Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال last of amir - Geralt-Of-Rivia - 11-02-2015

(11-01-2015, 11:42 PM)bahramnouraei نوشته است: سلام!
اسم:                    امیر محمد رضوانی(پادشاه ستایش شده ی بهشتی)
فامیل:                    رضوانی سنگسری
سایز پا:                37
قد:                       1.61 نبینم بیای پز قدتو بدی ها
وزن:                     44

چرا مایکرو سونی رو قورت داده؟ :D   آخرالزمانه؟؟؟
چرا آنچارتد خراب میکنه؟ :D     هنده؟؟؟
چرا پلی 4 انقد ضعیفه؟             فیلمه؟
چرا رمدی ناتی رو خورده؟         این دیگه خیلی عجیبه
چرا کریستال داینامیک ناتی رو خورده؟           تو خواب
چرا توم ریدر بهتر از آنچارتده>            تو خواب
چرا انقد متعصبی؟                    اینم برعکسه
10 تا از بهترین فیلم های زندگیت رو نام ببر!
زیاد نمیتونم اونطوری بگم
اینسایدیوس رو دوست دارم
جیمز باند
بتمن
نید فور اسپید

10 تا از بهترین انیمیشن های عمرتو نام ببر!
فروزن
پاندا
رزیدنت اویل
شجاع
10تا از بهترین بازیا؟ 
نوشتم
10 تا از بهترین دوستا:
خودت میدونی

نظرت راجب موارد زیر:

خودم:           دوستمی و لی 180 درجه فرق داری
خودت:           پادشاه
احسان:        رفیقمه ولی بازم 180 درجه فرق داره
عیزا:              الافه
علیرضا رستمی:         پسر خوبیه
صدف طاهریان:            کی هست؟؟؟
گشیفته فراهانی:        حالم ازش به هم میخوره
علیرضا رستمی:
علیرضا قاسمیان مقدم:           خیلی خبرنگار خوبی بود
رسول نوری:                            جونم رسول یکی از بهترین دوستامه
استیشن:                                 خوشم میاد ازش
بلو سان:                                   به دلایلی باهاش حال نمیکنم
جیمز هتفیلد:                            نمیشناسم
بهرام نورایی:                            همینه که رو اواتارته
صادق واحدی:                          نمیشناسم
مرلین منسون:                          حالم ازش به هم میخوره
الن پیج:                                     بد نیست و تو بیوند هم بود
نیل دراک من:                            پادشاهه هروقت میبینمش یاد خودم میوفتم
فیل اسپنسر:                            خوبه
مبین احمدی:                            رفیقمونه 
بیگ اسنیک:                              الافه
این زندگی کذایی:                     حرف نداره ..... بیشتر از هر موقعی ازش لذت میبرم
ایران:                                         چه کشور فوق العاده ایه
آمریکا:                                        اه اه
کانادا:                                         نظری ندارم
استکهلم:                                   نظری ندارم

بدبختی رو تعریف کن!                بدبختی یعنی اینکع نتونی از زندکی لذت ببری
خوشبختی رو تعریف کن!           یعنی از بدترین شرایط لذت ببری
چرا انقد وطن پرستی؟               ایران عشقمه
چرا زندگی کذاییه؟                     خیلی خوبه لعنتی
چرا کالاف دیوتی آشغال شده؟   حرف نداره  ... تریلر امروزشو دیدی؟؟؟   ته خنده بود
چرا بتل میخورتش؟                    تو خواب

اگه مریلین منسون رو ببینی چیکار میکنی؟                    کشتنش  گناهه؟؟؟
چرا آهنگای شاد چرتن؟                                                  چمیدونم

سبک موسیقی مورد علاقه؟                                           نمیدونم
چرا رپ و هیپ هاپ ، راک و متال نمیگوشی؟                 چون حال نمیده .... بیشتر اهنگ بازی هارو اگر خوشم بیاد گوش میدم
  فحاشی زیاد میکنی؟                                                     بلدم ولی نمیدم
چرا انقد مثبتی؟(البته در ظاهر!)                                      تو باطن هم تقریبا همینه .... باید از نزدیک منو ببینی

