Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - 313714 - 03-16-2014

سلامConfused25:
دوست دارید یک سری سوالات متفاوت ازتون بپرسم؟Confused25:
چی شد که اومدید اینجا؟
قبلا کجا بودید؟
در آینده به کجا خواهید رفت؟
چرا آدم ها مهر و محبت کردن رو دوست دارند؟
تا حالا خودتون رو جای خدا گذاشتید؟
چه شکلیه که خدا هر چی در آینده اتفاق میوفته رو میدونه؟
از اینکه همه چیز حتی کارهایی که خودش هم در آینده انجام میده رو هم میدونه خسته نمیشه؟Confused60:
نا محدود رو چند لحظه تصور میکنی؟
الان تصورتو به منم میگی؟Confused25:
چرا من این سوالات رو ازت پرسیدم؟

هدفتون از شرکت تو صندلی داغ چی بوده؟
نظرتون در مورد ویژگی های این تاپیک چیه؟
به نظرتون مشکل این تاپیک چیه؟
چکار باید کرد که این تاپیک بهتر بشه؟
هدف وآرمان اصلیتون تو زندگی چیه؟
بزرگ ترین آرزوتون چیه؟
پول بهتر است یا ثروت؟دقیقا کدوم و چرا؟
شما تا حالا دقیقا چند تا بازی به طور کامل تموم کردید؟
چند تا پلتفرم بازی داشتید و الان دارید،نام ببرید؟Confused25:
نظرتون در مورد ژانر jrpg چیه؟
بازی re6قشنگ تره یا re:revelations?
چرا "کال"؟
همه ی بازی های e3ی مایکرو بعد از انتشار یا افت کیفیت داشتند،یا افت رزولوشن و فریم،به نظرتون quantum break افت کیفیت پیدا میکنه یا افت رزولوشن ؟مثلا روی 900p اجرا بشه؟Confused60:
به نظرتون متای quantum break چند میشه؟
متای watch dogs چطور؟Confused25:
چی شد که اسمتون رو nami1 انتخاب کردید،این همه اسمConfused43:Confused25:
من تا حالا به جز کمی اون هم سال ها پیشgtaبازی نکردم .میتونید بکجوری بهم انگیزه بدید که بفهمم چی رو از دست دادم?
موردعلاقه ترین بازی کل عمرتون چی بوده؟
2 تا از بهترین سایت های دنیا؟
بهترین سایت ایران؟
بهترین سایت خارجی؟
شما هم مثل من از مداحی بدتون میاد؟Nau
به شانس اعتقاد دارید؟
نظرتون در مورد انیمیشن RANGO چیه؟
نظرتون در مورد انیمیشن FINAL FANTASY VII:ADVENT CHILDREN چطور؟
به نظرتون rihanna بهتره یا avril lavign?چرا؟Confused60:
محسن یگانه یا احسان خاجه امیری؟
علی لهراسبی یا مازیار فلاحی؟
نظرتون در مورد آهنگ های سبک trance?
چرا رنگ مورد علاقه تون آبیه؟
خواستن توانستن است؟
3 تا از قشنگ ترین فیلم های خارجی؟
بهترین فیلم عمرتون؟
فیلم lord of the rings رو بیشتر دوست داشتید یا pirates of the caribean رو؟
سریال lost?
سریال 24؟
Breaking bad?
سریال؟
اندورید یا ios?
نظرتون در مورد من چیه؟(همچنین با توجه به اطلاعاتی که در مورد خودم دادم)
نظرتون در مورد امضام چیه؟Confused25:
به نظرتون مشکل و عیب اصلیم چیه؟...
چرا تو پروفایل خودتون در مورد خودتون توضیحات نگذاشتید؟
چرا کم کم دارید از اینجا خسته میشید؟
به نظر خودتون خوش قیافه اید؟
از این مساله ناراحتید؟
به نظرتون حداقل تا چند سال دیگه عمر میکنید؟
از آینده میترسید؟
به قبرستان هم میرید؟چند وقت یکبار؟Confused60:
چقدر به فقرا کمک میکنید؟
علم بهتر است یا ثروت؟چرا؟
اگه الان 2 میلیون تومان پول بهتون بدند دقیقا باهاش چی کار میکنید،دقیقا؟(فرض کن الان یکی بهم پول داده گفته به شما بگم که شما هرچی گفتی من باهاش انجام بدمConfused25:)
تا چند سال دیگه چه شرکتی پیروز مطلق صنعت گیم میشه؟
خونتون دقیقا کجاست؟
الاف ترین آدم سایت به نظرتون کیه؟Confused25:

مرتضی؟
کسری؟
آقا حامد؟
رسول خردمندی؟
(کلا نظرتو بگو در موردشون،هرچی به ذهنتون میرسهConfused25: )

فرض کنید که یکی از معلم هاتون که بهتون درس میده و فقط اسمش درس دادن هست و در عمل هیچ،خییلی در حق شما وکلا همه ظلم میکنه،به طوری که درحالی که شما حقتون 20 هست به زور 12 میده و همیشه بچه های خوب کلاس رو با خط کش و انواع وسایل مختلف تنبیه میکنه و 50 میلیون تومان هم از شما خورده و خونتون رو هم آتش زده(عجب آدم بی شرفی بودهConfused43:Confused05:)اگه یه روز یه جا فرصت انتقام پیدا کنی،و "فقط "حق انتخاب بین استفاده از این ها رو داشته باشی،ترجیحا از کدوم" 7 روش -هفت روش"استفاده میکنی و میکشیش؟Confused25:NauNauNauConfused25:و کدوم" 2 روش-دو روش"اصلا استفاده نمیکنی؟
1-شاتگان
2-مسلسل 100 تیر
3-rpg
4-اره برقی
7-کارد
8-کاردک
9-خفه کردن با دست
10-خفه کردن در زیر آب
11- له کردن با تریلری18 چرخ
12-اسید پاشیدن
13- ریختن زهر مار تو غذاش
14-بستن دست و پا به زنجیر و کشیدن زنجیرها تا جداشدن اعضای بدن
15-هد شات با مگنوم
16-بمب c4
17- برق 220 ولت
18-زیر کردن با ژیان
19-منجمد کردن
20-آتش زدن
21-دار زدن
22-پرت کردن تو ریل قطار
23-بیرون انداختن از هواپیما
24-زنجیر کش کردن
25-انداختن در مواد مذاب
26-بمب اتمی
27-آمپول هوا
28-BRUTALITY بازی mortal kombat
29-انداختن در آب جوش
30- له کردن توسط کمپرسور
اگه روش(های)دیگه ای هم هست که اون(ها)رو می پسندید اما من نگفتمش،اون(ها)رو هم میگید؟Confused25:
سوالی هست که دوست داشتید افراد ازتون بپرسند اما کسی ازتون نپرسیده باشه؟اگه هست اون سوال رو از خودتون بپرسید وجواب بدید؟Confused25:
به نظرتون سوالاتم چجور بودند،نظرتون رو میگید؟241Confused60:
واقعا ببخشید اگه وقت با ارزشتون رو تلف کردمConfused67:
ممنون و خداحافظ3

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - nami1 - 03-17-2014

(03-16-2014, 05:28 PM)'313714' نوشته است: سلامConfused25: سلام عزیز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست دارید یک سری سوالات متفاوت ازتون بپرسم؟Confused25: بفرمایید
چی شد که اومدید اینجا؟ قبلا گفتم
قبلا کجا بودید؟ هیچ جا اولین و اخرین جا گیمفا خواهد بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در آینده به کجا خواهید رفت؟ البته الان توی سایت ویدیو گیمر هم فعالیت میکنم ولی این جا رو خیلی دوست دارم
چرا آدم ها مهر و محبت کردن رو دوست دارند؟ بعضی از ادم ها اینطوری هستن به زات طرف بستگی داره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تا حالا خودتون رو جای خدا گذاشتید؟ نه
چه شکلیه که خدا هر چی در آینده اتفاق میوفته رو میدونه؟ نمدانم
از اینکه همه چیز حتی کارهایی که خودش هم در آینده انجام میده رو هم میدونه خسته نمیشه؟Confused60: نه کارش اینه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نا محدود رو چند لحظه تصور میکنی؟ بی شمار[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان تصورتو به منم میگی؟Confused25: گفتم دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا من این سوالات رو ازت پرسیدم؟ خودت میدونی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

