Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Arthas - 05-01-2014

6 ماه پیش بود فکر کنم رو صندلی داغ بودی چی بپرسم ازت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی مورد علاقه:
سبک مورد علاقه:
سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شماره شناسنامه:
اسم:
خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رئال یا مونیخ؟
فوتبال یا والیبال؟
نقد بهتره یا خبر گذاشتن؟
وقتی به آرزوت سریع می رسی چه حسی پیدا می کنی؟
چه خبرا؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جک بگو:
بهترین دوستت:
بدترین دوستت: ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
جوابات رو هم سبز کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خدافظت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سوالا رو قبلا ازت پرسیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Tyrion - 05-01-2014

سلام؟
خوبی؟
خوشی؟
سلامتی؟
خونواده خوبن؟
بچه ها چطور؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پسر همسایه چی؟
دختر همسایه چی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میدونم همه خوبن شاید پسر همسایه سرما خورده باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چه خبرا؟
خوش میگذره؟
کیف میکنی؟
 همه چی وقف مراده؟
عامو کلاس چندمی؟
شکلات میخای؟
آدامس چطور؟
بیسکویت نعنایی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چی؟
خرما میخوری؟
هستشو چطور؟
پوستشو میگیری؟
اونجا هوا سرده یا خنک؟
گرمه یا داغ؟
آب سیب هلو میخوری؟
آب گلابی طالب چطور؟
منو میشناسی؟
خودتو چطور؟
نظرت درباره ی من چیه؟ (در دو سطر به طور کامل بنویس)
نظرت درباره ی خودت چیه؟( در نیم خطم توضیح دادی طوری نیس)
دوست داری تنهایی یه مرغو کباب کنی بخوری؟
تا حالا سر جوجه بریدی؟
سر مرغ چطور؟
سر گوسفندو؟
سر گاو؟
سر شتر؟
میدونم خودت یه پا قصابی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آواز خودت چی میخونی؟
مدل گوشیت چیه؟
تبلتت؟
لب تاپت؟
موست؟
کیبردت؟
اسپیکرت؟
مانیتورت؟
کیس؟
مودم؟
کارت گرافیک؟
 سی پی یو؟
کفشات؟
دیگه مممممممم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
آهان شلوارت؟
لامپ توی اتاقت؟
و....( اگه خودت به ذهنت رسید یه خط فاصله بنداز بگو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])
سوار اسب شدی؟
خر چطور؟
گاو؟
گوسفند؟
سوار مدل بالا ترین ماشینی که شدی بگو؟
دیروز عصر کجا رفته بودی؟ها؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
کجا زندگی می کنی؟
دارک سولز دو بازی کردی؟
اگه بازی کردی بگو اون مینی خوکای اول بازی رو کشتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آخرین مسافرتی که رفتی کجا بود؟
بدترین درس؟
بهترین درس؟
Z2 یا S5  یا HTC ONE M8?
تاحالا فکر خود کشی افتادی؟
فکر کشتن یکی دیگه چی؟
فکر کشتن من بعد پرسیدن این همه سوال؟
بهترین سوالا رو کی ازت پرسیده؟
بیشتترین چالشو تو سوالای کی دیدی؟
سوالام چطور بود؟
راستی نظرت در مورد مقاله هام؟
و در نهایت سوالام چن تا بود؟( حالا به فکر کشتن من افتادی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
بدرود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ببخشید این همه واسه جواب دادن سوالا اذیتت کردم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 05-01-2014

