Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر m-ac - Station - 12-23-2014

نوبت نفر قبلی هم تمام شد.
میریم سراغ متقاضی بعدی:

[b]Assassinwanted[/b] [تصویر:  buddy_online.gif]
(خبرنگار سابق)
[تصویر:  karbar%20faal.png]
[تصویر:  avatar_26214.jpg?dateline=1416405471][table][tr][td]ارسال‌ها: 496
اعتبار: 350
میزان اخطار: 0%[/td][/tr][/table]
پلتفرم‌ها:[size=3px] 
[تصویر:  PC.gif] [/size] سپاس ها 693
سپاس شده 792 بار در 282 ارسال
[تصویر:  2261802.png]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - Old Snake - 12-23-2014

سلام. [تصویر:  s0%20%2874%29.gif]
حالت چطوره؟
  1. چطور با گیمفا آشنا شدی؟
  2. نظرت راجب سایت گیمفا؟
  3. نظرت راجب فروم گیمفا؟
  4. بهترین بازی که تو عمرت تجربه کردی؟
  5. بد ترین بازی عمرت؟
  6. PS4 ، X1 ، PC ؟
  7. بهترین سه گانه در بازی ها؟
  8. سبک مورد علاقت ( بازی ) ؟
  9. فیلم و سریال؟
  10. سریال مورد علاقت؟
  11. مدیران انجمن؟ 
  12. بهترین مدیر؟
  13. سخت گیر ترین مدیر؟
  14. تحریریه سایت؟
  15. بهترین نویسنده؟
  16. خبرنگاران؟ 
  17. بهترین خبرنگار؟
  18. کاربران فعال؟
  19. کاربران حرفه ای؟
  20. همکاران بازنشسته؟
  21. مدیر ارشد؟
  22. مدیر کل انجمن؟
  23. سدبیر سایت؟
  24. مدیر کل سایت؟
  25. خودت؟
  26. آواتارو امضات؟
  27. شکلک مورد علاقت؟
  28. هدفت از زندگی؟
  29. فلسفه؟
  30. دوست و رفیق؟
  31. کار؟
  32. خانواده؟
  33. قوانین؟
  34. بدترین شخصی که باهاش آشنا شدی تو فروم گیمفا؟ |:
  35. 5 تن از افرادی که تو فروم خیلی باهاشون صمیمی هستی رو نام ببر.
  36. ریاضیات؟
  37. درس؟
  38. بازی هایی که خیلی منتظرشونی؟

موفق و موید باشی. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - Assassinwanted - 12-23-2014

