Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Mr.Payne - 07-18-2015

سلام.
خوب هستی؟ سلامتی؟

کلاََ کار من اینه که خواننده ی سوال ها رو به چالش بکشم پس آماده باش برای سوختن!! :|

به نظر من آلات موسیقی از هر نوعی که باشند به درد لای جرز دیوار نمی خورن ولی باز هم مخاطب رو داغون و جذب خودشون می کنن، نظرت در مورد سبک های موسیقی چیه؟ کلا موسیقی به چه دردی می خوره؟!

بازی های رایانه ای فقط جنبه ی سرگرمی دارن و سالانه عده ی زیادی رو مجذوب خودشون می کنند، بیش ترین ساعتی که پای کامپیوتر نشستی چقدر بوده؟

کتاب می خونی؟ اگر رمان می خونی سبکش رو به من بگو، کلاسیک یا پلیسی،جنایی؟!

رپ و متال گوش می دی؟! متال یک سبک کاملا به درد نخوره از نظر من از اول تا آخر یک آهنگ جیغ کشیدن واقعا کار افتضاحیه! اگر متال یا رپ گوش می دی بیش تر سمت چه خواننده ای می ری؟

به نظر تو یک دوست باید چطور باشه؟ می دونم الان می گی دلسوز باشه، حرف دلت رو بزن و بگو چه گونه دوستی رو می خوای؟

غذا معمولا ایرانی می خوری یا فست فود؟!

بهترین نویسنده ی حرفه ای انجمن کیه؟ لطفا اون کسی رو که طبق مقایسات می دونی از همه بهتره بگو، نرو سمت رفیقات! این کار اشباهه!

نظرت در مورد افراد زیر:

خودم(از نظر خودم یک آدم مغرور و خودخواهم!)

حمزه(Last نمی دونم چی چی!!)

خودت:

مدیران گیمفا:

مبین احمدی:

عرفان استادی:

کادر قدیم گیمفا:

امیر محمد جیریایی:

دانیال نوروزی:

میلاد شهرستانی:

پریسا بارافکن:

محمد رزم آرا( :D ) :

رسول خردمندی:

نیما هاشمی:

علیرضا(Maximum Dev):

سعید اسکندری:

بهت می گم یک سری آدم رو لیست کنی!( اسمشون رو بنویس کسایی که تو فروم اینطور هستند)

آدم های خودخواه:

آدم های شوخ طبع:

آدم های همیشه عصبی:

آدم های باحال!:

دیگه بریم سراغ سوال های آسون!:

بهترین بازی عمرت:

بدترین بازی عمرت:

باگ:

افت فریم:

تلخی:

شوری:

چایی اول صبح:

قهوه ی کاپوچینو:

نان خامه ای:

آب نبات:

کودکی:

سر درد:

سرماخوردگی و آنفولانزا:

وحشت:

گریه:

گربه:

پیامبران و امامان(ع):

مستند بقا:

مستند علائم ظهور:

"ایلومیناتی:(Mason's)

مرلین منسون:

آمریکا:

ایران:

اسراء**یل:

خب؛ فعلا خداحافظ عزیزم، انشاءالله سری سوالات بعدی!