(05-01-2014, 12:19 PM)'Arthas' نوشته است: 6 ماه پیش بود فکر کنم رو صندلی داغ بودی چی بپرسم ازت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام. اره من خودم یادم نیست کی بود٬ اما مهم اینه که بودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازی مورد علاقه: [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] این رو چند باز جواب دادم. تعدادشون زیاده.
سبک مورد علاقه: به سبک بازی دقت نمی کنم و سبک مهم نیست مهم بازیه٬ البته از بازی های ترسناک خوشم نمیاد ولی معروف ها رو٬ بستگی به شرایط قلبی داره٬ شاید بازیشون کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شماره شناسنامه: بهت نمی گم ( [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
اسم: غضنفر!
خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوبم. انسجام در متنت وجود نداره روش کار کن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
رئال یا مونیخ؟ رئال.
فوتبال یا والیبال؟ هر دو رو کم نگاه می کنم و فقط بازی های مهمشون رو می بینم. هیچ کدومشون هم بازی نمی کنم من اهل شطرنجم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقد بهتره یا خبر گذاشتن؟ نقد و بررسی٬ بعد هم خبر گذاشتن. اما جذاب تر از همه اولین نگاه به یک بازیه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی به آرزوت سریع می رسی چه حسی پیدا می کنی؟ حس آٔدم بودن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه خبرا؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هیچی٬ امتحانا داره میاد٬ امیدوارم بخورتت.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یه جک بگو: یک خارجیه و یک ایرانیه کنار هم بودم. خارجیه میگه: من جیمز هستم٬ جیمز باند. ایرانیه هم در جواب میگه: من مت هستم٬ هشمت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترین دوستت: ریا میشه٬ ولش کن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدترین دوستت: ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) اگه آدم بدی باشه٬ اصلا باهاش دوست نمی شم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
جوابات رو هم سبز کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سبز نمیشه کرد٬ سبز رو فقط برای سید ها می کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خدافظت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سوالا رو قبلا ازت پرسیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  یا حق. امیدوارم جوابا شبیه هم بوده باشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 05-01-2014

