Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر گیمفا حامد زاهدی - Pescity - 02-12-2015

سلام خوبی؟
منم خوبم 
اونم خوبه ؟
خوب سوالا 
نظرت راجع به این شکلک ها 

:heart: :
:exclamation: :
Confusedleepy: :
:-/ :
:huh: :
:angel: :
:@ :
بهترین دوستت تو فروم :
نظرت راجع به من ؟
نظرت راجع به نقدام ؟ 
نظرت راجع به گیم فا؟
آیا سایت های دگ به پای گیم فا میرسن؟
کنسولت چیه ؟ 
اگه XO داری به سوالات زیر ج بده 
چرا XO انقد بد بخته ؟
چرا بازی انحصاری هاش مفت نمیارزه 
هترین بازی که تو این کنسول بازی کردی  ؟
اکانت XLive داری ؟  
اگه PS داری به این ها ج بده 
چرا PS انقد ماهه ؟ 
چرا PS بازی انحصاری هاش انقد عالیه ؟
بهترین بازی که تو این کنسول بازی کردی  ؟ 
اکانت PSN داری ؟ 
اصن تا حالا انلاین با PS بازی کردی ؟ 
مدیونی اگه بپیچونی کنسول داشته باشی و  بگی من کنسول ندارم :D )

خوب بقیه سوالا 
بهترین بازی PC ؟
نظرت راجع به PC جیه ؟ 
چرا PC اصن بازی براش نمیاد ؟

خوب از گیم میکشیم بیرون 

چرا انقد قیافت مال من آشناست ؟ (انگار یه جا دیدمت نمیدونم کجا؟)

چه سبک موزیک گوش میدی ؟ 
کدوم خواننده ها رو دوست داری ؟ 
چ سبک فیلم رو دوست داری ؟
کدوم بازیگرا رو دوست داری ؟ (یک زن و مرد ایرانی و یک زن و مرد خارجی)

گوشیت چیه ؟ 

تو منو ی گوشیت اخرین برنامه از سمت راست چیه ؟  :D

اونجای سرت که یکم سفیدی داره شکسته ؟ یا خط انداختی ؟

جوش تو صورتت داری  ؟ 

خوب دگ خسته شدم بقیشو ایشالا تو یاهو بهت میگم  :D :D
موفق هم باشی . 

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر گیمفا حامد زاهدی - Hamed Zahedi - 02-12-2015

(02-12-2015, 03:32 PM)Mahanking80 نوشته است: سلام اقای زاهدی. سلام عزیزم

خوبین؟سلامتین؟ به لطف گرد و خاک بله!
به نظر شما کسی که قبلا نمراتش 20 بود اما امسال نمرش 17 میشه درسش بده؟ اگر سعی و تلاشش رو کرده باشه، خیر اصلا بد نیست
به نظر شما کسی که فقط بازی می کنه کارهای دیگری رو بلد نیست انجام بده؟ اتفاقا بازیباز با انجام برخی از بازی ها با آداب و رسوم خیلی از ملت ها و طرز انجام برخی از کارها آشنا میشه.تردید ندارم که می تونه
ایا دو نقد قبلیم رو خوندین؟میتونین یه حرفی بزنین که به تجربیاتم بی افزایم؟ بله مقالاتی که می نویسید رو زیر نظر دارم بدون اینکه بدونید.تو جمله بندی هاتون بیشتر دقت کنید.همیشه به یاد داشته باش که یه منتقد باید واقعیت هارو بگه حتی اگه خلاف میل و منفعت بازی مورد علاقش باشه.
نظرتون درباره من؟ اگر به همین فعالیتتون ادامه بدید و تجربه بیشتری کسب کنید، شک ندارم که در آینده ای نچندان دور جزو کادر تحریریه گیمفا خواهید بود.
کاربر معمولی؟ مثل یک درخت توی زمستون می مونه که منتظر بهار برای شکوفه دادن هست
فعال؟ غرور رو باید از خودش دور کنه
حرفه ای؟ قدر درجش رو باید بدونه و مانند مرتبش فعالیت کنه.
مدیران؟ !
بازنشتگان؟ خدا رحمتشون کنه  S0 (25)
فست فود یا سنتی؟ فست فود
ایا به نظرتون روزی می رسه که انسان قدرت فراطبیعی داشته باشه؟ از این انسان هرچیزی بر میاد.با علم و تمرین هر چیزی شدنی هست
به نظر شما دوستی که اوایل باهات خوب بود و ازت دفاع می کرد اما الان مسخره ات می کنه دوسته؟!! یه خط سیاه باید روش کشید
به نظر شما فیلم شرلوک هولمز3 ساخته می شه؟ایا یک ریبوت هست یا رابرت داونی جونیور از دوباره به ایفای نقش میپردازه؟ اگر شرلوک هولمز 3 در کار باشه نیاز به یک داستان غنی و درگیر کننده مثل شماره اول داره.
ممنون از جواباتون

