Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - Stan - 01-22-2014

'a.gamer dateline='' نوشته است: سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام داش على[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستش من چند وقتی بود که سوال نمی پرسیدم، ولی چون دیدم تو هستی، گفتم واسه اذیت هم که شده باید سوال بپرسم! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]لطف دارى داش على[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره  موارد زیر:
بسته شد Spartacus
Spartacus: بسته شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] جدا از شوخى بگم، بسيار قانون مند و حرفه اى
آقای خردمندیبهترين سر دبير
آقای نوروزی بهترين مدير
آقای نراقی زحمت كش
آقای یوسف زاده (بدون آقا خوانده نشود! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) يه انسان خيلى عالى وگل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بن نشانه ى بى قانونى
رپ بدون Eminem معنا نداره
راک بدون Avril معنا نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاپ خيلى خوشم نمياد. كلاً از موسيقى هاى خيلى آروم و عاشقانه زياد خوشم نمياد
اکشن ماجرایی سبك مورد علاقم
Hideo Kojima: نابغه شرق!
Final Fantasy (توجه داشته باش که به کی داری جواب میدی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] راستش با اينكه نسخه هاى قبلى رو بازى نكرده بودم ولى اصلاً خوشم نميومد ولى Lightning Returns رو حتماً بازى مى كنم. فكر كنم خيلى بهتر شده
===
بهترین نویسنده ارشد (منظورم گروه قبلی هست.) من نميتونم انتخاب كنم ولى شخصاً به كار هاى تو، فرهان، على واحدى و عرفان خورسند علاقه مندم
بهترین نویسنده مبتدی (منظورم گروه قبلی هست.)كيوان آميرزاده
بهترین مدیر انجمن ميتونم بگم همه ى مدير هاى انجمن عالى هستن. 
بهترین کاربر به جز دوستانى كه تگ دارن: JOHN ABROZZI , nami1, "reza marston"
استاد EminEm یا خواهر Avril؟ خواهر آوريل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت در مورد امضام؟به نظرم خيلى جالب نيست
نظرت در مورد آواتارم؟خيلى قشنگه
همین، چیزی به ذهنم نیومد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چون نتونستم اذیت (!) کنم، جواب ها رو رنگارنگ بده! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]بى خيال باو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]با رنگ هاى سياه پر رنگ جواب دادم
خداحافظ. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 خداحافظ داش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

'Big Wolf dateline='' نوشته است: سلام عزیزم خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سلام عليرضا جون معلومه كه خوبم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کم سوال میپرسم مغز پخت بشی نسوزی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]لطف دارى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  1. چهارده سال و نیم یا پانزده سال؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]چهارده سال و نيم ولى تو پانزده حساب كن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  2. کل انجمن رو آوریل کردی راضیم ازت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]جمله خبری بود ولی میتونی نظرتو هم راجع بهش بگی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]انجام وظيفه بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  3. نظرت در مورد من؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] انسان خيلى باحال و خوب و گل و گلابى هستى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  4. نظرت در مورد رضا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خدا بيامرزتش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دلم براش تنگيده اصلاً نمياد
  5. نظرم در مورد خودت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]يه انسان خيلى عالى، بى نقص، بى نظير و چاكر بر و بچ گيمفا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  6. از دهاتتون چه خبر؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] لس آنجلس رو ميگى؟ هيچى سلامتى هوا خيلى گرم شده. ١٧ درجه!
  7. شکلک های پاسخ سریع یه نکته انحرافی داره اگه گفتی چیه؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من آى كيوم ضعيفه نميتونم تشخيص بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  8. تگ تحریریه رو سبز دوست داشتی یا صورتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](سوال س.یاسی پرسیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])رنگ كه مهم نى ولى صورتى قشنگ بود[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
  9. به نظرت بیک زاده در مواجهه با مسی به چه شکلی در میاد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شكل علامت تعجب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  10. قد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 179
  11. وزن؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]60
  12. وزن در کره ماه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ششصد نيوتون تقسيم بر 1.7 ( فكر كنم ) معادل با 350 نيوتن = 35 كيلوگرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  13. وزن در مریخ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ششصد نيوتن تقسيم بر 4 معادل با 150 نيوتن = 15 كيلوگرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  14. جرم در مشتری؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به دليل اينكه هيچ وقت به مشترى نميرم پس وزنم به چه دردى ميخوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  15. حصین یا هیچکس؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حصين
  16. نظرت در مورد زد بازی؟ باحاله. هيدن از همه بهتره
  17. نظرت در مورد هیدن؟ بهترين صداى رپ فارس
  18. نظرت در مورد Mj?[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تكست هاش عاليه
  19. به نظرت سامان به خاطر پیشرو([img]images/smi/s0 (45).gif[/img])رفت؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]اونطورى كه خودش ميگه نه ولى احتمالاً آره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  20. رپ گوش میدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نه زياد. فقط آوريل ميگوشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  21. کدوم بازی رو بیشتر دوست داری؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] The Last of Us
  22. آخرین خاطرت از سرسره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بر عكس بالا رفتن لامصب خيلى حال ميده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
  23. پیتزا یا همبرگر؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]سوال خيلى سختى پرسيدى. ولى پيتزا رو ترجيح ميدم
  24. چلو کباب یا قورمه سبزی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چرا منو تو اين شرايط ميذارى؟؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
  25. جوجه کباب با لیمو یا دیزی سنگی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ديزى
  26. دوست داشتی یه روز جات با من عوض می شد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]نه. همينطورى باحال تره
  27. اگه یک روز مراقب امتحان بشی میذاری دوستان تقلب کنن؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]همه رو آزاد ميذارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  28. توی خونه ت***** تا چه حد تاثیر داری؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]چى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خداحافظ عزیزم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]مغز پخت شدی خبر بده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خداحافظ. حتماً خبر ميدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - Delsin Rowe - 01-22-2014

