Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - BadBoy4Ever - 07-20-2015

(07-20-2015, 05:18 PM)j@v@d نوشته است: من فقط یک سوال دارم چرا چت نواری قرار نمیدید توی سایت خیلی به درد می خوره

تیم اسپیک سایت راه اندازی شده که امکان چت رو برای کاربرا فراهم کرده و نیازی به چت باکس نیست

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن station - Station - 07-20-2015

(07-19-2015, 04:29 AM)Last Warrior نوشته است: سلام بر حاج امیر  سلام بر دوست عزیز، اقای سجاد :heart:
قبل از هر چیز
مکه مشرف شدی؟( چون حاج امیر میگن دوستان میپرسم) نه متاسفانه. قسمت شه، حتما میرم.
احوالات؟ خوبی، خوشی، سلامتی؟ شکر خدا، هر سه :D
الان احساست چیه؟ واقعا وقت ندارم و عجله دارم :D
خب بریم سراغ سوالات انجمنی . . . 
توی کشتی مدیریت اوضاع و احوال چطوره؟ خوش میگذره؟( کشتی رو هم با فتحه بخون هم با ضمه هم با کسره) بله خدارو شکر همه چی آروومه :D  و خوب. راضی ;)
چند نمونه از کار‌های مثبتی که برای پیشرفت انجمن انجام دادی بگو. چند کاری که باید در آینده انجام بدی رو هم بگو. شما باید بگید، از نظر شما چیه؟! هدف بنده خدمت به گیمفاست.
تا حالا شده پس از اخراج شخصی از انجمن تأسف بخوری؟ قبلا بله. بنده حس وحال فرد بن شده رو درک میکنم.قبلا چون دست بسته بودم، اگر کسی رو بن میکردم،واقعا ناراحت بودم چون دستور باید اجرا میشد. ولی الان اصلا دلم نمیسوزه، چون تا میتونم از بن کردن پرهیز میکنم،و این یعنی اگر کسی بن شد،بدونید اصلا ناراحت نیستم چون خیلی تذکر دادیم و گوشزد کردیم و صبر زیادی هم کردیم ولی طرف گوش نمیکنه.
بهترین مقاله‌ای که در انجمن خوندی؟  مقاله که زیاد بوده، الان ها، مقاله آنچنانی چشمم رو نگرفته راسیتش. :(
لیست سیاه که نداری؟سفید چطوره؟   لیست سیاه دوستان رو میگید یا لیست سیاه کلی انجمن؟!! :cool:
چه دوره‌ای از حضورت رو در انجمن بیشتر دوست داری؟  دوره ای که با تگ های پایین تری بودم :D  ولی جدا، دوره ارشدیتم رو خیلی دوست داشتم. واقعا دوره خاصیه بنظرم. ولی حیف که برام کوتاه بود :(
حسی رو که در اولین روز ثبت نام در انجمن داشتی بگو؟ نمیشه بگم :D
حسی رو که در اولین روز مدیریت در انجمن داشتی بگو؟ گفتم بالاخره به حقمون رسیدیم :D ولی جدا از شوخی، هر وقت که تگ مدیریتی گرفتم، احساس مسولیت بیشتری کردم :heart:
رفیق‌ترین رفیقت در انجمن؟ هستن دوستان قدیمی و فعلی. در سری سوالات قبل گفتم
کدوم بخش انجمن رو بیشتر دوست داری؟( از نظر فعالیت و از نظر جذابیت) بخش راهنمایی در بازی و بخش دانلود و سخت افزار. بخش اولی که بشدت مهمه برامون،بشدت.
تا حالا به دوران بازنشستگی فکر کردی؟ فکر میکنی یا بهتره بگم دوست داری در اون دوران چه خاطره‌ای بجا گذاشته باشی برای انجمن و کاربرانش؟ بله. کلا من یکی از خصلت هام اینه، همیشه ته ماجرا رو نیگاه میکنم، واقعا دارم میگم. S0 (24) به اون دروان هم فکر کردم. دوست دارم که وقتی رفتم، نگن آخیش نگن حیف شد،بگن........ :heart:
.
.
.
خب بریم سراغ سوالات غیر انجمنی . . .
کتاب یا مجله میخونی؟ نام ببرید( 2 نمره :D )  قبلا هم گفتم، با مطالعه رابطه خوبی ندارم متاسفانه :(
از کدوم درس بدت میاد؟ از کدوم خوشت میاد؟ از فیزیک و شیمی و ادبیات خوشم میاد ولی از هندسه و  جبر و برخی از بخش های ریاضی تنفر دارم. :@
چند مورد از صفات خوبت رو بگو( از نظر خودت) قبلا هم گفتم، شماها باید بگید نه من.
کجای دنیا رو دوست داری از نزدیک ببینی( ایران و جهان)؟ ایران، شهرکرد.جهان هم مسلما کلش. جهان گردی خوبه :D
یکی از افراد مشهوری که دوست داری باهاش ملاقات کنی؟ نمیشه برادر بگم. بحث راه میوفته. ;)
اولین بازی رایانه‌ای که انجام دادی؟  چه سوالایی میپرسید، :idea: واقعا یادم نمیاد :-/
سخت‌ترین بازی که انجام دادی؟ ی بازی بود تو سگا، اسم باحالی داشت، یه 5 باری دسته رو شکوندم تا تمومش کنم ;)
بهترین لحظه‌ای که توی یه بازی دیدی یا داشتی؟  واقعا یادم نمیاد ولی بازی های کرایسیس،لست آف آس-کال آ، خوارز برام لحظه های خوبی داشتن
کدوم بازی رو تموم نکردی؟ اوووو... خیلی/ مهم لذت بردن از بازیه، نه تموم کردن :cool:
کدوم بازی رو چندین بار تموم کردی؟ قبلا ها که تا بازی های شوتر رو بالای 3 بار تموم نکنم ول نمیکردم :D
الان هم نویسندگی میکنی( حداقل برای خودت یا ...)؟ قبلا نویسندگی میکردم ولی الان برای خودم و عشقی مینویسم ;)
بهترین مقاله‌ای که نوشتی؟ 134 Barare
بهترین مقاله‌ای که در نت یا غیر نت خوندی؟ این بخش سوالات "ترین" خیلی رو اعصابه واقعا Wall