(05-01-2014, 01:22 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: سلام؟ سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟ خوبم.
خوشی؟ 100 درصد.
سلامتی؟ من از اولشم سلامت نبودم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خونواده خوبن؟ همه خوبن!
بچه ها چطور؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] کدوم بچه!؟ pC خوبه فقط بهونه ی گرافیک جدید داره. بریزم تو حلقش یک GT؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پسر همسایه چی؟ نمیدونم!
دختر همسایه چی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من بچه پاکیم٬ چی فکر کردی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میدونم همه خوبن شاید پسر همسایه سرما خورده باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه٬ اون ضد گلولست![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
چه خبرا؟ خبرا تو سایته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوش میگذره؟ آره٬ انقدر خوش می گزره که نزدیکه زیر بار امتحانات کتلت بشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کیف میکنی؟ جان؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 همه چی وقف مراده؟۵۰ درصد وقف مراده!
عامو کلاس چندمی؟ دوم دبیرستان! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شکلات میخای؟ نه!
آدامس چطور؟ نه! حال و حوصله جویدن ندارم همینجوری فکم درد میاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بیسکویت نعنایی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چی؟ این یکی رو که اصلا!!!
خرما میخوری؟ نه!
هستشو چطور؟ مگه هسته خرما رو هم می خورن؟!
پوستشو میگیری؟ اینو آره [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] البته پوست هستشو نه پوست خرما رو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] حس عجیبی هم داره٬ کافیه تست کنی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اونجا هوا سرده یا خنک؟ خوبه٬ بد نیست نرماله!
گرمه یا داغ؟ گرمه.
آب سیب هلو میخوری؟ نه.
آب گلابی طالب چطور؟ نه!
منو میشناسی؟ اگر هم میشناختم با این پروفایل تو٬ یادم رفته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خودتو چطور؟ آره٬ فرهانم دیگه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره ی من چیه؟ (در دو سطر به طور کامل بنویس) شما؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره ی خودت چیه؟( در نیم خطم توضیح دادی طوری نیس) بچه خوبیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست داری تنهایی یه مرغو کباب کنی بخوری؟ نه٬ حال داری ها بقیه درست کنن من تو خوردنش کمکشون می کنم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا حالا سر جوجه بریدی؟ نه! اگه تو بریدی قاتلی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سر مرغ چطور؟نه!
سر گوسفندو؟نه!
سر گاو؟نه!
سر شتر؟ تو از آدمی که سر جوجه رو نبریده٬ انتظار داری سر شتر رو ببره؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میدونم خودت یه پا قصابی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آره٬ فقط رو نمی کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آواز خودت چی میخونی؟ آواز بی کلام می خونم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مدل گوشیت چیه؟ ندارم.
تبلتت؟ ندارم.
لب تاپت؟ این رو ۵۰ درصدش مال منه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] Dell Inspiron 5521
موست؟ فراسو.
کیبردت؟ Majestic
اسپیکرت؟  WillSun
مانیتورت؟ سامسونگ.
کیس؟ Cooler max
مودم؟Tp-link Td-8811
کارت گرافیک؟ برای کامپیوترم: AMD 4350 برای لپ تاپ: یک Intel 4000 به همراه AMD Radeon Hd 8730M
 سی پی یو؟ I7-3517U CPU @ 1.90GHz مال لپ تاپه٬ مال کامیپوترم Pentium® Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کفشات؟ نمیدونم٬ پوما!
دیگه مممممممم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آهان شلوارت؟ نمیدونم.
لامپ توی اتاقت؟ ایرانیه! نمیدونم (:
و....( اگه خودت به ذهنت رسید یه خط فاصله بنداز بگو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]) بیخیال [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سوار اسب شدی؟ نه!
خر چطور؟ نه!
گاو؟نه!
گوسفند؟ نه!
سوار مدل بالا ترین ماشینی که شدی بگو؟ پراید ۱۴۱ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دیروز عصر کجا رفته بودی؟ها؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img] دیروز عصر خونه بودم. تو دیروز عصر چی زده بودی که فکر میکنی جایی رفتم!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کجا زندگی می کنی؟ مازندران٬ ساری.
دارک سولز دو بازی کردی؟ هنوز نگرفتم!
اگه بازی کردی بگو اون مینی خوکای اول بازی رو کشتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نمیدونم٬ باید دستم بیاد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ولی فکر کنم تو فقط زورت به اون خوکا رسیده بود [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آخرین مسافرتی که رفتی کجا بود؟ مشهد مقدس.
بدترین درس؟ عربی.
بهترین درس؟ فیزیک.
Z2 یا S5  یا HTC ONE M8? هیچکدوم.
تاحالا فکر خود کشی افتادی؟ مگه خرم :| اصلا :| تازه قراره بازی های باحالی بیاد [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
فکر کشتن یکی دیگه چی؟ خفه کردن آره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فکر کشتن من بعد پرسیدن این همه سوال؟ نه.
بهترین سوالا رو کی ازت پرسیده؟ همه خوب پرسیدن!
بیشتترین چالشو تو سوالای کی دیدی؟ همه خوب بودن! اما هر کس هی سوالای تکراری می پرسه! تو این دور مال تو خوب بود!
سوالام چطور بود؟ بالا گفتم٬ کمی تا قسمتی ابری![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی نظرت در مورد مقاله هام؟ بد نیست. سلام میرسونه فقط سعی کن اطلاعات بیشتری رو راجب یک بازی بدی و از حرف های سازندگانم استفاده کنی. حالا که به اینجا رسیدم٬ یادم اومد کی بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و در نهایت سوالام چن تا بود؟( حالا به فکر کشتن من افتادی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])۵۰ تا می شد :دی
بدرود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] یا حق
ببخشید این همه واسه جواب دادن سوالا اذیتت کردم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو منو ببخش که باید بگم باید دوباره هم از اول سوالاتت رو بخونی٬ هم جوابای منو [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - PicaSSO - 05-02-2014