نقل‌قول:
سلام. [تصویر:  s0%20%2874%29.gif] سلام دوست قدیمی
حالت چطوره؟ بد نیستم- با شروع امتحانات یه مقداری حالم بد شده!-
  1. چطور با گیمفا آشنا شدی؟ یادش بخیر اولین بار یکی از دوستانم بازی RE6-رزیدنت ایول6- رو خریده بود همراه بازی تو یکی از دیسک ها شماره پنجم گیمفا پلاس توش بود، یه مقداری که خوندم دیدم به چه باحاله! اون زمان اینترنت نداشتم رفتم کافی نتی سر خیابون و برای اولین بار اومدم تو گیمفا! اصلا از اولین سایتاییه که واردش شدم!
  2. نظرت راجب سایت گیمفا؟ یه مدت(چند هفته پیش) خیلی خیلی افتضاح شده بود! الان یه مقداری بهتر شده و بروز تره ولی بازم هی در حد عالی نیست!( این تماشاخانه که جدیدا آرش سعادتمند بعضی ویدئو ها رو با این عنوان قرار میده چیز جالبیه خوشم اومده ازش!)
  3. نظرت راجب فروم گیمفا؟ خیلی خیلی خلوته ولی الان بازم بهتر از ماه پیشه 
  4. بهترین بازی که تو عمرت تجربه کردی؟ سوال سختیه از نظر زیبایی و احساسی بودن Child of light؛ از نظر موزیک Metro:last light؛ از نظر داستان murdered soul suspect - گیم پلی خاصی نداشت ولی وقتی تمومش کردم آرش کپ کرده بودم!-؛ تو سبک مدرن سری بازی CRYSIS و در سختی هم بازی DarkSouls II و در نهایت هم که باید از سری بازی Assassin's Creed نام ببرم که باهاش زندگی کردم .... فعلا همینا به یادم اومد!
  5. بد ترین بازی عمرت؟ بازی gobliiins 4 ! چقدر چرت بود!
  6. PS4 ، X1 ، PC ؟ در کل چون کیفیت بعضی بازی ها در PC بهتر از کنسول هاست PC رو اول از همه قبول دارم بعدش هم PS4، یکی از اصلی ترین دلیل هام بازی های انحصاری فوق العادشه ولی اگه انحصاری ها رو در نظر بگیریم زیاد برام بین X1 و PS4 فرقی نداره و اگه مسئولان مایکروسافت هم زرنگ باشن از رقیب ممکنه جلو هم بزنن!-من که اینطور فکر میکنم-  
  7. بهترین سه گانه در بازی ها؟ الان هیچی یادم نمیاد ولی اینا به هر هال خیلی خوب بودن:سه گانه Crysis و سه گانه gears of war
  8. سبک مورد علاقت ( بازی ) ؟ RPG؛ شوتر اول شخص؛ مخفیکاری
  9. فیلم و سریال؟ game of thrones؛ The Walkin dead؛ Serlock BBC؛ vampire diaries رو نگاه کردم(سریال hero رو هم تا نصف دیدم) فیلم هم که زیادن ولی واقعا از سه گانه the hunger Games + فیلم های کریستوفر نولان خیلی خوشم میاد
  10. سریال مورد علاقت؟اول از همه game of thrones بعدش The Walkin dead که واقعا هردوشونو با عشق نگاه می کنم! از Serlock BBC هم خیلی خیلی خوشم اومد؛ در کنار اینا هم سریال vampire diaries رو هم به خاطر این که اولین سریالی بود که نگاه کردم دنبال می کنم(اینا رو همه رو تو تابستون خودمو به فنا دادم تمومشون کردم!) الان اگه وقت آزاد و درایو آزادی هم برام بود خیلی دوست دارم  baking bad رو هم خیلی دوست دارم ببینم ولی هی فرصت ندارم
  11. مدیران انجمن؟ از نظر خودم تقریبا فقط نصفشون فعالیت یه مدیر انجمن رو دارن!
  12. بهترین مدیر؟ اینو واقعا نمیدونم و تاحالا بهش فکر نکرده بودم
  13. سخت گیر ترین مدیر؟ خود تو [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
  14. تحریریه سایت؟ به قدرت تیمی که زمان E3 امسال بود نیستن ولی خوب چه میشه کرد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
  15. بهترین نویسنده؟محمد حسین جعفریان و محمد حسین صفری رو واقعا کارشونو قبول دارم
  16. خبرنگاران؟ این هم دقیقا مثل سوال 14!
  17. بهترین خبرنگار؟ خوب فکر نکنم جای هیچ شکی باشه، پس مسلما آرش سعادتمند بعدشم خبرنگار BlackBrain کارش واقعا خوبه
  18. کاربران فعال؟ اکثرا اگه نگاه کنی (مخصوصا آخرای لیست) اگه الان برگردن به فروم و گیمفا -حالا منهای خودم- طوفان تو تیم به پا میشه 
  19. کاربران حرفه ای؟ با بعضیاشون فقط صحبت کردم و می شناسمشون
  20. همکاران بازنشسته؟ برا دوتاشون واقعا احترام خاضی قائلم یکی دانیال نوروزی که گیمفا با اون گیمفا شد و یکی هم رسول خردمندی که همچین یهو گذاشت رفت[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
  21. مدیر ارشد؟ مدیر ارشد کاربر station که اسمشو کامل نمیدونم جدا آدم بامرام و گُلی هستش! چقدر با ایشون صحبت کردم و من رو راهنمایی کرده
  22. مدیر کل انجمن؟ آدم رکی هستش
  23. سردبیر سایت؟ آدم فوق العاده خاکی و باحال که اصلا خودشو با این که مدیر سایته برات نمی گیره:)
  24. مدیر کل سایت؟ تو فروم که اصلا دیده نمیشن؛ در کل فعالیت ایشون بیشتر پشت پرده سایت هستش(مدیریت فنی سایت و ...) + بعضی اوقات خبر های نسبتا جالبی از سوی ایشون تو سایت گذاشته میشه که بد نیستن (به خسوس اون دوتا خبری که جنبه روانشناسی داشتن)
  25. خودت؟ کلا آدمی هستم که دوست ندارم کسی با من مشکل داشته باشه و اگه بفهمم کسی از من دلخوره خیلی دوست دارم از دلش در بیارم/ عاشق پیاده روی-روزانه بیش از 5 کیلو متر راه میرم-/ دوست دارم همه چی رو بدونم و همین باعث میشه بعضی اوقات مثل یک فضول جلوه کنم!/ ایرادات خیلی خیلی سریع به چشم میاد و ابرازشون میکنم!-همین ویژگیم باعث شده بود که خیلی ها تو زندگیم و همین گیمفا مثل آرش سعادتمند از دست من دل خور بشن- ولیخوب جدیدا تصمیم گرفتم ایرادات رو ابراز نکنم!/ یه چند تای دیگه هستن ولی خوب بسته دیگه....
  26. آواتارو امضات؟ هر سری میومدم آواتار بزارم یکی میومد ایراد میگرفت و فکر میکردن فن فلان بازی هستم، دیگه این شد گفتم این رو بزارم؛ آواتارم که احتمالا خیلی ها نشناسن موسیقی دان مشهور آلمانیه که آثار فوق العاده ای داره که همه حداقل یه بار یکی از آثارشو شنیدن و خودم خیلی از کاراش خوشم میاد؛ در مورد امضام که توضیحات زیاده ولی در کل باید بگم به این گفته اعتقاد دارم و اگه شما هم دقت کنید میبینید درسته
  27. شکلک مورد علاقت؟ به ترتیب [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
  28. هدفت از زندگی؟ برسیم به یه جایی که راضی باشم؛ به قول یکی "تلاش میکنم که در آینده تلاش نکنم"
  29. فلسفه؟ چیز فوق العاده ایه به خصوص بخش استدلالش
  30. دوست و رفیق؟ بدون دوست و رفیق واقعا زندگی کسل کنندس
  31. کار؟ جوهره مَرده!
  32. خانواده؟ لازم ترین نیاز یک فرد هستش
  33. قوانین؟ باید باشن و کسی هم باشه که اجراشون کنه!
  34. بدترین شخصی که باهاش آشنا شدی تو فروم گیمفا؟ |: کاربری به اسم knie؛ به حدی این کاربر نووب بود که نگو!
  35. 5 تن از افرادی که تو فروم خیلی باهاشون صمیمی هستی رو نام ببر. اولیش خود تو دومیBlackBrain سوم و چهارم علی کشاورزی و مهیار درخشان گل و پنجمی علیرضا آریایی پارسا و دو محمد حسین(زیاد تر شد ولی خوب باد همشونو میگفتم!)
  36. ریاضیات؟ یه مقداری خشکه ولی جالبه
  37. درس؟ چیزی که باید بخونی!
  38. بازی هایی که خیلی منتظرشونی؟ BloodBorne؛ order 1886؛ uncharted 4 a thief's end؛ Assassin's Creed:victory؛ witcher3:wild hunt؛ Silent Hell؛ dying Light که اکثرشونو مطمئنا تجربه نمیکنم
موفق و موید باشی. [تصویر:  s0%20(43).gif]  تو هم همچنین(عرقم در اومد! یه ساعته دارم جواب میدم!)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - Alireza25 - 12-23-2014

