Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Old.Snake - Hamed Zahedi - 02-18-2015

درود، خسته نباشی

سوال کلیشه ای نمی خوام بپرسم واسه همین تعداد سوالات کمه

1- می دونم که در طول حضورت در گیمفا، درجات و مقامات گوناگونی رو داشتی؛ از کاربر ساده، تحریریه و ... گرفته تا الان که مدیر انجمن هستی؛ کدومش رو بیشتر دوست داری یا داشتی و چرا؟ از نظر خودت تو چه درجه ای می تونستی بهترین باشی؟

2- به خوبی یادمه که برای رسیدن به درجه تحریریه خیلی تلاش کردی؛ ولی دو سه روز بعد از ورودت به تیم به خاطر جو نابسامان یک سری از عوامل وابسته به بیرون تمام مقدماتی که چیده بودی رو تباه کردی؛ درست میگم یا نه؟

3- فکر کن من سردبیر سایت نیستم و یه فرد معلومی ام.اگه ازت بپرسم عملکرد حامد زاهدی رو چگونه ارزیابی می کنی، در جواب چی میگی؟

4- یک سری از کاربران از عملکرد تیم مدیریتی و طرز رفتار آنها انتقاد داشتند؛ این انتقادها رو به جا می دونی یا نه؟

5- به نظرت نیاز به تشکیل یک جلسه برای تنوع بخشیدن به انجمن وجود داره؟ اگه آره، چه پیشنهادی داری؟

موفق باشی

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Old.Snake - snake - 02-18-2015

سلام بر دوست خوبم و هومن خان که از آدمای نیک روزگاره

چه خبرا برادر؟ خوبی؟

یادت هست زمانی که تو صفحه ی اصلی نظر میزاشتی و اکثرا با فن ها درگیر می شدی؟ :D :D :D 

آقا این سن واقعیتو بگو یه ملتی رو از آمپاس دربیار دیگه :exclamation: :exclamation: :exclamation: 

مدیریت بهتره یا نویسندگی؟ کدومو خودت بیشتر دوست داری؟ کدوم سخت تره ؟

به نظرت دوران نویسندگی زود تموم نشد؟ به شخصه باور دارم که می تونستی خیلی بیشتر تو تیم تحریریه باشی ولی اون یه هفته من نبودم همتون نیست و نابود شدین :huh: :huh: :huh: 

نظرت در مورد من؟ ادم مزخرفی هستم نه ؟

به نظرت اگه تو تیم می موندم بهتر بود یا الان که رفتم بهتره ؟

یه توصیه ای، نصیحتی، فحشی :D :D :D  و ... به من بده

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Old.Snake - Old Snake - 02-18-2015