سلام [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من در حرکت ناباورانه ای می خوام سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی؟
اوضاع به کامه؟( نظرت در مورد امیرعلی فهامه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
چرا جامد؟
چرا مایع نه؟
آیا تا الان تونستی نفس مکملی برای خود در تحریریه پیدا کنی؟( که تمام کارهاتون شبیه هم باشه)
نظرت در مورد آوریل؟
چرا آوریل؟
لعنت بر آوریل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منظورم ماه میلادیش بود، فکر بد نکن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا از بین استقلال و پرسپولیس هیچ کدوم رو دوست نداری؟( به قول رضا میر کریمی محافظه کار ها همه پرسپولیسن؛ امیدوارم تو هم همین طور باشی)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از تحرکات متحد الشکل خوشت میاد؟( مثل همین آواتار آوریل)
در کدوم سایت ها بودی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
شرحی از خاطراتت در پارسی گیم؟
پردیس گیم؟
گیمفا؟
تا الان هرچی گذشت!
نظرت در مورد تحریریه کی رفتن؟
آیا آدم اجتماعی هستی یا خیلی سخت با دیگران رابطه برقرار می کنی؟
به نظرت تزویر چیز بدیه و اگه بده چرا بعضیا ازش استفاده می کنن؟
غرور تا چه حد می تونه به پیشرفت کمک کنه؟
چرا بعضیا وقتی تگ می گیرن رفتارشون با کاربرای عادی عوض میشه و خودشونو میگیرن؟
به نظرت کمیت مهمتره یا کیفیت؟
یادمه یه نقد 700 کلمه ای نوشتی؟ بازخوردش چطور بود؟
وقتی یه نفر از رو نقدت اسکی می کنه چی حسی بهت دست میده؟ (نقد آخرین ما شما رو می گم که یکی اسکی گرد ازش تو فروم!)
به نظرت آدم ها چنددسته اند؟
به نظرت چرا خیلی ها تو صندلی داغ من شرکت نکردن؟ آیا به خاطر عدم داشتن تگ درست و درمون من بود یا رفتارم؟
نظرت در مورد من چیه؟
و نظرت در مورد مقالاتم که فکر نکنم خونده باشی؟
نظرت در مورد دوستانم؟
نظرت در مورد خودت؟
به آوتار من از 1 تا 3 چند میدی؟
چرا ما باید فقط تو مقالات علائم نگارشی رو رعایت کنیم؟
در یک خط توضیح بده منظور این جمله چیه؟ " تقدم نفع شخصی و عمومی بر مصالحه عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان"
چرا بعضی ها در مورد چیزی که نمیدونن نظر میدن و چرا ندیده قضاوت می کنن و چرا روابط رو به ضوابط ترجیح میدن؟
نظرت در مورد زندگی؟
نظرت در مورد سریال آوای باران که من به شدت ازش بدم میاد؟
نظرت در مورد سرزمین بادها که من برای سومین بار دارم میبینم؟
نظرت در مورد wd?
اگه سوالاتم بد بود ازت عذرخواهی می کنم!
به امید دیدار

