Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ماندگار miatge - 0099 - 10-18-2015

سلام  :angel:
به هیچ وجه حق جواب دادن با شکلک خالی و گفتن جمله قبلم حواب دادم رو ندارید [تصویر:  s0%20(66).gif]
خوبی؟خوشی؟سلامتی؟ (جدیدا همه می گن نه)
منو می شناسی؟
آخرین بازی ای که انجام دادی؟
چرا تو گیمفا فعالیت می کنی(می کردی)؟
می دونی نکته [تصویر:  barare.gif] چیه؟
بهترین کاربر انجمن و سایت؟
چرا اولای نسل 8 هر کی می گفت طرفدار ماکروسافته مسخرش می کردن؟
قبول داری خوندن کامنتای سایت خیلی لذت بخشه؟(مخصوصا وقتی دعوا می شه [تصویر:  eee.gif])
چارلی و کارخانه شکلات سازی یا جنگیر؟
بستنی زعفرونی یا بیل مکانیکی؟ [تصویر:  s0%20(19).gif] 
باحال ترین شکلک ؟
بهترین بازی 2013؟
بهترین بازی 2014؟
بهترین بازی2015 تا الان؟
مورد انتظار ترین بازی؟
آسون تر شدن بازیا خوبه یا بد؟
چرت سوالی که تو صندلی داغ ازت پرسیدن؟
کدوم بازیارو الکی گنده کردن؟
کدوم بازیا حقشون خورده شده؟
چرا بعضیا جلوی توهینشون می نویسن نظر شخصی؟
نظرت در مورد milad gta؟
فردی با قد 187 و وزن 79 از خیابان عبور می کرد قیمت هر بشکه نفت خام را درسال 1995 حساب کنید؟
آیا در من استعداد اسپمر اعظم شدن می بینی؟
چرت ترین کامنتی که یکی زیر خبرات گذاشت؟
یه جک بگو؟
قبول داری یه سری بازی می کنن که کلاس بذارن یه سری هم بازی نمی کنن که کلاس بذارن؟
نظرت رو در مورد این شرکتا بگو + بهترین بازی(ها)شون
sony
nintendo
microsoft
valve
bethesda
EA
ubisoft
square enix
2K
activision
konami

سوالام چرت و پرت بودن ؟
خداحافظ  S0 (97) 

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ماندگار miatge - Moien_fr - 10-18-2015

(10-18-2015, 03:38 PM)Big Snake نوشته است: سلام برادر قربونه اون سیگارت بشم من چه ژسی هم گرفتی!  Confused0 (21):  سلام عزییززمم :D

خوبی؟چه خبر؟زن و بچه و نوه هات چطوره؟! Nau  خوبن سلام دارن خدمتون
نظرت راجبه من چیه؟ پسر و دوست خوب و باحال

متال فانتوم پین رو بازی کردی؟اگه کردی نظرت راجبش چیه؟  بازی خیلی خوبیه، از همه لحاظ اوکیه اما تو هوش مصنوعی یک سری باگ هایی داره، همچنین باگ هایی مربوطط به وقتی که quiet رو با خودت میبری ماموریت.
فیفا یا pes? هر دو خوبن اما پی اس رو بیشتر بازی میکنم
نظرت راجبه حامد زاهدی؟ یک فرد خییلللیی عالی و خون گرم. یعنی رابطم باهاش مثل دوست بوده تا این که اونو به چشم بالا سریم توی کار ببینم. واقعا دوست خوب و با مرامیه
انجمن بهتره یا سایت کلا؟ هردو خوبن. انجمن رو اولا زیاد علاقه نداشتم اما الانا دوس دارمش :))
نظرت رو راجب هر کدوم از اینا بگو با ذکر دلیل! 112 (1)
PS4  کنسول خوبیه، انحصاری هایی مثل order و until down رو دوس دارم همچنین با دستش ام حال میکنم ;)
X1  کنسول خیلی خوب که هر مشکلی ام پیش بیاد تیم پشتیبانیش خیلی زود و کامل جوابت رو میدن همچنین انحصاری های فوق العاده ای داره
PC پی سی که زندگیم پاش میگذره کلا. یک پی سی قوی رو به هر دوتا کنسول ترجیح میدم من. :))
خب دیگه لوووس بازی بسه.زد زیاد! :Confused0 (74) قربونت عزیزم :heart:  

