Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - Hamed Zahedi - 03-06-2014

(03-06-2014, 03:38 PM)Black Star نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبى؟
خوبم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چه خبرا؟
زندگى بر وفق مراده؟
هوا چطوره؟
سلام عزیزم،قربان شما، خوبم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ای بدک نیست، میگذره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

چرا نمرات Castlevania و Thief انقدر كم شدن؟ همچین عناوینی در کنار گسترش امکانات موجود در بازی، باید به ریشه های خودشون هم توجه کنند که نکردند.
رپ گوش مى دى؟ بله
راك چطور؟ نه زیاد
هوى متال؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره خانواده گــيمفا؟ میزان وحدت و همبستگی کاربران رو بالاتر میاره.
نظرت درباره من؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زنده باشی انشاالله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مقالاتم چطورن؟ از 20، 17.5 میدم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا رتبه الكسا داره روز به روز بد تر مى شه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] جوابش رو تو پست قبلی دادم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
براى عيد برنامه ريختى؟ [font]شک نداشته باش[/font]
نظرت درباره آواتارم؟ اسطوره رپ ایران
نظرت درباره امضام؟ لا الله الا الله [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب همين[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ببخشيد اگه سوالاتم مضخرف بودن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ( شكست نفسى فرمودم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
خدانگهدار[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(03-06-2014, 04:06 PM)JOHN ABROZZI نوشته است: درود بر تو ای مرد جوان
چطوری یا نه ؟
درود بر شما، مرسی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب نظرت در مورد من ؟ آشنایی زیادی باهاتون ندارم، اما تو فروم فعال هستید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
امضام ؟ صحنه ای از فیلمی هست؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اواتارم؟ فیلمه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بوشهر؟ هوای بندر خودمون رو میده
ROLLS ROYCE?
تابه حال اهگ night call رو گوش دادی؟ فکر نکنم
walking dead؟ شاهکاری فراموش نشدنی!
breaking bad؟ ای خوشم میاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
note3؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
والا ما بلد نیستیم سوال کنیم
تا درودی دیگر بدرود

تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به علت مشغله بالای کاری، در زمان و موقعیت دیگر، به سوالات باقی مانده پاسخ میدم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - Hamed Zahedi - 03-07-2014