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Station - 07-18-2015

(07-16-2015, 10:49 PM)The Last Resort نوشته است: سلام سلام علیکم

بدون مقدمه:
  • چرا گرگ؟ چون وفا داره-چون در درندگی همتا  نداره-چون خیلی سخت اعتماد میکنه-چون اکیپش در اکثر مواقع ثابت و پایداره-چون افرادی که باهاشونه، کم و ثابتن.
  • چرا نارنجی و آبی آسمونی؟ پس چه رنگی؟! در کنار این دو، سبز رو هم قبول دارم.
  • چرا کشک بادمجون؟چون جز غذاهای مورد علاقه مه. برای علاقه در اکثر مواقع،دلیل وجود نداره.
  • واقعا انقد لحن ـم تنده تو فروم؟ در کل نه ولی در بعضی از موارد دیدم که این موردو گفتم. در گفت و گوهای پروفایلی هم از کلمات نامناسب استفاده نکنید.
  • اشتباه خوب من رو یادته؟ نه.
  • اگه اون اشتباه خوب رو نمی کردم، مدیر لایقی می‌شدم؟ نمیدونم کدوم قضیه رو میگید.
  •  آینده میاد یا باید ساختش؟دومی. اومدنش که میاد.
  • نظرت در مورد مقاله‌هام توی فروم و صفحه اصلی (یک قرن پیش |: ) چیه؟خوب بودن، بعضی هاشون عالی. از بعضی پست ها لذت بردیم در زمان خودشون. فقط برام سواله فعالیت این سال هاتون اینه که سر نمایشگاه ها میاید سریع ترد یک بازی رو میزنید و میرید S0 (43)
  • نویسنده ی خوبیم؟ تا حدودی بله :D
  • چرا گاهی اوقات انسانیت خودمونو از دست می‌دیم؟این سوالیه که هرکسی براش دلیل خودشو داره. بنظرم باید یک سری صفات رو داشته باشیم تا انسانیت از بین نره.
  • چرا نامی انقد نوبه؟ ( |: ) از نظر اون، ما همه نوبیم و اون نیست. پس بذارید در دنیای جاهلانه بمانه S0 (43)
  • وقتی نام کاربری منو می‌بینی، اولین چیزی که توی ذهنت میاد چیه؟ اینکه یکی از افراد خاموش و سرد انجمن آنلاین شده ;)
  • قدرت یا ثروت؟ (الان دیگه گاو شیرده یوبیسافت هم می‌فهمه علم بدرد نمی‌خورهD: ) خب ثروت قدرتو میاره دیگه، مشخصه
  • کتاب های تالکین رو خوندی؟ (ارباب حلقه ها، هابیت و اینا) اگه آره، نظرت در موردشون چیه؟ اگر هم نه، نظرت در مورد فیلمایی که پتر جکسون از روشون ساخته چیه؟زیاد میونه خوبی با کتاب خوندن ندارم متاسفانه :@
  • اگر می تونستی اینارو به یه حیوون تبدیل کنی به چی تبدیلشون می‌کردی؟ (رو در وایسی نداریم، جواب ندی بنت می‌کنم D: . ناراحت هم نمی‌شن D: ) کدوما رو؟!! افراد زیر رو؟!!! Confused  بنظرم هر فردی دارای یک شخصیته که کسی اجازه توهین رو بهش نداره. :heart:
 O|d.snake: نظرم رو قبلا گفتم در سری سوالات قبلی
nami 1: نظرم رو قبلا گفتم در سری سوالات قبلی
خودم نظرم رو قبلا گفتم در سری سوالات قبلی
Blue sun: نظرم رو قبلا گفتم در سری سوالات قبلی
rocksteady:نظرم رو قبلا گفتم در سری سوالات قبلی
zack: فعالیت و نویسندگی سابقشو دنبال میکردم و خوب بود ولی بعدش stop کرد. بنظرم دچار چندگانگی شخصیته و تکلیفش با خودش معلوم نیست، خیلی مختصر بگم: S0 (43)
punished snake:نظرم رو قبلا گفتم در سری سوالات قبلی
  • برند مورد علاقت؟ در چه زمینه ای،در کارت گرافیک گیگابایت/در پوشاک، اکو-نکست- کاترپیلار
  • غذایی که بعد از این که می‌بینی حالت تهوه می‌گیری؟ ماکارونی :@
  • ورزش مورد علاقه؟ فوتبال-والیبال-بدنسازی
  • عجیب ترین چیزی که تا حالا خوردی چی بوده؟ (اعم از غذا D:، گِل خیلی  مزه ی عجیبی داره |: ) یادم نمیاد. خب مسلما اگر قبلا شما قبلا چیزی رو امتحان نکردید رو، امتحان کنید برای اولین بار، عجیبه براتون
چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد، اومد باز می پرسم :) اوکی. مرسی از سوالا :heart:

(07-16-2015, 11:47 PM)AMIR-GAMER نوشته است:
  1. چرا خر خونی؟ اول سلام، من خرخونم؟!!! اگه بودم که توی دوران کنکور روزی 2 ساعت به انجمن نمیومدم که!!!
  2. دلیل علاقه ت به نایت مووی چیه؟(مثل من مرتضی؟:) ) اونجا که 3 سالی هست اکانت دارم. بیشتر بخاطر یکی از دوستام  فیلم میگیره میام اونجا. البته کار نایت مووی رو هم قبول دارم. سرعت عمل و کیفیت بعضی بخش هاش بهتر شده ولی بعضی بخش هاش بهتر نشده که هیچ بدتر شد.
  3. عاشق شدی و بهش نرسی بعدش مثل برج زهرمار تو اتاق تنها باشی؟ :| من اسم این جور چیزا رو میذارم لش بازی(مودبان هاش میشه پسر بد بودن 241 )
  4. قبول داری دوران نوبی تو گیم بهترین دورانه؟ اره واقعا. آزادی و همه چی میگی و کسی رو آدم حساب نمیکنه و میاد و میره و کلا شاده :D
  5. نظرت در مورد مدیریت دانیال نورزی چیه؟که الان مدیر نیست.(با کسری مقایسه نکن و بگو) والا فقط مدیریتش رو دیدم و لمس نکردم.در کل درباره اش نظری نمیدم.
  6. بهترین کارتونی که دیدی چی بود؟ من Spirited Away (2001) چون همیشه تنها بودم اون موقع ها. اوووو، دوران کودکی که خیلی دیدیم. زیاد یادم نمیاد لاکپشت نینجا و کارخونه هیولا و ملوان زبل و آلیس و...
  7. مرتضی براا چی رفت؟ خسته شده بود دیگه. حال نداشت. گیم صبر و حوصله میخواد خودش، چ برسه ب مدیریتش
  8. اندروید  یا Ios؟اولی.
  9. به پارکور علاقه داری؟اصلا چرا تو ایران این ورزشو درک نمی کنن؟اصلا چرا هیچی رو درک نمی کنن؟به پارکور که علاقه خاصی ندارم ولی شنیدم اینایی که کار میکنن،حتما بیماری های مفصلی و استخونی میگیرن. یکی از دوستام پاکور کار میکرد.واقعا آدم عجیبی بود! در کنار پارکور،شجره نامه هرچی رپر و تمام رپ های ایرانو درآورده بود. اصلا غول بود.
  10. کدوم معلمتو بیشتر اذیت می کردی؟(خودم فیزیک) حسابان و عربی :D

