Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن station - Station - 07-25-2014

(07-25-2014, 02:03 AM)'one.aiden' نوشته است: احساس میکنم دل پری دارید؟از گیمفا و از برخی از کاربرانش؟آیا توانایی جویایی علت را دارم؟ بله.قلا هم گفتم که دلم پره ولی دیگه بیخیال حرف میان و میرن. علتش رو که دیگه حرفای دوستان ناراضی رو بشنفین و اشتراک بگیرین. راستی یه نکته ای راجع به این پاور پوینتای خودتون بگم.با اینکه تاحلا نخوندمشون ولی بنظرم زحمت خوبی براشون میکشید. بنظرم این پاور پوینتارو تو فروم ها و سایت ها نذارید.جایی بذارید که قدرتون رو بدونن. اینجا فوقش یه تشکر و اعتبار میدن و تموم

(رسمی سخن گفتم چون در صحبت های قبلی عرض نمودید رسمی سخن بگوییم D:) سپاسگزارم از اینکه خوندید و عمل کردید. بیاید با فرهنگ زندگی کنیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(07-25-2014, 12:31 PM)'Mohammad saed' نوشته است: سلام خوبی؟ می دونم خوبی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بله.باید هم بدونید خوبم چون و ارسالای قبلی همه اینو پرسیدن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت راجب من؟؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] آشناییت زیادی ندارم.فقط یادمه همین آخرا یه نقد بتلفیلد نوشتین. ولی بشدت اسمتون آشنا هستش
دوست داری من بترکم یا حامد زاهدی؟؟ ( باید یکی رو بگی باید.... آخی حامد بیچاره.....[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] ) بترکید!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] منظورتون اینه که منفجر شید؟! این سوال واقعا بی ربطه. اگه میگفتید درچه زمینه باید بترکید بهتون میگفتم
به نظرت ممکنه امسال استقلال حماسه ای دیگر بیافریند و در لیگ پنجم بشه و 6تا [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] بخوره ( البته تو آسیا نیست وگرنه اونم 4 می شد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ) بنظرم دیدن فوتبال ایران یعنی الافی. نیگا دیوار کنی بهتره تا این فوتبال.قدیماش بهتر نه الان که همش لش بازی درمیارن.
رونالدو یا مسی؟؟ جوابش معلومه.رونالدو. قیافه پسرش خیلی مظلومانه اس[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه بگن اینترنتت تا یه هفته قطعه چی میکنی؟؟ هیچی. خوشحال هم میشم. چون از دست کاربرا و سایتای مزخرف راحت میشم. بالاخره همه یه روزی میرن،حالا یا دیر میرن یا زود.
الان روزی چند ساعت درس می خونی؟؟ واسه پیش دانشگاهی برنامه ریخته شده. 7صبح تا9:30 شب.که من 6به بعد ول میکنم
نظرت راجب به مدیر ارشد ( جناب آقای) سوال بعدی چیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] توی ارسالای قبلی هم گفتم که کاری با مدیرا نداشته باشین.
Gladiator
  ) ؟؟؟
اگه قرار باشه یکی از اعضای بدنت قطع بشه کدوم؟؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دستم. تا دیگه نیام پا اینترنت و کار آشغال نویسندگی رو انجام ندم. (ولی بیشوخی سلامتی یه نعمتی که ماها قدرشوم نمیدونیم)
به نظرت من الان دارم به چه بازی فکر می کنم؟؟ سازندش EA Sport هست! سبک ورزشی!! تازه عرضه شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ( اون نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ) منکه دی کاپریو نیستم که بتونم مثل فیلم اینسپشن فکرا رو بخونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
GF داری؟؟ از اون سوالای بی مورد بود. درگیرش نشید. تو یه رده سنی همه درگیرش میشن ولی درمیان. ولش کنید زیاد خوبیت نداره.
خوب زیاد سوال پرسیدم / موفق باشی ( هرچند که بود و نبودت برام مهم نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ) از اینکه هوای بنده رو داشتید سپاسگزارم. سوالاتون مختصر بودن ولی مفید نه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

آقا آخرت شکلک اینه... فقط این...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعدش این [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و در آخر این [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] با این ..... [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن station - Station - 07-25-2014