(10-18-2015, 04:27 PM)0099 نوشته است: سلام  :angel:  سلام عزیزم
به هیچ وجه حق جواب دادن با شکلک خالی و گفتن جمله قبلم حواب دادم رو ندارید    چشم
خوبی؟خوشی؟سلامتی؟ (جدیدا همه می گن نه) خوبم، خوشم، سلامتم :heart:
منو می شناسی؟ راستش نه زیاد ، البته سوالات رو تو صندلی داغ دیدم از بقیه و تو انجمن ام دیدمت کم و بیش
آخرین بازی ای که انجام دادی؟ متال رو دارم بازی میکنم
چرا تو گیمفا فعالیت می کنی(می کردی)؟ از سال 89_90 با سایت های گیم همراه بودم.تو سایت های دیگه ام بودم . یه شب تو تابستون دیدم فراخوان زده گیمفا، ساعتای 2_3 صبح بود دیدمش. یه مقاله نوشتم ساعتای 4 بود فک کنم فرستادم و چند روز بعد دیدم قبول شدم. حس خوبی داشتم اما خب باید واسه یه سری کارا جدا میشدم دیگه.
می دونی نکته [تصویر:  barare.gif] چیه؟ نکتش رو که نمیدونم اما خیلی کارا میشه ازش برداشت کرد که داره انجام میده :D
بهترین کاربر انجمن و سایت؟ همه خوبن، تو سایت dr freeman کامنت های خوب و با ارزشی میزاره و اسپم گذاریش کمتره از بقیه. تو انجمن ام حاج امیر، نامی،کوروش،میثم،صحرایی،بدبوی، مجید نصر و... با اکثر بچه ها جور بودم، مشکلی نداشتیم با هم.
چرا اولای نسل 8 هر کی می گفت طرفدار ماکروسافته مسخرش می کردن؟ چون اولای نسل هشت به نظر خیلیا عملکرد خوبی نداشت و واقعا هم زیاد اوکی نبود.
قبول داری خوندن کامنتای سایت خیلی لذت بخشه؟(مخصوصا وقتی دعوا می شه [تصویر:  eee.gif])  آره خیلی، شاید باورت نشه اما بعضی وقتا مثلا یه پستی که 140_150 تا کامنت داره تک تکشون رو میخونم، و دوس دارم خودمم جواب بدم به بعضیا اما خب دست و بالم بسته بود :D :D  اما در کل اگه یکم به جای اسپم دادن به اون نوشته توجه کنن و ارزش قائل بشن برای نوشته و نویسنده و کامنتای مرتبط بزارن خیلی بهتره.
چارلی و کارخانه شکلات سازی یا جنگیر؟ چارلی و کارخونه شکلات
بستنی زعفرونی یا بیل مکانیکی؟ [تصویر:  s0%20(19).gif] بستنی زعفرونی( مخصوصا اگه مال فلکه برق مشهد باشه)
باحال ترین شکلک ؟ :angel: S0 (23)
بهترین بازی 2013؟ بایوشاک، مترو، Tlou، beyond،اسپلینتر بلک لیست، واچ داگز .
بهترین بازی 2014؟ shadow of mordor، assasins creed unity ، farcry 4 ، infamos second sun
بهترین بازی2015 تا الان؟ ویچر 3 ، متال
مورد انتظار ترین بازی؟ dvision و assassins creed syndicate
آسون تر شدن بازیا خوبه یا بد؟  نمیتونم نظر قطعی بدم، اما قدیما که یه بازی سخت جون میکندیم تا تموم میشد خیلی کیف میداد
چرت سوالی که تو صندلی داغ ازت پرسیدن؟  نمیدونم والا دوستان لطف داشتن :heart:
کدوم بازیارو الکی گنده کردن؟ gears of war، gtav
کدوم بازیا حقشون خورده شده؟ نمیدونم والا
چرا بعضیا جلوی توهینشون می نویسن نظر شخصی؟ میخوان سر خودشون کلاه بزارن
نظرت در مورد milad gta؟ نمیشناسم به خدا  :)
فردی با قد 187 و وزن 79 از خیابان عبور می کرد قیمت هر بشکه نفت خام را درسال 1995 حساب کنید؟ اگر قد فرد 187 بوده پس قیمت بشکه نفت 10 دلاره :cool: :D
آیا در من استعداد اسپمر اعظم شدن می بینی؟ بله اگه تلاش کنی ایشالا یه روز به این درجه میرسی
چرت ترین کامنتی که یکی زیر خبرات گذاشت؟ یادم نیس زیاده
یه جک بگو؟  به یارو میگن اگه کسوف بشه چی کار میکنی؟ میگه چسب ضخم میزنیم خوب میشه. ;)
قبول داری یه سری بازی می کنن که کلاس بذارن یه سری هم بازی نمی کنن که کلاس بذارن؟ تا حدود زیادی آره درسته
نظرت رو در مورد این شرکتا بگو + بهترین بازی(ها)شون
sony  شرکت خوب و بزرگ با سابقه زیاد. بازی هاش رو زیاد نمیشناسم اما اگه beyond مال سونی بود بهترینش همینه.
nintendo کنسول خوبیه، بازی هاش ام splatoon خوبه
microsoft شرکت بزرگ که تو خیلی زمینه ها کارش درسته، بازی هاش ام که زیاده دیگه .
valve بازی کم میده اما تاریخی میده، half life 
bethesda واقعا کارشون دسته، به جرعت میتونم بگم بازی بد ندادن، skyrim_dishonord
EA زیاد باهاش حال نمیکنم_ battlefield
ubisoft  شرکت محبوب من. همه بازی هاش رو دوس دارم، کارشون عالیه، assassins creed_ farcry_ghostrecon_splintercell
square enix شرکت کم حاشیه و کار درست. sleeping dogs
2K  کار درستن دیگه  :D baioshock
activision بازی هاشون رو دوس دارم، punisher
konami  شرکتیه که سیاست های غلط زیادی داره. metal

سوالام چرت و پرت بودن ؟ نه اکثرش  خوب ویدن
خداحافظ  S0 (97) خدافظ عزیزم :heart:

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ماندگار miatge - Station - 10-19-2015

