Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - مجیدنصر - 02-07-2015

(02-07-2015, 01:03 AM)V4SS نوشته است: سلام سلام
خوبي؟ ممنون خوبم سلامت باشی
چن سالته؟ یک ماه و سه روز دیگه میشه بیست سالم
اولین بازی؟ تا اونجایی که یادمه بازی های اتاری بود حالا یا ماریو بود یا همونی که باید اردک ها رو میزدی.
اولین کنسول؟ SEGA
بهترين بازي عمرت؟ Journey
سبک مورد علاقه؟ همه سبکی بازی میکنم.
بهش فکر کردی تا کی میخای گیمر باشی؟! نه ولی تا جایی که بشه بازی میکنم چون سرگرمی خوبیه برای رها شدن از مشکلات حتی برای چند لحظه هم که شده.
بهترين فيلم عمرت؟ بهترين بازيگر؟ سه گانه ی بتمن. همه خوبند هر کدومشون برای خودشون هنری دارند مثل برد پیت نیکلاس کیج جیم کری تام هنکس و خیلی های دیگه
فوتبال نگاه ميکني؟ تيم مورد علاقه؟ بازيکن مورد علاقه؟ نه اصلا خوشم نمیاد.برای اذیت کردن دوست هام و بقیه ی اطرافیان رئال مادرید.تک ستاره ی تیم کهکشانی کریستین رونالدو
 Android يا IOS? اندروید اونم از نوع ابنبات چوبیش
برند گوشي مورد علاقت؟ SONY & HTC
اروپا يا آمريکا؟ اروپا
برند ماشين مورد علاقت؟ بنز لامبورگینی بوگاتی استون 
آهنگ گوش ميدي؟ بهترين خواننده؟ بله بسیار.احسان خواجه امیری سیاوش قمیشی آقای صداا ابی و خیلی های دیگه که صدای مخصوص به خودشون رو دارند و سنی هم گوش میکنم مثل این
شبی که آوای نی تو شنیدم

چو آهوی تشنه پی تو دویدم

دوان دوان تا لبه چشمه رسیدم

نشانه ای از نی و نغمه ندیدم

تو ای پری کجائی که رخ نمینمائی

از آن بهشت پنهان دری نمیگشائی

من همه جا پی تو گشته ام

از مه مهر نشان گرفته ام

بوی ترا زگل شنیده ام

دامن گل از آن گرفته ام

تو ای پری کجائی که رخ نمینمائی

از آن بهشت پنهان دری نمیگشائی

دل من سرگشته تو نفسم آغشته تو

به باغ رویاها چو گلت بویم

بر آب و آئینه چو مهت جویم

تو ای پری کجائی 
PS4 يا XONE? پی اس 4 ولی اگه برای X1 هم بازی انحصاری توپ و عالی بیاد اون رو هم حتما تجربه میکنم.
غذاي مورد علاقه؟ بهترين نوشيدني؟ خوراک های مادرم تاج سرم.کلا با تمام آبمیوه ها و دلستر
به نظرت اگه شخصيت هاي پايين با هم رويرو بشن کي برنده ميشه؟

Prophet      Master Chief - Prophet
Sub zero           Sub Zero - Scorpion
Ezio           Ezio - altair
Max Payne          Max payne - HitMan
Vass        Vaas - Pagan

موفق باشی... ممنون شما هم به همچنین.
پیروز و سربلند باشید.
S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - مجیدنصر - 02-08-2015

(02-07-2015, 01:42 AM)جوادی نوشته است: سلام درود ایزد یکتا بر شما
صندلی داغ را برات داغتر می کنم :D  دستت درد نکنه خدا برکتت بده یه جوری داغ کن بسوزم دیگه از این کارا نکنم.
هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟ :blush:  توی مدرسه سال های ابتدایی گرگی بازی میکردیم عجب حالی میداد.جوانی کجایی که یادت بخیر
چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟ سنتی پاپ و سبک های قشنگ به جز این سبک های جدید مسخره بازی چرت.خیلی هستند رضا شیری محسن یگانه محسن چاووشی اون قدیمی هاش شادرمهر عقیلی به نام من به این عروفم که بد عاشق میشم تو که میدونستی چرا موندی پیشم
بهترین خاطره عمرت ؟ رفتم کنسول سگام رو خریدم و اولین تجربه ی ماشین سواریم
یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟ همه رو دوست دارم ولی الان این یادم میاد.رفت اونی که میخوامش بارون نگاهش میباریدش نم نم دور شد از من کم کم خدا مردم از غم
نظرت راجع به ارتش سرخ چیه چیه؟ رنگش رو دوس داری؟ واالا اگه جنبه فوتبالیش رو بگیری که من اصلا اهل فوتبال نیستم ولی اگه جنبه ی تاریخیش رو در نظر بگیری که یکیش ماله روسیه بوده و از طبقه ی کارگر ها تشکیل میشده و یکی دیگه هم ماله ژاپن بوده که توسط گروهی از جنبش دانشجویان تشکیل شده.
در کل اطلاع خواس ازشون ندارم پس نمیتونم نظر در مورد اینکه خوب و یا بد بودن بدم.رنگ قرمز هم رنگه پر جنب و جوشی رنگ آزادیه

نظرت درباره هیتلر؟عامل جنگ جهانی دوم بوده که این خیلی بده ولی در اون سال کشور المان رو به اوج شکوه خودش رسوند و ارتشی ساخت توپ ولی در کل به خاطر جنگ بد کاری کرد حتی اگه هدف خوبی داشته باشه چون جنگ اصلا واقعه ی خوب و خوشایندی نیست حالا بر سر هر مسئله که باشه.
به نظرت عامل فقر چیه؟! وضع نابسامان یک کشور و بحران جامعه ی اون کشور
بازی محبوب دوران کودکیت چی بود؟ سربازان کوچک و شورش در شهر 
قشنگ ترین فیلم ایرانی و خارجی ؟ ایرانی حوض نقاشی خارجی من یک افسانه هستم.
آهنگی گه تا به حال از شنیدنش سیر نشدی چی بوده؟ بیشتر اهنگ های شادمهر بوده بخصوص اهنگ ستاره
نظرت راجع به قلیون؟ ::Ghelion هی چیز بدی نیست یه دودی میاد و میره سه چهار بار بیشتر نکشیدم.
فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ نمی دونم شاید اسم خودم باشه و شاید هم ناشناخته یک کمی سخته فرض کردنش
چہ طوری با سـآیت آشنا شدی؟ از طریق یکی از دوست هام
حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟ شاید گذروندم و شاید هم نه بتگی به موقعیتی داره که توی اون لحظه باشه دارم. 
نظرت درباره کلمه های زیر