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - MR.FULLHD - 01-22-2014

سلام

خوبي ؟

از من خوشت مياد ؟

چرا ؟

از فروم راضي هستي ؟

چرا ؟

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟

چرا؟

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون)

چرا؟

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟
چرا من پول ندارم؟
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟
نظرت راجع به عشق چی هست ؟
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده!
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟

وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟

چرا دلار این قدر گرونه؟

بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟

وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟

حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)

في امان الله

راستي دوتا سوال كه بالا يادم رفت بگم

نظرت در مورد اواتارم

نظرت در مورد امضام

خب ديگه بسته

خدا حافظ

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - Stan - 01-22-2014

'AMIR M13 dateline='' نوشته است: سلام [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من در حرکت ناباورانه ای می خوام سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام داداش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی؟عاليم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اوضاع به کامه؟( نظرت در مورد امیرعلی فهامه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) ما كه نفهميديم چى ميگى ولى به كامه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا جامد؟ ساليد: متال گير ساليد، ساليد اسنيك، استوار
چرا مایع نه؟ Liquid خيلى باحال نيست
آیا تا الان تونستی نفس مکملی برای خود در تحریریه پیدا کنی؟( که تمام کارهاتون شبیه هم باشه)نه من منحصر به فردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آوریل؟Beautiful, Incredible, خوش صدا كلاً عاليه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا آوریل؟چرا نه؟ آهنگ هاشو گوش كن ميفهمى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لعنت بر آوریل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
منظورم ماه میلادیش بود، فکر بد نکن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اون April هست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا از بین استقلال و پرسپولیس هیچ کدوم رو دوست نداری؟( به قول رضا میر کریمی محافظه کار ها همه پرسپولیسن؛ امیدوارم تو هم همین طور باشی)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]واقعاً هر دوشون نفرت انگيزن. مگه دربى رو نديدى؟
از تحرکات متحد الشکل خوشت میاد؟( مثل همین آواتار آوریل)هان؟ اگه مثل آواتارمه پس خوشم مياد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در کدوم سایت ها بودی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]پارسى گيم بودم و الان توى پرديس و گيمفا هستم
شرحی از خاطراتت در پارسی گیم؟ سايت خوبى بود و روند رو به رشد عالى داشت. الان خيلى مطلع نيستم
پردیس گیم؟ يكى از بهترين سايت هاى ايران با تجربه و سابقه عالى
گیمفا؟ هيچ وقت انتظار اين پيشرفت رو نداشتم
تا الان هرچی گذشت!
نظرت در مورد تحریریه کی رفتن؟ واقعاً بعضى از اعضاى تحريريه بينظير بودن ولى... الان ما بهتريم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آیا آدم اجتماعی هستی یا خیلی سخت با دیگران رابطه برقرار می کنی؟فوق اجتماعى. توى دو هفته اول سال تحصيلى با كل دانش آموزا دوست شدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت تزویر چیز بدیه و اگه بده چرا بعضیا ازش استفاده می کنن؟بله واقعاً بده ولى ما ايرانى هستيم!
غرور تا چه حد می تونه به پیشرفت کمک کنه؟غرور بيش از حد، باعث سقوط انسانه ولى انسان بايد اعتماد به نفس داشته باشه
چرا بعضیا وقتی تگ می گیرن رفتارشون با کاربرای عادی عوض میشه و خودشونو میگیرن؟از خودشون بپرس. ما كه با همه صميميم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت کمیت مهمتره یا کیفیت؟ بدون شك كيفيت
یادمه یه نقد 700 کلمه ای نوشتی؟ بازخوردش چطور بود؟ منفى! چون فقط به كميت اهميت داده ميشد. 
وقتی یه نفر از رو نقدت اسکی می کنه چی حسی بهت دست میده؟ (نقد آخرین ما شما رو می گم که یکی اسکی گرد ازش تو فروم!)حس غرور. چون يعنى اونقدر خوب هستم كه ديگران از روش تقليد كنن
به نظرت آدم ها چنددسته اند؟ دو دسته ١. يا طرفدار آوريل هستن ٢. يا دوست دارن طرفدار آوريل باشن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت چرا خیلی ها تو صندلی داغ من شرکت نکردن؟ آیا به خاطر عدم داشتن تگ درست و درمون من بود یا رفتارم؟ شايد اون موقع اونقدر توى سايت دوست و رفيق نداشتى 
نظرت در مورد من چیه؟خيلى رك ميگم؛ خيلى باحالى ازت خوشم مياد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و نظرت در مورد مقالاتم که فکر نکنم خونده باشی؟ تازگى ها كه نخوندم ولى زمانى كه مبتدى بودى انتظار نداشتم سطح مقالاتت تا اين حد باشه. 
نظرت در مورد دوستانم؟ همه  دوستانت رو كه نميشناسم ولى از بينشون نامى پسر باحاليه
نظرت در مورد خودت؟من نبايد درباره خودم نظر بدم ولى تا حدى كه ميتونم ميخوام دوستانم رو راضى نگه دارم
به آوتار من از 1 تا 3 چند میدی؟ 2.5 چون فقط به آواتار آوريل 3 ميدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا ما باید فقط تو مقالات علائم نگارشی رو رعایت کنیم؟ باعث راحت تر بودن خواننده ميشه و به مقاله نظم مى بخشه. 
در یک خط توضیح بده منظور این جمله چیه؟ " تقدم نفع شخصی و عمومی بر مصالحه عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان"راستش چيزى نفهميدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا بعضی ها در مورد چیزی که نمیدونن نظر میدن و چرا ندیده قضاوت می کنن و چرا روابط رو به ضوابط ترجیح میدن؟عادت ما ايرانى ها اينه كه فكر مى كنيم تو همه چيز تخصص داريم و جواب سوال دوم اينكه توى كشور هاى جهان سومى روابط به ضوابط ترجيح داده ميشه
نظرت در مورد زندگی؟مثل يه قله ميمونه كه بايد ازش بالا بريم و زمانى سقوط مى كنيم كه حس كنيم كامل هستيم
نظرت در مورد سریال آوای باران که من به شدت ازش بدم میاد؟ مثل بقيه سريال هاى ايرانى
نظرت در مورد سرزمین بادها که من برای سومین بار دارم میبینم؟ تا بحال نديدمش
نظرت در مورد wd? روز به روز داره سطح انتظاراتم ازش ميره بالتر
اگه سوالاتم بد بود ازت عذرخواهی می کنم!عالى بود. بهترين سوالات تا الان
به امید دیدار
خداحافظ ;)