بدنیست برای تنوع هم که شده، مدیرکل هم سوالاتی رو بپرسه. باشد که صندلی داغ شود.... آمین...!! Blink
------------------
اول از همه عذرخواهی میکنم اگر از خودمونی صحبت کردن و تغییر ضمایرم، ناراحت بشی!
...................
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای فرزانی گل.
خوبی?! سلامتی?! اوضاع بکامه?! کیفت کوکه?!
چه میکنی با محرم?! زنجیرزنی یا سینه زتی?!
هیئت یا مسجد میری?!
به امام حسین ارادت خاصی داری یا نه?!
کدوم ویژگیشه که تورو شیفته خودش کرده?!
جمله یا داستانی که از امام حسین دیدی و یا شنیدی و یا میدونی رو بهمون میگی?!
کربلا یا مکه رفتی?! خانواده چطور? دوست داری طلبیده بشی و قسمتت بشه و بری?!
اهل مشهدی پس باید حداقل روزی یکبار یا بیشتر رو به حرم بری، این کارو انجام میدی? دعای ثابت و همیشگیت چیه موقعی که به حرم میری?!
میدونستی بعضی از قدیمی های فروم، مشهدی بودن?! 
چه خصلت یا ویژگی در مردم مشهد هست?! نظر خودتو بگو.
یک جمله یا کلمه به زبون محلی میگی?!
.................
چرا محمدمعین?! چرا محمد یا معین نه?!
از شیوه انتخاب نامت باخبری?! معین یعنی چی?!( معین خوانتده مورد علاقه ام رو نمیگم ها S0 (84))
اسم مستعار یا لقبی چیزی نداری?!
گفتی20 سالته و گفته بودی که با ازدواج هرچه سریع تر یا زود هنگام میشه به زندگی جهت داد، بنظرم غلطه! این خود آدمی هست که میتونه مسیرشو انتخاب کنه. قدرت تفکر و اختیار در همگان هست پس بنظرت اون حرفت اشتباه نیست. خیلی ها با ازدواج زودهنگام به مشکل میخورند و خیلی ها هم پیش میوفتن و موفق میشند. تو در کدوم دسته ای?! مسلما عشق و مشتقاتش، نباید دست کم گرفته بشند. بنظرت چرا?!
تعریفت از داشتن زندگی خوب چیه?! داریشون?!
مغازه داری مثل اینکه! این مغازه اتو برامون توصیف میکنی?! چی توشه و چی میفروشی و هدفت از داشتنش چیه?! نکنه میخوای به عنوان شغل دوم یا شغل اصلیت ازش استفاده کنی?! Smilie (19)
دانشگاه میری?! رفتی?! چه رشته ای?! علاقه داری بهش?!
ازدواجت فامیلیه یا غیرفامیلی?! S0 (22)
ظاهرا به کارهای بشدت قدیمی و خز و خیل و پوچ و گذرا و لش بازی هایی مثل دود و مخمرات علاقه داری?! S0 (66) بس کن این کارای بی خاصیتو?! که چی?!!
شنیدم با پدیده های خز و خیلی مثل هیدن و پیشرو و ام جی و پکس در ارتباطی?! ناامیدم کردی!! 112 
تدوین ویدیو و فیلم رو از کجا یاد گرفتی?! توصیه ای یا راهکاری برای مشتاقانی که میخواند این حرفه رو یاد بگیرند نداری?!
برنامه نویسی رو هم بلدی مثل اینکه، اینو چجوری آموختی و کجاهاشی?! توصیه ای برای مشتاقانش نداری?!
چه سبک بازی هایی رو دوست داری?! 
توی سبک مخفی کاری، چن تا بازی و فیلم نام میبری?!( اگه اسمی از متال گیر ببری، هم اکانتتو و هم کل انجمن رو بمدت۱ ساعن دی اکتیو میکنم Wall.. کچل کردن مارو با این متال متال کردنشون... ول هم نمیکنن بخدا Wall...)
چه سبک فیلم هایی رو نگاه میکنی?! چن تا از اونایی که تو ذهنت هستند رو نام ببر.
اخبار کدوم حوزه رو دنبال میکنی و برات مهمه?!
نظرت راجع به فیلم Bridges of Spies چیه?! با بازی تام هنکس و کارگرادنی اسپیلبرگ و امتیاز 8.6 40
ورزش مورد علاقه ات چیه?! ادامه اش میدی?!
.............
امیرحاجی زاده رو که حتما میشناسی، چقدر?! ازش راضی هستی یا بهتر بگم، حرف یا برخورد ناراحت کننده ای ازش ندیدی?! انتقادی یا پیشنهادی نداری براش?! 
ویژگی های بد یا خوبشو میتونی بگی?! S0 (2)
خب مسلما هر پست و جایگاهی( از دید خیلیا بی ارزش یا با ارزش) دارای یک سری انتقادهاست، بنظرت طبیعت کار همینه یا یک عده همیشه نیت بدی دارند و قصد موش دووندن دارن?!
مسلما تیم مدیریتی گیمفا، چه انجمن چه تحریریه اش چه کلش، زیر تیغ انتقاد بوده و هست و خواهد بود. نظرت چیه?! چون گیمفا اولین و بروزترین هست?! چون زیر ذره بینیم?!
سهم انتقاد از کدوم یک از ۳بخش مدیریتی فوق بیشتر بوده?!
مدیریت انجمن، همونطوری که میدونی، ازش انتقاد شده و میشه. آخریش هم همین چند روز پیش اتفاق افتاد که باخبری. بنظرت یک عده خود واقعیشون رو نشون ندادند?! همونایی که مسائل شخصی رو به عنوان آتو استفاده میکنن...همونایی که تا دیروز همینجا بودن و ... خب چرا این دوستان گل نمیتونند لاین و مرز خودشونو تشخیص بدند?! نگه داشتن سر در لاک خود یا پیدا کردن لاک ایتقدر سخته براشون?! حتما باید شخصا واد عمل بشیم?! :dodgy:
بیادماندنی ترین افرادی که در گیمفا، چه در حوزه کاری و چه در حوزه غیرکاری باهاشون سرکار داشتی و برخورد کردی رو نام ببر.
در انجمن چی?!( راجع به بیادماندنی ترین ها منظورمه... مثلا برای خیلی ها اشخاصی مثل HOSSEIN COD، isapor123 و... بیادماندنی هستند. Blink از بیادماندنی های گذشته انجمن بگم که تا صبح در خدمتم!!)

نظرت درباره اشخاص و کلمات زیر چیه?!!...
مهیار درخشان( یک موس جدا برای گرفتن و دادن تگ براش در طول گیمفا کنار گذاشتم!! هی میاد میره هی میاد میره.... هزاربار بهش گفتم چیکار کنه ولی بقول خودش که میگه" نوبم نزن" S0 (42))
محمدرضا صحرایی( دایره واژگان اعضای بدنش تو حلقم.. فقط نمیدونه هرجایی نباید استفاده کنه ... لهجه ترکیش هم تو حلقم Eee درکل پسر خوبیه جدی...)?!
Nami( چیزی ازش نمیگم چون خودش گفته نگو!! البته خودش میدونه ازش بگم که Eee...)?!
موسی صادقیان( محمدصادقیان یا نهههه باریکلا... :D... دهن مارو سرویس کرد با اون اسنایپش... هرچی هم میزدیمش آدم نمیشد)?!
Blue Sun( اقای صدا، إبی!!! لقب جدیدشو دیشب انتخاب کردم که " ابراهیم لینکلن" هست... S0 (2))?!
محمد زمانی( پسر آقا و خوبیه)?!
دانیال شیخی( عاشق صداشم... یه پا رپره... بدرد زمانای لوتی گری و این حرفا میخوره :D...)?!
مجیدنصر( دیگه چی بگم... جدن یه صفحه حرف داره از بس گله S0 (29))?!
الوندفایقی( سبیل کلفت گیمفا... :D)?!

گرگ?!
مار?!
سنجاب?! 
تمساح?!
روباه?!
کبک?!
شرف?!
صداقت?!
جملات کلیشه ای?!
۴ جمله ی یادداشت کاربریم داخل پروفایلم?!
صافی و پاکی?!
لوتی و با مرام?!
عمل و گفتار?!
چندرویی و بازیگری?!
خب قصدم این بود در هر زمینه ای بپرسم ولی نشد چون دیگه انرژی نبود که بیشتر بنویسم چون صندلی رو باید اصولی با سوالات خوب یا متوسط داغ کرد. میخواستم یک نصفه دیگر رو هم بنویسم ولی نشد .امیدوارم با حوصله خونده باشی و جواب داده باشی.
قربانت فعلا عزت زیاد و عزاداریت هم قبول باشه :heart:

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ماندگار miatge - Moien_fr - 10-20-2015