هدفتون از شرکت تو صندلی داغ چی بوده؟ کاربرا باهام آشنا بشن
نظرتون در مورد ویژگی های این تاپیک چیه؟ همچین تاپیک هایی کمه توی فروم مثلا تاپیک هایی مانند به اواتار نفر قبلی نمره بده و اینا هم قبلا توی فروم بوده ولی بسته شده این تاپیک هم یجور مثل اوناست
به نظرتون مشکل این تاپیک چیه؟ کم سوال میپرسند(البته تا الان که جون برای من نذاشتین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
چکار باید کرد که این تاپیک بهتر بشه؟ بیش تر سوال بپرسن
هدف وآرمان اصلیتون تو زندگی چیه؟ دندان پزشک شدن و در گیمفا به جایی رسیدن
بزرگ ترین آرزوتون چیه؟ خوش بخت باشم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پول بهتر است یا ثروت؟دقیقا کدوم و چرا؟ فرقی نداره
شما تا حالا دقیقا چند تا بازی به طور کامل تموم کردید؟ بریم سوال بعدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند تا پلتفرم بازی داشتید و الان دارید،نام ببرید؟Confused25: pc
نظرتون در مورد ژانر jrpg چیه؟ نمدانم
بازی re6قشنگ تره یا re:revelations? re:revelations
چرا "کال"؟ نمیدونم ولی بیش تر باهاش حال میکنم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
همه ی بازی های e3ی مایکرو بعد از انتشار یا افت کیفیت داشتند،یا افت رزولوشن و فریم،به نظرتون quantum break افت کیفیت پیدا میکنه یا افت رزولوشن ؟مثلا روی 900p اجرا بشه؟Confused60:  احتمال داره چون گرافیکش خیلی بالا هست
به نظرتون متای quantum break چند میشه؟ از 93 به بالا یا مثل رایز چرت[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
متای watch dogs چطور؟Confused25: امیدوارم از 87 به بالا
چی شد که اسمتون رو nami1 انتخاب کردید،این همه اسمConfused43:Confused25: اسم خودم نامی هست بعدش با خودم عهد بستم در همه ی سایت ها با این نام عضو بشم تا یادم نره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من تا حالا به جز کمی اون هم سال ها پیشgtaبازی نکردم .میتونید بکجوری بهم انگیزه بدید که بفهمم چی رو از دست دادم? کلی فان و تفریح رو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موردعلاقه ترین بازی کل عمرتون چی بوده؟ مافیا2 و قلعه و تامب رایدر
2 تا از بهترین سایت های دنیا؟ گوگل و یوتوب
بهترین سایت ایران؟ گیمفا
بهترین سایت خارجی؟ گوگل
شما هم مثل من از مداحی بدتون میاد؟Nau بلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به شانس اعتقاد دارید؟ بلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرتون در مورد انیمیشن RANGO چیه؟ با صدای جانی دپ فوق العادست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرتون در مورد انیمیشن FINAL FANTASY VII:ADVENT CHILDREN چطور؟ ندیدم
به نظرتون rihanna بهتره یا avril lavign?چرا؟Confused60: ریحانا [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
محسن یگانه یا احسان خاجه امیری؟ خواجه امیری
علی لهراسبی یا مازیار فلاحی؟ فلاحی
نظرتون در مورد آهنگ های سبک trance? نشنیدم
چرا رنگ مورد علاقه تون آبیه؟ با اجازتون
خواستن توانستن است؟ بلی
3 تا از قشنگ ترین فیلم های خارجی؟ انشالله فردا فورزن رو دان میکنم اون بهترین میشه(میدونم انیمیشن هست ولی..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
بهترین فیلم عمرتون؟ گفتم هنوز فیلمی ندیدم که اونقدر بهم بچسبه و شاید یادم نیست
فیلم lord of the rings رو بیشتر دوست داشتید یا pirates of the caribean رو؟ هیچکدوم چون ندیدم
سریال lost?ندیدم
سریال 24؟ زیاد ندیدم خیلی خوشم نمیاد
Breaking bad? توی عید میبینم
سریال؟ فقط Arrrow
اندورید یا ios? اندروید
نظرتون در مورد من چیه؟(همچنین با توجه به اطلاعاتی که در مورد خودم دادم) انسان نیکی هستی
نظرتون در مورد امضام چیه؟Confused25: اوکی هست
به نظرتون مشکل و عیب اصلیم چیه؟... یکم ساده ای(البته این هم مشکل هست و هم خوبی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
چرا تو پروفایل خودتون در مورد خودتون توضیحات نگذاشتید؟ قبلا گذاشتم ولی فکر کنم فرق کرده باشم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]و حوصله ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا کم کم دارید از اینجا خسته میشید؟ چون خیلی کم لطفی میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] نه اینکه تگ دادن یا نه بلکه کاربرا مثلا پستی که در رابطه با بتل3 که انلاینش هک شد در فروم گیم ایمگ گذاشته بودن 50 صفحه نظر و کمک خواسته بودن[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
به نظر خودتون خوش قیافه اید؟ بله
از این مساله ناراحتید؟ چرا نارحت باشم؟
به نظرتون حداقل تا چند سال دیگه عمر میکنید؟ خدا میدونه
از آینده میترسید؟ نه
به قبرستان هم میرید؟چند وقت یکبار؟Confused60: کم میرم
چقدر به فقرا کمک میکنید؟ راستش رو بگم کم
علم بهتر است یا ثروت؟چرا؟ حوصله ندارم هر دوشون رو برای خودم دوست دارم
اگه الان 2 میلیون تومان پول بهتون بدند دقیقا باهاش چی کار میکنید،دقیقا؟(فرض کن الان یکی بهم پول داده گفته به شما بگم که شما هرچی گفتی من باهاش انجام بدمConfused25:) احتمال زیاد ps4[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تا چند سال دیگه چه شرکتی پیروز مطلق صنعت گیم میشه؟ امیدوارم نشه چون رقابتی به وجود نمیاد و بازی ها پیشرفت نمیکنن
خونتون دقیقا کجاست؟ گرگان
الاف ترین آدم سایت به نظرتون کیه؟Confused25: خودم