چرا هیلو از کیلزون بهتره؟                                                بهتره دیگهخ
چرا نوووبی؟ S0 (45)                                                             تو خواب
کتاب مورد علاقه؟                                                              کباب کوبیده و فلفلی(بعضی جاها بینش فلفل میزنن شاهکار میشه)
بدترین آدم روی زمین؟                                                       مگه من خدا هستم که بدونم؟؟؟
نظرت راجب افراد متظاهر چیه؟                                        چی؟؟
نظرت راجب افراد دو رو و نامرد چیه؟                                 نظری ندارم
بدترین اتقاف زندگیت؟                                                       زیاد اتفاق بدی نداشتم
بهترین اتفاق زندگیت؟                                                        ریدن پسرم( پلی تری) و نوه ام(پلی فور)
چرا انقد بی ریختی؟ :D                                                    خودم راضیم ولی خب ادم تو بلوغ زشت میشه مخصوصا جوش

چرا ایرانیا بی منطقن؟                                                      ندیدم
چرا ملت غیور و همیشه در صحنه حاضر ایران اکثرا مسلمون نما هستن؟                   بعضی هاشون اره
اشتباه خوب ینی چی؟( هرچن مخت قد نمیده!) :-/                                       میدونم ولی نمیتونم بگم

فعلا همین!

(11-02-2015, 12:01 AM)amir23189 نوشته است: سلام    سلام
                                                              حس میکنم اگر رییس جمهور هم میومد اینقدر استقبال نمیشد
چطوری ؟
روزگار چطور میگذره ؟                              فوق العادست فقط امتحانات بده
از کی تا حالا تو نوبت صندلی داغ بودی ؟    زیاد منتظر نشدم
از 3 تا چیز که خیلی بدت میاد                   تهمت ... تمسخر ... بر علیه دین و خدا و پیامبر صحبت کردن
از 3 تا چیز چه خیلی خوشت میاد              بازی . خودم . چهارشنبه وقتی از مدرسه تعطیل میشم
غذای مورد علاقه ات چیه ؟                      پیتزا
رنگ مورد علاقه ؟                                   سبز
گوشیت چیه ؟ ازش راضی هستی ؟          لومیا 920    بزودی 640 x; میاد دستم اره راضیم
به نظرت امسال زمستون چی میشه ؟       برف میاد
نظرت رو درباره کلمه های زیر بگو 
سونی         شاهکار
مایکرو          خوبه
یوبی            حرف نداره مخصوصا مدری عاملش که شمایی
وانر              اه
2k                 خوبه
Velve          عالی
راکستار       شاهکار ساز
ناتی داگ     ابر شاهکار ساز
اسکوئر اینکس      بد نیست
کپکام          خیلی دوستش دارم
کونامی     افتضاح
من           مدیر عامل یوبی به نظر فرد خوبی میاد
خودت       پادشاه
فعلا خداحافظ .

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال last of amir - Blue Sun - 11-02-2015