طه رسولی نمیشناسموشون
حامد بهداد بازیگر خیلی خوبیه خوشم میاد ازش
مسعود فراستی خیلی هنر داره و منتقد سینما توی چند بخش مختلف هست ولی من زیاد اطلاعی ندارم چون همین ها رو هم از ویکی پدیا دیدم.
ال پاچینو بازیگر بسیار قابلی هست
بنیاد بازی رایانه خدا بگم چیکارش کنه به محصوولات داخل هم رحم نمیکنه.
گنگستر یه زمانی خیلی جالب به نظر میرسیده.
انیشتین دمش گرم فیزیکدان نیومده روی دستش
کوروش خدایا روحش را قرین رحمت خویش قرار بدهد بزرگ مرد ایران زمین
دانیال نوروزی مرد بزرگ گیمفا یادش در خاطره ها گرامی باد.
نیویورک شهر بزرگیه
بوفون دوازه بان خوبیه زیاد فوتبالی نیستم و اطاعاتی ندارم.
کی روش طرح خوبی برای تیم ملی کشید.
دنیای بازی دنیای خیلی جذابیه
سیاوش قمیشی واقعا خواننده و آهنگ ساز عالی هست.
به نظرت تاریخ را فاتحان می نویسند؟ به نظر من فاتحان درست نیست چون حتی یه ادم معمولی هم یم تونه تاریخ خودش رو بسازه و یا دانشمندان بزرگ که فاتح نبودند ولی با کار هایی که کردند تاریخ رو به نام خدشون ثبت کردند.
صور کن توی جنگل گم شدی چطوری سعی میکنی راهت و پیدا کنی؟(از ستاره ها استفاده نکن چون آسمون ابریه و حالا حالاها باز نمیشه) بالا رفتن از درخت ها و یا پیدا کردن اب و یا بال رقتن از جاهای خیلی مرتفع
اگه تو تاکسی ببینی که آخره خطه و تو جیبت یه قرون هم پول نداری چیکار میکنی؟؟ ساعت گرو میذاری؟؟ اره یا یه چیزی گرو میزاشتم یا میبردمش در خونمون و از خونه کرایه شو میدادم.
اگه غول چراغ جادو بیاد بهت بگه 3تا آرزو کن تا براوردشون کنه چه آرزوهایی میکنی؟ اصلا خوشم نمیاد کسی آرزو هایی که باید خودم بدستشون بیارم رو برام به صورت اماده قرار بده چون وقتی خودم بدستش بیارم لذت بخش تره برام.
تاثیر گذار ترین فیلمی که تا حالا دیدی؟ بیشتر فیلم هایی که بر اساس داستان واقعی هست.
حالا تا چه قدر به آخر و نتیجه ی کاراتون توی دنیا فکر میکنید؟ آیا کارایی که به بهانه های مختلف توی این دنیا میکنیم ارزشش روداره؟ بعضی موقع ها اره و بعضی موقع ها نه.حتما ارزش داره و گرنه زندگی کردن انسان ها و افرینش اونا یک چیز پوچ و باطل بوده هر چیزی توی این دنیا ارزش و مقامی برای خودش داره.
نظرت  درباره متال گیر سالید فانتوم پین؟ محیط کاملا باز داستان در مورد مردی که بهش خیانت شده جنگ نسبتا مدرن گرافیک عالی مخفی کاری عالیه و خیلی های دیگه
به نظرت گیمفا نسبت به گذشته افت نکرده؟ یک کمی و نه زیاد اگه همکاری بشه دوباره بر میگرده به روز های اوج خودش
پاینده باشی:cool: با سپاس شما هم به همچنین