.
.
.
و سه سوال پایانی . . .
5 فیلمی که 10 از 10 میدی بهشون؟  در گذشته زیاد فیلم دیدم و الان هم واقعا یادم نمیاد که بگم. سلیقه ها متفاوته واقعا. قبول دارید؟! مثلا خیلی برد من رو آَشال میدونن و خیلی دیگه شاهکار :217:
5 بازی که 10 از 10 میدی بهشون ؟   121
تأثیرگذارترین جمله‌ای که خوندی یا شنیدی؟  راسیتش زیاد هستن، سعی میکنم جملات خوب رو توی امضا یا یادادشت پروفایلم بذارم. پس هر چن وقت یک بار سر بزنید ;)
همین دیگه... خسته نباشی و
موفق باشی S0 (24)  مرس از سوالات. قربانت. خداحافظ

(07-19-2015, 01:06 PM)spartacus نوشته است: سلام  اوه اوه... بحث جدی شد..../ اهممم....اهمممم، صدام خوبه الان 301؟ سلام علیکم بر استاد عزیز، دوست همیشگی، رفیق شفیق،هرچی بگیم کمه، سلام مرتضی. Clap
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟  خوبم. مرسی. قربونت/ ظاهرا سخت ترین دوره سوالاتو باید جواب بدم