مرتضی؟ نمیشناسمش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کسری؟ دور اندیش
آقا حامد؟ بســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیار گل[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
رسول خردمندی؟ مغرور و اینو نگم بهتره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(کلا نظرتو بگو در موردشون،هرچی به ذهنتون میرسهConfused25: ) گفتم دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فرض کنید که یکی از معلم هاتون که بهتون درس میده و فقط اسمش درس دادن هست و در عمل هیچ،خییلی در حق شما وکلا همه ظلم میکنه،به طوری که درحالی که شما حقتون 20 هست به زور 12 میده و همیشه بچه های خوب کلاس رو با خط کش و انواع وسایل مختلف تنبیه میکنه و 50 میلیون تومان هم از شما خورده و خونتون رو هم آتش زده(عجب آدم بی شرفی بودهConfused43:Confused05:)اگه یه روز یه جا فرصت انتقام پیدا کنی،و "فقط "حق انتخاب بین استفاده از این ها رو داشته باشی،ترجیحا از کدوم" 7 روش -هفت روش"استفاده میکنی و میکشیش؟Confused25:NauNauNauConfused25:و کدوم" 2 روش-دو روش"اصلا استفاده نمیکنی؟
بیچاره عجب عقده ای بوده معلمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من ادم کش نیستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
1-شاتگان
2-مسلسل 100 تیر
3-rpg
4-اره برقی
7-کارد
8-کاردک
9-خفه کردن با دست
10-خفه کردن در زیر آب
11- له کردن با تریلری18 چرخ
12-اسید پاشیدن
13- ریختن زهر مار تو غذاش
14-بستن دست و پا به زنجیر و کشیدن زنجیرها تا جداشدن اعضای بدن
15-هد شات با مگنوم
16-بمب c4
17- برق 220 ولت
18-زیر کردن با ژیان
19-منجمد کردن
20-آتش زدن
21-دار زدن
22-پرت کردن تو ریل قطار
23-بیرون انداختن از هواپیما
24-زنجیر کش کردن
25-انداختن در مواد مذاب
26-بمب اتمی
27-آمپول هوا
28-BRUTALITY بازی mortal kombat
29-انداختن در آب جوش
30- له کردن توسط کمپرسور
اگه روش(های)دیگه ای هم هست که اون(ها)رو می پسندید اما من نگفتمش،اون(ها)رو هم میگید؟Confused25: گفتم که ادم کش نیستم
سوالی هست که دوست داشتید افراد ازتون بپرسند اما کسی ازتون نپرسیده باشه ؟اگه هست اون سوال رو از خودتون بپرسید وجواب بدید؟Confused25:  نمیدونم ولی الان یادم نیست
به نظرتون سوالاتم چجور بودند،نظرتون رو میگید؟241Confused60: زیاد بودن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
واقعا ببخشید اگه وقت با ارزشتون رو تلف کردمConfused67: نه داش این حرفا چیه من خودم خواستم سوالان رو ج بدم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ممنون و خداحافظ3 ممنون از سوالاتتون و خدافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - Amir Game - 03-17-2014

سلام.....