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - مجیدنصر - 02-08-2015

(02-07-2015, 01:54 AM)Mohamad.h.a نوشته است: سلام داش مجید ارادت دارم  سلام بر محمد جان نکرتم سالار قربونت
میخوام اگه تجربه داری از رو تجربه بگب وگرنه هرچب ک فک میکنی بهترین کاره رو باهامون درمیون بزاری چشم تا جایی که از دستم بر بیاد در خدمت هستم.
چه چیزایی توی زندگی ادما انجام میدن ( یکم کلی و بزرگاش ) که واقعا ارزششو نداره ؟ سخت بود ! همان طور که گفتم هیچ کار و هیچ چیز و هیچ موجودی هدفی رو که برای خودشون دنبال میکنند برای خودشون ارزش قائل هستند و مهمه هست براشون حالا چه خوب باشه و چه بد شاید به نظر من اون کار بی ارزش باشه چون با عقاید و طرز تفکر من سازگار نباشه ولی به نظر اون شخصی که این کار رو انجام میده ارزش بالایی داره هر کسی برای خودش و به اندازه ی فهم و شعورش خودش ارزش داره که توی جامعه که زندگی میکنند دسته بندی میشند و اینجوری میشه که دنیا و تاریخ اون ها رو به عنوان پر اهمیت ترین و تاثیر گذار ترین قرار میده و بعضی ها رو منفور ترین.هیچ چیزی توی این دنیا و جهان بی ارزش نیست.شما برای خودش ارزش قائل هستی و خیلی به اهدافی که برای خودت و زندگیت مشخص کردی پایبند هستی و این که شاید بی ارزش ترین چیز در نگاه مردم در نگاه یک فرد ارزش طلا رو داشته باشه و با اون به بزرگی میرسه.
تاحالا شده به این برسی که زندگی یکم پوج بنظر میاد ؟ فکرشو کن به همه چی رسیده باشی بعدش چی به بهشتم بگن میرسی اصلا بمیری بهشتی و لی عمرت هنوز مونده اره رسیدم واقعا لحظه نا مناسبی هست و به شدت انسان رو مورد آزار و اذیت قرار میده واقعا فکر آدم رو تخریب میکنه. خب وقتی تو به همه چی توی این دنیا رسیده میتونی از این زندگی نهایت لذت رو ببری و ازش به خوبی و خوشی استفاده کنی بدون اینکه لحظه ای وارد بی هدفی بشی وقتی از زندگی لذت کافی رو بردی اون موقع میتونی مرگ و مردن رو با آغوشی باز و کاملا مشتاق از این که می خواهی وارد دنیایی بشی که لذت های اون بی حد و مزر هست و دیگه محدودیتی برات وجود نداره اماده کنی.وقتی کسی از تمام زندگیش لذت ببره و به تمام آرزو هایی که داشته رسیده باشه دیگه دلبستگی به این دنیا نداره چون میدونه توی یک دنیای دیگه لذت هایی که توی اون دنیا هست یک میلیونیوم اون لذت ها نمیشه. به نظر من عمر طولانی اصلا خوب نیست چون کسی که عمر طولانی داشته باشه شاهد از دست دادن افراد زندگیش میشه که چطوری اونا رو داره از دست میده و اون هیچ کاری نمیتونه انجام بده و اینجاست که اون هر لحظه از عمرش رو آرزوی مرگ میکنه و این بد ترین عذاب برای اون میشه.نهایت لذت توی این دنیا بعد از زنگی کردن مرگه.
وقتی چن تا هدف رو درذهن داری که همشو دوست داری اما برای رسیدن به هرکدوم باید عمرتو بزاری چطور یکیشو انتخاب میکنی ؟ یا به عبارتی اون سوال دوست عزیزمون که پرسیدن درمورد نصیحت و شما فرمودین پیدا کردن مسیر زندگی و این حرفا یکم کامل تر بگو برای رسیدن به هدف هات لازم نیست تمام عمرت رو بزاری براش وقتی بهترین مسیر رو برای خودت مشخص کنی به تمامی هدف هات میرسی.برای پیدا کردن مسیر زندگی و شاه کلید هدف هات بهترین کار اینه که به نصیحت های خانواده ات خوب گوش کنی و ازشون درس بگیری ولی نباید خودت رو محدود فقط به همین نصیحت ها کنی و باید از تاریخ هم درس زندگی بگیری باید کاری کنی که در جامعه ای که هستی و با افرادی که در تامل هستی درست رفتار کنی و کاری کنی که اونا در گفته و یاد هاشون تو را به خوبی یاد کنند نه از بدی هات همیشه خوش برخورد باش به اطرافیانت اهمیت بده تا اونا هم بهت اهمیت بدند همیشه مسیر درست رو انتخاب کن برای هر کاری خوب فکر کن و بعد انجامش بده برای زندگیت برنامه داشته باش خوبی رو هم برای خودت و هم برای بقیه طلب کن خودت رو هم رنگ با کسایی کن که باهوش هم صحبتی چیزی رو بگو که باعث رنجشون نشه ولی تز طرفی هم معایبشون رو بهشون گوش زد کن تا اسیب نبینند. برای بزرگ تر از خودت احترام قاائل باش حتی اگه حرف نا منسابی میزنه مواظب حرف زدن باش هیچ وقت مغرور نشو از خودت تعریف نکن و خیلی چیز های دیگه که خودت باید بهشون برسی و پیدا کنی ولی مهم تر از همه اینه که خودت رو پیدا کن و چیزی که هستی رو قبول کن وقتی خودت رو قبول کردی و خودت به خودت ثابت شدی دیگه لازم نیست به کسه دیگه ای خودت رو ثابت کنی چون بقیه از نگاه کردن به کار هات میفهمند و بهشون ثابت میشه که آدم خوب و کار بلدی هستی.
مخ استادو بزنیم یا درس بخونیم ؟ ( خودت انصافا کدومی ترکیبی کار میکنی یا تکی ) بسی کند و کاوید و کوشش نمود کز آن سنگ خارا رهی بر گشود!! من که خودم دانشگاه نرفتم ولی درس بخون خیلی بهتره تا اینکه بری هی التماس استاد رو بکنی و اخر هم کاری برات نکنه و اگه هم انجام بده با منت انجام بده لذت تلاشی که خودت انجام میدی خیلی شیرین تر از اینکه آماده داشته باشی.
توی زندگیت تا چه اندازه ثبات فکری و عصصبی و اخلاقی و این حرفا داری ؟ اخلاق جز یکی از مهم ترین مسئله ای زندگی هست و اگه اخلاق و رفتار خوبی داشته باشی بیش همه احترام داری و من خودم واقعا و تا جایی که میتونم بهش پایبند هستم.در مورد عصبی هم خیلی جلوی خودم رو میگیرم و از عصبانیت دوری میکنم چون در اون لحظه ادم ثبات فکری نداره و نمی تونه تصمیم درست رو بگیره.فکر هم همیشه در مورد هر چیزی فکر کن و بعد بهش عمل کن و یا از کسی مشورت بخواه تا بهت هم فکری کنه خودم همین کار رو میکنم.
بنظرت بهترین راهی که این کشور میتونست قبل از 57 تا الان .... و از الان تا یه مدت نه چندان بلند طی کنه ( میکرد )  چیه ؟راستشو بخوای سنم به اون دوران نمیکشه و نمی تونم نطری در باب اینکه آیا اون موقع خوب بوده یا الان بدم و زیاد هم به این موضوع فکر نمیکنم چون زیاد بران اهمیتی نداره گذشته ها گذشته باید از گذشته درس گرفت تا در حال حاظر استفاده کنی و اینده ات رو بسازی.
-------------------------------------------------------------------------
بهترین گیم و فیلم و سریال عمرت رو میتونی انتخاب کنی و دلایلش رو بگی ؟ انتخاب که نه چون هر کدوم برای خودشون جالب هستند ولی مهم ترین عامل برای انتخاب داستان اون فیل سریال و بازی هست.مثلا داستان های سفر چرخ دنده های جنگ اخرین ما ماورای دو روح خدای جنگ بازان سنگین و خیلی های دیگه که داستان قوی داشته باشند فیلم هم همین طور مثل فیلم هایی که بر اساس داستان واقعی باشه و سریال هم مثل بازی تاج و تخت آواتار که واقعا داستان های اونا برام خیلی جذاب بود و خیلی خوشم اومد ازشون.
3 خصوصیت اول عشقمون  چی باید باشه بنظرت و اگه عاشق شدی ولی اینارو نداشت چی اونقت ؟ ( حالا 3 نشد مشکلی نیست هرچی نظر شماست ) بدونی خوبه دیگه  من از این مورده یکم دلهره دارم :) من فعلا در حال حاضر غلط بکنم به عشق و عاشقی فکر کنم چون فعلا توانایی گذروندن یک زندگی رو ندارم و نه شرایطش رو ولی به نظرم مهم ترین خصوصیت اینه که هر دو طرف فقط او شخص مقابل خودش رو به خاطر خودش و خصوصیاتش بخواد نه پول و ماشینش چون هیچ کدوم اینا خوشبختی نمیاره و به نظر من هم زیاد به این قضیه فکر نکن و فکر نکن حالا عاشق شدی و ازداج کردی و به خوبی و خوشی زندگی کردن پایان وقتی وارد یک زندگی مشترک شدی با مشکلاتی رو به رو میشی که اگه نتونی از پی اونا بر بیایی شکست خیلی بدی میخوری پس فعلا بیخیالش و به زندگی پر شور و حال و تابیدن و خوش گذرونی فکر کن.
نظرت درمورد این ادمایی که اونر هستن میگن دلمون اینوره و بعضا خودشونو لوس میکنن چیه ؟ :) شاید بعضی هاشون لوس میکنند که من بعید میدونم ولی من خودم چند بار مسافرت خارج از کشور رفتم توی دوران جوونی وقتی که وارد شدیم گفتیم اوف دمش گرم چه حالی میده ولی یه مدت معلوم نیست چطوری ولی یه چیزی گوشه دلت دلتنگ زادگاهت میشه و دلت می خواد که دوباره برگردی همون جا مثل این جمله که 
دلم میخواد به اصفهان برگردم باز به اون نصف جهان برگردم برم اونجا بشینم کنار زاینده رود بخونم از ده دل ترانه و شعر و سرور

