Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Arash-Fire - 12-03-2015

S0 (43) 

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Rasoul_76 - 12-03-2015

(12-03-2015, 01:25 PM)Big Killer نوشته است: اومدم از مدیریت سیرتون کنم Barare نمیتونی S0 (42)

سلام سلام

خوبی؟ خوبم

خوبید خوبیم
 خوبن خوبن

خوب خواهند بودند خوب خواهند بودند

خوب نخواهند بود خوب نخواهند بود
Barare  Clap

4 تا از دوستان به ترتیب رفاقت: چرا منو تو این موقعیت قرار میدی؟ S0 (2)
 تا همکلاسی که به هم کلاس بودن با اونا رضایت بیشتری داشتین: سوال سخت نپرس تو رو خدا Wall
4 تا همکلاسی که همیشه ازشون انتقاد میکنی: خدا رو شکر همشون خوب بودن (یا در حد انتقاد نبودن)
نظرت راجع کل همکلاسیها چیه؟ سابق ؟ خوب بودن
نظرت راجع به خانم های کلاس چیه؟ هنو نرفتم... بهمن...
نظرت راجع به آقایون کلاس چیه؟ آقایون سابق؟ خوب بودن گفتم که S0 (44)
نظرت در مورد نیاز رابطه بیشتز بین همکلاسیها چیه؟ داری به آستانه ی هدشات نزدیک میشیا S0 (16) S0 (42)
چقدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟ نظر دیگران تو حلقم S0 (2)
بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟ گرمایی
کلا چه نوع تیپی رو بیشتر دوست داری بپوشی؟  تیپ خوب S0 (83)
از لباس پوشیدن کدوم همکلاسی ها رضایت نداری؟ باو چه میدونم S0 (41) همه خوب میپوشیدن چون تا پارسال لباس فرم بود S0 (42)
از رفتار کدام یک از بچه ها با دیگران رضایت نداری؟ اون یارو پسره 97119
بیستر ترجیح میدی با هم  کلاسی هات باشی یا غیر همکلاسی ها؟ با همکلاسی ها بیرون کلاس S0 (2)
چه فیلم هایی دیدی؟ لیست 250 تای اول آی ام دی بی رو برو ببین 112 (1)
چه آهنگ هایی گوش میدی؟ پاپ، هیپ هاپ و متال خارجی
طرفدار چه تیمی هستی؟ فوتبالی نیستم
طرفدار سفر تفریحی با بچه ها هستی یا نه؟ هستم
نظرت در مورد بچه های سنندجی؟ گل هستن S0 (74)
نظرت راجع به خر خوان های کلاس؟ بسیار گل و با شعور و فهیم (مثل خودم S0 (2) )
نظر شخصی خودت رو درباره ی 2 همکلاسی بگو؟ S0 (41)
بهترین استاد؟ فیزیک
بدترین استاد؟ دیف
نظرت راجع به مدیر گروه؟ نداریم هنوز... بهمن...
چند تا کتاب که خوندی؟ رمان خوندم چندتایی... قشنگ بودن...
ورزش مورد علاقه؟ والیبال
اولین چیزی که در مورد کلمات زیر از ذهنت رد میشه؟
سلف دانشگاه: باو یه بار دیدمش. حس خوبی نی
ارزیده استاد آمار: ندیدم هنو
میدون اقبال: S0 (5)
ترک: بیخیال تعطیل میکنن سایتو S0 (42)
کرد: بیخیال تعطیل میکنن سایتو S0 (42)
فارس: بیخیال تعطیل میکنن سایتو S0 (42)
به نظرت فکرت با کی متفاوته؟ با بقیه S0 (43)
از حرف زدن در چه مورد بدت میاد؟ در مورد این دیوانه ای که میگن من فنش هستم Wall
کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟ علم
اگه دانشگاه شریف بودی به برقی های کردستان چه پیشنهادی میدادی؟ نیستم. S0 (2)
اگه مدیر گروه بودی چطور رفتار میکردی؟ عین مدیر گروها Blink
نظرت در مورد نمره الف؟ چی هست؟ S0 (2)
به نظرت نفر برتر ترم بعد کیه؟ خودم S0 (37)
نظرت درباره صحبت غیر درسی با جنس مخالف؟ خوبه. آدم باس اجتماعی باشه S0 (15)
با اسم 3 تا از آفایون جمله بساز؟ آفایون چی هست حالا ؟ Blink
با اسم سه تا از خانم ها جمه بساز؟ سخته انصافا 124
بین اسامی زیر علامت(  !  =  >  <  ) بذار:
دختر          =        پسر
ایران         ؟         باستان  ایران معاصر
عزیزی       ؟         ذنوری
یاوری          ؟      محمدی
فاتحی          ؟    احمدی
کرمی             ؟ سلیمی
حسن نژاد    ؟    حاجی نژاد
غفاری         ؟    شعله ور
ساعد پناه     ؟   یونسی 
گردی          ؟    امیری
خوش تیپ     <   با هوش
بختیار مرادی   ؟  مسعود خدابنده
خانلاری       ؟   رفیعی
نظرت در مورد سفر آبیدر که داشتید؟ آبیدر ینی چی؟ S0 (5)
در هر مورد برای نمونه یه دختر و یه پسر نام ببرید: باو اینا واس من نیست. دو ماه دیگه بیا بپرس تو پروفایلم S0 (2)
شلوغ ترین ها:
آروم ترین ها:
آب زیر کاه ترین ها:
سنگین ترین ها:
یخ ترین ها:
ناشناخته ترین ها:
خوش تیپ ترین ها؟
با نمک ترین ها؟
پاچه خوار ترین ها؟(در مورد استاد)
به روز ترین ها؟
بهترین خاطره این دو ترم؟