(02-18-2015, 01:11 AM)Last Warrior نوشته است: سلام سلام
اوضاع و احوال خوبه انشاا...  بد نیست.
نظرت در مورد انجمن نقد و بررسی این اواخر( منتقدان و تحلیل گران گرام انجمن، سطح رو بردن بالا) ؟ خب انجمن نقد و بررسی یکی از بخش های بزرگ فروم هست و این اواخر هم مقالات زیادی در این بخش قرار گرفت اما هنوز مونده که مقالات به سطح حرفه ای و چیزی که من می‌خوام برسه.
خودت چطوری نقد می نوشتی ( به سختی ! یا جملات براحتی میومد ) ؟ نقد نویسی نه آسون بود و نه سخت. بستگی به چیزی که می‎نوشتم داشت. من می‎تونستم نقدی رو تو یک ساعت بنویسم یا نقد همون بازی رو تو یک هفته بنویسم ولی کیفیت مطمئناً فرق داشت.
کدوم نقدی که نوشتی رو بیشتر دوست داری یا کدوماشونو ( کلا خیلی راضی بودی از نوشتت ) ؟ دو نقد آخرم.
چند تا نقد و مقاله نوشتی و منتشر کردی؟ هنوز هم می نویسی ؟ یادم نیست. نقد و مقاله زیاد نوشتم اما بیش ترشون منتشر نشد. من سعی می‎کردم واسه خودم بنویسم. بعد خروجم از تیم تحریریه نقد نویسی رو گذاشتم کنار.
بهترین نقدی که خوندی ؟ حضور ذهن ندارم.
 چقد روزی تو اینترنتی ؟ -
شعر یا داستان می نویسی ؟ شعر نه ولی داستانای زیادی رو تو ذهنم نوشتم!
کتاب می خونی ( اگه آره چه کتابی رو دوست داری ) ؟ فرصت کتاب خوندن نیست ولی از آخرین کتاب هایی که خوندم می‎تونم به کتاب یک مرد از فالاچی اشاره کنم.
مجله چی میخونی ؟ -
خودتم سبیل داری (سبیل خفن، مثل آواتارت! ) ؟ نه به اون صورت سیبیل ولی ریش چرا.
اهل مد هستی ؟ تا قسمتی
رنگ مورد علاقه ؟ مشکی، قرمز و ...
تا حالا از رو عصبانیت با کله رفتی تو مانیتور ( یا مشت ، لگد ، فیلیپینی! ، ...) ؟ نخیر
یهو موبایلت زنگ بخوره کوجیما پشت خط باشه ، چی میگی بهش ( بعد سلام ) ؟ مزاحم نشو.
چه بخشی از تاریخ مورد علاقت هست ( منظورم تاریخ باستان یا معاصر ، کدوم کشورها ، ... ) ی جورایی همه بخشش.
درس تاریخت تو مدرسه خوب بوده ؟ آری
دلیل شکست فرانسه تو جنگ واترلو ؟ یادم نیست دقیق. فکر می‎کنم چون پل های پشت سرش رو خراب کرد و در اون ایام بیمار هم بود فکر کنم.
چه رشته ای خوندی (  دبیرستان ) ؟ انسان
کدوم سری PES رو بیشتر دوست داشتی ؟ تقریباً همشو. با PES 13 خیلی حال کردم.
PES 2015 چطوره ؟ تجربه نکردم.
چه هوایی رو دوست داری ( بارونی ، برفی ، صاف ، ...) ؟ همه هوا ها زیبان. ولی خب هوای مه آلود و بارونی و برفی بیش تر حال می‎دن.
5 تا بازی که امتیاز 10 از 10 می دی بهشون ؟ به هیچ بازی 10 از 10 نمی‎دم. به نظر من هیچ بازی ارزش 10 از 10 رو نداره و بی مشکل نیست.
5 تا فیلمی که امتیاز 10 از 10 می دی بهشون ؟ بهش فکر نکردم تا حالا.
تاثیر گذارترین جمله ای که شنیدی ؟ یادم نیست.
همین داداش، خسته نباشی و ممنون ممنون. خدانگهدار.
موفق باشی .

(02-18-2015, 12:12 PM)Sherlock Holmes نوشته است: درود، خسته نباشی درود بر شما. ممنون

سوال کلیشه ای نمی خوام بپرسم واسه همین تعداد سوالات کمه خیلی هم عالی

1- می دونم که در طول حضورت در گیمفا، درجات و مقامات گوناگونی رو داشتی؛ از کاربر ساده، تحریریه و ... گرفته تا الان که مدیر انجمن هستی؛ کدومش رو بیشتر دوست داری یا داشتی و چرا؟ از نظر خودت تو چه درجه ای می تونستی بهترین باشی؟ بله ... اون دوره که نویسنده تالار بودم رو بیش تر دوست داشتم. 1- بیش تر دوستانم کنارم بودن 2- همکارانم بسیار عالی بودن و تیم خوب و فعالی شده بودیم و به فروم کمک بسیاری داشتیم می‎کردیم. 3- همکاری با استاد خردمندی و انتظار برای تحریریه بسیار لذت بخش و عالی بود و پیشرفتم رو خودم می‎دیدم. من تو نویسندگی هنوز می‎تونستم خیلی کارا کنم و خیلی کار داشتم. سعیمو می‏‌کردم که بهترین باشم اما ... تو مدیریت هم بازم سعی می‎کنم بهترین باشم و فعالیت نکرده دوستان رو جبران کنم اما خب دستم بسته اس. اگه یکم بیش تر امکانات رو در دستم می‎زاشتن مطمئناً فروم الان حال و هوای دیگه ای داشت.

