Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر isapor123 - Arsalanps - 08-16-2015

خخخخخخ برا تو هم صندلی داغ زدن داداش؟ :P 
ولش شوخی کردم من فقط دو تا سوال دارم ازت این که چطور تو در هر حالتی چه گرسنه و چه عصبانی و چه کلا هر چی همون حس و حال شوخ طبعی و سرحال رو داری؟
دومی این که کاراکتر مورد علاقت چیه؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر isapor123 - Free man - 08-16-2015

سلام خدمت شما
1- اگه بخوای یه نقاشی از خودت بکشی چه میکشی؟! من از خودم یه هشت پا میکشم!!! :D 
2- با من موافقی که بازی بالا دست L.A.Noire نیامده؟!
3- PS4 یا Xbox One ؟! من علارقم بازی های بهتر PS4 کنسول مایکرو ترجیح میدم!!
4- آنچارتد یا تامب ؟!
5- بهترین غذا ؟!
6- پرسپولیس یا استقلال؟!
7- نظرت در مورد من؟!
8- بخوای به خبرها و مقالات محمدن سعید خزایی ( بنده Barare  ) از 10 نمره بدی چند میدی؟!
9- بهترین بازی حاضر تو گیمزکام؟!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر isapor123 - isapor123 - 08-16-2015

(08-15-2015, 02:14 PM)last of amir نوشته است: سلام شوخیت گرفته با این سوالات  :|
موج سوم سوالات اومد
امیر مواظب باش زیر پات خالی نشه
چند بار تا حالا پارک آبی رفتی؟ یه بار مال اهواز رو رفتم واسه هفت پشتم بس بود حالم رو بهم زد 
استخر های اهواز چطورن؟ژپارک آبی داره؟. پارک ابیش چرته ولی استخرهاش خوبه دقیقا کنار خونمون هم یه استخر هست  Confused0 (21):
با کلمه های زیر جمله بساز
ستاره . هسته ی زمین  . #780 . هندوستان  یه روزی تصمیم گرفتم از راه ستاره ها به هندوستان سفر کنم واز طریق 780#   در قرعه کشی برنامه ى خنده وانه شرکت کنم S0 (43) 
دوست داری چند تا بچه داشته باشی؟ به تو چه.  :/
چرا تلو زیادی شاهکاره؟ چون یک بازی کاملا جدید و متفاوت بود و روایت داستان فوقلعاده بود مثلا گیم پلیش و سیستم مبارزش رو تو هیچ بازی تا حالا تجربه نکرده بودیم طراحی محیطش از نظر اخرلزمانی عالی بود و قشنگ یه حس حال عجیبی داشت .و ادم راحت میتونست با بازی ارتباط برقرار کنه مخصوصا مرحله اولش مو به تن ادم رو سیخ میکرد 
به نظرت ناتی داگ زیادی به فکر طرفدارا نیست؟  نه ولی میدونه که طرفداراش چی میخوان  63
دوست داری فن مایکرو باشی؟ من دوست دارم فن هیچی نباشم.  ولی این بازی های انحصاری سونی این اجازه رو بهم نمیده  Nau
چقدر ضلی فور دوست داری؟ خیلی زیاد  S0 (23)
دوست داری با تانک کاخ سفیدو له کنی؟  چرا که نه.  :|
دوست داری برج های لس آنجلسو با هواپیما بریزی؟تا حالا تو جی تی ای با هلی کوپتر رفتی رو بالن و c4 بندازی و بپری و منفجر کنی؟  خخ زیاد اینکارو میکردم بعضی وقتا میرفتم بالای بزرگترین ساختمون و رمز هواپیمارو میزدم  S0 (42) بعدش میفتاد رو سر مردم بععع بععع
پیتزا یا فلافل؟ فلافل سفارشی با سس عنبه و دوغ ابعلی  Confused0 (21):
تو واقعیت هم خیلی شوخی؟  تو قیافمم رو بببینی خنده ات میگیره اصلا نیازی به شوخ طبعی نداره چون هر چی بگم با این لهجم خنده ات میگیره  :rolleyes:
دوست داری کف استخرو سوراخ کنی و ابش بره پایین؟مثل اینکه تام و جری زیاد میبینی. :|
پلنگ صورتی میبینی؟ همه قسمتاش رو دیدم هههه
تام و جری چطور؟ اینم همه قسمتاش رو دیدم 
به نظرت دعوای من و احسان مثل تام و جری نیست؟. شما دعواتون مثل امریکا و اسراییل میمونه  S0 (43)
دوست داری هسته ی زمینو ماچ کنی؟تا حالا کسی بهت گفته زیادی چرت و پرت میگی.  :/
تا حالا به سقف خونتون دست زدی؟ تا حالا به ابرا دست زدی ؟   :|
دوست داری هند بری؟ خیلی دوست دارم فرهنگ و دینشون رو از نزدیک ببینم چه اشکالی داره سر راه هم میریم زیارت گاندی    S0 (2)
میمون زیاد داره ها میموناشون همه دزدن.   S0 (17)
چرا ماهای اینقدر ویچر دوست داره چون عاشق تریس شده  Confused0 (40):