همه جواب بدن تا با موج دوم بیام S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Rasoul_76 - 12-03-2015

(12-03-2015, 03:27 PM)Big Snake نوشته است: سلام.به به جمعتون جمع بود گلتون کم بود که منم تشریف آوردم! D125        سلام Y (1)131
بنظرتون فردا گوتی رو کی میبره خونه؟  باو مگه خبر نداری داورای TGA ما بودیم ما هم چون هموطن هستین زودتر گفتیم ویچر گوتیه S0 (2)  نری تو Reddit لو بدی S0 (53)
انچارتد 4 پایان یک حماسه
رایز تومب رایدر پیشرفتی دیگر برای یک شاهکار
نیتن یا لارا؟ از چه نظر؟ S0 (2)
چرا اینقد من تو کفه پایان متال موندم؟! Wall بکش بیرون ازش Wall
بهترین بازی که کردید چی بوده؟(فقط یکی نام ببرید طومار ننویسید! S0 (43) ) AC 2 شایدم اسکایریم. (در یه سطحن)
تلگرام یا واتس اپ؟ تلگ
دوتا دو یا کانتر؟ دوتا S0 (5)
هواپیما یا فضا پیما؟ فضاپیما
اگه بگن از این سیاره باید برید شما کدوم سیاره رو انتخاب می کنید؟! یه جا کپی زمین
تا حالا بن شدید؟اگه آره،علتش چی  بوده؟ S0 (2)     خیر
نظرتون راجبه من چیه؟در باحال بودم که شکی نیس.. S0 (36)  آدم شوخ طبع و باحالی هستی. خیلی باحالی S0 (9)
لارا کرافت یا کوایت؟ از چه نظر؟ S0 (2)
قرمز یا آبی؟ قرمز ولی نه به خاطر پرسپولیس S0 (43)
بارسلونا یا مادرید؟(که تو داربی(!) قبلی مادرید«ماد» رو حذف کنید میشه عملکردش تو اون بازی! رئال. باو من فوتبالی نیستم اصن S0 (43)
حالا فعلا اینارو داشته باشید تا موج بعدی به قوله امیر! S0 (2) اوک S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Mr. Lord - 12-03-2015

سلام علیکم
دیدم بچه ها موج موج میکنن گفتم ما هم یک موج از خودمون در وَکُنیم! S0 (2)
خب اینم از سوالا:

ازدواج لارا با نیتن؟
پروژه محرمانه من برای تابستان آینده در انجمن؟
احتمالش هست روزی آقای استیشن رو با رنگ خاکستری ببینیم؟ (چه غم انگیز S0 (23))
اگر روزی یک دختر گیمر ببینید حاضرید باهاش دوست بشید؟ (استغفرالله، این تسبیه مجازی من کو؟ S0 (2))
اگر متا آنچارتد زیر 90 شد، قیافه فن های سونی رو چطور ارزیابی میکنید؟ S0 (2)
اگه زیر 90 شد ، اجازه میدید با چماق بریزیم پروفایل LAST OF AMIR؟ 167
حرفتون با بنیاد بازیهای رایانه ای چیه؟
مهدی فنائی رو میشناسید؟ سازنده 41148 و سردبیر معروف یکی از سایت های گیم ایران؟
آیا شده برخی از اعضای بلند پایه ی سایت با هم دیدار رسمی داشته باشند؟
زندگی مجازی یا حقیقی؟
سازمان مصادیق اینترنتی؟ S0 (2)
آیا من مستحق کاربر فعال هستم یا کاربر ساده؟
دوست دارید قسمت بعدیه مقاله مصاحبه با کی باشه؟
آیا بدبوی به جز اسپم دادن فعالیت مفید دیگری هم دارد در انجمن S0 (2)؟
تبدیل شدن "مصاحبه" به انیمیشن 3D؟
لذت فوتبال با صدای سیانکی S0 (2)
اون گزارشگره سرهنگ علیفر رو میشناسید؟ اگه میشناسید یه "وعععع" بلند بگید ببینم! S0 (2)

سرتون رو درد آوردم، منو میبخشید؟ S0 (2) 
توصیه به من بکنید تا پند بگیرم!

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-03-2015

(12-03-2015, 03:27 PM)Big Snake نوشته است: سلام.به به جمعتون جمع بود گلتون کم بود که منم تشریف آوردم! D125       سلام. جمعمون که خیلی وقته جمع هست ولی گل رو نمی دونم. تیم مدیریت خودشون گل هستند.
بنظرتون فردا گوتی رو کی میبره خونه؟ چیزی که همه میگند ویچر 3
انچارتد 4 تاریکی یک افسانه
رایز تومب رایدر زنی به سرسختی یک کوه
نیتن یا لارا؟ به پای هم پیر بشند ننه S0 (2)
چرا اینقد من تو کفه پایان متال موندم؟! Wall چون اینقدر تو کفش بمون تا اموراتت بگذره.
بهترین بازی که کردید چی بوده؟(فقط یکی نام ببرید طومار ننویسید! S0 (43) ) خیلی بازی کردم.
تلگرام یا واتس اپ؟ دارم جفتشو
دوتا دو یا کانتر؟ هیچ کدوم رو بازی نکردم.
هواپیما یا فضا پیما؟ جفتش خیلی حال میده سوار شدن
اگه بگن از این سیاره باید برید شما کدوم سیاره رو انتخاب می کنید؟! زحل
تا حالا بن شدید؟اگه آره،علتش چی  بوده؟ S0 (2)    یک بار بن شدم و یک بار هم تهدید شدم. بن شدنم هم به خاطر اسویل بود که توسط سرپرست خبرنگاران علیرضا قاسمیان مقدم صورت گرفت. اون تهدید هم توسط سرپرست خبرنگاران مهرشاد ابراهیمی بود. S0 (45)
نظرتون راجبه من چیه؟در باحال بودم که شکی نیس.. S0 (36) تنها نظر مطلق همه از متال بکش بیرون
لارا کرافت یا کوایت؟ پرنسس توی ماریو S0 (45)
قرمز یا آبی؟ سرخابی
بارسلونا یا مادرید؟(که تو داربی(!) قبلی مادرید«ماد» رو حذف کنید میشه عملکردش تو اون بازی! از فوتبال متنفرم
حالا فعلا اینارو داشته باشید تا موج بعدی به قوله امیر! :S0 (2) ببینیم چی میشه.

