کیوان، خودت، خودم و همه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین، دیگه چیزی به فکرم نمیاد. هر چی سوال داشتم قبلاً ازت پرسیدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بدرود! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] یارت بود الله

RE: صندلی داغ با حضور کاربر AMIR M13 - spartacus - 12-16-2013

نوبت این دوستمون هم به اتمام رسید میریم سراغ نفر بعدی:

[b]a.gamer[/b] [img]images/Montakhab/buddy_away.gif[/img]
This is the Fantasy based on Reality
[img]images/rates/nevisande%20arshad.png[/img]
[تصویر:  32192274748542199355.gif?dateline=1387010278] [table][tr][td]ارسال‌ها: 987
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table]
تا هفته بعد همین روز وقت دارید سوالاتتون را از ایشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - Nelo Angelo - 12-16-2013

سلام
خوبی؟
چه حسی داره نویسنده ارشد بودن؟
درسا چطوره؟
امتحانات کی شروع میشه؟
آخرین بازی که انجام دادی؟
پیش نمایش Witcher 3: Wild Hunt چی شد؟
چرا مطلب نمینویسی؟
چرا نمیخای نویسنده سایت یا مجله شی؟
دوست داشتی سرگروه باشی؟
کل مقاله هایی که نوشتی تو گیمفاست یا جای دیگه هم غعالیت کردی؟
سایت بهتره با فروم؟
ناراحتی نصف تحریریه رفتن؟
به نظرت سایت بدون سعید چی میشه؟
به نظر من سایت یه سعید نیکبخت دیگه داره به اسم علی یوسف زاده!
نظرت راجع به شخصیتم؟
راجع به: آواتارم؟
راجع به امضام؟
وضعیت مقاله هام چطوره؟
یه چند تا ایراد از مقاله هام بگیر.
و راجع به هر چیزی که به ذهنت میرسه؟
تو فروم از کی بدت میاد؟
از کی خوشت میاد؟
بهترین کاربر؟
بهترین نویسنده مبتدی؟
بهترین: نویسنده ارشد؟
بهترین مدیر انجمن؟
بهترین مدیر کل انجمن؟
بهترین کارآموز:
بهترین نویسنده سایت؟
بهترین خبر نگار سایت؟
و بهترین چیزایی که تو فروم هست رو بگو!
بد ترین کاربر؟
نظرت راجع به:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت راجع به: [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چرا سایت دیگه خوب نیست؟
بتل یا کالاف؟
پی اس یا فیفا؟
سونی یا ماکرو؟ خب معلومه سونی؟
پی اس 4 یا ایکس وان؟ اینم معلومه پی اس 4
بهترین شخصیت بازی ها؟
سینوس 57؟

