Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-03-2015

(12-02-2015, 09:10 PM)Zoom Hunter نوشته است: سلام سلام علیکم

چه خطر؟ سلامتی دوست عزیز

همگی خوین؟ بله مگر میشود تیم مدیریت به این شادابی خوب نباشه S0 (2)

اون بالایی ها چطور؟ واضح تر لطفا S0 (44)

بریم سر سوالات:

چرا مدیران با کاربرانی که میخوان باهاشون دوست بشن خشن رفتار می کنند؟ خشن؟!!! باز اغراق شد این حرف!!! در تیم مدیریتی اگر خشونتی دیدید، به بنده بگید تا ب حساب طرفین برسم S0 (2)  خشونت در مدیریت یعنی زورگویی که در تیم فعلی اصلا معنا نداره!

توچه حالی دوست دارین گیمفا رو ترک کنین؟ در هوای ابری با آلودگی 80 % Blink  چه سوالی میپرسید!!

چرا ما با اینکه هزارتا اعتبار داریم کسی مارو نمی شناسه؟ S0 (2) چون شما فعالیتتون بازه ای هست نه مستمر! یک زمان فعال بودید و بعد رفتید و بعد اومدید و حالا هم در حال فعالیت هستید. مسلما اگرده هزار اعتبار هم داشته باشید، در تگ گیری دچار مشکل خواهید شد!

مدیریت حال میده؟ یا بدون جذابیته؟ اگر سخت نگیرید و خودتون رو یکی از کاربران بدونید، مسلما لذت خاصی داره S0 (24)

من تو چه موقعی تو گیمفا وارد شدم؟(منظورم حال و هوا و فعالیته) از اون سوالا بود که آدمو این شکلی میکنه Wall

چطوری میشه یه نفر رو مدیر کنین؟ مثلا طرف یه عالمه فعالیت داشته باشه انتخاب می کنین؟ ببینید یا فراخوان داریم و داوطلب که کاندیدا بشه یا نه بر روی شناخت قبلی، شخص مورد نظر مدیر خواهد شد. شاید یک نفر فعال ترین کاربر باشه ولی امکان مدیر شدنش وجود نداشته باشه S0 (24)

خب بریم سر نظرات شما بر کاربران:

(چون کسی من رو تو سوالاتش نذاشت منم کسی رو نمی زارم S0 (36) ) این حرکت زشته دوست عزیز. قرار نیست شما خودتون رو با بقیه مقایسه کنید! S0 (86)

Zoom Hunter(میدونم من رو به عنوان یه شخص.... اصلا ولش کنین) اکثر تیم مدیریتی شما رو با نام ماهان کینگ80 میشناسند. همین!

و حالا بازی:

Skyrim: با اینکه خیلی طرفدار داره ولی بنده در حد چندین ساعت کوتاه تونستم بازی رو انجام بدم و توی همون چند ساعت لذت بردم ولی حوصله ام کفاف نداد و بازی رو کنار گذاشتم S0 (36)

Scareface: تونی مونتانا S0 (2)  یکی از بهترین فیلمای خوب تاریخ هست و امتیاز 8.3 هم گواه چنین موضوعی هست! ظاهرا خبرنگار مهرداد کینگ ولف هم از طرفداران این فیلم هست S0 (62)

Gta: کلا شخصی هستم که حوصله بازی های اوپن ورلد و آر پی جی رو ندارم

Witcher: نسخه دو رو کمی بازی کردم و اون زمان برام سخت بود ولی هم حوصله نکشید و هم... 113

Bugcharted S0 (2) بازی خوبیه فقط نمیدونم چرا اینقدر هاییپ میشه!!! مسلما تومب ریدر رو کنار میزنه و باید منتظر موند و دید S0 (62)

حال کنسول: کنسول دار نیستم ولی کنسول های سونی رو ترجیح میدم به مایکروسافت Ghelion

Ps4 کبیر: در جواب بالا گفتم

X one خبیث: S0 (2) S0 (2) کلا با مایکروسافت(کنسول هاش) حال نمیکنم Ghelion

این تگ کاربر فعال مارو نمیدین؟ قسمت بشه دریافت میکنید پس عجله نکنید S0 (24)

فیزیک سخته؟ اتفاقا شیمی و فیزیک از دروسی هستند که بشدت بهشون علاقه دارم. فیزیک راحته فقط نیاز به معلم با تجربه و بروز و یک کتاب کمک آموزشی جامع داره

