Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - alirezam - 02-28-2014

(02-28-2014, 04:56 PM)'Farhan' نوشته است: خوب اول سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب به نظرت در حال حاضر فعال ترین کاربر تو انجمن کیه!؟ fبه غیر از مدیرا کسی یادم نمیاد
خانواده گیمفا چطوره!؟ خیلی جالبه. منم جمله های قشنگی میگم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست داشتی که نیکان و هادی دوباره برگردن!؟ اون که رفته دیگه هیچوقت نمیاد. دل من تا قیامت گریه میخواد
به نظرت زدن یک بازی آنلاین برای گیمفا خوبه؟! منظورم بازی تحت وب نیست منظورم ندای وظیفه بخش چند نفرش و ...  اگه از سرورهای خوبی استفاده کنن خوبه ولی اگه بخوان فقط یه چیزی سر هم کنن بدرد نمیخوره
تا حالا بازی آنلاین انجام دادی!؟ نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه بازی؟!
از من خوشت میاد!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] آره پسر خوبی هستی
من چگونه آدمی هستم‌ :|کمی تا قسمتی ابری. یاهو کم پیدایی. از کامپیوتر هم اطلاعات خوبی داری. یک کم هم ترسویی.
آیا من فن اکس باکسم در حالی که خودم نمیدونم؟ :| منم نمیدونم
به نظرت اشتباه کردم که رفتم خبرنگار شدم!؟ اونم نمیدونم. شاید علاقه داشتی
از بازگشت آقای خردمندی خوشحالی!؟ خوبه. سطح تحریریه رفت بالا. سردبیر و نویسنده سابق جاشون عوض شد.
به نظرت الان تیم تحریریه گیمفا در چه وضعیتیه!؟ به چند نفر احتیاج داره و یا چه تعداد باید برن!؟  نفر جدید لازم نیست. همینا که هستن بمونن کافیه
تیم خبری چطور!؟ آقای صفری که توی همه خبراش یک متنو تکرار میکنه. مثلا اگه درباره ی 1886 باشه همیشه آخرش اینطوریه " داستان بازی در قرن هفتم و هشتم ... " من نمیدونم این بازی سال 1886 میشه قرن 19 چرا میگه قرن هفت و هشت ولی انصافا پرکاره. تو هم تریلرای خوبی میزاری
آهنگ گوش میدی!؟ چه آهنگی؟! هر چی که خوب باشه
شبکه نمایش یا تماشا؟! هیچکدوم.  تماشا یک کم بهتره
دلیل انتخابت رو برای مورد بالا بگو! نمایش فیلمای خوبی نشون نمیده
کدوم کنسول؟! xbox
چرا!؟ چون مایکروسافت ساخته
به نظرت اگه دوباره تو فروم ما رو نویسنده کنن و بگن دوباره سلسله بندی برید٬ قبول میکنی؟! (: اصلا [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
چرا تمام قدرتت رو تو یکجا جمع نمیکنی؟!  چون قدرتم زیاده
چرا خواستی نویسنده مجله گیمفا بشی!؟ به همون دلیل که تو نویسنده پلکباز شدی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من دیوانه ام که نویسنده مجله گیمفا نشدم‌ :|؟! خودت میدونی. هنوز دیر نشده
نظرت در مورد افراد زیر:
آقای زاهدی: پر تلاش. با ایده های جالب
آقای نراقی: همیشه آنلاین
(آقای خردمندی رو نمیگم دلش کباب بشه‌:دی ) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] کار خوبی میکنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اما دیگه چه کنیم (: نظرت در مورد آقای خردمندی: کاش نمی رفت. فکر کنم جوگیر شد.
خوب من اشتباه میکنم که تیف رو بازی نمیکنم!؟ من که دارم نمیتونم. آپدیت میخواد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
تو اشتباه میکنی که تیف رو بازی میکنی!؟ بالا گفتم
منتظر فیلم نوح هستی!؟ بدم نمیاد نگاه کنم ولی با چیزایی که ما از نوح می دونیم مطمئنا متفاوته
فیلم گودزیلا یکم در موردش حرف بزن٬ دیدی تا حالا؟! من اینجوری فیلم دوست دارم ولی از نظر هنری ضعیفن
اگه دیدی به نظر تو گودزیلا فیلمش از وقتی افتاد دست آمریکایی ها بهتر نشد تا دست ژاپنی ها؟! کلا فیلم فقط آمریکایی. ژاپنی ها فقط ... فک کنم همه ژاپنیا رو میشناسن توضیح ندم بهتره
سوالام تموم شد اما یک طومار شد.
فعلا یا حق تا صبح بشین جواب بده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دستت درد نکنه