(03-06-2014, 04:34 PM)Delsin Rowe نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب هستید انشاالله؟
ایام به کامه؟( چه خبر از امیرعلی فهامه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
سلام عزیزم، همه چی خوب و عالیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
شهر دانشگاهی که درش درس می خونید؟ آبادان
به لطف خدا بعد از تحصیل چه کاره می شید؟ اگه توفیق حاصل شد، وکیل 
الان به غیر از گیمفا در جای دیگه ای چه حقیقی و چه در دنیای مجازی فعالیت دارید؟ [font]چون مشغول به تحصیلم، خیر.[/font]
میزان حقوق ماهیانه ای که از گیمفا می گیرید؟ [font]شکر[/font][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
چقدر در ویراستاری مقالات حوصله و دقت به خرج می دید؟ [font]بستگی به مقاله داره.بعضی از مقالات هستن که از ب بسم الله تا نون پایان مشکل دارن.این جور مقالات رو کلا خط می زنم بره.ولی برای سایر مقالات چیزی حدود 30 تا 45 دقیقه.[/font]
نظرتون در مورد من؟ با استعداد هستید.همین موضوع زمینه طی کردن پله های ترقی رو واستون فراهم می کنه.
نگارش من؟ از 10، شماره 8 رو میدم.
وضعیت زندگی چطوره؟همیشه گفتیم شکر، بازم میکیم شکر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آیا خودتون رو فرزند فرزندان جنگ می دونید؟ 100%
در زمانی که بعضی ها تا گیمفا رو درحال نابودی دیدن مثل ترسوها از میدان فرار کردند، به چه امیدی به گیمفا اومدید؟ گیمفا خونه منه! درسته نزدیک به 8 ماه فعالیتی نداشتم، اما وقتی دیدم که اوضاع بر وقف مراد نیست، تحملش واسم سخت بود واسه همین دوباره برگشتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رتبه در کنکور؟ [font]آزاد[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درصد ریاضی کنکور؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درصد عربی کنکور؟ چون عرب زبان هستم، عربیم قویه و مشکلی ندارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
برگردین به چند سال قبل: اگه خونه همسایه شما در مجاورت خونه ی شما می بود به طوری که خونه ی همسایتون معلوم بود، اونو می دیدن؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کیو میدیدن؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شهریور 52 شما رو یاد چی می ندازه(شش)؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]  5+1[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرتون در مورد جمله زیر:
"تقدم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی" این جمله معمولا توی سوگندنامه ها نوشته شده...نظر دیگران برای من خیلی مهمه.همون طور که تو پست های قبلی گفتم، خیلی خاکی ام و با هرکسی از هر قشری سری خوی می گیرم.
تفاوت ایران 92 با ایران 52 در چیه؟ Loading !!!
چرا ارزش پولی ریال پایینه؟ کی گفته پایینه؟ خیلی هم بالاست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگر خودتون می تونستین محل تولدتون رو تعیین کنید، کجارو انتخاب می کردید؟ همین جا و با همین شرایط 
آیا تا الان با سفر دریایی به خارج از کشور رفتید؟ بله، عراق و کویت
ثبات آواتار هم خوب چیزیه! نه؟ وقتی سرت شلوغ باشه، به این جور چیزا فکر نمی کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بزرگ‌ترین‌‌آرزوتون چیه؟ انسان باشم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با تشکر از اینکه حوصله کردین و جواب دادید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(03-06-2014, 05:04 PM)spartacus نوشته است: 1.[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟! باور می کنی یادم نمیاد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 
2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن) سایت رو که من نباید بگم اما از نظر من انجمن نیاز به یک سری موضوعات و مباحث بیشتری داره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟! گیمفا-پردیس-گیم ایمگ-بازی سنتر-بازی رایانه
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟!
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font] حضور ذهن ندارم متاسفانه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
5. دوتا از بهترین سریال ها...؟! مجموعه طنز شب های برره و لابیست
6. ژانر مورد علاقه...؟![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font] اول شخص و استراتژیک- اکشن و ماجراجویی
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه خوبی داری رو نام ببر...؟! با همه رابطی خوبی دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟! شادمهر عقیلی، یاس، آرش، ابی، مهستی و هایده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - 0099 - 03-07-2014

سلام
با رنگ تیم مورد علاقت جواب بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی خوشی سلامتی[تصویر:  s0%20(25).gif]؟
آدمی هست که بخوای همین الان بکشیش؟
بهترین شکلک؟
چجوری با گیمفا آشنا شدی؟
سه سایت برتر گیم در ایران؟
آخرین بازی ای که انجام دادی چی بود؟ جطور بود؟
نظرت در مورد من؟
آواتارم؟
امضام؟
بسته شد؟
گیمفا؟
اسپمر؟
به باز و بسته کردن در یخچال علاقه داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟
شمام تو خونت یه میز غذاخوری دارین ولی رو زمین غذا می خورین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][size=13px]؟[/size]
اگه یه بازی بود که می شد از هر چیزی به عنوان سلاح استفاده کنی از چه چیزی استفاده می کردی؟
سایت اصلی یا انجمن؟
سبک مورد علاقت بین بازی ها؟
بهترین عضو انجمن؟
بدترین عضو انجمن؟
خر یا اسب؟
بز یا گوسفند؟
گاو یا بوفالو؟
شیر یا ببر؟(به باخ وحش گیمفا خوش آمدید)
دوست داشتی جای چه شخصیتی بودی و در دنیای کدوم بازی زندگی می کردی؟
چند تا دوست دختر داری؟[تصویر:  nau.gif]
منظور از جمله "چطوری یا نه؟" چیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ؟
بهترین عضو انجمن؟
بدترین عضو انجمن؟
عنصر اصلی یک بازی؟
الان بیشتر از همه منتظر چه بازی ای هستی؟ اگه متای 12 بگیره بازم می خریش؟
تا حالا تو خواب مردی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا شده بعد از دیدن یه فیلم اکشن جوگیر شی ؟
فی امان الله
[تصویر:  s0%20(74).gif]