رونالدو یا مسی؟ ندیده میگیرم این سوال رو!! توهین شد به ما مادریدی ها! معلومه رونالدو S0 (29)

بارسا یا رئال؟ خب برای ما مادریدی ها معلومه تیم خودمون. البته من بارسای زمان تیری هانری رو قبول دارم 113 آرین هم مادریدیه ها! حرف بزنید حسابتون رو میرسیمS0 (2)

نیمار یا بیل؟ فن بازی در نمیارم ولی بیل رو فقط گنده اش کردن! مسلما نیمار

سوارز یا بنزما؟ کریم! کریم اراده کنه سوارزو با اون دندونای میخیش قورت میده! ولی جدن هر دو عالین و من بیشتر بنزما رو قبول دارم S0 (29)

(12-02-2015, 09:11 PM)You Never Win نوشته است: به به کل مدیران!! من قفل کردم! ولی سوالات: سلام علیکم. جای تعجب نداره S0 (2)

1. جان ما از این علامت تعجبای من خسته نشدید؟! خیر. من خودم آخر ه سوالی که میپرسم، از تعجب استفاده میکنم Blink
  2. چرا کاربران جدیداً این قدر اسپم دوست شدن؟ چیز خاصی داره؟ چون با چندیدن کاربر اسپم دوست و بی حال و بی انرژی که بگردن، همینجوری میشند! 167
  3. اسپمر فروم؟ بیخیال. سوال بعدی! دیگه فکر نکنم کسی بعد از تذکر دیروز بنده به ریاست محترم مجمع اسپمران(عیسی پور)، کسی اسپم دادن ور رواج بده! اگر هم داد یعنی بنده رو فراخونده S0 (24)
  4. جالبترین شکلک؟ این شکلک اختصاصی بنده هست و جالبه 2lxe53l121
  5. یه تعریف از انیمه از نظر خودتون بنویسید! رسول گفت دیگه! بیخیال S0 (2)
  6. نظرتون در مورد Undertale ؟ در پست نمراتش، توی تیتر نظرم رو گفتم! موفقیتی بی سر و صدا در دنیای RPG
  7. هیچ اهمیتی به متای یک بازی می دید؟ 100 البته که میدم! پس متا رو برای چی گذاشتن! یکی از دلایل وجود متا همین هست!
  8. مهمترین بخش یه بازی؟ داستان و گیم پلی و گرافیک! البته برای من جای دومی و سومی عوض میشه
  9. نظرتون در مورد فیلم Boyhood و متای 100ش؟ این حالت شدم جدن 4fvgdaq_th118  واقعا نمیدونم چیشد! برام جالبه چرا این همه طرفدار داره و اکثرن هم بد میگن ازش!
  10. بهترین انیمه ای که دیدین و یه خورده توضیح در موردش؟ مدفن کرم های شب تاب در تماشاخانه شبکه 5 حدود 8-7 سال پیش S0 (42)
این دفعه به زور سنت رو شکستم و 10 سوال به جای 20 تا پرسیدم! خسته هم نباشید. تشکر که بفکر ما بودید. نابود شدیم از بس جواب دادیم S0 (83)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - ehsan1377 - 12-03-2015

(12-03-2015, 11:15 AM)Geniuss نوشته است: سلام
من فقط يك سوال دارم از اقاي احسان اونم اينه كه اگه واقعا از انچارتد و تلو متنفري اين عكس چي ميگه؟ 112 (1)  لطفا با رسم شكل توضيح دهيد D125
http://*****/images/sfluf6961qd0xmhaat8x.jpg

نه اون شایعه رو خیلی وقت پیش تکذیب کردم... عکس فیک درست نکنید...!
ولی بی شوخی ارزش یه بار تجربه رو داره ک حداقل نداره؟ S0 (44) S0 (2)

