Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-02-2015

(12-02-2015, 07:48 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: سلام بر مدیرای زحمت کش گل گیمفا(فکر نکنید میخوام پاچه خواری کنما) S0 (36) سلام بر شما قربان
خوبین؟ شکر خدا بله
خوشین؟ اگر قبول کنید بله S0 (22)
سلامتین؟ 2تا سوال قبلی هم مضمون بودند با این سوال S0 (43)
بریم سراغ سوالا(البته دیگه نمیشه چرت و پرت پرسید S0 (5)

شما تا ساعت چند کار میکنین؟ساعت اداری؟ ساعت کاری نداریم قربان. هر وقت هرکاج هر زمان که بتونیم در خدمت خواهیم بود و در انجمن خواهیم بود
شما چقدر حال دارید که صب تا شب تو گیمفایین؟ صبح تا شب!!! اغراقه این حرف! بنظرم این سوال جواب و نظر شخصی میخواد که بنده ترجیحا چیزی نمیگم
اصلا شما بازی میکنین؟ Ghelion بله. ولی بشدت کم! بنده سالی 6-3 بازی انجام میدم
کدام کرکتر گیم را بعنوان مرجع تقلید خود قرار دادین؟(خودم  بیگ باس S0 (36)   ) والا جدن در حال حاضر حضور ذهن ندارم ولی کسیو اسوه قرار نمیدند! معمولا علاقه دارند به کاراکتر تا اسوه قرار دادنش Blink
شما جرئت دارین در حضور برادر استیشن فن بازی کنین؟ بنده همینجا هستم قربان S0 (2) کاری داشتید؟!! جدا از شوخی، بنده کاری با فن جماعت ندارم. به قول حمزه و ابراهیم"بگذارید در دینای احمقانه خود بچرخند.." S0 (24)
چرا استیشنو رنگ قرمز نشون دادن شما رو با زرد؟ خب مدیرکل رو با چه رنگی نشون میدند؟! S0 (44) هر مدیری رنگ متفاوتی دارد
نظرتون راجب به قشر مظلوم کاربر سایت چیه؟ Blink نظرم رو راجع به سایت دادم. به جواب های قبلی مراجعه کنید
واقعا آینده ی این مملکتو باید ما جوانان بخصوص جوانان گیمفایی S0 (36) بسازیم؟ S0 (5) بحث سی.یاسی ممنوع. 10% اخطار گرفتید 167 S0 (2)
استیشن که مدیر انجمنه از کی دستور میگیره؟ در 95% مواقع هیچکس! 5% باقی بخاطر بعضی موضوعات امنیتیه که... S0 (2)
تا حالا اخطار گرفتین؟ مسلما اکثرمون گرفتیم. ناسلامتی کاربر بودیم S0 (36)
به نظرتون استیشن تا حالا به خودش اخطار داده؟ به حق چیزای نشنیده و ندیده S0 (43)

خب این از موج اول
اگه وقتی و نتی بود موج دومم میارم انشاالله...
در آخر بگم خسته نباشید بابت زحمتایی که میکشید،منم دوست داشتم یکی از شما باشم ولی خستم :Smiley111 خواهش میکنم انجام وظیفه است. S0 (29)
مثلا قرار بود چرت و پرت نپرسما S0 (88) S0 (5) S0 (31)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 09:05 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: خب اینم از موج دوم مقداری بین موج اول تا دوم فاصله مینداختی بد نبودت

چرا ایزا رو بن نمیکنین S0 (2) S0در دست اقدامه این اطمینان رو میدیم که در فرصتی مناسب تیر رو به سمت هدف شلیک خواهیم کرد. شک نکنید.
از استیشن بپرس میشه به ما کاربرای خسته یه ذره اعتبار بده؟ Ghelion بله چرا که نمیشه اعتبار منفی میده تا از اینی که هستند خسته تر بشند. S0 (45)
روز اسپم چی شد؟ 84117 سرکاری بود که تیم مدیریت به کاربران انجمن گیمفا بخنده S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45)
میدونستین من اولین نفر تو این انجمنم که fallout4 رو تموم کردم؟ S0 (22)  Clap آفرین به شما الان به مدیر کل میگم مدال بهتون اهدا کنه. حالا قشنگ بود؟ مشکل که خیلی داشت.