(10-19-2015, 10:20 PM)station نوشته است: بدنیست برای تنوع هم که شده، مدیرکل هم سوالاتی رو بپرسه. باشد که صندلی داغ شود.... آمین...!! Blink  
------------------
اول از همه عذرخواهی میکنم اگر از خودمونی صحبت کردن و تغییر ضمایرم، ناراحت بشی! اوه نه بابا اختیار داری  :D  افتخار ماس :D ;)
...................
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای فرزانی گل. سلام به حاج امیر زحمت کش عزیز :heart:
خوبی?! سلامتی?! اوضاع بکامه?! کیفت کوکه?! بد نیس شکر خدا_ یکم قسط و قرضا تموم شه خوبه :D
چه میکنی با محرم?! زنجیرزنی یا سینه زتی?! کم و بیش میرم هیئت، آخه وقت ندارم، یا مغازم یا کار خودم هست، اما شبا یه ساعتی میرم سینه زنی
هیئت یا مسجد میری?! هیئت، اگه وقت نشه ام، مغازه نزدیک حرم امام رضاس، دیده میشه حرم یه سلامی میدم :heart:
به امام حسین ارادت خاصی داری یا نه?! امام حسین خیلی کارش درست بود، جاش تو قلب ماس
کدوم ویژگیشه که تورو شیفته خودش کرده?! کلا امام حسین شخصیت خیلی بزرگیه و عاشورا ام یه حماسه ایه که تو هیچ فیلم خارجی و داخلی قابل توصیف نیست. کلا ارادت خاصی دارم به امام حسین، وقتی بعد 1300 سال این همه عاشق داره یعنی کارش درسته
جمله یا داستانی که از امام حسین دیدی و یا شنیدی و یا میدونی رو بهمون میگی?! جمله که زیاده، اما این جمله که اگه دین ندارین، باشین آزاد مرد خیلی به نظرم قشنگه.
کربلا یا مکه رفتی?! خانواده چطور? دوست داری طلبیده بشی و قسمتت بشه و بری?! خودم نه کربلا نه مکه، اما مامان و بابام مکه رفتن چند سال پیش. خودم خیلی دوس دارم برم کربلا.
اهل مشهدی پس باید حداقل روزی یکبار یا بیشتر رو به حرم بری، این کارو انجام میدی? دعای ثابت و همیشگیت چیه موقعی که به حرم میری?! راستیتش که از خونه ما تا حرم یه چهل دقه راهه، اما رستورانمون نزدیک حرمه یعنی تو خیابونیه که مستقیم میره حرم. معمولا روزایی که رستوران باشم، میرم یه سر حرم یا یه سلامی میدم. همیشه ام تو دلم میگم کمکم کنه این یکی دو سال اول زندگی مشترک خوب بگذره و بره پی کارش  :D
میدونستی بعضی از قدیمی های فروم، مشهدی بودن?!  آره چندتاشون رو هم میشناسم و هم صحبت بودیم ;)
چه خصلت یا ویژگی در مردم مشهد هست?! نظر خودتو بگو. خصوصیات زیادی دارن و متاسفانه اکثرش بده. اما از خصوصیات خوبشون میشه به این اشاره کرد که بدترین هاشون ام یه مرام خاصی دارن. ااما خصوصیات بدشون زیاده، مثلا تا یه مسافر میبینن سعی میکنن خوب تیغش بزنن، فرهنگ رانندگی خیلی پایین و یه خاصیتی که هم خوبه هم بد اینه که زود صمیمی میشن :D
یک جمله یا کلمه به زبون محلی میگی?!  خودم که زیاد لحجه ندارم اما این جمله رو میگم چون خواستی :D  ( یره جان تو رَفتُم جا ممد سیرابی دور فلکه ضد، یَک سیرابی کیثیف و مشتی زدم، جیگرُم حال آمد) :D :D
.................
چرا محمدمعین?! چرا محمد یا معین نه?! این سوال رو با سوال بعدی با هم جواب میدم  :D
از شیوه انتخاب نامت باخبری?! معین یعنی چی?!( معین خوانتده مورد علاقه ام رو نمیگم ها S0 (84)) آره خبر دارم  :D  مامانم دوس داشته اسم من رو بزاره محمد چون اسم باباش بوده، و بابام هم دوس داشته بزاره معین. بعد تصمیمی گرفتن بزارن محمد معین :D . معین هم به معنی کمک کننده و یاور هست  :blush:
اسم مستعار یا لقبی چیزی نداری?! لقب خاصی ندارم، اما تو اکثر سایت ها با اسم m.f_genius و تو کانتر آنلاین هم اسمم bache mashad  هست  :D
گفتی20 سالته و گفته بودی که با ازدواج هرچه سریع تر یا زود هنگام میشه به زندگی جهت داد، بنظرم غلطه! این خود آدمی هست که میتونه مسیرشو انتخاب کنه. قدرت تفکر و اختیار در همگان هست پس بنظرت اون حرفت اشتباه نیست. خیلی ها با ازدواج زودهنگام به مشکل میخورند و خیلی ها هم پیش میوفتن و موفق میشند. تو در کدوم دسته ای?! مسلما عشق و مشتقاتش، نباید دست کم گرفته بشند. بنظرت چرا?! نگا خود آدم معمولا تو جهت دادن زندگیش باید خییللییی دقت کنه و توی خرجاش محدودیتی نداره، ولخرجی میکنه و بی هدف میره جلو ( البته اکثرا) بعد این ازدواجه در صورتی میتونه به زندگی جهت بده و موفق باشه که آدم طرفشو درست انتخاب کنه. یعنی اگه تو انتخاب طرفت درست دقت نکنی کاملا شکست میخوری، اگه درست انتخاب کنی زندگیه آیندت رو میتونی به خوبی بسازی.
تعریفت از داشتن زندگی خوب چیه?! داریشون?!  داشتن زندگی خوب زندگیه که همیشه از درون خوشحال باشی، زندگی ایه که جمله ی ای کاش... رو کمتر بگی. زندگی من متوسطه و ایشالا خوب میشه
مغازه داری مثل اینکه! این مغازه اتو برامون توصیف میکنی?! چی توشه و چی میفروشی و هدفت از داشتنش چیه?! مغازه خخخ . آره با داداشم یه رستوران داریم که توش غذای های سنتی به مردم میدیم. غذاهایی مثل دیزی سنگی، قورمه گوسفندی، کوفته تبریزی، کشک بادمجان، گوشت بادمجان، گوجه بادمجان، کباب شامی، آش رشته، استانبولی. :D  بعد اینم بگم که ما فقط غذا های سنتی داریم و قلیون و اینجوری چیزا نداریم اونجا. اینم یه عکس از تراکت مغازه  :D :D
[تصویر:  9zjaosfj5vtirquz63m8_thumb.jpg]
نکنه میخوای به عنوان شغل دوم یا شغل اصلیت ازش استفاده کنی?! Smilie (19) من هم کار مغازه هم برنامه نویسی و کارای کامپیوتری رو انجام میدم در کنار هم. اما بیشتر کارای خودم ;)
دانشگاه میری?! رفتی?! چه رشته ای?! علاقه داری بهش?! آره میرم. دانشگاه آزاد، رشته مهندسی نرم افزار. علاقه خیلی دارم :blush:
ازدواجت فامیلیه یا غیرفامیلی?! S0 (22)  غیر فامیلی
ظاهرا به کارهای بشدت قدیمی و خز و خیل و پوچ و گذرا و لش بازی هایی مثل دود و مخمرات علاقه داری?! S0 (66)  
آره ، قلیون رو قبلا میکشیدم یه دو سالی میشه نکشیدم چون مسخرس :D  سیگارم روزی 3_6 تا اونم بیشتر به خاطر اینه که روزی 14 ساعت تقریبا کار میکنم هم مغازه هم پا لپتاپ شایدم بیشتر روی هم رفته و موقع خستگی و سردرد میکشم. البته اینو بگم این که میگن سیگار آروم میکنه و این حرفا چرته. سیگار هیچ خاصیتی نداره، فقط وقتی بهش عادت کنی، دوس داری کنار هر کاری باشه، تو خوشالیت تو ناراحتیت، تو خستگیت. یه عادته که حس میکنی یه چیزی کمه وقتی نباشه. و اصلا توصیه نمیکنمش. درمورد نوشیدنی ام آره کم و بیش اونم از هر چند وقت با چندتا از دوستام. اونم نه تا حدی که به قول معروف سیاه مست شم :D  در حد یکم گرم شدن و خوش بودن. :blush:
 بس کن این کارای بی خاصیتو?! که چی?!! هدف خاصی ندارم، شده یه بخش نحسی از زندگی
شنیدم با پدیده های خز و خیلی مثل هیدن و پیشرو و ام جی و پکس در ارتباطی?! ناامیدم کردی!! 112 ببین از هیدن و پیشرو و ام جی و این جور آدما کلا حالم به هم میخوره. کسی که گفته اشتبا گفته. اما بهزاد پکس بحثش جداس. تا حالا آهنگ گنگ و لش بازی و مثه زدبازی و این چرتا نداده.  آهنگاش یا اجتماعی یا دیسلاو، که بیشتر اجتماعی هاش رو گوش میکنم. در مورد در ارتباط بودن هم آره با بهزاد پکس در ارتباط ام هم تلفنی هم تو یکی از نرم افزارای اجتماعی پی ام میدیم. ;)
تدوین ویدیو و فیلم رو از کجا یاد گرفتی?! توصیه ای یا راهکاری برای مشتاقانی که میخواند این حرفه رو یاد بگیرند نداری?!  از هیچ جا. همش به لطف زبان انگلیسیه و شوق و یه ذره زود یادگیریه هرچی بلدم. از تو یه مجموعه نرم افزاری یه بار یه نرم افزار تدوین نصب کردم 4 سال پیش، بعد وقتی زبان بلد باشی راحت همه قسمت هارو یاد میگیری و منابع خارجی ام هست. ( کسایی که آموزش ها رو مینویسن هم همینجوری یاد میگیرن ) توصیه ام اینه که هر چیزی رو از بیرون بهش نگاه کنی سخته، برین تو دل کار تا یاد بگیرین
برنامه نویسی رو هم بلدی مثل اینکه، اینو چجوری آموختی و کجاهاشی?! توصیه ای برای مشتاقانش نداری?! برنامه نویسی ام از موقع که لپتاپ اولم رو گرفتم، هی تو اینترنت تو سایتا آموزش ها رو دیدم، هی دو سه تا ام پک آموزش گرفتم که کلا 50 تومن بهشون پول ندادم. با اونا یاد گرتم. توصیم برای مشتاقاش اینه که این کار هیچ سرگرمی ای نداره و اولش که شروع میکنین خیلی خسته کنندس و اگه چیزی نفهمین نا امید میشین. پس سعی کنین تمام تلاشتون رو بکنین  که اون غول یه ماه اول برنامه نویسی رو رد کنین.
چه سبک بازی هایی رو دوست داری?!  همه سبک بازی ها رو دوس دارم، اما بیشتر با بازی های حال میکنم که داستانشون بتونه من رو درگیر خودش کنه.
توی سبک مخفی کاری، چن تا بازی و فیلم نام میبری?!( اگه اسمی از متال گیر ببری، هم اکانتتو و هم کل انجمن رو بمدت۱ ساعن دی اکتیو میکنم Wall.. کچل کردن مارو با این متال متال کردنشون... ول هم نمیکنن بخدا Wall...) خخخخ :D  نه وقتی بازی هایی مثل dishonored و splinter هستن نیازی نیس اسم متال رو بیاره آدم :D  فیلم ام راستش الان حضور ذهن ندارم اما زیاد دیدم :D
چه سبک فیلم هایی رو نگاه میکنی?! چن تا از اونایی که تو ذهنت هستند رو نام ببر. فیلمای کمدی و اکشن و کمدی_اکشن رو زیاد نگا میکنم و کلا هر فیلمی که جیسون استاتام بازی کنه. فیلم red emption_ barley legal_ neighbors_ و ....
اخبار کدوم حوزه رو دنبال میکنی و برات مهمه?! کلا اخبار برام زیاد مهم نیس، زندگیمو میکنم، اما اخبار نظامی سیاسی رو بعضی وقتا میبینم و اخبار تکنولوژی
نظرت راجع به فیلم Bridges of Spies چیه?! با بازی تام هنکس و کارگرادنی اسپیلبرگ و امتیاز 8.6 40 حال و هواش رو دوس دارم. بعد این که جنبه های احساسی و حماسی توی داستانش خیلی قشنگه.
ورزش مورد علاقه ات چیه?! ادامه اش میدی?! موی تای بوران کار میکردم و بدنسازی که جفتشو ترک کردم :D :D  پینگ پنگمم خوبه :D
.............
امیرحاجی زاده رو که حتما میشناسی، چقدر?! ازش راضی هستی یا بهتر بگم، حرف یا برخورد ناراحت کننده ای ازش ندیدی?! انتقادی یا پیشنهادی نداری براش?! آره میشناسمش، نمیدونم چقدر میشناسم، اما نسبت به قبل خیلی بیشتر میشناسم . از خودش و شیوه کارش خیلی راضی ام. حرف و برخورد ناراحت کننده ام چیزی یادم نمیاد. پیشنهادم اینه که همین شیوه مدیریت رو ادامه بده . ;)
ویژگی های بد یا خوبشو میتونی بگی?! S0 (2) یه ویژگی میگم که هم بده هم خوب. امیر یه ویژگی ای که داره اینه که نسبت به کسایی که خیلی پشت سرش چیزی گفتن و میگن برخوردی نمیکنه، این ویژگیش هم خوبه هم بد، یعنی من اگه جاش بودم همشون رو سرویس میکردم :D
خب مسلما هر پست و جایگاهی( از دید خیلیا بی ارزش یا با ارزش) دارای یک سری انتقادهاست، بنظرت طبیعت کار همینه یا یک عده همیشه نیت بدی دارند و قصد موش دووندن دارن?!  به نظر من یه عده همیشه هستن که دنبال حاشیه سازی ان. به جای این که این همه زحمتی که کشیده بشه رو ببینن، میرن بی ارزش ترین چیز ها رو گنده میکنن و هی حاشیه میسازن. انتقاد سازنده با یه سری رفتارا که بعضیا میکنن فرق داره. یه سریا که مدتی  جدا شدن و کلی حرف به سایت و تیمش زدن و اینو تو تلگرام از خیلیا شنیدم اما باز خیلی شاد و خندان امدن و البته دست از بعضی رفتارا بر نداشتن.
مسلما تیم مدیریتی گیمفا، چه انجمن چه تحریریه اش چه کلش، زیر تیغ انتقاد بوده و هست و خواهد بود. نظرت چیه?! چون گیمفا اولین و بروزترین هست?! چون زیر ذره بینیم?! گیمفا از اول این نبوده و در طول زمان تکامل پیدا کرده و الان به اولین جایگاه رسیده و باید هدفش حفظ این جایگاه باشه. چیزی که واضحه اینه که همه ی نگاها روی گیمفاست. اما متاسفانه انتقاد سازنده کمه.
سهم انتقاد از کدوم یک از ۳بخش مدیریتی فوق بیشتر بوده?! ببین مدیریت انجمن، یه بخشیه که ملموس تره برای اونایی که میخوان انتقاد کنن، یعنی راحت تر میتونن گیر بدن یا انتقاد کنن و چون انجمن رو خود کاربرا شکل دادن، خیلیا که قصد تخریب دارن، میتونن حاشیه سازی کنن با اسامی کاربری مختلف و بندازن گردن مدیریت ضعیف.
مدیریت انجمن، همونطوری که میدونی، ازش انتقاد شده و میشه. آخریش هم همین چند روز پیش اتفاق افتاد که باخبری. بنظرت یک عده خود واقعیشون رو نشون ندادند?! همونایی که مسائل شخصی رو به عنوان آتو استفاده میکنن...همونایی که تا دیروز همینجا بودن و ... خب چرا این دوستان گل نمیتونند لاین و مرز خودشونو تشخیص بدند?! نگه داشتن سر در لاک خود یا پیدا کردن لاک ایتقدر سخته براشون?! حتما باید شخصا واد عمل بشیم?! :dodgy:  میتونم بگم اون عده اکثرشون خود واقعیشون رو قبلا هم نشون دادن و در یه بازه زمانی خیلی حرفایی زشت و ناپسندی به کل مجموعه گیمفا در نرم افزارای ارتباطی زدن. و متاسفانه اون عده به جای این که انتقاد سازنده ای بکنن، دنبال حاشیه سازی و گنده کردن سوژه ها ربط دادنشون به مدیریت هستن. متاسفانه واقعا سخته سر در لاک نگه داشتن برای بعضیا. ;)   ایشالا که همه راه درست رو در پیش بگیرن و دست از این کارا بردارن. بنده جای تو بودم خیلی وقت پیش وارد عمل میشدم. صبرت بالاس ;)
بیادماندنی ترین افرادی که در گیمفا، چه در حوزه کاری و چه در حوزه غیرکاری باهاشون سرکار داشتی و برخورد کردی رو نام ببر.  افراد گیمفا که ماشالا زیادن، اما حامد جاش تو قلبمه. علیرضا خنجری ام دوست خوبم بود که متاسفانه یه سری رفتارای... باعث اتفاقای ناگوار اخیر شد. همچنین از افراد قدیمی ام حامد افروزمند و رسول خردمندی رو به خاطر زحمتاشون برای گیمفا فراموش نمیکنم.
در انجمن چی?!( راجع به بیادماندنی ترین ها منظورمه... مثلا برای خیلی ها اشخاصی مثل HOSSEIN COD، isapor123 و... بیادماندنی هستند. Blink از بیادماندنی های گذشته انجمن بگم که تا صبح در خدمتم!!) تو انجمن خیلیا رو دوس دارم و بیادموندنی ان. اما خود تو حاج امیر، کوروش سیامکی، نامی، مهیار، بدبوی و... سایر دوستان.

