Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-02-2015

خب برای ادامه صندلی داغ، این بار یک نفر متقاضی نداریم و برای اولین بار بصورت کلی، یک تیم رو بر روی صندلی داغ میذاریم.

اولین تیم هم تیم بچه های مدیریتی انجمن هستند.
سوالاتتون رو بصورت کلی بپرسید . هر کدوم از اعضای تیم مدیریتی هم متناسب به میل و خواسته شون، به سوالات افراد پاسخ میدند.

تیم مدیریتی انجمن:
Station- ehsan1377- Dead Soldier- مجید نصر- Rasoul76

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The White Witcher - 12-02-2015

سلام مدیرا  S0 (2)
خوبین؟ 
چه خبرا؟ 
دماغتون چاقه؟
S0 (2)

میریم سر سوالات :خنده‌شیطانی:
هدفتون از مدیریت چیه؟ 
قبل از اینکه مدیر بشین چه جور کاربری بودین؟ 
نظرتون درباره پستی که در حال حاضر دارین؟ 
آرزوی داشتن چه مقام (پستی) رو دارین؟ 
نظرتون درباره اوضاع انجمن چیه؟ 
درباره کاربران انجمن چطور؟ 
فعالیت افراد انجمن چطوره؟ 
آیا از اون راضی هستید؟ 
نظرتون درباره گروه‌ها و افراد پایین:
خبرنگاران
تحریریه
بازنشته‌ها
ماندگار‌ها
بن شدگان S0 (2)
تحریریه تکفارس S0 (43)
Spartacus(مدیر کل سابق) 
خودتون
مجید نصر
آرین
احسان
قاسمیان مقدم
خنجری
صحرایی
اون یکی صحرایی
Big killer
اسپم

فیلم مورد علاقه؟ 
سریال مورد علاقه؟ 
انیمیشن مورد علاقه؟ 
بهترین بازی عمرتون؟ 
تیم ملی و باشگاهی مورد علاقه؟ 
بازیکن مورد علاقه؟ 

خسته نباشید S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The Wolf Of Rivia - 12-02-2015

(12-02-2015, 04:59 PM)Kourosh Gamer S نوشته است: سلام مدیرا  S0 (2)  سلام عزیزم .
خوبین؟ مرسی ممنون . 
چه خبرا؟ سلامتیت .
دماغتون چاقه؟ دماغ امیر و احسان و مجید و رسول چاقه اما من نه  S0 (44) S0 (45)
S0 (2)

میریم سر سوالات :خنده‌شیطانی:
هدفتون از مدیریت چیه؟ همه ما چون فک میکردیم میتونیم در ضمینه ای به انجمن کمک کنیم مدیر شدیم . البته اینکه بگیم همش دلیل اینه که بخوایم خدمت کنیم نیست دلایل دیگه ای هم هست .
قبل از اینکه مدیر بشین چه جور کاربری بودین؟ من خودم گذشته دور و درازی تو گیمفا دارم که کسی نمیدونه و به کسیم نمیگم  S0 (2)
نظرتون درباره پستی که در حال حاضر دارین؟ خوبه . حداقل کاری رو انجام میدم که توش متخصصم .
آرزوی داشتن چه مقام (پستی) رو دارین؟ زیاد پست مهم نیست . من تو واقعیت دوست دارم فرمانده یک جوخه ارتش بشم .
نظرتون درباره اوضاع انجمن چیه؟ مشکلی نمیبینم . با اینکه موقع مدرسه و بیشتر انجمن ها خوابیدند انجمن ما هنوز بیداره .
درباره کاربران انجمن چطور؟ کاربرای خیلی خوبی داریم . باحال و مودب و 20 دیگه  S0 (36)
فعالیت افراد انجمن چطوره؟ خیلی خوبه . میتونه بهتر هم باشه .
آیا از اون راضی هستید؟ بله .
نظرتون درباره گروه‌ها و افراد پایین:
خبرنگاران زحمت میکشن واقعا . من یک زمانی تو کارشون بودم و میدونم که زمان بره .
تحریریه از مفید ترین قشر سایت به حساب میان . 
بازنشته‌ها دوستشون داریم . به هر حال یک زمانی اونا جای ما بودند و این انجمن سرپا نگه داشتند .
ماندگار‌ها دوستشون داریم  S0 (29)
بن شدگان S0 (2)  نظری ندارم  S0 (44)
تحریریه تکفارس S0 (43)   S0 (45)
Spartacus(مدیر کل سابق) مدیر زحمتکش و کار درستی بود .
خودتون
مجید نصر از بهترین دوستان من در این انجمن . من و مجید و احسان با هم دیگه ناظم شدیم و هنوزم هستیم .
آرین
احسان پسر خیلی خوبیه دوسش دارم  S0 (29)
قاسمیان مقدم بسیار کار بلد !
خنجری کاراشونو خوندم و خوشم اومده !
صحرایی ایشون هم همینطور .
اون یکی صحرایی و همینطور ایشون .
Big killer زیاد آشنایی ندارم .
اسپم جیزه  S0 (2)

فیلم مورد علاقه؟ زیادن . ولی اسنایپر آمریکایی + Southpaw رو خیلی دوست داشتم .
سریال مورد علاقه؟ The Walking Dead
انیمیشن مورد علاقه؟ Attack On Titan
بهترین بازی عمرتون؟ The Last Of Us - Witcher : The Wild Hunt
تیم ملی و باشگاهی مورد علاقه؟ تیم ملی ایران و رئال مادرید  S0 (29)
بازیکن مورد علاقه؟ کریستیانو رونالدو - خامس رودریگز - لوکا مودریچ و سرخیو راموس

خسته نباشید :S0 (74) سلامت باشید . S0 (29)  

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Geniuss - 12-02-2015

سلام به مديران محترم و زحمت كش S0 (36)
چطورين؟ خوب هستين؟
يعني سوالاي من به دست كدوم مدير ميرسه S0 (38)
اين ايده جالب واسه صندلي داغ رو كي داده بود؟
اوضاع انجمن چطوره؟(به دور از تعصب Eee)
اوضاع سايت ؟
براي مراسم tga مدير هاي انجمن بيدار ميمونند؟
اقا نوبت ما كي ميرسه تو صندلي داغ؟ D125
تو جواباي قبل گفته شد كاربراي باحال و 20 و مودبي داريم ، ميشه چنتاشون رو نام ببريد؟ S0 (44)
بهترين مدير؟(اين سوال يه احتمال 100% جواب داده نخواهد شد S0 (2))
چرا بخش نظرات خبر رايز او تومب ريدر بسته شد؟ 106
قيافه شما هنگام خوندن نظرات سايت (ترجيحا نظرات فناي تعصبي): 
بهترين بازي عمر شما:
بلاخره تكليف چپتر سوم فانتوم پين مشخص ميشه؟ S0 (43) 
موفق باشيد
خدانگهدار

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Ps4_ĝàm3ř - 12-02-2015

سلام بر مدیرای زحمت کش گل گیمفا(فکر نکنید میخوام پاچه خواری کنما) S0 (36)
خوبین؟
خوشین؟
سلامتین؟
بریم سراغ سوالا(البته دیگه نمیشه چرت و پرت پرسید S0 (5)

شما تا ساعت چند کار میکنین؟ساعت اداری؟
شما چقدر حال دارید که صب تا شب تو گیمفایین؟
اصلا شما بازی میکنین؟ Ghelion
کدام کرکتر گیم را بعنوان مرجع تقلید خود قرار دادین؟(خودم  بیگ باس S0 (36)   )
شما جرئت دارین در حضور برادر استیشن فن بازی کنین؟
چرا استیشنو رنگ قرمز نشون دادن شما رو با زرد؟
نظرتون راجب به قشر مظلوم کاربر سایت چیه؟ Blink
واقعا آینده ی این مملکتو باید ما جوانان بخصوص جوانان گیمفایی S0 (36) بسازیم؟ S0 (5)
استیشن که مدیر انجمنه از کی دستور میگیره؟
تا حالا اخطار گرفتین؟
به نظرتون استیشن تا حالا به خودش اخطار داده؟

خب این از موج اول
اگه وقتی و نتی بود موج دومم میارم
در آخر بگم خسته نباشید بابت زحمتایی که میکشید،منم دوست داشتم یکی از شما باشم ولی خستم Smiley111
مثلا قرار بود چرت و پرت نپرسما S0 (88) S0 (5) S0 (31)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 05:42 PM)Geniuss نوشته است: سلام به مديران محترم و زحمت كش S0 (36) سلام بر شما دوست عزیز
چطورين؟ خوب هستين؟ من خوبم یعنی توپ توپ بقیه رو هم طی اطلاعات قبلی خوب می دونم کلا وضعیت حال و هوا شناسی، تیم مدیریت رو خوب می دونه.
يعني سوالاي من به دست كدوم مدير ميرسه S0 (38)  دعا کن دست مدیری نیفته که تخریب کنه S0 (2)
اين ايده جالب واسه صندلي داغ رو كي داده بود؟ قرمز ترین قرمز ها توی انجمن مدیر کل انجمن
اوضاع انجمن چطوره؟(به دور از تعصب Eee) به دور از تعصب فعلا اوضاع خوبی رو از نظر اینکه در زمان امتحانات و مدارس هستیم نداریم. فعلا میشه گفت اوضاع متوسط هست نه عالی و نه وخیم
اوضاع سايت ؟ توی این قضیه دیگه نمی تونم نظری بدم چون اصلا توی جریانات سایت نیستم و نباید هم باشم من مدیر انجمن هستم.
براي مراسم tga مدير هاي انجمن بيدار ميمونند؟ پ نه پ فکر کردی چی مثل مرغ می گیریم می خوابیم به یاری خدا و بقیه ی دوستان ساعت 10 صبح برای مراسم آماده باش هستیم.
اقا نوبت ما كي ميرسه تو صندلي داغ؟ D125 برای اطلاعات بیشتر به مدیر کل انجمن مراجعه بفرمائید. با تشکر
تو جواباي قبل گفته شد كاربراي باحال و 20 و مودبي داريم ، ميشه چنتاشون رو نام ببريد؟ S0 (44) مدیران انجمن و مدیران کل، کاربران حرفه ای موضوعی، برخی کاربران فعال، برخی کاربران معمولی
بهترين مدير؟(اين سوال يه احتمال 100% جواب داده نخواهد شد S0 (2)) انتظار چی داری می خوای جواب هم بگیری ولی چون خیلی خاطر کاربر های انجمن رو می خوام اینم جواب Station- ehsan1377- Dead Soldier- مجید نصر- Rasoul76
چرا بخش نظرات خبر رايز او تومب ريدر بسته شد؟ 106 به دلیل بی جنبه بازی و  تعصب برخی از کاربر ها. به جای اینکه در مورد خود بازی نظر بدند در مورد سیستم مورد نیاز اساسین بعدی صحبت می کنند حالا خودت عمق فاجعه رو حساب کن.
قيافه شما هنگام خوندن نظرات سايت (ترجيحا نظرات فناي تعصبي):  فقط می خندیم و از اینکه این همه پرفسور و دانشمند در امر بازی داریم به خود می بالیم.
بهترين بازي عمر شما: خیلی بازی هست نمیشه نام برد اکثرا بازی هایی که از نظر گیم پلی و داستانی حرفی برای گفتن داشتند مثل ویچر، مافیا، مس افکت و خیلی های دیگه ارزش گذاری روی  یکسری بازی ها خیلی سخته
بلاخره تكليف چپتر سوم فانتوم پين مشخص ميشه؟ S0 (43) به نظرم کلا بیخیال قضیه بشید بهتره همین جوری خیلی ها توی درک اینکه دقیقا توی فانتوم پین چه اتفاقی افتاد مموندند چه برسه به چپتر 3
موفق باشيد به همچنین پیروز و سربلند باشید.
خدانگهدار بدرود

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The Wolf Of Rivia - 12-02-2015

(12-02-2015, 07:48 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: سلام بر مدیرای زحمت کش گل گیمفا(فکر نکنید میخوام پاچه خواری کنما) S0 (36) سلام عزیزم .
خوبین؟ مرسی 
خوشین؟
سلامتین؟
بریم سراغ سوالا(البته دیگه نمیشه چرت و پرت پرسید S0 (5)

شما تا ساعت چند کار میکنین؟ساعت اداری؟ ساعت اداری خاصی نداریم هر وقت بخوایم هستیم .
شما چقدر حال دارید که صب تا شب تو گیمفایین؟ خونه ماست ! جدا میگم اینو ... من هر جا برم باید ی سر به گیمفا بزنم ! حالا چه کم چه زیاد !
اصلا شما بازی میکنین؟ Ghelion  بله . امروز 4 ساعت آنچارتد بازی کردم .
کدام کرکتر گیم را بعنوان مرجع تقلید خود قرار دادین؟(خودم  بیگ باس S0 (36)   ) ناتان دریک . شوخ طبعی و باحال  S0 (36)
شما جرئت دارین در حضور برادر استیشن فن بازی کنین؟ ما به امیر به چشم مدیر کل زیاد نگاه نمیکنیم به غیر از مواقع اداری . در غیر اینصورت یکی از دوستامونه مثل بقیه .
چرا استیشنو رنگ قرمز نشون دادن شما رو با زرد؟ چون قرمز زشت تر از زرده  S0 (44) S0 (45)
نظرتون راجب به قشر مظلوم کاربر سایت چیه؟ Blink  قشر مظلوم چیه . کاربر نباشه انجمن مدیر میخواد چیکار !
واقعا آینده ی این مملکتو باید ما جوانان بخصوص جوانان گیمفایی S0 (36) بسازیم؟ S0 (5)  نمیدونم راستش .
استیشن که مدیر انجمنه از کی دستور میگیره؟ احتمالا از آقای نراقی . البته کلمه دستور درست نیست . کسی دستور نمیگیره .
تا حالا اخطار گرفتین؟ یک بار . به خاطر بحث در مورد فیلم .
به نظرتون استیشن تا حالا به خودش اخطار داده؟ :| 

خب این از موج اول
اگه وقتی و نتی بود موج دومم میارم
در آخر بگم خسته نباشید بابت زحمتایی که میکشید،منم دوست داشتم یکی از شما باشم ولی خستم Smiley111
مثلا قرار بود چرت و پرت نپرسما S0 (88) S0 (5) S0 (31)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 07:48 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: سلام بر مدیرای زحمت کش گل گیمفا(فکر نکنید میخوام پاچه خواری کنما) S0 (36) سلام بر پاچه خوار انجمن S0 (45)
خوبین؟ خوبیم شما خوبی؟
خوشین؟ خوش هم هستیم شما چطور؟
سلامتین؟ سلامتیم شکر خدا
بریم سراغ سوالا(البته دیگه نمیشه چرت و پرت پرسید S0 (5) نه بیا بپرس البته بپرسی هم که بد نیست در این روز های تعطیل مقداری اخطار میدیم جیگرمون حال بیاد.

شما تا ساعت چند کار میکنین؟ساعت اداری؟ از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر حالا اضافه کاری بماند.
شما چقدر حال دارید که صب تا شب تو گیمفایین؟ حال ما اینقدر زیاده که 1- نمیشه توصیف کرد 2- فکر نکنم شما گنجایش این همه حال رو داشته باشید.
اصلا شما بازی میکنین؟ Ghelion نه میشینیم فقط تریلر های بازی ها رو نگاه می کنیم. S0 (2)  ما امور کاریمون بالاست فقط اورجینال بازی می کنیم. برای همین بازی های خاص انجام میدیم.
کدام کرکتر گیم را بعنوان مرجع تقلید خود قرار دادین؟(خودم  بیگ باس S0 (36)   ) باریکلا به شما آخه چی کرکتر بازی رو به عنوان مرجع تقلید خودم قرار بدم؟ چطوری اون رو توی دنیای واقعی پیاده سازی کنم؟ مثلا یکی مرجع تقلیدش کریتوس باشه دنیا رو به خاک و خون میکشه.
چرا استیشنو رنگ قرمز نشون دادن شما رو با زرد؟ چون اون مدیر کله ما مدیر انجمن
نظرتون راجب به قشر مظلوم کاربر سایت چیه؟ Blink بخشش لازم نیست از دم باید همه رو بن کنیم. S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45)
واقعا آینده ی این مملکتو باید ما جوانان بخصوص جوانان گیمفایی S0 (36) بسازیم؟ S0 (5) کی شما ها؟ پس باید فاتحه ی اون مملکتی رو که شما می خوایند اون رو بسازید خوند. از دعوا بین کنسول ها بگیر تا بازی ها جنگ داخلی راه می افته. S0 (2)
استیشن که مدیر انجمنه از کی دستور میگیره؟ از Station
تا حالا اخطار گرفتین؟ تا دلت بخواد اندازه ی مو های حسن کچل S0 (45)
به نظرتون استیشن تا حالا به خودش اخطار داده؟ بازم به مورد بالا اشاره می کنم ولی به شدت خیلی بیشتر

خب این از موج اول
اگه وقتی و نتی بود موج دومم میارم بیا ببینیم چه می کنی.
در آخر بگم خسته نباشید بابت زحمتایی که میکشید،منم دوست داشتم یکی از شما باشم ولی خستم Smiley111 سلامت باشید خیلی ممنون که سوال پرسیدید.
مثلا قرار بود چرت و پرت نپرسما S0 (88) S0 (5) S0 (31) توی موج دوم بپرس تا اخطار بگیری حله

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - soheil sangari - 12-02-2015

سلام بر مدیران و عزیزان دل ما.(ادبیاتم این هستش)
خوب هستید انشالله؟
بنظرتون نظرات من اسپم محسوب میشه ؟
بر چه اساسی اعتبار میدید یعنی چقدر برای هر مطلب؟
بدترین بازی عمرتون چیه؟
Ps4 یا xbox one?
ویچر یا the last of us?
 چه موقعی مقامی چیزی میدین؟
(همه این سوالات به منظور پاچه خواری و یا درخواست اعتبار یا چیز دیگه ایی نمی باشد؟)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Geralt-Of-Rivia - 12-02-2015

سلام
خوبین ؟
بوی مورد علاقه
غذای مورد علاقه
اب و هوای مورد علاقه
شهر مورد علاقه
بازی مورد علاقه
نظرتون در مورد من