Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه مجله ALAN - ALAN - 04-23-2014

(04-21-2014, 03:50 PM)'Arkham Knight' نوشته است: سلام.سلام
حالت خوبه ؟نه
چند سالته ؟زیاد
بهترین بازی زندگیت چی بود؟نمیشه دقیق بگم اما یکی از بهترین ها ALAN WAKE
Xbox One یا PS4 ؟Xbox One
نظرت درباره ی گیمفا چیه ؟نظر خاصی ندارم اما بنظرم قبلا بهتر که نه خیلی عالی تر بود 
اگه بخوان نسخه ی بعدی یه بازی رو تایید کنن ، دوست داری چه بازی باشه ؟Hitman
کرکتر مورد علاقت کیه ؟اینم باز زیاده اما Joker
همین دیگه.موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(04-21-2014, 04:00 PM)'Blue Sun' نوشته است: سلام.[font]سلام[/font]
حالت چطوره؟تعریفی نداره
خوبی؟اصولا حالم خوب نیست
بدی؟شاید
چه جور آدمی هستی؟ شوخ یا جدی؟فوق العاده جدی
فن مایکروسافتی یا سونی؟صد در صد مایکروسافت.سونی سال ها از مایکروسافت عقب تره
کجا زندگی میکنی؟کرج
لطفا سوالات رو با رنگ آبی جواب بده.
اگه تا الان با یه رنگ دیگه جواب دادی برو رنگش رو تغییر بده.
چرا نمیزاری کسی برات یادداشت بزاره؟حال و حوصله ندارم
چند بار خواستم برات یادداشت بزارم اما نمیشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]از این به بعد می تونی
سوالات من همین بود. (ابته شاید برگردم و بازم سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])
فعلا خداحافط.خداحافظ
تا دیداری دیگر بدرود.بدرود
یا حق.[img=18x18]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بدرود.باشه
به سلامت.
به امید دیدار.عه
خداحافظ.

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه مجله ALAN - kernel - 04-28-2014

سلام
الان جفتمون رو بن میکنن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
میدونم داغونی حالتو نمی پرسم
چه خبر کار؟
برداشتت از پایان Limbo چی بود؟
بازی مورد علاقت چیه؟
چرا با گیمفا حال نمیکنی دیگه؟
الان بن میشیم وای...
بهترین مجله الکترونیکی چیه؟بهترین نشریه چاپی چطور؟
چرا از Dark Souls2 خوشت نیومد؟
نظرت در مورد مقالات این انجمن؟
فعلا همین داداش

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه مجله ALAN - ALAN - 04-28-2014

(04-28-2014, 07:56 PM)kernel نوشته است: سلام[font]سلام[/font]
الان جفتمون رو بن میکنن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]آره بعید نیست
میدونم داغونی حالتو نمی پرسم
چه خبر کار؟بد نیست
برداشتت از پایان Limbo چی بود؟پایان فوق العاده بود در واقع آخر بازی اول بازی بود و هر دو شخصیت مرده بودن
بازی مورد علاقت چیه؟یکی از بازی های مورد علاقه ام که خیلی واقعا باهاش حال می کنم Metal Gear Solid
چرا با گیمفا حال نمیکنی دیگه؟چون تاریخ مصرفش دیگه گذشته و تحریریه هم نداره
الان بن میشیم وای...
بهترین مجله الکترونیکی چیه؟بهترین نشریه چاپی چطور؟بهترین مجله الکترونیکی مجله گیم سورس هست و چاپی هم بازی رایانه
چرا از Dark Souls2 خوشت نیومد؟با گیم پلی حال نکردم و گرنه بازی خوبی بود
نظرت در مورد مقالات این انجمن؟هیچکدوم مقاله نیستن و اکثرا هم نمی خونمشون
فعلا همین داداش قربان برادر

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه مجله ALAN - spartacus - 04-29-2014

میریم سراغ نفر بعد :

[b]Farhan[/b] [تصویر:  buddy_offline.gif]
Standby for Titanfall
[تصویر:  khabarnegar.png]
[تصویر:  avatar_8642.jpg?dateline=1397237216] [table][tr][td]ارسال‌ها: 1,545
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table] تا هفته بعد میتونید سوالاتتون را از ایشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Stan - 04-29-2014

