Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - PicaSSO - 12-18-2013

یعنی دیگه سوالی از من ندارید؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا کسی سوال های سختی نپرسیده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - Mr.Marston - 12-18-2013

درود....
خب خوبی ؟؟
دیگه چه خبر؟؟
والا سوال خاصی به ذهنم نمیرسه ولی حالا یه چندتا به خاطر تو میپرسم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ماشین مورد علاقه؟؟؟
رنگ موردعلاقه؟؟
ps4 میگیری یا xbox one?
از ایران یا ....؟
اواتارم؟؟؟
امضام؟؟؟
الان من واقعا دلیل این تگ هارو نمی دونم شما میدونی به ما بگو...؟؟؟
فروم چطوره(خوابه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])؟؟؟
یه پیشنمایش قرار بود از witcher بنویسی من نمیدونم کجاست لینک بده اگه منتشر کردی؟؟؟
والیبال بازی میکنی ؟؟؟
ورزش میکنی ؟؟حرفه ای؟پستت؟
این اواتارات رو جمع کن از دلسین بزار...
نظرت درباره اینکه همه ی نویسنده های خوب رفتن(البته اونایی که هستن خوبن)؟؟
خوب دیگه سوالی ندارم ....
بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - PicaSSO - 12-19-2013

(12-18-2013, 11:58 PM)'Mr.Marston' نوشته است: درود.... سلام! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
خب خوبی ؟؟ مرسی، خوبم.
دیگه چه خبر؟؟ به بخش خبری سر بزن تا اخبار رو[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ببینی! [img=30x18]images/smi/s0 (45).gif[/img]
والا سوال خاصی به ذهنم نمیرسه ولی حالا یه چندتا به خاطر تو میپرسم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  اشکالی نداره، من جواب میدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ماشین مورد علاقه؟؟؟ بوگاتی! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
رنگ موردعلاقه؟؟ نارنجی [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ps4 میگیری یا xbox one? معلومه که PS4
از ایران یا ....؟ شما پولش رو بیار تا بعداً تصمیم بگیرم قراره از کجا بخرم! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اواتارم؟؟؟  عالی، عوضش نکن!
امضام؟؟؟ اینم عالی!
الان من واقعا دلیل این تگ هارو نمی دونم شما میدونی به ما بگو...؟؟؟ بله دیگه،
نویسنده مبتدی ---> نویسنده ارشد ---> منتقد ---> کاندیدای تحریریه ---> تحریریه سایت یا مجله
کارآموز ---> مدیر انجمن ---> مدیر ارشد ---> کاندیدای مدیریت ---> مدیر کل انجمن

سوالی داشتی بازم بپرس! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
فروم چطوره(خوابه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])؟؟؟ اصلاً یه نگاه به بخش خبری انداختی که ببینی چه جوری خبر میزارم؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه پیشنمایش قرار بود از witcher بنویسی من نمیدونم کجاست لینک بده اگه منتشر کردی؟؟؟ نه، کلاً کنسل شد! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
والیبال بازی میکنی ؟؟؟ آره، ولی زیاد نه!
ورزش میکنی ؟؟حرفه ای؟پستت؟ آره، فوتبال، بله حرفه ای، هافبک یا حمله! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
این اواتارات رو جمع کن از دلسین بزار... چرا؟! یعنی شما Delsin Rowe رو به Noctis ترجیح میدی؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره اینکه همه ی نویسنده های خوب رفتن(البته اونایی که هستن خوبن)؟؟ دوست های تو رفتن، من باید این رو ازت بپرسم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب دیگه سوالی ندارم .... باشه، اگه سوال دیگه ای بود، من در خدمتم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بدورد too! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - MR.FULLHD - 12-19-2013

سلام

خوبي ؟

از من خوشت مياد ؟

چرا ؟

از فروم راضي هستي ؟

چرا ؟

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟

چرا؟

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون)

چرا؟

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟
چرا من پول ندارم؟
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟
نظرت راجع به عشق چی هست ؟
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده!
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟

وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟

چرا دلار این قدر گرونه؟

بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟

وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟

حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)

بدرود 

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - MICROSOFT - 12-19-2013

سلام بر تو علی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

منو که میشناسی؟
نظرت در مورد نقد هام چیه؟
کدوم سایت بازی رو از همه بیش تر دوست داری؟
معدل میان ترمت چند شد؟
یک ایراد از گیمفا بگیر.
چرا فاینال فانتزی رو دوست داری؟
کنسول نسل بعدت چیه؟
اگه نظرت در سوال بالا PS4 هست چیکار کنم XBOX ONE بگیری؟
بهترین بازی ماشینی از نظر تو.
نظرت در مورد Quantum Break چیه؟؟

همین دیگه خداحافظ.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - PicaSSO - 12-19-2013

(12-19-2013, 12:25 AM)'MR.FULLHD' نوشته است: سلام  سلام! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

خوبي ؟ بله، خوبم! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

از من خوشت مياد ؟ آره. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

چرا ؟ چون خوشم میاد! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

از فروم راضي هستي ؟ تابستان فعالیت خیلی بیشتر بود؛ ولی حالا کم تر شده! من که دارم تلاش می کنم راه بیفته! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

چرا ؟ تو سوال بالایی جواب دادم. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟ آره.

چرا؟ چون می تونیم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون) عمراً بزنه، داشتم خبر می ذاشتم که دیدم Sony تو هند جشن Launch گرفته؛ ولی ایران ...! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

چرا؟ به سوال قبلی مراجعه شود! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟ 14 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا من پول ندارم؟ چون نداری! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟ نه، از این کارا خوشم نمیاد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟ اول میرم یه بانک رو میزنم، بعد میرم یک PS4 میگیرم و ...! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نظرت راجع به عشق چی هست ؟ اصلاً میدونستید که معنی عشق چیه؟! عشق از این کلمات به وجود اومده ---> علاقه شدید قلبی، که مخففش میشه عشق! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟ دو بار! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟ بستگی به جایی که میرم داره! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟ به همه یک PS4 میدادم! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟ اول میرم سر کامپیوترم! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

چرا دلار این قدر گرونه؟ چون ارزون نیست! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟ 98! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] مرگ طبیعی!

وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟ آینه! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟ نه، اگه لازم باشه سپر انسانی هم میگیرم! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)  درس هایی که ما می خونیم با درس هایی که شما می خونید، فرق داره؛ برای همین نمی تونم بگم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟ ر.یگی! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دوست دارم خفش کنم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی: شلیک کردن به خودم، چون شبیه فیلم ها میشه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟ خدایا اگه عدالت در جامعه برقراره، چرا باید من این جا با سگا Mortal Kombat 3 بازی کنم؛ ولی یکی هم سن من، تو اروپا با PS4 یه بازی مثل InFamous: Second on رو بازی کنه؟! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله) نه، انشاء ا... وقتی که مردم بهت زنگ میزنم و میگم! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟ برای بچه هام PS4 میخرم! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری) مثل یک مرد می ایستم تا پلیس بیاد! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

بدرود  خداحافظ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-19-2013, 10:28 AM)'MICROSOFT' نوشته است: سلام بر تو علی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]  سلام بر تو آرمان! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

منو که میشناسی؟ بله، از اولین کسایی هستی که تو فروم باهاشون دوست شدم! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت در مورد نقد هام چیه؟ خوبن؛ ولی یک کمی جذابیت لازم رو ندارن.
کدوم سایت بازی رو از همه بیش تر دوست داری؟ گیمفا! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
معدل میان ترمت چند شد؟ هنوز کارنامه ندادن! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یک ایراد از گیمفا بگیر. یک کمی بدقولی زیاد می کنند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا فاینال فانتزی رو دوست داری؟ چون واقعاً دوست داشتنی هست! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نمایشی که تو E3 داشت، فوق العاده بود! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
کنسول نسل بعدت چیه؟ PS4، البته اگه پولش رو داشتم! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اگه نظرت در سوال بالا PS4 هست چیکار کنم XBOX ONE بگیری؟ یه Xbox One برام بفرست، من کلاً Sony رو بزارم کنار! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین بازی ماشینی از نظر تو. با اینکه فن Sony هستم؛ ولی Forza رو بیشتر دوست دارم!
نظرت در مورد Quantum Break چیه؟؟ نمایش خوبی داشت؛ گیم پلی بازی رو ندیدم که نظری بدم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

همین دیگه خداحافظ.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]   مرسی که سوال پرسیدی! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] خداحافظ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - JOHN ABROZZI - 12-20-2013

دروود بر تو
اولن من بگم کار ندارم کی چه سوالیو چند بار پرسیده باید دوباره جواب بدی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب منو که میشناسی؟؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت درباره من ؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اواتارم ؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اهنگ چی گوش میدی؟؟
از چه درسی بدت میاد ؟؟{من دینی و عربی و ریاضی و زیست و...........}}
کم ترین نمرت ؟؟
ماشین باز هستی؟؟
گوشی موشی چی داری؟؟
من عاشق اینم تو چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟؟
30second to mars رو میشناسی ؟؟اخه چرا میدونی چقدر معروفه؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قرمه سبزی یا برج ایفل ؟؟{البته برا خوردن}
ببخشید من بلد نیستم سوال کنم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پیاز یا بوقلمون؟؟؟
ببخشید دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب دیگه بدروود

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - Stan - 12-20-2013

سلام و درود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوبى؟
خوشى؟
سلامتى؟
سلامتى؟
خوشى؟
خوبى؟ 
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]درود و سلام
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت ديوونم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه بهت يه PS4 بدن ولى بگن فاينال فانتزى رو بذار كنار قبول مى كنى؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره The Walking Dead؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نظرت درباره فرستادن ميمون به فضا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره پرديس گيم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نظرت درباره Sony؟[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت درباره Apple؟
نظرت درباره Samsung؟
چرا اومدى گيمفا؟
دوست داشتى منتقد گيم اسپات باشى؟
دوست دارى بازى بسازى؟
نظرت درباره شعر؟
نظرت درباره رياضى؟
"          ".      علوم؟
".         ".       تاريخ؟
پول دارى؟ تو جيبت؟ الان؟
توى متن زير چند تا غلط املايى وجود داره؟
كنصول نثل حشتمى صونى، يعنى PS4 داراى انهسارى حاى خوبى عست. يكى اذ اين اناوين inFamus Secand Sun نام دارد. در عين انوان كنطرل دلصين را بر عحده مى گيريم.
خب ديگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلاً خطاحافظ اسطاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - PicaSSO - 12-20-2013

