Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - amaz - 02-06-2014

دوستان چرا به من رسید هیچ کس سوال نمی پرسه؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - arthor - 02-06-2014

سلام ...
خوبی ؟؟؟
خوبم ... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبر ؟؟؟
از این ورا ؟؟؟
چه کارا میکنی ؟؟؟
میخوای چه کاره شی ؟؟؟
باباتو بیش تر دوست داری یا مامانتو ؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ( میتونی جواب ندی فقط برا شوخی پرسیدم )
بیش تر چه گیمی رو دوست داری ؟؟؟
نظرت در مورد سایت و انجمن گیمفا ؟؟؟
تو چه زمینه هایی استعداد داری ؟؟؟
اگه بخوای گیم بزنی اسمشو چی میزاری ؟؟؟
اگه بگن 10 دقیقه دیگه نتت تموم میشه چیکار میکنی ؟؟؟
نظرت درمورد آواتارم ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
نظرت در مورد امضام ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
نظرت در مورد کار هام ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
نظرت در مورد خودم ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ....
ممنونم که جواب دادی ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بای[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(02-06-2014, 07:36 PM)'arthor' نوشته است: سلام ... salam
خوبی ؟؟؟ بله
خوبم ... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خوبن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبر ؟؟؟ به سایت های خبری مراجعه شود
از این ورا ؟؟؟ از اون ورا؟خونه ی خاله کودوم وره؟
چه کارا میکنی ؟؟؟ بازی،درس،اینترنت گردی و ...
میخوای چه کاره شی ؟؟؟ نمی دونم
باباتو بیش تر دوست داری یا مامانتو ؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ( میتونی جواب ندی فقط برا شوخی پرسیدم ) هیچکدومو دوست ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بیش تر چه گیمری رو دوست داری ؟؟؟ گیمری که ادب داشته باشد و برای دیگران ارزش و احترام قائل باشد نه مثل بعضی ها ...
نظرت در مورد سایت و انجمن گیمفا ؟؟؟ سایت زیاد زئد آپدیت نمیشه ولی خوبه فقط نظرات کمه،باید انقدر سایتو زود آپدیت کنیم و کیفیت مطالبو بالا ببریم که طرفداران سایت نیز زیاد شوند.
تو چه زمینه هایی استعداد داری ؟؟؟ این رو دارم جدی می گم تقریبا تو هر زمینه ای که میرم به سمتش موفقم!فکر نکنی زیاد تعریف می کنم از خودم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اگه بخوای گیم بزنی اسمشو چی میزاری ؟؟؟ خیلی بهش فکر کردم  و اسمشو میذارم آسمان ایران چون بازی قراره تو ایران باشه 
اگه بگن 10 دقیقه دیگه نتت تموم میشه چیکار میکنی ؟؟؟ چنین اتفاقاتی تا کنون زیاد افتاده است و در آن مواقع انسان باید سریع وارد عمل شود و همه ی صفحات وب را زیرو رو کند همچنین تا می تواند دانلود کند.
نظرت درمورد آواتارم ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] ماشاا.. اسم خودتو با مهارت تمام درست کردی و گذاشتی رو آواتارت و جدا که آفرین می خواد.
نظرت در مورد امضام ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] تعریف از خود
نظرت در مورد کار هام ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] کدوم کارها؟اگه منظورت لوگو هست که عالیه!
نظرت در مورد خودم ؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] پسر گلی هستی! 
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .... اشکال نداره 
ممنونم که جواب دادی ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خواهش
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خسته نباشی
بای[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خدانگهدار

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - Hit Girl - 02-06-2014

نقل‌قول: تو چه زمینه هایی استعداد داری ؟؟؟ این رو دارم جدی می گم تقریبا تو هر زمینه ای که میرم به سمتش موفقم!فکر نکنی زیاد تعریف می کنم از خودم [تصویر:  s0%20%2824%29.gif]
آفرین داداش عین خودمی ، عالیه این اعتماد به نفس ، بعضیا فک می کنن این اعتماد به نفس ـه کاذبه در صورتی که این چنین نیست!