(02-12-2015, 05:46 PM)A.A Revenger نوشته است: سلام حامد جان.سلام 
خوبی؟ سلامتی؟ 
خوب بریم سراغ سوالات.
نظرت درباره من. ( کامل و مفصل ) شناخت آن چنانی ندارم.مدت کوتاهی تو تیم بودی و توی اون مدت کوتاه هم فعالیت خوبی داشتی
چرا از نقد خوشت نمیاد؟ اتفاقا خوشم میاد ولی نقد باید سازنده باشه نه کوبنده.
نظرت درباره آقای رسول خردمندی. یکی از نویسندگان مطرح و روشن فکر.آروزی موفقیت براشون دارم.
قشنگ ترین فیلمی یا سریالی که تا به حال دیدی. یه جورایی با world war z فاز گرفتم!
نظرت درباره سه گانه هابیت. متاسفانه متاسفانه هنوز وقت نکردم ببینمش!
نظرت درباره شاهین نجفی البته اگه می شناسیش. یکی از رپرهای موفق ایرانی | کارهاشون رو دنبال می کنم.
چه تغییرات جدیدی برای سال جاری برای سایت مد نظرت هست؟ تغییر سیستم سایت - مسابقه - برترین های 93 - آیتم های جدید و سرگرم کننده
خود رو توصیف کن. بسیار شوخ طبع و خون سرد! برای هر فردی احترام قائلم ولی در عوض انتظار احترام از سوی طرف مقابل رو هم دارم.
برای چی یادداشتای کاربرا رو پاک می کنی؟ این درسته که از اختیاراتت سوء استفاده کنی؟ این حرفتون رو نشنیده می گیرم.تا حالا یادداشتی رو پاک نکردم.
چرا از نظرت ما کاربرای حرفه ای توی خواب زمستونی هستیم؟ خوب اگه وقت فعالیت داشتیم سر کارمون می موندیم دیگه. متاسفانه فرهنگ بدی جا افتاده.کسی که به درجه کاربر حرفه ای می رسه باید فعالیتش رو چندین برابر قبل کنه نه این که همون فعالیت قبلیش رو متوقف کنه.
دلیل رفتن بزرگای گیمفا رو چی می دونی؟ بیش از حد بزرگ بودن گیمفا!
نظرت درباره گرفتن انتقام از کسی. آدم کینه ای نیستم ولی هیچ وقت از حقم نمی گذرم.
کجا جن دیدی و چه شکلی بود؟ ( با توجه به سوال بالا خخخ ) خونه قبلیمون.مکاتباتی باهم داشتیم که ...! بگذریم...
اهل شوخی هستی؟ اگه هستی بیا کل کل کنیم. 
دلیل این که می خوای با یک نفر دوست شی، یک گارد خاصی می گیری چیه؟ منظورم اینه که زود و خوب با آدم جوش نمی خوری؟ اتفاقا برعکس.کلا جنوبی ها به خاطر خون گرم بودنشون زود با طرف مقابل جور میشن.هر فردی که ساده و بدون ناز و ادا پا پیش بذاره، خودم مقدمات دوستی رو فراهم می کنم!
خاونداه گیمفا چی شد؟ چت روم چی؟ چرا به قولاتون عمل نمی کنید؟ هر مقاله ای یه عمر خاصی داره.خانواده گیمفا هم به پایان عمر خودش رسیده بود.چت روم کامل طراحی شده بود و مورد تست هم قرار گرفت اما مثل تغییر سیستم انجمن به VB، دچار مشکلات عجیب و غریبی شد که ضررش بیشتر از خیرش بود.بنده به قول هام دونه به دونه عمل می کنم ولی در بلند مدت.
بهترین نصیحتی که می تونی منو بکن. کمی در رفتارت سیاست به خرج بده و از صحبت تند با یه بالا دستی کاملا بپرهیز و سعی کن با سیاست و چرم زبونی به خواسته هات برسی.
ممنون که وقت می ذاری و جواب میدی.
یا علی و خدانگهدار. موفق باشی