(12-20-2013, 12:43 AM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: دروود بر تو سلام! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اولن من بگم کار ندارم کی چه سوالیو چند بار پرسیده باید دوباره جواب بدی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اشکالی نداره! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
خب منو که میشناسی؟؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] بله، از رفیق هامون هستید! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره من ؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] پسر خوبی هستی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اواتارم ؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img] خوبه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اهنگ چی گوش میدی؟؟ فقط آهنگ انگلیسی و آمریکایی تو سبک رپ و پاپ گوش میدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
از چه درسی بدت میاد ؟؟{من دینی و عربی و ریاضی و زیست و...........}} آمادگی دفاعی! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کم ترین نمرت ؟؟ 14
ماشین باز هستی؟؟ اصلاً، حالم به هم می خوره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گوشی موشی چی داری؟؟ یه تبلت دارم! Galaxy Tab 2. 7 inch
من عاشق اینم تو چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟؟ همین طور! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
30second to mars رو میشناسی ؟؟اخه چرا میدونی چقدر معروفه؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اصلاً ندیدمش! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قرمه سبزی یا برج ایفل ؟؟{البته برا خوردن} قورمه سبزی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ببخشید من بلد نیستم سوال کنم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اشکال نداره، یاد میگیری! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پیاز یا بوقلمون؟؟؟ مرغ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ببخشید دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] عفو شدید! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خب دیگه بدروود  رفتم، خداحافظ! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(12-20-2013, 01:03 AM)'Solid' نوشته است: سلام و درود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] درود و سلام! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوبى؟ خوبم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوشى؟ خوشم!
سلامتى؟ سلامتم!
سلامتى؟ سلامتم!
خوشى؟ خوشم!
خوبى؟ خوبم!
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]درود و سلام  درود و سلام! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]       [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت ديوونم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تا حدودی، شوخی کردم، نه اصلاً! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
چرا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به سوالات یه نگاهی بنداز! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه بهت يه PS4 بدن ولى بگن فاينال فانتزى رو بذار كنار قبول مى كنى؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه قبول نمی کنم! [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
نظرت درباره The Walking Dead؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] اصلاً ازش خوشم نمیاد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره فرستادن ميمون به فضا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مقدمه ای برای فرستادن گوریل و سپس انسان! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره پرديس گيم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] زیاد نمی شناسم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره Sony؟[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] عالی، می خوام یه X peria Z بگیرم!
نظرت درباره Apple؟ گوشی هاش تو ایران کارآیی ندارند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره Samsung؟ خوبه؛ ولی من زیاد از این تبلتم که سامسونگه راضی نیستم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا اومدى گيمفا؟ میشه نگم؟! [img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست داشتى منتقد گيم اسپات باشى؟ آره! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست دارى بازى بسازى؟ آره! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت درباره شعر؟ شعر، فقط شعر های مولوی! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت درباره رياضى؟ خیلی درس خوبیه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
"          ".      علوم؟ فقط بخش فیزیکش رو دوست دارم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
".         ".       تاريخ؟ به عنوان یک درس دوستش ندارم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پول دارى؟ تو جيبت؟ الان؟ الآن تو جیبم 2000 تومان دارم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
توى متن زير چند تا غلط املايى وجود داره؟
كنصول نثل حشتمى صونى، يعنى PS4 داراى انهسارى حاى خوبى عست. يكى اذ اين اناوين inFamus Secand Sun نام دارد. در عين انوان كنطرل دلصين را بر عحده مى گيريم. 18 تا فکر کنم! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خب ديگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب دیگه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلاً خطاحافظ اسطاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بدرود! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمنa.gamer - Delsin Rowe - 12-20-2013

خب سلامی مجدد بر خبرنگار یا منتقد خودمون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چندتا سوال داشتم که باید حتما جواب بدی، باشه؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چجوری با انجمن آشنا شدی؟
روند آشناییت با انجمن رو تشریح کن!
چه جیزی باعث شد که با انجمن آشنا بشی؟
آشناییت با انجمن چه شکلی بود؟
آیا تو با انجمن آشنا شدی یا اون با تو؟
آشناییت با انجمن خیلی خوب بود؟
چرا؟
به چه سبکی با انجمن آشنا شدی؟(عاشقانه، درام و...)
آیا آشناییت با انجمن به زندگیت رنگ و بوی دیگه ای داد؟
به چه شیوه ای آشنا شدن با انجمن رو می پسندی؟
آیا روند آشناییت با انجمن سریع بود؟
و یه سوال دیگه
.
.
.
.
چجوری با انجمن آشنا شدی؟

[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]