شما وقت میکنید درس بخونین 136 من نه چون شاغلم Ghelion

نظرتونو در مورد اینا بگین
بیگ باس کلا فلسفه ی متال رو همه جا میگه.
نیتن پسر خوبیه کاشف خوبیه
ددپول بی مغز خوشحال
بتمن قهرمانی گرفتار در مشکلات
ایزا کلا غیر اسپم دادن و برهم زدن نظم انجمن کار دیگه این نداره.
Last of amir داستان نویس خوبیه
Nami همکار خودمه می خوامش
من آشنایی زیادی باهاتون ندارم.
خب فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

دوباره یاد آوری میکنم،من اولین نفریم که فال اوتو تموم کرد،هر کی امضا میخواد بیاد تو یادداشتم 301  :Smiley118 حالا خودم شخصا بهت یه امضا میدم حال کنی. S0 (2)

(12-02-2015, 08:40 PM)soheil sangari نوشته است: سلام بر مدیران و عزیزان دل ما.(ادبیاتم این هستش) سلام  قربان S0 (24)
خوب هستید انشالله؟ شکر خدا بله
بنظرتون نظرات من اسپم محسوب میشه ؟ در رفع مشکلات بعضی مواقع ارسال تکراری دارید
بر چه اساسی اعتبار میدید یعنی چقدر برای هر مطلب؟ بر اساس زحمت و کیفیت
بدترین بازی عمرتون چیه؟ حضور ذهن ندارم S0 (2)
Ps4 یا xbox one? مسلما سونی و مسلما اولی. البته قبلش بگم پرچم PCدارا که قشر ضعیفن، همیشه بالاست. دممون گرم S0 (36)
ویچر یا the last of us? هر دو! یه قیاس هایی میکنید که آدمو مجبور به استفاده از الفاظ حمزه میکنید S0 (2)
 چه موقعی مقامی چیزی میدین؟ هر موقع که وقتش برسه S0 (2)
(همه این سوالات به منظور پاچه خواری و یا درخواست اعتبار یا چیز دیگه ایی نمی باشد؟) اون علامت سوال آخر رو متوجه نشدم! S0 (5) سخت نگیرید. خدا بزرگه S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Rasoul_76 - 12-02-2015

(12-02-2015, 04:59 PM)Kourosh Gamer S نوشته است: سلام مدیرا  S0 (2)  سلام ماندگارا S0 (2)
خوبین؟ خوبم... شکر 
چه خبرا؟ هیچی سلامتی...
دماغتون چاقه؟ نه تا جایی که اطلاع دارم S0 (5)
S0 (2)

میریم سر سوالات :خنده‌شیطانی: ییییوهاهاهاها
هدفتون از مدیریت چیه؟ پرچم گیمفا رو ببریم بالا Auizz3ffy9vla57584xq127
قبل از اینکه مدیر بشین چه جور کاربری بودین؟ یه کاربر ساده [تصویر:  gigglesmile.gif]
نظرتون درباره پستی که در حال حاضر دارین؟ راضیم...[تصویر:  loveshower.gif]
آرزوی داشتن چه مقام (پستی) رو دارین؟ به همین قانع هستم [تصویر:  bliss.gif]
نظرتون درباره اوضاع انجمن چیه؟ نسبت به زمانی از سال که توش هستیم خیلی فعال و خوبه [تصویر:  47b20s0.gif]
درباره کاربران انجمن چطور؟ همشون گلن [تصویر:  139fs108574.gif]
فعالیت افراد انجمن چطوره؟ متعادل و عالی
آیا از اون راضی هستید؟ آری [تصویر:  128fs318181.gif]
نظرتون درباره گروه‌ها و افراد پایین:
خبرنگاران یکی از ستون های سایت. کارشون هم سخته دمشون گرم [تصویر:  4xvim2p.gif]
تحریریه کارشون عالیه S0 (62)  من هنوز تو شوک مقاله ی دیشبم S0 (5)
بازنشته‌ها ازشون به خاطر زحماتشون متشکرم
ماندگار‌ها برای همیشه تو قلب ما ماندگارن  [تصویر:  16.gif]
بن شدگان S0 (2)  S0 (16)
تحریریه تکفارس S0 (43) آشنایی زیادی باهاشون ندارم  [تصویر:  297.gif]
Spartacus(مدیر کل سابق) من افتخار همکاری با ایشون رو نداشتم. ولی بالاخره زحمت کشیدن و ازشون متشکرم
خودتون گُل [تصویر:  4chsmu1.gif]
مجید نصر با مرام 2lxe53l121
آرین سرباز خسته... واقعا مرده... (مَرده یا مُرده؟ اشاره به Dead Soldier S0 (2) )
احسان یکی از خفن ترین رفقای گیمفا برای من و اولین مدیری که باهاش آشنا شدم. راهو نشونم داد از بیراهه [تصویر:  4fvfcja.gif]
قاسمیان مقدم رو چش ما جا دارن
خنجری PS4 باید بترکه من نمی‌دونم [تصویر:  hitler.gif] S0 (42) (شوخی کردم ایشون هم رو چش ما جا دارن)
صحرایی رفیق بی کلک صحرایی S0 (42)  (جدی میگم S0 (43) )
اون یکی صحرایی مگه دو تان؟ S0 (5)
Big killer منو نکش 301
اسپم بستگی به نوعش داره. S0 (89)