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - ALAN - 03-07-2014

سلام

چرا فیسبوک من رو Accept نمی کنید؟
خدا بخواد من رو که یادتونه؟یکی دو سال پیش خبرنگار بودم؟
شما وقتی خیلی ناراحتین چیکار می کنید؟
تیپ اسپرت بیشتر دوست دارین یا مجلسی مثل کت شلوار و...؟
دوست دارین وقتی پدر شدین بچتون دختر باشه یا پسر؟
اگر می تونستید یه اسم دیگه داشته باشید اون اسم چی بود؟
همین الان یه بیت از حافظ برام می نویسین؟
شما اگر بخواین به یکی نشون بدین که خیلی براتون اهمیت داره  چیکار می کنین؟(غیر از گفتن از راه مستقیم)
اگر با کسی برخورد فیزیکی پیدا کنید اولین جایی که هدف میگیرید کجاست؟

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - arthor - 03-07-2014

درود ...
خوبی؟
خوبم ...
چه خبرا ؟؟؟
چند ساعت در روز رو بازی میکنی ؟؟؟
بهترین بازیت ؟؟؟
اگه بخوای یه بازی بزنی اسمشو چی میزاری ؟؟
یکم در موردش توضیح بده مثل ژانر و این جور چیزا ...
نظرت درمورد من ؟
آواتارم ؟
امضام ؟
نظرت درمورد سایت و انجمن ( به ترتیت) ؟
بهترین دوستت تو انجمن ؟؟
امیدوارم که سوالام سخت نباشه ...
فعلا
تا درودی دیگر بدرود ...

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - shadows.boss - 03-07-2014

سلام علیکم
اول سوالات کلیشه ای
خوبی؟
چه خبرا؟
دماغت چاقه؟
حالا سوالات اصلی
قدت چند سانته؟
وزن؟
شماره کفش؟
کفش چه مارکی میپوشی؟
دوست داشتی جای مسی بودی؟
رونالدو چی؟
مربی مورد علاقت؟
شماره مورد علاقت؟
موسیقی دان مورد علاقت؟
خواننده مورد علاقت؟
ساز مورد علاقت؟
ماشین مورد علاقت؟
شهر مورد علاقت؟
کشور مورد علاقت؟
سیاره مورد علاقت؟
بهترین شرکت بازی سازی؟
وقتی بچه بودی آرزوت چی بود؟
سوالام خیلی مسخره ست .نه؟
به نظرت رشتم چیه؟
سال چندمم؟
 من چطور آدمی هستم؟(ازم تعریف کن)
 من چطور آدمی هستم؟(واقعیت بگو)