(08-15-2015, 06:06 PM)Le0Nard0 نوشته است: منو سوالات همیشه گی: :D  اخه برای چی سوالات تکراری میپرسین عزیزمن حداقل برو قبلیا رو بخون یا تو سایر اطلاعات پروفایلم میتونی من رو بیشتر بشناسی 

چطو مطوری؟ هوا گرمو شرجیه پس در این حال اصلا خوش نیستم 
چرا اینقدر اسپم رو دوستداری؟ من اسپم رو دوست ندارم چون قبلا با فروم اشنایی نداشتم برای همین بخش نظرات رو با چت روم اشتباه  میگرفتم اگه الانم مشاهده کنی دیگه نظر نمی زارم تو سایت 
شلکت مورد علاقه؟ S0 (25) Confused0 (21):
گوتی امسال؟ متال گیر سولید 5 
گوتی سال بعد؟ اصلا نیازی به فکر کردن نداره uncharted 4 
نظرت در مورد فعالیت هام؟  والله اصلا نمی شناسمت تاپیک هات رو هم ندیدم تا حالا 
بهترین بازیگر ایرانی؟(هم مرد و هم زن). اکبر عبدی هم زن هم مرد  S0 (42)
بهترین بازیگر خارجی؟(هم مرد و هم زن)  مرد.:  نظرم عوض شد (دنیل دیویز) (تام هنکس) (تام کروز) (دی کپرویل ) (هریسون فورد) - زن:   کیتی بلانشت
بهترین فرانچایز؟ کالاف دیوتی 
بهترین نسخه سری آساسین کرید؟ نسخه دوم جزو بهترین بازی های عمرم هستش 
بهترین نسخه سری آنچارتد؟ نسخه دوم هم جزو بهترین بازی های عمرمه
بهترین نسخه سری تامب ریدر؟  همین اخریه که عرضه شده
بهترین نسخه سری کالا آف دیوتی؟ نسخه ى world at war که شاهکار بود
بهترین نسخه سری بتلفیلید؟ سینگل پلیرهاشون همه که فاجعه بودن ولی مولتی بتل 4 فوقلعادست اینو دیگه همه میدونن نیازی هم به سوال کردن نداره 
بهترین نسخه سری تکن؟. تکن پلی استشن وان  خاطره انگیز ترین بازی 
بهترین نسخه سری مرتال کمبت؟ مورتال کمبت x عجب چیز خفنیه لامصب البته همه ى مورتال ها قشنگن از اون نسخه ى قدیمی زمان  Sega گرفت تا این جدیده 
بهترین ناشر؟.الکترونیک ارتز 
بهترین شرکت سازنده؟.ناتی باگ  S0 (25)
بهترین بازی دوران کودکی؟ شورش در شهر نسخه ى Sega که میشستیم با فامیلامون 4 نفره بازیش میکردیم  :cry:
نظرت در مورد اینا:
خودم :D  نمی شناسمت  :P
BadBoy4Ever کاربر خوبیه و تو کارش حرفه اییه و یخورده مدعی و مغرور  S0 (26)
عقاب مخوف کارگاه خوبی میشه در اینده  :D
شهردار نمی شناسمش 
You Never Win زیادی عجق وجق ژاپنی نگاه میکنه.    :|
Assassin's Creed Unity هنوز تجربه اش نکردم ولی میدونم قشنگه و نظر دیگران هم واسم مهم نیست 
Assassin's Creed Syndicate کاملا تکراری 
Ubisoft.  واقعا ناشر فوقلعاده ای بود ولی نمی دونم جدیدا چه مرگش شده  S0 (18) 
Rockstar خسته اش نمی شه بسکه شاهکار مى سازه خخخخخخ
EA هیچ نقطه ضعفی تا حالا ازش ندیدم دیگه شمارو نمیدونم 
Bethesda.خوشم نمیاد از بازیاش 
Nathan Drake.خوشتیپ و شوخ و بازی گوش  S0 (89)
Tomb Raider قبلا که بازیش میکردم سر هر معماش 2 روز طول میکشید تا ردش کنم ولی الان بیشتر رفته تو سبک اکشن ماجراجویب و پازل هاش خیلی اسون شده 
The Joker. مرد افسانه ای 
Harley Queen. ولمون کن باووو
Trevor معلوم نیست با خودش چند چنده خخخخخخخ ولى شخصیت پردازیش فوقلعاده بعد از vass. این باحال ترین شخصیت بازی هاى ویدیویی هستش و همچنین دیوانه 
Michael. خیلی خنده داره مخصوصا موقع حرف زدن با خانوادش  S0 (45)
Franklin . هی whats app nega
Tommy Vercetti نمی شناسمش 
CJ. دیگه حرفی واسه گفتن نداره 
Niko Bellic.نمیشناسمش
PS4 یا XB 1  معلومه خو ps4 ولی Xbox one هم جدیدا داره عالی عمل میکنه 
PS4 یا PC. من کلا کنسول رو ترجیح میدم
XB 1 یا PC کنسول
 و درحال کدام بازی هستی؟ star wars the force unLeashed 2

