Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ - Hamed Zahedi - 12-19-2012

با سلام خدمت آقا حامد : درود بر شما

1- نظرت درباره ی من چیه؟ پسر خیلی خوب و ماهی هستی ولی یه سری ایراداتی داری که قبلا هم بهت گوش زد کردم ولی در کل پسر شاد و پر جنب و جوشی هستی که دوست داری با همه ی بچه ها ارتباط داشته باشی

2- چی شد علاقه پیدا کردی به نوشتن نقد؟ حدود پنج سال قبل که با سایت ها و انجمن های بازی های رایانه ای آشنا شدم نقد ها و مقالات منتشر شده ی زیادی رو می خوندم و با منتقدین رابطه ی رفاقتی ! داشتم.تا اینکه از طرف یکی از بهترین دوستام و کسی که در نویسندگی تشویق کننده ام بوده آقای پرهام پیشنهاد نوشتن یه نقد بازی ساده رو گرفتم..یادمه که اولین نقدم کمتر از 7 خط بود و اگر با نحوه ی نگارش الانم بخوام تطابق بدم 0 به 100 هست !خلاصه گذشت و گذشت که به اینجا رسیدم.

3- خرمشهر چه خبر؟ خبر خاصی نیست.به لطف مسئولین محترم ، خرمشهر 50 سال پیش با خرمشهر الان هیچ فرقی نداره ! واقعا شاهکاره !!

4- اگه یه روز بیام خرمشهر من رو کجا میبری؟اصلا دنبال ما میای؟ می برمت آبادان Confused25: بازار چینی ها Confused25:

5- فوتبالی هستی؟کدوم تیم خارجی؟ فوتبالی هستم اما خودم فوتسال بازی میکنم.تیم مون تو لیگ استانی خوزستان هست. به رئال مادرید علاقه ی زیادی دارم

6- فوتبال زنان رو تا حالا دیدی؟ استغفرا.Confused25:.. بیکار باشم نگاه میکنم

7- Man UTD یا MAN $hity؟ یونایتد
مرسی
Confused74:

RE: صندلی داغ - Mr.Psycho - 12-20-2012

1.چطورید؟2.نظرتون راجع به من چیه؟3.سگ دارید؟!(واقعا جدی میگم)Confused43:4.رو میشناسید؟5.اونجا بازی چنده؟6.از امضام خوشتون میاد؟7.دیگه چه سوالی بگم؟

RE: صندلی داغ - GamerStation - 02-09-2013

نفر بعدی صندلی داغ کاربر BiGReD هستن ، پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز خواهند بود ....

RE: صندلی داغ - BiGReD - 02-09-2013

مرسی نیما جان Confused30:

RE: صندلی داغ - Expellite - 02-09-2013

1. چرا Dead Space؟
2. چرا گیم لند نه؟
3. چشم انداز گیمفا پلاس؟
4. دغدغه های گیمری؟
5. چرا Xbox؟
6. چرا BiGReD؟
7. چرا گیمفا؟

RE: صندلی داغ - BiGReD - 02-09-2013

(02-09-2013, 11:11 PM)Expellite نوشته است: 1. چرا Dead Space؟
2. چرا گیم لند نه؟
3. چشم انداز گیمفا پلاس؟
4. دغدغه های گیمری؟
5. چرا Xbox؟
6. چرا BiGReD؟
7. چرا گیمفا؟

سوالا کوتاهه اما دقیق جواب می دم Confused25:

1- اولش وقتی 5 سال پیش شروعش کردم بعد از 2 تا چپتر ولش کردم بازی رو. حالم بهم خورد ازش. جو خیلی سنگین و ترسناک و حال بهم زنی داشت بازی. ولی بعد از چند ماه از سر بیکاری شروع کردمش دوباره و واسه اولین بار توی زندگیم تونستم با بازی قاطی بشم و تمام احساسات شخصیت بازی (آیزاک) رو درک کنم. اونقدر داد و بیداد کردم وسط بازی و از صندلی پرت شدم پایین که حد و حساب نداشت. بعد از اینکه بازی تموم شد با اون داستان فوق العادش به هنر سازندش تعظیم کردم و شدم سوپر فن dead space Confused25:

2- گیم لند یکی از بزرگترین کارایی بود که توی زندگیم کردم به کمک تیمی که در کنارم بود. ولی از اونجا شراکت خیلی موقع ها به نفع آدم نیست با بچه بازیای اون یکی شریکم کم کم همه چیز از هم پاشید و این وسط همخیلی ها سنگ انداخت جلوی پامون که پیشرفت نکنیم. ما هم که به جایی بند نبودیم و خیلی زود از هم پاشیده شدیم. دیگه هم نمی تونستم کنار یه آدم بی خاصیت کار کنم واسه همین جدا شدم اومدم گیمفا کنار یکی از بهترین دوستام دانیال