سلام!
خسته نباشی!
سوالات من ساده هستن پس کارت راحته!
نظرت درمورد اینا:
آواتارم
امضام
Grand Theft Auto V
Battlefield Hardline
CoD:Advanced Warfare
Naug*ty dog
Metal gear solid V The Phantom Pain
The Crew
Mortal Kombat X
FIFA 15
PES 15
Dragon Age:Inquisition
Wolfenstein the New Order
No Man's Sky 
NBA 2K15
Silent Hills
Far Cry 4
Assassin's Creed unity
Watch Dogs
The Evil Within
Alien Isolation
Middle Earth Shadow of Mordor 
Destiny
The Walking Dead Sason 1 and 2
Minecraft
Ubisoft
EA Games
Sniper Elite 3
Uncharted 4 A Thief's End
The Witcher 3 Wild Hunt
Batman Arkham knight
Stronghold Crusader 2
بهترین بازی سال از نظر تو؟
بهترین برند گوشی؟
اگه میتونستی نامرئی بشی اولین کاری که میکردی چی بود؟
قهرمان مورد علاقت؟
و در آخر خسته نباشی!!!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - VENOM - 12-24-2014

سلام
الانه که اتش بگیری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین فصل سال؟
بهترین کتابی که خوندی؟
بهترین رفیق؟
بهترین کنسول؟
اگه یه شب که داری تو خیابون تنها راه میری یه نفری مثل ژوکر بهت حمله کنه و بخاد مثلا پولاتو بدزده با اذیتت کنه چجوری باهاش برخورد میکنی؟( فکر کن طرف عین ژوکره تو شوالیه سیاه)
بهترین و بدترین خاطره ی کودکیت؟

شما توی بانک هستید یه دفعه سارقین میریزن تو بانک.شما چه کار می کنید؟
نظرتو در مورد این شخصیتها:
دانیال نوروزی
رسول خردمندی
مارلون براندو
سالید اسنیک
هاروست مون
کراش
کریتوس
ارنستو رافائل گوارا
بوفون
جان مورستون
قلیون
هیتلر
اگر قرار باشد به یک کشور خارجی مسافرت کنی کدام کشور را انتخاب می کنی؟
نظرت درباره کسانی که بازی را مضر می داند و به بهانه های مختلف با ان مخالفت می کنند چی؟
یا علی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - Assassinwanted - 12-24-2014