(12-02-2015, 09:25 PM)AMIR_PC نوشته است: سلاااااااااام چطورررررید مدیران نالایق Eee  سلام بر امیر پی سی پرطرفدار! 20% اخطار بهت میدم که بدونی نباید به مدیریت توهین کنی Ghelion
از همینجا اعلام میکنم تک. تکتون باید جواب منو بدید وگرنه من میددونم و با شما S0 (88) راستش نمیخواستم جواب بدم چون میخواستم باهم دعوا کنیم S0 (2)
خب بریم درجه ی صندلی داغ رو زیاد کنیم.
چطورید؟ خوبیم.
خوبید؟ بالایی S0 (43)
سلامتید؟ بله شکر خدا. فقط احسان یه نمور قاط زده جدیدا! Wall
بازیا چی میگن؟ تو چی میگی این وسط!؟ بازیا که میان و میرن و تو همونی هستی که انجامشون میدی S0 (2)
آنچارتد چی میگه؟ (احسان بگو) S0 (45) احسان که وللش. فعلا تو کف لارا مونده! مثل ما نیست که منتظر کرایسیس4 باشه S0 (45)  آنچارتد بازی عالیه و اگر نکوبنش، تاریخی خواه دشد! (جدن یکی لست آف امیر رو برا من تعریف کنه بخاطر این علاقه اش به آنچارتد S0 (43) )
از من راضی هستید؟ 5 بله. اگر نبودیم که اون نمرات خوب رو توی برد مدیرا بهت نمیدادم. اخیرا هم علنی نمره گرفتی S0 (24)
خدایی این Skyrim چه موجودیه واقعا نمیتونم درکش کنم S0 (43) منم همینطور S0 (2)
یعنی یبازی اینقدر کبیر؟ S0 (29) حتما دیگه! تو چرا حرص میخوری برای جوشات بده S0 (45)
خاطراتتون با وصل کردن سیم usb به کیس Wall هی وصل میکردم در میاوردم ولی کار نمیکرد! با چاقو زدم پورتشو نابود کردم و فرداش بردم 2تا نو انداختم روش S0 (2)
بازی مورد علاقه ی station یا همون metal gear solid چی؟ S0 (2) جمع کنید این بساط خنده رو! متال گیر S0 (45)  نه متال گیر آخه S0 (45)  
چرا این نامی دست از سر هاردلاین بر نمیداره؟ ( نگید به همون دلیلی که تو دست از سر کرایسیس بر نمیداری S0 (43) ) خب اینقدر بازی کرده که حرفه ای شده! بنده خدا کاری هم جز کپچر گرفتن از بازیش نداره! S0 (45)
شکلک ها شکلک های اولی مال مرتضی(اسپارتاکوس) هست و بس! شکلک آخری هم کمی تعطیله S0 (36)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
Eee
ببخشید این اخریه یخوده مشنگه S0 (42) گفتم دیگه!
خدایی یا 970 یا 980ti اصن 980 اضافیه این وسط  S0 (43) اضافی نیست عزیزم! کسی که 970 میخواد بگیره، سرکیسه رو که کمی شل کنه، میره 980 میگیره که از 970 بهتره! البته جدن نمیدونم چرا وجود این کارتو حس نمیکنم! Blink
چرا station مقام منو دانگرید کرد گرفت S0 (41) من بی گناه بودم S0 (43) دانگرید!!! S0 (5)  به حق چیزای نشنیده! مردک برداشتی به همه گفتی تگتو بخاطر حذف بخش دانلود گرفتم! حالتو میگیرم 167  قبل اینکه بخش دانلود حذف بشه، تو یکماه قبلش استعفا داده بودی! (افشاگری کردم، نه؟؟ S0 (2) )
اقا مجید یه شعر بیا فیض ببریم برای تیتر پایانی S0 (14) سپهبد دیگه رفته پادگان و شعر نمیگه!
اقا همتون باید ج بدینا :S0 (36)اینو اولش هم گفتی که جوابتو گرفتی! Wall S0 (2)

(12-02-2015, 09:25 PM)BadBoy4Ever نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید به بکس مدیران (مدیر دوس دارم خیلی) سلام علیکم بر کاربر بظاهر فعال

یه سری سوال مهم دارم نزدتون

1. چرا بین مجید و نصر فاصله (SPACE) نیست همینجوری توجهم جلب شد  S0 (22) چون زیبایی و خاص بودن اون اسم به همین نبود فاصله است
2. چرا اسم STATION و نه PLAYSTATION ? آیا برای حفظ تعادل میان فن بوی ها در عین حال حفظ فن بودن بوده ؟ نخیر! بنا ب دلایلی این اسم انتخاب شده S0 (36)
3. چرا گیمفا کاملا متمایز از سایر سایت های گیمه ؟ چی اینهمه خاصش کرده ؟ مسلما گذشته اش خاصش کرده! الان که اگر بگیم، کاربراش خاصش کردن Shame112
4. سوال کلیدی و مهم : منو چجوری میبینین ؟  اینجوری105  یا   اینجوریMonkey129  سوال بعدی!!

