Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - Hamed Zahedi - 05-28-2014

سلام، وقتت بخیر.
بدون مقدمه میریم سراغ اصل سوالات!

1- با توجه به این که روزانه بالای 30 درخواست عضویت در تیم نویسندگان و خبرنگاران به دست من میرسه که کم و بیش افراد حرفه ای هم هستند؛ از این که تو گیمفا به عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت هستی، چه حسی داری؟

2- کار ترجمه متون رو از کجا آغاز کردی؟ با کلمات و گرامر انگلیسی آشنایی داشتی؟

3- در ایام امتحانی آموزش و پرورش هستیم ( یادش بخیر![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) به عنوان یک خبرنگار محصل، کار بر روی سایت در کنار مطالعه دروس رو شرح بده.

4- بیشتر میل به ترجمه چه نوع اخباری و از چه بازی رو داری؟

5- گفته بودی حالا چه من یا چه سایر مدیران، افرادی با خلق و خوی خشکی هستیم.نمی دونم تا به حال سابقه مدیریت مجموعه های بزرگ رو داشتی یا نه ولی اگر یک مجموعه سخت گیری و نظم نداشته باشه یکپارچگی خودش رو از دست میده.اتفاقا آدم شوخ طبع و خودمونی هستم حالا شاید بعضی اوقات هم به خاطر اشتباهات برخی از دوستان از کوره در برم ولی در کل خاکی ام.

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - Blue Sun - 05-28-2014

(05-28-2014, 07:42 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: سلام، وقتت بخیر. سلام آقای زاهدی
بدون مقدمه میریم سراغ اصل سوالات!

1- با توجه به این که روزانه بالای 30 درخواست عضویت در تیم نویسندگان و خبرنگاران به دست من میرسه که کم و بیش افراد حرفه ای هم هستند؛ از این که تو گیمفا به عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت هستی، چه حسی داری؟ احساس خیلی خوبی دارم و اصلا دوست ندارم که موقعیتی که هم اکنون توش هستم رو از دست بدم. از کارم لذت میبرم و به خبر گذاشتن علاقه دارم

2- کار ترجمه متون رو از کجا آغاز کردی؟ با کلمات و گرامر انگلیسی آشنایی داشتی؟ کار ترجمه متون رو چند ماه قبل از این که خبرنگار گیمفا بشم آغاز کردم و در اون موقع با گرامر و کلمات انگلیسی آشنایی داشتم

3- در ایام امتحانی آموزش و پرورش هستیم ( یادش بخیر![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) به عنوان یک خبرنگار محصل، کار بر روی سایت در کنار مطالعه دروس رو شرح بده. شرح این موضوع کار چندان ساده این نسیت (حداقل برای من) میتونم بگم که ایجاد یک خط تعادل در اکثر مواقع کار چندان سختی نیست اما بعضی وقت ها نمیتونی کاری انجام بدی و خیلی سخته ایجاد یه خط تعادل

4- بیشتر میل به ترجمه چه نوع اخباری و از چه بازی رو داری؟ بیش تر میل به ترجمه اخبار تحلیلی رو دارم و یا اخباری که سازنده از بازی اطلاعاتی منتشر کرده و در مورد ویژگی هاش میگه و البته به شایعات هم علاقه دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] راستش به ترجمه خبر از بازیهای انحصاری سونی و مایکروسافت هم علاقه دارم

5- گفته بودی حالا چه من یا چه سایر مدیران، افرادی با خلق و خوی خشکی هستیم.نمی دونم تا به حال سابقه مدیریت مجموعه های بزرگ رو داشتی یا نه ولی اگر یک مجموعه سخت گیری و نظم نداشته باشه یکپارچگی خودش رو از دست میده.اتفاقا آدم شوخ طبع و خودمونی هستم حالا شاید بعضی اوقات هم به خاطر اشتباهات برخی از دوستان از کوره در برم ولی در کل خاکی ام.