'MR.FULLHD dateline='' نوشته است: سلام سلام

خوبي ؟ خوبم ممنون

از من خوشت مياد ؟ بله چرا كه نه!

چرا ؟ بى دليل. از بيشتر بچه هاى فروم خوشم مياد

از فروم راضي هستي ؟ نه

چرا ؟ بيش از حد خلوته

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟ بله

چرا؟ به دليل دو.لت جديد

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون) بله

چرا؟ فروش بهتر

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟ 10[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
چرا من پول ندارم؟ كى پول داره؟
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟ نه هرگز
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟ در كار هايى كه كردم مى انديشم
نظرت راجع به عشق چی هست ؟ نظر خاصى ندارم. عاشق آوريلم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟ نه خوشبختانه
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟ راه خودم رو ميرم. به بقيه كارى ندارم
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده! آيا آوريل را دوست دارى؟ بله
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟ كارى نمونده كه انجام داده نشده باشه

وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟ ميخوابم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

چرا دلار این قدر گرونه؟ ريال بى ارزشه

بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟ 90 و مرگ طبيعى

وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟ بزنم تو سرش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟ نه. چون جون خودم برام ارزشمنده

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه) روزى 1 ساعت

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟ مراقب هاى امتحان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] با شاتگان...

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودتهمين راه خوبه
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟ خدايا! بنده ى خوبى بودم؟

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)خيلى زياد. هميشه از يه جاى بلند پرت ميشم پايين!