خوبی؟
چه طوری؟

نظرت در مورد من (2 باره بگو...ی چیز متفاوت بگو...) ؟؟
نظرت در مرود پروفایلم؟
در مورد آواتارم؟
نظرت در مورد غیر فعال کردن شکلک‌ها ؟
به نظرت موضوع های مرتبط واقعا مرتبطن؟؟

دیدی امروز کشتی قهرمان شد؟
نظرت در مرود گزینه های نظامی؟

بای.....

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - nami1 - 03-17-2014

(03-17-2014, 10:58 AM)'Amir Game' نوشته است: سلام..... سلام

خوبی؟ ممنون
چه طوری؟ خسته

نظرت در مورد من (2 باره بگو...ی چیز متفاوت بگو...) ؟؟ نمدانم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مرود پروفایلم؟ همیشه آپدیت
در مورد آواتارم؟ فقط میتونم حسرت بخورم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نظرت در مورد غیر فعال کردن شکلک‌ها ؟ خوب نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شکلک باشه بهتره

به نظرت موضوع های مرتبط واقعا مرتبطن؟؟ نه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

دیدی امروز کشتی قهرمان شد؟ نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مرود گزینه های نظامی؟ جاااااان؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بای..... ممنون از سوالاتت خدافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - MR.FULLHD - 03-18-2014

سلام
بخاطرت ديگه سوال هاي تكراري قبل رو كپي نكردم
تو ابن ساعت شب هم اومدم ازت سوال بپرسم
خب بريم سر سوالات
حالت چطوره؟
كلاس چندي؟
من چجور ادمي هستم ؟ نگو خوبي و... در چند جمله بيان كن.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ايا من خيلي جلفم ؟ بي شوخي.
تاحالا عصبانيتم رو ديدي؟
به نظرت من چه كارهايي از دسم بر ميادانجام بدم؟
ايا ميتونم پيشرفت كنم؟
به تگ گرفتنت اميد داري؟
برا چي انقد فضولي؟ فك كنم فقط تو كاراي من سرك ميكشي!
چرا همه با ... بدن؟
به نظرت من وظيفه خودم رو در گيمفا انجام دادم؟
عايا من بد دهنم؟
به نظرت من ميتونم دوباره به دوران طلاييم در تكواندو برسم؟
البوم زانيار خسروي رو گوش دادي؟
بنيامين رو چي؟
به نظرت ميشه من يه روزي كنسول دار شم؟
اگه يكي بهت پول بده كه ميتوني باهاش كنسول هم بخري ( مثلا ٣ ميليون) ، باهاش چيكار ميكني ؟ راستشو بگو
اگه به من انقد پول بدن خيلي كارا بايد باهاش انجام ميدم و فرتي نميام كنسول بخرم !
اواتارم چطوره؟
امضا هم كه ندارم
اها نام كاربريم چي؟
خب براي بار اول بسه!
خداحافظ دوستم

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - Delsin Rowe - 03-18-2014

سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟
چه کار می کنی؟
چرا مدیر ارشد؟
پله پله تا موفقیت یا با آسانسور تا موفقیت؟
چرا بازگشتی دوباره؟
چرا از فروم خسته شدی؟
چرا عاشق Arrowی؟
نظرت در مورد اسکات ادکینز؟
نظرت در مورد جام جهانی 2014؟
نظرت در مورد داستان شنل قرمزی و مادر بزرگ؟
الان تو صندوق پیام خصوصی هات منتظرچی هستی؟
نظر در مورد جو گرفتگی چیه؟
طرفدار استقلالی نه؟
آخه آدم از تیم 11 قطر می خوره؟[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
آخه آدم بدترین گل رو می خوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
چرا این نام کاربری رو انتخاب کردی؟
نظرت در مورد من؟
.
.
.
.
خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - Station - 03-18-2014