به ارواح صندلی داغ قسم خوردم که دیگه با کسی شوخی نکنم اما خب امکان نداره! اصن نمیشه واقعا! رفیقمون آخرینِ امیر اومده رو صندلی داغ... داداش اماده شو که میخوام محوت کنم.
امیر جان داستانات پتانسیل خیلی زیادی دارن، اما نمیدونی چطوری استفاده کنی. من بعضی هاشون رو خوندم و واقعا شاهکار بودن، البته تا یه جایی. یکی از داستانات که نمیدونم کدوم بود، دو تا شخصیت زن و مرد (دختر و پسر) داشت. من این قدر با اشتیاق خوندم تا به جا های احساسی، عشقی و در نهایت سک-سی برسم. خیلی هم عالی داشتم پیش میرفتم، یعنی اماده انفجار بودم که شخصیت دختر یا پسرت (زن یا مردت) به جای شروع کردن، گفت الله اکبر. اصن تو ذوقم خورد برادر. این کارو نکن. از پتانسیلت درست استفاده کن.
نماز میخونی و خدا رو عبادت میکنی؟ چرا این کار رو میکنی؟ تا به چی برسی؟ تقوا و رستگاری؟ تقوا و رستگاری به نظرت چیه؟ رسیدن به بهشت؟
نقل‌قول: آدم روی زمین؟.        در حال حاضر امام زمان
اقا امام زمان غایبه ها... تا حالا هم خیلی نبودش... احتمالا اشتباه گفتی
چرا مرگ رو بهترین چیز میبینی؟ رسیدن به بهشت؟
اگه نهنگ بودی هنوزم به چیزی به غیر از تیکه پاره کردن گوشت حیوونی که میخواستی بخوری اهمیت میدادی؟
نقل‌قول: 35-شما تو اوج عصابینت چیکار میکنی؟.   به در و دیوار مشت میزنم 
عزیزم اخه این چه کاریه. دو خط قران بخون تا به ارامش ابدی برسی (البته ابدی نیست و فکر نکنم در کل به ارامشی هم برسی اما خب بخون)
شهادت رو تعریف کن. یعنی در راه خدا مردن دیگه؟ دوست داری به چه نحوی شهید بشی؟
غیرت رو تعریف کن برام.
نقل‌قول: 60- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟.  افرادی که به خدا ایما ندارن 
از مدیر ارشدت متنفری؟ واقعا ناراحتم کردی... باور کن منم آدم خوبی هستم، یعنی فکر میکنم که هستم یا حداقل میتونم باشم. به نظرت ادم خوبی هستم؟ به نظرت هنوزم شانسی برای من مونده تا ادم خوبی بشم؟ چطوری ادم خوبی بشم؟ با ایمان اوردن به خالق متعال؟ (ایشالا از ای پی بنت میکنم به زودی)
حالا من به کنار... الان از صد ها میلیون نفر بدون این که بشناسیشون متنفری؟ الان از بیشتر دانشمندایی که باعث شدن راه علم باز شه متنفری؟
نقل‌قول: این زندگی کذایی:                     حرف نداره ..... بیشتر از هر موقعی ازش لذت میبرم
پس چرا میخوای بمیری و حاضری شهید بشی؟
نظرت راجب حقوق زن ها؟

(11-02-2015, 12:22 AM)Blue Sun نوشته است: به ارواح صندلی داغ قسم خوردم که دیگه با کسی شوخی نکنم اما خب امکان نداره! اصن نمیشه واقعا! رفیقمون آخرینِ امیر اومده رو صندلی داغ... داداش اماده شو که میخوام محوت کنم.
امیر جان داستانات پتانسیل خیلی زیادی دارن، اما نمیدونی چطوری استفاده کنی. من بعضی هاشون رو خوندم و واقعا شاهکار بودن، البته تا یه جایی. یکی از داستانات که نمیدونم کدوم بود، دو تا شخصیت زن و مرد (دختر و پسر) داشت. من این قدر با اشتیاق خوندم تا به جا های احساسی، عشقی و در نهایت سک-سی برسم. خیلی هم عالی داشتم پیش میرفتم، یعنی اماده انفجار بودم که شخصیت دختر یا پسرت (زن یا مردت) به جای شروع کردن، گفت الله اکبر. اصن تو ذوقم خورد برادر. این کارو نکن. از پتانسیلت درست استفاده کن.
ممنون نظر لطفتوه ولی ما از اوناش نیستیم
نماز میخونی و خدا رو عبادت میکنی؟ چرا این کار رو میکنی؟ تا به چی برسی؟ تقوا و رستگاری؟ تقوا و رستگاری به نظرت چیه؟ رسیدن به بهشت؟رسیدن به آرامش
دوری از گناه و رسیدن به بهشت
رسیدن به بهشت فقط یکی از اهدافه