شده دوست داشته باشی یه گیم با داستان و گیم پلی خاصی که مد نظر خودته بیاد ؟ تشریحش کن نه ولی شاید جالب باشه زیاد به این جور چیز ها فکر نمی کنم.
گیم فقط سرگرمی یا چی با چه هدفی بازی میکنی شاید یه موقعی سرگرمی بود و الان با این داستان هایی که از بازی میبینیم شاهد یه جور زندگی کردن هستیم و میتونیم ازش درس بگیریم.من خودم فقط محظ سرگرمی بازی نمیکنم بازی رو برای لذت بردن و یاد گرفتن بازی میکنم بخ خصوص بازی هایی که حق انتخاب به آدم میده.
من گاهی اوقات میدونم نظر و هدف طرف مقابلم رو اما نمیتونم تشریح کنم میدونی باید بیان ساده و قابل درک و فهم باشه راه کلی وجود نداره ؟ تخم کفتر ؟ :) شاید همون تخم کفتر میدونم چی میگی برای خودم هم اتفاق افتاده میدونم اون میخواد چی بگه ولی نمی تونم بهش بفهمونم ولی اخر دست با هزار بد بختی به هم حالی میکنیم که چی میخوایم بگیم و منظورمون چیه کلا اتفاق باحالیه اددم تا مرز و کشی خودش میره تا منظورش رو بفهمونه اخر فازه
انچه میخواد دل ت بگو می زدم و لولم مستم و شنگولم حال خوشی دارم کیفورم و جورم همیشه همه موفق باشند و بهترین ارزو ها رو براشون ارزو مندیم.
و دراخر خواستم بدونم
یه نفر بت یه چیزی بفروشه بت اما چن تا مورد داشته باشه که خوشایندت نباشه و باید اینارو قبل از فروش بهت میگفت هرچند که از نظر قیمت مشکلی نداشته باشه و خوبم باشه حتی چیکار میکنی ؟ هیچی کاره خواستی نکردم بهش گفتم و اون هم قبول کرد و گفت از این به بعد همه چی درست میشه همین چند وقت پیش چنین اتفاقی افتاد.اگه چیزی که میگیرم شکل داشته باشه که مرجوع میکنم ولی اگه مطابق با چیزی که قبال بوده نگفته ولی همون هم خوب باشه کاری ندارم. 
سوال زیاده ولی دیگه خودمم کش اومدم ! بله واقعا زیاده حالا اگه شما کش اومدی من پاره شدم تا جواب بدم از بس سوال ها فلسفی بود باو اخه من مگه انیشتن هستم  :D خخخخخ شوخی کردم خیلی ممنون بابت سوال ها خیلی خوب بود و لذت بردم ازش با سپاسی بی بایان
فدا قربونت سالاری مولایی اقایی سروری تاج سری گل پسری تک پسری قند و عسل خب بسه دیگه حالا هر من هیچی نمیگم لوس
شرمنده اگه مثل بابا بزرگ ها حرف زدم.
در پناه خداوند یکتا