شما هم همینطور[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - A.R.A.$.H - 05-28-2014

سلام ابـــــــــراهـــــــیم ژون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چطوری؟ وقت بخیر و خسته نباشی
1- خوب .... می بینم که رفتی تو کار 

Breaking Bad. حالا طرف از معامله و تجارت سرش میشه یا نه؟! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
2- سبک های مورد علاقت در دنیای بازی های ویدئویی؟
3- استدیوها و ناشرین محبوبت؟
4- نظرت در رابطه با بازی های مستقل؟
5- کمبودی توی کادر خبرنگاری حس می کنی؟ راحل حلت برای رفع اون.
6- داغ ترین خبری که ترجمه کردی رو اگر یادته بگو.
7- هــــــــــــمممم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] PC Gamer هستی بعد بازی های مورد علاقت توی پروفایل همه انحصاری کنسوله؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
8- کدوم بازی ها واقعا با احساساتت بازی کرده و تو رو تحت تاثیر قرار داده؟
9- از یک شرکت باهات تماس می گیرند، می گند یک بازی رو بگو همین الان ساخته بشه فردا تحویل بدیم! دوست داری اون بازی چی باشه؟ اگر اسم خاصی مد نظرته بگو، اگر هم ایده خاصی رو داری که مایلی عملی بشه در دنیای گیمینگ اونم بیان کن.
10- بیشترین تعداد خبری که در یک روز ارسال کردی چندتا بوده؟
فعلا همین عزیز [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] موفق و سربلند باشی

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - shadows.boss - 05-29-2014

سلام
خوبی؟؟
خوشی؟؟
سیستمت رو به راهه؟؟؟؟؟
بازی چه سبکی دوست داری؟؟؟؟؟؟؟
چه بازی رو خیلی دوست داری؟؟؟؟؟
به نظرت خاطره انگیز ترین بازی چیه؟؟؟؟؟
فیلم چه سبکی میبینی؟؟؟؟؟
چه فیلمی رو خیلی دوست داری؟؟؟؟؟؟
بازیگر مورد علاقت؟؟؟؟؟؟
کارگردان مورد علاقت؟؟؟؟
دستیار کارگردان مورد علاقت؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
سریال بازی تاج و تخت رو نگاه میکنی؟؟؟؟؟؟؟به نظرت راز موفقیت چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
فوتبالی هستی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آبی یا قرمز؟؟؟؟؟؟؟
سفید یا مشکی؟؟؟؟؟؟
یوونتوس رو دوست داری؟؟؟؟؟؟؟(من که عاشقشم)
سوالام چطور بود؟؟؟؟؟؟
ادامه میدم
قد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وزن؟؟؟؟؟؟؟
میزان تراکم بدن؟؟؟؟؟؟؟
شماره کفش؟؟؟؟؟؟
با مقاله ها و نقد های کدوم یکی از اعضای تحریریه سایت بیشتر حال میکنی؟؟؟؟؟
 با مقاله ها و نقد های کدوم یکی از نویسنده های مبتدی بیشتر حال میکنی؟؟؟؟؟ 
هومن(hoomangamer) بعد از مدت ها برگشت!!!!! چه نظری نسبت بهش داری؟؟؟؟
دوست داشتی تو شرکت یوبی سافت کار میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرت یوبی سافت آینده ی روشنی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟میتونه بیش از این پیشرفت کنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - Blue Sun - 05-30-2014