نقل‌قول: آدم روی زمین؟.        در حال حاضر امام زمان
اقا امام زمان غایبه ها... تا حالا هم خیلی نبودش... احتمالا اشتباه گفتی
چرا مرگ رو بهترین چیز میبینی؟ رسیدن به بهشت؟غایبت هستن ولی الان دارن بین ما زندگی میکنن
اگه نهنگ بودی هنوزم به چیزی به غیر از تیکه پاره کردن گوشت حیوونی که میخواستی بخوری اهمیت میدادی؟نمیدونم
نقل‌قول: 35-شما تو اوج عصابینت چیکار میکنی؟.   به در و دیوار مشت میزنم 
عزیزم اخه این چه کاریه. دو خط قران بخون تا به ارامش ابدی برسی (البته ابدی نیست و فکر نکنم در کل به ارامشی هم برسی اما خب بخون)بله قران و نماز ادم رو به آرامش میرسونه ولی اینطوری هم میشه ادم خودشو خالی کنه و به کسی صدمه نرسونه
شهادت رو تعریف کن. یعنی در راه خدا مردن دیگه؟ دوست داری به چه نحوی شهید بشی؟درسته ... نهایتش با یه تیر بمیرم ... مثل خیلی از سربازای اسلام ولی از اسارت خوشم نمیاد
غیرت رو تعریف کن برام.  میدونم چیه ولی نمیتونم بگم
نقل‌قول: 60- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟.  افرادی که به خدا ایما ندارن 
از مدیر ارشدت متنفری؟ واقعا ناراحتم کردی... باور کن منم آدم خوبی هستم، یعنی فکر میکنم که هستم یا حداقل میتونم باشم. به نظرت ادم خوبی هستم؟ به نظرت هنوزم شانسی برای من مونده تا ادم خوبی بشم؟ چطوری ادم خوبی بشم؟ با ایمان اوردن به خالق متعال؟ (ایشالا از ای پی بنت میکنم به زودی)تا حدودی ... هروقت بخوای میتونی ایمان بیاری ... همه شانس دارن تا ادم خوبی بشن
حتی بدترینشون ... به نظر خدایی که هزاران برابر از مادر مهربان تره نمیبخشه؟؟؟

حالا من به کنار... الان از صد ها میلیون نفر بدون این که بشناسیشون متنفری؟ الان از بیشتر دانشمندایی که باعث شدن راه علم باز شه متنفری؟کدوم دانشمند؟؟؟
استیون هاوکینگ رو میگی؟؟؟اونطور که من نشیدم بعدا حرفشو رد کرده
یعنی استیون هاوکینگ حتی از انیشتین ها بیشتره میدونه و آخرش با منطق اسلام رو قبول کرد؟؟؟
از ابن سینا باهوش تره؟؟؟؟
نقل‌قول: این زندگی کذایی:                     حرف نداره ..... بیشتر از هر موقعی ازش لذت میبرم
پس چرا میخوای بمیری و حاضری شهید بشی؟  لذت اون جا بیشتره
نظرت راجب حقوق زن ها؟ نظر خاصی ندارم

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال last of amir - ehsan1377 - 11-02-2015