(02-07-2015, 06:40 PM)HOSSEIN COD نوشته است: سلام مجید جان چطوری خوب هستی؟ سلام ممنون خوبم شکر خدا سامت باشی.
من سری میرم سر اصل مطلبBarare به قول معروف اخ برم راننده رو شور و حال بنده رو برو بریم
خوب اول از بازی های کامپیوتری شروع میکنیم S0 (43)  فقط PC
نظرت درمورد بازی RESIDENT EVIL 2 چیه؟ بازی نکردم ولی خیلی تعریفشو شنیدم و خیلی ترسناک بوده ولی اگه نسخه ی باز سازی شدش اومد بازی میکنم.
نظرت درمورد بازی THE EVIL WITAHNچیه؟ خیلی حال داد خیلی ترسیدم خوشم اومد.
نظرت درمورد بازیTHE LAST OF USچیه؟ بسیار از نظر داستانی و شخصیت پردازی قوی بود و صحنه های احساسی خیلی سنگینی داشت.
خوب بریم سراغ کنسول ها Eee  برو بریم کنسول
بهترین کنسول عمرت؟ SEGA
طرفتار کدام کنسولی؟ PS
X360بهتر یا PS3؟ PS3
از کنسول های نسل هشتمی خوشت میاد؟چه چیزی باعث شده خوشت بیاد؟ اره خوشم میاد.قدرت سرعت ساده بازی انحصاری شکل ظاهری ببری در درون یه موتور 5000 اسب بخار با لاستیک های فراگیر صدای با استحلاک
انحصاری های سونی خوبم یه ایکس باکس؟ سونی خیلی قوی تر کار کرده و به نظرم بهتره ولی نباید از سری GEARS OF WAR گذشت که به نظرم بهترین بازی Xbox هست.
بریم سراغ سوالات معمولی S0 (49)  چه عجب
شعر نوشتی تا حالا؟ نه ولی خیلی علاقه بهش دارم
از سبک های قدیمی.حال.آینده کدومشون خوشت میاد؟ هر کدوم برای خودشون جذابیت های خاص خودشون رو دارند تجربه ی همش به نظرم خیلی هیجان انگیز میاد.
رمان نوشتی؟ نه ولی میخونم خیلی جذابه
رنگ مورد علاقت؟ همه ی رنگ ها
شماره ی مورد علاقت؟ ندارم
غذای مورد علاقت؟ خوراک های مامانم
فیلم مورد علاقت؟ کمدی اکشن تخلی ترسناک واقعی نه حال بهم زن عشقی بر اساس داستان واقعی فیلم خاصی نیست تما فیلم های قشنگ مورد علاقه ام هستند.
خواننده ی مورد علاقت؟ امین حبیبی علی لهراسبی آرش حمید عسکری 
میدانید هنگامی که امام حسین در جنگ با یزید یکی به او گفت که تو  یک چشم بهم بزن من تمام یاران یزید را میکشم ولی امام حسین قبول نکرد؟اون کس کی بود که احتمال99 دصد میدونی کی بود.اگه نمیدونی یه راهنمایی میکنم که اون خداوند نبود فکر کنم جعفر جنی بود چون وقعا الان ساعت دو نصفه شب مغزم نمیکشه فکر کنم ولی همین بود حالا اگه اشتباه بود فردا درستشو میگم.
موفق و مؤید باشی مجید جان ممنون به هم چنین تو هم همین طور و ممنون بابت سوال ها 

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - Last Warrior - 02-08-2015

سلام آقا مجید
احوالات شریف، خوبی داداش
الان احساست چیه؟
انجمن در چه حالیه؟سلام میرسونه! 3 
میخوای مدیریت تو انجمن رو تجربه کنی؟
چی کارا میکردی برا متحول شدن انجمن اگه مدیر میشدی ؟
اگه مدیر بودی تو چه کارایی برا کاربرا سخت گیری میکردی یا تو چه بخشایی سخت گیری نمی کردی؟
روزی چقد تو اینترنتی؟
روزی چقد گیم بازی میکنی؟
بیشتر چه ساعاتی تو روز بازی میکنی؟ اگه وقت اضافه داشته داشته باشی، یا یه ساعات مشخصی دوست داری بازی کنی؟
منتظر چه گیمی هستی؟
گیمی بوده که تمومش کرده باشی ولی ازش سیر نشده باشی؟
گیمی بوده که تو قسمتی ازش گریت بگیره یا بغض کنی، یا حداقل احساساتت رو تحت تاثیر قرار بده؟
گیمی بوده که تو بخشی ازش خندت بگیره؟
بهترین لحظه ای که تو یه گیم دیدی یا داشتی و همیشه یادته؟
چه سبکی رو تو گیم بیشتر دوست داری؟
کدوم روز هفته رو دوست داری؟
چه فصلی رو دوست داری؟
کدوم آثار تاریخی تو جهان هست که میخوای از نزدیک ببینیش؟
کدوم شخصیت معروف هست که میخوای از نزدیک باهاش حرف بزنی(ایرانی و خارجی)؟
الگو داری واسه خودت ؟
دوره خاصی از تاریخ هست که دوست داشتی اون دوره زندگی کنی(تو یه دوره ای از گذشته، آینده یا حال)؟
5 فیلمی که از 10 بهشون 10 میدی؟
چه روزی بدنیا اومدی(منظورم روزهای هفته ست)؟
آقا این بازیکن والیبال به اسم " نصر اصفهانی " (فکر کنم بازیکن تیم ملی جوانان بود ) میشناسیش؟
یه جمله پایانی زیبا هم بگو :
همین دیگه :)
ممنون و خسته نباشی
همیشه پیروز باشی و سربلند S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - Just God - 02-08-2015

سلام

خوبی شما؟

ممنون بابت فعالیتی که تو انجمن انجام میدی. هدفت دیگه ای بجز پیشرفت انجمن داری؟ مثلا مدیر شد، تحریریه و...؟

اهل فوتبال هستی؟ آبی یا قرمز؟

اولین پیشنمایشم ( کوانتم ) رو چطور دیدی؟

نظرت در مورد این افراد ( لطفا جواب کامل بده :D )

1- حامد زاهدی:

2- آرش سعادتمند:

3- عرفان استادی:

4- محمد سعید خزایی:

5- کسری نراقی:

6- خودت! :

آخرین کاری که دوست داری تو عمرت انجام بدی؟

آهنگ زیاد گوش میدی؟ ایرانی / خارجی...؟ من اصلا گوش نمیدم!

پول دارید؟ خیلی؟ متوسط ( مثل من ) راستش رو بگو...

موفق باشی. ممنون. :heart:

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - مجیدنصر - 02-09-2015

(02-08-2015, 06:54 PM)Last Warrior نوشته است: سلام آقا مجید سلام بر تو ای آخرین جنگجو ای آلبالو ای شفتالو
احوالات شریف، خوبی داداش احوالم خوبه سلام میرسونه توپه توپم
الان احساست چیه؟ خیلی خسته هستم حالوم برای احساس نمره.
انجمن در چه حالیه؟سلام میرسونه! 3  اونم خوبه فعلا یک کمی کصالت داره که داره خوب میشه سلام باشه بزرگیشو میرسونه.
میخوای مدیریت تو انجمن رو تجربه کنی؟ زیاد نه و یک بار هم کاندید شدم.
چی کارا میکردی برا متحول شدن انجمن اگه مدیر میشدی ؟ کاری که الان دارم میکنم اون موقع با جدیت بیشتر انجام میدادم.
اگه مدیر بودی تو چه کارایی برا کاربرا سخت گیری میکردی یا تو چه بخشایی سخت گیری نمی کردی؟ پایه اساس هر چی نظم و انضباط و پیروی از قانون هست و اگه مدیر بودن به رعایت کردن قوانین خیلی سخت گیر بودم ولی از طرفی هم کمکشوم میکردم تا توی بخش هایی که میخواند فعالیت کنند درست پیش بروند.
روزی چقد تو اینترنتی؟ چون سر کار کار میرم فقط شب ها بین ساعت هشت تا یک
روزی چقد گیم بازی میکنی؟ فقط جمعه به همان دلیل بالا
بیشتر چه ساعاتی تو روز بازی میکنی؟ اگه وقت اضافه داشته داشته باشی، یا یه ساعات مشخصی دوست داری بازی کنی؟ توی روز جمعه بیشتر بین ساعت پنج تا هفت الی هشت بازی میکنم و بعد برای بقیه ی وقت کتاب میخونم و بعدش هم سریال و یا فیلم میبینم.
منتظر چه گیمی هستی؟ witcher 3 god of war gears of war و یه بازی جنگ جهانی توپ
گیمی بوده که تمومش کرده باشی ولی ازش سیر نشده باشی؟ اره خیلی بوده اکثرا بازی هایی رو که بازی کردم اگه وقت پیدا میکردم دوباره بازی میکردم.
گیمی بوده که تو قسمتی ازش گریت بگیره یا بغض کنی، یا حداقل احساساتت رو تحت تاثیر قرار بده؟ اره اون جایی از بازی چرخ دنده های جنگ 2 که دام زنش رو یکشه و دوباره صحنه ی پایانی چرخ دنده های جنگ 3 اونجایی که مارکوس میره لب دریا و به افق خیره میشه.واقعا دو صحنه ی زیبا و ناراحت کننده ای بود.
گیمی بوده که تو بخشی ازش خندت بگیره؟ نه نمی دونم شاید یادم نیست ولی ریمن خیلی بازی شادی بود و چند نفره که بازی میردیم کلی میخندیدیم.
بهترین لحظه ای که تو یه گیم دیدی یا داشتی و همیشه یادته؟ بهترین لحظه نمیشه گفت ولی صحنه آخر بازی بتمن ارکهام سیتی و لحظه ی مرگ جوکر خیلی به یاد ماندنی بود.
چه سبکی رو تو گیم بیشتر دوست داری؟ همه سبکی بازی میکنم.فرق نمیزارم.
کدوم روز هفته رو دوست داری؟همه رو برای اینکه توی هر کدوم از روز اتفاقی میفته که شاید توی اون روز قبل و یا اون روز بعد نیفته.
چه فصلی رو دوست داری؟ بهار به خاطر شکوفه هاش تابستون به خاطر سر سبزیش و میوه هاش پاییز به خاطر برگ های نارنجی رنگ کف خیابون و زمستون هم به خاطر
برف، برف، برف میباره ، قلب من امشب بیقراره

برف ، برف، برف میباره ، خاطره هاتو یادم میاره

تا دوباره صدامو در آره

برف برف برف می باره

آسمونم دلش غصه داره

حق داره هرچی امشب بباره

جای برف باز میشینی کنارم

مطمئنم دیگه شک ندارم

شک ندارم تو هم فکرم هستی ، تنهایی تو اتاقت نشستی

گفته بودی دلت تنگ نمیشه ، پس چرا هی میای پشت شیشه
پس نتیجه میگیرم همه ی فصل ها
کدوم آثار تاریخی تو جهان هست که میخوای از نزدیک ببینیش؟ برج ایفل نمی دونم چرا ولی خیلی باهاش حال میکنم یه شکوه خاصی داره.
کدوم شخصیت معروف هست که میخوای از نزدیک باهاش حرف بزنی(ایرانی و خارجی)؟ زیاد بهش فکر نمی کنم ولی فیلم هاشون رو می بینم و درود میفرستم براشون برای این بازی زیبایی که در فیلم انجام دادند مثلا شهاب حسینی جیم کری حامد بهداد تام هنکس بابت فیلم نجات سرباز رایان
الگو داری واسه خودت ؟ خانواده و همین بقیه بهانه است.
دوره خاصی از تاریخ هست که دوست داشتی اون دوره زندگی کنی(تو یه دوره ای از گذشته، آینده یا حال)؟ نه همین جا خوبه هیج جا نمیریم و توی حال میمونیم تا لینده ساخته بشه.
5 فیلمی که از 10 بهشون 10 میدی؟ جانگوی آزاد شده 12 سال بردگی رستگاری در شایوشنک مسیر سبز pulp fiction
چه روزی بدنیا اومدی(منظورم روزهای هفته ست)؟ شنبه
آقا این بازیکن والیبال به اسم " نصر اصفهانی " (فکر کنم بازیکن تیم ملی جوانان بود ) میشناسیش؟ نه و زیاد به فوتبال علاقه ندارم.
یه جمله پایانی زیبا هم بگو :
از شبنم عشق خاک آدم گل شد

صد فتنه و شور در جهان حاصل شد

سرنشتر عشق بر رگ روح زدند

یک قطره چکید و نامش دل شد

این همه عاشقی کردند تا قطره ای بچکد و دل حاصل شود ولی افسوس که آدما چه ساده وآسان آن را میشکنند گویا نشنیدند که :

دل بدست آور که حج اکبر است

از هزاران کعبه یکدل بهتر است
همین دیگه :)  همین به این زودی تازه داشت موتورم گرم میشد که یه دریف درست حسابی بزنیم ولی طوری نیست ایشالا سری بعدی با شما
ممنون و خسته نباشی خواهش میکنم سلامت باشید.
همیشه پیروز باشی و سربلند S0 (74)ا با تشکر شما هم به همچنین و همیشه سربلند و موفق باشید.

(02-08-2015, 06:58 PM)Just God نوشته است: سلام با درودی بی چایان

خوبی شما؟ ممنون خوبم سلامت باشید.

ممنون بابت فعالیتی که تو انجمن انجام میدی. هدفت دیگه ای بجز پیشرفت انجمن داری؟ مثلا مدیر شد، تحریریه و...؟ خواهش میکنم انجام وظیفه هست.نه هدف دیگه ای ندارم فقط هدفت کمک کردن هست.

اهل فوتبال هستی؟ آبی یا قرمز؟ نه بنفش با خال خال های زرد

اولین پیشنمایشم ( کوانتم ) رو چطور دیدی؟ بسیار عالی و خوب بود و برای اولین بار بسیار کامل و مفید بود باعث خرسندی انجمن هست که کسی مثل شما اومده انجمن و امید وارم به فعالیتت بازم ادامه بدی و نا امید نشی.