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟ پسرم رو ميفرستم آمريكا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)فرار[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

في امان الله

راستي دوتا سوال كه بالا يادم رفت بگم

نظرت در مورد اواتارمخيلى باحاله

نظرت در مورد امضامخيلى دوسش دارم

خب ديگه بسته

خدا حافظ

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - "reza marston" - 01-23-2014

خب سلام آریا جون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

خب تو خوبی..چ خبر...امتحانا  ...؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پوکر بازی می کنی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مونوپلی؟ :|
چهار برگ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو کدوم حرفه ای؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اسم شرکت سازنده ساعتت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موهاتو  چه مدلی میزنی؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (اون عکسه که ازت دیدمت فکر کنم واسه 2 قرن پیش باشه :| )
میخوام بزنمت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]میدونی چرا؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
.
.
.
.
.
چون کلا نقش آفرینی بازی نمیکنی:| چرا واقعا...دو سه بار بازی کن.....علاقه مند میشی بوخودا :|
.
.
خاک توسرت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
..
.
.
.
[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب میدونستی دلم برات تنگیده؟ :|  چرا حالی نمیپرسی از آدم..؟:|[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
.
. در حال حاظر اگه حساب بانکی داری...چه قدر توش پولِ؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] (نمی تونی بپیچونی=)) )
.
.
نظرت در مورد محسن نامجو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آواتارم :)
نظرت در مورد امضام :)
نظرت در مورد خودم :)
خودت:)
خودش:|
.
.
.
نظرت در مورد عمه درس عربی چیه؟ :|
.
دودی هستی؟ :| [img]/images/smi/new/ghelion.gif[/img]
.
نظرت در مورد عمه اکتویژن چیه؟ :|
.
.
.
خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
.
.
اهل دل هستی؟ :)
شاعر مورد علاقت؟ :)
شعر مورد علاقت؟ :)
نظرت در مورد احمد شاملو؟[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

.
.

چی دوست داری ازت بپرسم؟ :|
.
یه سوال بگو بعدا میام تو پروفایلت جوابشو میدم :)
..
.
.

اقا دیگه هر چی تو ذهنم اومد پرسیدم دیگه...هر چند بعضا چرت  بودن...ببخش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدون دوستت داریم...فعلا بدرود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - Hamed Zahedi - 01-23-2014

سلام! بلاخره یه وقت خالی پیدا کردیم و اومدیم از عضو تیم تحریریه،یه سری سوالاتی رو بپرسیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

1- فعالیت در گیمفا،چه حسی بهت میده؟ 
2- خودت رو عضو دائم خانواده گیمفا می دونی یا نه ؟
3- توی مقاله نویسی، مشوق یا استادی هم داشتی؟
4- اولین مقاله ای که نوشتی چی بود؟
5- کیفیت مقالاتت،از نظر خودت در چه سطحیه؟
6- گیمفا در یک کلمه ؟
7- گیمفا در یک جمله؟
8- بهترین رفیق اینترنتیت؟
9- بهترین همکار؟
10- اگر پیشنهاد ( مالی ) از جای دیگه ای داشته باشی، میری؟
11- همون طور که می دونی،سردبیر فعلی گیمفا،منم...انتقاد،پیشنهاد یا حرف خاصی توی ذهنت هست که بخوای بهم بگی؟

از وقتی که گذاشتی ممنونم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - risenberg - 01-23-2014

سلام 
خوفی ؟؟؟
چرا آوریل اره ادل نه؟؟؟؟
نظرت در مورد من ؟؟؟مقاله هام؟؟؟؟
چرا e=mc2?