فیلم مورد علاقه؟ زیاده... چمدونم... Batman Dark knight ... Leon the professional ... God Father ... shining ... و ...
سریال مورد علاقه؟ برکینگ بد
انیمیشن مورد علاقه؟ TOY STORY & CASTLE IN THE SKY
بهترین بازی عمرتون؟ Assassin's Creed II
تیم ملی و باشگاهی مورد علاقه؟ زیاد اهل فوتبال نیستم S0 (50)
بازیکن مورد علاقه؟ به بالایی مراجعه شود  S0 (31)

خسته نباشید S0 (74) سلامت باشی [تصویر:  19.gif]

(12-02-2015, 05:42 PM)Geniuss نوشته است: سلام به مديران محترم و زحمت كش S0 (36)  درود خدا بر تو  [تصویر:  126fs3315323.gif]
چطورين؟ خوب هستين؟ خوبم مرسی [تصویر:  ugly_wink.gif]
يعني سوالاي من به دست كدوم مدير ميرسه S0 (38) همه [تصویر:  s026.gif]
اين ايده جالب واسه صندلي داغ رو كي داده بود؟ بی اطلاع هستم فک کنم تصمیم خود حاج امیر بود [تصویر:  127fs4573872.gif]
اوضاع انجمن چطوره؟(به دور از تعصب Eee) اگه انجمنای دیگه هم رفته باشین میدونید که برای این موقع از سال خیلی خوبه [تصویر:  ugly_cafe.gif]
اوضاع سايت ؟ همچنین [تصویر:  ugly_cafe.gif]
براي مراسم tga مدير هاي انجمن بيدار ميمونند؟ اگه والدین بذارن من بیدارم [تصویر:  126fs3281498.gif]
اقا نوبت ما كي ميرسه تو صندلي داغ؟ D125 نمی‌گم [تصویر:  s026.gif]
تو جواباي قبل گفته شد كاربراي باحال و 20 و مودبي داريم ، ميشه چنتاشون رو نام ببريد؟ S0 (44) خیر زیادن میترسم سوء تفاهم شه اگه نام نبرم کسی رو [تصویر:  126fs422682.gif]
بهترين مدير؟(اين سوال يه احتمال 100% جواب داده نخواهد شد S0 (2)) دقیقا [تصویر:  ugly003.gif]
چرا بخش نظرات خبر رايز او تومب ريدر بسته شد؟ 106ینی کاربر گیمفا هستی و نمی‌دونی [تصویر:  403fx8l.gif]
قيافه شما هنگام خوندن نظرات سايت (ترجيحا نظرات فناي تعصبي): [تصویر:  1041.gif]
بهترين بازي عمر شما: AC II
بلاخره تكليف چپتر سوم فانتوم پين مشخص ميشه؟ S0 (43)  تو رو خدا ول کنین این چپتر سه رو[تصویر:  s050.gif] التماس میکنم[تصویر:  s050.gif] عاجزانه...[تصویر:  s050.gif]
موفق باشيد همچنین [تصویر:  rose3.gif]
خدانگهدار [تصویر:  ugly_wink.gif]