(12-23-2014, 11:47 PM)'Alireza25' نوشته است: سلام!سلام
خسته نباشی!شما هم همینطور:)
سوالات من ساده هستن پس کارت راحته!خدا رو شکر
نظرت درمورد اینا:
آواتارم خوب یکی از شخصیت های مورتال کمبت X هستش؛ شخصیت به نظر قدرتمندی میاد؛ یادش بخیر خبر معرفیشو خودم تو فروم گذاشتم
امضام [font]منو یاد عکس روی جلد یکی از شماره های گیمفا پلاس انداخت- تصویر خوبیه ولی به نظر خودت با امضات جور در میاد؟-[/font]
Grand Theft Auto V یه بازی که خیلی خیلی طرفدار داره و خیلی ها براش سر و دست میشکونن ولی من دوست دارم تجربش کنم ولی نه تا اون حدی که دیوونه این بازی باشم
Battlefield Hardline [font]احتمالا موفق میشه و از این که یه حال و هوای جدید به بازی اضافه شده خیلی خوشم اومده؛ در ضمن گرافیکشم که خیلی خوبه[/font]
CoD:Advanced Warfare اوایل فقط بدونی چقدر اومدن گفتن از فلان بازی کپی برداری کرده و موفق نمیشه؟ خوب خیلی خوشحالم موفق شد و جدا از مدرن شدن بازی استقبال میکنم و اکتیویژن امسال هوادارا رو ناراحت نکرد خدا رو شکر
Naug*ty dog کمپانی ای که بازیهاشو خیلی قبول دارم ولی حیف که طرف حسابش سونیه و بقیه گیمر های سایر پلتفرم ها رو دست خالی گذاشته[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
Metal gear solid V The Phantom Pain خوب باید موفق بشه و میشه! مگه دست خودشه؟ سازندش استاده ها!
The Crew زیاد اطلاعی راجب این بازی ندارم ولی فکر کنم اونقدری که انتظار می رفت موفق نشد
Mortal Kombat X خیلی خفن شده! شماره قبلی هاش رو زیاد بهشون علاقه ی نداشتم ولی این یکی واقعا سیستمش خیلی از قبلی ها بهتره
FIFA 15 بهتر از پارساله و واقع گرایانه تر شده هر چند که باگ ها و صحنه هایی که از این بازی تو شبکه های اجتماعی هستش خیلی خنده دار و مسخرس! آهان به دلیل کرک نشدنش هم داغشو روی دل خیلی از گیمرا گذاشته
PES 15 اولین چیزی که از این بازی به ذهنم میاد منوی زیباشه و بعلاوه این هم از پارسال بهتر شده!
Dragon Age:Inquisition فقط میتونم بگم فوق العادس! هر چند که من تجربش نکردم!
Wolfenstein the New Order یه شوتر واقعی! خیلی دوست دارم این عنوان رو!
No Man's Sky اطلاعی راجبش ندارم متاسفانه
NBA 2K15 [font]بسکتباله دیگه نه؟ خوب اینو هم تجربش نکردم![/font]
Silent Hills وای چقدر ترسناک شده! فکر کنم خیلی ها سرش سکته کنن! یاد تریلر P.T افتادم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
Far Cry 4 خوشحالم که موفق شد! تا الان تجربش نکردم ولی حیفه باید بازیش کنم!
Assassin's Creed unity اگه باگ نداشت شاهکار میشد! داستانش گرافیکش گیمپلیش همچیش هیچی کم نداشت! ای کاش باگ نداشت! ای کاش! 
Watch Dogs یه سبک جدیدو وارد دنیای گیم کرد-از نظر خودم- ولی به مزاق خیلی ها به خاطر این که سبکش جدید و یه مقدار سخت بود و هم به به خاطر این که با GTA V مقایسه شده بود خوش نیومد!
The Evil Within [font]اینم چیز جدیدی به عنوان ترس روانی رو به دنیای بازی ها اضافه کرد! خوشم اومد ازش![/font]
Alien Isolation امسال اگه موفق نمیشد باید در شرکت سازندشو تخته می کردن!
Middle Earth Shadow of Mordor بازی خیلی خوبی بود به ویژه که در دنیای ارباب حلقه ها بود
Destiny به شخصه عاشق این بازی ام ولی با توجه به آنلاین بودن و چند علت دیگه تجربش نکردم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
The Walking Dead Sason 1 and 2 اگه داستان و صحبت های بین کارکتر ها رو درک میکردی خیلی خوب بود
Minecraft  سبکش یه مقدار عجیبه! فکر کنم اگه یک ساعت بازیش کنم سرگیجه بگیرم!
Ubisoft به شخصه عاشق این کمپانی ام ولی خوب بعشی گیمرا انگار دشمن خونیشونه این شرکت!
EA Games کمپانی خوبیه و استعداد و پتانسیل ساخت بازی های فوق العاده رو داره!
Sniper Elite 3 تجربش نکردم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Uncharted 4 A Thief's End یه بازی فوق العاده که جدیدا حرف این که گرافیکش در حد زمان معرفیش نیست به میون اومده که من هم موافقم ولی خوب بازم این بازی رو دوست دارم و بهش امیدوارم!
The Witcher 3 Wild Hunt نمیدونم چرا احساس میکنم گرافیکش از نسخه قبلیش بد تر شده! ولی بازم به خاطر سبکش و دنیای زیباش دوستش دارم
Batman Arkham knight امیدوارم موفق شه ولی به شخصه با بت موبیل ارتباط برقرار نمیکنم!
Stronghold Crusader 2 خوب بودولی نمویدونم چرا رو کامپیوتر من افت فریم داشت؛ حذفش کردم!
بهترین بازی سال از نظر تو؟ AC:U بدون باگ! ولی خوب این اتفاق نیوفتاد و از حق نگذریم حق 
Dragon Age:Inquisition بود که به حقش رسید!