(02-12-2015, 05:56 PM)محمد امین 78 نوشته است: سلام حامد؟؟ سلام محمد امین
حالت چطوره؟؟؟ حالمون خوبه، پذیراییمون یکم کوچیکه!
خیلی سریع و کوتاه تمومش میکنم؟؟؟؟ درود بر شرفت
نظرت درباره ی من؟؟؟موضوعاتم رو خوندی؟؟/نظرت دربارشون چیه؟؟؟اگه هم نخوندی الان برو بخون ؟؟باشه؟؟؟ آشنایی ندارم متاسفانه
نظرت درباه ی موارد زیر
اقتصاد ایران: عالی و بدون مشکل!
22 بهمن: مایه افتخار هر ایرانی!
به چشم خوردن اعتقاد داری: نه زیاد
به نظر تو حسادت باعث پیشرفته : اتفاقا باعث پسرفته! 
نظرت درباره ی عدد 13: روز تولد یکی از عزیزانم
نظرت درباره ی کنسول ps4 و انحصاری هاش: مثل همیشه عالی و تکتاز
نظرت درباره ی رونالدو که بعد از گرفتن توپ طلا داد زد!!کار درستی کرد ؟؟؟ منم همچین جایزه ای می گرفتم بندری می رقصیدم!
برزیل: آبادان
قبول داری که آبادان برزیلته: شک داری مگه!؟
و این که قبول داری که مردم جنوب خیلی خون گرم هستن !!من که قبول دارم! جنوبی ها دمشون گرمه کا!
راستی منم بچه ی جنوبم (اهوازی ام) به به اهوازی هستی که! خیلی هم خوب
همین دیگه تموم شد
موفق و پیروز باشی! زنده باشی

(02-12-2015, 06:10 PM)Pescity نوشته است: سلام خوبی؟ سلام قربانت
منم خوبم 
اونم خوبه ؟ اونم خوبه
خوب سوالا 
نظرت راجع به این شکلک ها 

:heart: : واسه چابلوسی کاربرد خوبی داره  S0 (2)
:exclamation: : بنده خدا خیلی تعجب کرده
Confusedleepy: : کمتر سر و صدا کن بذار بخوابه بنده خدا
:-/ : توپ تو صورتش خورده فکر کنم!
:huh: : همه شاخ در میارن این علامت سوال در میاره!
:angel: : منم یکی از اون یازده تام!
:@ : مردی زنگ آخر وایسا!
بهترین دوستت تو فروم : آرش سعادتمند
نظرت راجع به من ؟ آشنایی ندارم
نظرت راجع به نقدام ؟ یکیش رو خوندم و نظرم رو هم فکر کنم در موردش بهت گفته بودم.
نظرت راجع به گیم فا؟ غیر قابل توصیف!
آیا سایت های دگ به پای گیم فا میرسن؟ به گرد پاش شاید!
کنسولت چیه ؟ نگیم بهتره
اگه XO داری به سوالات زیر ج بده  برو خودت رو سیاه کن[b]S0 (2) [/b]
چرا XO انقد بد بخته ؟
چرا بازی انحصاری هاش مفت نمیارزه 
هترین بازی که تو این کنسول بازی کردی  ؟
اکانت XLive داری ؟  
اگه PS داری به این ها ج بده برو خودت رو سیاه کن  S0 (2)
چرا PS انقد ماهه ؟ 
چرا PS بازی انحصاری هاش انقد عالیه ؟
بهترین بازی که تو این کنسول بازی کردی  ؟ 
اکانت PSN داری ؟ 
اصن تا حالا انلاین با PS بازی کردی ؟ 
مدیونی اگه بپیچونی کنسول داشته باشی و  بگی من کنسول ندارم :D )

خوب بقیه سوالا  
بهترین بازی PC ؟ Age Of Empire
نظرت راجع به PC جیه ؟ پدر کنسول ها!
چرا PC اصن بازی براش نمیاد ؟ چون خودش برای کنسول ها بازی می سازه!