سلام، خوبی؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منو می شناسی؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد من؟
نظرت در مورد مقالاتم؟
البته این چند ماهی که نبودم، رفتم مطالعات زیادی در زمینه نویسندگی کردم و پخته تر شدم. [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ناراحت نشو، تو هم پیشرفت کردی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ولی به نظرم بیش ترین پیشرفت رو آریا داشته. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فکر  می کنی من الآن جای دیگه ای هستم؟
آره، رفتم منتقد Game informer و IGN و Gamespot شدم. [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] شوخی کردم، اصلاً تریپ من به اینا می خوره؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند بار خواستم کلاً گیمفا نیام، ولی نشد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیگه چه خبر؟
نظرت در مورد آواتارم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بالاخره نگارش و ویراستاری رو یاد گرفتی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من که بعضی جاها باز مشکل دارم.
فکر می کنی بازم مقاله بدن برای انجمن؟ در مورد چی؟
من به این نتیجه رسیدم؛ یعنی میزان تغییرات من و تو:
من: کاربر سایت--> نویسنده مبتدی--> نویسنده ارشد--> نویسنده سایت--> خبرنگار سایت--> نویسنده سایت--> کاربر سایت
تو: کاربر سایت--> نویسنده مبتدی--> نویسنده ارشد--> خبرنگار سایت
نظرت در مورد میزان تغییراتمون چیه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بعد یه سوال هم داشتم؛ خوبی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین، خداحافظ. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 05-04-2014

آقایان سوالات رو بپرسید با هم جواب بدم امروز آخرین روزه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - AMIR-GAMER - 05-04-2014

1. زن داری؟بچه چطور؟
  2. بازیای تو استیمت بیشتر FREE2PLAYهستن یا پولی؟
  3. بخوای دزدی کنی،از کجا دزدی می کنی؟(زبونمو گازیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
  4. بقیه ی اینو بگو:شبا به جرم مستی به.....
  5. چرا باید عربی بخونیم؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
  6. اگه آخر یه بازی انتخابی بود(هر کدوم که دوس داری)چه جوری انتخاب می کردی؟
  7. صنعت گیم تو ایران یعنی چی؟
  8. اگه یه روز مونده بود به مرگت چی کار می کردی؟(یا خدا!)

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - 4mir124 - 05-04-2014

یه سوال
سیو واکینگ دد فصل 1 رو داری؟
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - Farhan - 05-04-2014