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - Hamed Zahedi - 03-08-2014

(03-06-2014, 06:58 PM)313714 نوشته است: سلامConfused25: درود
هدفتون از شرکت تو صندلی داغ چی بوده؟ [font]با بینش، طرز فکر و مشکلات کاربران بیشتر آشنا بشم.[/font]
نظرتون در مورد ویژگی های این تاپیک چیه؟ ذات اصلی آدم مشخص میشه.
به نظرتون مشکل این تاپیک چیه؟ [font]...[/font]
چکار باید کرد که این تاپیک بهتر بشه؟ [font]در روند اجراییش، خللی ایجاد نشه.[/font]
هدف وآرمان اصلیتون تو زندگی چیه؟ [font]انسان بودن و رضایت پدر و مادر[/font]
پول بهتر است یا ثروت؟دقیقا کدوم و چرا؟ [font]ثروت! چرا که ثروت باشه علم هم به دست میاد.البته اینو هم باید در نظر داشته باشیم که افراد کمی از ابتدا ثروت مند بودن و بیشتریا با کسب علم تونستن ثروت مند بشن.[/font]
شما تا حالا دقیقا چند تا بازی به طور کامل تموم کردید؟ [font]سنم که کمتر بود، تا از کوچک ترین جاهای بازی سر در نیاورده باشم، بیخیال بازی نمی شدم اما الان این طور نیست و بازی های نیمه کار زیادی دارم.[/font]
چند تا پلتفرم بازی داشتید و الان دارید،نام ببرید؟Confused25: [font]7تا.در حال حاضر با ارتقا سیستم، فقط PC.[/font]
بازی harvestmoon رو بیشتر دوست دارید یا resident evil4 رو? [font]100% Harvestmoon[/font]
کدومش به نظرتون واقعا قشنگ تر بود؟Confused25: اویل داستان جذابی داشت طوری که الانم روی سیستم نصبه! ولی هاروست مون مثل بازی سیمز، به یک یا دوروز گیم پلی بسنده نمیکنه.
نظرتون در مورد ژانر jrpg چیه؟ [font]اگر درست و اصولی درش کار بشه، آینده درخشانی پیشرو داره.[/font]
بازی re6قشنگ تره یا re:revelations? [font]برای منی که اویل کلاسیک رو دوست دارم، re:revelation جذاب تر بود.[/font]
چی شد که اسمتون رو sherlok holms انتخاب کردید،این همه اسمConfused43:Confused25: [font]طبیعتا هرکس تو زندگی یه الگو داره.کتاب های معمایی زیادی می خوندم و از شخصیت شرلوک خوشم اومد.همین شد که شرلوک شدیم![/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من تا حالا به جز کمی اون هم سال ها پیشgtaبازی نکردم .میتونید بکجوری بهم انگیزه بدید که بفهمم چی رو از دست دادم؟ [font]بازی open-world همیشه جذابیت داره.اگر حرف از سازنده کارکشته ای مثل راک استار باشه که دیگه فوق العادست! کاری با سبک و گیم پلی و این جور حرفا ندارم ولی بازی های راک استار رو از دست نده.کارش رو بلده[/font][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
چرا اسم بازی walking dead رو توی لیست بازی های مورد علاقه تون نگذاشتید؟Confused60: چون که پروفایلم رو مثل میز کاریم، یک سالی میشه آپدیت نکردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درسته که از بچگی تا حالا هلو هش 50 هزار ساعت بازی کردید؟Confused05: [font]اگر از اعدادی که توی مصاحبه خانواده گیمفا ذکر کردم در محاسبه تون استفاده کرده باشید، بله[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از اینکه این اواخر کم میتونید بازی کنید ناراحتید؟Confused67: خیلی! برای رفع این موضوع هم خیلی تلاش کردم، اما نشد.
3تا از بهترین سایت های گیم خارجی که شیلتر نباشند الان چیند؟Confused7: [font]eurogamer- VG247 - Gameinformer[/font]
2 تا از بهترین سایت های دنیا؟ Google - Facebook [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین سایت ایران؟ Time.ir [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین سایت خارجی؟ Google.com [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شما هم مثل من از مداحی بدتون میاد؟Nau هرچیزی به موقع خودش، خوبه.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رشته ی وکالت رو بیشتر دوست دارید یا کلا گیم رو!؟ وکالت
نظرتون در مورد درس عربی؟ اگه تونستی درکش کنی، شیرین و دوست داشتنیه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به شانس اعتقاد دارید؟ بله[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا از این شکلک Confused43: متنفرید؟Confused41: هیچ حس و روحی درش وجود نداره و حالت شاکی بودن داره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرتون در مورد انیمیشن RANGO چیه؟ [font]دوبله گلوریش رو دوست دارم.[/font]
