Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - Persepolis_FC - 06-26-2014

(06-26-2014, 03:23 PM)'HoomanGamer' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟ سلام مرسی
خوشی؟ ممنون
سلامتی؟ به سلامتی شما
چخبر؟ لعنت به زندگی ایران حذف شد، بدترین خبر عمرم
نظرت درباره آواتارت؟ سرور
نظرت درباره امضات؟ اگه علی دایی 4-4-2 بچینه و این دوتا هم فیکس باشن دیگه واویلا به بقیه تیم ها
نظرت درباره آواتارم؟ کلا علاقه ای بهش ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره امضام؟ به اون هم ایضا
خودت؟ آدم خوب و متشخص و با مرام[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
من؟ چند بار با هم حرف زدیم ازت بدی ندیدم تا حالا
چند سالته؟ 20
نام و نام خانوادگیت؟ آرش عارف
درس می خونی؟ آره دیگه
گیمفا؟ تا حالا خوب بوده، ببینیم آِنده چی میشه
انجمن؟ داره بهتر میشه با این تگ های نویسنده مبتدی که گذاشتن فعالیت ها بیشتر شده
تحریریه؟ عالی
مدیران؟ دستشون درد نکنه[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
خبرنگاران؟ خدایی با سن کمشون از خیلی از کسایی که ادعا دارن بهتر کار می کنن
دوستان بازنشسته؟ دمشون گرم
کاربران؟ ولکن (ولاکن) فعالیتشان را بیشتر کنند[img]/images/smi/new/301.gif[/img]
پردیس گیم؟ خوبه کلا از حواشی همیشه به دور بوده، شب گرد هم امیدوارم موفق باشه
تکین گیم؟ کنسول نسل هشتمی، واچ داگز مجانی، پی اس ویتا، کنسول در 3 قسط، نمره در متا، خونه دار بچه دار بیا این ور بازار
شیپورچی؟ انگیزه دارن، تازه کارن، ادامه بدن موفق میشن البته چند سال دیگه
گیم سورس؟ نویسنده های خوبی جمع کرده
قدت؟ 178-180 دقیق نمی دونم
وزنت؟ خیلی وقته وزن نکردم
بهترین سایت گیم بعد از گیمفا؟ http://arteshesorkh.com/ - perspolisiha.com
غیر از گیمفا کجا فعالیت می کنی؟ فعلا یکی دو جا فقط اسمم هست، تا ببینم بعد چی میشه
سبک مورد علاقت تو گیم؟ Action RPG- Fighting
موسیقی؟ رپ، سمفونیک متال، موسیقی ساندترک (مخصوصا بازی ها)- کلا از همه سبک ها گوش میدم ولی این 3 تا خیلی بیشتر
شغل؟ Gaming
تیم فوتبال مورد علاقت؟ تو ایران و تو خارج. تو ایران که پرسپولیس خارج هم بارسا و منچستر
شکلک مورد علاقت؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
آقای زاهدی؟ بگم؟؟؟؟؟ بگم؟؟؟؟ نه سردبیر خوبیه البته یه داستان هست که خودش می دونه نباید اونجوری بشه
آقای خردمندی؟ برنامه ریزی می کنه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] برو تو صفحه شخصیش یادداشتش رو بخون متوجه میشی
آقای نراقی؟ مو را از ماست بیرون می کشند
آقای نوروزی؟ تا حالا باهاشون ارتباط نداشتم
آقای مرتضی؟ مدیر خوبیه، ولی فکر کنم استقلالیه
از اینکه تا الان هیچکی ازت سوال نپرسیده (غیر از من) چ حسی داری؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
همین دیگه سوالا تموم شد ...
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] مرسی