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - PicaSSO - 12-16-2013

(12-16-2013, 06:56 PM)'hosseinxj0152' نوشته است: سلام         درود! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟   مرسی خوبم، شما خوبی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه حسی داره نویسنده ارشد بودن؟    خیلی خوبه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
درسا چطوره؟  هر سال شاگرد دوم میشم، احتمالاً امسالم شاگرد دوم بشم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
امتحانات کی شروع میشه؟   7 دی!
آخرین بازی که انجام دادی؟   Dishonored، حال به هم زن بود! [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]
پیش نمایش Witcher 3: Wild Hunt چی شد؟   کلاً کنسل شد! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا مطلب نمینویسی؟   فعلاً که چند روزه خبر میزارم. الآن دیگه وظیفمون یه چیز دیگه هست، برای همین کم کم نقد می نویسم. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
چرا نمیخای نویسنده سایت یا مجله شی؟   واقعاً چرا؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست داشتی سرگروه باشی؟   فرقی نمی کنه!
کل مقاله هایی که نوشتی تو گیمفاست یا جای دیگه هم غعالیت کردی؟    قبلاً تو دنیای بازی هم بودم؛ ولی فقط برای چند روز! اون جا نویسندگی نمی کردم. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سایت بهتره با فروم؟  محیط فروم رو خیلی دوست دارم، چون کسی بازی ها رو ترول نمی کنه، راستش رو بخوای بیشتر دوست دارم تو فروم فعالیت کنم. من که تا حالا تو سایت کامنت ندادم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ناراحتی نصف تحریریه رفتن؟ نصف که نه، بعضی هاشون! بله، کمی ناراحتم.
به نظرت سایت بدون سعید چی میشه؟   نمی دونم، ایشون از نویسندگان خوب سایت بودند؛ ولی آقای نوروزی قول دادند که جاشون نویسنده دیگه ای بیارن.
به نظر من سایت یه سعید نیکبخت دیگه داره به اسم علی یوسف زاده! مرسی، ما کی باشیم که با ایشون مقایسه بشیم؟!
نظرت راجع به شخصیتم؟  زیاد باهات آشنا نیستم؛ فقط چند بار حالتو گرفتم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راجع به: آواتارم؟  بدک نیست، می تونه بهترم باشه!
راجع به امضام؟ تبلیغاته دیگه!
وضعیت مقاله هام چطوره؟ خوبن، اشکالاتش رو بهت گفتم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه چند تا ایراد از مقاله هام بگیر. برو تو لینک مقاله هات، کلی بهشون گیر دادم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و راجع به هر چیزی که به ذهنت میرسه؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو فروم از کی بدت میاد؟  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از کی خوشت میاد؟   بیشتر اعضای فروم خوبن، همشون رو به جز یک عده خیلی کم دوست دارم!
بهترین کاربر؟  Alex Mercer
بهترین نویسنده مبتدی؟  همتون خوب هستید؛ ولی من از مقاله های امیر محمد خیلی بیشتر خوشم میاد. Amir M13
بهترین: نویسنده ارشد؟  اول خودم ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) بعد Farhan!
بهترین مدیر انجمن؟ Albert Wesker
بهترین مدیر کل انجمن؟ هم آقای خردمندی و هم آقا مرتضی خوب هستند، Admin و Spartacus
بهترین کارآموز: B the Game
بهترین نویسنده سایت؟  آقای هادی جوربیان
بهترین خبر نگار سایت؟  آقای مبین نعمت اللهی
و بهترین چیزایی که تو فروم هست رو بگو! زیادن، اینجا نمی گنجن!
بد ترین کاربر؟  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت راجع به:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]  ممنون!
نظرت راجع به: [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]   از خنده دارم میترکم!
چرا سایت دیگه خوب نیست؟  چرا، سایت که خوبه!
بتل یا کالاف؟ Medal of Honor! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پی اس یا فیفا؟ فوتبال دستی! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
سونی یا ماکرو؟ خب معلومه سونی؟ نیتندو! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من طرفدار نیستندو هستم، انحصاری هاش شاهکارن! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پی اس 4 یا ایکس وان؟ اینم معلومه پی اس 4   PS4! همین InFamous: Second Son به کل بازی های Xbox One می عرضن! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بهترین شخصیت بازی ها؟  Noctis Luis [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
سینوس 57؟ کسینوس 67؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ممنون که سوال پرسیدی! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - Stan - 12-16-2013