همین دیگه سلامتی تشکر از اینکه مارو درک کردین و کم پرسیدید. واقعا پاسخ دادن به همه کار سخت و وقتگیریه
بازم اربعینو تسلیت میگم بنده م تسلیت عرض می کنم S0 (24)

(12-02-2015, 09:25 PM)AMIR_PC نوشته است: سلاااااااااام چطورررررید مدیران نالایق Eee 
از همینجا اعلام میکنم تک. تکتون باید جواب منو بدید وگرنه من میددونم و با شما S0 (88)
خب بریم درجه ی صندلی داغ رو زیاد کنیم.
چطورید؟ بد
خوبید؟ نه
سلامتید؟ نه
بازیا چی میگن؟
آنچارتد چی میگه؟ (احسان بگو) S0 (45) یک بازی بی کیفیت و کم طرفدار دگ از یک استودیو بی کیفیت
از من راضی هستید؟ 5 اره
خدایی این Skyrim چه موجودیه واقعا نمیتونم درکش کنم S0 (43)
یعنی یبازی اینقدر کبیر؟ S0 (29) اره
خاطراتتون با وصل کردن سیم usb به کیس Wall هرسری برعکس میره!
بازی مورد علاقه ی station یا همون metal gear solid چی؟ S0 (2) عالیه. شک ندارم ته دلش علاقه خاصی به MGS داره!!
چرا این نامی دست از سر هاردلاین بر نمیداره؟ ( نگید به همون دلیلی که تو دست از سر کرایسیس بر نمیداری S0 (43) )
شکلک ها
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
S0 (44)
Eee
ببخشید این اخریه یخوده مشنگه S0 (42)
خدایی یا 970 یا 980ti اصن 980 اضافیه این وسط  S0 (43) اره خودم بهت گفته بودم خخخ
چرا station مقام منو دانگرید کرد گرفت S0 (41) من بی گناه بودم S0 (43) 
اقا مجید یه شعر بیا فیض ببریم برای تیتر پایانی S0 (14)
اقا همتون باید ج بدینا S0 (36)

(12-02-2015, 09:26 PM)Lightninghero نوشته است:
  1. سلام بر مدیران عزیز S0 (29) سلام بر شما دوست عزیز و کاربر هنرمند
  2. خوبید؟ زندگی خوش می گذره؟ چه خبر از کجا؟ S0 (2) بله شکر خدا. ما همگی خوبیم بجز احسان! Wall  سلامتی. خبری نیست
  3. شده تا حالا احساس غرور کنید؟ در گذشته بله ولی چند سالی میشه نه S0 (2)
  4. وقتی مدیر شدید اخلاقتون عوض شد؟ مثلا جدی تر شدید؟ خب مسلما باید نسبت به گذشته تغییراتی داشته باشید. جدی تر مسلما بله تا حدودی ولی نه کامل که تبدیل به تنفر کاربران یا زورگویی بشه! بیشتر خاکی تر شدیم Ghelion
  5. علم بهتر است یا ثروت؟ درگذشته میگفتیم اولی ولی رفتیم جلوتر فهمیدیم دومی Blink
  6. دوران اوج گیمفا چه زمانی بود؟ سایت یا فروم؟! برای فروم که تابستانی که گذشت، بهترین و تکراری نشدنی ترین تابستان گیمفا بود و این امر بر مدیران کل سایت و فروم آشکاره 113  برای سایت هم دوران 2 سال پیش وقبل ترش عالی بود. البته همگی این افتخارات به شما کاربران بستگی داره S0 (24)
  7. اسپم چی داره که خیلیا جذبش شدن؟ از اسپمران عزیز بپرسید
  8. Pes بهتر است یا fifa ؟ تا 2013 مسلما pes ولی از 2013 تا الان فیفا چون نا سلامتی فن pes ایم S0 (29)
  9. به نظرتون از بازی سازان ایرانی اونجور که باید حمایت می شه؟ جدیدا یک تدابیری داره در نظر گرفته شده و امیدواریم این اتفاق بیشتر بیوفته.
  10.  یه جمله زیبا و پند آموز بگید... یادداشت کاربری موجود در اکانتم رو میگم: 
  11. هیچ وقت با کسی بیشتر از "جنبه" اش شوخی نکن...