سلـام
خوبــى؟
فرهان با ح نيسـت؟
فكر كنم هستـا[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
بازى مورد علاقت چيه؟
فيلم؟
سريال؟
آهنگ؟
اين چندمـين باريه كه مياى رو صندلى داغـ؟
همينـ
فعلـاً[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Vikings - 04-29-2014

سلام
 خوبی فرهان جان؟؟
من رو میشناسی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
چه خبر؟
چه رنگی رو دوست داری؟؟
دوست داری امشب کی ببره؟؟
چرا بچه های فروم گیمفا اهل حال نیستن؟؟
به نظرت من امشب بن میشم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوستای صمیمیت رو توی فروم بگو (از قبل تا الان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
از کی بدت میاد؟
از چه اخلاقی بدت میاد؟؟
چرا نویسندگی رو ول کردی؟؟
دارک سولز رو خریدی؟؟
در اخر یه درد و دل دوست دارم تابستون سال پیش برگرده کار های زیادی رو انجام دادم که نباید انجام میدادم و کارهای زیادی رو انجام ندادم که دوست دارم انجام بدم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

در اخر هم خدافظ :((

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 04-29-2014

(04-29-2014, 03:58 PM)'Black Star' نوشته است: سلـام سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبــى؟ بد نیستم٬ اما هنوز امتحانا شروع نشده کمرم داره می شکنه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فرهان با ح نيسـت؟ نه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فكر كنم هستـا[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] یکم توی اینترنت بگرد پیدا می کنی٬ فرهان ﻧﺎﻡ ﻣﮑﺎﻧﯽ در ﻧﺰدﯾﮑﯽ ﻫﻤﺪاﻥ هستش. تازه همین الان فهمیدم که در زبان کردی به معنای شجاع و صبور هم هستش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اصلا مطمئن شدم خودمم.
بازى مورد علاقت چيه؟ بازی رو انجام می دم که درست و حسابی و سرگرم کننده باشه٬ نمرات اصلا برام مهم نیست. مورد علاقه زیاده می تونم بگم فعلا تنها بازی که دارم انجام می دم  Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms هستش.
فيلم؟ نمیتونم یکی رو انتخاب کنم٬ چون خیلی زیادن و تقریبا هر سال یک فیلم خوب میاد. پس نباید حرفی زد٬ فقط باید٬ از این دنیا لذت برد و به بازیگران و کارگردانانش آفرین گفت.
سريال؟ اصلا سریال نمیبینم٬ ولی شاید مردگان متحرک با شرلوک هولمز رو (از بس صفری تبلیغ کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) دیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آهنگ؟ آهنگ بی کلام. انقدر زیاد دارم که نگو٬ مخصوصا شرقی که فوق العاده آهنگ میزنن. هر چند غربی ها هم کم ندارن٬ اما یک حس خشنی داره آهنگاشون و انگار کمی تم اکشن تری داره :/
اين چندمـين باريه كه مياى رو صندلى داغـ؟ سومین باره و آخرین بار٬ دنبال هتریک بودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همينـ ممنون
فعلـاً[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] یا حق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(04-29-2014, 04:10 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است: سلام سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 خوبی فرهان جان؟؟ خوبم٬ بد نیستم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من رو میشناسی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img] نمیدونم٬ بگو شاید شناختم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه خبر؟ هیچی٬ در حال آماده سازی برای امتحانات با گرفتن ۱۰ امتحان در هفته توسط معلمان سخت کوش :دی
چه رنگی رو دوست داری؟؟ سیاه و قرمز. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست داری امشب کی ببره؟؟ امشب هر کس که حقشه می بره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا بچه های فروم گیمفا اهل حال نیستن؟؟ چون مثل لشکر شکست خورده میمونن! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] البته بستگی داره شما حال رو چی بدونی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرت من امشب بن میشم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اگه تلاشت رو بکنی٬  می تونی بن بشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوستای صمیمیت رو توی فروم بگو (از قبل تا الان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) انقدر زیادن که نگو٬ بیشترشون رو اد کردم توی دوستانم. می تونی ببینی (: بعضی ها هم هستن که تو این لیست نیستن و از همینجا معذرت می خوام فکر بد نکنید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از کی بدت میاد؟ :/ \: یک فردی توی یک سایت بازی با یک رتبه عجیب که ادعای بالا بودن می کنه و وقتی ازش انتقاد می کنی٬ فقط فحاشی می کنه :|
از چه اخلاقی بدت میاد؟؟ عقده ای بودن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] طرف فقط خودش رو بالا بدونه بقیه رو... [img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا نویسندگی رو ول کردی؟؟ ول نکردم٬ هنوز هم تو مجله پلک باز هستم.
دارک سولز رو خریدی؟؟ نه٬ هنوز اینجا نیومده :/
در اخر یه درد و دل دوست دارم تابستون سال پیش برگرده کار های زیادی رو انجام دادم که نباید انجام میدادم و کارهای زیادی رو انجام ندادم که دوست دارم انجام بدم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] تابستون سال پیش گذشته٬ اما تابستون امسال در راه هستش. می تونی هر چی رو که می خواستی٬ بهش برسی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در اخر هم خدافظ :((
یا حق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - A.R.A.$.H - 04-29-2014