Hi!
چرا انقدر نوبی? میدونی منظورم سبک بازی کردنت نیستا چون ندیدمش ولی افکارت نوب مانند هست...
چرا تو اجتماع نرفتی هنوز? چرا درک خوبی از محیط اطرافت نداری?
چرا چشماتو رو به حقایق بستی و با صحبت بعضی ها زندگی میکنی?
چرا جای اینکه حرف یه عده رو گوش کنی پی حقیقت رو نمیگیری?
چرا از گلشیف.ته بدت میاد? میدونی وقتی ایران بوده چه بلای سرش اورد یکی?
فرق عکس هنری با ... رو تشخیص میدی?
چرا فکر میکنی تمام مشکلات اینجا به خاطر گلشیفتس? (خخخخ)
دوست داشتی خارج از کشور بودی و جای کرایه کردن بازی ها کالکشن جم میکردی?!
امید به زندگی داری?
به چی امید داری?
ایندتو چجوری میبینی?
به خاطر پول درس میخونی? 
اگر اره ک بهتره نخونی حداقلش تا وقتی ک تو ایرانی!
اصلا بیرون میری?
اگر جواب اولین سوالمو ندادی دوباره میپرسم! چرا نووبی اینقد?
توی این ماه چه بازی رو میگیری?
اگر همین الان بهت یه وان بدن با یه توم ریدر، حاظری عوضش کنی با قوطی? :-D 
چرا الی اینقدر خنگ بود?
اصلا چرا زامبیا به الی کاری نداشتن? خخخخ
همه میگن گرافیک تلو نسل هشتیه ولی اصلا قبول ندارم!
پلی 3 یا 4?
از چند سالگی گیمر شدی... اولین بازیت?
با چه وسیله ای گیمر شدی?
بهترین رفیقت اسمش چیه? 
ادم تو دار و رازداری هستی یا نه? میشه روت حساب کرد? 
یک مرد واقعی? یادمه گفتی یکی رو لو داده بودی...
تو مدرسه کسی هست پستو بزنه? خیلی دوست دارم یه بار پستو بزنم!!!!!!!!!
چرا تلو در برابر شاهکار ابدی راک استار له شد?!
اهل پیچوندن مدرسه هستی?
تاحالا از دیوار مدرسه بالا رفتی?
غذا درست کردن بلدی? چی مثلا?
فکر میکنی بازی بعدی راک استار چی باشه?
انظرت در مورد انفجار هسته ای?!
فالوت را خواهی خرید?!!!
شوتر اول شخص یا سوم شخص?
بهتربن کالافی ک بازی کردی
نظرت در مورد نسخه سوم بتلفیلد?!
اصلا بازیش کردی?
چرا انچارتد اینقدر اکشن شده? اصلا ماجراجویی توش نمیبینم ک بخاد با شاهکار رقابت کنه...
چرت و پرت ترین بازی عمرت بعد از تلو و انچارتد?
بارون یا برف?
تابستون یا زمستون?
.با گوشی تایپیدم اگر غلد املایی داره یه مقدار تفکر کن رمز گشاییش کن!!
....!