سلام
خوبی؟
چه خبر؟(میدونم از همه چی خبر داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
کلاس چندمی عموجون؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
جدیدا فاز و حال و هوات تغییری نکرده؟اگه نکرده چرا؟
میگم چرا یه بار میگی عاشق اینجام و یه بار میگی بدم میاد از اینجا؟
تو کجا دقیقا فعالیت میکنی؟
آخرین آهنگی که گوش دادای چیه؟
نظرت درباره مدیرای اینجا چیه؟(یاعلی الان سردسته شون میاد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img])
بنظرت چرا بعضیا هنوز نمیدونن که کلید تشکر و اعتبار داخل فروم وجود داره؟
این دم عیدی پایه هستی که اخلاق و رفتارتو عوض کنی؟
نظرت راجع به این([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) شکلک چیه؟
چه رنگی و چه تیمیو دوس داری؟
نظرت درباره من چیه؟
.
.
.
مهم ترین سوال:
چرا اینقد فضولی؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]حال میکنی آمار بروبچ رو داشته باشی؟[img]/images/smi/new/wall.gif[/img]چه حالی میده وقتی اطلاعات کسب میکنی؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - nami1 - 03-18-2014

(03-18-2014, 03:11 PM)'station' نوشته است: سلام سلام سلام عزیزم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خوبی؟ بله کی خوب نیست؟(البته امشب..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
چه خبر؟(میدونم از همه چی خبر داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) اصلا اگر خبر نداشته باشم میمیرم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلاس چندمی عموجون؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] تو فکر کن 3 راهنمایی
جدیدا فاز و حال و هوات تغییری نکرده؟اگه نکرده چرا؟ چرا کرده بدم میاد از پارتی بازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
میگم چرا یه بار میگی عاشق اینجام و یه بار میگی بدم میاد از اینجا؟ چون اون موقع کاربرا فعالیت میکردن و پارتی بازی ای نمیدیدم ولی الان هم دوسش دارم ولی از حمایت بچه ها خیلی ممنونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو کجا دقیقا فعالیت میکنی؟ همه جا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]( چون باید از همه چیز خبر داشته باشم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img])
آخرین آهنگی که گوش دادای چیه؟پیشرو اسمش مشکلی نیست هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره مدیرای اینجا چیه؟(یاعلی الان سردسته شون میاد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]) نظر ندم بهتره چون ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] هم بد داره هم خوب(البته دیگه خوب نداره خوب داشت که یکیشون بن شد و دیگریشون بازنشسته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
بنظرت چرا بعضیا هنوز نمیدونن که کلید تشکر و اعتبار داخل فروم وجود داره؟ نمیدونم فقط حسرت و ناراحتی[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
این دم عیدی پایه هستی که اخلاق و رفتارتو عوض کنی؟ نه از اخلاقم خوشم میاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به این([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) شکلک چیه؟ بعضی وقتا خیلی خوبه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه رنگی و چه تیمیو دوس داری؟ رنگی که جواب دادم معلوم میکنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره من چیه؟ مورد خاکی تر و صمیمی تر از مرتضی هستی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
.
.
.
مهم ترین سوال:
چرا اینقد فضولی؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]حال میکنی آمار بروبچ رو داشته باشی؟[img]/images/smi/new/wall.gif[/img]چه حالی میده وقتی اطلاعات کسب میکنی؟ نمیدونم ولی خیلی حال میده. اینجا رو داشته باش[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

دوست دارم این روز برگرده[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  14293980238387772704.png]

مطمئنم اشخاص خیلی کمی این تگ رو دیدن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  87088932039244309564.png]

تعداد اعضا رو بنگر[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img](این اخریش بود)
[تصویر:  49625451484395240389.png]

خیلی ممنون که سوال کردی و خدافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سوالای بقیه ی دوستان رو تا اخر شب یا حداکثر فردا جواب میدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - nami naziri - 03-19-2014