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - Stan - 01-23-2014

'Hamed Zahedi dateline='' نوشته است: سلام! بلاخره یه وقت خالی پیدا کردیم و اومدیم از عضو تیم تحریریه،یه سری سوالاتی رو بپرسیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سلام باعث افتخاره حامد جان
1- فعالیت در گیمفا،چه حسی بهت میده؟ در يك كلمه: افتخار
2- خودت رو عضو دائم خانواده گیمفا می دونی یا نه ؟ بله
3- توی مقاله نویسی، مشوق یا استادی هم داشتی؟ مدت كوتاهى با آقاى محمد سپهرى همكار بودم. آقاى خردمندى با توصيه هاشون به طور غير مستقيم به من كمك كردم اما همه اين ها رو به معلم انشا پارسالم، آقاى بابك صبورى مديونم. 
4- اولین مقاله ای که نوشتی چی بود؟ نقد و بررسى The Last of Us در فروم گيمفا
5- کیفیت مقالاتت،از نظر خودت در چه سطحیه؟ تمام سعى خودم در جهت بالا رفتن سطح مقالاتم رو مى كنم و خواهم كرد و به نظرم تا حالا موفق بودم. 
6- گیمفا در یک کلمه ؟ كلمه اى به جز گيمفا به ذهنم نميرسه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7- گیمفا در یک جمله؟ رسيدن به موفقيت در سخت ترين شرايط
8- بهترین رفیق اینترنتیت؟ بهترين رفيق هاى اينترنتيم توى همين گيمفا هستن: "reza marston" , Big Wolf, nami1, JON ABROZZI و ... . واقعاً انقدر زياد هستن كه نميتونم الان همه رو بخاطر بيارم. 
9- بهترین همکار؟ توى يك نفر نميشه خلاصه كرد. هر همكارى به نوبه ى خودش روى من تاثير گذاشته اما ميتونم چهار نفر رو نام ببرم: عليرضا على بخشى، محمد سپهرى، على يوسف زاده، كيوان آميرزاده
10- اگر پیشنهاد ( مالی ) از جای دیگه ای داشته باشی، میری؟ پيشنهاد مالى نه. اگر هم برم گيمفا رو ترك نمى كنم. من از لحاظ مالى كاملاً بدون مشكل هستم. 
11- همون طور که می دونی،سردبیر فعلی گیمفا،منم...انتقاد،پیشنهاد یا حرف خاصی توی ذهنت هست که بخوای بهم بگی؟ حرف خاصى ندارم. فقط آرزوى موفقيت

از وقتی که گذاشتی ممنونم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

'reza marston" dateline='' نوشته است: خب سلام آریا جون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img] سلام رضا. يادى از ما كردى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

خب تو خوبی..چ خبر...امتحانا  ...؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوبم مرسى. ببخشيد نميتونم با سبز جواب بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]امتحان؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
پوکر بازی می کنی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه والا
مونوپلی؟ :| نه بچه گونست يه جورايى
چهار برگ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بله بله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو کدوم حرفه ای؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ٢١[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اسم شرکت سازنده ساعتت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Seiko
موهاتو  چه مدلی میزنی؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (اون عکسه که ازت دیدمت فکر کنم واسه 2 قرن پیش باشه :| ) دور موهامو ميزنم
میخوام بزنمت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]میدونی چرا؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
.
.
.
.
.
چون کلا نقش آفرینی بازی نمیکنی:| چرا واقعا...دو سه بار بازی کن.....علاقه مند میشی بوخودا :| نه واقعاً نميتونم
.
.
خاک توسرت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]ممنون
..
.
.
.
[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب میدونستی دلم برات تنگیده؟ :|  چرا حالی نمیپرسی از آدم..؟:|[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] ما كه ٢٤ ساعته آنلاينيم تو آنلاين نميشى
.
. در حال حاظر اگه حساب بانکی داری...چه قدر توش پولِ؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] (نمی تونی بپیچونی=)) ) ٢٠٠ هزار تومن
.
.
نظرت در مورد محسن نامجو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بد نيست. درباره آوريل بپرس. 
نظرت در مورد آواتارم :) خوبه
نظرت در مورد امضام :) متوسطه
نظرت در مورد خودم :) ما كه به جز خوبى ازت نديديم
خودت:) سعى مى كنم انتظارات رو بر آورده كنم!
خودش:| خودِ كى؟
.
.
.
نظرت در مورد عمه درس عربی چیه؟ :| بن ميشم اگه بگم
.
دودی هستی؟ :| [img]/images/smi/new/ghelion.gif[/img]به اندازه كافى هوا آلوده هست!
.
نظرت در مورد عمه اکتویژن چیه؟ :| عمه ى ... داره!
.
.
.
خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]تازه يادت افتاد؟ :|
.
.
اهل دل هستی؟ :) بله حتماً
شاعر مورد علاقت؟ :) سعدى
شعر مورد علاقت؟ :) راستش از تمام شعر هاى سعدى خوشم مياد ولى يه شعر داره درباره كمال همنشين كه واقعاً حرف نداره
نظرت در مورد احمد شاملو؟[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] فقط كتاب شازده كوچولو كه ترجمه احمد شاملو بود رو خوندم

.
.