بهترین برند گوشی؟ HTC
اگه میتونستی نامرئی بشی اولین کاری که میکردی چی بود؟ [font]تو یه مغازه دیدم کارت گرافیک GTX 980 رو گذاشته پشت ویترین؛ میرفتم اونو می دزدیدم![/font]
قهرمان مورد علاقت؟ [font]آدولف هیتلر و وینستون چرچیل! تو دنیای بازی ها جوکر و تو دنیای سریال ریک گرامز و جان اسنو و در فیلم ها هم جوکر[/font]
و در آخر خسته نباشی!!! ممنون شما هم خسته نباشی به خاطر سوالات بسی راحتت![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - Assassinwanted - 12-24-2014

(12-24-2014, 12:39 AM)'VENOM' نوشته است: سلام [font]سلام[/font]
الانه که اتش بگیری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خدا به خیر کنه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
بهترین فصل سال؟ بهار
بهترین کتابی که خوندی؟ [font]کتاب به اون صورت نبوده که خیلی خیلی خوشم بیاد ولی خوب مجله دانستنیها یه مدت پاورقی هایی راجب اسرار و قوانین فیزیک کوانتم مینوشت که عاشقش بودم![/font]
بهترین رفیق؟ اجازه بدید اینو نگم...
بهترین کنسول؟ PS4 به خاطر انحصاری های بی نظیرش
اگه یه شب که داری تو خیابون تنها راه میری یه نفری مثل ژوکر بهت حمله کنه و بخاد مثلا پولاتو بدزده با اذیتت کنه چجوری باهاش برخورد میکنی؟( فکر کن طرف عین ژوکره تو شوالیه سیاه) خوب فرار میکنم! 
بهترین و بدترین خاطره ی کودکیت؟ بد ترینش فکر کنم افتادن اتو رو پام و بعد از چند سال رد شدن ماشین از رو همون پام و گچ گرفتن همون پام به خاطر پریدن از سرسره بود؛ بهترینش زیاد یادم نمیاد ولی خوب خریدن کامپیوترم از بهترین خاطرات منه(یادش بخیر از اولین بازی هایی که نصب بود رو کامپیوترم فارم فمزی دو بود...)
شما توی بانک هستید یه دفعه سارقین میریزن تو بانک.شما چه کار می کنید؟ خوب معلومه چرا دروغ بگم؟ میشینم یه جا یا قایم میشم نزنن منو بکشن!-هر کسی غیر از منم این کار رو میکنه! مطمئن باش-
نظرتو در مورد این شخصیتها:
دانیال نوروزی [font]کسی که گیمفا رو گیمفا کرد[/font]
رسول خردمندی با اخلاق و زحمتکش و بسیار خبره تو قلم زدن-یاد قیمه گیم بخیر-
مارلون براندو نمیشناسم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سالید اسنیک افسانه
هاروست مون [font]اینو هم نمیشناسم:|[/font]
کراش روباه راننده!
کریتوس نابودگر خدایان
ارنستو رافائل گوارا اسطوره! واقعا صحبت هایی که از این آقا مونده فوق العادس! 
بوفون دروازه بان بی پروا
جان مورستون جالبه اینو هم نمیشناسم
قلیون آشغال کشنده
هیتلر الکی الکی تو جنگ جهانی ارتشش نابود شد! خدا اون هواشناسای احمق نازی رو لعنت کنه!
اگر قرار باشد به یک کشور خارجی مسافرت کنی کدام کشور را انتخاب می کنی؟ [font]به ترتیب اولویت: بریتانیا، آمریکا، فرانسه و در نهایت آلمان[/font]
نظرت درباره کسانی که بازی را مضر می داند و به بهانه های مختلف با ان مخالفت می کنند چی؟ بزار تو جهل خودش غرق بشه ما که کار خودمونو می کنیم!
یا علی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] علی یارت، سوالی بازم بود در خدمتیم!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - AA-Revenger - 12-25-2014