سلام. سلام
قبلا تو گیمفا اکانت داشتی؟! الان هدفت چی بود از این سوال. توکه میدونی واس چی میپرسی! بله داشتم
اسم اکانت قبلیت چی بود؟! زکی! اگه قرار بود بگم که بگم میگفتم. اونایی که باید بدونن میدونن
با مرتضی چقدر دوستی؟!
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] با خنده جواب میدم. فرهان تنت میخاره! خوبه همین چن روز پیش خودم ازت اینو پرسیدم!
در حال حاضر چه سریال هایی رو از تو تلوزیون نگاه میکنی؟! چون ما رمضانه. سگ مدینه شرف داره به بقیه. البته چرت داره میشه. خاصیت فیلم و سریال ایرانی همینه دیگه
وقتی تو صندلی داغ یکی ازت سوالی رو میپرسه که قبلا جواب دادی چه حسی پیدا میکنی؟! [تصویر:  s0%20%2825%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif]
میخام به یارو فوش بدم و بگم آخه %%%% چرا قبلیا رو نمیخونی و همینجوری سوال میپرسی!
نظرت در مور آواتارم؟! خوبه. منتظرشم که بیاد. حتما بازیش میکنم اگه حال داشته باشم
میدونی این اواتارت آواتار یکی از مدیرا نایت مووی بود و شاید هم هنوز هست؟!! بله. میدونم.الان هم هست. مدیر کل NorthBoy هست. الان مرتضی میاد قتل عام راه میندازه که... . آواتارمو تو یه سایت دیگه پیدا کردم که قشنگ اومد برام.
رشتت چیه؟! ریاضی
از وب گردی سر در میاری؟! ( وب گردی یک علمه[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]) اونیکه سر درمیاره کجا رو گرفته! ها! وبگردی اصلا یعنی چی؟ بخدا خیلیا نمیدونن یعنی چی! فک ممیکنن یعنی ور رفتن با اینترنت و جست و جو درش!
چند روز رو تو ماه رمضان روزه نگرفتی؟ این سوالو یکی دیگه هم پرسید و جواب ندادم. جواب تو رو هم نمیدم!
به نظرت اگه من وب سایت بزنم موفق میشم :| نظر خودم نه :|:) رفیقات که زدن.ماشالا اون ویدیو گیمر رو هم که... . آره بزن چرا نزنی. فضای مجازی اگه صاحب داشت حال و روزش این نبود. بزن داش. خوش باش
امضاهات خیلی خوبه چرا؟!  [تصویر:  s0%20%2825%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif] چون پر درده. حرفه دله. تیکه است واس خودش. زیباست. تو هم بزن به یاد قدیما. این دختره چیه تو امضات[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند وقته تو فرومی و بزرگترین کاری که برای این فروم کردی چی بوده؟! ولش کن آقا. چن وقتشو چیکار داری. هرکاری کرده باشی یا بکنی آخرش تگ و اعتبارتو میگیرن و میشی ذغالی. ولش کن. خیلی راحت هم فراموش میشی[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
وقتش نیست خداحافظی کنی؟! [تصویر:  s0%20%2845%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif] از گیمفا.؟ چطور؟جاتو تنگ کردم! برو به وانایی بگو که بظاهر باهات رفیقن و.... .(حتما گرفتی کیارو میگم). قبلا گفتم که میرم و حتما میرم. همه میرن چه بزور چه به دلخواه
جدیدترین فیلمی که دیدی؟! انیمیشن Mr Peabody And Sherman 2014 نسخه 1080
به آهنگ های کره ای علاقه داری!؟ کره ای نه ولی کردی آره. خفن علاقه دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اگه نه تو قلب نداری![تصویر:  s0%20%2843%29.gif][تصویر:  s0%20%2825%29.gif][تصویر:  s0%20%2843%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif] چی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت من اشتباه مکنم که تابستون رو تباه میکنم و درس های سال بعد رو میخونم؟! در صورتی که بعد از تابستون کلی وقت برای خوندنشون هست؟!![تصویر:  s0%20%2843%29.gif] نه کار خوبی میکنی. پایه رو قوی کن. نیم نگاهی هم به درسای پارسالت داتشه باش. بار سال 4رو سبک کن که اومدی سال4 بیچاره نشی. بخون داش. نویسندگی و کامنت گذاشتن و یادداشت گذاشتن و تشکر کردن و الافی پای pc و  فلان و سایت و فلان جا و فلان اشخاص هستن.فرار نمیکنن.واسه درس خوندن وقت نیست ولی واسه الافی های بالا وقت هست.نیگا اینا نکن که میگن "فرهان تگت کو،چیشدی،چیکارت کردن،کی رفتی،چرا بیخبر".اینا هم خوشن واس خودشون. این حرفای عادی رو میزنن و فرداش اصلا نمیدونن کی هستی. همش ظاهریه و الکی
بهترین دوستت توی مدیران؟! سلطان خشم
در آخر موفق باشی در تمام مراحل زندگی [تصویر:  s0%20%2824%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif] تو هم همینطور. موفق باشی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن station - spartacus - 07-28-2014

میریم سراغ نفر بعدی :

[b]shadows.boss[/b] [تصویر:  buddy_online.gif]
نویسنده؟؟!!!
[تصویر:  nevisande.png]
[تصویر:  avatar_23778.jpg?dateline=1405415297] [table][tr][td]ارسال‌ها: 160
اعتبار: 1250
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table] تا یک هفته میتونید سوالاتتون را از ایشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - Tyrion - 07-28-2014

سلام؟
خوبی؟
دست تو دماغت میکنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟
خوشی؟
بهترین شکلک؟
چرا شدو باس؟
نظرت در مورد من؟
نظرت در مورد مقالاتم؟
خوبی؟
عشق یعنی چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟
نظرت درباره خودت؟
نظرت در مورد مقالاتت؟
نظرت در مورد GTA V؟
نظرت در مورد کاربرای سایت؟
فروم چی؟
خوبی؟
خدافظ[img]/images/smi/new/3.gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - Old Snake - 07-28-2014

درود.
خوبی؟
نظرت درباره آواتارت؟
امضات؟
آواتارم؟
امضام؟
خودت؟
من؟
مقالاتم؟
چند سالته؟
نام و نام خانوادگی:
کنکور؟
گیمفا؟
انجمن؟
تحریریه؟
مدیران؟
خبرنگاران؟
بازنشسته؟
پردیس گیم؟
شیپورچی؟
تکین گیم؟
کلاه برداری؟
قد؟
وزن؟
بهترین سایت گیم تو ایران؟
بهترین سایت گیم در جهان؟
سبک مورد علاقت تو گیم؟
موسیقی؟
فیلم و سریال؟
بهترین سریالی که دیدی؟
فوتبال؟
جام جهانی؟
شکلک مورد علاقت؟
دوست داشتی مدیر گیمفا باشی؟ |:
آقای خردمندی؟
آقای زاهدی؟
آقای نراقی؟
آقای نوروزی؟
آقای مرتضی؟
هـــیتلر؟
دیکتاتور؟
سیا.ست؟
اخطار؟
اسپم؟
مدیریت؟
بن؟
چجوری با گیمفا آشنا شدی؟
نظرت راجب نویسندگان مبتدی؟
خدا؟
گیمر؟
گیم؟
سبک مورد علاقت (گیم ) ؟
 سوالاتم؟
بسه دیگه ...
موفق باشی.

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - risenberg - 07-28-2014

سلام
خوبی
خوبم
چه خبر؟
نظرت درباره من
نظرت درباره مقالاتم
نظرت درباره اواتارم
نظرت درباره امضام
نظرت در مورد کشور انگلیس
نظرت درباره سایت و فروم 

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - shadows.boss - 07-28-2014

(07-28-2014, 04:28 PM)'The Last Resort' نوشته است: سلام؟سلام؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی؟شکر خدا خوبیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دست تو دماغت میکنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟ استغفرالله[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوشی؟بد نیستیم
بهترین شکلک؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اینو هم خیلی دوست دارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا شدو باس؟والله خودمم در عجبم چنین اسمی رو انتخاب کردم(البته ی سری دلیل هم دارم واسش) ولی در کل خوشم میاد ازش
نظرت در مورد من؟من در مورد خودم هم به زور نظر میدم..............در کل پسر گلی هستی
نظرت در مورد مقالاتم؟راستشو بخوای من زیاد مقالات دیگران رو نمیخونم( والله میترسم نوشتنم مثله اونا بشه و یه جورایی نا خواسته تقلید کنم).........ولی خب از دوستام پرسیدم همشون بهت نمره ی بالایی دادن
خوبی؟خوبی؟
عشق یعنی چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟ اول مادر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] دوم پدر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سوم رفیق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره خودت؟ والله ترجیح میدم درباره ی خودم نظر ندم...........یه وقت دیدی خیلی انتقاد کردم از خودم بعد خودم از دست خودم ناراحت میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد مقالاتت؟ کلا دو مقاله بجز مورتال کامبت نوشتم از دومی یکمی راضی بودم ولی خب اون چیزی که من میخوام خیلی بیشتر از ایناست
نظرت در مورد GTA V؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]بازی نکردم هنوز [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
نظرت در مورد کاربرای سایت؟خوبن
فروم چی؟از چی بگم برات؟
خوبی؟خوبی؟
خدافظ[img]/images/smi/new/3.gif[/img]

خداحافظ[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-28-2014, 04:49 PM)'HoomanGamer' نوشته است: درود. نام شهری در استان لرستان
خوبی؟ ن ............................. اره خوبم تو چطوری؟
نظرت درباره آواتارت؟ دوسش دارم
امضات؟ تبلیغ مقالمه ( اون آرم نازی هم سراسر معنیه که نمیگم)
آواتارم؟ بیست
امضام؟  بیست و یک
خودت؟  رفیقتم
من؟ رفیقمی
چند سالته؟  چند روزه پیش 17 ساله شدم
نام و نام خانوادگی: علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، سید جلال حسینی، امیر حسین صادقی، مهرداد پولادی، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، قوچان نژاد، علی کشاورزی ( منم یکی از اون یازده تام)[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
کنکور؟ از چند روز پیش شروع کردم 
گیمفا؟ قدیما بهتر بود
انجمن؟ قدیما بهتر بود
تحریریه؟ کارشون درسته 
مدیران؟ خودت بودی جواب میدادی؟
خبرنگاران؟  عالی و زحمت کش
بازنشسته؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پردیس گیم؟ بی حاشیه
شیپورچی؟ سوال بعدی
تکین گیم؟ سوال قبلی
کلاه برداری؟ وحدت موضوعی بین سوالات 
قد؟ 187
وزن؟ 76
بهترین سایت گیم تو ایران؟ پرسیدن داره؟
بهترین سایت گیم در جهان؟ vg247
سبک مورد علاقت تو گیم؟ H&S
موسیقی؟ ONLY HIP HOP
فیلم و سریال؟ بیشتر از گیم واسش وقت میزارم
بهترین سریالی که دیدی؟  GAME OF THRONES
فوتبال؟ زندگیمه (خودمم بازی میکنم : دسته یک کشور، جوانان)
جام جهانی؟ یاران هیتلر پیروز اند
شکلک مورد علاقت؟ [img]/images/smi/new/105.gif[/img]
دوست داشتی مدیر گیمفا باشی؟ |: :|
آقای خردمندی؟ با تجربه و بقول ما شیرازی ها مشتی
آقای زاهدی؟ داداش بزرگمه
آقای نراقی؟ :|
آقای نوروزی؟ :(
آقای مرتضی؟ زیاد با هم ارتباط نداشتیم که ایشون رو بشناسم(یکم خشک هست که به نظر من از لزومات مدیریته)
هـــیتلر؟ مردی بزرگ .......... دارم کتابشو میخونم
دیکتاتور؟ دشمنان هیتلر
سیا.ست؟ سوال بعدی
اخطار؟ یه بار 10 درصد اخطار گرفتم
اسپم؟ یه نوع حشره است
مدیریت؟ :)
بن؟ یه نوع خوراکیه؟
چجوری با گیمفا آشنا شدی؟ به سختی
نظرت راجب نویسندگان مبتدی؟ کارشون درسته
خدا؟ آفریدگار
گیمر؟ آبیاری گیاهان دریایی
گیم؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سبک مورد علاقت (گیم ) ؟ :|
 سوالاتم؟ طولانی ......... البته جذاب
بسه دیگه ... خوبه خودتم فهمیدی
موفق باشی. سلامت باشی
در پناه حق