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - GUN-AGE - 07-18-2015

سلام
معمولا کم پست میزارم ولی خب گفتیم بیایم یه چنتا سوال بپرسیم  فقط هی ننویس بعدی

بریم؟

اگه اشتباه نکنم تو تایپیک پست های انتقادی یه سری از دوستان چنتا ترول از مدیران ساختن نظرت در مورد اونا چیه؟ بن شدن عایا؟

وقتی به کسی اعتبار میدین چه حسی دارین؟

نظرت درمورد سایت های همسایه چیه؟

نمیدونم بدونی یانه ولی میخواستم بدونم چرا تو کلید سول همچی یهویی بود؟ یهو طرف رفت دوباره رفت سراغ موسیقی؟ مگه دنبالتون کرده بودن؟ نمیشد یکم با مقدمه برین جلو؟

چرا این سری جدید مله بر خلاف قبلی که هر ماه یکیش میومد داره دوماهی یبار میاد؟

تیم جدید تحریریه رو بیشتر قبول داری یا اونا که رفتن؟

توی یه قسمت از خانواده گیمفا گفتین شوالیه های سیاه دقیقا با کیا بودین؟

چرا تو صحفه اصلی اینقدر رو اسپما حساس نیستین؟ اینجا طرف چیزی بگه از شیش طرف بن میشه!

نظرت درمورد سیستم لایک و دیسلایک سایت و اون بابایی که میاد همرو از بالا تا پایین منفی میده چیه؟

مشخصا خودتونم یه کاربر ساده بودین اون موقع از کدوم مدیر بیشتر از همه بدت میومد؟

چرا بخشی مثل سینما + تو فروم نیست؟ همون انیمیشنارو هم که میزاشتین دیگه نمیزارین چرا؟

رسول خردمندی چرا رفت؟

یه سری مقاله به نام زرشک نامه یا همچین چیزی تو سایت بود الانم که دیگه نیستش نمیخواین بگین طرف کی بود؟

نمیدونم اخباریو که مینوشتم میخوندی یا نه اگه آره نظرت ذرباره اونا چی بود ادامه بدم؟ چه پیشنهادی داری؟

رشته دوران دبیرستان؟

بازی سازای ایرانی رو در چه سطح میدونی؟

چت رومم که ول شد نه؟

خب دیگه همینا بود خسته نباشی

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Amir Hidden - 07-18-2015

سلام گفتم من بی نوا هم چند تا سوال بپرسم.      خوبی ؟ .          

رشتت تو دانشگاه چیه ؟
علاقه به درس داری ؟
چند ترم مشروط شدی ؟
دوس دارش شغلت چی باشه ؟
شغل پدرت چی بوده ؟ (اختیاری)

کلا زندگی خودتو تو یه کلمه برام خلاصه کن ؟
پی سی داری ؟ کنسول چی ؟
قبول داری پی سی مضخرف ترین وسیله برای گیمه ؟
قبول داری ایشک سونی به گردپای وان هم نمیرسه ؟ (اینده)
چرا وان انقدر عالیه ؟
چرا انحصاری هاش انقدر توپه ؟
چرا کنسول و انحصاری های سونی مصخرفه ؟
نظرت درباره من ؟

زن داری ؟ بچه چی ؟
دوس داری خوانواده تشکیل بدی؟
ادم مذهبی هستی ؟ (نماز روزه و ....)
حالا یه سوال که از همه مهم تره
چرا بنظرت اقا مرتضی انقدر عصبانی بود و دوست داشت همه روبن کنه با همه برخورد کنه و کلا به حلق اویز و له و لورده کردن کاربرا علاقه داشت؟
ممنون سوالاتم کاملا پراکنده و نا مرتب و مسخره بود خخخخ ممنون که خوندی