سلام آقای دو آتیشه فروم.
چه خبرا؟
با بلای آسمانی امتحانات چه می کنی؟
خوب بربم سر سوالای اصلی.
با من چه جوری آشنا شدی و اوایل که تازه کار بودم فکر می کردی بتونم پیشرفت کنم؟ ( با رسم شکل 0/5 نمره خخخ )
به نظرت گیمفا الان به چه مشکلاتی دچار شده؟ اصلا امکان داره به روزای اوجش دوباره برگرده؟
به نظرت امکان بازگشت قدیمیها به گیمقا وجود داره؟
بهترین بازی عمرت چی بوده؟
به نظرت Xbox One می تونه با این اتفاقات جدید از PS4 پیشی بگیره؟
نظرت درباره سری بازی Assassin چیه؟
نظرت درباره ویچر سه چی هست؟
کلش بازی می کنی؟ ( خیلی فاز میده خخخ )
هدفت از نقد کردن دیگران چیه؟ چون بعضی وقتا خیلی تنده.
نظرت در مورد من چیه؟ ( وای به حالت چیز بدی بگی خخخخ )
به نظرت روزی میرسه دوتایی به تیم بر گردیم؟
سریال آواتارو می بینی؟ اگه می بینی نظرت چی بود چون کلا تموم شد.
خوب حالا یک ذره به چالش هایی که الان ما بچه خوبا باهاش درگیریم بکشمت.
نظرت درباره هم سنای ماها که توی این سن عاشق میشن چیه؟ به نظرت ماها بچه های خوبی هستیم که سرمون توی کار خودمونه یا ما اشتباه می کنیم؟ ( جدی )
به نظرت از بزرگ ترین چالش های ما توی این سن چیه؟
به نظرت دلیل بیش از حد عصبی بودن ما توی این سن پایین جیه؟
هدف بزرگی برای آینده ات داری؟ اگه داری چیه؟
به نظرت هر چی داریم بزرگتر می شیم دوستی هامون کمتر و کم رنگ ترو پر حاشیه تر نمیشه؟
تا حالا یک دوست خیلی عزیز رو از دست دادی یا دلت رو بشکنه و بدش به بد ترین شکل ممکن ولت کنه یا نه همه ی دوستات با مرام بودن باهات موندن؟
اخیش دلم چه قدر پر بود. خالی شدم. منتظر جوابت هستما. ازت توقع جوابای منطقی نسبت به سوالای بالا دارم. چون به نظر من یک آدم خیلی منطقی هستی و بیشتر از سنت بزرگ هستی و می تونی بقیه رو راهنمایی کنی. 
قربونت خدا نگهدار.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - VENOM - 12-25-2014

با سلامی دوباره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 اگه دور از جونت بدوني فقط يه هفته ديگه زنده هستي تو اون يه هفته چيكار ميكني؟
از میون این سه رنگ کدوم رو انتخاب می کنی، آبی قرمز یا زرد؟
نظرت درباره دریا و جنگل چیه؟
اگه یک آدم معروف مثل علی دایی رو تو خیابون ببینی باهاش عکس میگیری؟
سری هری پاتر یا ارباب حلقه ها(فقط یکی)؟

رزولت یا چرچیل ؟
به گداها کمک میکنید؟
ویولون، پیانو یا گیتار؟
غذای مورد علاقه"
سوسک یا موش؟ با دلیل جواب بدید
مار یا رتیل؟
گه بگن با فشار دکمه 1 خودتون جون سالم به در میبرید با فشار دادن دکمه 2 یه نوزاد کدوم رو انتخاب میکنید؟
اگه تو خواب باشید و متوجه بشید نمیشه از خواب بیدار شید و تو رویا گیر بیفتید چه حسی پیدا میکنید؟
تا حالا شده محکم بزنين توگوش يكي ؟ چرا ؟
با سپاس
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال Assassinwanted - Assassinwanted - 12-25-2014