3- نمی تونم برنامه هامون رو فاش کنم ولی پیشرفت های خیلی زیادی با برنامه ریزی هایی که داشتیم پیش رو هست و طول نمی کشه که گیمفا+ اسمی خیلی خیلی بزرگتر از گیم لند خواهد شد

4- یه سری بازیای ps3 که خیلی دوست دارم تجربه کنم و تا حالا نتونستم چون ps3‌ ندارم Confused67: البته uncharted 2 و killzone 2 رو بازی کردم ولی تو کف خیلی بازیای دیگه هستم که هنوز نتونستم بازی کنم

5- چون اون زمان که xbox خریدم ps3 هک نشده بود هنوز Confused25: وضع جیبم خرابه
البته من فن هر دوشون هستم

6 -نمی دونم چی شد یه nickname دوست داشتم که داشته باشم همینجوری از خودم ساختمش Confused25: یادم نیست واقعا

7 - چرا گیمفا نه ؟ Confused25: با زحماتی که دوستای خوبم مخصوصا دانیال کشید واسه این سایت یه جهش خیلی بزرگ رو شاهد بودیم و الان هم از نظر کیفی هم از هر نظر همه چی فوق العادست
من که عضو کوچیکی از این خانواده هستم و تازه به جمع اضافه شدم و با مسئولیتی که در قبال گیمفا+ دارم، دارم نهایت تلاشم رو می کنم تا گیمفا این مسیر رو به جلو رو با قدرت ادامه بده

RE: صندلی داغ - Amir Fenix - 02-10-2013

1-چرا لیون رو دوست داری؟
2- تو که ایکس باکس داری چرا دوست داری عناوین انحصاری Ps3 رو بازی کنی؟
3- چرا اسم مجله رو گیمفا + انتخاب کردی؟
4- به نظرت قدرت سخت افزاری ایکس باکس بهتره یا Ps3؟
5- عکس آواتارت خودتی؟؟ اون شکلک کنارش چیه؟؟
6- مگه عاشق دد اسپیش نیستی پس چرا شخصیتشو تو پروفایلت انتخاب نکردی؟
7 بین تیم های فوتبال خارجی کدومو از همه بیشتر دوست داری؟

RE: صندلی داغ - BiGReD - 02-10-2013

(02-10-2013, 12:02 AM)Amir Fenix نوشته است: 1-چرا لیون رو دوست داری؟
2- تو که ایکس باکس داری چرا دوست داری عناوین انحصاری Ps3 رو بازی کنی؟
3- چرا اسم مجله رو گیمفا + انتخاب کردی؟
4- به نظرت قدرت سخت افزاری ایکس باکس بهتره یا Ps3؟
5- عکس آواتارت خودتی؟؟ اون شکلک کنارش چیه؟؟
6- مگه عاشق دد اسپیش نیستی پس چرا شخصیتشو تو پروفایلت انتخاب نکردی؟
7 بین تیم های فوتبال خارجی کدومو از همه بیشتر دوست داری؟

1- هم خیلی خوش تیپه هم خیلی کامل و باهوش
Resident Evil 4 به قدری منو تحت تاثیر قرار داد که عاشق همه چیش شدم

2- چون ps3 ندارم Confused25: من فن xbox نیستم.. فن هیچ کنسولی نیستم ولی به عنوان یه گیمر دوست دارم تمام عناوین بزرگ رو تجربه کنم

3- دانیال این اسم رو گذاشت
اسم خوبی هم هست و کاملا نشون میده مجله متعلق به سایته

4- ps3 به خاطر پردازنده ی cell و چیزای فوق العاده ای که توی بازی های انحصاریش داریم می بینیم

5- آره این نماد مارکره که روی دیوار اتاقم کشیدمو کنارش عکس گرفتم Confused37:

6 - آیزاک توی نسخه ی اول شخصیت پردازی نداشت اصلا. نه حرف می زد نه چیزی..
توی نسخه ی دوم بازسازی شد ولی معمولی بود
الان چند روزه با تموم کردن نسخه ی سوم آیزاک رو در حد یه قهرمان دوست دارم
شخصیت های زیادی رو دوست دارم اگه بخوام همرو بنویسم زیاد میشه

7- از 5 سالگی تیم ملی آلمان رو دوست دارم
همین باعث شد از 7 سالگی عاشق بایرن مونیخ شم تا الان هم این علاقه حفظ شده و خیلی تعصبم روش زیاده [تصویر:  84472_germany.gif]

RE: صندلی داغ - Expellite - 02-10-2013

1. یوزرتون ربطی به Red Marker نداره؟

RE: صندلی داغ - BiGReD - 02-10-2013

(02-10-2013, 12:21 AM)Expellite نوشته است: 1. یوزرتون ربطی به Red Marker نداره؟

نه
کلا قرمز رو خیلی دوست دارم
آها
یه جا توی یه بازی فکر کنم nba2k بود که یه player ساختم
nicknameهاش زیاد بود
یکیش bigred بود خیلی حال می کردم Confused25: قبل از اون من توی فرومای دیگه که بودم چند سال پیش یوزرم Red h بود