(07-17-2015, 12:39 AM)Purya_Cr7a نوشته است: سلام آقا امیر سلام بر اقا پوریا عزیز
خوبی؟ خوبم مرسی.
چه میکنی با مدیریت؟ مدیریت میکنیم دیگه :D
بیشتر اهل بازی هستی یا فیلم یه آهنگ؟آهنگ بیشتر. اهل هر سه هستم ولی به هرکدوم تایم خودشو میدم
آهنگ چه سبکی و چی گوش میدی؟ والا بیشتر سبک قدیمی و سنتی. رپ و متال و پاپ هم گوش میدیم.
فیلم چه طور؟فیلم که همینجوری بهمون میرسه ولی فرصت دیدن پیدا نمیشه راسیتش.
بازی چی؟ بازی هم نزدیک به 3 سالی میشه که سالی 4-6 بازی بیشتر انجام نمیدوم. اون هم بازی ها مورد علاقه ام
:D
چه قد برا خانواده وقت میزاری؟ خب طبیعتا دنیای واقعی مهم تر از مجازی و مخلفاتشه. تا جایی که بتونم در اختیار خانواده هم هستم
کدوم دانشگاه درس میخونی؟ معلوم نیست. تازه کنکور دادیم. اینجوری که بوش میاد، آزاد هستیم :(
معدلت چند شد؟ واقعا درس خوندن رو از سال 4 شروع کردم و بقیه سال هارو چرخیدم،البته چرخیدن با سواد ;)  معدل دیپلم شد بالای 18.70  شد. پیش دانشگاهی هم که مهم نبود برام :D
چه حیوونی رو دوست داری؟ سنجاب-گرگ-طوطی و پرندگان خونگی-البته خروس لاری هم دوست دارم. اگه  نمیدونید چیه، فقط به این عکس نگاه کنید و تا ته اش برید :D
چه اسمی رو؟ علی--شهاب-امیر-و.....
رنگ و غذا رو نمیپرسم قبلا فهمیدم : خدا خیرت بده که حداقل بقیه سوالات رو خوندی که جواب دادم :D
مشخصات سیستمت رو مینویسی؟ کارت 6570 و سی پی یو 3.1 گیگاهرتزی و رم 8 و هارد 2 ترا
خودت ساز میزنی؟ نه ولی افسوس میخورم چرا در حرفه موسیقی چیزی رو یاد نگرفتم :(
منو چه قد میشناسی؟ قبلا بیشتر میومدید ولی الان کم پیدایید ;)
کاربر HardCoreGamer رو یادته؟قبلا مدیر بود؟ بله. جز طرفدارن تیلور هستش Wall. مدیر خوبی بود ولی مدت زمان کمی باهامون بود و دلیلش هم دلیل درستی بود،رسیدن به زندگی واقعی :heart:  
اسم کوچیکش میدونی چی بود؟ نه والا، میدونستم ولی یادم رفته راستش. ماشالا با 10 نفر حرف نمیزنم که! n  نفرن با مشخصات متفاوت
میدونی کدوم شهره؟ فکرکنم طبس S0 (19)
کم پرسیدم دیگه خدا خیرت بده. /ممنون از اینکه وقت گذاشی و پرسیدی :heart:
:D

(07-17-2015, 03:31 PM)Sherlock Holmes نوشته است: سلام امیر جان. نماز و روزت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه. سلام کاکو :D

چون سوالات متنوعی می پرسم بخش بندیشون می کنم تا مفهومی تر بشه.

گیمفا

سپتامبر 2013 تو رو یاد چی می ندازه؟ اگه تاریخ ثبت نامم رو میگی که باید بگم یاد شروع از صفر میندازه. در کل قبل 2013 هم در خدمت بودم ولی با یکی از اکانتای دوستان دبیرستان که کلا 2بار آنلاین شد باهاش و ارسال هم 1 یا 2 تا داشت :cool:

سوال رایجی که بین کاربرها زیاد شنیده میشه، این هست که چطور به این جا و این مقام رسیدی؟ نه تنها تو بلکه در خصوص تمام مدیران این موضوع صدق می کنه. خب طبیعیه حامد.باید سختی کشید،باید ریاضت کشید و آموخت تا به جایی برسی. از چندین بار مبتدی بودن و چندین بار کاربر ساده بودن تا چندین بار تحریریه و مدیر انجمنی و ارشدی و کل.

در مسیری که طی کردی چه سختی هایی وجود داشت؟ با چالش هم رو به رو شدی؟ مسیر من بنظرم ساده نبود، اوایلش هم صاف طی نکردم که بگم "نه همه درد و رنج ها رو کشیدم و دیدم". اوایل چندین بار مبتدی و کاربر شدیم و بعد کاندیدا و مدیریت تا رسیدن به اینجا. پس پستی و بلندی زیادی وجود داشته برام. بنظرم مهم ترین مشکل، نبود وقته که باید با تنظیم کردنش، باهاش کنار اومد. چالش اصلی، استفاده بهینه از وقت هست. یک معلم زبانی داشتم که همیشه میگفت"در ایران؛تنها چیزی که راحت هدر میره،وقته.پس قدرشو بدون پسر". :heart:

خدا رو شکر دیگه سازهای منفی در خصوص انجمن شنیده نمیشه. این نشون میده که مدیریت خوبی داشتی. برنامه های آیندت برای انجمن چیه؟ساز منفی،معمولا بخاطر عکس العمل یا جمله یا رفتاری از مدیران بوجود میاد،بخصوص مدیران قرمز(چه کل انجمن چه کل سایت). مسلما ساز منفی بوجود اومده و میاد. مهم، پیشگیری و نحوه صحیح غلبه بر این جوهاست که ماها بلدیم.

اگر یه فرصت بهت داده بشه که به یک روز قبل از روز ثبت نامت در سپتامبر 2013 برگردی، بازم اقدام به ثبت نام می کنی؟ اره. چرا که نه.

شخصی

امیر، آدم منطقی هستی یا نه؟ طرز برخوردت با مسائل دشوار و مخالف میلت رو شرح بده. بنظرم قبلا نبودم ولی الان شدم. طرز برخورد هم بستگی به نحوه استنباط و فهم مشکل داره. طبیعیه، سرکوب و زور همه جا جواب نمیده. سعی میکنم متناسب با زمان و نوع مشکل،برخورد های لازمه رو انجام بدم.

از زندگی که داری راضی هستی؟ تا حالا شده با خودت بگی: چرا اون داره و من ندارم؟ مسلما بله. ناشکر نیستم. کوچی بودیم،حتما همه جمله"چرا اون داره و من ندارم" رو به والدین گفتیم، ولی با بزرگتر شدن، هرگز این جمله رو نگفتم.

همیشه شاکر خدا بودی؟ بله.در دلم شاکر بودم. :)

طبیعت آدمی این هست که وقتی به جایی میرسه، مغرور میشه. تا حالا به خاطر مکان و جایگاهی که در اجتماع داری مغرور شدی؟ مکان و جایگاه من در جامعه خیلی بالا نیست که بخوام مغرور شم. بنظرم این سوالتو واسه دنیای مجازی مطرح کردی که باید بگم، قبلا بله شدم ولی فهیمدم اشتباهه و درست نیست. خاکی بودن مهمه :heart:

اگر یک روز همه کاره ی مملکت می شدی، اولین برنامه ای که داشتی چی بود؟ این بود که طرز فکر ملت رو درست میکردم. ریشه رو پیدا کنیم و درستش کنیم، بقیه حل میشه :heart:

آروزی بهترینا رو دارم  همچنین. امیدوارم موفق باشی. قربانت :heart:

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Arash-Fire - 07-18-2015

لطفا به همه  جواب بده
سلام
حال شما خوبه خوب هستین؟
بین اینا کدوم؟
tlou-dyniglight
falout4-witcher3
batman arkham knight-uncharted4
ps4-x1-
ps4-pc
x1-pc
رنگ موردعلاقه؟
نظرت درباره:
اواتار
امضا
 من
خودت
علیرضا قاسمیان مقدم
حامد زاهدی
مبین احمدی
مجید نصر
مهرشاد ابراهیمی
عیسی پور
last of amir
ماشین موردعلاقه؟
شهر موردعلاقه(داخلی-خارجی)
کشور مورد علاقه(به غیر از ایران)
نظرت درباره توافق هسته ای؟
اخلاقم چجوریه؟ همه که میگن بد اخلاقی و عصبی هستی :@

شاید این داستان ادامه داشته باشد... :D

(07-18-2015, 12:24 PM)nami 1 نوشته است: سلام من دوباره اومدم سلام... وای خدا بخیر کنه :D
فکر کردی مگه الکیه که من به همین اسونی ولت کنم؟ کلا سمجی :blush:
ایندفعه سوالام کمتره!!! اره معلومه.دو بخشش کردی که هر کدومش یه طوماره :-/

نظرت در رابطه با امضا و اواتار من!!؟؟ جوکر. استوره دیوانگی :217: البته به مد مکس هم میگن :D  نظری ندارم ولی معلومه الکی عوض کردی پروفایلتو :cool:  
شخصیت بازیگرش رو دوست داری؟ صد البته
فیلمش رو خواهی دید؟ اگر فرصت شه حتما میبینم
بنظرت میتونه فیلم موفق بشی؟ شاید :huh:
اون جوکری که توی سه گانه ی نولان بودش رو بیشتر دوست داری یا این رو؟ خب مسلما جوکر 3گانه
بهترین قسمت از سه گانه ی بتمن نولان چی بودش؟ هم دارک نایت هم دارک نایت رایزز :)
به نظرت چرا همه از بن افلک بدشون میاد؟ چون جای کریستین بیل رو گرفت. البته خیلی ها نقش بتمنو بازی کردن مثل بیل-افلک-ویلسون-کلونی و....
خب این از فیلم و سریال:D
حالا بازیش
به نظرت نمره ای که میخوای بهش بدی چنده؟ اگه آرکهام نایتو میگی،تجربه اش نکردم هنوز چون کرک نشده،ولی بهش 8از 10 میدم
ایا عنوان موفق شده؟ بله تا حدودی
الان که هنوز بازی نکردی به نظرت بزرگ ترین مشکل بازی چی بوده؟ ظاهرا بهینه نشده و روی pc تست آنچنانی نکردن.
به نظرت بتمن پیروز میشه یا ارکهام نایت؟ بعضی از سوالات از فووش هم بدتره Wall
بریم به سوی گیمفا:|
چرا انجمن اینقدر باگ داره؟ چون قالب عوض شده.چون هرجایی بالاخره باگ داره.
ماشالله قالب قبلی هم کم باگ نداشت گذشته ها گذشته :D
چرا یکدفعه همش رو درست نمیکنند؟ چون مشکلات یک دفعه ای ظاهر نمیشن. ;)
چرا امضا ها 350 تا حرفه؟:| فکر کن من امضایی که الان داشتم باا اون حرفایی که پایینش زدن بیشتر از 350 تا حرف شد:|| اخه واقعا ریلی؟350 تا شد تا کار شما هنردوستان راحت شه برادر. بد کاری کردیم؟ :huh:
اقا من که زیاد حرف نمیزنم=)) من خوش حرف هستم، پر حرف نیستم که اره... خوش حرفی و تو؟!! Blink سر حرفم بودم و هستم، همون پرحرف خودمونی
مهم ترین و کاربردی ترین بخش توی فروم چیه؟ بنظر شما چیه؟! من میگم مشکلات بازی ها
به نظرت چرا اکانت های من پاک شده بود و فقط بن نشده بود؟ چون1. شدیدا رو اعصابی 2. کارت با بن راه نمیوفته 167 . مراقب این یکی هم باش Ghelion
به نظرت سیا.ست کاری اقای کیانی چی بود؟ کلادوست داری کرم بریزی،مگه نه؟! :dodgy:
به نظرت اقای کیانی در کارش موفق شد؟ از نظر شما نه ولی از نظر من تاحدودی.
الان از وضعیت انجمن راضی هستی؟(پ.ن : با وجود من مگه میشه ناراضی باشی :D ) بله تا حدودی. گفتم که جای پیشرفت داریم :heart:
به نظرت بازی دیویژن میتونه موفق باشه؟ وقتی میدونی من فنشم، چرا میپرسی؟!! بنظرم میشه ولی نه در حد رتبه 1 یا 2
خب به سلامتی فن سونی هم که هستی:| اره. مشکلیه؟! :D
چرا ps4 نمیخری؟ خدا بخواد میخرم.
به نظرت لست اف اس 2 کی میاد؟  بهتره از سعید خزایی بپرسی، چون اومد پیشم که آپریل فول فروم رو با لست آف آس2 شروع کنه که نذاشتم 3
گیمز کام به نظرت سونی بازی ای رو معرفی میکنه؟ فکر نکنم. بیشتر نمایش و جذابیت رو درش میبینیم
به نظرت گوتی سال برای چه بازی ای هست؟ مسلما آنچارتد
بازی اوپن ورلد که دوست نداری نظر راجع به RPG چیه؟ آخ گفتی. RPG باید وقت و حوصله اش باشه، وگرنه اینم تا حدودی...... بله :D
نقاط ضعف GTAV رو توی چی دیدی؟ گرافیک ضعیف و باگ.
با واچ داگز بیشتر حال میکنی یا جی تی ای؟ واچ داگزو بازی کردم ولی GTA V رو در حد 15 دقیقه.بنظرم واچ داگز. قط نمیدونم چرا میگن واچ داگز از جی تی ای کپی رفته S0 (18)
چرا اون ویدئوم رو دانلود نمیکنی؟ چون میدونم چیپه، مثل خودت Eee
خب اینم از سری دوم :rolleyes: به نفعته زودتر جواب بدی و نفر بعدی صندلی داغ رو بیاری تا دیگه سوال نکنم :D اینی که من دارم میبینم، تا ساعت آخر ازم سوال داری
خداحافظ و عیدت مبارک ادامه داره ظاهرا.../ عید تو هم مبارک :heart:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل‌قول:
  • چرا نامی انقد نوبه؟ ( |: ) از نظر اون، ما همه نوبیم و اون نیست. پس بذارید در دنیای جاهلانه بمانه [تصویر:  s0%20(43).gif]
اقا یعنی چی ؟؟ خجالت نمیکشید؟=)) شخصیت منو چرا خراب میکنید=)) الان میخوای جلو من دعوا راه بندازی؟! تقصیر خودته دیگه! راجع به عالم و آدم میگی ولی نمیخوای کسی ازت بگه. من که هرچی گفتم ازت راست بوده 113
حمزه:| 
حمزه رو دوست داری به چه حیوونی تبدیل کنی؟(البته تبدیل کردن نمیخواد ولی حالا اگر بخوای از این حیوان به حیوان دیگه ای تبدیلش کنی چه حیونی در نظر داری؟ Barare
چیکار به سوالات سری قبلی ها داری؟! دیگه خوشم نمیاد از لفظ حیوون برای همدیگه بکار ببرید. شخصیت و شعور هم خوب چیزیه
دوستان مطلع باشید در قسمت دوم این سری سوالات، خطوط قرمز رنگ ماله سوال کننده اس نه بنده
من کسی رو نوب نمیبینم مگر اینکه به من ثابت بشه و نظراتش رو ببینم و از نظر من شما نوب نیستید(نظر من خیلی مهمه این رو از عکس بگیرقاب کن بزن دیوار اتاقت Eee )
اقا جان من، شخصیت منو خراب نکنید:D یکم تلاش کنید شخصیتتون رو بالا ببرید به من چه اخه S0 (42) S0 (4)  تو بقیه رو نقد نکن،من و حمزه پیش کشت. ;)
برای عذاب بیشتر سوالام رو اضافه میکنم=)))))) عذاب نیست، مریضیه... کرمه...
برو که بریم
در رابطه با حواشی سایت های گیم
نظرت راجع به تکین گیم؟ خوب شدنرفتم واسش خبرنگاری سخت افزار کنم،چون دیدم بعله...فلانی رو آوردن اونجا و سریع در خواستمو پس گرفتم.
به نظرت سایت ***** موفق بودش؟ اسمش معلوم نیس. ستاره دار شده ;)
از مدیر های ***** خوشت میاد؟  اینم اسمش معلوم نیس :@
اگر ادم بخواد یه سایت گیم بزنه باید به چه نکاتی توجه داشته باشه؟  یه سری بچه مچه نه سایت وزده باشن نه توش باشن :D چه میدونم.  فقط ثبات رو در تیمش نگه داره خیلی خوب میشه. از 0 به 100 رسیدن با روش درست مهمه
دلیل وجود کاربر های نوب در سایت اصلی؟ واقعا نوب رو برام تعریف کن؟! بنظرت تو  و یه جماعتی دیگه شورشو در نیاوردید از بس لفظ"نوب" رو بکار بردین؟؟!! نوب های واقعی شمایید که دنبال بقیه اید و ازشون ایراد میگیرید.شمایید که تا چیزی میبینید شروع به اظهار نظر میکنید.. آقایون همه چی دون، بجای اینکه بیاید بگید"ههه...فلانی اومده اینو گفته.. خخخ اونو ببین چی گفته زیر کامت.."، برید شخصا و محترمانه به طرف بگید اشتباهه حرفش. نه اینکه یک کلاغ 40 کلاغ کنید بعد بگید نوب
نظرت راجع به صد درجه ی سایت گیم ایمگ چیه؟ بی حاشیه و پایدار
نظرت راجع به مطالب اختصاصی که در صفحه ی اصلی قرار میگیره چیه؟ دست کسایی که این جور مطلب هارو میزنن درد نکنه. :heart:
خب بسه در رابطه با حواشی
برو که بریم قسمت بعدی:| 
دنیای مجازی رو چگونه توصیف میکنی؟دنیای کاملا جدا از زندگی واقعی
چطوری میتونی بین دنیای مجازی و زندگی ات تفاوت قائل شی و اون یکی بر دیگری تاثیر نداشته باشه؟ واقعا بنظرت سوال مسخره ای نیست. چی میپرسی؟!! :@
چه سنی رو مناسب ازدواج میدونی؟در دنیای فعلی، مسلما 23-25 سالگی
چند تا سریالی که دیدی رو نام ببر؟ Wall
سریال ایرانی یا خارجی؟هر دو
از مبین نت اینترنت داری؟ چرا نتت رو عوض نمیکنی؟اره. کاملا ناراضی. مجبورم به دلایل شخصی :cool:
سرعت ایده عال اینترنت رو چند میدونی؟ با اشتراک 512 بشه با سرعت حداقل 400 دانلود کرد
مولتی بتل رو بازی کردی؟ نظرت راجع بهش چیه؟نه
خب دیگه فکر کنم بس باشه:| واقعا انرژی تموم شد؟!! منکه بعید میدونم :D
Confused0 (40):  اگر کاری نداری من برم  برو بسلامت. فعلا
 فرررررررار :gameemag.ir_smiley (62):