(12-25-2014, 12:25 AM)'A.A Revenger' نوشته است: سلام آقای دو آتیشه فروم. سلام، جدا اینطور فکر می کنی؟
چه خبرا؟ [font]با امتحانا دست و پنجه نرم میکنیم![/font]
با بلای آسمانی امتحانات چه می کنی؟ واقعا! ولی به هر حال باید یه نمره خوب از این بلای آسمانی بدست آورد
خوب بربم سر سوالای اصلی. با کمال میل بریم...
با من چه جوری آشنا شدی و اوایل که تازه کار بودم فکر می کردی بتونم پیشرفت کنم؟ ( با رسم شکل 0/5 نمره خخخ ) اولین بار که تو رو دیدم توی تایپیک عکس های طنز آمیز از سری بازی های Assassin's creed بود که نظر داده بودی! اونجا اولین بار تو رو دیدم! -فکر کنم خودتم یادت نبود!-
به نظرت گیمفا الان به چه مشکلاتی دچار شده؟ اصلا امکان داره به روزای اوجش دوباره برگرده؟ نویسنده و خبرنگار حرفه ای+ یه سیاست خیلی محکم و خوب! -- چرا نمیتونه میتونه ولی خوب خیلی کار داره!
به نظرت امکان بازگشت قدیمیها به گیمقا وجود داره؟ [font]خیلی خیلی سخته! چون خیلی هاشونو اطلاع دارم به خاطر دلایلی عمرا برگردن![/font]
بهترین بازی عمرت چی بوده؟ تو چند تا جواب قبلی که سوال کرده بودن جواب دادم! ولی خوب از بهترین هاشون سری بازی Crysis و Assassin's Creed هستش
به نظرت Xbox One می تونه با این اتفاقات جدید از PS4 پیشی بگیره؟ ارائه بازی های انحصاری بیشتر + تخفیفات و شرایط مختلف در مناسبت ها
نظرت درباره سری بازی Assassin چیه؟ باهاش زندگی کردم! داستان پیچیدش منو دیوونه کرده!
نظرت درباره ویچر سه چی هست؟ گرافیکش انگار از قبل ضعیف تر شده!
کلش بازی می کنی؟ ( خیلی فاز میده خخخ ) تا هفته پیش بازی می کردم لول 38 بودم که تبلت هنگ کرد! تبلت که فلاش شد اومدم دوباره نصبش کردم اومدم به جای لگ این سینگ این کردم کل زحماتم به فنا رفت! لعنتی....[img]/images/smi/new/wall.gif[/img] 
هدفت از نقد کردن دیگران چیه؟ چون بعضی وقتا خیلی تنده. هیچی فقط این که اشتباهاتشونو بگم و رفعشون کنن! باور کن! قبلنا جلوی خودم رو نگرفته بودم هر چی اشتباه و مشکل میدیدم بیان میکردم؛ اونم بدون مقدمه! نمونش تو قسمت پیشنهاد و انتقادات، یکی از انجمن ها[img]images/smi/s0 (53).gif[/img] و افرادی مثل تو و آرش سعادتمند گل که از نزدیک انتقاد های منو مشاهده کردن! الان ولی دیگه مشکلات رو بیان نمیکنم و اگه هم بیان کنم سعی میکنم با مقدمه و نرمی بیانش کنم! در ضمن از تمامی کسانی که مورد نقد من قرار گرفتن و ناراحت شدن دوباره عذر میخوام! 
نظرت در مورد من چیه؟ ( وای به حالت چیز بدی بگی خخخخ ) آدم خوبی هستی و راحت با بقیه جوش میخوری! از جمله رکوردات فکر کنم گرفتن چندین تگ در فروم در یک ماه هستش!
به نظرت روزی میرسه دوتایی به تیم بر گردیم؟ نمیدونم! ببینیم قسمت چی میشه
سریال آواتارو می بینی؟ اگه می بینی نظرت چی بود چون کلا تموم شد. [font]آواتار آنگ رو تا آخر دیدم! قشنگ بود و جوری بود که آدم واقعا دوست داشت دنبالش کنه، من که خوشم اومد!-اِ واقعا تموم شد؟ یه وقت نیای اسپویل کنی![/font]
خوب حالا یک ذره به چالش هایی که الان ما بچه خوبا باهاش درگیریم بکشمت. خوب بریم ببینیم چی میشه
نظرت درباره هم سنای ماها که توی این سن عاشق میشن چیه؟ به نظرت ماها بچه های خوبی هستیم که سرمون توی کار خودمونه یا ما اشتباه می کنیم؟ ( جدی ) هر دو گروه اشتباه میکنن! باید به جای عاشق شدن مثل یه دوست اجتماعی رفتار کرد! جدا چه اشکالی داره؟ البته اگه جنبه شو داشته باشن افراد! وگرنه سرشون تو کارشون باشه بهتره!
به نظرت از بزرگ ترین چالش های ما توی این سن چیه؟ واسه بعضیا درس، واسه بعضیا گیم، واسه بعضیا، دوستا و رفقا، واسه بعضیا علافی و واسه بعضیا اون موردی که بالا اشاره کردی!
به نظرت دلیل بیش از حد عصبی بودن ما توی این سن پایین جیه؟ نمیدونم! من که زیاد عصبانی نمیشم!
هدف بزرگی برای آینده ات داری؟ اگه داری چیه؟ اگه بشه P.H.D رو تو درس فیزیک بگیرم
به نظرت هر چی داریم بزرگتر می شیم دوستی هامون کمتر و کم رنگ ترو پر حاشیه تر نمیشه؟ نه اتفاقا باحال تر میشه
تا حالا یک دوست خیلی عزیز رو از دست دادی یا دلت رو بشکنه و بدش به بد ترین شکل ممکن ولت کنه یا نه همه ی دوستات با مرام بودن باهات موندن؟ [font]آره اتفاق افتاده[/font][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] دو تا از بهترین دوستام که سه سال بیشتر باهاشون دوست بودم یهو آشغال بازی در آوردن و رفتن پی کار خودشون! الانم یکیشون تقریبا معتاد شده[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] [font]خاک تو سرش![/font]
اخیش دلم چه قدر پر بود. خالی شدم. منتظر جوابت هستما. ازت توقع جوابای منطقی نسبت به سوالای بالا دارم. چون به نظر من یک آدم خیلی منطقی هستی و بیشتر از سنت بزرگ هستی و می تونی بقیه رو راهنمایی کنی. تا جای ممکن واقعیت رو نوشتم و منطقی جوابتو دادم یعنی از این منطقی تر نمیشد! سوالای خوبی بود؛ دمت گرم واقعا
قربونت خدا نگهدار. تو هم همینطور رفیق خوبم :)