چی دوست داری ازت بپرسم؟ :| قصه ى عجيب و غريب منو از من بپرس ، مرگ با ضريب صدو از من بپرس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
.
یه سوال بگو بعدا میام تو پروفایلت جوابشو میدم :)پرسيدم تو پروفايلت
..
.
.

اقا دیگه هر چی تو ذهنم اومد پرسیدم دیگه...هر چند بعضا چرت  بودن...ببخش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدون دوستت داریم...فعلا بدرود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون كه پرسيدى. همه سوالاتت هم عالى بود. ما هم همينطور
بدرود
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

'risen dateline='' نوشته است: سلام سلام
خوفی ؟؟؟ آره خوفم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا آوریل اره ادل نه؟؟؟؟ من همچين حرفى نزدم. فقط مى گم آوريل با سليقه من سازگاره وگرنه ادل هم عاليه
نظرت در مورد من ؟؟؟مقاله هام؟؟؟؟مقاله هات از نظر كميت عالين ولى از نظر كيفيت خوبن. همه نكات رو رعايت مى كنى ولى بعضى مواقع علايم نگارشى رو فراموش مى كنى. [b]اميدوارم ناراحت نشده باشى[/b]
چرا e=mc2?[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - JOHN ABROZZI - 01-23-2014

درود بر تو دوست من[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
 چطوری یا نه؟؟
خب چنتا برادر یا خواهر داری؟؟
چرا سیبیلاتو نمیزنی {دلیلشو میدونما } ولی بازم بگو ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از نظرت چطور ادمی هستم ؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وضعیت درست داش؟؟؟
نظرت در مورد saints row iv?[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
از چه درسی بدت میاد ؟؟؟{من همش غیر از انگلیسی}؟
چرا 30second to mars  رو نمیشناسی؟؟؟ خیلی معروفه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بیا و حرف منو گوش بده ترفدار maroon5 شو [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
یه سوال ازم بپرس؟؟
بهترین اتفاقی که میتونه برات بیفته ؟؟؟
میایی باهم بریم امریکا ؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی رسیدیم مسابقه میزاریم از فرودگاه تا پیش اوریل هرکی زود تر رسید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نظرت در مورد TOM FORD??
راستی اگر اواتار من یکم به خودش برسه به خشگلیه اواتارت میشه والا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب بس است دیگر
بدرود تا درودی دیگر
یا به قول خودم
byby[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Solid - Stan - 01-23-2014

'JOHN ABROZZI dateline='' نوشته است: درود بر تو دوست من[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] درود بر تو اى نيما[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 چطوری یا نه؟؟ چطورم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب چنتا برادر یا خواهر داری؟؟ يه برادر
چرا سیبیلاتو نمیزنی {دلیلشو میدونما } ولی بازم بگو ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ميخواى ما رو ضايع كنى جلو همه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از نظرت چطور ادمی هستم ؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خيلى با حال و رك. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
وضعیت درست داش؟؟؟ درس فقط رياضى و علوم. البته بقيه درس هام هم خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد saints row iv?[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] بازى نكردمش متاسفانه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
از چه درسی بدت میاد ؟؟؟{من همش غیر از انگلیسی}؟ آمادگى دفاعى[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
چرا 30second to mars  رو نمیشناسی؟؟؟ خیلی معروفه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img] به همون دليلى كه تو آواتار آوريل نميذارى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بیا و حرف منو گوش بده ترفدار maroon5 شو [img]images/smi/s0 (66).gif[/img] تو هم حرف منو گوش بده آواتار آوريل بذار[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
یه سوال ازم بپرس؟؟ خوبى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین اتفاقی که میتونه برات بیفته ؟؟؟ برم كنسرت آوريل[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
میایی باهم بریم امریکا ؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] كى بريم؟ آخر هفته بعد خوبه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی رسیدیم مسابقه میزاریم از فرودگاه تا پیش اوریل هرکی زود تر رسید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] باشه خيلى هم عالى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد TOM FORD?? كارگردانه ديگه. من اهل فيلم نيستم. 
راستی اگر اواتار من یکم به خودش برسه به خشگلیه اواتارت میشه والا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فكر كن ١ درصد همچين اتفاقى بيفته. آواتار من تكه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب بس است دیگر
بدرود تا درودی دیگر
یا به قول خودم
byby[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
بدرود برادر[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]