(12-02-2015, 07:48 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: سلام بر مدیرای زحمت کش گل گیمفا(فکر نکنید میخوام پاچه خواری کنما) S0 (36) سام علیک [تصویر:  shake2.gif]
خوبین؟ خوبم [تصویر:  laugh.gif]
خوشین؟ خوشم[تصویر:  Bananeyessss.gif]
سلامتین؟ سلامتم [تصویر:  Bananezorro.gif]
بریم سراغ سوالا(البته دیگه نمیشه چرت و پرت پرسید S0 (5)

شما تا ساعت چند کار میکنین؟ساعت اداری؟ بیکارم [تصویر:  4chsmu1.gif] (در حال تحصیل)
شما چقدر حال دارید که صب تا شب تو گیمفایین؟ گیمفا به شما بال میده! [تصویر:  fly2.gif]
اصلا شما بازی میکنین؟ Ghelion دست شما درد نکنه... [تصویر:  129fs3647527.gif] پس ما واس چی میایم اینجا؟ S0 (2)
کدام کرکتر گیم را بعنوان مرجع تقلید خود قرار دادین؟(خودم  بیگ باس S0 (36)   ) سوال سختیه... پراکنده درس پس میدیم [تصویر:  2lxwef8.gif]
شما جرئت دارین در حضور برادر استیشن فن بازی کنین؟ من فن حقیقتم... هر چی میخواد باشه. [تصویر:  2qcmh45.gif]
چرا استیشنو رنگ قرمز نشون دادن شما رو با زرد؟ به خاطر شکست نوره S0 (42)  (رنگ تگمون دیگه دادا S0 (2) )
نظرتون راجب به قشر مظلوم کاربر سایت چیه؟ Blink خودم کاربر بودم. مظلوم نیستین که S0 (5)
واقعا آینده ی این مملکتو باید ما جوانان بخصوص جوانان گیمفایی S0 (36) بسازیم؟ S0 (5) نه شما فعلا روال عادی زندگی رو ادامه بده [تصویر:  4hu5109.gif]بعدا به آینده هم میرسیم... S0 (2)
استیشن که مدیر انجمنه از کی دستور میگیره؟ از یه جایی به بالا دستور وجود نداره. همکاری معنای واقعی داره بین مدیر کل ها
تا حالا اخطار گرفتین؟ خیر [تصویر:  no.gif]
به نظرتون استیشن تا حالا به خودش اخطار داده؟ Blink

خب این از موج اول
اگه وقتی و نتی بود موج دومم میارم
در آخر بگم خسته نباشید بابت زحمتایی که میکشید،منم دوست داشتم یکی از شما باشم ولی خستم :Smiley111 قربونت [تصویر:  love070.gif]
مثلا قرار بود چرت و پرت نپرسما S0 (88) S0 (5) S0 (31) S0 (42)

(12-02-2015, 08:43 PM)last of amir نوشته است: سلام درود خدا بر شما
خوبین ؟ تشکر. شکر خدا ما هم خوبیم
بوی مورد علاقه بنزین ترجیحا S0 (2)
غذای مورد علاقه اووو... راه طولانیه... S0 (2)
اب و هوای مورد علاقه آفتابی همراه با باد S0 (62)
شهر مورد علاقه واقعا چی پرسیدید S0 (43)
بازی مورد علاقه سبک اکشن و ماجراجویی
نظرتون در مورد من کمی سواد رو ببرید بالا و بیخودی داد و هوار راه نندازید! سونی، سونی میمونه چه با شما چه بی شما! پس الکی سنگ به سینه نزنید!فنای xbox هم همیشه ضدتون بودند و هستند