نظرت درباره اشخاص و کلمات زیر چیه?!!...
مهیار درخشان( یک موس جدا برای گرفتن و دادن تگ براش در طول گیمفا کنار گذاشتم!! هی میاد میره هی میاد میره.... هزاربار بهش گفتم چیکار کنه ولی بقول خودش که میگه" نوبم نزن" S0 (42)) مغزز مننووو میخور  د:D :D  مهیار جز آدمایی بود که واقعا به عنوان یه داداش دوسش داشتم و دارم و امیدوارم پیشرفت کنه و انقدر دنبال چیزای بد نباشه :D  همیشه هرکاریو از راه غلطش انجام میداد :D  مثلا خانواده گیمفا رو قبل انتشار از سرور میدزدید :D
محمدرضا صحرایی( دایره واژگان اعضای بدنش تو حلقم.. فقط نمیدونه هرجایی نباید استفاده کنه ... لهجه ترکیش هم تو حلقم Eee درکل پسر خوبیه جدی...)?! صحرایی ام دوست خوب منه. از اولین کسایی بود که باهاش رفیق شدم. یکی از پایه های شر تیم بود. یه سرری انتقادا بهش هست که ترجیح میدم به خودش بگم تا این که بخوام جنجال و بحث درست کنم. :D ;)
Nami( چیزی ازش نمیگم چون خودش گفته نگو!! البته خودش میدونه ازش بگم که Eee...)?! نامی عشق منه :D  حسرت به دلم موند تو تیم اسپیک ویس بده  :D  کانترش ام بد نیس قابل پیشرفته.
موسی صادقیان( محمدصادقیان یا نهههه باریکلا... :D... دهن مارو سرویس کرد با اون اسنایپش... هرچی هم میزدیمش آدم نمیشد)?! :D :D :D  هم شهریمهه دیگه :D  یه بار امد مغازه پیشم  :D  پسر خوبیه و آینده خیلی خوبی داره
Blue Sun( اقای صدا، إبی!!! لقب جدیدشو دیشب انتخاب کردم که " ابراهیم لینکلن" هست... S0 (2))?! از بچه های کادر مدیریتی که کارش درسته ;)
محمد زمانی( پسر آقا و خوبیه)?! برخورد زیاد نداشتیم با هم، فک نمیکنم پسر بدی باشه
دانیال شیخی( عاشق صداشم... یه پا رپره... بدرد زمانای لوتی گری و این حرفا میخوره :D...)?!  دانیاالللل :D :D  سرپرستمون :D کارش خوب بود. همیشه به من میگفت آقایی فرزانی این مقاله چی شد :D  من در مورد دانیال هم اولا اشتباه فکر میکردم. یعنی همونجور که فکر میکردم امیرحاجی زاده آدم خوبی نیس در مورد دانیال ام همین فکرو میکردم اما یه شب نظرم عوض شد و فهمیدم اشتباه میکردم و آدم گلیه :D  صداشم که ماشالا روز جلسه گیمزکام همه خوف کرده بودن :D
مجیدنصر( دیگه چی بگم... جدن یه صفحه حرف داره از بس گله S0 (29))?! عاشق صداشم :D  واقعا گله. کم حاشیه، تا حالا یه نفر ندیدم ازش ناراضی باشه. 
الوندفایقی( سبیل کلفت گیمفا... :D)?!  الوند ام از دوستایی خییللیی خوبمه واقعا پسر خوبیه. :heart:

گرگ?!  حیوونه درنده وحشی که خیلی. اما کسی میگه گرگ کلا یاده پسر میوفتم :dodgy:
مار?! دوسش دارم، یه جور خوبیه :D
سنجاب?!  گوگلی :D
تمساح?! وحشی :D
روباه?! نامرد، ضعیف و نماد انسان هاییه که زندگی با شرافتی ندارن به نظرم.
کبک?! خنگ،  :D :D
شرف?! چیزی که اگه خیلیا مخصوصا فروشنده های دم حرم مشهد داشته باشن خیلی خوب میشه :D
صداقت?!  کمه، خیلی کمه، هرکی تو روت یه جوره، پشتت یه جور. کسی که داشته باشه رو باید طلا گرفت
جملات کلیشه ای?! مضحک، رو مخ
۴ جمله ی یادداشت کاربریم داخل پروفایلم?! :D :D  همه رو کامل جواب دادم، اینو نتونستم انتخاب کنم :D
صافی و پاکی?! چیزی که این نسل ما چه دختر چه پسر خیلی کم داره .
لوتی و با مرام?! دانیال شیخی :D  نه جدی لوتی و با مرام منو یاد دیزی سنگی میندازه :D
عمل و گفتار?! وایی نگو . دلم خونه. انقدر کسایی که توی راه خواستن همکاری کنیم و وسطش جا زدن وزیاد بودن که دیگه واقعا تا یکی یه کاری رو که ادعا میکنه که میتونه، انجامش نده، باور نمیکنم.
چندرویی و بازیگری?!  ماشالا خیلی زیاد شده، یکم سرتو بچرخونی همین اطراف زیاد میبنی ;)
خب قصدم این بود در هر زمینه ای بپرسم ولی نشد چون دیگه انرژی نبود که بیشتر بنویسم چون صندلی رو باید اصولی با سوالات خوب یا متوسط داغ کرد. میخواستم یک نصفه دیگر رو هم بنویسم ولی نشد .امیدوارم با حوصله خونده باشی و جواب داده باشی.
قربانت فعلا عزت زیاد و عزاداریت هم قبول باشه     :heart:  مرسی حاج امیر. واقعا داغ بود. سرویس شدم تا جواب دادم :D  سر خیلی هاش کلی فکر کردم. خیلی پر بار و پرمفهوم بود. دمت گرم. زنده باشی :heart: :heart:

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Be the story - Station - 10-28-2015

خب میریم سراغ نفر بعدی:

کسی نیست جز: 
Be the story

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Be the story - Geniuss - 10-28-2015

جناب اقاي مسعود بيا ببينم 167
سلام
خوب هستي؟
مافيا چطوره؟:|
چرا اواتارتو عوض نميكني؟
چرا اينقد متعصبي؟
قبول داري خيلي متعصبي؟
يادته گفتي سينديكيت فراتر از برادرهوده؟ :-/ 
هنوزم رو حرفت هستي؟
چرا نمرات مافيا يك و دو زياد چنگي به دل نميزنه؟
چرا معتقدي لينكن بهترين شخصيت تاريخه؟
واقعا شوتينگ تلو افتضاح بود؟ S0 (43) 
چرا بارسا رو پرت نكردن بيرون؟؟
چقد منتظر بودي كه تو صندلي داغ نوبتت برسه؟
ديگه سوالي به ذهنم نمياد  :D
ممنون بابت جواب

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Be the story - parda$ - 10-28-2015

سلام جناب پدر خوانده! S0 (93)

نظرت راجبه من چیه؟(حوست باشه چی میگی و گرنه تو تلگرام از خجالتت در میام Nau )

نظرت راجبه تلو چیه؟
نظرت راجبه بازی جدید استاد داوود قفس چیه؟ Eee

استیشن یا هومن؟

نظرت راجبه محمد رضا صحرایی چیه؟

نظرت راجبه اون سعید0157 چیه؟

نظرت راجبه نووب اعظم امیر مجمد چیه؟

خب حالا پلتفرم ها نظرت رو راجبه هر کدومش رو بگو:

PC
X1
PS4
PS1
PS2

بدون تعصب بگو مافیا 3 موفق میشه یا نه؟

چرا اینقدر متال رو ترول میکنی در حالی که هنوز هیچی ازش نمیدونی؟(داستان)

اواتارت رو هم عوض کن خز شد اصلا موریانه زد باو!  124

کنسول گیمر بودن چه حسی داره؟

بسته دیگه... S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Be the story - Be the story - 10-28-2015

(10-28-2015, 04:43 PM)Geniuss نوشته است: جناب اقاي مسعود بيا ببينم 167
سلام علیک سلام
خوب هستي؟ ممنون 
مافيا چطوره؟:| مافیا هم خوبه سلام میرسونه  S0 (37)
چرا اواتارتو عوض نميكني؟ نمیدونم چون خوشم میاد ازش و به نظرم خیلی خوبه
چرا اينقد متعصبي؟ چون میدونم مافیا بهترینه و شکی بهش ندارم
قبول داري خيلي متعصبي؟ اره خیلی هم متعصبم
يادته گفتي سينديكيت فراتر از برادرهوده؟ :-/  اره یادمه که گفتم خب باید حق بدی چون با هایپ های یوبی تحت جو بودم
هنوزم رو حرفت هستي؟ هنوز سندیکیت رو بازی نکردم و نمیتونم جوابی بدم
چرا نمرات مافيا يك و دو زياد چنگي به دل نميزنه؟ چون منتقدا به جزئیات داستان و بازی نگاه نکردن و سر سری نمره میدن
چرا معتقدي لينكن بهترين شخصيت تاريخه؟ چون هم ابهت خاصی داره هم ترسناکه هم خشن ترینه
واقعا شوتينگ تلو افتضاح بود؟ S0 (43) به شدت افتضاح بود
چرا بارسا رو پرت نكردن بيرون؟؟ چون هیچوقت نمیتونن اینکار رو بکنن اگه بارسا از لالیگا بره بیرون هم قیمت خرید بازی هاشون میاد پایین هم طرفدار های لیگ کمتر میشن و بازیکن هایی مقل اینیستا هم باید از تیم ملی برن بیرون
چقد منتظر بودي كه تو صندلي داغ نوبتت برسه؟  از اول تابستون تا الان
ديگه سوالي به ذهنم نمياد  :D
ممنون بابت جواب خواهش میکنم وظیفه بود 113

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Be the story - Big Killer - 10-28-2015

سلام

مسعود

اماده ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 167

نکته : تا امشب جواب ندی پروفایلتو داغون می کنم 

خب

بسم الله الرحمن الرحیم

پناه می برم پیش خدا از دست امریکای رجیم

نظرت درباره ناتی داگ مقدس؟

نظرت درباره ی زیری ها

last of nooooooooooob

Big Killer

Big snake

mahammad hl

saeedsk0157

Big Killer

lyncen

خودم

خب سوالای زیر رو جواب بده بدو

سوال ندارم ولش

بگیر بخواب تا یدم بیاد
.
.
.
.
.
.
.
.