من یه سوال دارم :

خصوصیات + تعریف از یک دوست! ( چند سطر )
[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

(02-06-2014, 09:52 PM)'Hit Girl' نوشته است:
نقل‌قول: تو چه زمینه هایی استعداد داری ؟؟؟ این رو دارم جدی می گم تقریبا تو هر زمینه ای که میرم به سمتش موفقم!فکر نکنی زیاد تعریف می کنم از خودم [تصویر:  s0%20%2824%29.gif]
آفرین داداش عین خودمی ، عالیه این اعتماد به نفس ، بعضیا فک می کنن این اعتماد به نفس ـه کاذبه در صورتی که این چنین نیست!

من یه سوال دارم :

خصوصیات + تعریف از یک دوست! ( چند سطر )
[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

خصوصیات یک دوست خوب اینه که آدم رو تو شرایط سخت دلداری بده و اشکالات آدمو بهش بگه و کمکش کنه تا اونها رو رفع کنه و علاوه بر این یک دوست باید سعی کنه هیچ وقت با دوستش قهر نکنه که فکر کنم هیچ دوستی با این چنین شرایطی پیدا نمیشه
به شخصه چندین بار تو مدرسه فکر کردم که من هیچ دوست خوبی ندارم،حتی یک نفر و راستشو بخوای دوست هم ندارم داشته باشم،روابط اجتماعیم خوب هست و تقریبا با همه خوب رفتار می کنم و سعی می کنم با همه مهربون باشم ولی ویژگی بدم اینه که زیاد تو خودمم و زیاد فکر می کنم،هر موضوع ساده و کوچیکی که پیش میاد باید حتما ته و توش رو در بیارم البته تقصیر خودم نیست این ویژگی متولدین مهره دیگه.
در کل فعلا دوست خوبی ندارم که بخوام ازش تعریف کنم و حتی دلم هم نمی خواد دوستی داشته باشم

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - Ն♡√e - 02-06-2014

1 . هدف اصلیت چی هست تو زندگی  ؟
2 . چه ورزشی می کنی ؟
3 . بازیگر مورد علاقه ت کیه ؟
4 . تو هم مثل من موافق این هستی که فروم خیلی پیشرفت کرده ؟

(02-06-2014, 11:06 PM)'Ն♡√e' نوشته است: 1 . برنامتون برای اینده ؟ fهیچ برنامه ی خاصی فعلا ندارم فقط می خوام درس بخونم
2 . چه ورزشی می کنی ؟ من همه ورزشی می کنم فوتبالم خوبه ولی نه حرفه ای و همین طور بسکتبال اما تو والیبال خیلی موفق بودم و تابستون هم می خوام برم تستشو بدم،تو کل مدرسه والیبال من نظیر نداره
3 . بازیگر مورد علاقه ت کیه ؟ فقط برد پیت
4 . تو هم موافق این هستی که فروم خیلی پیشرفت کرده ؟ نه!چه پیشرفتی؟همونی هست که بود و خیلی عالی،من نمی فهمم پیشرفت ظاهری یا محتوی؟اگه ظاهری باشه که نه پیشرفتی نداشته و اگه محتوی باشه آره،کمی پیشرفت داشته ولی اعضاش خیلی کم شدن تو سوالات یکی از دوستامون هم گفتم گیمفا هنوز تو اوج نیست اگه سایت رو حجم مطالبشو ببریم بالا تعداد کاربرای سایت بیشتر میشه و همزمان با اون تعداد اعضا و نویسنده های انجمن هم بیشتر میشه

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - MR.FULLHD - 02-07-2014

سلام

خوبي ؟

از من خوشت مياد ؟

چرا ؟

از فروم راضي هستي ؟

چرا ؟

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟

چرا؟

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون)

چرا؟

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟
چرا من پول ندارم؟
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟
نظرت راجع به عشق چی هست ؟
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده!
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟

وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟

چرا دلار این قدر گرونه؟

بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟

وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟

حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)

في امان الله
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد اوتار و امضام چيه؟
نام كربريم؟
اينارو يادم رفته بود!
خدافس

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - amaz - 02-07-2014

(02-07-2014, 02:36 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: سلام سلام [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

خوبي ؟ بله [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

از من خوشت مياد ؟ بله [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

چرا ؟ همینطوری [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

از فروم راضي هستي ؟ بله

چرا ؟ زیرا بسیار محیط دلپسندی دارد.