(08-15-2015, 10:55 PM)ali-222 نوشته است: اهههههه سوال های چرت من عزیزم من اینجام که سوال های چرت شمارو جواب بدم  :rolleyes:
سلام چطوری رو نمیپرسم .   نه مثل اینکه بچه ى خوبی هستی.   S0 (25)
نظرت درباره من ؟ وقتی نمی شناسمت چجوری نظر بدم   :|  اسپم بدم خوبه  S0 (31)
نظرت درباره مدیر کل سایت ؟ همشون عالی عمل میکنن 
نظرت درباره ایران ؟ این دو.لت تدبیر و امیدمون فقط اعصاب نذاشته واسه ما وگرنه اینجا که بهشته 
نظرت درباره عمه ام ؟  :D  خجالت بکش.  :|

بهترین بازی عمرت ؟ یه بار میگم the last of us یه بار gta. خخخ ولی خیلی زیادن وژدانن
پول یا خوانواده ؟ مسخره این چه سوالیه  S0 (43)
چند ساله ګیمری ؟   از 5 سالگی با میکرو شروع کردم الانم 19 سالمه دیگه خودت حساب کن 
اګه دلال ها رو ببینی چیکار میکنی ؟ باهاشون شراکت میکنم و سرشون کلاه میزارم همون کاری که اونا با ما میکنن
اګه کسی به من پروجکت کارز نداد چیکار میکنی ؟  به تو نداده به من چه ربطی داره.   :/
چرا من نباید پروجکت بازی کنم ؟ چون ى بازی کاملا تکراری و خسته کننده ای هستش اونم تو پیست کاملا محدود بدون ازادی عمل 
ایا از سریال های خودمون راضی هستی ؟ به غیر از پایتخت.  مزخرفن و همشون تقلید کار هستن 
دوست داشتی امریکایی بودی ؟  اره بعدش سفر خارج بریم ایران  S0 (45) S0 (43)  
کی زن میګیری ؟  هر وقت با کارم تونستم خونه و ماشیت جور کنم البته زن  حق منه سهم منه مال منه  Eee
دوست ویژګی های همسرت چجوری باشه ؟ قهر نکنه با جنبه.و شوخ باشه اشپزی کنه و اهل زندگی باشه نه فقط خوش گذرانی از سیسی و عجقم  اینا خوشم نمیاد  S0 (2)
حالا اینا رو جواب بده بقیه بعدا ما در خدمتیم Confused0 (69): فقط جان من سوال تکراری نپرس و برو قبلیارو بخون  Confused

(08-15-2015, 11:19 PM)M-ahmady نوشته است: هر چندکه واقعا کم به سایت سر میزنم، ولی وقتی با جمله "صندلی داغ با حضور کاربر isapor123" روبه رو شدم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و از ابر اسپمر سایت سوال نپرسم  S0 (43) 241  عووو باز این اومد   S0 (50)

سلام بر تو ای ابر اسپمر، ای کسی که زمانی همه پست ها را به گند میکشید  S0 (13) S0 (9)  وگیمفا رو  متحول کرد  Confused0 (40):
سلام بر تو، سلام ای عیسی پور یک ... دو ... سه  S0 (43)  دوست دارم گذاشتم 123 مشکلیه ؟!    :|

از خودت بگو، چند سالته ساکن کجایی؟ 11 ساله از یاسمنگولاس  :rolleyes:

چند ساله با گیمفا آشنا شدی؟ از اینکه تو گیمفا هستی پشیمونی یا خوشحال؟  یه چهار سالی هستش اصلا زندگیم رو نابود کرد  :D

اگه قرار بود توی گیمفا یه سِمت بدن بهت، دوست داشتی جای کی باشی؟  :D  مدیر کل بشم و اقای زاهدی رو بن بکنم خخخخخخخ و اسپم رو مجاز بکنم و اخرلزمان رو به سایت بیارم  Barare