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - AMIR_PC - 12-02-2015

سلاااااااااام چطورررررید مدیران نالایق Eee 
از همینجا اعلام میکنم تک. تکتون باید جواب منو بدید وگرنه من میددونم و با شما S0 (88)
خب بریم درجه ی صندلی داغ رو زیاد کنیم.
چطورید؟
خوبید؟
سلامتید؟
بازیا چی میگن؟
آنچارتد چی میگه؟ (احسان بگو) S0 (45)
از من راضی هستید؟ 5
خدایی این Skyrim چه موجودیه واقعا نمیتونم درکش کنم S0 (43)
یعنی یبازی اینقدر کبیر؟ S0 (29)
خاطراتتون با وصل کردن سیم usb به کیس Wall
بازی مورد علاقه ی station یا همون metal gear solid چی؟ S0 (2)
چرا این نامی دست از سر هاردلاین بر نمیداره؟ ( نگید به همون دلیلی که تو دست از سر کرایسیس بر نمیداری S0 (43) )
شکلک ها
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
Eee
ببخشید این اخریه یخوده مشنگه S0 (42)
خدایی یا 970 یا 980ti اصن 980 اضافیه این وسط  S0 (43)
چرا station مقام منو دانگرید کرد گرفت S0 (41) من بی گناه بودم S0 (43)
اقا مجید یه شعر بیا فیض ببریم برای تیتر پایانی S0 (14)
اقا همتون باید ج بدینا S0 (36)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - BadBoy4Ever - 12-02-2015

سلام و عرض خسته نباشید به بکس مدیران (مدیر دوس دارم خیلی)

یه سری سوال مهم دارم نزدتون

1. چرا بین مجید و نصر فاصله (SPACE) نیست همینجوری توجهم جلب شد  S0 (22)
2. چرا اسم STATION و نه PLAYSTATION ? آیا برای حفظ تعادل میان فن بوی ها در عین حال حفظ فن بودن بوده ؟
3. چرا گیمفا کاملا متمایز از سایر سایت های گیمه ؟ چی اینهمه خاصش کرده ؟
4. سوال کلیدی و مهم : منو چجوری میبینین ؟  اینجوری105  یا   اینجوریMonkey129

همین دیگه سلامتی 
بازم اربعینو تسلیت میگم

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Lightninghero - 12-02-2015

1. سلام بر مدیران عزیز S0 (29)
  2. خوبید؟ زندگی خوش می گذره؟ چه خبر از کجا؟ S0 (2)
  3. شده تا حالا احساس غرور کنید؟ 
  4. وقتی مدیر شدید اخلاقتون عوض شد؟ مثلا جدی تر شدید؟
  5. علم بهتر است یا ثروت؟
  6. دوران اوج گیمفا چه زمانی بود؟
  7. اسپم چی داره که خیلیا جذبش شدن؟
  8. Pes بهتر است یا fifa ؟
  9. به نظرتون از بازی سازان ایرانی اونجور که باید حمایت می شه؟
  10.  یه جمله زیبا و پند آموز بگید...
  11. به امید موفقیت در زندگیتون سه بار صلوات بفرستید...
  12. خداحافظتون S0 (29)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - AMIR_PC - 12-02-2015

صبر کنید نصفشو یادم رفت  S0 (43)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The Wolf Of Rivia - 12-02-2015

(12-02-2015, 09:26 PM)Lightninghero نوشته است:
  1. سلام بر مدیران عزیز S0 (29)
  2. خوبید؟ زندگی خوش می گذره؟ چه خبر از کجا؟ S0 (2) سلام . بد نیستیم . زندگی هم بد نیس خوبم نیس .
  3. شده تا حالا احساس غرور کنید؟ بله .
  4. وقتی مدیر شدید اخلاقتون عوض شد؟ مثلا جدی تر شدید؟ جدی تر که نه . من خودم مهربون تر شدم .
  5. علم بهتر است یا ثروت؟ ثروت . 
  6. دوران اوج گیمفا چه زمانی بود؟ گیمفا همیشه تو اوجه . 
  7. اسپم چی داره که خیلیا جذبش شدن؟ نمیدونم .
  8. Pes بهتر است یا fifa ؟ فیفا . 
  9. به نظرتون از بازی سازان ایرانی اونجور که باید حمایت می شه؟ البته که نه .
  10.  یه جمله زیبا و پند آموز بگید... خیلی حواستون به خودتون و افکارتون باشه دوستان . نزارید خرافات جلوی چشمانتون رو بگیره . همه چیز رو به موقعش انجام بدید ! بیشتر از یک جمله شد  S0 (2)
  11. به امید موفقیت در زندگیتون سه بار صلوات بفرستید... همینکارو انجام دادم .
  12. خداحافظتون S0 (29)  خداحافظ .