2- به خوبی یادمه که برای رسیدن به درجه تحریریه خیلی تلاش کردی؛ ولی دو سه روز بعد از ورودت به تیم به خاطر جو نابسامان یک سری از عوامل وابسته به بیرون تمام مقدماتی که چیده بودی رو تباه کردی؛ درست میگم یا نه؟ بیش تر از دو سه روز بود. دلیل نابود شدن اون همه تلاش چیزای دیگه ای بود. مطمئناً اگر اون موقع هر کس دیگه ای هم جای من بود این کارو می‎کرد. درسته نابود شدن بیش از 7 ماه تلاش واقعاً شاید مسخره باشه ولی به شخصه این اعتقاد رسیدم که بیرون اومدن از اون وضعیت بهترین کار ممکن بود. وقتی حقیقت رو با چشمانتون ببینید دیگه حرفی نمیتونید بزنید و نمیتونید مسئله رو واسه خودتون بپیچونید. من هم نمی‎تونستم خودم رو گول بزنم. وضعیت طوری نبود که بشه توش فعالیت کرد.

3- فکر کن من سردبیر سایت نیستم و یه فرد معلومی ام.اگه ازت بپرسم عملکرد حامد زاهدی رو چگونه ارزیابی می کنی، در جواب چی میگی؟ عملکرد شما واقعاً عالی و قابل تقدیره. خیلی هم آدم گلی هستید و تا الان مغرور نشدید! که بازم قابل تقدیره.

4- یک سری از کاربران از عملکرد تیم مدیریتی و طرز رفتار آنها انتقاد داشتند؛ این انتقادها رو به جا می دونی یا نه؟ خب اول از طرز رفتار بگیم. مطمئناً با این حرف مخالفم. همه مدیران  سعی می‌کنن با کاربرا به خوبی رفتار کنن به طوری که اون ها احساس راحتی کنن و ناراحت نشن. حداقل من اینجوریم. به خود من بار ها شده که توهین کنن و ... ولی کار خاصی نکردم. ی کاربر کاری خلاف قوانین انجام می‎ده، خب خیلی رسمی بهش تذکر داده می‎شه و اشتباهش بهش گفته می‎شه که این کارو دوباره تکرار نکنه. نمی‎دونم کجای این کار مشکل داره. اون کاربرانی که از طرز رفتار مدیران هم ناراضی هستن خودشون می‎دونن چیکار کردن که بهشون تذکر یا اخطار داده شده. شما هر جا هم که بری یک سری انتقادات نا به جا رو می‎بینی. مشکل دیگه کاربرا اینه که طرز بیان انتقاد رو بلد نیستن. البته انتقادات به جا هم وجود داره. عملکرد. خب من اینو قبول دارم که فعالیت یک سری مدیران کم هست ولی هستن مدیرانی که فعالیت خوب و مفیدی دارن.

5- به نظرت نیاز به تشکیل یک جلسه برای تنوع بخشیدن به انجمن وجود داره؟ اگه آره، چه پیشنهادی داری؟ تنوع. من فکر می‎کنم ایجاد تیم تحریریه و خبرنگار انجمن، می‎تونه تنوع خوبی باشه و اگه کسی نباشه که مسئولیت این ها رو قبول کنه من خودم مسئولیت تحریریه های انجمن اگه به وجود بیاد رو قبول می‎کنم چون مدیر اون بخش هم خودم هستم همه چی خیلی خوب پیش می‎ره و حداقل برای مدتی تنوع زیاد می‎شه.

موفق باشی همچنین

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Old.Snake - Old Snake - 02-18-2015

(02-18-2015, 01:29 PM)snake نوشته است: سلام بر دوست خوبم و هومن خان که از آدمای نیک روزگاره سلام بر محمد حسین عزیز. مرسی.

چه خبرا برادر؟ خوبی؟ بی خبر. خیلی ممنون.

یادت هست زمانی که تو صفحه ی اصلی نظر میزاشتی و اکثرا با فن ها درگیر می شدی؟ :D :D :D  آره یادمه. درگیر اونم چه درگیری |: کلاً کار بیخودی بود و هست این فن بازی.

آقا این سن واقعیتو بگو یه ملتی رو از آمپاس دربیار دیگه :exclamation: :exclamation: :exclamation: باشه.

مدیریت بهتره یا نویسندگی؟ کدومو خودت بیشتر دوست داری؟ کدوم سخت تره ؟ هر دو خوبن. هر دو دوست داشتنین و سختی های خودشون رو دارن.