سلام استاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبى استاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟
نظرت درباره The Last of Us 6 كه تو PS6 بازى كردى چيه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟
آخرش چى شد؟
پسرِ جول آخرش پير ميشه ميميره[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟
نظرت درباره Quantom Break 4 كه تو Xbox Three بازى كردى چيه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟
بازى بارسا- ويارئال رو ديدى؟
نظرت درباره گروه ايران تو جام جهانى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره ليونل مسى مقابل هاشم بيك زاده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟
نظرت درباره من؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره گيم اسپات؟
نظرت راجع به سايت www.google.com ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
امسال نسخه چندم از فاينال فانتزى منتشر ميشه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا از DisHonored بدت مياد استاد[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]؟ ديگه از تو كه استادى بعيده[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
نظرت درباره خوابيدن سر كلاس[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
خب ديگه برو به شاگرد هات درس بده استاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خداحافظ[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-16-2013, 08:26 PM)'Solid' نوشته است: سلام استاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبى استاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟  مرسی خوبم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره The Last of Us 6 كه تو PS6 بازى كردى چيه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟  به Uncharted 9 نمی رسه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آخرش چى شد؟ نمی تونم اسپویل کنم که! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پسرِ جول آخرش پير ميشه ميميره[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟  دو تا انتخاب داری، هم می تونی بکشی، هم نکشی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره Quantom Break 4 كه تو Xbox Three بازى كردى چيه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟  نسخه سومش خیلی بهتر بود! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازى بارسا- ويارئال رو ديدى؟ همونی که رونالدو لایی خورد رو میگی؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره گروه ايران تو جام جهانى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خیلی شانس آورده! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره ليونل مسى مقابل هاشم بيك زاده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟  نظری ندارم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره من؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] پسر نیکی هستید! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره گيم اسپات؟  خیلی سختگیره! [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
نظرت راجع به سايت www.google.com ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  اصلاً برام آشنا نیست! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امسال نسخه چندم از فاينال فانتزى منتشر ميشه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] همزمان نسخه های 15 و 14 و 13 و یک Reboot دیگه منتشر میشه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] همه جا کاربرد داره!
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا از DisHonored بدت مياد استاد[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]؟ ديگه از تو كه استادى بعيده[img]images/smi/s0 (34).gif[/img] نمی دونم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره خوابيدن سر كلاس[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]  امروز خیلی خوابم میومد؛ ولی نخوابیدم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کار بسیار نیکی است! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب ديگه برو به شاگرد هات درس بده استاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از کلاس عقب موندم، باید به مدیر جواب پس بدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خداحافظ[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خداحافظ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - Arthas - 12-16-2013