نظرتون در مورد انیمیشن FINAL FANTASY VII:ADVENT CHILDREN چطور؟ از انیمیشن و بازی های فانتزی خوشم میاد
به نظرتون rihanna بهتره یا avril lavign?چرا؟Confused60: [font]خودم Rihanna رو بیشتر می پسندم.[/font]
محسن یگانه یا احسان خاجه امیری؟ یگانه.
علی لهراسبی یا مازیار فلاحی؟ لهراسبی
نظرتون در مورد آهنگ های سبک trance? موقعی که اعصابت داغونه و نیاز به آرامش داری، قرص مسکنه![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رنگ مورد علاقه تون؟ رنگین کمان
خواستن توانستن است؟ شک نکن
پس الان میتونید حضور ذهن داشته باشید؟ [font]با امکاناتی که فراهم شده، بله[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3 تا از قشنگ ترین فیلم های خارجی؟ [font]![/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]!
بهترین فیلم عمرتون؟ [font]فیلم نامزدیم[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فیلم lord of the rings رو بیشتر دوست داشتید یا pirates of the caribean رو؟ ارباب حلقه ها
سریال lost? ندیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سریال 24؟ ندیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرتون در مورد من چیه،با توجه به اطلاعاتی که در مورد خودم دادم؟ مهره مار داری![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرتون مشکل و عیب اصلیم چیه؟ هیچ انسانی کامل نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نظر خودتون خوش قیافه اید؟ [font]در پاسخ به این سوالات همیشه باید گفت بله! اگر خودمون، خودمون رو باور نداشته باشیم از دیگران چه انتظاری میره[/font][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به همون دلیل امضاتون؟ [font]مفهوم اصلی امضام رو متوجه نشدی.نوشته درون امضام داره میگه که آقا، اعتماد به نفس داشته باش! گوش نکن دیگران چی میگن! تو گام های درست بردار، مطمئن باش که شدنیه! اگه کسی بهت حسودی کرد از دستش ناراحت نشو و دوتا بد و بیراه بهش بگو! اون چون تو رو بالاتر از خودش میدونه داره این حرفا رو میزنه! پس بهش لبخند بزن[/font][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نظرتون حداقل تا چند سال دیگه عمر میکنید؟ [font]الله علم...[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از آینده میترسید؟ در حال حاضر، خیر
به قبرستان هم میرید؟چند وقت یکبار؟Confused60: خیلی کم...
چقدر به فقرا کمک میکنید؟ تا حالا نشده فقیری توی خیابون ببینم و در حد توانم بهش کمک نکنم.این جور صحنه ها تاثیر زیادی روم می ذاره
اگه قرار باشه مسولیتتون بعد از شما به کسی دیگه واگذار بشه،دوست دارید اون کی باشه؟ اگه همین الان کسی لایق تر از من پیدا بشه، من حاضرم جایگاهم رو بهش بدم.من تا زمانی که بدونم می تونم به گیمفا کمک کنم روی کار می مونم.به مقام و این جور چیزا اهمیت خاصی نمیدم.هدف خدمته نه صندلی خوشگلتر![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نامزد بودن بهتره یا نبودن؟ [font]نامزد بودن.چون می دونی دیگه راه دومی وجود نداره.[/font]
خونتون دقیقا کجاست؟ 5 کیلومتری دریاچه کارون
الاف ترین آدم سایت به نظرتون کیه؟Confused25: [font]کسی رو نمی شناسم.[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فرض کنید که یکی از معلم هاتون که بهتون درس میده و فقط اسمش درس دادن هست و در عمل هیچ،خییلی در حق شما وکلا همه ظلم میکنه،به طوری که درحالی که شما حقتون 20 هست به زور 12 میده،اگه یه روز یه جا فرصت انتقام پیدا کنی،و "فقط "حق انتخاب بین استفاده از این ها رو داشته باشی،ترجیحا از کدوم 7 روش استفاده میکنی و میکشیش؟Confused25:NauNauNauConfused25:
1-شاتگان
2-مسلسل 100 تیر
3-rpg
4-اره برقی
7-کارد
8-کاردک
9-خفه کردن با دست
10-خفه کردن در زیر آب
11- له کردن با تریلری18 چرخ
12-اسید پاشیدن
13- ریختن زهر مار تو غذاش
14-بستن دست و پا به زنجیر و کشیدن زنجیرها تا جداشدن کامل همه ی اندام از هم
15-هد شات با مگنوم 
16-بمب c4
17- برق 220 ولت
18-زیر کردن با ژیان
19-منجمد کردن 
20-آتش زدن
21-دار زدن
22-پرت کردن تو ریل قطار
23-بیرون انداختن از هواپیما
24-زنجیر کش کردن
25-انداختن در مواد مذاب
به نظرتون سوالاتم چجور بودند،نظرتون رو میگید؟241Confused60:
واقعا ببخشید اگه وقت با ارزشتون رو تلف کردمConfused67:
ممنون و خداحافظ3Confused74:

خواهش می کنم، سوالاتتون نشون میده که پاسخ های قبلیم رو خوندی و طبق اونا باز هم سوال پرسیدی و این موضوع منو خوش حال میکنه.
این چه حرفیه برادر، لطف کردی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(03-07-2014, 07:52 PM)AMIN.ES نوشته است:
سلام [font]درود عزیزم[/font]
با رنگ تیم مورد علاقت جواب بده[تصویر:  s0%20(25).gif] چشم
خوبی خوشی سلامتی[تصویر:  s0%20(25).gif]؟ هرکی پرسید سلام چطوری؟ جواب یک کلام دکوری، شکر یعنی داغونی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آدمی هست که بخوای همین الان بکشیش؟ [font]آدم کش نیستم ولی دوست دارم به پای میز محاکمه بکشونمش.[/font]
بهترین شکلک؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] -
چجوری با گیمفا آشنا شدی؟ [font]هرچه قدر فکر می کنم، به یاد نمیارم[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سه سایت برتر گیم در ایران؟ گیمفا-پردیس-بازی سنتر
آخرین بازی ای که انجام دادی چی بود؟ جطور بود؟ [font]بتلفیلد 4 [/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد من؟  شناخت آن چنانی ندارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آواتارم؟ ترکیبی از AC و WD! تو دل برو هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضام؟ فوتوفانیا کارش بیسته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بسته شد؟ چی!؟
گیمفا؟ دریچه ای رو به بازی های کامپیوتری
اسپمر؟ [font]اسپم داریم تا اسپم! بعضی اسپم ها باز هم بر اساس یه محوریت خاصی هستن ولی بعضیا نه![/font]
به باز و بسته کردن در یخچال علاقه داری[تصویر:  s0%20(25).gif]؟ قبلا آره، ولی یه مدتیه که از سرم افتاده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شمام تو خونت یه میز غذاخوری دارین ولی رو زمین غذا می خورین[تصویر:  s0%20(43).gif][size=13px]؟ از کجا فهمیدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه یه بازی بود که می شد از هر چیزی به عنوان سلاح استفاده کنی از چه چیزی استفاده می کردی؟ AK 47
سایت اصلی یا انجمن؟ سایت
سبک مورد علاقت بین بازی ها؟ استراتژیک - معمایی و ماجراجویی
بهترین عضو انجمن؟ !![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین عضو انجمن؟ !![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خر یا اسب؟ اسب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بز یا گوسفند؟ بز [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گاو یا بوفالو؟ بوفالو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شیر یا ببر؟(به باخ وحش گیمفا خوش آمدید) شیر [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دوست داشتی جای چه شخصیتی بودی و در دنیای کدوم بازی زندگی می کردی؟ شرلوک هولمز در سری بازیش، Leon در RE3، دانته در DMC3، کاپتان پرایس در COD:MW2
چند تا دوست دختر داری؟[تصویر:  nau.gif] لا الله الا الله [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منظور از جمله "چطوری یا نه؟" چیست[تصویر:  s0%20(43).gif] ؟ [font]زیر سوال بردن دستور زبان فارسی [/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]عنصر اصلی یک بازی؟ ایده خوب
الان بیشتر از همه منتظر چه بازی ای هستی؟ اگه متای 12 بگیره بازم می خریش؟
[font]WD، بله[/font]
[font]تا حالا تو خواب مردی؟[تصویر:  s0%20(25).gif] [/font]خیر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[font]تا حالا شده بعد از دیدن یه فیلم اکشن جوگیر شی ؟ [/font]به تعداد دفعات بالا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[font]فی امان الله [/font]اهلا و سهلا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 