"حرمت ها" شکسته می شود...
    هیچ وقت به کسی بیشتر از "جنبه " اش خوبی نکن...
    تبدیل به "وظیفه" ات می شود...
  12. به امید موفقیت در زندگیتون سه بار صلوات بفرستید... S0 (5)  شما هم موفق باشید
  13. خداحافظتون S0 (29) بدرود S0 (24)

(12-02-2015, 09:54 PM)miatge نوشته است: سلام دوستان مدیریت، خوبید؟ چه خبر؟ سلام بر دوست گرامی اقای فرزانی! هنوز تو کف اون عکسه ام که خندیدی S0 (45)
بچه کجایی؟ ما تهران S0 (2)
شغل یا دوره تحصیلیت چیه؟ دانشگاه دیگه!
فرزند چندمی؟ ارور داد سیستم.. میگه وارد جزییات نشید S0 (2)
دوس داری 5 سال دیگه در چه جایگاهی باشی؟ اووو...5 سال دیگه! مسلما باید تا اون موقع فکر زن و زندگی بوده باشیم و یه کارای برای آمادگی کرده باشیم S0 (22)
چندتا بچه دوس داری داشته باشی؟ هیچی! والا! حوصله دردسرشو ندارم! همون زنشم بزور میگیرم S0 (2)
نظرت درباره ازدواج چیه؟ اینو تو باید بگی که درشی و تجربه داری Ghelion
نظرت درباره سن ازدواج کردن چی؟ یعنی چه سنی بهتره؟ بنظرم در حال حاضر 28-25 خوبه ولی قدیم که همون دبیرستان ازدواج میکردی اوکی بود S0 (45)
وقتی 8 سالت بود دوس داشتی چی کاره بشی؟ عجب سوالاتی!! همه میگفتیم دکتر مهندس یا خلبان S0 (45)
رابطه با دود؟ اصلا!! تنفر بدجور! جمع کن تو هم اون بساطو! 167
نامزد ؟ زن؟ دوس دخدر؟ گزینه دال هیچکدام! اینا چین؟! بشین متالیکا گوش کن سرگرم شی تا بفهیم چی میگن S0 (2)
غذای مورد علاقت؟ زیاد هستند...(الان احسان میگه کشک بادمجون با بربری) S0 (44) S0 (43)
شما دوستان خوب و خاکی هستید، نظرتون راجع به افرادی که دچار بیماری تگ گرفتگی میشن چیه؟ بنظرم هر دومون میدوینم منظورت کیا هستن! من که اصلا کارین دامر باهاشون وای بحالشون به ما برخورد کنن! در حد یه سلام علیکن عادی! S0 (44)
اگه بتونی 24 ساعت به جای یه نفر دیگه زندگی کنی چه کسی رو انتخاب میکنی؟ عجب سوال قشنگی! روبرتو کارلوس! میخوام بدونم چجوری اون گل معروفو زد با اون کات عالی S0 (2)
زندگی اونجوری که دوس داریه؟ تقریبا بله
هدف زندگیت چیه؟ ( هدف نه آرزو) درست زیستن و رسیدن به جایگاهی که باهاش زندگی متعادل و آروومی رو داشته باشی
اینارو جواب بدین فعلا.  :S0 (24)تشکر. جدن زمانی که رفتی روی صندلی داغ، لذت بردی از سوالاتی که پرسیدم! جواب دادن به اونا برات 2 ساعت طول میکشید S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Steve McQueen - 12-03-2015

سلام بر مدیران گل گلاب(جدیدا به همه اینو میگم S0 (45) )

حالتون چطوره؟
خوش میگذره اخر هفته؟
بریم سراغ سوالات S0 (36)
اگه بهتون بگن که میتونید در یه شرکت بزرگ کار کنید کجا رو انتخاب میکردید؟
حالا چرا اونجا؟
اگه بهتون پیشنهاد زندگی در خارج کشور رو بدن کجا رو انتخاب میکردید؟
نظرتون در مورد شهر اهواز چیه؟
از نظرتون ایران چطوری میتونه پیشرفت کنه؟
ایا شماها برای پیشرفتش تلاش میکنید و یا بی تفاوتین؟
چرا مایکروسافت برای کنسول نسل هشتمش اینقدر تلاش میکنه؟ولی نتیجه نمیگیره؟
چرا سونی امسال یه بازی درست حسابی نداد ولی فروشش افتی نداشت و همچنان پشتازه؟
چرا بعضی ها توی سایت در قسمت نظرات xone رو بی دلیل میکوبنن؟
چرا station اینقدر از متال گیر نفرت داره؟(حقیقتش درسته بعضی موقع ها خسته کننده میشد ولی عالی بود)
چرا عیسی پور دیگه اسپم نمیده؟(زیر میزی چقدر باهاش حساب کردین؟ S0 (2) )
بنظرتون راز موفقیت افراد پولدار چیشه؟
چرا تو خارج هرکس ترک تحصیل میکنه استعدادهاش شکوفا میشه و میشه یه فرد مهم در کل تاریخ؟؟؟ولی تو ایران...!؟
بنظرتون چرا فال‌اوت شکست خورد؟
چرا احسان علاقه ی شدیدی به لارا داره؟
چرا جدیدا انجمن اینقدر خلوت شده؟
چرا امسال بازی ساز ها pc بازان رو مورد عنایت قرار میدن؟
واقعا چرا؟
اگه 1 میلیارد داشتین چکار میکردید؟(جواب داده شود حتما)
نظرتون در مورد سایت زوومجی؟
و در اخر بنده رو چطور میبینید؟نظرتون چیه؟
خسته نباشید

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Lamar Davis - 12-03-2015

*اختصاصی احسان*

Hey, you!
Wassup nigga?
بریم سر وقت سوالات:
1. چرا اینقدر از آنچارتد بدت میاد؟! 
2. بهترین بازی که تو عمرت بازی کردی:
3. بدترین تجربه ی گیمریت:
4. چرا عکستو نمیفرستی؟!
5. چند تا زید داری؟! S0 (15)
 6. اصلا چی شد که مدیر شدی؟!:/
7. چرا اینقدر مثل من عاشق رپ هستی؟!:/
8. نظرت درباره ی رپر های زیر :
Tyga
Eminem
The Game
Snoop dogg
50Cent
Eazy-E
Kendrick Lamar
Ice cube
The Notorious B.I.G
Iggy Azalea
2pac
N.w.a
Rakim
T.i
The Weekend

9. وست کوست یا ایست کوست؟
10. الد اسکول یا نیو اسکول؟
11. نظرت راجع به کاربران زیر:
Last Of amir
Mohammad.Hl
Marvel Demon
BadBoy4Ever
White.wolf
Mohammad-Battelfied
You Never Win
Isapor123
Lord Mahdi
Geniuss

12. نظرت راجع به بازی های زیر:
اسلیپینگ داگز
تومب ريدر 
باگچارتد
Gta
اساسین سیندیکیت
اساسین یونیتی
اساسین سه
اساسین بلک فلگ
کالاف بلک 3
سری مدرن وارفیر
فالوت
ویچر
بتمن
متال

فعلا کافیه!
See you later nigga!
4 all my niggaz

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - AMIR_PC - 12-03-2015

عجب مدیران نالایقی S0 (43) گفتم همه ج بدن جز رسول کس دیگه ای ج نداد، ای نالایقان S0 (86)
من به یه کاربر حرفه ای میخورم؟  S0 (26)
استیشن تو کچلی؟ نمیدونم چرا همش فکر میکنم کچلی 106
نظرت راجع کرایسیس 167
مولتی پلیر Sniper Ghost Wariorr
Ghost Recon بخصوص Future Soldiers
به نظرتون تکنیکی ترین بازی جنگی همین بالایی نیست؟
Fury X چی میگه؟ S0 (45)
پاسکال به اندازه ی مکسول موفق میشه؟
یا حتی بیشتر؟
یا حتی کمتر؟
این سانتامونیکا GOW 4 رو میخواد رقص باله کنه؟ S0 (43)
چقدر مولتی آنچارتد 4 ابتدایی بود 112 خدایی آنچارتد 2 یه چیزی بودا S0 (29)
مینیون S0 (2)
Nvidia Tesla K80 دوست دارید یا Nvidia Quarde K6000  18
قبول دارید نسل 7.5 نسل سود د پول پرستی شرکتاست؟
این Undertale چه شاخه خدایی S0 (29)
اگه باز ج ندید از این سوالای چرت و پرت میپرسم Nau

یه چی یادم رفت بگم، جوکر بازا میدونن 167
  1. چرا اینقدر جدی هستی؟؟؟ 
S0 (5) S0 (5)  احسان و استیشن کی به سوالای قبلی ج داد من ندیدم S0 (5) S0 (17)

(12-03-2015, 12:22 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است: سلام بر مدیران گل گلاب(جدیدا به همه اینو میگم S0 (45) )

حالتون چطوره؟ بد
خوش میگذره اخر هفته؟ نه
بریم سراغ سوالات S0 (36)
اگه بهتون بگن که میتونید در یه شرکت بزرگ کار کنید کجا رو انتخاب میکردید؟انویدیا 
حالا چرا اونجا؟
اگه بهتون پیشنهاد زندگی در خارج کشور رو بدن کجا رو انتخاب میکردید؟ فقط امریکا
نظرتون در مورد شهر اهواز چیه؟ نظری ندارم
از نظرتون ایران چطوری میتونه پیشرفت کنه؟ پیشرفت با این سطح فرهنگ?خخخ
ایا شماها برای پیشرفتش تلاش میکنید و یا بی تفاوتین؟ نه
چرا مایکروسافت برای کنسول نسل هشتمش اینقدر تلاش میکنه؟ولی نتیجه نمیگیره؟ نتیجه نمیگیره? والا تو 2015 ک حرفی برای گفتن نداشتین اخیییی خخخ
چرا سونی امسال یه بازی درست حسابی نداد ولی فروشش افتی نداشت و همچنان پشتازه؟ چون اول نسل تبلیغ کذب کرد
چرا بعضی ها توی سایت در قسمت نظرات xone رو بی دلیل میکوبنن؟ نووبن
چرا station اینقدر از متال گیر نفرت داره؟(حقیقتش درسته بعضی موقع ها خسته کننده میشد ولی عالی بود)
چرا عیسی پور دیگه اسپم نمیده؟(زیر میزی چقدر باهاش حساب کردین؟ S0 (2) )
بنظرتون راز موفقیت افراد پولدار چیشه؟
پشت کار!! 
چرا تو خارج هرکس ترک تحصیل میکنه استعدادهاش شکوفا میشه و میشه یه فرد مهم در کل تاریخ؟؟؟ولی تو ایران...!؟چون خارجه
بنظرتون چرا فال‌اوت شکست خورد؟
شکست خورد? جوک خوبی بود...!
چرا احسان علاقه ی شدیدی به لارا داره؟
ب همون دلیل ک شماها ب اون بچه قرطی علاقه دارین خخخ
چرا جدیدا انجمن اینقدر خلوت شده؟
چون نووبا رفتن مدرسه 
چرا امسال بازی ساز ها pc بازان رو مورد عنایت قرار میدن؟ چی? ن من ک مشکلی ندارم!
واقعا چرا؟
اگه 1 میلیارد داشتین چکار میکردید؟(جواب داده شود حتما) ماشین و خونه میخریدم. بقیشم گوشی و سیستم و ...
نظرتون در مورد سایت زوومجی؟ خیلی خوبه ایتم اختصاصی زیاد دارن برعکس گیمفا ک ایتماش سر از تکفارس در اوردن خخخ
و در اخر بنده رو چطور میبینید؟نظرتون چیه؟ نووبی فقط همین
خسته نباشید

(12-03-2015, 12:31 PM)Marvel Demon نوشته است: *اختصاصی احسان*

Hey, you!
های ما نیگا
Wassup nigga?
خبری نیس
بریم سر وقت سوالات:
1. چرا اینقدر از آنچارتد بدت میاد؟! 
چون رقیب توم ریدر
2. بهترین بازی که تو عمرت بازی کردی:
GTA V
3. بدترین تجربه ی گیمریت:
Dark و شتاب در شهر خخخ
4. چرا عکستو نمیفرستی؟!
5. چند تا زید داری؟! S0 (15)
ندارم والا!
 6. اصلا چی شد که مدیر شدی؟!:/
استیشن گولم زد
7. چرا اینقدر مثل من عاشق رپ هستی؟!:/
چون طرفدار موزیک خوبم!
8. نظرت درباره ی رپر های زیر : همشون خوبن!
Tyga
Eminem
The Game
Snoop dogg
50Cent
Eazy-E
Kendrick Lamar
Ice cube
The Notorious B.I.G
Iggy Azalea
2pac
N.w.a
Rakim
T.i
The Weekend

9. وست کوست یا ایست کوست؟
فقط وست
10. الد اسکول یا نیو اسکول؟
الد
11. نظرت راجع به کاربران زیر:
Last Of amir یک نوب واقعی. خیلی دوست داره حرفه ای بشه ولی نمیتونه!
Mohammad.Hl نظری ندارم
Marvel Demon خوبه
BadBoy4Everندارم
White.wolf رفیقمه بچه خوبیه راضیم در کل ازش!
Mohammad-Battelfied فقد m416 !
You Never Win ندارم!
Isapor123 خوشحاله!
Lord Mahdi
Geniuss

12. نظرت راجع به بازی های زیر:
اسلیپینگ داگز عالیه گیم پلیش مخصوصا مبارزات
تومب ريدر جواهری در صنعت بازی
باگچارتد پیس او کرپ
Gta سلطان OPen world
اساسین سیندیکیت بد نبود
اساسین یونیتی افتضاح فنی!
اساسین سه خیلی خوب بود
اساسین بلک فلگ عالی
کالاف بلک 3 چرت و پرت مخصوص نووباس!
سری مدرن وارفیر عالیه مخصوصا 2
فالوت خیلی خوب بود مخصوصا گیم پلی
ویچر شاهکار
بتمن عالی بود بسی حال داد
متال شاهکار

فعلا کافیه!
See you later nigga! سی یوو Around ما من!
4 all my niggaz

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Big Killer - 12-03-2015

اومدم از مدیریت سیرتون کنم Barare

سلام

خوبی؟

خوبید
 خوبن

خوب خواهند بودند

خوب نخواهند بود
Barare

4 تا از دوستان به ترتیب رفاقت:
 تا همکلاسی که به هم کلاس بودن با اونا رضایت بیشتری داشتین:
4 تا همکلاسی که همیشه ازشون انتقاد میکنی:
نظرت راجع کل همکلاسیها چیه؟
نظرت راجع به خانم های کلاس چیه؟
نظرت راجع به آقایون کلاس چیه؟
نظرت در مورد نیاز رابطه بیشتز بین همکلاسیها چیه؟
چقدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟
بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟
کلا چه نوع تیپی رو بیشتر دوست داری بپوشی؟
از لباس پوشیدن کدوم همکلاسی ها رضایت نداری؟
از رفتار کدام یک از بچه ها با دیگران رضایت نداری؟
بیستر ترجیح میدی با هم  کلاسی هات باشی یا غیر همکلاسی ها؟
چه فیلم هایی دیدی؟
چه آهنگ هایی گوش میدی؟
طرفدار چه تیمی هستی؟
طرفدار سفر تفریحی با بچه ها هستی یا نه؟
نظرت در مورد بچه های سنندجی؟
نظرت راجع به خر خوان های کلاس؟
نظر شخصی خودت رو درباره ی 2 همکلاسی بگو؟
بهترین استاد؟
بدترین استاد؟
نظرت راجع به مدیر گروه؟
چند تا کتاب که خوندی؟
ورزش مورد علاقه؟
اولین چیزی که در مورد کلمات زیر از ذهنت رد میشه؟
سلف دانشگاه:
ارزیده استاد آمار:
میدون اقبال:
ترک:
کرد:
فارس:
به نظرت فکرت با کی متفاوته؟
از حرف زدن در چه مورد بدت میاد؟
کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟
اگه دانشگاه شریف بودی به برقی های کردستان چه پیشنهادی میدادی؟
اگه مدیر گروه بودی چطور رفتار میکردی؟
نظرت در مورد نمره الف؟
به نظرت نفر برتر ترم بعد کیه؟
نظرت درباره صحبت غیر درسی با جنس مخالف؟
با اسم 3 تا از آفایون جمله بساز؟
با اسم سه تا از خانم ها جمه بساز؟
بین اسامی زیر علامت(  !  =  >  <  ) بذار:
دختر                  پسر
ایران                  باستان  ایران معاصر
عزیزی                ذنوری
یاوری                محمدی
فاتحی              احمدی