خب شانس ازت روی برگردوند اینجا پیدات کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام
خوبی؟
با اسم فامیل شروع کنیم :)
نام:
نام خانوادگی:
میوه:
ماشین:
غذا:
کشور([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]):
چه رشته ای میری؟ چرا؟
دیس هانرد مزخرف بود؟!؟ چرا؟
پول بهتر است یا ثروت؟!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
یک جک بگو: (میگی جک لابد[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]):
دست چپ یا دست راست؟
راستی شما منو میشناسی؟!؟ من که شما را به یاد ندارم بشناسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
بدترین درس امسالت (به جز دفاعی!):
بازی مورد علاقت و سبک مورد علاقت:
به نظرت چرا همه قدیمی های فروم رفتن؟
نویسنده ارشد بودن چه حسی داره؟!؟
تاریخ دوست داری؟ نه به عنوان درس به عنوان اطلاعات عمومی:
مدرسه رو دوست داری؟ چرا؟
به نظرت بهترین بازی 2013 حق کی بود؟
کدوم کنسولو ترجیح میدی؟
چطور شد اومدی صندلی داغ؟!؟ وسط امتحانای ترم!!!
راستی صندلیت چه رنگیه؟!؟
بهترین انحصاری PC؟
قسمت خبری رو ترکوندی!! حیف که امتحان دارم وگرنه.... خبراتو میخوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
منتظرم تو سایت یک نقد از علی یوسف زاده ببینمااا منو زمین نزن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدو برو رنگتو سبز کن و بدون عذری قبول نیست![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]:
شخصیت منو توصیف کن (آرایه ادبی فراموش نشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
فیلم نگاه می کنی؟
چقدر تو روز بازی می کنی؟
تیم ما میخواد ارشدا رو نابود کنه ها حواست باشه که همه ما آماده ایم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین بازی عمرت چی بوده؟
سایت رو دیدی چقدر خلوت شده؟!؟
با درسا چطوری؟!؟
بهترین اتفاقی که میتونه تو زندگیت بیفته:
دوتا باز هستی؟
باور کن الان وسط خوندن یک درس مزخرف به نام مطالعات اجتماعی هستم وگرنه تعداد سوالا دو برابر بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خدافظ استاد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(12-16-2013, 08:54 PM)'Y2J' نوشته است: خب شانس ازت روی برگردوند اینجا پیدات کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام  درود کیوان عزیز!
خوبی؟  بد نیستم!
با اسم فامیل شروع کنیم :)   شروع کنیم!
نام: علی
نام خانوادگی: یوسف زاده
شهر: استان آذربایجان شرقی (شهرش رو خودت پیدا کن! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
میوه: خیار! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ماشین: پژو
غذا: قورمه سبزی! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
کشور([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]): فرانسه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چه رشته ای میری؟ چرا؟ ریاضی، ریاضی رو فولم! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] البته احتمالاً واسه کنکور هم زبان امتحان بدم، هم ریاضی! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دیس هانرد مزخرف بود؟!؟ چرا؟ آره باو ... نه گرافیک داره، نه گیم پلی! فقط یک خورده داستانش خوب بود.
پول بهتر است یا ثروت؟!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: پزشکی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یک جک بگو: (میگی جک لابد[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]): یادم نیست! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دست چپ یا دست راست؟ با هر دو می نویسم! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] البته بیشتر از راست استفاده می کنم.
راستی شما منو میشناسی؟!؟ من که شما را به یاد ندارم بشناسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: خیلی برام آشنایی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بدترین درس امسالت (به جز دفاعی!): اجتماعی! [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]
بازی مورد علاقت و سبک مورد علاقت: Final Fantasy در سبک JRPG [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
به نظرت چرا همه قدیمی های فروم رفتن؟ نمی دونم، فهمیدی به منم بگو! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نویسنده ارشد بودن چه حسی داره؟!؟ انشاء ا... خودت بعد از 3 ماه می فهمی! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تاریخ دوست داری؟ نه به عنوان درس به عنوان اطلاعات عمومی: آره، بدم نمیاد!
مدرسه رو دوست داری؟ چرا؟ آره، چون دوستای زیادی تو مدرسه دارم.
به نظرت بهترین بازی 2013 حق کی بود؟ The Last of Us
کدوم کنسولو ترجیح میدی؟ PS4 [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چطور شد اومدی صندلی داغ؟!؟ وسط امتحانای ترم!!! اومدم دیدم آقا مرتضی بهم پیام خصوصی داده! قبلاً ثبت نام کرده بودم.
راستی صندلیت چه رنگیه؟!؟ قهوه ای.
بهترین انحصاری PC؟  نمی دونم، بیشتر بازی ها یا مولتی پلتفرم هستن یا انحصاری کنسول! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
قسمت خبری رو ترکوندی!! حیف که امتحان دارم وگرنه.... خبراتو میخوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: مرسی، بالاخره دیگه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منتظرم تو سایت یک نقد از علی یوسف زاده ببینمااا منو زمین نزن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] رو چشم!
بدو برو رنگتو سبز کن و بدون عذری قبول نیست![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]: باشه! [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
شخصیت منو توصیف کن (آرایه ادبی فراموش نشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) وقتی در تاریکی قدم می زدم، دستی از سمت شعاع روشنایی به سویم بلند شد؛ دستی از طرف دوستی عزیز، دوستی به نام کیوان! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فیلم نگاه می کنی؟ آره، خیلی فیلم می بینم!
چقدر تو روز بازی می کنی؟ ا ساعت یا 45 دقیقه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تیم ما میخواد ارشدا رو نابود کنه ها حواست باشه که همه ما آماده ایم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یعنی الآن گارد بگیریم؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین بازی عمرت چی بوده؟ Dishonored! [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]
سایت رو دیدی چقدر خلوت شده؟!؟ آره. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با درسا چطوری؟!؟ سلام میرسونن! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین اتفاقی که میتونه تو زندگیت بیفته: خریدن PS4، بزرگترین آرزوم اینه که یه PS4 داشته باشم! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
دوتا باز هستی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باور کن الان وسط خوندن یک درس مزخرف به نام مطالعات اجتماعی هستم وگرنه تعداد سوالا دو برابر بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درک می کنم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خدافظ استاد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ممنون که سوال پرسیدی! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]