(07-18-2015, 12:53 PM)mahan-shadow نوشته است: خب  گفتم جام خالی نباشه :D 
سلام علیک سلام
نمیپرسم خوبی پس میدونید خوبم :D
ولی از اون گذشته، خوبی بلی
شوخی بود معذرت میترسم بن  شم پس شوخی نمیکنم
قدتو دقیق بگو بیش از 185 سانت
به نظرت با این ادمای انجمنو سایت که برای من شخص ارکام نایتو اسپویل کردن باید چی کار کرد؟؟ هیچی. تشکر کنید که شفاف سازی شده 120
نظرت در مورد من :D نظری ندارم واقعا. شناختی از شما ندارم راستش
بلو سان در سری سوالات قبلی گفتم
به نظرت ایران چند ساله دیگه به گیم گیمر اهمیت میده؟؟ شاید این جمعه...شاید امسال...شاید سال های بعد...شاید هیچوقت :D
شکلکه مورد علاقه ت S0 (24) Wall S0 (43) S0 (2) Ghelion
فیلم مورد علاقه ات راجع به فیلم وسریال قبلا گفتم
نظرت در مورد امیر ففلو :D خیلی مختصر و مفید S0 (43)
جاسم بربری از این جاستین بیبر بشدت متنفرم
سلنا گومز قبلا به آهنگ هاش گوش میدادم ولی الان ها زیاد جالب نمیخونه
ماهواره دارین Eee خیر
به نظرت اینده دار ترین کاربر کیه نمیدون ولی هرکس تلاش کنه، به خواستش میرسه
به نظرت کدوم کاربر امروز فرداست که بن بشه :huh:
من که بن نمیشم؟؟ S0  :huh:  
سایت یا فروم هر دو
نوبای سایتو چی کار میکنی؟؟ Wall
از چه جور  ادمی بدت میاد از دوستانی که احساس همه چی دون بودن بهشون دست بده-از کسانیکه ظاهری رفتار میکنن-از کسانی که تقلید کورکورانه میکنند-.....
خب همین بود
مرسی بابت وقتی که دادی مرسی از شما :heart:

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Zoom Hunter - 07-19-2015

گفتم منم یه چند تا سوال کنم که جام خالی نباشه

چه رشته ای میخونید؟
میخواید چیکاره شید؟
اگه به شما یک میلیون دلار بدن چه میکنید؟
به نظر شما چرا وقتی کاربران ساده مثل من یا بقیه وقتی میخوان با مدیران سایت دوست بشن و حرف بزنن یه حس ترس بهشون میده؟
یک مدیر باید چجوری باشه؟
نظرتون درباره افراد زیر:

من:
اقای زاهدی:
spartacus:
اقای نوروزی:
اقای خردمندی:
اقا کسری نراقی:

نظرتون درباره بازی های زیر:

Watch dogs:
the elder scrolls iv:obilivion
sims4:
sims3:
Just Cause 2:
Gta v:

نظرتون درباره بازیگران زیر:
رامبد جوان:
نیما شعبان نژاد:
داریوش فرضیابی:
حسن معجونی:
محمد رضا گلزار:
امین حیایی:
Grant Gustin:

درباره ی خواننده های زیر:
میثم ابراهیمی:
حسین توکلی:
احمد سعیدی:
مرتضی پاشایی:
عماد طالب زاده:
ارمین:

ارژانتین یا برزیل؟
به نظرتون پیش بینی ها واقعیت دارند؟
یه نصیحت به من می کنید؟
چرا همه به هم میگن نوب؟

امیدوارم شاد و موفق باشید

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - BadBoy4Ever - 07-19-2015

ببخشید که دیر وارد عمل شدم منم یه چنتا سوال مطرح کنم از مدیر عزیزمون :

نظرت درباره بازی های زیر :

ویچر 3 »

جی تی ای v »

واچ داگز »

بهترین خاطرت از دنیای گیم :

بهترین خاطره زندگیت :

ژانر مورد علاقه سینمایی :

ژانر مورد علاقه بازی :

نظرت درباره من :

نظرت درباره خودت :

نظرت درباره پیشرفت بازی سازی در ایران :

نظرت درباره پلتفرم PC :

همین دیگه موفق باشی

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Last Warrior - 07-19-2015

سلام بر حاج امیر
قبل از هر چیز
مکه مشرف شدی؟( چون حاج امیر میگن دوستان میپرسم)
احوالات؟ خوبی، خوشی، سلامتی؟
الان احساست چیه؟
خب بریم سراغ سوالات انجمنی . . . 
توی کشتی مدیریت اوضاع و احوال چطوره؟ خوش میگذره؟( کشتی رو هم با فتحه بخون هم با ضمه هم با کسره)
چند نمونه از کار‌های مثبتی که برای پیشرفت انجمن انجام دادی بگو. چند کاری که باید در آینده انجام بدی رو هم بگو.
تا حالا شده پس از اخراج شخصی از انجمن تأسف بخوری؟
بهترین مقاله‌ای که در انجمن خوندی؟
لیست سیاه که نداری؟سفید چطور؟
چه دوره‌ای از حضورت رو در انجمن بیشتر دوست داری؟
حسی رو که در اولین روز ثبت نام در انجمن داشتی بگو؟
حسی رو که در اولین روز مدیریت در انجمن داشتی بگو؟
رفیق‌ترین رفیقت در انجمن؟
کدوم بخش انجمن رو بیشتر دوست داری؟( از نظر فعالیت و از نظر جذابیت)
تا حالا به دوران بازنشستگی فکر کردی؟ فکر میکنی یا بهتره بگم دوست داری در اون دوران چه خاطره‌ای بجا گذاشته باشی برای انجمن و کاربرانش؟
.
.
.
خب بریم سراغ سوالات غیر انجمنی . . .
کتاب یا مجله میخونی؟ نام ببرید( 2 نمره :D )
از کدوم درس بدت میاد؟ از کدوم خوشت میاد؟
چند مورد از صفات خوبت رو بگو( از نظر خودت)
کجای دنیا رو دوست داری از نزدیک ببینی( ایران و جهان)؟
یکی از افراد مشهوری که دوست داری باهاش ملاقات کنی؟
اولین بازی رایانه‌ای که انجام دادی؟
سخت‌ترین بازی که انجام دادی؟
بهترین لحظه‌ای که توی یه بازی دیدی یا داشتی؟
کدوم بازی رو تموم نکردی؟
کدوم بازی رو چندین بار تموم کردی؟
الان هم نویسندگی میکنی( حداقل برای خودت یا ...)؟
بهترین مقاله‌ای که نوشتی؟
بهترین مقاله‌ای که در نت یا غیر نت خوندی؟

.
.
.
و سه سوال پایانی . . .
5 فیلمی که 10 از 10 میدی بهشون؟
5 بازی که 10 از 10 میدی بهشون ؟
تأثیرگذارترین جمله‌ای که خوندی یا شنیدی؟
همین دیگه... خسته نباشی و
موفق باشی S0 (24)