به نظرت دوران نویسندگی زود تموم نشد؟ به شخصه باور دارم که می تونستی خیلی بیشتر تو تیم تحریریه باشی ولی اون یه هفته من نبودم همتون نیست و نابود شدین :huh: :huh: :huh:  نویسندگی که زود تموم نشد ولی دوران تحریریه زود تموم شد. شاید اگه دو هفته دیر تر به تحریریه می‎اومدم وضعیت الان طور دیگه ای بود!

نظرت در مورد من؟ ادم مزخرفی هستم نه ؟ شما یکی از خبرنگاران حرفه ای و نویسندگان عالی هستی که تو اون یک سال فعالیت صادقانت همه چیز به خوبی و خوشی پیش می‎رفت.

به نظرت اگه تو تیم می موندم بهتر بود یا الان که رفتم بهتره ؟ بستگی داره.

یه توصیه ای، نصیحتی، فحشی :D :D :D  و ... به من بده هیچ وقت نیا رو صندلی داغ |: و اینکه از توانایی هات تو نویسندگی و خبرنگاری استفاده کن نزار خاک بخورن که واقعاً عالین.

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Old.Snake - John Watson - 02-20-2015

سلام رفیق که الآن رفاقتمون یک ساله شده هومن جان
چه خبر؟ خوبی؟ خوشی؟سلامتی؟
تاریخ تولد دقیقت رو برای من پ.خ کن!
چرا دیگه نویسندگی نمی کنی هیچ جا؟ من که قلمت رو دوست داشتم...
نظرت راجع به من... کیوان آمیرزاده...آریا و آرش و محمدحسین صفری و اون تیم... کلا چیه؟
روزی چه قدر از زندگیت برای گیمفا می گذره؟
به نظرت روز های خوب اون دوران گذشت یا میشه بود به امید یه همچین روزایی؟
به نظرت من مقالاتم خیلی ضایع است؟ یا خوبه؟ یا بدی نیست؟ تو حوزه گیم! تو حوزه سینما چطور؟
اینم بدون که خیلی خیلی لایک داری... خیلی خیلی زیاد!

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Old.Snake - Station - 02-21-2015

نوبت متقاضی قبلی هم به پایان رسید.
میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_25929.jpg?dateline=1419619570]

[b]EDCL[/b] [تصویر:  buddy_offline.png]
تحریریه
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  tahririe%20site.png]

موضوع‌ها: 4
پلتفرم های شما:
  • PC
میزان اخطار: 0% سپاس ها 1
سپاس شده 10 بار در 6 ارسال

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت EDCL - Purya_Cr7a - 02-21-2015

سلام
خوبی؟
اهل موزیک هستی؟
خارجی یا ایرانی؟
فیلم یا سریال چطور؟
اگه میبینی چی؟
انیمیشن میبینی؟
چی؟
چند سالته؟
ماشین یا موتور داری؟
چه بازی رو دوست داری؟
Fifa یا Pes؟
کنسول بازی داری؟
اگه نداری مشخصات سیستمت رو بنویس.

قشنگترین بازی که کردی چی هست؟
با کدوم بچه فروم بیش تر حال میکنی؟
درسات خوبه؟
کدوم دانشگاه میری؟
چرا این آواتار رو انتخاب کردی؟
به نظرم زشته.نظرت چیه؟
از چه شکلکی بیش تر خوشت میاد؟
ترول میخونی؟
صدات خوبه؟
گیمر حرفه ای هستی؟
روزی چند ساعت پا کامپیوتری؟
بیشتر اینترنت یا گیم؟
Gta v رو بازی کردی؟
TLOU رو بازی کردی؟
چه آدمی رو تو زندگیت بیشتر از همه دوست داری؟
موفق باشی!!!

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت EDCL - EDCL - 02-22-2015

(02-21-2015, 09:41 PM)Purya_Cr7a نوشته است: سلام سلام
خوبی؟ ممنون
اهل موزیک هستی؟ متال و راک کمی هم رپ
خارجی یا ایرانی؟ اکثرا خارجی ولی رپ و راک ایرانی هم گوش میدم البته خیلی کم
فیلم یا سریال چطور؟ قدیما خیلی می دیدم ولی الان به دلیل مشغله کمی از این دنیا دور شده ام
اگه میبینی چی؟ معمولا فیلمای نامزد اسکار رو می بینم، سریال هم در حال تماشای بریکینگ بد و کاسموس هستم
انیمیشن میبینی؟ آره
چی؟ معمولا انیمه و انیمیشن های هالیوودی
[quote pid='154982' dateline='1424538689']
چند سالته؟ بیست و یک
ماشین یا موتور داری؟ فعلا دوپای نیمه سالم
چه بازی رو دوست داری؟  زیادن اگه بخوام چندتا رو نام ببرم bioshock:infinite, watch dogs, COD: و Far cry 3، 4
Fifa یا Pes؟ زیاد اهل فوتبال نیستم ولی فیفا رو ترجیح میدم
کنسول بازی داری؟ سابقا اره ولی الان خیر
اگه نداری مشخصات سیستمت رو بنویس. سیستم من مال زمان ناصر الدین شاهه