(03-18-2014, 03:22 AM)'MR.FULLHD' نوشته است: سلام سلام داش
بخاطرت ديگه سوال هاي تكراري قبل رو كپي نكردم ممنون کار خوبی کردی 
تو ابن ساعت شب هم اومدم ازت سوال بپرسم خوبه دیگه شما که مثل من امروز مدرسه نداشتین +امتحان ادبیات[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب بريم سر سوالات بفرمایید
حالت چطوره؟ به نظر خودت الان باید حالم چطور باشه؟
كلاس چندي؟ینی تو نمیدونی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من چجور ادمي هستم ؟ نگو خوبي و... در چند جمله بيان كن. نمیدونم برای تو رو نمیتونم وصف کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ايا من خيلي جلفم ؟ بي شوخي. نه نیستی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تاحالا عصبانيتم رو ديدي؟ نه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت من چه كارهايي از دسم بر ميادانجام بدم؟ هیچی مفت خوری[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] شوخی 
ايا ميتونم پيشرفت كنم؟ همه میتونن
به تگ گرفتنت اميد داري؟ هههه الان و تگ گرفتن؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
برا چي انقد فضولي؟ فك كنم فقط تو كاراي من سرك ميكشي! نترس فقط توی کارای تو نیست
به نظرت من وظيفه خودم رو در گيمفا انجام دادم؟ تقریبا
عايا من بد دهنم؟ تقریبا
به نظرت من ميتونم دوباره به دوران طلاييم در تكواندو برسم؟ اره همه با تلاش میتونن همچین کاری بکنن
البوم زانيار خسروي رو گوش دادي؟ نه
بنيامين رو چي؟نه
به نظرت ميشه من يه روزي كنسول دار شم؟ اره
اگه يكي بهت پول بده كه ميتوني باهاش كنسول هم بخري ( مثلا ٣ ميليون) ، باهاش چيكار ميكني ؟ راستشو بگو  ps4[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اگه به من انقد پول بدن خيلي كارا بايد باهاش انجام ميدم و فرتي نميام كنسول بخرم ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اواتارم چطوره?خوبه ولی قدیمی
امضا هم كه ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اها نام كاربريم چي؟ خیلی جالبه
خب براي بار اول بسه! باش ولی فکر کنم امشب این اکانتم بن بشه و فردا نوبتم تموم میشه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
خداحافظ دوستم خداحافظ داداشم در سایه حق

(03-18-2014, 10:39 AM)'Delsin Rowe' نوشته است:
سلام سلام
خوبی؟ اره از وضعیت معلومه خیلی خوبم
چه کار می کنی؟ هیچی
چرا مدیر ارشد؟ هه فعلا که کاربر عادی هم نیستیم
پله پله تا موفقیت یا با آسانسور تا موفقیت؟اینجا که اسانسوره
چرا بازگشتی دوباره؟ بازگشتی دوباره؟؟ تو راه برگشت گیر کردیم نذاشتن برگردیم حالا هم که بن
چرا از فروم خسته شدی؟ معلوم نیست؟ کاربرا خیلی حمایت میکنن
چرا عاشق Arrowی؟ فیلیسیتی
نظرت در مورد اسکات ادکینز؟ نمیشناسم
نظرت در مورد جام جهانی 2014؟ ایــــــــــــــــــران
نظرت در مورد داستان شنل قرمزی و مادر بزرگ؟ نظر خاصی ندارم[تصویر:  s0%20(60).gif][تصویر:  s0%20(48).gif][تصویر:  s0%20(25).gif]
[تصویر:  s0%20(74).gif]
الان تو صندوق پیام خصوصی هات منتظرچی هستی؟ شما مدیر شدید[تصویر:  s0%20(67).gif]
[تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif][تصویر:  s0%20(67).gif]
نظر در مورد جو گرفتگی چیه؟ بعضی ها توی فروم اینطوری هستن[تصویر:  s0%20(67).gif]
[تصویر:  s0%20(24).gif]
طرفدار استقلالی نه؟ اره
آخه آدم از تیم 11 قطر می خوره؟ استقلال در وضعیت خوبی قرار نداره
آخه آدم بدترین گل رو می خوره؟هر وقت دو تا ستاره گرفتین بعد بیاین صحبت کنین
چرا این نام کاربری رو انتخاب کردی؟ چون یادم میمونه
نظرت در مورد من؟ پسری خوب و با معرفت[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

.
.
.
.
خداحافظ ممنون از سوالاتت و خدافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر nami1 - spartacus - 03-19-2014

میریم سراغ نفر بعدی
صندلی دغ با حشور کاربر :

[b]Hit Girl[/b] [تصویر:  buddy_online.gif]
God Speed All
[تصویر:  user.png]
[تصویر:  avatar_23223.jpg?dateline=1392964423] [table][tr][td]ارسال‌ها: 56
اعتبار: 290
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table] تا هفته بعد میتونید سوالاتتون را از ایشون بپرسید