خوب اولین سوالات من در این تاپیک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درود بر فرهان عزیز ... حالت چطوره همکار؟ بریم سر سوالات
1- یک بیوگرافی بده (سن - وزن - تحصیلات ... هر چیزی که میتونی و مایلی که بگی)
2- معنی فرهان چی میشه؟
3- PC Master Race واقعی هستی یا کنسول هم داری؟ [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
4- 3 تا از بهترین بازی های عمرت.
5- سبک مورد علاقت در گیمینگ. (وحشت و بقا، اکشن، شوتر اول شخص و ...)
6- بیشتر اهل کدوم ها هستی: 1- گیم 2- موسیقی 3- فیلم سینمایی 4- سریال. (توی بخش سریال و موسیقی اگر علاقه ای داری، گزینه های مورد علاقت رو هم بگو توی همون صنعت)
فعلا همین
همیشه موفق و پیروز باشی [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 04-29-2014

(04-29-2014, 08:46 PM)'Juri Han' نوشته است: خوب اولین سوالات من در این تاپیک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام٬ خوشحالیم که با این تاپیک آشنا شدی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
درود بر فرهان عزیز ... حالت چطوره همکار؟ بریم سر سوالات خوب تا قسمتی ابری٬ از آدم تو یک روز چقدر احوال پرسی می کنید آخه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1- یک بیوگرافی بده (سن - وزن - تحصیلات ... هر چیزی که میتونی و مایلی که بگی) همه چی تو پروفایلم هست اما به رسم ادب: محمد رضا سلطان حسینی٬ فرهان هستم! همانطور که گفته شد در پی سن ۱۷ سالگی و در ۱۶ سالگی به سر می برم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. رشته کامپیوتر. قد و وزنم رو هر روز چک نمی کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] حسابم نیست که [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
2- معنی فرهان چی میشه؟ الان من اینو بالا نگفتم!؟ نام مکانی در همدان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3- PC Master Race واقعی هستی یا کنسول هم داری؟ [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] کنسول تو فکرشم که بخرم٬ فعلا فقط PC
4- 3 تا از بهترین بازی های عمرت. فکر کن من از زمان گیمر شدن تا حالا٬ انقدر بازی زیبا بازی کردم که بین اونا انتخاب کردن سخته.
5- سبک مورد علاقت در گیمینگ. (وحشت و بقا، اکشن، شوتر اول شخص و ...) اصولا سبک برام مهم نیست هر چی باشه بازی میکنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اما شوتر سوم شخص.
6- بیشتر اهل کدوم ها هستی: 1- گیم 2- موسیقی 3- فیلم سینمایی 4- سریال. (توی بخش سریال و موسیقی اگر علاقه ای داری، گزینه های مورد علاقت رو هم بگو توی همون صنعت) گیم٬ فیلم سینمایی. موسیقی هم گه گاهی تفریحی می زنیم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] موسیقی بی کلام گوش میدم.
فعلا همین باشه٬ ممنون
همیشه موفق و پیروز باشی [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] هستم و باشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] یا حق [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 05-01-2014

دوستان سوالات رو بیارید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]