(02-28-2014, 05:54 PM)'mohammadhoseinj' نوشته است: چند سالتونه؟ کجا زندگی می کنید؟ کجا به دنیا اومدید؟ ازدواج کردید؟ چه رشته ای درس میخونید؟ کلا کارتون چیه؟ تاریخ دقیق تولدتون چنده؟ از کی با گیمفا آشنا شده؟ چی شد که گفتن عضو تحریریه شین؟ برای چی به گیمفا اومدین؟ چه قدر تجربه داشتین؟ هر سوالی که از زندگی و همه چیز یک انسان میشه پرسید![تصویر:  s0%20%2825%29.gif]
نظرتون راجع به من!
اگر استقلالی هستی مثل من فقط در جواب این 2 نقطه یک استقلال به رنگ آبی بنویس!:

27 اسفند میشم 18 سال تمام. نظرآباد استان البرز- کرج- نه- ریاضی فیزیک- کاری ندارم.- 27 اسفند 74- 13 ماه پیش- قرار شد ارشدا تحریریه بشن ما هم ارشد بودیم. برای چی نداره که  ؟ برای افزایش معلومات[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]- توی میهن گیم بودم. زیاد نمیشناسمت فقط سلیقتو برای انتخاب آواتار می پسندم.
استقلال

(02-28-2014, 06:33 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: سلام بر همکار گرامی! سلام همکار
چه خبر؟ سلامتی
بهترین بازی عمرت چیه؟ چرا اینو همه میپرسن ؟ نمیتونم یه بازی بگم
کدوم سبک رو دوست داری؟ شوتر
با PC بیشتر حال می کنی یا Xbox؟ برای بازی xbox
نظرت در مورد نسل هشتم چیه؟ سلام می رسونه. آواز دوهول از دور خوشه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
فکر می کنی یه نفر که بخواد PS4 بخره پول بازی هاش رو باید از کجا بیاره؟ دزدی میتونه گزینه مناسبی باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] جدا از شوخی میتونه کار کنه
با این حرفم موافقی که یه نفر مثل من که پی سی بازه تو این موقعیت بهترین انتخاب براش کنسول های نسل هفتم هست؟ تا یه سال شاید جواب بده بعدش دیگه از دور خارج میشن
PS4 هیچوقت هک نمیشه چون هنوز نتونستن مدل سوپر اسلیم PS3 رو هک کنن چه برسه به PS4 موافقی؟ ما که دعا میکنیم هک شه. شما هم بیکار نشینید
از شرایط نویسندگیت راضی هستی؟ خوبه
بدرود بدرود

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - dark_prince277 - 02-28-2014

من جوگیر نشدم، مجبور شدم از کادر مدیریت جدا شم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در چه حالی؟
از اینکه یهو همتون رفتین تو صفحه اصلی خوشحالین؟
کیفیت مطالب صفحه اصلی سایت از 20 چند میدی؟ من خودم نگم بهتره فعلا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بهترین مقاله ای که نوشتی تو نت چی بود از نظر خودت؟
بهترین مقاله ای که من نوشتم؟ [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از یه اخلاقت همیشه خوشم میومد. رک حرفتو می زنی. هر چند بعضی اوقات آزار دهنده بود مثل یادداشت آخری که گذاشتی برام
کارهاتو نخوندم تو IMDB_DL. چی نوشتی؟
بهترین فیلمی که دیدی؟
بهترین سریال؟
خواننده مورد علاقت؟
اگه قرار بود یک دستت رو خدای نکرده از دست بدی و 100 میلیون بهت پول بدن قبول می کردی؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
هنوز علاقه مند هستین دوره آموزشی نگارش و مترجمی بذاریم دور همی؟
یه انتقاد کن ازم نه به عنوان مدیر بازنشسته. به عنوان یک دوست
علاقه داری مقاله های طنز 1شنبه رو بخونی؟
اگه هم نداری زوریه. باید بخونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

به امید موفقیت در زندگیت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - alirezam - 03-01-2014

(02-28-2014, 11:52 PM)'dark_prince277' نوشته است: من جوگیر نشدم، مجبور شدم از کادر مدیریت جدا شم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]   اگه ناراحت شدین معذرت میخوام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فکر نمیکردم سوال بپرسین
در چه حالی؟ میگذرونیم.
از اینکه یهو همتون رفتین تو صفحه اصلی خوشحالین؟ خیلی از انجمن بهتره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کیفیت مطالب صفحه اصلی سایت از 20 چند میدی؟ من خودم نگم بهتره فعلا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از 15 بالاتره
بهترین مقاله ای که نوشتی تو نت چی بود از نظر خودت؟پیش نمایش tew یا پیش نمایش mgs gz شاید هم نقد gta v
بهترین مقاله ای که من نوشتم؟ [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زندگی نامه دانته و نقد بایو شاک و نقد فارکرای 3 برای مجله
از یه اخلاقت همیشه خوشم میومد. رک حرفتو می زنی. هر چند بعضی اوقات آزار دهنده بود مثل یادداشت آخری که گذاشتی برام   دیگه ما اینجوریم. ولی مطمئن باشید ما به شما ارادت داریم.
کارهاتو نخوندم تو IMDB_DL. چی نوشتی؟ این شماره یه مقاله 4700 کلمه ای از سوپرنچرال دارم. میدونم نگاه میکنی. 5 تا از برترین سه گانه های تاریخ سینما برترین فیلم های اکشن 2013 گلدن گلاب. قابل بدونین مقاله هام خوندنیه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترین فیلمی که دیدی؟ lotr, star wars, the dark knight, godfather even rambo
بهترین سریال؟ هیچی جای فرار از زندان رو نمیگیره. واکینگ دد هم خوبه ولی یک کم افت کرده. الان هم بلکلیست خیلی قشنگه
خواننده مورد علاقت؟ یه خواننده مورد علاقه ندارم. هرچی باشه گوش میکنم
اگه قرار بود یک دستت رو خدای نکرده از دست بدی و 100 میلیون بهت پول بدن قبول می کردی؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زندگی من یه جوریه که این سوال شما تا حدودی بهش نزدیکه
هنوز علاقه مند هستین دوره آموزشی نگارش و مترجمی بذاریم دور همی؟ آره خیلی هم خوب
یه انتقاد کن ازم نه به عنوان مدیر بازنشسته. به عنوان یک دوست گیم رو کنار نزار. یک گیمر بدون گیم میمیره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
علاقه داری مقاله های طنز 1شنبه رو بخونی؟ اگه سطحش مثل مقاله های قبلیتون باشه چرا که نه
اگه هم نداری زوریه. باید بخونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

به امید موفقیت در زندگیت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] همچنین شما

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - alerTson - 03-01-2014

نظرت درباره شماره 1 مجله گیمفا چی بود؟
پیشنهادی داری؟
بچه کجایی؟
ازمن خوشت میاد؟
اصن می دونی چه آدمیم؟

(با این سوالا که کبریت هم نمیشه روشن کرد)

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - alirezam - 03-01-2014

(03-01-2014, 05:38 PM)'ALErPaniC' نوشته است: نظرت درباره شماره 1 مجله گیمفا چی بود؟ خوب بود.
پیشنهادی داری؟ این که همه نویسنده ها از یه پروتکل پیروی کنن
بچه کجایی؟ ایران
ازمن خوشت میاد؟ نمیشناسمت
اصن می دونی چه آدمیم؟ نه

(با این سوالا که کبریت هم نمیشه روشن کرد)

بیشتر سردم شد.

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - alirezam - 03-02-2014

همچنان منتظر سوال های شما هستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - Ruthless - 03-02-2014

(03-02-2014, 02:09 AM)'alirezam' نوشته است: همچنان منتظر سوال های شما هستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اسپم نده [img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - Amir Game - 03-02-2014

سلام

خوبی؟

محل سکونت؟ (اگه تهران هست دقیق)

نظرت در مورد من؟

نظرت  درمورد پروفایلم؟؟

نظرت در مورد مرتضی؟

بهترین مدیر؟؟

استقلال یا پرسپولیس؟؟

نظرت در مورد سایتم؟ (ویدئو گیمر ) ؟؟

بارسا یا رئال؟

چرا اسپم دادی؟؟

مدل گوشیت چیه؟

فعلا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - alirezam - 03-02-2014

(03-02-2014, 03:28 PM)'Amir Game' نوشته است: سلام سلام

خوبی؟ مرسی

محل سکونت؟ (اگه تهران هست دقیق)  تهران نیستم

نظرت در مورد من؟ مدیر خوبی هستی، استقلالی هم که هستی، یادداشتت هم منو کشته آواتارت هم که دیگه هیچی

نظرت  درمورد پروفایلم؟؟ خیلی با بقیه پروفابلا تفاوت نداره

نظرت در مورد مرتضی؟ اونم مدیر خوبیه. انجمنو خوب میچرخونه

بهترین مدیر؟؟ همه خوبن

استقلال یا پرسپولیس؟؟ پرسیدن نداره

نظرت در مورد سایتم؟ (ویدئو گیمر ) ؟؟ سر نزدم

بارسا یا رئال؟ هیچکدوم یوونتوس

چرا اسپم دادی؟؟ اسپم نبود. این دوستمون واسه خودش گفت

مدل گوشیت چیه؟ مدلش پایینه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فعلا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فعلا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت alirezam - Amir Game - 03-02-2014

سلامی دوباره....

محل سکونت؟؟

برو به ساتم سر بزن- videogamer.ir (اگه خواستی عضو شو) و نظرت در الان بگو.....

به نظرم اون پستی که دادی اسپم بود...

سن؟

بهترین شکلک؟

نظرت در مورد زیر=

- دادن اخطار به کاربر =
- بستن موضوع =

اگه انتقاد یا پیشنهادی در مرود میدیریتم داری بگو.....