هوای اونجایی که زندگی میکنی؟ چطوره؟ اینجا که هوا آفتابیه S0 (2)  فعلا که شرجیه و خیلی گرمه و گزینه shadow. غیر فعال هستش  Eee

اسپم دادن رو چطور یاد گرفتی؟ یعنی معلم خاصی داشتی یا یه دفعه ای مثل یه جرقه استعدادش توی وجودت شکوفا شد؟  S0 (43) S0 (43)  نه مادرزادی اسپمر بودم.   :|
دلم برا اسپم هات تنگ شده  241 نزار یکاری کنم از رفتن به زومجی پشیمون بشی  Confused0 (21):  

نظرت درمورد اینایی که این پایین میگم چیه؟

مبین احمدی: نمی شناسمش Confused0 (40):

مبین احمدی:  :D  باحال ترین خبرنگار سایت بود 

حامد زاهدی:  خوشم میاد جنبه داره 

کسری نراقی:  تا حالا یبار هم باهاش حرف نزدم.  :|

امیر عیسی پور:بهترین کاربر سایت  Eee

رضا یزدانی:از اون صدای مزخرفش بدم میاد با اون اهنگاش    128

رسول خردمندی:نمی شناسمش 

سریال آقای روبات: ( اصن میبینی؟)نه ولی بهم گفتن خیلی قشنگه و تصمیم گرفتم نگاش کنم 

هادی جورینیان:.ها ؟! کی هست ؟!

جی تی اِی وی: مزخرفی به تمام معنا  :rolleyes: میخوام ببینم کی با حرفم مشکل داره ههههه  Confused0 (21):
مبین احمدی:  Eee

بازم مبین احمدی  Barare

و بازم مبین احمدی:  Confused0 (40): S0 (31) حتما یه سر به دکتر بزن.  :|

راستی، درسا چطوره؟ (نگو همه رو 20 نشدم که دلم میگیریه  :D) این ترم رو که گند زدم معدلم 14 شد ولی همه درسام رو پاس کردم  S0 (22)

چه بازی رو خیلی دوست داری؟.کالاف

چه بازی رو خیلی خیلی دوست داری؟  :cool:  gta v با ماد رو کامپیوتر S0 (9)

بازی آنلاین چی میزنی؟والله ما وضعمون مثل شما خوب نیست که بازی اورجینال بخریم 

از من خوشت میاد؟  S0 (66) اره خیلی باحالی

از چه غذایی خیلی خوشت میاد؟ کله پاچه 

نظرت درمورد آنتیل داون چیه؟ به نظرت موفق میشه؟.اصلا ربطی به موفقیت نداره بستگی به سلیقت داره مثلا بازی بیاند رو یادته چه متایی گرفت و بعضیا الکی اون مورد تمسخر قرار می دادن درحالی که نمی دونستن چه شکاهکاریه اینم مثل بیاندو اردر هستش از نظر منکه بازیه قشنگیه

فیلم The Wold of Wall Streat رو دیدی؟  :D   بدون سانسور دیدم و عاشق مارگاریتا رابی شدم خخخخ لامصب اخرت خنده بود فیلمش  انتظار نداشتم اسکورسیزی همچین فیلمی بسازه  Blink

چرا همه به این امیرمحمد بدبخت گیر دادن؟ پسر به این خوبی به این گلی!  S0 (25) تغصیر خودشه زیادی حرف میزنه  دهنمو سرویس کرد با این سوالاش  Confused

به نظرت آخرین کسی که توی فروم گیمفا میمونه کیه؟ ( به جز نراقی ) خودم  Eee

خبرنگاری تو سایت آ ذ ر ا ن خوش میگذره؟ شنیدم داری اونجا هم زیر نویس اختصاصی میدی بیرون؟  S0 (2)  problem?!   Nau 

به نظرت من شانسی برای اسپمر شدن دارم؟ استعداد ذاتی میخواد؟  241 S0 (43) اول یه شارژ 5 هزاری بریز تو حسابم تا بهت بگم بعدش چکار بکنی  Confused0 (40):

یکی از آرزوهات رو بگو:   دوست دارم قبل مرگم اون دنیارو ببینم تا با خیال راحت بمیرم  S0 (43) واقعا موندم بعضیا چطور به اون دنیا اعتقاد پیدا میکنن در حالی که نمیدونن واقعا وجود داره. یا نه  :|

پی سی های‎اِند یا پی اس 4؟؟ وقتی خودت جواب رو میدونی واسه چی دوباره سوال میکنی ؟!