1-بزرگترین درسی که تو زندگیت گرفتی چی بوده؟ این بود که با 4 تا آدم درست درمون بگردم که 4 تا چیز خوب یاد بگیرم. یاد گرفتم به هر کسی رو ندم. یاد گرفتم احدی رو بزرگ نکنم. یاد گرفتم ترسمو کم کنم. یاد گرفتم دل رحم و مهربون باشم .یاد گرفتم هر چیزی یه حدی داره.یاد گرفتم یکی سری صفات و کلمات، تو خصلت هر شخصی نیست. بله... خیلی چیزا یاد گرفتم و مسلما تو هم گرفتی....
2-الان به نظر خودت در چه جایگاه اجتماعی قرار داری؟ آیا راضی هستی ؟ اگه نیستی میخواهی چیکار کنی؟ الان از یک دانشحو چ انتظاری میره؟!! راضی که نیستم. میخوام درسو ادامه بدم به جایی برسم، مسلما شخص با سواد، خیلی چیزا رو با خودش بدست میاره ;)
3-بارزترین خصوصیت اخلاقیت چیه ؟ بنظرت خصوصیت خوبیه ؟ اگه نیست چجوری میخواهی اصلاحش کنی؟ اینو تو بگو نه من، یادم بنداز تو یاهو ازت بپرسم :D
4-نظرات دیگران تا چه حد برات مهمه ؟ ( هم در فاضی مجازی را بگو هم در زندگی واقعی ) قبلا خیلی کم برام مهم بود ولی الان ها خیلی زیاد هم برام مهم نیست،در حد متوسط، چون مسلما خیلی از حرفا، جنبه آنچنانی ندارن و لپ کلام، الکین. به قول خودت.....  S0 (2)
5-از وضعیتی که الان توش هستی راضی هستی ؟ اگه تو فروم رو میگی اره، اگه زندگی رو میگی تا حدودی.
6-ثبات در زندگی را دوست داری یا هیجان را؟  100% ثبات. هر دو رو دوست داریم ولی خب اولیه خیلی ضروری تر و مهمه. هر چیزی جای خودش :heart:
7-انسان دقیقی هستی یا نه ؟  نمیگم هستم ولی در برخی موضوعات خیلی دقیقم. در کل، سعی میکنم باشم 241
8-از ساعت مچی استفاده میکنی ؟  اره، با یه رومانسون چطوری؟! یا یه ویولت؟ :cool:
9-به زبان های خارجی علاقه داری ؟ نام ببر و بگو چرا ؟  اره. چراشو خب چجوری بگم؟!! حیلی از علایق، دلیل نیمخوان که؟!! انگلیسی-روسی-آلمانی
10-ایران گردی را دوست داری یا جهان گردی را ؟  هر دو ولی بیشتر دومی :blush:
11-فیلم یا سریال ؟ چرا ؟ ( دلیل منطقی میخوام ) مسلما فیلم از نظر من. ببین تو سریال، یکی از اهداف اینه که موضوع کش پیدا کنه،موضوع و پایان مخفی بمونه تا طرف تا آخرش بشینه نگاه کنه. الانا که ماشالا فصلی میان ولی قبلا باز هر روز داشتیم. کلا فیلم رو میپسندم تا سریال، البته بسته به حوضله و وقت بیننده هم داره.

12-آثار کدوم را دوست داری و به تماشاشون نشستی و همینطور نظرت را در موردشون بگو :

آلفرد هیچکاک قبول داری کارگردانای انگلیسی خوب فیلمایی میسازن، نه همه شون ولی بعضیاشون عالی میسازن. والا فکر کنم خیلی از فیلماشو قبلا دیدم ولی اصلا به نام ها توجه زیادی نکردم. بنظرم فیلم سر گیجه و پنجره عقبی از هیچکاک خوبن. یه جمله جالب داره که میگه آدما موقع عصبانیت یادشون میره نقش کیو بازی میکردن :D
اینگمار برگمان     یه زمانی توی امضات بود. آشنایی زیادی باهاش ندارم ولی تعریف مهر هفتمش رو خیلی شنیدم. حتما وقت شه نگاش میکنم.
فدریکو فلینی  106
وودی آلن: شاید بشه گفت بهترین کارگردان کمدی تاریخ سینما :huh:  یه بار یه جمله ازش رو توی امضام گذاشتم.آخ یه جمله داره، خیلی قشنگه، میگه یزرگترین اشتبام این بود که فکر کردم اگه کاری با بقیه نداشته باشم
، بقیه هم باهام کاری ندارن. این جمله همین الانش هم اتفاق میوفته ها! من که راحت دارم میبینم اشخاصی که این کارو دارن انجام میدن.