(07-28-2014, 05:50 PM)'risenberg' نوشته است: سلام سلام
خوبی شکر خدا
خوبم واقعا؟
چه خبر؟ درگیر سایت خودمم
نظرت درباره من عاشق لیورپولی که تیم دومه خودمم هست بعد از یوونتوس
نظرت درباره مقالاتم نخوندم ولی خب الکی که نمیشه جزو تحریریه ی مجله شد حتما لیاقتش رو داشتی
نظرت درباره اواتارم یه کلام اسطوره
نظرت درباره امضام :|
نظرت در مورد کشور انگلیس روباه پیر (متنفرم ازش) 
نظرت درباره سایت و فروم  ما کوچکتر از اونی هستیم که نظر بدیم

خدانگهدار

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - Mohammad saed - 07-28-2014

سلام چطوری؟؟ حتمی خوبی....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نظرت در باره ی من؟؟
به نظرت فروم فعال تر میشه؟؟
الان تو تابستان درس می خونی؟؟
اگه بگن فردا مردی [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] و دیگه زنده نیستی چی آرزو می کنی؟؟
بهترین وسیله ی تو خونتون؟/ ( من مودم + یخچال!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
اگه من با سیلی بزنم تو گوشت چیکارم می کنی؟؟
چی می بینی؟؟ فیلم؟؟ انیمیشن؟؟
من عاشق انیمیشن (دوبله گلوری باشه!! ) هستم تو چی؟؟
WD رو بازی کردی؟؟
چرا دیگه مقاله نمی نویسی؟؟

کلا خداحافظ ( بود و نبودت برام مهمه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] )

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - shadows.boss - 07-28-2014

(07-28-2014, 08:21 PM)'Mohammad saed' نوشته است: سلام چطوری؟؟ حتمی خوبی....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
صد در صد خوبم
نظرت در باره ی من؟؟ پسر خوبی هستی 
به نظرت فروم فعال تر میشه؟؟ راستشو بخوای ن
الان تو تابستان درس می خونی؟؟ یکمی واسه کنکور مجبورم
اگه بگن فردا مردی [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] و دیگه زنده نیستی چی آرزو می کنی؟؟ آرزو می کنم به تمام آرزو هام برسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین وسیله ی تو خونتون؟/ ( من مودم + یخچال!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) لبتابم + مودم + کولر
اگه من با سیلی بزنم تو گوشت چیکارم می کنی؟؟ جرعتشو نداری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 
چی می بینی؟؟ فیلم؟؟ انیمیشن؟؟ همه چی
من عاشق انیمیشن (دوبله گلوری باشه!! ) هستم تو چی؟؟ اگه انیمیشن در اصل ماله شرکت پیکسار باشه منم دوست دارم
WD رو بازی کردی؟؟ ن [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
چرا دیگه مقاله نمی نویسی؟؟ راستشو بخوای گیر کردم........... نمیدونم در مورد چی بنویسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

کلا خداحافظ ( بود و نبودت برام مهمه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ) چاکریم........شب و روزت خوش

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده انجمن shadows.boss - John Watson - 07-29-2014

سلام
خوبی؟
چه خبر؟
چه کسی رو تو زندگیت بیشتر از همه دوست داری؟
به شخص من از 10 چند می دی؟
فانتزی هات تو زندگیت چیه؟
کتاب خونی؟
چه کتابی؟
فیلم بینی؟
چه فیلمی؟
فوتبال بازی می کنی؟
کجا؟
بسکتبال چطور؟
بهترین بازی دنیا؟
بهترین تیم دنیا؟
بزرگترین؟
عاشق خدایی؟
زندگیت چطوره؟
رشته ات؟
سنت؟
سال تولد؟
نظرت راجع به مسی؟
نظرت راجع به بارسلونا؟
تیم ملی محبوبت؟
نظرت در رابطه با مانوئل نویر؟
دیگه چه خبر؟
خسته ای الآن؟
مقالات من خوبن؟
به نظرت چرا من انقدر امضا و آواتار زیاد عوض می کنم؟
کار درستیه یا کار بدیه؟
سایت ما چطوره: twdfansir.com؟
به عنوان یه سایت طرفداران خوبه؟
به نظرت باید با آدم بی دین و ایمان دوست شد یا نه؟
استیون جرارد؟
لیورپول؟
چلسی؟
فرانک لمپارد؟
جونا هیل؟
کلا دیگه چه خبر؟
یا علی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]