(12-03-2015, 03:40 PM)AMIR_PC نوشته است: موج چهارم اوممممممممممممممممممممممد 84117  میگم این موج ها یه موقع تبدیل به سونامی نشه.
چرا تو بلک اپس 3 از ارم سایپا استفاده کردن ؟ S0 (45) به همون دلیل که توی بتل 3 از پلاک ایران استفاده کرده بودند.
به نظر شما این MGS V TPP با بقیه MGS هاتفاوت نداشت؟ S0 (44) از نظر طرفدار هاش چرا ولی از نظر من نمی دونم چون بازی نکردم.
VGA نزدیکه، بیدار میمونی؟ بر منکرش لعنت بشمار
ناموسا راستشو بگو، ساعت 7
نه ناموسا راستشو بگو خب باشه ساعت 8
دروغ که نگفتی؟ جان خودم این یکی راسته ساعت 9
شاید باورت نشه ولی برای اولین بار سیم USB راحت وصل شد S0 (5) امکان داره؟ مگه میشه امکان نداشته باشه دو تا چک و یه لگد که بزنی بهش راحت وصل میشه. البته خیلی دیگه خواست سمج بازی در بیاره چاقو رو بردار چند تا خط بنداز روش حله اقا.... حله S0 (45)
رئال رئال دیگه چیکارش کنم.
بنتیز  Wall چی هست؟
به نظرتون ریسمتر کرایسیس که میخواد بیاد کدوم نسخه هست؟ هر کدوم نسخه هاش می خواد باشه فقط برای Oc هم منتشر بشه.
EA با 3یا3تهای بگیر نگیرش :/ والا گیمر که ازش راضیه بازی های خوبی هم نسبتا درست میکنه دیگه ما به بقیه مسائلش کاری نداریم.
یوبی چی؟ یوبی بازی AAA درست نکنه بهتره بازی های کم حجمش نمره بیشتر از بقیه بازی هاش می گیرند.
آیا دویژن خم خراب میکند؟ والا خم که نمی دونم ولی طبق چیزی که از تریلر هاش دیدم نه واقعا بازی عالی ای به تظر میرسه و گیم پلی خیلی توپی داره.
آیا اساسینی بعدی که احتمالا Rising Sun باشد خراب میکند؟ کلا از من یکی در مورد اساسین سوال نکنید چون خوشم از این بازی نمیاد. ما که بخیل نیستیم اگه خوب باشه هم به نفع خود شرکت هست و هم به نفع گیمر ها
آیا کالاف بعدی که احتمالا Ghost 2 یا WAW 2 باشد خراب میکند؟ گوست که خیلی اوضاعش بیریخت بود و اگه دو هم بیاد احتمال میدم ولی AW رو نه
آیا NFS بعدی که معلوم نیست چی باشد خراب میکند؟ بزار بیاد یا لااقل یه تصویری ازش ببینم بعد نظر بدیم آخه این چه سوالیه
آیا Half Life 3 رو ما pc بازا میبینیم؟ هر موقع بدون آینه پشت گوشتون رو دیدید اون بازی رو هم می بینید.
این sinper ghost warrior 3 به نظر خوب میاد من که شخصا با 2 نسخه ی قبلیش حال کردم و امیدوارم این نسخه هم عالیباشه.
خدایی این Far cry primal نباید اسمش Far cry میبود، نه؟ هیچ کدوم از فارکرای ها رو بازی نکردم ولی تنوع برای این سری خوبه چون داشت خیلی یکنواخت میشد.
سر ds iii شرط بندی کردم با یه کنسول باز که فقط بلاد بازی کرده، امکان باخت هست؟ S0 (44) فکر نکنم چون از تریلر های بازی که دیدم سیستم مبارزاتیش مثل بلاد سریع شده وی اگه پورتش مثل نسخه های قبلی باشه بره به جهنم آشغال ترین بازی دنیا هست.
کدوما ترسناک ترن؟ خودم
تموم شدن حجم نت یا دائش؟ تموم شدن حجم نت
تموم شدن حجم نت یا شهاب سنگ؟ تموم شدن حجم نت
تموم شون حجم نت یا بمب اتم؟ تموم شدن حجم نت
تموم صدن حجم نت یا سونامی؟ تموم شدن حجم نت
تموم شدن حجم نت یا زلزله 10 ریشتری؟ تموم شدن حجم نت
پلیس فتا تو گیمفا هم حواسش به همه چیز هست؟  نه دیگه مسخره کردن نداشتیم.
بنظرتون ما TES VI رو باید 2020 ببینیم؟ زیاد دور نیست؟ تا اون موقه کی زندست کی مرده
Bioshock جدید چطور؟ بسیار خوشحال میشیم.
فعلا بسه تا موج پنجم :New (6)2128 باشه ما منتظریم

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Geralt-Of-Rivia - 12-03-2015