[/align]

(03-07-2014, 09:49 PM)ALAN نوشته است: سلام
درود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا فیسبوک من رو Accept نمی کنید؟ [font]این روزا حجم کاریم خیلی بالاست، فرصت چک کردن پیج رو نداشتم، شرمنده[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خدا بخواد من رو که یادتونه؟یکی دو سال پیش خبرنگار بودم؟ بله هامون جان[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
شما وقتی خیلی ناراحتین چیکار می کنید؟ [font]معمولا روز تختم دراز می کشم و به سقف اتاقم خیره میشم.[/font]
تیپ اسپرت بیشتر دوست دارین یا مجلسی مثل کت شلوار و...؟ مجلسی.
دوست دارین وقتی پدر شدین بچتون دختر باشه یا پسر؟ پسر یا دختر فرقی نمی کنه، فقط سالم باشه...ولی دختر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگر می تونستید یه اسم دیگه داشته باشید اون اسم چی بود؟ حامد!!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همین الان یه بیت از حافظ برام می نویسین؟ ای گل خوش نسیم من بلبل خویش را مسوز - کز سر صدق می کند شب همه شب دعای تو
شما اگر بخواین به یکی نشون بدین که خیلی براتون اهمیت داره  چیکار می کنین؟(غیر از گفتن از راه مستقیم) [font]به جای حرف، خودمو در عمل بهش ثابت می کنم[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگر با کسی برخورد فیزیکی پیدا کنید اولین جایی که هدف میگیرید کجاست؟ [font]اهل درگیری نیستم[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] قرن 21 زندگی می کنیما[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از راه های قانونی باهاش برخورد می کنم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

مرسی از سوالاتت هامون جان 

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - Amir Game - 03-08-2014

سلام...حامد جان...

خوبی؟
چه طوری؟؟
رشتت در دبیرستان چی بود؟
نظرت در مورد من (2 باره بگو) ؟؟
نظرت در مورد سایتم چی بود؟ (گفتی سر میزنم) ؟؟
ps4 or x 1 ؟؟
بارسا یا رئال؟
بهترین خبری که شنیدی؟؟

نظرا در مورد زیر=
مهم کردن موضوع=
غیر فعال کردن شکلک‌ها=
آقا کسری=
صندلی داغ=
صندلی سرد=
سپاس=
دادن اعتبار=

به نظرت چرا دیگه فروم اکتیو نیست؟
تا حالا شده سرت کلاه بره؟ توضیح بده....
شغلت چیه؟