نظرت در مورد این افراد ( لطفا جواب کامل بده :D  ) تا جایی که بشناسمشون جواب میدم.

1- حامد زاهدی: واقعا شخص خوب و خوش برخوردی با کاربر ها هست و به حرف هاشون گوش میکنه.

2- آرش سعادتمند: با عرض پوزش نمیشناسموشون.

3- عرفان استادی: با عرض پوزش نمیشناسموشون.

4- محمد سعید خزایی: با عرض پوزش نمیشناسموشون.

5- کسری نراقی: مدیر بسیار قابل و شوخ طبع و یه بار هم اسمشون رو اشتباه نوشتم خخخخخخخخ

6- خودت! : کیو میگی منظورت همین مجید نصر هست که الان داره روی صندلی داغ میسوزه والا نمیدونم بچه ی خیلی خوبی به نظر میاد همچین بدش نیست فعالیت خوبی داره و خیلی هم به شعر علاقه داره همیشه برای دوست هاش شعر میفرستاد فعلا فقط همین قدر اطاع در موردش دارم.

آخرین کاری که دوست داری تو عمرت انجام بدی؟ کسی نمی داند و نمی دونم هم توی آخر عمرم چطور آدمی هستم که بخوام آخرین کارم رو انجام بدم.

آهنگ زیاد گوش میدی؟ ایرانی / خارجی...؟ من اصلا گوش نمیدم! بله گوش میکنم.بیشتر ایرانی ولی خارجیهم گوش میکنم و اون هم فقط معروف ترین هاشون و آرامش بخش هاشون برا چی گوش نمی کنی بعضی موقع ها برای رسیدن به آرامش خیلی خوبه

پول دارید؟ خیلی؟ متوسط ( مثل من ) راستش رو بگو... راستشو بخوای حقوق اداره کار دروغ چرا

موفق باشی. ممنون. :heart: شما هم همین طور.خواهش میکنم پیروز و سر بلند باشید.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - HardCore Gamer - 02-09-2015

سلام

خوبی ؟
من رو چطور ادمی تصور میکنی ؟
خودت رو چطوری تصور میکنی ؟
وضعیت تحصیلیت چطور بوده؟( معدل هات )
به دنیای موسیقی علاقه داری ؟
به گیم چقدر علاقه داری ؟
میدونی چرا GTA V هنوز نیومده ؟
مراسم Grammy رو دانلود خواهی کرد ؟

خب دیگه سوالی ندارم .
موفق باشی

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - مجیدنصر - 02-09-2015

(02-09-2015, 04:36 PM)HardCore Gamer نوشته است: سلام  سلام عزیزم عزیزم سلام دوست دارم مخلصتم وسلام

خوبی ؟ با تشکر خوبم سلامت باشید.
من رو چطور ادمی تصور میکنی ؟ خوب به موسیق علاقه داری به خصوص خارجی و به خواننده ی taylor swift از روی آواتار و امضای قبلیت گفتم.فیلم هم میبینی.مدیر خوبی هستی و به قول معروف مدیر مدیره خوده مدیره یه دونه مدیر دردونه مدیر اه بیا وسط ماشاالله جانم جانم اون عقبی ها دست سوت جیغ و هورا کیل کیل کیل.بعد اینکه بازی هم خیلی زیاد انجام میده بیشتر هم فکر کنم به سبک های جهان باز و اجراجویی علاقه داری که داستان خفن داشته باشید.
خودت رو چطوری تصور میکنی ؟ تصور که چه عرض کنم واقعیت هستم بسی شوخ طبع و اینکه بگم و بخندم خیلی شلوغ هستم.از تمام چیز هایی ممکن به صورت جزئی اطلاعات کسب کنم.دوچرخه سواری بسی زیاد انجام دادم. و خواهم داد.اخلاقم هم هی بد نیست بعضی موقع ها خوبه بعضی موقع ها بد.وضعیت هوشی هم خوبه ولی بعضی موقع ها خنگ میشم اساسی و دیگه بقیه رو حالشو ندارم بگم خودتون در یابید.
وضعیت تحصیلیت چطور بوده؟( معدل هات ) من نه زیاد درس بد بود نه عالی متوسط بود از 13 یا 14 داشتم تا 17یا 18 بود.از درس عربی متنفر بودم اشغال ترین درسی بود که میشد تجربه کنی الان که یادم میفتم یه جوری میشم برای هر چیزی یه کلمه دارند و یا یه فعل رو توی ده هزار تا مکان میبردی یعنی درس اشغال تر از این وجود نداره.
به دنیای موسیقی علاقه داری ؟ بله بسیار زیاد باعث آرامش میشه.
به گیم چقدر علاقه داری ؟ علاقه ی جوری هست که از بازی لذت کافی و تمام و کمال رو ببرم نه فن بازی در بیارم.
میدونی چرا GTA V هنوز نیومده ؟ فکر کنم به خاطر اینکه راکستار دیگه نی خواد این نسخه هم مثل GTA IV بشه پر از باگ و افت فریم تاخیر میندازه بازی رو که بهترین تجربه رو بتونیم روی PC انجام بدیم.
مراسم Grammy رو دانلود خواهی کرد ؟ خودم که دانلود نمیکنم دوستم گرفته از اون میگیرم اینقدر فیلم و سریال برای دانلود دارم که این مراسم ها توش گم میشه.

خب دیگه سوالی ندارم . همین خب اینا که کم بود بازم بپرس اصلا موتور هم با اینا روشن نشد باو زمستونه تا موتور میاد گرم بشه و روشن بشه طول میکشه ولی ممنون بابت سوال ها
موفق باشی ممنون شما هم همین طور پیروز و سر بلند باشید.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - جوادی - 02-10-2015