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - White Fang - 06-26-2014

سلام [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟
نظرت رو راجع به اینا بگو:
بازیسنتر
پردیس
گیمفا
حقوق اینجا
بیابون بودن فروم گیمفا
شلوغ بودن فروم بازیسنتر و پردیس
پلی استیشن 4
کاربر های اینجا و سایت
دنیل نوروزی
سعید نیکبخت
عرفان خورسند
کسری نراقی
مرتضی بی نام و نشان
محمد بی نام و نشان 
کاربران بن شده
کاربران قدیمی بن شده
کاربران قدیمی ای که گذاشتن رفتن
اهمیت قائل شدن برای تلاش تحریریه توسط بالادستی ها
E3 2014
لیونل مسی
امیر فنیکس فقید
مرسی که جواب دادی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - Delsin Rowe - 06-26-2014

سلام!
خوبی؟
چ خبر؟
سوالات:
نظرت در مورد من:
آواتارم:
امضام[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:
فیس بوک:
خودت:
گیمفا:
پرس به نظرت امسال چ می کنه؟
استقلال چی؟ 
چیه این افشار زاده می گه عملکردمون تو نقل و انتقالات راضی کننده بود؟
تیمی که یه سال بیشترین خرج رو می کنه چجوری پنجم می شه؟
چجوری میشه یه تیم که جز چار مدعی قهرمانی بود، پنجم شد؟
چطور یه تیم می تونه تو 10 دقیقه از 10 نفر 3 تا گل بخوره؟
چیه این کیسه کشا چار نشون میدن؟ مگه اینا فصل قبل از ملوان چارتا نخورند؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] حتما اون شکست ر ویادآوری می کنن؟
به نظرت فرهاد مجیدی که دوپینگ کرد رو چرا محروم نکردند؟
واقعا بازیکنی که مثلا ملی توی بازی که با یه تیم از کشورش مسابقه داره وخودش تو ی تیم عربی باید هوادارای اون تیم ایرانی رو مسخره کنه؟
اسم این کارو بی غیرتی میذاری یا وطن فروشی؟
تاحالا استقلالیا یه لژیونر تو آلمان داشتن؟( بایرن و هامبورگ[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] عمرا) 
جواد نکونام چرا این جوریه؟ 6 میلیارد می گیره نیم فصل تیم رو ول می کنه و بازوبند آبی میذاره واسه تیم ملی؟ ( البته اینو خودت قبلا از یه نفر پرسیدی)؟
دیدی رحمتی که استقلالیا می گفتن با تعصبه به خاطر پول از تیمش رفت[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟
افشار زاده می گفت مبلغ قراردادش سنگین بود که ما توان پرداختشو نداریم! ببین چقد می خواست بگیره که تیمی که بیشترین خرج رو می کنه نتونست پرداخت کنه؟ 
ای بابا بازم قلعه نویی مربی استقلال موند که! انگار دیدن دربی با گل به ما نیومده؟
این سوالات رو تموم کنم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت در مورد تحریریه گیمفا؟
خبرنگاراش؟
آقای شروین روشن؟
کامران تاجیک؟
شروین استاد زاده؟
مقالات خودت؟
مقالات من؟
زندگی؟
و 
...
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-26-2014, 04:06 PM)'White Fang' نوشته است: سلام [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] سلام
خوبی؟ مرسی، ممنون
نظرت رو راجع به اینا بگو:
بازیسنتر: اولین سایت گیم ایرانی که باهاش آشنا شدم
پردیس: شب گرد
گیمفا: ای کاش میشد یه تغییراتی داد[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
حقوق اینجا: این سوال دو مرحله داره: مرحله اول تحریریه بدبخت در طول یک ماه ([img]/images/smi/new/136.gif[/img]) مرحله دوم - خودت می دونی [img]/images/smi/new/134.gif[/img]- مرحله سوم باز هم تحریریه بد بخت [img]/images/smi/new/wall.gif[/img] امیدوارم گرفته باشی
بیابون بودن فروم گیمفا: اتفاقا نسبت به چند ماه پیش بهتر شده ولی باز جای کار داره
شلوغ بودن فروم بازیسنتر و پردیس: خب اونا کلا قدرتشون روی فرم هست و توی صفحه اصلی نسبت به گیمفا چیزی ندارن
پلی استیشن 4: به به
کاربر های اینجا و سایت: یه سری خوب و شاخ- یه سری نوب
دنیل نوروزی: آشنایی ندارم