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - Hamed Zahedi - 03-09-2014

(03-07-2014, 09:59 PM)arthor نوشته است: درود ... درود عزیزم
خوبی؟ قربانت
خوبم ... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبرا ؟؟؟ سلامتی با کارا مشغولیم
چند ساعت در روز رو بازی میکنی ؟؟؟ جمعه ای که گذشت، تونستم 2 ساعتی بازی کنم.
بهترین بازیت ؟؟؟ سری بازی evil و harvest moon
اگه بخوای یه بازی بزنی اسمشو چی میزاری ؟؟ [font]اسمی به ذهنم نمیاد ولی مطمئنم که سبک ماجراجویی هست.[/font]
نظرت درمورد من ؟ [font]موادب و خوش کلامی فقط یکم برای کارا باید وقت بذاری.[/font]
آواتارم ؟ خلاقیتت رو نشون میده
امضام ؟ لایک داره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بهترین دوستت تو انجمن ؟؟ [font]باهمه رفیقم ولی از شخصیت nami1 خوشم میاد.[/font]
امیدوارم که سوالام سخت نباشه ...
فعلا
تا درودی دیگر بدرود ...
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(03-07-2014, 10:27 PM)shadows.boss نوشته است: سلام علیکم علیکم سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اول سوالات کلیشه ای
خوبی؟ مرسی
چه خبرا؟ [font]جواب سوالات رو میدم[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دماغت چاقه؟ چاییمون هم داغه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالا سوالات اصلی
قدت چند سانته؟ 1.72 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وزن؟ 72
شماره کفش؟ 46
کفش چه مارکی میپوشی؟ مجلسی و آدیداس
دوست داشتی جای مسی بودی؟ [font]شاید مسی دوست داشته باشه جای من باشه![/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رونالدو چی؟ [font]رئالیه دیگه[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دوستش داریم 
مربی مورد علاقت؟ [font]کارلوس کیروش - علی دایی[/font]
شماره مورد علاقت؟ کل ا[font]عداد زوج مخصوصا 16[/font]
موسیقی دان مورد علاقت؟ هارد سیستمم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خواننده مورد علاقت؟ یاس- شادمهر عقیلی - سیاوش قمیشی 
ساز مورد علاقت؟ ویالون و گیتار
ماشین مورد علاقت؟ دوج![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شهر مورد علاقت؟ [font]آبادان[/font]
کشور مورد علاقت؟ ایران
سیاره مورد علاقت؟ [font]زمین[/font]
بهترین شرکت بازی سازی؟ راک استار
وقتی بچه بودی آرزوت چی بود؟ [font]بزرگ شم![/font]
سوالام خیلی مسخره ست .نه؟ [font]نه[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت رشتم چیه؟ آشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سال چندمم؟ [font]دوم یا سوم[/font]
 من چطور آدمی هستم؟) [font]شناخت زیادی ندارم ولی میدونم که دلت می خواد یه روز تو صفحه اصلی سایت بنویسی[/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(03-08-2014, 04:30 PM)Amir Game نوشته است: سلام...حامد جان...
سلام عزیزم.
رشتت در دبیرستان چی بود؟ ادبیات فارسی ( علوم انسانی )
نظرت در مورد من (2 باره بگو) ؟؟ از موقعی که می شناسمت، در حال عوض کردن آواتار اونم به صورت متحرکش بودی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد سایتم چی بود؟ (گفتی سر میزنم) ؟؟ علاقه به مدیریتت رو نشون میده.
ps4 or x 1 ؟؟ [font]این سوال مثل این می مونه که از کفاشیان ( رئیس فدراسیون فوتبال ) بپرسی، پرسپولیسی هستی ای استقلالی[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هر دو کنسول خوبن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بارسا یا رئال؟ رئال 
بهترین خبری که شنیدی؟؟ [font]جواب بــله.[/font]

نظرا در مورد زیر= 
مهم کردن موضوع= [font]احساس قدرت![/font]
غیر فعال کردن شکلک‌ها= بی روح بودن مطالب.
آقا کسری= [font]شخصیتی نفوذ ناپذیر![/font]
صندلی داغ= [font]چالش[/font]
صندلی سرد= [font]...![/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سپاس= لایک
دادن اعتبار= [font]بخشش[/font]

به نظرت چرا دیگه فروم اکتیو نیست؟ [font]تنوع در برنامه هاش باید به وجود بیاد.[/font]
تا حالا شده سرت کلاه بره؟ توضیح بده.... [font]داستان داره![/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شغلت چیه؟ [font]دانشجو هستم.[/font]

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر سایت Sherlock Holmes - spartacus - 03-13-2014

با تشکر از حامد زاهدی عزیز که یک هفته مهمان صندلی داغ بودنید .
میریم سراغ نفر بعدی صندلی داغ با حضور :

[b]nami1[/b] [تصویر:  buddy_online.gif]
کاربر سایت
[تصویر:  user.png]
[تصویر:  avatar_10603.jpg?dateline=1394390586] [table][tr][td]ارسال‌ها: 432
اعتبار: 958
میزان اخطار: 20%[/td][/tr][/table]تا هفته بعد میتونید سوالاتتون را از ایشون بپرسید