سلامی دوباره خدمت اقا مجید
الان حست از این که روی صندلی داغ نشستی چیه؟ سخته برات یا آسونه؟
از کِی تصمیم گرفتی تمام پستا رو لایک کنی؟ (البته با این سوالم اصلا نمیخوام کارتو نفی کنم چون به نظرم خیلیه بدون چشم داشت پست دیگران رو لایک کنی.)
دلیل شکست هیتلر در جنگ جهانی دوم؟
بهترین مدیر گیمفا؟
فرق تظاهر به فروتن بودن با فروتن بودن چیه؟! آیا به نظرت فروتنی یک نوع تظاهر نیست؟!
نظرت درباره مقاله قیمه ؟
نظرت درباره مارلون براندو؟
چندتا از بچه های سایت رو که دوست داری از نزدیک ببینیشون و باهاشون آشناشی رو نام ببر.
اسکورسیزی یا اسپیلبرگ؟
نظرت در مورد تیم ملی چیه؟ موفقیتی رو متصور هستی براش؟
اون موقع که میرفتی مدرسه اول مهر ها چه حسی داشتی؟
دوست داری به گذشته برگردی؟
کی از عجیب ترین خواب هات رو تعریف کن؟ اگه یادت هست.
سوال کلیشه ای علم بهتر است یا ثروت یا بیخیالی ؟
نظرت در مورد کسانی که اسپویل میکنند، چیست ؟!
نظرت درباره کلمه های زیر
رسول خردمندی
مایکل جکسون
کفتار
مرتضی پاشایی
فردوسی پور
سالید اسنیک
دیکاپریو
تایتانیک
در پناه حق ;)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر مجید نصر - مجیدنصر - 02-10-2015

(02-10-2015, 02:04 AM)جوادی نوشته است: سلامی دوباره خدمت اقا مجید سلام بر شما
الان حست از این که روی صندلی داغ نشستی چیه؟ سخته برات یا آسونه؟ حس که فکر کنم یک کمی داغه و یه بویی میاد ولی نمیدونم چه بویی هست.سخت اصلا کلمه  ی سخت توی فرهنگ لغتم تعریف نشده مثل آب خوردن می مونه.
از کِی تصمیم گرفتی تمام پستا رو لایک کنی؟ (البته با این سوالم اصلا نمیخوام کارتو نفی کنم چون به نظرم خیلیه بدون چشم داشت پست دیگران رو لایک کنی.) از موقعی که وارد انجمن شدم البته بعد از یه مدتی که از تازه واردی در اومدم و اینکه باعث دلگرمی برای نویسنده ی اون مطلب میشهو برای اشتیاق بیشتر و حمایت
دلیل شکست هیتلر در جنگ جهانی دوم؟ زیاده روی و تکبر شدن این دوتا فکر کنم به نظر من باعث شکست میشه البته این رو هم بگم زیاد اطلاعاتی در این باب ندارم.
بهترین مدیر گیمفا؟ تمامشون به نحوه ی خودشون و فعالیتشون توی هر بخش بهترین هستند و هیچ فرقی با هم ندارند.
فرق تظاهر به فروتن بودن با فروتن بودن چیه؟! آیا به نظرت فروتنی یک نوع تظاهر نیست؟!خب تظاهر که فوق العاده مسئله ی مزخرفی هست و مثلا یکی جلوی جمع ادای بچه خوبا رو در میاره ولی در پشت صحنه بیا و ببین هزار تا کار نکرده رو انجام میده و بعد خودش بقیه ی رو منع میکنه که به نظرم اینجور آدم ها اصلا خوب نیستند.فروتنی اصلا تظاهر نیست بلکه شخصیت یک تن هست و شخصیت یه انسان رو میرسونه که چطور ادمی هست آیا خوبه یا بد.
نظرت درباره مقاله قیمه ؟ برای خنده و بررسی مشکلات خیلی خوب بود.
نظرت درباره مارلون براندو؟ بازیگر واقعا عالی ای بود خیلی نقش هاشو زیبا بازی میکرد.
چندتا از بچه های سایت رو که دوست داری از نزدیک ببینیشون و باهاشون آشناشی رو نام ببر. بودند رفتند قبل از اینکه انجمن قالبش عوض بشه و اینکه شهر هاشون با من خیلی فاصله داشت ولی دو تا علیرضا بود آرین ماهان بقیه هم سنشون بااست به من نمی خوره
اسکورسیزی یا اسپیلبرگ؟ اولی بازیگر بسیار خوبی بود و کلا با چهره ی این بازیگر خیلی حال می کنم خیلی بامزه هست و دومی هم فیلم نامه نویس خیلی توپیه مثل فیلم ای تی و در کل جفتشون
نظرت در مورد تیم ملی چیه؟ موفقیتی رو متصور هستی براش؟خیلی بهتر شده و پیشترفت کرده.شاید بتونه کارایی انجام بده با این ترکیب البته نواقصی هم داره که باید زود تر اونا رو بر طرف کنه.
اون موقع که میرفتی مدرسه اول مهر ها چه حسی داشتی؟ هم حس خوبی داشت و هم بد خوبش این بود که دوباره با دوست هام آشنا میشدم و بدش این بود که یک کمی استرس داشتم.
دوست داری به گذشته برگردی؟ جالبه ولی نه
یکی از عجیب ترین خواب هات رو تعریف کن؟ اگه یادت هست. همیشه خواب سقوط می بینم همیشه از یه جایی میفتم و پایان هم نداره و بعد هم از خواب میپرم و بعد با جون کندن دوباره می خوابم.
سوال کلیشه ای علم بهتر است یا ثروت یا بیخیالی ؟ خب معلومه ثروت پول میدی مدرک میگیری یعنی آخر دلیل بود ها تا حالا اینجوری قانع نشده بودید.
نظرت در مورد کسانی که اسپویل میکنند، چیست ؟! جز قشر فقیر و متوسط گیمر ها هستند که میزنند تو حال قشر ثروتمند گیمر ها و کله بازی رو نابود میکنند و بعد هم قشر ثروتمند گیمر ها برای اینکه بزنند حاله اون قشر رو بگیرند میرند بازی اورجینال میگیرند و رو به آن ها میگوشند حالا اگه میتوانید بیایید بخش آنلاین رو اسپول کنید.
نظرت درباره کلمه های زیر
رسول خردمندی بزرگ مرد گیمفا
مایکل جکسون سلطان موسیقی پاپ
کفتار موجود کفتاری زیاد باهاش آشنایی ندارم ولی مثل کفتار میفته تو جون ادم
مرتضی پاشایی خدا رحمتش کنه صدای واقعا زیبایی داشت و آنگ هاش هم خیلی قشنگ بود.
فردوسی پور خیلی سریع صحبت میکنه و واقعا گزارش گر پر هیجانی هست.
سالید اسنیک مرد سختی ها
دیکاپریو بازیگر بیست بیست
تایتانیک پر فروش ترین و زیبا ترین فیلم دنیا و احساسی ترین
در پناه حق ;) قربون شوما یا حق