خوب از گیم میکشیم بیرون 

چرا انقد قیافت مال من آشناست ؟ (انگار یه جا دیدمت نمیدونم کجا؟) حتما پوسترهامو تو مغازه ها دیدی S0 (25)

چه سبک موزیک گوش میدی ؟  پاپ و رپ
کدوم خواننده ها رو دوست داری ؟ شادمهر عقیلی
چ سبک فیلم رو دوست داری ؟ اکشن و رمز آلود
کدوم بازیگرا رو دوست داری ؟ (یک زن و مرد ایرانی و یک زن و مرد خارجی) حامد بهداد و  بهنوش بختیاری - براد پیت و خانومش

گوشیت چیه ؟ سونی M دو سیم کارته

تو منو ی گوشیت اخرین برنامه از سمت راست چیه ؟  :D  ضبط کننده صدا Hi-Q MP3 
اونجای سرت که یکم سفیدی داره شکسته ؟ یا خط انداختی ؟ دور از جونم آقا جان!  S0 (25) خط انداختم

جوش تو صورتت داری  ؟ نه الحمدالله

خوب دگ خسته شدم بقیشو ایشالا تو یاهو بهت میگم  :D :D
موفق هم باشی . منم خسته شدم S0 (25)

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر گیمفا حامد زاهدی - Purya_Cr7a - 02-12-2015

سلام
حالت خوبه؟
تا حلا عاشق شدی؟
اگه عاشق شدی زنم داری؟
اگه زنم داری بچه هم داری؟
اگه بچه داری،بچه هات چند سالشونه و دخترن یا پسر؟
غذای مورد علاقه ات چیه؟
gta v رو چند بار تموم کردی؟
شغلت چیه؟
بابات چیکارست؟
ماشین داری؟
اگه داری چیه؟
ماشین بابات چیه؟
روزی چند ساعت با اینترنتی؟
اهل فیلم و سریال هستی؟
اگه هستی the originals میبینی؟
اگه میبینی از 10 چند میدی؟
اگه اورجینال نمیبینی پس چی می بینی؟
به چه کاری که تا حالا کردی افتخار میکنی؟
آهنگ ایرانی گوش میدی یا خارجی؟
اگه خارجی گوش میدی تاحالا sam smith گوش دادی؟
اگه ایرانی گوش میدی چه خواننده ای؟
فیلم هابیت رو دیدی؟
روز چه قدر dl میکنی؟
طرفدار چه تیمی هستی؟
روز چه قدر غذا میخوری؟
تا حالا دعوا شدید کردی؟
اگه کردی ماجرا شو تعریف کن!
چه ورزشی دوست داری؟
اسم اصلی من چیه؟
روزی چند ساعت بازی میکنی؟
کنسول واقعی ات چیه؟
فن سونی هستی یا مایکرو؟
بهرتین بازی که کردی چیه؟
موفق باشی