سعید نیکبخت: به سوال بالایی مراجعه کن
عرفان خورسند: آدم خوبیه، ولی باید پی اس 4 بگیره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کسری نراقی: [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
مرتضی بی نام و نشان: بی نام و نشان رو خوب اومدی
محمد بی نام و نشان: [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
کاربران بن شده: آزاد باید گردند
کاربران قدیمی بن شده: همچنان آزاد باید گردند
کاربران قدیمی ای که گذاشتن رفتن: یه سری ها باید بیان یه سری ها هم باید نیان
اهمیت قائل شدن برای تلاش تحریریه توسط بالادستی ها: [img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  E3 2014 اصلا خوب نبود اصلا
لیونل مسی یکی از بهترین های تاریخ
امیر فنیکس فقید مستر لش
مرسی که جواب دادی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-26-2014, 04:20 PM)'Delsin Rowe' نوشته است: سلام! سلام
خوبی؟ مرسی شما خوب باشی
چ خبر؟ ایشالله خبر آشتی علی کریمی و دایی و اومدن چادوگر به خونه
سوالات:
نظرت در مورد من: رو گیمفا تعصبی هستی، کارات رو هم خوندم خوشم اومده
آواتارم: ازش خوشم نمیاد
امضام[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]: الاغ نذاشت ایران بالا بیاد
فیس بوک: اصلا استفاده نمی کنم، قبلا بدجور فعال بودم ولی کلا الآن اومدم بیرون نصف فرندام رو هم آنفرند کردم. حوصله ندارم ها[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
خودت: [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
گیمفا: ای کاش پتانسیل بچه ها رو جدی بگیره و بیشتر به بچه ها اهمیت بده
پرس به نظرت امسال چ می کنه؟ کولاک، اگه دوتا هافبک بازیساز تپل بگیریم همه چی حله، پرسپولیس نیازی به تغییر نداره فقط باید چند تا تغییر کوچیک بده. کریم هم که بازی بهش نرسید اگه علی دایی مخش رو بزنه بیاره پرسپولیس خیلی شاخ میشه. رقابت کریم و نوروزی و عباس زاده واسه آقای گلی دهن همه تیما رو آسفالت می کنه
استقلال چی؟ گفت می خواهیم جوون گرایی کنیم نتیجه شد خرید بازیکن های 34 ساله و مازاد تراکتور و تمدیدی با پژمان نوری و .... . جز امید ابراهیمی بازیکن خوبی نخریدن. دروازبان هم که [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]. این امیر قلعه مرغی کثیف هم میگه در شان من نیست با بازیکن ها مذاکره کنم ولی یه دفعه بختیار رحمانی درمیاد میگه به امیر قلعه مرغی قول دادم برم کیسه. نمی دونم فازش چیه خیلی کثیفه این بشر. ناصر حجازی مرحوم حرف قشنگی زد در موردش. گفت شاگرد ناخلف من قبل از هر بازی با بازیکن های تیم حریف مذاکره می کنه
چیه این افشار زاده می گه عملکردمون تو نقل و انتقالات راضی کننده بود؟ هیچ ماست فروشی نمیاد بگه ماست من ترشه، این بابا هم شکر زیادی خورده. تا نیم فصل هم نمی تونه تو کیسه دووم بیاره
تیمی که یه سال بیشترین خرج رو می کنه چجوری پنجم می شه؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]. ولی چهارپایان هم امسال خیلی داره خرج می کنه، بدجور واسه علیرضا حقیقی و مهرداد پولادی و بنگر و جلال تور پهن کرده
چجوری میشه یه تیم که جز چار مدعی قهرمانی بود، پنجم شد؟ این کیسه کلا همیشه از این کارای سخت زیاد انجام میده
چطور یه تیم می تونه تو 10 دقیقه از 10 نفر 3 تا گل بخوره؟ رکورد زنبور ها رو زد. ولی یه چیز رو خیلی حال کردم، مزدک میرزایی کیسه کش هم تو گزارش بازی گفت سانترهای [bgcolor=#FF0000]ویران کننده مهدی مهدوی کیا، [/bgcolor]سر همون ارسال کیاشاه واسه ایمون زائد که گل شد