(11-02-2015, 12:41 AM)ehsan1377 نوشته است: Hi!
چرا انقدر نوبی? میدونی منظورم سبک بازی کردنت نیستا چون ندیدمش ولی افکارت نوب مانند هست...           برای مثال؟؟؟
چرا تو اجتماع نرفتی هنوز? چرا درک خوبی از محیط اطرافت نداری?                       دارم اتفاقا ولی درکم با شما متفاوته
چرا چشماتو رو به حقایق بستی و با صحبت بعضی ها زندگی میکنی?                   خیلی از این چیزا رو میبینم ولی تجریح میدم اهمیت ندم
چرا جای اینکه حرف یه عده رو گوش کنی پی حقیقت رو نمیگیری?                       بستگی داره حقیقت چی باشه    مثال بزن
چرا از گلشیف.ته بدت میاد? میدونی وقتی ایران بوده چه بلای سرش اورد یکی?         همون که رفت اونور و ابرومونو بد بسه
فرق عکس هنری با ... رو تشخیص میدی?                                                        منظورت چیه؟؟
چرا فکر میکنی تمام مشکلات اینجا به خاطر گلشیفتس? (خخخخ)                         من فکر میکنم؟؟؟؟
دوست داشتی خارج از کشور بودی و جای کرایه کردن بازی ها کالکشن جم میکردی?!           البته اینم یکی از مشکلات اینوره
امید به زندگی داری?                                  صددردصد    انسان به امید زندست
به چی امید داری?                                      به خیلی چیزا ولی اصلیش خدا
ایندتو چجوری میبینی?                               تشکلی خانواده با یک کار خوب
به خاطر پول درس میخونی?                         تا حدودی چون تو این کشور پول مهمه البته از علم هم بدم نمیاد ولی نظام اموزش اینجا غلطه
اگر اره ک بهتره نخونی حداقلش تا وقتی ک تو ایرانی!
اصلا بیرون میری?                                                                     کم
اگر جواب اولین سوالمو ندادی دوباره میپرسم! چرا نووبی اینقد?        نیستم
توی این ماه چه بازی رو میگیری?                                              فعلا هیچی چون درس دارم
اگر همین الان بهت یه وان بدن با یه توم ریدر، حاظری عوضش کنی با قوطی? :-D             نه
چرا الی اینقدر خنگ بود?                          خنگ نبود
اصلا چرا زامبیا به الی کاری نداشتن? خخخخ                               اون هوش مصنعی ضعیفش به خاطر شعف سخت افزاری بود
همه میگن گرافیک تلو نسل هشتیه ولی اصلا قبول ندار م!            چون چشمتو به واقعیت بستی
پلی 3 یا 4?                                                                       تری یه ذره اذیتم کرد
از چند سالگی گیمر شدی... اولین بازیت?                                چهار پنج سالگی اون زمان doom  و پرنس تحت داس بازی میکردم
با چه وسیله ای گیمر شدی?                                             رایانه
بهترین رفیقت اسمش چیه?                                                 شاید باربد
ادم تو دار و رازداری هستی یا نه? میشه روت حساب کرد?             فکر نیکنم
یک مرد واقعی? یادمه گفتی یکی رو لو داده بودی...                    اره اگر کینه بگیرم لو میدم
تو مدرسه کسی هست پستو بزنه? خیلی دوست دارم یه بار پستو بزنم!!!!!!!!!           زیادد میزنن
چرا تلو در برابر شاهکار ابدی راک استار له شد?!                                         هههو به خاطر انحصاری بودن و اپن ورلد نبودن
اهل پیچوندن مدرسه هستی?                                                    اصلا چون عذاب وجدان میگیرم تصور کن پدرت اینقدر سختی                                                                                                   میکشه تا پول مدرسه رو بده و تو نری
تاحالا از دیوار مدرسه بالا رفتی?                                               دوست دارم برم
غذا درست کردن بلدی? چی مثلا?                                           کم مثلا سوسیس
فکر میکنی بازی بعدی راک استار چی باشه?                                رددد دو
انظرت در مورد انفجار هسته ای?!                                          ظری ندارم
فالوت را خواهی خرید?!!!                                                       نه
شوتر اول شخص یا سوم شخص?                                          اول شخص
بهتربن کالافی ک بازی کردی                                              mw3
نظرت در مورد نسخه سوم بتلفیلد?!                                    همش دروغ بود ولی گیم پلی خوبی داشت
اصلا بازیش کردی?                                                              دو بار تمومش کردم
چرا انچارتد اینقدر اکشن شده? اصلا ماجراجویی توش نمیبینم ک بخاد با شاهکار رقابت کنه...         داداش تو بازیش نکردی ماجراجوی                                                                                                                                      زیاد داره
چرت و پرت ترین بازی عمرت بعد از تلو و انچارتد?    بر عکس رفتی فکر کنم
بارون یا برف?                                                برف
تابستون یا زمستون?                                        تابستون
.با گوشی تایپیدم اگر غلد املایی داره یه مقدار تفکر کن رمز گشاییش کن!!
....!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال last of amir - Rocksteady - 11-02-2015

اومدم بگم که دوستان فکر نکنم عقاید دیگران چندان ربطی به ما داشته باشه :/ حالا جدا از اینکه ایشون وطنش رو دوست داره با وجود هزاران مشکلی که توش وجود داره (ی قسمت حرف از تجا.وز در کشور های خارجی زدی خواستم بگم که فکر نمی کنم تجا.وز(که تو ایران هم کم نیست) بد تر از اسید ریختن رو صورت دخترا باشه!)

خب و برای اینکه اسپم نباشه!:

خودتم قبول داری که سال دیگه آنچارتد گوتی نمی شه دیگه ؟؟؟ D: (دلایل: انحصاری هست، بازی های انحصاری مثل Dishonored, Deus Ex,DOOM, Mass effect Zelda و کلی گولاح دیگه که الان یادم نیست! سال دیگه میان و احتمال آنچ کمه با وجود اینکه خودمم دوسش دارم ولی واقعیته) حال نظر تو در این مورد چیه؟!