(02-12-2015, 06:53 PM)Purya_Cr7a نوشته است: سلام  درود 
حالت خوبه؟ با این همه استقبالی که دوستان از صندلی داغ بنده کردن مگه میشه خوب نباشم؟
تا حلا عاشق شدی؟ بله
اگه عاشق شدی زنم داری؟ نامزد دارم
اگه زنم داری بچه هم داری؟ -
اگه بچه داری،بچه هات چند سالشونه و دخترن یا پسر؟  S0 (25)
غذای مورد علاقه ات چیه؟ قرمه سبزی
gta v رو چند بار تموم کردی؟ متاسفانه وقت بازی ندارم و GTA 5 رو تا قسمتی جلو رفتم و بعد گذاشتم خاک بخوره!
شغلت چیه؟ در حال حاضر وبمستر
بابات چیکارست؟ بازنشسته نظام هست.
ماشین داری؟ تا اخذ  گواهی نامه خیر!
اگه داری چیه؟ -
ماشین بابات چیه؟ سمند
روزی چند ساعت با اینترنتی؟ نزدیک به 10 ساعت
اهل فیلم و سریال هستی؟ نسبتا آَره
اگه هستی the originals میبینی؟ -
اگه میبینی از 10 چند میدی؟ -
اگه اورجینال نمیبینی پس چی می بینی؟ دکتر هو و شرلوک هولمز
به چه کاری که تا حالا کردی افتخار میکنی؟ انسان بودنم!
آهنگ ایرانی گوش میدی یا خارجی؟ هر دو
اگه خارجی گوش میدی تاحالا sam smith گوش دادی؟ کار اخیرش رو بله گوش دادم
اگه ایرانی گوش میدی چه خواننده ای؟ شادمهر - کامران و هومن - معین و ...
فیلم هابیت رو دیدی؟ خیر
روز چه قدر dl میکنی؟ نتم شبانه رایگان هست.تو 7 ساعتی که رایگان هست نزدیک به 2 گیگ دانلود می کنم
طرفدار چه تیمی هستی؟ رئال مادرید
روز چه قدر غذا میخوری؟ قبلا که 5 وعده رو می خوردم ولی به خاطر بی تحرکی و نشستن بیش از حدم پشت سیستم وزنم بالا رفته و الان سعی می کنم 2 وعده سبک باشه.
تا حالا دعوا شدید کردی؟ بله!
اگه کردی ماجرا شو تعریف کن! مربوط به دوران جاهلیت میشه! کلا ادم خون سردی هستم ولی اگه اون روی محترم سگم بالا بیاد دیگه وای به حال طرف مقابلم  S0 (25)
چه ورزشی دوست داری؟ فوتسال
اسم اصلی من چیه؟ متاسفانه آشنایی ندارم و اولین باره که نام کاربریتون رو می بینم! چرا فعالیت ندارید شما؟! خوش حالم که تو این صندلی داغ با چهره های جدید هم آشنا شدم.
روزی چند ساعت بازی میکنی؟ 0 ساعت!
کنسول واقعی ات چیه؟ کنسول چیه؟!  S0 (25)
فن سونی هستی یا مایکرو؟ هر دو شرکت بزرگ و قابل احترام هستن
بهرتین بازی که کردی چیه؟ HarvesT Moon
موفق باشی \ پیروز باشی عزیزم

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر گیمفا حامد زاهدی - snake - 02-12-2015

ای بابا .... آقای زاهدی میخواستین بیان رو صندلی یه ندا می دادین من زودتر هوار می شدم رو سرتون :D :D :D

با سلام و احترام فراوان ( مدیونی اگه فکر کنی چابلوسم ) میریم سر سوالات

خب، اوضاع احوال خوبه دیگه ؟ چرخ سایتم که داره میچرخه

آقا مونده بودین ما بریم این سیستم جدید گیمفا رو رونمایی کنید دیگه :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: ولی انصافا زیبا هست. امیدوارم سر تعویض سیستم سایت مثل دو سال قبل به فنا نره

آستینارو زدین بالا دیگه :D :D :D :D اوکی شد، یه ندا بدین من بر و بچ به خصوص محمد حسین جعفریان رو جمع می کنیم میام آبادان

چند مدتی هست که درست و حسابی بازی نکردین ( خودم می دونم خیلی سخته با این مسئولیت بازی کردن. خودم وقتی مسئول بودم 3 ماه یه بار یه بازی رو تموم می کردم )

آخرین بازی که بهتون حال داد ؟

آخرین فیلمی که باهاش حال کردین ؟

سریال شرلوک از شبکه بی بی سی رو می بینین ؟ ( اگه ندیدیه باشین که من دیگه باهاتون حرف نمیزنم :@ :@ :@  )

چرا شرلوک هولمز از پوآرو دوست داشتنی تره ؟

نظرتون درباره ی بنده ی حقیر ؟ ( 5 خط توضیح با مثال :D :D :D )

اون مدتی که زیر دستتون بودم حسابی اذیتتون کردم، از بس من به بچه ها ساده می گرفتم ولی حالا که رفتم فکر کنم راضی باشین چون خبر دارم آرش از بچه ها قشنگ کار میکشه. :D :D :D