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟ نه.زیرا آمریکا کشوری مغرور و ... است

چرا؟ به بالا مراجعه شود

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون) نه.مسئولان کشور human نیستند 

چرا؟ به بالا مراجعه شود

بدترین نمره ای که گرفتی چند بوده؟ 18
چرا من پول ندارم؟ زیرا پول نداری
تا حالا به بچه های کوچیک فحش یاد دادی؟ نه ولی به هم سن و سال های خودم یاد دادم
اگه بهت بگن 3 روز بیشتر زنده نمیمونی چیکار میکنی؟ همین الان خودکشی می کنم
نظرت راجع به عشق چی هست ؟عشق یعنی خر بازی یعنی میل به جنس مخالف که هیچ معنا و دلیل خاصی ندارد
تا حال شده بری دستشویی اب قطع باشه؟ آره
تو خیابون کله را مثل ... پایین میندازی و راه میری یا مثل ... همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟ من کلن خیلی به دیگران خیره میشم
خودت یه سؤال بگو و جوابشا بده! اگه یه نفر بهت گفت یه ps4 مجانی بهت میدم چیکار می کنی؟میزنم تو سرم ببینم بیدارم یا نه
اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟
جوایزی رو برای خوانندگان و تحریریه در نظر می گرفتم ولی قبلش از یه آدم پولدار عشق بازی کمک می گرفتم،سپس سعی می کردم شبکه ی اجتماعی گیمفا راه بندازم و مجله ی گیمفا رو دوباره به اولش برگردونم و توی بازار عرضه کنم،
وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟
اول میرم یه دست والیبال میزنم بعدشم میام نتمو چکمی کنم
چرا دلار این قدر گرونه؟
دلار به دلیل نامردی دولت آمریکا و همین طور خورده شدن توسط مس..لان گران شده است
بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟
من سعی می کنم تا می تونم عمر با برکتی داشته باشم ولی مرگ با خداست حالا به هر نوعی
وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟
چقدر خوش تیپه کاشکی منم کچل می کردم
حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟
حاضرم واسه 5 نفر جون بدم، 1-پدر 2-مادر 3-خودم 4-خدا 5-امام زمان
-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)
من کلا قبول دارم که تاحدودی خرخون هستم و روزی 4 ساعت درس می خونم ولی این هفته اصلا درس نخوندم،حتی لای کتاب رو هم باز نکردم
-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟
دو سه نفر میشناسم که دوست ندارم اسم هیچکدومشون رو بگم یکی شون تو همین اینترنت نیز هست و خیلی ها میشناسنش دومیش دوستمه و سومی هم اوباما
دوست دارم همشونو ابتدابه شدت شکنجه و بعد شمشیرو تو حلقشون فرو کنم

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ
بین این راه ها بجز آتیش زدن و خفه کردن همشون برای خودکشی خوبن ولی من سقوط از ارتفاع رو انتخاب می کنم
اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟
ازش می پرسم خدایا من که تو رو دیدم پس به من بگو امام زمان کی ظهور می کنه،چرا انسان رو ابتدا با مغز فعال نیافریدی و همه ی مغز ها رو نیمه فعال آفریدی؟

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله) این رو دارم جدی میگم 3 بار تو خواب مردم،یه بار تو آب غرق شدم،یه بار یه نفر بهم شلیک کرد،یک بار هم یک نفر خفم کرد

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟ بهشون زور می گم و حتی نمیزارم یه روز آب خوش از گلوشون پایین بره هر وقت هم اعتراض کردن میگم بهشت زیر پای والدین است

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری) بلندش می کنم و سریع منتقلش می کنم به بیمارستان

في امان الله در پناه حق
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد اوتار و امضام چيه؟ آواتارت خوبه امضات هم خنده داره ولی بهتر بود از یه بازی میذاشتی
نام كاربريم؟ خوبه مستر فول اچ دی
اينارو يادم رفته بود!
خدافس خوش بذگره

RE: صندلی داغ با حضور کاربر amaz - amaz - 02-11-2014

دوستان لطفا سوالاتتون رو بپرسید