(05-02-2014, 07:19 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام، خوبی؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] سلام٬ خوبم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منو می شناسی؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه٬ شما احیانا یکی از شخصیت های سری بازی های Final Fantasy نیستید؟! شخصیتی به اسم علی!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت در مورد من؟ خیلی انسان خوب و نویسنده خوبی هستی. خبرنگار پر ادعا رو یادم رفت (مزاح) [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت در مورد مقالاتم؟ یادم نمیاد ولی بد نبود٬ یک مدت ناپدید شدی از ذهن ها پاک شدی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] مثلا رفتی دو تا مقاله برا فروم بدی که از شدت این تعداد مقالات من خفه شدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
البته این چند ماهی که نبودم، رفتم مطالعات زیادی در زمینه نویسندگی کردم و پخته تر شدم. [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] باشه٬[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. حالا چه جور مطالعه ای کردی؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ناراحت نشو، تو هم پیشرفت کردی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ولی به نظرم بیش ترین پیشرفت رو آریا داشته. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] آریا که یکی از نویسنده های خوبه اما نمیدونم چرا ریسک پذیر نیست و  قیافش دقیقا عین یکی از هم مدرسه ای های ماست. به نظر من آقای صفری هم خوبن. فقط یکم... بماند [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ما هم که دیگه مقاله ندادیم می خوای پیشرفتم رو از کجا نشون بدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] عوضش خیلی اطلاعات زیادی کسب کردم و خیلی در زمینه اطلاعاتی قوی شدم٬ حاضر به رقابت خبرنگاری با تو هم هستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فکر  می کنی من الآن جای دیگه ای هستم؟ نه٬ تو جرئت نداری [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] شاید٬ در همین نزدیکی ها باشی٬ حالا که فکر می کنم از تو بعید نیست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آره، رفتم منتقد Game informer و IGN و Gamespot شدم. [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] شوخی کردم، اصلاً تریپ من به اینا می خوره؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه٬ تریپ تو اصلا نمی خوره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باز من یکم سابقه دارم به تو نمی خوره اونجا اصلا ثبت نام کرده باشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چند بار خواستم کلاً گیمفا نیام، ولی نشد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خوب هر کس دنبال خبر جدید باشه٬ میاد گیمفا تو هم یکی از اونا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دیگه چه خبر؟ خبرا تو سایته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] دارم زیر درسا له می شم اما هیچ کدوم از تحریریه ها و خبرنگاران گیمفا خم به ابرو نمیارن به جز من! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آواتارم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا در گذاشتن آواتار استعداد نداری :/ [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بالاخره نگارش و ویراستاری رو یاد گرفتی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من که بعضی جاها باز مشکل دارم. ای بد نیست٬ مشکل اینه که وقت ندارم تو نت بگردم برای درس های جدید در مورد این مبحث. آقای خردمندی هم هی میگه روزنامه بخونید من که کلا مشترک جام جم هستم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فکر می کنی بازم مقاله بدن برای انجمن؟ در مورد چی؟ الان بدی یا بدن؟! در مورد هر سوژه ای باشه٬ امیدوارم زیبا باشه. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من به این نتیجه رسیدم؛ یعنی میزان تغییرات من و تو:
من: کاربر سایت--> نویسنده مبتدی--> نویسنده ارشد--> نویسنده سایت--> خبرنگار سایت--> نویسنده سایت--> کاربر سایت
تو: کاربر سایت--> نویسنده مبتدی--> نویسنده ارشد--> خبرنگار سایت
نظرت در مورد میزان تغییراتمون چیه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بد نیست [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بعد یه سوال هم داشتم؛ خوبی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فقط تو خوبی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همین، خداحافظ. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] یا حق٬ خوشحال شدم دوست و همکار قدیمی٬ پدر بزرگ حالا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(05-04-2014, 01:19 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است:
  1. زن داری؟بچه چطور؟ سلام. میتونم بگم فیلم زیاد میبینی داداش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
  2. بازیای تو استیمت بیشتر FREE2PLAYهستن یا پولی؟ فعلا بازی های رایگان٬ به زودی و با تخفیفاتی که  استیم میده به سمت بازی های پولی هم میرم اما در تابستون.
  3. بخوای دزدی کنی،از کجا دزدی می کنی؟(زبونمو گازیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) اصلا دزدی نمی کنم٬‌اگرم قدرتش رو داشته باشم بازم انجام نمیدم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
  4. بقیه ی اینو بگو:شبا به جرم مستی به..... بلد نبودم از تو گوگل دیدم :| سر دار ملامت٬ میمیریم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
  5. چرا باید عربی بخونیم؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] آخ گفتی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فهمیدی به ما هم بگو [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
  6. اگه آخر یه بازی انتخابی بود(هر کدوم که دوس داری)چه جوری انتخاب می کردی؟ نمیدونم٬ سوال هم درک نکردم. شرمنده [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
  7. صنعت گیم تو ایران یعنی چی؟ یعنی در این زمینه دلم خونه٬ بزار خون بمونه :| | یک صنعت بیمار که با عرضه بازی های قوی درمان نمیشه!
  8. اگه یه روز مونده بود به مرگت چی کار می کردی؟(یا خدا!) دعا می کردم ایمیل جدید برام نیاد بعد از مرگم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] چی کار می تونستم بکنم میشستم یک دسته زامبی هد شات می کردم :| البته شاید با آقای خردمندی دو نفری بازی می کردیم :|

(05-04-2014, 04:13 PM)'4mir124' نوشته است: یه سوال
سیو واکینگ دد فصل 1 رو داری؟ سلام. نه! هنوز پیدا نکردی؟! من جای تو بودم الان ۱۰ تا پیدا می کردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Farhan - spartacus - 05-06-2014

میریم سراغ نفر بعد - صندلی داغ با حضور :

[b]JOHN ABROZZI[/b] [تصویر:  buddy_offline.gif]
YOU KNOW WHAT IT IZZZZ
[تصویر:  user.png]
[تصویر:  avatar_17031.jpg?dateline=1392147261] [table][tr][td]ارسال‌ها: 254
اعتبار: 86
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table] تا هفته آینده همین موقع میتونید سوالاتتون را بپرسید