سطح مقالاتمو چه طور می دونید ؟ ( 5 ماهی هست که هیچ مقاله ی گیمی ننوشتم )

مورد انتظار ترین بازیتون ؟ ( حتما متال گیر 5 هست دیگه :D :D :D  )

به نظرتون چرا رئال 4 تا از اتلتیکو خورد ؟ :( :( :( :(  به نظرتون تیم دوباره به دوران اوج بر می گرده ؟

تیم زمان ما به نظرتون بهتر بود یا تیم حاضر ( برای تمام تیم حاضر احترام زیادی قائلم به ویژه آرش سعادتمند که همون موقع هم لایق این سمت بود ولی می خوام نظرتون رو بدونم )

در پایان، چه توصیه ای برای من دارین ؟

(02-12-2015, 07:25 PM)snake نوشته است: ای بابا .... آقای زاهدی میخواستین بیان رو صندلی یه ندا می دادین من زودتر هوار می شدم رو سرتون :D :D :D  خوش اومدی در هر صورت

با سلام و احترام فراوان ( مدیونی اگه فکر کنی چابلوسم ) میریم سر سوالات اختیار داری حاجی!

خب، اوضاع احوال خوبه دیگه ؟ چرخ سایتم که داره میچرخه 

آقا مونده بودین ما بریم این سیستم جدید گیمفا رو رونمایی کنید دیگه :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: ولی انصافا زیبا هست. امیدوارم سر تعویض سیستم سایت مثل دو سال قبل به فنا نره دوبار از یک جا نیش خوردن، جهالت هست! مطمئن باش که حساب شده کار می کنیم.

آستینارو زدین بالا دیگه :D :D :D :D اوکی شد، یه ندا بدین من بر و بچ به خصوص محمد حسین جعفریان رو جمع می کنیم میام آبادان روی چشم شما دعوتی  S0 (25)

چند مدتی هست که درست و حسابی بازی نکردین ( خودم می دونم خیلی سخته با این مسئولیت بازی کردن. خودم وقتی مسئول بودم 3 ماه یه بار یه بازی رو تموم می کردم ) 

آخرین بازی که بهتون حال داد ؟ GTA V
آخرین فیلمی که باهاش حال کردین ؟ FURY

سریال شرلوک از شبکه بی بی سی رو می بینین ؟ ( اگه ندیدیه باشین که من دیگه باهاتون حرف نمیزنم :@ :@ :@  ) استغفرا...از شبکه بیگانه؟ S0 (25)  ( شک نکن )

چرا شرلوک هولمز از پوآرو دوست داشتنی تره ؟ به خاطر شوخ طبعیش و مهارت رزمی که داره

نظرتون درباره ی بنده ی حقیر ؟ ( 5 خط توضیح با مثال :D :D :D ) تو تا آخرین لحظه ای که سرپرست خبرنگاران بودی کوچک ترین کوتاهی رو انجام ندادی و همیشه کم کاری بقیه رو جبران می کردی.استعفات واقعا ناراحتم کرد ولی بازی زمونه هست دیگه..یکی میاد و یکی هم میره.

اون مدتی که زیر دستتون بودم حسابی اذیتتون کردم، از بس من به بچه ها ساده می گرفتم ولی حالا که رفتم فکر کنم راضی باشین چون خبر دارم آرش از بچه ها قشنگ کار میکشه. :D :D :D  آرش سخت گیر نیس و فقط به وظیفش عمل می کنه! وقتی کم کاری می بینه وظیفشه که تذکر بده.ماشاالله خیلی هم رک هست و ببینه کسی فعالیت نمی کنه بعد یک یا دوبار اخطار، عذرش رو می خواد!

سطح مقالاتمو چه طور می دونید ؟ ( 5 ماهی هست که هیچ مقاله ی گیمی ننوشتم ) اون زمان که در سطح حرفه ای و کامل می نوشتی.باید ببینم کار جدیدت که برای مجله هست، چطوره!

مورد انتظار ترین بازیتون ؟ ( حتما متال گیر 5 هست دیگه :D :D :D  ) چیز خاصی مد نظرم نیست!

به نظرتون چرا رئال 4 تا از اتلتیکو خورد ؟ :( :( :( :(  به نظرتون تیم دوباره به دوران اوج بر می گرده ؟ قرار نیست که هر تیمی همیشه در اوج باشه.اگه این طور باشه که شکست ناپذیر میشه و لیگ هم مزه ای نداره.انشاا... چرا که نه

تیم زمان ما به نظرتون بهتر بود یا تیم حاضر ( برای تمام تیم حاضر احترام زیادی قائلم به ویژه آرش سعادتمند که همون موقع هم لایق این سمت بود ولی می خوام نظرتون رو بدونم ) تیم خبرنگاری نقش بسزایی در بروزرسانی سایت داره به خصوص مایی که بیشتر روی خبرگزاری تمرکز داریم.از عملکرد هر دو تیم راضی هستم.تیم فعلی نیز با رهبری آرش عزیز به خوبی به وظیفش عمل می کنه.

در پایان، چه توصیه ای برای من دارین ؟ سعی کن به تاریخ نپیوندی! در گیمفا همیشه بروت بازه  S0 (24)

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر گیمفا حامد زاهدی - Ma Mo - 02-12-2015

سلام

خوبی؟
چه خبر؟
چند سالته ؟
راهپیمایی 22 بهمن رفتی ؟
کی سخنرانی کرد؟
از قیافت میاد که مغرور باشی
چند بار که پست هات و توی یاهو باهات صحبت کردم به نظر مغرور اومدی. چرا مغروری؟
مغروریت از پستی که داری هست ؟ یا کلا مغروری ؟
اهل کدوم منطقه آبادانی ؟ ( از اون عکسی که روی پروفایلت هست به نظر میاد یا خونه های شرکت نفت هستی یا شهرک دریا )
لاف هم میزنی ؟ ( خوب طبیعیه )
قدت چقدر هست ؟ ( میخوام بدون کوتوله ای یا بلندی هر چی باشه ها برای من کوتوله ای :D  )
نظرت در مورد این اشخاص چیه ؟
عبدالله کعبی
دهدشتی
سعدون زاده
انصاری ( صدای آهن  :D )

یک سال دیگه به کدومشون رای میدی

رشتت چیه
آخرین مدرکت چیه ؟
اگر دانشجوی هستی کدوم دانشگاه؟
اگر دانشگاه آزادی نظرت در مورد مدیر آموزش هاشمی پور چیه ؟ 
از کدوم بیشتر خوشت میاد؟ میر حسین موسوی - روحانی - احمدی نژاد
از اونجا که میگی وبمستری از وبمستری چی میدونی ؟( با اینکه نتونستید یک ویبولتین ساده رو تنظیم کنید  ;) )

خوب زیاد سوال پرسیدم. ببخشید 
خدانگهدار

RE: صندلی داغ با حضور سردبیر گیمفا حامد زاهدی - A.R.A.$.H - 02-12-2015

دیگه رئیس اومده اینجا واجب شد که سر بزنیم   :D درود حامد جان خسته نباشی حاجی 
1- چه حالی داری این روزها؟ خوشی، ناراحتی، سخت می گذره یا ...
2- دانشگاه داری درسته دیگه؟ چه رشته ای؟
3- مهم: سریال پادزهر چی شد؟ (الان عین این اخبار بازی ها جواب ندی که آدم تکلیف خودش رو ندونه  :D ) جدی تقاضا بالاست و کاربرا هم جویا شدند. یه اشاره کوچیک کنید همینجا.
4- به وضعیت فعلی بخش اخبار چند میدی؟
5- به وضعیت فعلی بخش تحریریه چه نمره ای میدی؟
6- شغل تمام وقت یا پاره وقتی هم داری؟
7- الان مشغول تجربه چه بازی هایی هستی؟
8- طراحی سایت جدید خوب پیش میره؟ (همینجا تا یادم نرفته یه پلیر خوب براش طراحی کنید موقع پخش ویدئو  :D )
فعلا همین ... خیلی ممنون از زحمات شما و همیشه موفق و سربلند باشی حامد جان [تصویر:  s0%20(74).gif] [تصویر:  s0%20(74).gif] [تصویر:  s0%20(74).gif]

(02-12-2015, 08:06 PM)Ma Mo نوشته است: سلام سلام

خوبی؟ شکر
چه خبر؟ می گذره
چند سالته ؟ 19
راهپیمایی 22 بهمن رفتی ؟ خیر
کی سخنرانی کرد؟ ..
از قیافت میاد که مغرور باشی نه زیاد
چند بار که پست هات و توی یاهو باهات صحبت کردم به نظر مغرور اومدی. چرا مغروری؟ رسمی صحبت کردن با یه ارباب رجوع، مغرور بودن هست؟
مغروریت از پستی که داری هست ؟ یا کلا مغروری ؟ چند چندی شما!؟
اهل کدوم منطقه آبادانی ؟ ( از اون عکسی که روی پروفایلت هست به نظر میاد یا خونه های شرکت نفت هستی یا شهرک دریا ) قبلا بوارده جنوبی می نشستیم بعد نقل مکان کردیم خرمشهر
لاف هم میزنی ؟ ( خوب طبیعیه ) حقیقته!
قدت چقدر هست ؟ ( میخوام بدون کوتوله ای یا بلندی هر چی باشه ها برای من کوتوله ای :D  ) 179
نظرت در مورد این اشخاص چیه ؟ نماینده های آبادان هست و من خرمشهری ام
عبدالله کعبی  
دهدشتی
سعدون زاده
انصاری ( صدای آهن  :D )

یک سال دیگه به کدومشون رای میدی 

رشتت چیه علوم انسانی-حقوق
آخرین مدرکت چیه ؟دیپلم
اگر دانشجوی هستی کدوم دانشگاه؟ آزاد آبادان
اگر دانشگاه آزادی نظرت در مورد مدیر آموزش هاشمی پور چیه ؟ آشنایی ندارم
از کدوم بیشتر خوشت میاد؟ میر حسین موسوی - روحانی - احمدی نژاد روحانی
از اونجا که میگی وبمستری از وبمستری چی میدونی ؟( با اینکه نتونستید یک ویبولتین ساده رو تنظیم کنید  ;) ) هیچی!

خوب زیاد سوال پرسیدم. ببخشید زنگ آخر وایسا بیام بیرون دعوا کنیم! اینجا زشته!!
خدانگهدار

(02-12-2015, 08:50 PM)A.R.A.$.H نوشته است: دیگه رئیس اومده اینجا واجب شد که سر بزنیم   :D درود حامد جان خسته نباشی حاجی آقا صفا آوردی
1- چه حالی داری این روزها؟ خوشی، ناراحتی، سخت می گذره یا ... حس یه آدم خاکی رو دارم!
2- دانشگاه داری درسته دیگه؟ چه رشته ای؟ آره سه تا دانشگاه داریم  S0 (25) حقوق انشاالله تجارت بین الملل
3- مهم: سریال پادزهر چی شد؟ (الان عین این اخبار بازی ها جواب ندی که آدم تکلیف خودش رو ندونه  :D ) جدی تقاضا بالاست و کاربرا هم جویا شدند. یه اشاره کوچیک کنید همینجا. متاسفانه به خاطر بد قولی ها و مطیع نبودن گروه تولید و ضبط به توافق نهایی نرسیدیم و نیمه کار رها شد.
4- به وضعیت فعلی بخش اخبار چند میدی؟ اگر معیار رو 10 قرار بدیم 8.5 میدم.
5- به وضعیت فعلی بخش تحریریه چه نمره ای میدی؟ از 10 نمره 7 میدم
6- شغل تمام وقت یا پاره وقتی هم داری؟ همین وبمستری
7- الان مشغول تجربه چه بازی هایی هستی؟ هیچی متاسفانه
8- طراحی سایت جدید خوب پیش میره؟ (همینجا تا یادم نرفته یه پلیر خوب براش طراحی کنید موقع پخش ویدئو  :D ) اره الحمدالله.می خوایم به سایت گیم اسپات رکب بزنیم!  S0 (25)
فعلا همین ... خیلی ممنون از زحمات شما و همیشه موفق و سربلند باشی حامد جان [تصویر:  s0%20(74).gif] [تصویر:  s0%20(74).gif] [تصویر:  s0%20(74).gif]
مرسی آرش جان