خب چرا اواتارو عوض نمی کنی فسیل شد 

خب چرا مافیا گوتیه؟

خب چرا مافیا فراتر از گوتیه؟

چرا مخم کار نمی کنه

باورت میشه 8 صفحه امروز مشق نوشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باورت میشه فردا امتحانامون شروع میشه؟

باورت میشه مافیا3 متاش شد 60؟

نکته: بگی جواب دادم بازم پروفایلتو داغون می کنم

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Be the story - Be the story - 10-28-2015

(10-28-2015, 04:50 PM)Big Snake نوشته است: سلام جناب پدر خوانده! S0 (93)  سلام جناب بیگ عباس  :D

نظرت راجبه من چیه؟(حوست باشه چی میگی و گرنه تو تلگرام از خجالتت در میام Nau ) نصفت زیر زمینه یعنی چی؟ یعنی اینکه توی انجمن به هیچ وجه نمیشه شناختت ولی با اولین پیام توی تلگرام از اول تا اخر اخلاقت در میاد ولی در کل بچه زیاد بدی نیستی

نظرت راجبه تلو چیه؟ میتونست پایان بهتری داشته باشه ولی خب به نظرم کم کاری کردن
نظرت راجبه بازی جدید استاد داوود قفس چیه؟ Eee  اقای قفس هم چیز خوبی ساخته اگه بتونه گرافیک نهایی رو مثل این تریلر قوی کنه هیچ حرفی باقی نمیزاره. دیتروید عالی میشه

استیشن یا هومن؟ هر دو

نظرت راجبه محمد رضا صحرایی چیه؟ زیادی حرفه ایه یعنی وقتی یه چیزی مینویسه استاد بودنش معلوم میشه ولی خب باید بیشتر تلاش کنه تا بهتر بشه

نظرت راجبه اون سعید0157 چیه؟ دوست دارم کاربر فعالش بکنم دوباره گناه داشت

نظرت راجبه نووب اعظم امیر مجمد چیه؟ توی کل زندگیش فقط سونی هست و فقط هم انچارتد و بازی های ناتی سگ رو قبول داره  S0 (2) 

خب حالا پلتفرم ها نظرت رو راجبه هر کدومش رو بگو:

PC لذت بازی کردن باهاش توی هیچ چیزی پیدا نمیشه
X1 اگه از اول خوب کار میکرد موفق تر میشد ولی خب به نظرم کنسول ضعیفی نیست
PS4 سریع خشن قدرتمند
PS1 افسانه ای تکرار شدنی  S0 (31)
PS2 رکورد دار سونی

بدون تعصب بگو مافیا 3 موفق میشه یا نه؟ صد در صد موفق میشه وجدانن خودت یکم نگاه کن به داستان ببین پتانسیل چقدر بالاس اگه هنگر ۱۳ بتونه خوب درستش کنه اقای هیدن بلکمن خیلی معروف میشه. همه چیز به لینکلن کلی و هنگر بستگی داره.

چرا اینقدر متال رو ترول میکنی در حالی که هنوز هیچی ازش نمیدونی؟(داستان) چون هیچی از داستان نسخه های قبل نمیدونم ترول میکنم و میخوام اعصاب تو هم خورد کنم

اواتارت رو هم عوض کن خز شد اصلا موریانه زد بانمیکنم تا وقتی که مافیا ۳ منتشر نشه عوض نمیکنم  

کنسول گیمر بودن چه حسی داره؟ یه حسی داره که pc بازا هیچ وقت درکش نمیکنن ولی باز هم از نظرم pc خیلی بهتره

بسته دیگه... باشه ممنون و خدا نگهدار

(10-28-2015, 05:03 PM)Big Killer نوشته است: سلام سلام

مسعود  18

اماده ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 167 بله امادم

نکته : تا امشب جواب ندی پروفایلتو داغون می کنم 

خب خب که چی؟ :D

بسم الله الرحمن الرحیم

پناه می برم پیش خدا از دست امریکای رجیم امریکا اونقدر که ما میگیم بد نیست گاورمنت شون بده وگرنه مردم چه گناهی کردن؟(گاورمنت : دو.لت)

نظرت درباره ناتی داگ مقدس؟ روی بازی هاش کم کاری میکنه و میخواد سر ملت رو کلاه بزاره

نظرت درباره ی زیری ها

last of nooooooooooob اونقدر ها هم نوب نیست

Big Killer نوب

Big snake عاشق بیگ عباسه

mahammad hl قبلا دوست بود الان اشنا هم نیست

saeedsk0157 تگ کش

Big Killer نوب

lyncen وات؟

خودم نوب تر از دو دفعه قبل :D

خب سوالای زیر رو جواب بده بدو

سوال ندارم ولش خب خوبه

بگیر بخواب تا یدم بیاد خوابم نمیاد
.
.
.
.
.
.
.
.

خب چرا اواتارو عوض نمی کنی فسیل شد تا مافیا نیاد عوضش نمیکنم

خب چرا مافیا گوتیه؟ چون بهترین داستان و گیم پلی و شخصیت پردازی و از همه مهم تر بیشترین طرفدار ها رو داره

خب چرا مافیا فراتر از گوتیه؟ چون ضعار بارسلونا mès que un club هست منم میکم mès que un a Goty

چرا مخم کار نمی کنه چون تنبلی

باورت میشه 8 صفحه امروز مشق نوشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه باورم نمیشه ۸ صفحه چیزی نیست

باورت میشه فردا امتحانامون شروع میشه؟ اره چون سه شنبه هفته دیگه ما باید امتحان ریاضی بدیم

باورت میشه مافیا3 متاش شد 60؟ برای فن های بازی های بزرگ این متا میشه چون نمیتونن برتری رو ببینن ولی خب متاش زیر ۸۶ نمیشه

نکته: بگی جواب دادم بازم پروفایلتو داغون می کنم