استنلی کوبریک شنیده بودم که بهش میگفتن کارگرادن سخت گیر و مشکل پسندیه. من چون تو فروم سایتای فیلم میگردم، اسم و جمله زیاد شنیدم ولی از هر کسی اطلاعات ندارم راسیتش
فرانسیس فورد کاپولا اگه کسی نمیشناسش بهتره بگم به سری های پدرخوانده رجوع کنه :D  

13-ثروت یا شهرت ؟ ثروت.
14-اهل شعر هستی ؟ بله تا حدودی
15-شمال یا جنوب؟(ایران)  جنوب
16-شرق یا غرب؟(ایران) غرب
17-بهترین سایت گیم ؟  گیمفا
18-بهترین سایت نقد و بررسی و اخبار سینما؟  نقد فارسی
19-بهترین سایت دانلود فیلم و سریال؟  نایت و تا حدودی ایران
20-بهترین سایت که تا الان دیدی ؟  Eee Barare

21-بهترین کاری که تا الان کردی ؟ وای.. باز این سوالای "ترین" :@
22-بدترین کاری که تا الان کردی؟ ( نخواستی نگو ولی اگه گفتی راستش را بگو ) نمیگم دیگه :D

23-بزرگترین حسرت زندگیت؟ اینکه چرا فرصت ها رو از دست دادم، این که چرا قدر افراد دور وبرم رو ندونستم :(
24- راستی کنکور چطور بود؟ مزخرف! ناراضی!

25-یه سوال اساسی به کدوم معتقدی آیا بنظرت اول باید بری دنبال پول تا بعد بتونی به علایقت برسی یا اینکه اول میری دنبال علایقت و معتقدی که پول خودش میاد سراغت؟ دومی حتما. البته با دومی باید سختی هم کشید.

26-این دوتا را تعریف کن
حقیقت:  اونه که همیشه پنهان میشه :@
واقعیت:  میخوام به احترامش سکوت کنم S0 (67)

سوالات زیاد دیگه ای هم بود ولی تا همینجا بسه ... S0 (39)  مرسی از اینکه هنوز هم میای. دوباره سر بزن....

ممنونم ازت :S0 (74)  خواهش میکنم، قربونت فعلا خداحافظ

(07-19-2015, 11:37 PM)Last of Shadow نوشته است: سلام.  سلام علیکم
خوبید؟  بله. به لطف شما ما هم خوبیم
نظرتون در مورد من؟  یه دوستی در دبیرستان داشتم، شبیه به شما بود،اسم و فامیل که کاملا یکی بود و اخلاق هم تا حدودی.قد بلند هم بود :D  بنظرم شما کم پیدایی و فکر کنم وقت کافی برای دنیای نت نداری. قبلا خبراتونو دنبال میکردم و میخوندم، خوب بودن ولی الان زیاد پیگیر نیستم :(  در کل بگم بهتون، بیاید تو جمع ;)
نظرتون در مورد تیم خبرنگاری گیمفا؟  گیمفا همیشه نقطه قوتش تیم خبرنگاریش بودن و هستن و خواهد بود. تیم خوبی هستید و بودید ;)
بهترین سبک بازی ای که علاقه داری؟  شوتر/اکشن/معمایی و تا حدودی نقش آفرینی
چرا PC?  چون اونقدر قویه که کنسول ب گرد پاش هم نیمرسه. چون باهاش میشه همه کار کرد :D
سه تا از بهترین نمایش های  2015 E3? هوریزون زیرو- فال اوت-مثل همیشه دیویژن :D - آنچارتد-از اسنایپر هم خوشم اومد ;)
موفق باشید.  مرسی ممنون. شما هم زنده باشی. قربانت :heart:

خب نوبت بنده در صندلی داغ هم به اتمام رسید، متاسفانه نشد به بعضی از سوالات پاسخ بدم. عذر میخوام S0 (74)
---------------------------------------
میریم سراغ نفر بعدی:

[b]kourosh gamer s[/b]
[تصویر:  buddy_offline.gif]

[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  nevisande%20herfei.png]

[تصویر:  avatar_41391.jpg?dateline=1437343391]

نام: کوروش
عنوان: .

پلتفرم های شما:
  • PC
  • Xbox 360
  • xbox one
  • PSP
  • Mobile
اعتبار: 185
میزان اخطار: 0%
سپاس ها 185
سپاس شده 257 بار در 63 ارسال

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده حرفه ای kourosh gamer s - BadBoy4Ever - 07-20-2015

خوب خوب خوب ببین با کی رو یه صندلی نشستیم  :D

کوروش جان فقط دقت کن که جواب درست میخوایما 

نظرت درباره این فرد متشخص چیه ؟ BadBoy4Ever
نظرت درباره خودت ؟
حضور در انجمن گیمفا ؟
بهترین بازی عمرت (اونی که تجربش کردی) ؟
بهترین بازی عمرت (اونی که منتظرشی) ؟
بدتری بازی عمرت (کلا) ؟
باحال ترین فرد انجمن ؟ 
شاد ترینشون ؟
لوس ترینشون ؟ 
دانا ترین ؟
و بدترین ؟
نظرت درباره ویچر 3 : 
نظرت درباره کمبت x :
نظرت درباره پادشاه صنعت گیم (جی تی ای ) :
بهترین خواننده (مرد)
بهترین خواننده (زن)

همین دیگه استراحت کن تا بعد...کارم هنوز تموم نشده باهات

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده حرفه ای kourosh gamer s - The White Witcher - 07-20-2015

(07-20-2015, 08:51 PM)BadBoy4Ever نوشته است: خوب خوب خوب ببین با کی رو یه صندلی نشستیم  :D

کوروش جان فقط دقت کن که جواب درست میخوایما چشم 

نظرت درباره این فرد متشخص چیه ؟ BadBoy4Ever بسیار فرد خوبی هست. مقالاتشو دنبال میکنم :D
نظرت درباره خودت ؟ بقیه باید بگون
حضور در انجمن گیمفا ؟ فوق‌العاده. آرزوی همیشگیم بود که توش فعالیت کنم
بهترین بازی عمرت (اونی که تجربش کردی) ؟ call of Duty: Modern warfare 2
بهترین بازی عمرت (اونی که منتظرشی) ؟  splinter cell نسخه‌ی بعدیش
بدتری بازی عمرت (کلا) ؟ بازی بد انتخاب نمیکنم :D
باحال ترین فرد انجمن ؟ همه عالین. کسایی که توی لیست دوستام هستن. 
شاد ترینشون ؟ خودم :D
لوس ترینشون ؟ بگم ناراحت میشه
دانا ترین ؟ امیر خان (station) 
و بدترین ؟ همه عالین
نظرت درباره ویچر 3 : والا بدلایل مختلف نمیتونم تجربش کنم
نظرت درباره کمبت x : فوق‌العاده هست. مخصوصا آنلاینش
نظرت درباره پادشاه صنعت گیم (جی تی ای ) : بهترین بازی اوپن ورلد
بهترین خواننده (مرد) ایرانی قمیشی، خارجی تیمبرلیک
بهترین خواننده (زن) ایرانی هایده، خارجی ریحانه خانم :D

همین دیگه استراحت کن تا بعد...کارم هنوز تموم نشده باهات یا ابلفظل :D ممنون که پرسیدی :heart:

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده حرفه ای kourosh gamer s - You Never Win - 07-20-2015

20 سوالی اومد دوباره!! :D

1. منو می شناسی؟
  2. نظرت در مورد من؟
  3. پرمتا ترین بازی ای که بازی کردی؟
  4. تو این فروم به نظرت کی باحال تر از همه ست؟
  5. نظرت در مورد بتمن آرکام نایت؟
  6. نظرت در مورد بازی های زیر:
  7. Fallout 4
  8. Mass Effect 4
  9. سری COD
  10. RE 4
  11. Mirror's Edge
  12. نظرت در مورد فیلم Mad Max Fury Road؟
  13. از بازی هایی که نیومدن بیشتر از همه منتظر کدوم هستی؟
  14. نظرت در مورد متال گیر فانتوم پین؟
  15. نظرت در مورد GTA V؟
  16. نظرت در مورد بازی Mad Max؟
  17. نظرت در مورد راکستدی؟
  18. نظرت در مورد بتمن؟(بازیه نه شخصیتش)
  19. نظرت در مورد یوبی؟
  20. نظرت در مورد بتسدا؟