هیچی دیگه بسه!  . خیر ببینی الهی  S0 (8)

خودت چطوری؟ Confused0 (72):  خوشحال و سرحال 

روزت / شبت خوش، امیدوارم موفق باشی  :brnheart:  .دیگه برنگرد  3  خخخ 

(08-16-2015, 01:26 AM)Arsalanps نوشته است: خخخخخخ برا تو هم صندلی داغ زدن داداش؟ :P  اره مثل اینکه اشتباه شده خخخخ  :D
ولش شوخی کردم من فقط دو تا سوال دارم ازت این که چطور تو در هر حالتی چه گرسنه و چه عصبانی و چه کلا هر چی همون حس و حال شوخ طبعی و سرحال رو داری؟  .  چون سعی میکنم ادم باحالی باشم و هر وقت مردم من رو ببینن خوشحال بشن  Eee و همیشه میخندم که یاد بدبختیام نیافتم 
دومی این که کاراکتر مورد علاقت چیه؟ شخصیت اصلی سریال breaKing bad هستش که در طول 5 فصل ببین چه اتفاقاتی واسش میافته که یه مرد خوب رو به  فاسد جامعه تبدیل میکنه ولی هنوز ادم خوبیه و  خانواش رو دوست داره

(08-16-2015, 10:53 AM)Free man نوشته است: سلام خدمت شما مخلصیم کاکو اگه کیک میخوای با کوکاکالا کنار کاکااوهاست  Eee  خواستم یه چیز بی ربط بگم بخندیم خخخ
1- اگه بخوای یه نقاشی از خودت بکشی چه میکشی؟! من از خودم یه هشت پا میکشم!!! :D  کاریکاتور اقای زاهدی رو میکشم  :rolleyes:
2- با من موافقی که بازی بالا دست L.A.Noire نیامده؟! اره شاهکاره بازیش ولی قبول کن مراحلش تکراری و یکنواخت بود 
3- PS4 یا Xbox One ؟! من علارقم بازی های بهتر PS4 کنسول مایکرو ترجیح میدم!! اگه پول داشتم هر دو رو میگرفتم و انحصاری هاشون رو از دست نمی دادم وگرنه هر دو کنسول نیاز یک گیمر رو فراهم میکنه فقط بستگی به بودجت و سلیقه داره 
4- آنچارتد یا تامب ؟!. انچارتد که گیم پلیش یجوریه نشونه گیریش که افتضاحه و راه رفتنش رو اعصابه ولی به ادم هیجان میده بازیش و داستان قشنگی داره مخصوصا نسخه 3 تو مراحل بیابونیش محشره نسخه دومش که حرفی واسه گفتن نذاشته مخصوصا اونجایی که هلی کوپتر میافته دنبالت یا مراحلی برفیش تو قطار فوقلعاده بود 
5- بهترین غذا ؟! کله پاچه - خورشت سبزی - فلافل - پیتزا - کوبیده
6- پرسپولیس یا استقلال؟!  هیچ کدوم فقط فولاد خوزستان  Barare
7- نظرت در مورد من؟! والله زیاد نمی شناسمت 
8- بخوای به خبرها و مقالات محمدن سعید خزایی ( بنده Barare  ) از 10 نمره بدی چند میدی؟!.باورت میشه تا حالا تو سایت یدونه مقاله هم نخوندم  S0 (2) ولی از اونجایی که همه بچه های گیمفا کارشون بیسته من بهت 5 میدم  S0 (45)
9- بهترین بازی حاضر تو گیمزکام؟! کوانتوم بریک با نمایشش دهن همه رو باز کرد و فن های سونی رو به راه راست هدایت کرد  S0 (31) 

(08-16-2015, 12:45 AM)rasoul76 نوشته است: ...به به ! امیر گل Nau چطوری ؟ :167 وژدانن این سوالا چیه که پرسیدی !  S0 (18)  

بگیر بشین این رو

[تصویر:  couchburn.jpg]