(11-02-2015, 11:30 AM)Rocksteady نوشته است: اومدم بگم که دوستان فکر نکنم عقاید دیگران چندان ربطی به ما داشته باشه :/ حالا جدا از اینکه ایشون وطنش رو دوست داره با وجود هزاران مشکلی که توش وجود داره (ی قسمت حرف از تجا.وز در کشور های خارجی زدی خواستم بگم که فکر نمی کنم تجا.وز(که تو ایران هم کم نیست) بد تر از اسید ریختن رو صورت دخترا باشه!)به هر حال هرجایی مشکلات داره

خب و برای اینکه اسپم نباشه!:

خودتم قبول داری که سال دیگه آنچارتد گوتی نمی شه دیگه ؟؟؟ D: (دلایل: انحصاری هست، بازی های انحصاری مثل Dishonored, Deus Ex,DOOM, Mass effect Zelda و کلی گولاح دیگه که الان یادم نیست! سال دیگه میان و احتمال آنچ کمه با وجود اینکه خودمم دوسش دارم ولی واقعیته) حال نظر تو در این مورد چیه؟!نه بازم امکان گوتی شدنش خیلی زیاده
ولی اصلی ترین رقیب گوتی نیست ولی من امید دارم که میشه

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال last of amir - parda$ - 11-02-2015

سلام بر نوب اعظم!
نظرت راجه من چیه؟!
نظرت راجبه متال فانتوم چیه؟!
چرا اینقدر رو ناتی داگ تعصب الکی داری؟
چرا از رو نظر منتقد ها نظر میدی؟
چرا اینقدر شبیه لینکلن تو مافیا هستی؟!
نظرت راجبه استیشن چیه؟!
به نظرت بازی جدید دیوید کیج موفق میشه یا نه؟!
چرا اینقدر ادم هایپی هستی و به کوچک ترین چیزی که میبینی هایپ نشون میدی؟!
چرا واقعیت رو نمی پذیری که انچارتد به پای تومب رایدر نمیرسه؟!
نیتن یا لارا؟(البته جوابش مشخصه)
بیگ باس یا کوایت؟!( S0 (15) )
بنظرت ایا واقعا متال فانتوم پین ناقصه یا اینا همش شایعه س؟!
بنظرت مقاله نویسی رو ادامه بدم؟!
نظرت راجبه احسان 1377 چیه؟!
بنظرت چرا این بخش نظرات سایت اینقدر مسخره بازی شده؟
دوست داری در اینده اخوند بشی؟!

تموم شد.پایان S0 (83)

(11-02-2015, 04:08 PM)Big Snake نوشته است: سلام بر نوب اعظم!                                  سلام بر الاف اعظم
نظرت راجه من چیه؟!                               پسر یا دختر بدی نیستی ولی با من فرق داری
نظرت راجبه متال فانتوم چیه؟!                  شاهکاره
چرا اینقدر رو ناتی داگ تعصب الکی داری؟    به هر حال دوستش دارم
چرا از رو نظر منتقد ها نظر میدی؟                   اگر ندم بهم میگن فن بوی باید حتما یه دونه خوبشون رو نشون بدم
چرا اینقدر شبیه لینکلن تو مافیا هستی؟!         ای بابا
نظرت راجبه استیشن چیه؟!                          پسر خوبیه و باهاش حال میکنم ولی خشکه
به نظرت بازی جدید دیوید کیج موفق میشه یا نه؟!               برای من مهم نیست چون در هر صورت عاشقشم ولی فکر کنم متاش یه ذره از آنتیل بالاتر بشه بالاخره تعاملیه
چرا اینقدر ادم هایپی هستی و به کوچک ترین چیزی که میبینی هایپ نشون میدی؟!              دوست دارم هایپ رو
چرا واقعیت رو نمی پذیری که انچارتد به پای تومب رایدر نمیرسه؟!                                          چون نیست
نیتن یا لارا؟(البته جوابش مشخصه)                                                            هردو
بیگ باس یا کوایت؟!( S0 (15) )                                                                           بیگ باس
بنظرت ایا واقعا متال فانتوم پین ناقصه یا اینا همش شایعه س؟!                        من اذیتی نشدم ولی بهتر بود چپتر سه باشه
بنظرت مقاله نویسی رو ادامه بدم؟!                                                      اره
نظرت راجبه احسان 1377 چیه؟!                                                   رفیقمه ولی حرفای مسخره زیاد میزنه
بنظرت چرا این بخش نظرات سایت اینقدر مسخره بازی شده؟              اره 
دوست داری در اینده اخوند بشی؟!                                                     مشکلی ندارم ولی اینکارو نمیکنم