قشنگترین بازی که کردی چی هست؟ Bioshock:infinite
با کدوم بچه فروم بیش تر حال میکنی؟ متاسفانه زیاد در انجمن فعال نیستم
درسات خوبه؟ آره شکر خدا
کدوم دانشگاه میری؟ باهنر کرمان
چرا این آواتار رو انتخاب کردی؟ خواننده گروه اسلیپ نات به نام کوری تایلور هست دلیلش هم علاقه به گروهشونه
به نظرم زشته.نظرت چیه؟ هرکسی یه نظری داره به نظر من که نیست
از چه شکلکی بیش تر خوشت میاد؟  ;)
ترول میخونی؟ اره
صدات خوبه؟ اگر به صدای کشیده شدن ناخن روی شیشه بگی خوب، اره خوبه
گیمر حرفه ای هستی؟ سعی می کنم باشم
روزی چند ساعت پا کامپیوتری؟ بستگی داره، گاهی اوقات هیچی گاهی اوقات 10 ساعت
بیشتر اینترنت یا گیم؟ هردو رو در یک حد متعادل نگه می دارم
Gta v رو بازی کردی؟ کمی
TLOU رو بازی کردی؟ گیم پلی کامل رو دانلود کردم دیدم ولی شخصا تجربه نکردم
چه آدمی رو تو زندگیت بیشتر از همه دوست داری؟ خودم :D جدای از شوخی خانواده ام
موفق باشی!!! تو هم همینطور
[/quote]

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت EDCL - جوادی - 02-23-2015

سلام

آیا خواب صبح رو دوست دارید؟
نظر کلیت در مورد غیبت کردن؟
شنیدی می‌گن «تو اجتماع باید گرگ بود. بخور تا خورده نشوی» به این دیدگاه نقدی داری؟ یا نه موافقی باهاش؟
کدوم فیلم حسابی ترسوندت(حالا نه تا اون حد هم)؟
خواننده، بازیگر، کارگردان یا در کل شخص مورد علاقت چه کسانی هستند؟
الگوت تو زندگی چه کسی یا چه کسانی هستند؟
شده یه کاری بکنی و بزاری به حساب یکی دیگه؟
نظرت درباره کلمه های زیر:
جرمی برت
ال پاچینو
طه رسولی
دانیال نوروزی
رسول خردمندی
ژان والژان
رستم
نیکبخت
ارنستو چگوارا
هیتلر
چرا گیمفا نسبت به گذشته افت کرده؟
با تشکر :heart: :heart:

RE: صندلی داغ با حضور تحریریه سایت EDCL - Mental Patient - 02-23-2015

سلام
خوبی؟؟
قشنگترین خاطره ای که داری؟؟
وقتی مدرسه میرفتی از اون بچه های شرّ بودی یا آروم؟
چند بار از دست معلمت کتک خوردی؟
بدترین دعوائی که تو مدرسه کردی با کی بود؟ زدی یا خوردی؟
بدترین حرفی که زدی چی بوده؟بهترینی که شنیدی؟؟
از خودت راضی هستی ؟
نظرت در مورد سری فیلم های هری پاتر چیه؟
فیلم ترسناک دست جمعی حال میده یا تکی؟
بیشترین چه ژانری میبینی؟
بیشتر بازی میکنی یا فیلم میبینی؟
کمترین نمره ای که تا حالا گرفتی؟
کمترین معدلت چند شد؟اگه میخوای جواب نده!
از چه درسی خیلی بدت میاد؟
از چه درسی خوشت میاد؟
کشتی کج میبینی؟
-پرسپولیسی یا استقلالی؟
-تا حالا جن دیدی؟
یه جک بگو بخندیم؟
یا علی