1- سلام خو S0 (43)  چطوری؟ خوبی ؟ چه خبر ؟ از این سوال متنفرم :|
2- باو چرا همه تو این آباد شده اسمشون امیره؟ S0 (60)  سایت امیر ربا داره ؟ از این به بعد شما من رو آریانا صدا کن  S0 (89)
3- به نظرت هایزنبرگ در خطره یا هایزنبرگ خود خطره :huh: هم هایزنبرگ خود خطره و هم اطرافیانش رو به خطر میاندازه
4- خواننده مورد علاقه ت کیه و اگه یه روزی باهاش روبرو شی چیکار میکنی؟ حالا اگه قرار باشه 24 ساعت باهاش بگردی چی؟ کجاها میری؟ :P اگه تیلور رو دیدم دیگه ولش نمیکنم اینو مطمعن باش  S0 (36)
5- باو دقت کردی نمره ی برکینگ بد و Game of Thrones یکیه ؟ S0 (43) آخه خداوکیلی این دو تا در یه سطحن؟ :dodgy: تو چکار نمره داری بشین سریالت رو نگاه کن 
6- کدومشون؟ بریکینگ بد
انویدیا یا AMD ؟ استیم یا PSN یا XBL ؟ کنسول یا PC ؟ کچل یا پر مو ؟ دوغ یا نوشابه ؟ خودکار یا مداد؟ اسکایریم یا ویچر ؟ آنتی ویروس یا ویروس ؟ اسپم یا ضد اسپم؟ انودیا - هیچ کدوم - کنسول -پرمو - دوغ آبعلی S0 (25) - خودکار -  ویچر - خود آنتی ویروس دردسری واسه ما اصلا خودش ویروسیه :| - اسپم  S0 (87)
7- قبلا تو یه سایتی بودم یه بخش داشت به نام اسپمستان. دوست داری مدیرش باشی؟ اونجا برات بهشته نه؟ فقط یه اسپم واقعی میتونه من رو خوشحال کنه Confused0 (40):  
8- خداوکیلی ای ن سازنده ها تو این نسل یه مرگشون نشده ؟ باو چرا بازی قشنگ انقد کم شده؟ :-/ فقط ادعا میکنن بازی هاشون شاهکاره در حالی که ما چیزی نمی بینیم :/
9- با کلمات زیر یه جمله بساز:
نخود سیاه - انجمن - الکسا - صندلی داخ - صندلی داغ - اسپم - است - S0 (43) - هر کس در انجمن اسپم بدهد خر است و مردم عین نخود سیاه تو صندلی داغ دنبال یه جمله ی خنده دار میگردن
شرمنده الکسا رو نتونستم جا بدم D:

10- بهترین اسمایلی به نظرت چیه ؟ S0 (25)
11- ترول میخونی ؟ اصلا اهل ترول هستی ؟ ترول ساختی؟ :D  خیلی باحاله وژدانی هیچی مثل ترول نمیتونه من رو بخندونه 
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRE_vI2ZclyD32wLxQms6h...sjZe4aMkyw]
12- کدومشون؟
RPG یا آب دوغ خیار ؟ توپ 60 میلی متری یا ماژیک CD ؟ مگنوم یا عروسکی ؟ (اسلحه ی مگنوم S0 (43) ) - هدست یا صندلی ؟ بکشمت یا بیهوشت کنم؟ آب دوغ خیار - توپ 60 میلی متری - عروسکی اصلا نمیدونم اسلحه منگوم چیه :|   - هدست - تو غلت کردی  D:  
13- 5 تا کلمه بنویس که سیستم هیتلرینگ فروم سانسورش کنه ****  ***** **** ****** *** بخدا ستاره نذاشتم  :rolleyes: خخخ
14- دمای هوا چطوره؟ 60 شرجی  Confused
الف)گرمه به خاطر محیط اطراف   صحیح 
ب) گرمه به خاطر صندلی داغ       غلط
ج ) به خاطر کمبود سوالات سرده صحیح 
د) با وجود کمبود سوالات سرده    غلط 
15-زارت 
16- راست میگن فقط میشه 20 تا سوال توی صندلی داغ پرسید؟ یعنی عدد 20 باید آخرین سوال باشه؟ ما که ندیدیم همچین قانونی رو به صفحه ی اول تاپیک هم توجی نکن  Confused0 (21):

17-اصلا دقت کردی سوال 7 نداشتیم؟ خر خودتی D:

18- چه جالب رفتی ببینی داشتیم یا نه خخخخخ عب نداره S0 (42) حالا که اینطوره نادرشاه افشار که بود چه کرد؟ آدمی بدی بود و اشتباه کرد :|
19- اسپویلر شدید! .......................................................................................................................................... سرکاری بود S0 (43)  تا حالا دو تا کلک زدم. کلک خوردی یا نه؟ مگه میشه کسی کلک نخوره :|
19.01 - چیه ؟ آره توی سوال 15 اون بالا ... برو بخونش ... بدو ... اونجا خودم گفتم نمیشه بیشتر از 20 تا سوال داشت ولی نگفتم این اعداد باید کوانتومی (گسسته) باشن ... چی ؟ نمیشنوم؟ آهان سوال 15 نداریم؟ چه جالب S0 (42) میدونستی قابلیت ویرایش متن هم وجود داره  Confused0 (40):
19.02- خوب چه خبر از دنیای گیم چی بازی میکنی؟  Star Wars The Force Unleashed 2
19.03 - بیشترین زمانی که به طور پیوسته بازی کردی چه قدر بوده؟ تو 6 ساعت و نیم بازی call of duty modern warfar 3 رو تموم کردم  Confused
19.04 - بیشترین زمانی که پای سریال گذاشتی چقدر بوده؟ 5 ساعت 
19.05 - اهل بازی کردن با پلتفرم اندروید هستی؟ نوچ خیلی خسته کنندست 
.
.
.
.
.
Fast Forward in questions
.
.
.
.
19.99 - نجات پیدا کردی ظاهرا ... الآن حالت چطوره ؟ اعصابت خورد نیس؟ از این که باید این همه سوال جواب بدی؟ نه فقط حالم رو بهم زدی با این سوالات  S0 (52)  
20- بعدا میبینمت ؟ آیا باز هم شاهد سوالات اینجانب خواهی بود؟ جان من بیخیال شو   S0 (13)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر isapor123 - Zoom Hunter - 08-16-2015