تموم شد.پایان S0 (83)

(11-02-2015, 05:57 PM)last of amir نوشته است:
(11-02-2015, 04:08 PM)Big Snake نوشته است: سلام بر نوب اعظم!                                  سلام بر الاف اعظم
نظرت راجه من چیه؟!                               پسر یا دختر بدی نیستی ولی با من فرق داری
نظرت راجبه متال فانتوم چیه؟!                  شاهکاره
چرا اینقدر رو ناتی داگ تعصب الکی داری؟    به هر حال دوستش دارم
چرا از رو نظر منتقد ها نظر میدی؟                   اگر ندم بهم میگن فن بوی باید حتما یه دونه خوبشون رو نشون بدم
چرا اینقدر شبیه لینکلن تو مافیا هستی؟!         ای بابا
نظرت راجبه استیشن چیه؟!                          پسر خوبیه و باهاش حال میکنم ولی خشکه
به نظرت بازی جدید دیوید کیج موفق میشه یا نه؟!               برای من مهم نیست چون در هر صورت عاشقشم ولی فکر کنم متاش یه ذره از آنتیل بالاتر بشه بالاخره تعاملیه
چرا اینقدر ادم هایپی هستی و به کوچک ترین چیزی که میبینی هایپ نشون میدی؟!              دوست دارم هایپ رو
چرا واقعیت رو نمی پذیری که انچارتد به پای تومب رایدر نمیرسه؟!                                          چون نیست
نیتن یا لارا؟(البته جوابش مشخصه)                                                            هردو
بیگ باس یا کوایت؟!( S0 (15) )                                                                           بیگ باس
بنظرت ایا واقعا متال فانتوم پین ناقصه یا اینا همش شایعه س؟!                        من اذیتی نشدم ولی بهتر بود چپتر سه باشه
بنظرت مقاله نویسی رو ادامه بدم؟!                                                      اره
نظرت راجبه احسان 1377 چیه؟!                                                   رفیقمه ولی حرفای مسخره زیاد میزنه
بنظرت چرا این بخش نظرات سایت اینقدر مسخره بازی شده؟              خیلی مسخره شده
دوست داری در اینده اخوند بشی؟!                                                     مشکلی ندارم ولی اینکارو نمیکنم

تموم شد.پایان S0 (83)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال last of amir - hossein225 - 11-02-2015

سلام بر بچه مثبت بزرگ 301
بچه مثبت بازی جدیدا چی دراوردی؟ Barare
بیخیال بریم سراغ سوال ها :cool:
نظرت راجب من؟
نظرت راجب نید فور اسپید؟
نظرت راجب شاهکار عظیم و باحال وگوتی و (دیگه نمیدونم چجوری ازا ین بازی تعریف کنم)Fallout 4 چیه?
نظرت راجبBig snake S0 (45)  چیه ?
به نظرت چی امسال گوتی میشه؟
به نظرت متا انچارتد بالاتر میشه یا توم(البته اینم بگم که فقط انچارتد S0 (45) هوی احسان فحش نده S0 (45))؟ یکی میشن هم قبول نیست باید انتخاب کنی
بعد نظرت راجب این چیه؟سخن بزرگان (مفت نگو) -امیر
نظرت راجب اینکه من از سایت گیمفا رفتم چیه؟
نظرت راجب اینا چیه؟
کوایت
کارا
لارا
قافیه رو حال کردی؟ S0 (45)
احسان S0 (45) و اون فن بوی بازیاش
فیث(میرر ز اج)
دیگه سوالی ندارم
خسته نباشی
خداحافظ :cool: