Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The Wolf Of Rivia - 12-02-2015

(12-02-2015, 08:40 PM)soheil sangari نوشته است: سلام بر مدیران و عزیزان دل ما.(ادبیاتم این هستش)
خوب هستید انشالله؟ ممنون . 
بنظرتون نظرات من اسپم محسوب میشه ؟ شاید   S0 (2)
بر چه اساسی اعتبار میدید یعنی چقدر برای هر مطلب؟ بستگی به عمق نوشته داره مثلا به خبر ها 5 تا 10 تا حداکثر . به نقد هم بین 12 تا 25 تا !
بدترین بازی عمرتون چیه؟ یادم نیست . چون خیلی وقته که فقط بازی های تاپ انجام میدم .
Ps4 یا xbox one? اولی . 
ویچر یا the last of us? امکان نداره یکیشون انتخاب کنم  S0 (43)
 چه موقعی مقامی چیزی میدین؟ موقعی که بخوان مقام بدن  S0 (2)
(همه این سوالات به منظور پاچه خواری و یا درخواست اعتبار یا چیز دیگه ایی نمی باشد؟) نمیدونم والا .

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-02-2015

(12-02-2015, 04:59 PM)Kourosh Gamer S نوشته است: سلام مدیرا  S0 (2) سلام بر کاربرماندگار(به قول دوستان: زنگ زده) کوروش گیمر S0 (24)
خوبین؟ بله به لطف کاربرای شیطونی مثل شما خوبیم!
چه خبرا؟ سلامتی قربان. امن و امان. خبری نیست جز 5:30 صبح جمعه برای گیم آوارد!
دماغتون چاقه؟ مقصود از این جمله چیست؟! جدن فکر کنیم بعد بکارش ببریم! همون چه خبر و سلامتید کافیه! S0 (36)
S0 (2)

میریم سر سوالات :خنده‌شیطانی:
هدفتون از مدیریت چیه؟ هدف همگی مون خدمت هستش. هدفمون اشتراک گذاری آنچه که داریم و میدونیمه. هدفمون سامان بخشی به فروم بوده و هست. S0 (24)
قبل از اینکه مدیر بشین چه جور کاربری بودین؟ یه کاربر عادی مثل بقیه! همه مشکی بودیم و بعد رنگی شدیم! البته از حق نگذریم که شیطنت هامون زیاد بود S0 (2)
نظرتون درباره پستی که در حال حاضر دارین؟ ببینید ما در فضای مجازی هستیم. پسوند "مجازی" این رو میگه که جایگاه و مقام و از این صحبت ها معنا نداره! خلاصه تر بگم، همگی خاکی هستیم Wall
آرزوی داشتن چه مقام (پستی) رو دارین؟ مسلما چشم داشت جایگاه و پست و مقام نداشتیم. کلیه مدیران حال حاضر انتخاب شدند و درخواست ندادند. این یعنی زحمت که بکشیم، خیلی از امتیازات و آپشن های خوب خودشون سراغمون میاد و نیازی نیست ما بریم سراغشون S0 (24) ( قابل توجه دوستانی که به دنبال تگ هستند... بخصوص در این ایام که تقاضا زیاد شده)
نظرتون درباره اوضاع انجمن چیه؟ اوضاع انجمن خوبه. سعی مون بر کیفیته تا کمیت منتهی باید برای بقیه هم این روال جا بیوفته که در حال حاضر سخت شده القا کردن این پیام S0 (43)
درباره کاربران انجمن چطور؟ خب ببینید هرچی جلوتر بریم، کاربران مختلف و اقشار متفاوت با سواد و تجربه و اخلاق رفتار متفاوت به فضای مجازی بخصوص در گیم خواهند آمد. در حال حاضر کاربران احساس وظیفه و مسولیت ندارند متاسفانه!
فعالیت افراد انجمن چطوره؟ عرض کردم، ملاک ما کیفیته! در حاضر کاربران انجمن، 50% کاربرای فعالمون کیفیت رو رعایت می کنند.
آیا از اون راضی هستید؟ تا حدودی
نظرتون درباره گروه‌ها و افراد پایین:
خبرنگاران از50% شون راضی هستم
تحریریه میتونم بگم  Blink
بازنشته‌ها دمشون گرم که خدمت کردند و رفتند. با 3 تاشون خیلی حال کردم بشخصه و تا ابد در قلب ما جای دارند S0 (62)
ماندگار‌ها تا چشم کار میکنه ماندگار داریم! حرفی ندارم ولی هرکدومشون حداقل برای انجمن کاری کردند که دستشون هم درد نکنه
بن شدگان S0 (2) رست این پیس S0 (44)
تحریریه تکفارس S0 (43) صحبتی ندارم
Spartacus(مدیر کل سابق)  دوست رفیق بامرام با معرفت لوتی.. دیگه چی بگم!جز همون 3 نفری بود که گفتم. بعد از Admin(مدیرکل قبل از ایشون)، دومین مدیرکل عالی انجمن بودند و همیشه در قلب ما جای دارند.
خودتون شما باید بگین. ما مدیران فروم هستیم و نظر شما مهمه
مجید نصر سپهبد نصر نه مجید نصر S0 (2)  مجید که دیگه هر چی بگیم کم گفتیم! قدر مدیرای فعلی انجمنو بدونید. این افراد هرگز تکرار نمیشند. S0 (24)
آرین پدر داستان نویسی فروم! یه زمان قهرکرد S0 (2)  و رفت ولی برگشت! یکی از دلایل رفتنش هم بخاطر بسته شدن پستاش توسط بنده بود. متخصص ps4 و موضوعات اون!
احسان رو موود خودش نیست این چند روزه! خیلی پسر خوبیه. بشخصه ازش خوشم میاد. بخصوص از اخلاق و خصوصیاتش. زمانی هم که کاربر بود، دنبالش میکردم و باورم نمیشد یه روزی احسان به جمع همکاران بپیونده. از شهامت و جسارتش خوشم اومد برای کاندیدایی S0 (2)
قاسمیان مقدم تا زمانی که تو تیم بود خیلی خوب بود و با هم دوست بودیم و پیام های زیادی رد و بدل میکردیم ولی یک سری اتفافات بعد رفتنش رخ داد که چهره اش رو نزد خیلی ها بد کرد متاسفانه! از شادابی صدا و انرژیش واقعا خوشم میاد بشخصه. مثل آرش سعادتمند S0 (29)
خنجری S0 (43)
صحرایی رعایت یه کم ادب و احترام بد نیست و حاشیه ساختن هم خوب نیست 113
اون یکی صحرایی حرفی نیست
 Big killer---- واقعا تکلیف ایشون مشخص نیست با خودش S0 (43)
اسپم خوش باشید با اسپم 112

فیلم مورد علاقه؟ از این سوالات واقعا متنفرم! عین کلنگی میمونه که از طبقه چهارم ساختمون به پایین پرت شه و سنگ زمین رو نابود کنه! Wall
سریال مورد علاقه؟ اهل سریال نیستم. یعنی وقت دیدن نیست!
انیمیشن مورد علاقه؟ جواب دو سوال بالایی
بهترین بازی عمرتون؟ خواهشا از این سوالات نپرسید! مگه یکی دوتا هستند که اینجوری میپرسید
تیم ملی و باشگاهی مورد علاقه؟ مادرید S0 (29)  آرسنال. بایرن. بارسای زمانی تیری آنری. آلمان برزیل
بازیکن مورد علاقه؟ لواندفسکی-رونالدو- پودولسکی- رونالدینیو- اینزاگی- گیگز- ژاوی- دی ماریا- و.....

خسته نباشید :S0 (74)سلامت باشید

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Cpt. John "Soap" MacTavish - 12-02-2015

سلام بر تیم مدیریت عزیز.
چندتا سوال
اول از همه بی زحمت لینک او تاپیک درخواست موسیقی آهنگ‌ها رو بده S0 (2) S0 (2) 
دوم اینکه خوبید؟
میگم کلا الان خوشحالید که مدیر هستین؟
یه پیشنهاد بدید من اعتبارم بالا بره بشم کاربر فعال
چه ورزشی میکنید
بهترین بازی عمرتان
و بهترین بازی دوران کودکی
و GOTY امسال، که فردا معرفی میشه کدوم بازیه؟
و لینک دانلود این Showcase رو کی میذارید؟
قربانتان
خدافظ

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 08:43 PM)last of amir نوشته است: سلام سلام بر شما
خوبین ؟ خوبیم ممنون
بوی مورد علاقه بو های خوب مثل غذا، طبیعت بکر
غذای مورد علاقه همه چی
اب و هوای مورد علاقه چهار فصل
شهر مورد علاقه پاریس
بازی مورد علاقه بازی های خوب با داستان و گیم پلی عالی
نظرتون در مورد من با نام اسپم ولی جدیدا داستان های بدی نمی نویسی جالبه و اینکه بیشتر روی اون ها کار کن و توی انجمن هم بچه ی خوبی باش بعضی از رفتار هاات زیاد جالب نیست.

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-02-2015

(12-02-2015, 05:42 PM)Geniuss نوشته است: سلام به مديران محترم و زحمت كش S0 (36) سلام به شما
چطورين؟ خوب هستين؟ قربان شما. بله خدارو شکر
يعني سوالاي من به دست كدوم مدير ميرسه S0 (38)
اين ايده جالب واسه صندلي داغ رو كي داده بود؟خود بنده. ایده که نبود. تنوع بود.
اوضاع انجمن چطوره؟(به دور از تعصب Eee) تقریبا خوبه
اوضاع سايت ؟ بگذریم S0 (43)  بد نیست!
براي مراسم tga مدير هاي انجمن بيدار ميمونند؟ بهتره بگید از خواب پا میشند! بنده که به احتمال بسیار زیاد نه S0 (2)  ولی بقیه شاید
اقا نوبت ما كي ميرسه تو صندلي داغ؟ D125 درخواست بدید تا به لیست افزوده شید
تو جواباي قبل گفته شد كاربراي باحال و 20 و مودبي داريم ، ميشه چنتاشون رو نام ببريد؟ S0 (44) نظر آرین بود و بهتره خودش جواب بده
بهترين مدير؟(اين سوال يه احتمال 100% جواب داده نخواهد شد S0 (2)) خودتون جواب سوالتون رو داخل پرانتز دادید
چرا بخش نظرات خبر رايز او تومب ريدر بسته شد؟ 106داخل سایت به ما مربوط نیست. به سردبیر بگید. ولی مسلما بدلیل بحثای تعصبی و بیخود دوستان هست! 4fvgdaq_th118
قيافه شما هنگام خوندن نظرات سايت (ترجيحا نظرات فناي تعصبي): بنده که اکثر اخبار رو از سایت های خارجی میخونم و وقتی هم به صفحه اصلی سر میزنم، تیتر و نویسنده رو نگاه میکنم همین! تکلیف نظرات مشخصه Shame112 در صورتی به نظرات نگاه میکنم که مقاله یا پست خودم باشه
بهترين بازي عمر شما: مسلما یکی دوتا نیستند پس جواب نمیدیم S0 (2)
بلاخره تكليف چپتر سوم فانتوم پين مشخص ميشه؟ S0 (43) همین که جرعت کردید اسم این بازی رو جلوی من آوردید و سالم هستید، برید خدارو شاکر باشید Wall
موفق باشيد همچنین. S0 (29)
خدانگهدار بدورد

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Ps4_ĝàm3ř - 12-02-2015

خب اینم از موج دوم

چرا ایزا رو بن نمیکنین S0 (2) S0
از استیشن بپرس میشه به ما کاربرای خسته یه ذره اعتبار بده؟ Ghelion
روز اسپم چی شد؟ 84117
میدونستین من اولین نفر تو این انجمنم که fallout4 رو تموم کردم؟ S0 (22)  Clap

شما وقت میکنید درس بخونین 136

نظرتونو در مورد اینا بگین
بیگ باس
نیتن
ددپول
بتمن
ایزا
Last of amir
Nami
من 84117
خب فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

دوباره یاد آوری میکنم،من اولین نفریم که فال اوتو تموم کرد،هر کی امضا میخواد بیاد تو یادداشتم 301 Smiley118

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 08:52 PM)The J0ker نوشته است: سلام بر تیم مدیریت عزیز. سلام بر جوکر تقلبی
چندتا سوال
اول از همه بی زحمت لینک او تاپیک درخواست موسیقی آهنگ‌ها رو بده S0 (2) S0 (2) جوینده یابنده است بگرد تا پیدا کنی S0 (45) توی پروفایلت بهت میدم لینکش رو فقط خواهشا در خواست اون بازی باب اسفنجی رو نکن که واقعا نیست.
دوم اینکه خوبید؟ خوبیم ممنون
میگم کلا الان خوشحالید که مدیر هستین؟ خوش روز های ساده بودنم Wall
یه پیشنهاد بدید من اعتبارم بالا بره بشم کاربر فعال فعالیت مفید و سالم، رعایت کردن اصول اخلاقی
چه ورزشی میکنید ورزش که نی کنیم ولی با ورزش ها رو پیگیر هستیم.
بهترین بازی عمرتان هر چی بازی توی آرشیو بازی هام دارم.
و بهترین بازی دوران کودکی بازی های آتاری و سگا
و GOTY امسال، که فردا معرفی میشه کدوم بازیه؟ فردا مراسم رو می بینیم می فهمیم S0 (2)
و لینک دانلود این Showcase رو کی میذارید؟ نمی دونم چیه ولی هر موقع منتشر شد با بالاترین کیفیت ممکن یعنی 4k
قربانتان فدایتان
خدافظ بدرود

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Lamar Davis - 12-02-2015

سلام به تمام مدیران 2lxe53l121
حال احوال؟!
خوب میریم سراغ سوالات:
1. نظرتون درباره کاربران زیر:
الف) Big Killer
ب) Marvel Demon
پ) isapor123
ت) last of amir
ث) Amir Hidden
ج) Genius
چ) You Never Win

2. نظرتون درباره ی بازی های زیر:
الف) Metal Gear (الان آقای station بنم میکنه S0 (2) )
ب) بتمن
پ) ویچر
ج) فالوت

3. گوتی امسال؟!

4. چرا منو فعال نمیکنید؟ S0 (2)

فعلا همین!

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Zoom Hunter - 12-02-2015

سلام

چه خطر؟

همگی خوین؟

اون بالایی ها چطور؟

بریم سر سوالات:

چرا مدیران با کاربرانی که میخوان باهاشون دوست بشن خشن رفتار می کنند؟

توچه حالی دوست دارین گیمفا رو ترک کنین؟

چرا ما با اینکه هزارتا اعتبار داریم کسی مارو نمی شناسه؟ S0 (2)

مدیریت حال میده؟ یا بدون جذابیته؟

من تو چه موقعی تو گیمفا وارد شدم؟(منظورم حال و هوا و فعالیته)

چطوری میشه یه نفر رو مدیر کنین؟ مثلا طرف یه عالمه فعالیت داشته باشه انتخاب می کنین؟

خب بریم سر نظرات شما بر کاربران:

(چون کسی من رو تو سوالاتش نذاشت منم کسی رو نمی زارم S0 (36) )

Zoom Hunter(میدونم من رو به عنوان یه شخص.... اصلا ولش کنین)

و حالا بازی:

Skyrim:

Scareface:

Gta:

Witcher:

Bugcharted S0 (2)

حال کنسول:

Ps4 کبیر:

X one خبیث: S0 (2) S0 (2)

این تگ کاربر فعال مارو نمیدین؟

فیزیک سخته؟

رونالدو یا مسی؟

بارسا یا رئال؟

نیمار یا بیل؟

سوارز یا بنزما؟

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - You Never Win - 12-02-2015

به به کل مدیران!! من قفل کردم! ولی سوالات:

1. جان ما از این علامت تعجبای من خسته نشدید؟!
  2. چرا کاربران جدیداً این قدر اسپم دوست شدن؟ چیز خاصی داره؟
  3. اسپمر فروم؟
  4. جالبترین شکلک؟
  5. یه تعریف از انیمه از نظر خودتون بنویسید!
  6. نظرتون در مورد Undertale ؟
  7. هیچ اهمیتی به متای یک بازی می دید؟
  8. مهمترین بخش یه بازی؟
  9. نظرتون در مورد فیلم Boyhood و متای 100ش؟
  10. بهترین انیمه ای که دیدین و یه خورده توضیح در موردش؟
این دفعه به زور سنت رو شکستم و 10 سوال به جای 20 تا پرسیدم! خسته هم نباشید.