(12-25-2014, 01:33 AM)'VENOM' نوشته است: با سلامی دوباره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] [font]بازم هم سلام [/font]

اگه دور از جونت بدوني فقط يه هفته ديگه زنده هستي تو اون يه هفته چيكار ميكني؟ [font]اولش بهت زده میشم بعد سعی می کنم کارای نیمه تمومو تموم کنم و همه کسایی رو که میشناسم رو یه دور ببینم و شخصا دعوتشون کنم بیان سر قبرم و میگم حلالتون نمیکنم اگه بعد از مردنم منو یاد نکنید! [/font]
از میون این سه رنگ کدوم رو انتخاب می کنی، آبی قرمز یا زرد؟ [font]قرمز[/font]
نظرت درباره دریا و جنگل چیه؟ از جالب ترین جاها برای گشت زدن و تفریحن در ضمن سعی کنیم نابودشون نکنیم که متاسفانه با کارامون هر روز این کار رو می کنیم!
اگه یک آدم معروف مثل علی دایی رو تو خیابون ببینی باهاش عکس میگیری؟ عکس که نه ولی سلام میکنم
سری هری پاتر یا ارباب حلقه ها(فقط یکی)؟ مسلما ارباب حلقه ها و مشتقاتش! 

رزولت یا چرچیل ؟ چرچیل! مگه سوال کردن داره
به گداها کمک میکنید؟ آره البته اگه چهار ستون بدنشون سالم باشه و بتونن کار کنن عمرا!
ویولون، پیانو یا گیتار؟ [font]ویلون[/font]
غذای مورد علاقه" زرشک پلو و فسنجون
سوسک یا موش؟ با دلیل جواب بدید سوسک! طبق یه مقاله علمی اگه سوسک ها نبودن نیتروژن کافی به خاک اضافه نمیشد و در نتیجه گیاهان از بین رفته و در نتیجه اون کل حیات از بین میرفت + تو زنده موندن هم از رکورد دارا تو جاندارانه! یه پژوهشگر گفته بود "اگه خدا جسم داشت مسملا تو جسم یک سوسک بود!" 
مار یا رتیل؟ خوب مار! از زهرش هزار استفاده میشه کرد!
گه بگن با فشار دکمه 1 خودتون جون سالم به در میبرید با فشار دادن دکمه 2 یه نوزاد کدوم رو انتخاب میکنید؟ خوب چیزی در مورد این که هر دو دکمه رو با هم نمیشه زد گفته نشده پس هر دوتا رو میزنم!
اگه تو خواب باشید و متوجه بشید نمیشه از خواب بیدار شید و تو رویا گیر بیفتید چه حسی پیدا میکنید؟ خیلی باحاله ولی خدا کنه تو رویا این اتفاق بیوفته وگرنه تو کابوسام کلاسم تعطیله!
تا حالا شده محکم بزنين توگوش يكي ؟ چرا ؟ یادم نمیاد که تو گوش کسی زده باشم!
با سپاس[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [font]موفق باشی[/font]