چیه این کیسه کشا چار نشون میدن؟ مگه اینا فصل قبل از ملوان چارتا نخورند؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] حتما اون شکست ر ویادآوری می کنن؟ اینا از کیسه باید به سنگ پای قزوین تغییر اسم بدن، جالبه گل چهارمش رو هم دغاغله زد که الآن تو پرسپولیسه. امسال چند تا اتفاق باید بیافته تو دربی. 1. رضا نوروزی گل دهمش رو به کیسه با پیراهن پرسپولیس بزنه. 2. محسن بنگر دهن این فخرالدینی رو صاف کنه (البته اگه بهش بازی بدن) سر همون کل کل هایی که با هم دارن. عباس زاده پاش به گلزنی به کیسه باز بشه
به نظرت فرهاد مجیدی که دوپینگ کرد رو چرا محروم نکردند؟ کیسه همیشه تیم حکومتی بوده، از زمان تاج تا حالا. ولی پرسپولیس.... شایعه شد که پیام قلیون کشیده. سریع محروم کرن بدبختو. بعدش که گندش در اومده منبع شایه کجا بوده و حقیقت نداشته یه یه معذرت خواهی بسنده کردن، در صورتی که پیام رو توی حساس ترین موقعیت پرسپئلیس تئ لیگ محرم کردن
واقعا بازیکنی که مثلا ملی توی بازی که با یه تیم از کشورش مسابقه داره وخودش تو ی تیم عربی باید هوادارای اون تیم ایرانی رو مسخره کنه؟ این یکی از افتخارات کیسه کشا حساب میشه. اسطوره تیمت عکس شیخ عربی رو رو پیرهنش نزنه صلوات بفرست
اسم این کارو بی غیرتی میذاری یا وطن فروشی؟ اصلا بی غیرتی و بی وطنی. آخه اسگل تو با پرسپولیس مشکل داری چرا جلو عربا این کارا رو انجام میدی؟
تاحالا استقلالیا یه لژیونر تو آلمان داشتن؟( بایرن و هامبورگ[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] عمرا) خوابش رو بببینن
جواد نکونام چرا این جوریه؟ 6 میلیارد می گیره نیم فصل تیم رو ول می کنه و بازوبند آبی میذاره واسه تیم ملی؟ ( البته اینو خودت قبلا از یه نفر پرسیدی)؟ میخواد بگه تعصب دارم. کلا این کیسه کشا استاد عوام فریبی هستن. جواد چکش هم که توی بازی های تیم ملی توی ام جهانی به معنی واقعی کلم گند زد
دیدی رحمتی که استقلالیا می گفتن با تعصبه به خاطر پول از تیمش رفت[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟ اینا کا اینجورین. حنیف گفت دیگه استقلالی نیستم و حتی توی اینستاگرام هم نوشت و همه عکس های آبیش رو پاک کرد و رفت تبریز مذاکره کنه. پول بیشتر بهش دادن اومد دوباره تو ایسنتاگرام ععد 4 رو نشون داد. ولشون کن گناه دارن. خدایی حسرت یه بازیکن مث نوری، نورمحمدی، بنگر و نیلسون به دلشون مونده که بیان با باشگاه سفید امضا کنن. خود افشار زاده گفت قلعه مرغی به خاطر من سفید امضا می کنه، قلعه مرغی 60 تا رنگ عوض کرد و میونشون به هم خورد
افشار زاده می گفت مبلغ قراردادش سنگین بود که ما توان پرداختشو نداریم! ببین چقد می خواست بگیره که تیمی که بیشترین خرج رو می کنه نتونست پرداخت کنه؟ خبر که داری؟ به غلیرضا حقیق 3.5 میلیتارد میخوان بدن. ببین کرکس آسیا چقدر می خواسته. بابای علیرضا حقیقی هم خوشگل اومد مصاجبه کرد که پسرم تو ایران فقط واسه پرسپولیس بازی می کنه.
ای بابا بازم قلعه نویی مربی استقلال موند که! انگار دیدن دربی با گل به ما نیومده؟ میاد اتوبوس میچینه. تو دربی امسال بعد از گرفتن مساوی خیلی خوشحال هم بود... ولی امسال خط حمله پرسپولیس زهر داره. صبر کن می فهمی.
این سوالات رو تموم کنم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت در مورد تحریریه گیمفا؟ خدایی خیلی نسبت به اونایی که اسم در کردن الکی بهتر کار می کنه
خبرنگاراش؟ کدوم تیم خبری تاجالا 800 تا خبر تو ماه فرستاده رو سایت؟ دمشون گرمه
آقای شروین روشن؟ اگه دیدی سلام ما رو هم برسون
کامران تاجیک؟ نمیشناسم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شروین استاد زاده؟ خدا رحمتشون کنه
مقالات خودت؟ من کلا در مورد کارای خودم نظر نمی دم. ولی فکر کنم بد نباشه
مقالات من؟ خیلی خوبه خصوصا اون Fifa World cup Brazil 2014 خیلی باحال بود
زندگی؟ خوبه، باید بلد باشی چجوری استفاده کنی[img]/images/smi/new/301.gif[/img]
و 
...
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همچنین