سلام اومدم چند تا سوال بپرسم وقت بود بازم سوال بپرسم و...

خب بریم سراغ سوالات

1-بدی؟
2-چیکار نمیکنی؟
3-دوستداری بزرگ بشی چیکاره شی؟
4- جن دیدی؟
5 سفینه فضایی دیدی؟
6- تو مدرستون دختر و پسر قاطی بودن؟
7- رونالدو یا مسی کبیر؟
8-کی ازدواج میکنی؟
9-اصلا زن میخوای؟
10-به نظرت چطور میشه ادم و حوا باشن در صورت کککه تو دنیا 7 بیلون انسان وجود داره. در این صورت پس باید تو اون زمان خواهر برادرا که بچه های ادم بودن با هم ازدواج کنن که گناهه!

11- میدونی تله کینزی چیه؟
12 میدونی تله پاتی چیه؟
13- باورشون داری؟
14-روح دیدی؟
15- تو دنیا از چی بیشتر میترسی؟
16- بزرگ شدی مادر و پدرت رو میاری تو کاخت زندگی کنن؟
17- تا حالا فکر کردم انتی اسپمر بشی؟
18-دوست داری در ماه چقد حقوق بگیری؟
19-نظرت در مورد من با اینکه چند ساعت باهام اشنا شدی؟
20- و سوال اخر
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چطوری؟ Confused0 (21):

RE: صندلی داغ با حضور کاربر isapor123 - Geniuss - 08-16-2015

سلامي دوباره به اقاي 123  S0 (43)
خوبي ؟ 

خوش ميگذره؟

چه خبرا ؟

ميدونم از اين سوالات بدت مياد برا همين ميپرسم(ناراحت نشيا شوخي بود فقط)

سوالا قبليم چطور بود؟

تا حالا دقت كرده بودي از اين شكلك خنده دوتاش موجوده؟ S0 (25)

چرا ميگي بهترين انحصاري ps تلوئه ولي به ناتي داگ ميگي ناتي باگ؟ :dodgy:

تو سايت شايعه شده نيتن دريك قراره بچه دار شه به نظرت درسته؟

چرا من اينقد ادم باحاليم؟ 105 فكر ميكني دليلش اينه كه مثل خودت جنوبيم؟

چرا هميشه انلايني ولي دير به دير مياي جواب سوالاي صندلي داغ رو بدي؟

اسپم دادن رو چجوري اموختي؟ S0 (43)

باحال ترين سوالا رو تا الان كي پرسيد؟(به نظر من رسول و امير محمد Eee )

بلاخره جواب ندادي نام كاربريم برازندم هست يا نه؟

گفته بودي هدف گيري انچارتد افتضاحه
خب الان با اتفاق فن هاي سوني بيايم برات؟

خودت چطوري؟ Eee

متاي انچارتد 4 چن ميشه؟

تلو 2 كي مياد؟ Smilie (19)

چرا وقتي مينويسيم : ممنون بابت خبر 
بازم ميره براي بررسي؟ :-/

ميخوام يه اواتار جديد بزارم اگه چيز خوبي سراغ داري برام بفرست :D

بهترين كاركتر تو بازي ؟

الان اخبار 20:30 گذاشته بود يهو ديدم اهنگ mw2 رو دزديدن تا حالا متوجه شده بودي؟ S0 (43)

سوالام خيلي رو مخه نه؟

حالا كه اين همه سوال كردم
نظرت درمورد من:
كم كم دلم به حالت ميسوزه 

فك كنم ديگه بسه

ممنون كه وقت گذاشتي

ديگه هيچي به ذهنم نميا پس اين اخرين سري سوالام بود 

خدافظ  S0 (29)

(08-16-2015, 08:13 PM)Mahanking80 نوشته است: سلام اومدم چند تا سوال بپرسم وقت بود بازم سوال بپرسم و... بپرس بپرس  :blush:

خب بریم سراغ سوالات 

1-بدی؟  بد بد  Confused0 (40):  
2-چیکار نمیکنی؟ دارم جواب سوالات رو نمیدم :|
3-دوستداری بزرگ بشی چیکاره شی؟ آینده که معلوم نیست قراره چی بشه با این علم اقتصاد ایران :| ولی میزنم تو کار فروش عالوبرایی  S0 (25)
4- جن دیدی؟ یه مدت بود یه سری افراد تو فضای مجازی با داستان های از خود من دراوردی سعی در ایجاد رعب و وحش بین خانواده هارو داشتن که داستانش سر این بوده که( یه پسر در خرمشهر با دوستش و سگش میرن بیرون و عکس میگرن و توی عکس پشت سگ شاهد یک موجود عجیب غریب میشن !)
حال آیا واقعا در این تصویر شخص پشت درخت که با فلش سفید مشخص شده یک جن را نشان می دهد ؟

اگر واقعا جن نیست پس خیلی هم نمیتواند شباهت زیادی به انسان داشته باشد چون از بالا تنه شکل متفاوتی را نشان می دهد.
 از جایی این احتمال نیز وجود دارد که شاید فرد پنهان شده پشت برگ درختان از دوستان همین دو نفر باشد و به دلیل عدم نور کافی تصویر اینچنینی را از این فرد  به ذهن مخاطب تحمیل میکند.
 با این حال باید دید حقیقت ماجرا از چه قرار است و این تصویر مذکور توسط چه کسانی و با چه اهدافی در فضای مجازی منتشر می یابد و اصلا شاید این دو نفر متعلق به شهر بهبهان نباشند بنابراین خیلی از افراد امروز با طراحی ها و ویرایش تصاویر مختلف سعی در ایجاد رعب و وحشت در قالب فضای مجازی دارند که البته خانواده ها باید نسبت به این قضایا هوشیار باشند و از نشر این گونه موارد تایید نشده خودداری کنند .

[تصویر:  0201020471.jpg]
5 سفینه فضایی دیدی؟ آره تو بازی gta v  :rolleyes:
6- تو مدرستون دختر و پسر قاطی بودن؟ مگه زمان شاه :| فعلا فقط خانه سالمندان مختلطه که دو.لت یادش رفته اونجارو حرام اعلام کنه  Barare
7- رونالدو یا مسی کبیر؟ هر دو افسانه ای هستن و تعداد کاپ و جوایز بهترین رو مشخص نمیکنه ولی من از بازی کریس خوشم میاد
8-کی ازدواج میکنی؟ هر وقت تونستم با کارم ماشین و خونه جور کنم نه مثل این جون های امروزی انگار عجله دارن برای زن گرفتن :|
9-اصلا زن میخوای؟ پس اون نیازم رو چجور برطرف کنم که همین الانم دارم از دستش عذاب میکشم  S0 (43)
10-به نظرت چطور میشه ادم و حوا باشن در صورت کککه تو دنیا 7 بیلون انسان وجود داره. در این صورت پس باید تو اون زمان خواهر برادرا که بچه های ادم بودن با هم ازدواج کنن که گناهه! وقتی اطلاعاتت پایینه الکی حرف نزن  S0 (43)

11- میدونی تله کینزی چیه؟ 
12 میدونی تله پاتی چیه؟
13- باورشون داری؟یه جور رویا پردازی و تمرکز هستش مثلا میتونن آرزوی کودکیشون رو از طریق یه روشی براورده کنن تو آینده یا همون هیپنوتیزم و بعضی از آدما ادعا دارن میتونن این کار رو انجام بدن مثلا با دستشون یه جسم رو تو هوا حرکت بدن که همچین چیزی غیر ممکنه تا جایی که اطلاع دارم و همینا رو میدونم
14-روح دیدی؟ روح رو هیچوقت نمیشه تو این دنیا دید و چیزی 
15- تو دنیا از چی بیشتر میترسی؟ مرگ پدر و مادرم  (زبونم لال)
16- بزرگ شدی مادر و پدرت رو میاری تو کاخت زندگی کنن؟ والله بعضی آدما که اذدواج میکنن و میرن خونه ی بخت دیگه پدر مادرشون رو فراموش میکنن ولی من سعی میکنم اینطوری نباشم 
17- تا حالا فکر کردم انتی اسپمر بشی؟ مگه لولش چنده ؟! تا حالا به همچین درجه ای دست پیدا نکردم  S0 (25)
18-دوست داری در ماه چقد حقوق بگیری؟ 2 ملیون  :rolleyes: چه زیاده خواهم خخخخ
19-نظرت در مورد من با اینکه چند ساعت باهام اشنا شدی؟ آدم خوبی هستی  111
20- و سوال اخر
.
.
.
.
.
.
.
.
.