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده حرفه ای kourosh gamer s - The White Witcher - 07-20-2015

(07-20-2015, 10:44 PM)You Never Win نوشته است: 20 سوالی اومد دوباره!! :D

1. منو می شناسی؟ نه شرمنده
  2. نظرت در مورد من؟ نمیشناسم
  3. پرمتا ترین بازی ای که بازی کردی؟ آنچارتد
  4. تو این فروم به نظرت کی باحال تر از همه ست؟ همه باحالن. عیسی پور، دِد سِک، حسین(چند وقته اخلاقش.....) و.... 
  5. نظرت در مورد بتمن آرکام نایت؟ بازی عالی هست. اگه تسخه‌ی pc هم خوب میشد صددرصد بیشتر نتیجه میگرفت
  6. نظرت در مورد بازی های زیر:
  7. Fallout 4 نظری ندارم
  8. Mass Effect 4 منتظرشم شدید Eee
  9. سری COD عالی بود ولی الان... 
  10. RE 4 نظری ندارم
  11. Mirror's Edge خوشم نمیاد ازش
  12. نظرت در مورد فیلم Mad Max Fury Road؟ عالیه
  13. از بازی هایی که نیومدن بیشتر از همه منتظر کدوم هستی؟ اسپلینتر سل نسخه‌ی بعدیش
  14. نظرت در مورد متال گیر فانتوم پین؟ صددرصد بازی موفقی میشه
  15. نظرت در مورد GTA V؟ بهترین بازی اوپن ورلد
  16. نظرت در مورد بازی Mad Max؟ نظری ندارم
  17. نظرت در مورد راکستدی؟ جز شرکت‌های خوب
  18. نظرت در مورد بتمن؟(بازیه نه شخصیتش) my favorite superhero
  19. نظرت در مورد یوبی؟ داغون شده دیگه
  20. نظرت در مورد بتسدا؟ نمایشش توی E3 عالی بود........ ممنون که سوال کردی :heart:

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده حرفه ای kourosh gamer s - ml10 - 07-20-2015

سلام :cool:
منو میشناسی؟
اولین بازی که بازی کردی؟
اولین پلتفرمت؟
کلش داری؟(اگه داری تو کدوم کلنی؟)  ;)
نظرت درمورد ناتی داگ؟
فوتبالی هستی؟
اگه هستی طرفداره کدوم تیمی؟
الان چی بازی میکنی؟
بهترین مقاله ای که نوشتی؟
بهترین مقاله ای که خوندی؟
از وضعیتت تو انجمن راضی هستی؟
خب دیگه تموم شد.

RE: صندلی داغ با حضور نویسنده حرفه ای kourosh gamer s - Amir Hidden - 07-20-2015

سلام عمو کوروش خوبی ؟
نام کامل ؟
سن ؟
قدو وزن ؟
جنسیت ؟
بهترین دوستت تو انجمن ؟
از کی تو انجمن بدت میاد ؟
نظرت درباره ی من ؟
نظرت درباره افراد زیر ؟
Isapor
Last of amir
Ehsan1377
Amir hiden

Jon snow
Station
Blue sun
Old snake

Yesman4ever
نظرت درباره باری های زیر ؟

Prince of persia fs
Splinter cell black list
Forza horizon 2
Call mw2
Halo mcc
Sunset over drive
Titan fall

فن کدوم کنسولی ؟
پی سی بهتره یا کنسول ؟
قبول داری بدون فن بازی بهترین نمایشو ماکرو داشت تو E3 ?
قبول داری انچاتد عالیه ولی نه اونقدر که فن ها براش خود کشی میکنن ؟
قبول داری فورزا هاریزون 2 شاهکاره ؟
قبول داری اقا مرتضی خیلی بد اخلاقه ؟
نامزدداری ؟ GF نداری ؟ مردونه بگو
بین اینا کدومو انتخواب میکنی ؟

Pc hight end , ps4& xone ?
Tlou , splinter cell bc ?
Forza h2 , driver club ?
Halo mcc , killzone sf ?
مادر ، پدر. ؟
خواهر برادر. ؟
باز هم سوالات پراکنده و بی ربط به هم بای