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - Vikings - 06-26-2014

سلام
فقط دو تا سوال دارم

پیشنهادت برای بهتر شدن فروم ؟؟؟

دوم اینکه اگر توی فروم یه مسابقه بین کاربر ها با جوایز برگزار بشه به نظرت چه مسابقه ای برگزار بشه ؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-26-2014, 05:55 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است: سلام سلام
فقط دو تا سوال دارم

پیشنهادت برای بهتر شدن فروم ؟؟؟ برگذازی مسابقه نویسندگی و ...

دوم اینکه اگر توی فروم یه مسابقه بین کاربر ها با جوایز برگزار بشه به نظرت چه مسابقه ای برگزار بشه ؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بالا گفتم، نویسندگی و اینا. تولید محتوا

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - Stan - 06-26-2014

سلام 
خوبى؟
زندگى بر وفق مراده؟
نظرت درباره جام جهانى امسال؟
طرفدار كدوم تيمى؟
نظرت درباره عملكرد ايران؟
نظرت درباره كارلوس كى روش؟
به نظرت فينال بين آلمان و هلند مى شه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نظرت درباره مقالاتم؟
نظرت درباره اخلاق و شخصيتم؟
كلام آخر؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
موفق باشى[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-26-2014, 07:27 PM)'Black Star' نوشته است: سلام سلام
خوبى؟ خوب خوب
زندگى بر وفق مراده؟ آره مخصوصا این چند وقت دارم برنامه ریزی می کنم و کارام رو روال شده
نظرت درباره جام جهانى امسال؟ کلا هرچی تیم خر بود حذف شد. خوب هم شد تیمای مغرور همه رفتن
طرفدار كدوم تيمى؟ آبادان برزیلته
نظرت درباره عملكرد ايران؟ خیلی خوب بود
نظرت درباره كارلوس كى روش؟ نشون داد که همه منتقداش تو ایران باید برن آشپزی کنن به جای انتقاد. دمش گرمه باید بمونه
به نظرت فينال بين آلمان و هلند مى شه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] برزیل پای فیناله و اون یکی تیم هم احتمالا هلنده، چون دوپینگ کردن و حسابی رو فرم هستن. شایعش هست که هلندی ها دوپینگ کردن و دلبسکه سرمرببی اسپانیا هم گفته پی گیری می کنیم
نظرت درباره مقالاتم؟ با اون بیوگرافی کن لوین حال کردم، اطلاعات جالب داشت. سطح کاریت هم خوب هست.
نظرت درباره اخلاق و شخصيتم؟ نسبت به سنت خوبه (شوخی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) ولی اهل کل کل هم هستی که خوشم میاد
كلام آخر؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مهدوی کنی هنوز زنده هست؟
موفق باشى[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] همچنین

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت Persepolis_FC - shadows.boss - 06-26-2014

سلام
خوبی؟
خوبم؟
امضام؟
آواتارم؟(فابیو کاناوارو)
فیلم مورد علاقه؟
سریال مورد علاقه؟
بازیگر مورد علاقه؟(من که عاشق جانی دپ )
کارگردان مورد علاقه؟(پیتر جکسون رو عشقه)
آهنگساز مورد علاقه ات؟(فقط رامین جوادی و هانس زیمر)
سرمربی مورد علاقه ات؟(بورگن کلوب و آنتونیو کونته)
شرکت بازی سازی مورد علاقه ات؟
من چجور آدمیم؟
تیمت تو جام جهانی؟(من ایتالیایی بودم تیمم حذف شد)(الان اروگوئه رو دوست دارم)
پرسپولیسی هستی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سروره هرچی لنگیه؟ امیر قلعه نوعیه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بهترین مقامتون تو آسیا چیه؟
نظرت در مورد عدد چهار چیه؟
بهترین بازیکن ایران تو جام جهانی؟

ممنون که جواب میدید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اون شوخی های تیمی رو هم بزارید به حساب خودمونی بودن
به هر حال آبی و قرمز فرقی نداره 
مهم اون رقابته[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-26-2014, 10:36 PM)'shadows.boss' نوشته است: سلام. سلام
خوبی؟ مرسی
خوبم؟ آره [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
امضام؟ اطلاعی ندارم، ولی از گرگا خوشم میاد
آواتارم؟(فابیو کاناوارو) خوشم میاد ازش
فیلم مورد علاقه؟ ارباب حلقه ها، رستگاری در شاوشانگ، پالپ فیکشن
سریال مورد علاقه؟ واکینگ دد، کلا سریالی نیستم
بازیگر مورد علاقه؟(من که عاشق جانی دپ ) سم جکسون، کل بازیکنای ارباب حلقه ها،
کارگردان مورد علاقه؟(پیتر جکسون رو عشقه) پیتر به علاوه نولان
آهنگساز مورد علاقه ات؟(فقط رامین جوادی و هانس زیمر) همین دوتا، البته داکتر دری و اسکات استورچ و سیک نیچر و اینا هم هستن
سرمربی مورد علاقه ات؟(بورگن کلوب و آنتونیو کونته) گواردیوالله، علی دایی
شرکت بازی سازی مورد علاقه ات؟ بتزدا
من چجور آدمیم؟ مورتال کمبت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تیمت تو جام جهانی؟(من ایتالیایی بودم تیمم حذف شد)(الان اروگوئه رو دوست دارم). ایران. یعدش هم آبادان برزیلته
پرسپولیسی هستی؟ شک داره
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سروره هرچی لنگیه؟ امیر قلعه نوعیه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] واسه همین توی دربی اتوبوس میچینه جلو پرسپولیس؟
بهترین مقامتون تو آسیا چیه؟ قهرمانی جام در جام، شما تو چه شرایطی قهرمان شدین؟ زمانی که جام نیمه تعطیل بود و تیم ها شرکت نمی کردن؟
نظرت در مورد عدد چهار چیه؟ بازی فصل گذشته تیمتون روبروی ملوان
بهترین بازیکن ایران تو جام جهانی؟ سید جلال، پولادی، آندو، اشکان، گوچی

ممنون که جواب میدید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اون شوخی های تیمی رو هم بزارید به حساب خودمونی بودن، از این رفتارت خوشم اومد، مث یه سری دعوای بی خود نمیندازی
به هر حال آبی و قرمز فرقی نداره، قرمز اگه پرسپولیسی باشه که سرورهه
مهم اون رقابته[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]