(05-28-2014, 10:25 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: سلام ابـــــــــراهـــــــیم ژون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چطوری؟ وقت بخیر و خسته نباشی درود بر آرش عزیر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] عذرخواهی میکنم از این که نتونستم به موقع پاسخ بدم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Breaking Bad. حالا طرف از معامله و تجارت سرش میشه یا نه؟! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
این سریال یکی از بهترین سریال های تمام زندگیم بود. متشکرم که گفتی که تماشا کردنش رو ادامه بدم وگرنه الان این سریال رو به پایان نرسونده بودم و ادامه اش رو نمیدیدم
2- سبک های مورد علاقت در دنیای بازی های ویدئویی؟ RPG و Open World و سوم شخص شوتر
3- استدیوها و ناشرین محبوبت؟ استودیو محبوب: Ubisoft Montreal، ناتی داگ و ... ناشرین محبوب: Ubisoft، مایکروسافت و ...
4- نظرت در رابطه با بازی های مستقل؟ راستش از هیچکدوم از بازی ها مستقل خوشم نیومده
5- کمبودی توی کادر خبرنگاری حس می کنی؟ راحل حلت برای رفع اون. والا من که چیزی توی ذهنم ندارم و کمبودی حس نمیکنم
6- داغ ترین خبری که ترجمه کردی رو اگر یادته بگو. داغ ترین رو یادم نیست اما یکی از خبرهام که انتظار نداشتم 10 نظر هم داشته باشه اما 40 نظر داشت این بود که Watch Dogs رو توی سوپرمارکت محله با چند درصد تخفیف میفروشن یعنی من بعدش این " [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] " شکلی شدم. این همه خبر جالب تر قبلا فرستاده بودم اما تعداد کمی به این تعداد نظر رسیده بودن
7- هــــــــــــمممم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] PC Gamer هستی بعد بازی های مورد علاقت توی پروفایل همه انحصاری کنسوله؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو که من رو میشناسی. میگم Breaking Bad جالب نیست بعد عاشقش میشم. کلا من اینطوری هستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
8- کدوم بازی ها واقعا با احساساتت بازی کرده و تو رو تحت تاثیر قرار داده؟ The Walking Dead و Red Dead Redemption
9- از یک شرکت باهات تماس می گیرند، می گند یک بازی رو بگو همین الان ساخته بشه فردا تحویل بدیم! دوست داری اون بازی چی باشه؟ اگر اسم خاصی مد نظرته بگو، اگر هم ایده خاصی رو داری که مایلی عملی بشه در دنیای گیمینگ اونم بیان کن. فکر نمیکنم اگه بخوان یک روزه تحویل بدن بازی خوبی از آب در بیاد. دلم میخواد از راک استار زنگ بزنن و بگم که GTA رو بسازن اما باز بعدش که اومد دوباره شاهکار نسل خطاب میشه و متای 99 میگیره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] GTA همینه دیگه. حق Watch Dogs رو خوردن
10- بیشترین تعداد خبری که در یک روز ارسال کردی چندتا بوده؟ در مقابل تعداد اخبار شما خیلی کم بوده. فقط 7 تا خبر در روز. البته سعی میکنم دیگه به 7 خبر نرسم چون هر موقع که 7 خبر ارسال کردم تا یک هفته بعدش غیبم زده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فعلا همین عزیز [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] موفق و سربلند باشی شما هم همینطور دوست عزیز من[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - Blue Sun - 06-01-2014

(05-30-2014, 09:58 PM)'Blue Sun' نوشته است:
(05-28-2014, 10:25 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: سلام ابـــــــــراهـــــــیم ژون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چطوری؟ وقت بخیر و خسته نباشی درود بر آرش عزیر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] عذرخواهی میکنم از این که نتونستم به موقع پاسخ بدم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Breaking Bad. حالا طرف از معامله و تجارت سرش میشه یا نه؟! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
این سریال یکی از بهترین سریال های تمام زندگیم بود. متشکرم که گفتی که تماشا کردنش رو ادامه بدم وگرنه الان این سریال رو به پایان نرسونده بودم و ادامه اش رو نمیدیدم
2- سبک های مورد علاقت در دنیای بازی های ویدئویی؟ RPG و Open World و سوم شخص شوتر
3- استدیوها و ناشرین محبوبت؟ استودیو محبوب: Ubisoft Montreal، ناتی داگ و ... ناشرین محبوب: Ubisoft، مایکروسافت و ...
4- نظرت در رابطه با بازی های مستقل؟ راستش از هیچکدوم از بازی ها مستقل خوشم نیومده
5- کمبودی توی کادر خبرنگاری حس می کنی؟ راحل حلت برای رفع اون. والا من که چیزی توی ذهنم ندارم و کمبودی حس نمیکنم
6- داغ ترین خبری که ترجمه کردی رو اگر یادته بگو. داغ ترین رو یادم نیست اما یکی از خبرهام که انتظار نداشتم 10 نظر هم داشته باشه اما 40 نظر داشت این بود که Watch Dogs رو توی سوپرمارکت محله با چند درصد تخفیف میفروشن یعنی من بعدش این " [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] " شکلی شدم. این همه خبر جالب تر قبلا فرستاده بودم اما تعداد کمی به این تعداد نظر رسیده بودن
7- هــــــــــــمممم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] PC Gamer هستی بعد بازی های مورد علاقت توی پروفایل همه انحصاری کنسوله؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو که من رو میشناسی. میگم Breaking Bad جالب نیست بعد عاشقش میشم. کلا من اینطوری هستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
8- کدوم بازی ها واقعا با احساساتت بازی کرده و تو رو تحت تاثیر قرار داده؟ The Walking Dead و Red Dead Redemption
9- از یک شرکت باهات تماس می گیرند، می گند یک بازی رو بگو همین الان ساخته بشه فردا تحویل بدیم! دوست داری اون بازی چی باشه؟ اگر اسم خاصی مد نظرته بگو، اگر هم ایده خاصی رو داری که مایلی عملی بشه در دنیای گیمینگ اونم بیان کن. فکر نمیکنم اگه بخوان یک روزه تحویل بدن بازی خوبی از آب در بیاد. دلم میخواد از راک استار زنگ بزنن و بگم که GTA رو بسازن اما باز بعدش که اومد دوباره شاهکار نسل خطاب میشه و متای 99 میگیره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] GTA همینه دیگه. حق Watch Dogs رو خوردن
10- بیشترین تعداد خبری که در یک روز ارسال کردی چندتا بوده؟ در مقابل تعداد اخبار شما خیلی کم بوده. فقط 7 تا خبر در روز. البته سعی میکنم دیگه به 7 خبر نرسم چون هر موقع که 7 خبر ارسال کردم تا یک هفته بعدش غیبم زده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فعلا همین عزیز [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] موفق و سربلند باشی شما هم همینطور دوست عزیز من[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فکر میکنم یکم باید ویرایش کنم این پاسخ رو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
10- بیشترین تعداد خبری که در یک روز ارسال کردی چندتا بوده؟ 19 تا خبر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به Shadow.Boss هم نوید میدم که به زودی پاسخش رو میدم[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - Blue Sun - 06-05-2014

(05-29-2014, 04:44 PM)'shadows.boss' نوشته است: سلام سلام عذرخواهی میکنم از این که اینقدر دیر پاسخ دادم
خوبی؟؟ بله
خوشی؟؟ بله
سیستمت رو به راهه؟؟؟؟؟ خیر
بازی چه سبکی دوست داری؟؟؟؟؟؟؟ RPG و Open World و شوتر سوم شخص
چه بازی رو خیلی دوست داری؟؟؟؟؟ Red Dead Redemption و The Walking Dead و اساسینز کرید 2
به نظرت خاطره انگیز ترین بازی چیه؟؟؟؟؟ The Walking Dead
فیلم چه سبکی میبینی؟؟؟؟؟ هر سبکی رو میبینم
چه فیلمی رو خیلی دوست داری؟؟؟؟؟؟ Inception و سه گانه ارباب حلقه ها
دستیار کارگردان مورد علاقت؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
سریال بازی تاج و تخت رو نگاه میکنی؟؟؟؟؟؟؟به نظرت راز موفقیت چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟ آره نگاه میکنم. راز موفقیتش کشتن آدم هایی بوده که در سریال بهشون علاقه مند بودیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فوتبالی هستی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی نه
آبی یا قرمز؟؟؟؟؟؟؟ آبی
سفید یا مشکی؟؟؟؟؟؟ سفید
یوونتوس رو دوست داری؟؟؟؟؟؟؟(من که عاشقشم) خیر
سوالام چطور بود؟؟؟؟؟؟ خوب
ادامه میدم
قد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اطلاع ندارم
وزن؟؟؟؟؟؟؟ اطلاع ندارم
میزان تراکم بدن؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟؟  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شماره کفش؟؟؟؟؟؟ 42
با مقاله ها و نقد های کدوم یکی از اعضای تحریریه سایت بیشتر حال میکنی؟؟؟؟؟ آرش عارف نیا و محمد حسین جعفریان و کیوان آمیرزاده
 با مقاله ها و نقد های کدوم یکی از نویسنده های مبتدی بیشتر حال میکنی؟؟؟؟؟ 
Hoomangamer و Punished Snake
هومن(hoomangamer) بعد از مدت ها برگشت!!!!! چه نظری نسبت بهش داری؟؟؟؟ یکی از بهترین دوستانم در فروم هست
دوست داشتی تو شرکت یوبی سافت کار میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟ بله
به نظرت یوبی سافت آینده ی روشنی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟میتونه بیش از این پیشرفت کنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟ آینده روشنی داره و میتونه بیش از این پیشرفت کنه

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار سایت Blue Sun - spartacus - 06-11-2014

نوبت این دوستمون تموم شده بود ولی به دلیل امتحانات نوبت بعدی را کمی عقب انداختیم - حالا میریم سراغ نفر بعدی :

[b]Arkham Knight[/b] [تصویر:  buddy_offline.gif]
The Detective
[تصویر:  tahririe%20site.png]
[تصویر:  avatar_8286.jpg?dateline=1400353927] [table][tr][td]ارسال‌ها: 68
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table] تا هفته بعد همین موقع میتونید سوالاتتون را از ایشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Arkham Knight - spartacus - 06-21-2014

نوبت این دوستمون به اتمام رسید هر چند که اصلا حضور نداشتند میریم سراغ نفر بعدی:

[b]Persepolis_FC[/b] [تصویر:  buddy_offline.gif]
مدیر کل سایت :دی
[تصویر:  tahririe%20site.png]
[تصویر:  avatar_22978.jpg?dateline=1391704461] [table][tr][td]ارسال‌ها: 365
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table] تا هفته بعد میتونید سوالاتتون را از ایشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - Old Snake - 06-26-2014

سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟
خوشی؟
سلامتی؟
چخبر؟
نظرت درباره آواتارت؟
نظرت درباره امضات؟
نظرت درباره آواتارم؟
نظرت درباره امضام؟
خودت؟
من؟
چند سالته؟
نام و نام خانوادگیت؟
درس می خونی؟
گیمفا؟
انجمن؟
تحریریه؟
مدیران؟
خبرنگاران؟
دوستان بازنشسته؟
کاربران؟
پردیس گیم؟
تکین گیم؟
شیپورچی؟
گیم سورس؟
قدت؟
وزنت؟
بهترین سایت گیم بعد از گیمفا؟
غیر از گیمفا کجا فعالیت می کنی؟
سبک مورد علاقت تو گیم؟
موسیقی؟
شغل؟
تیم فوتبال مورد علاقت؟ تو ایران و تو خارج
شکلک مورد علاقت؟
آقای زاهدی؟
آقای خردمندی؟
آقای نراقی؟
آقای نوروزی؟
آقای مرتضی؟
از اینکه تا الان هیچکی ازت سوال نپرسیده (غیر از من) چ حسی داری؟
همین دیگه سوالا تموم شد ...