سلام
خوبستین؟؟
دیدم الافم و گفتم دوباره بیام سوال بپرسم
گوتی 2016
گوتی 2015
دقت کردین همه ی ما حمال هستیم؟؟؟(چون لباس یا کیفی چیزی حمل میکنیم)
ولی چرا به کسی میگیم حمال ناراحت میشه؟(چند وقته به فکرم رسیده)
عشق رو چجوری تعریف میکنیم؟آیا باید فقط بین دو جنس مخحالف باشه؟
مذهبی هستین؟چرا؟(احسان جواب نده ترجیحا)
چرا بعضی موقع یه آدم مذهبی یا مثبت تو جامعه تحقیر میشه؟(تعصبی هم نباشه)
محبت یعنی چی؟؟
زندگی یعنی چی؟؟
لذت بردن از زندگی یعنی چی؟چرا بعضی ها همش تلقین میکنن و از زندگی بدشون میاد؟
چرا بچه ها ت مدارس ما اینقدر بد و گستاخ شدن؟
حالا بگذریم
تعریفتون از دنیای پس از مرگ چیه؟؟(چرا بعضی ها بهش اعتقاد ندارن در صورتی که به راحتی میشه بهش رسید؟)

(12-03-2015, 04:07 PM)lord mahdi نوشته است: سلام علیکم درود برشما
دیدم بچه ها موج موج میکنن گفتم ما هم یک موج از خودمون در وَکُنیم! S0 (2) حالا هر کاری که بچه ها انجام دادند دلیل نمیشه که شما هم انجام بدی.
خب اینم از سوالا:

ازدواج لارا با نیتن؟ مبارک باشه شیرینی هم یادتون نره.
پروژه محرمانه من برای تابستان آینده در انجمن؟ اگه این پروژه مریوط به بن شدنت باشه که خیلی عالی میشه. S0 (45)
احتمالش هست روزی آقای استیشن رو با رنگ خاکستری ببینیم؟ (چه غم انگیز S0 (23)) در این دنیای فانی همه رفتنی هستیم. (چه شاعرانه)
اگر روزی یک دختر گیمر ببینید حاضرید باهاش دوست بشید؟ (استغفرالله، این تسبیه مجازی من کو؟ S0 (2)) شما اول تکلیف جنسیت خودت رو مشخص کن از کجا معلوم که خودت دختر باشی.  S0 (45)
اگر متا آنچارتد زیر 90 شد، قیافه فن های سونی رو چطور ارزیابی میکنید؟ S0 (2)  S0 (5)
اگه زیر 90 شد ، اجازه میدید با چماق بریزیم پروفایل LAST OF AMIR؟ 167 موردی نیست فقط اگه یه موقع خدای نکرده یه خط کشیده شد روی اسمتون زیاد جدی نگیرید. S0 (2)
حرفتون با بنیاد بازیهای رایانه ای چیه؟ حرف خاصی ندارم فقط به راه راست هدایت بشند اگه نشدند هم نشدن به من چه من که بازیم رو دانلود می کنم اینا هم هر کاری می خواند انجام بدند.
مهدی فنائی رو میشناسید؟ سازنده 41148 و سردبیر معروف یکی از سایت های گیم ایران؟ بله بازی فوق العاده زیبایی رو درست کردند برعکس فکر غلط یکسری افراد افراطی
آیا شده برخی از اعضای بلند پایه ی سایت با هم دیدار رسمی داشته باشند؟ دیدار که نه ولی اگه چنین اتفاقی هم بیفته خوشحال میشیم.
زندگی مجازی یا حقیقی؟ آخه کی میاد زندگی مجازی رو انتخاب کنه؟ خب معلومه حقیقی
سازمان مصادیق اینترنتی؟ S0 (2) چی هست؟ کارش چیه؟
آیا من مستحق کاربر فعال هستم یا کاربر ساده؟ اگه مقداری فعالیتت رو بیشتر از اون مقاله های مصاحبه کنی و رفتارت رو هم کمی بهتر بله
دوست دارید قسمت بعدیه مقاله مصاحبه با کی باشه؟ خودت یکی از شخصیت های بازی هم مجری برنامه Ghelion
آیا بدبوی به جز اسپم دادن فعالیت مفید دیگری هم دارد در انجمن S0 (2)؟ خیر اگه فعایت دیگه ای هم کرد به ما اطلاع بدید خوشحال میشیم.
تبدیل شدن "مصاحبه" به انیمیشن 3D؟ نه دیگه لوسش نکن.
لذت فوتبال با صدای سیانکی S0 (2) خوشم نمیاد از فوتبال
اون گزارشگره سرهنگ علیفر رو میشناسید؟ اگه میشناسید یه "وعععع" بلند بگید ببینم! S0 (2) نمی شناسم بعد اینکه خودت گفتی چرا دیگه من بگم. S0 (2)

سرتون رو درد آوردم، منو میبخشید؟ S0 (2) به هیچ عنوان سر پل صراط یقه تو می گیرم.
توصیه به من بکنید تا پند بگیرم! رفتارت رو خوب کن. فعالیت های مفیدی داشته باش به غیر از اون مصاحبه ها و از جماعت اسپمر گریز کن چون اونا عاقبت خوبی رو در پیش ندارند.

(12-03-2015, 04:34 PM)last of amir نوشته است: سلام درود برشما
خوبستین؟؟ خوب هستیم ولی این چیزی که شما گفتی نه
دیدم الافم و گفتم دوباره بیام سوال بپرسم به جان خودم ما الاف نیستیم کار داریم.
گوتی 2016 هر موقعع وقتش شد متوجه میشیم.
گوتی 2015 ویچر 3
دقت کردین همه ی ما حمال هستیم؟؟؟(چون لباس یا کیفی چیزی حمل میکنیم) نه دقت نکردم ولی از نظر هم ما این جسم بی ارزش رو هم داریم حمل می کنیم و موقع مرگمون به آزادی خواهیم رسید و از قید و بند زندگی رها خواهیم شد.
ولی چرا به کسی میگیم حمال ناراحت میشه؟(چند وقته به فکرم رسیده) به همون دلیلی که وقتی به یک میگی حیوان ناطق بدش میاد.
عشق رو چجوری تعریف میکنیم؟آیا باید فقط بین دو جنس مخحالف باشه؟ یک رابطه ی احساسی و لیطیف عاشقانه بین دو نفر که با هم می تونند تمام عمرشون رو به خوبی و خوشی زندگی کنند.الته الان و در این زمانه تعبیر دیگه ای داره. سوال دوم ارزش جواب دادن نداره.
مذهبی هستین؟چرا؟(احسان جواب نده ترجیحا) ارزش جواب دادن نداره.
چرا بعضی موقع یه آدم مذهبی یا مثبت تو جامعه تحقیر میشه؟(تعصبی هم نباشه) ارزش جواب ندادن نداره.
محبت یعنی چی؟؟ به پدر و مادرتون فکر کنید معنیش رو می فهمید.
زندگی یعنی چی؟؟ زندگی مانند نقش و نگارهای قالی ایرانی است که زیبا هست ولی درک معنای آن مشکل است . این فکر کنم تعریف مناسبی برای زندگی باشه.
لذت بردن از زندگی یعنی چی؟چرا بعضی ها همش تلقین میکنن و از زندگی بدشون میاد؟ لذت بردن از زندگی یعنی اینکه هم شاد باشی و هم غمگین هم لحظات خوب داشته باشی و هم لحظات بد. بعضی موقع ها باید مثل یک آب روون باشی و بعضی موقع مثل یه سنگ سخت. باید زندگی رو با همه ی خوب و بدش قبول کنی هر چی که هست. ولی تعادل بین تمام این ها به هم بریزه طرف از زندگی بدش میاد و همش جنبه های بد رو می بینی در صورتی که هیچ دقتی به اطرافیان خودش نمی کنه که اونا رو هم داره آزار میده. اینجور افراد برند بمیرند بهتره موجودی بی ارزش و پوچ
چرا بچه ها ت مدارس ما اینقدر بد و گستاخ شدن؟ من توی مدرسه ی شما نیستم و نخواهم بود ولی می تونی بری از خودشون بپرسی.
حالا بگذریم
تعریفتون از دنیای پس از مرگ چیه؟؟(چرا بعضی ها بهش اعتقاد ندارن در صورتی که به راحتی میشه بهش رسید؟) طی تعابیر یونانی و دین های مختلف دنیای ست که برای آرمش روح انسان ها نهاد شده ولی در این بین بعضی از انسان ها به خاطر کار های بدشون به اون جایگاه حقیقی خودشون نمیرسند. در کل چیز خوبیه خوشم میاد ازش بریم با زئوس یه شرابی بخوریم لپامون گل بندازه. اون دسته افراد برند بمیرند متوجه قضیه میشند.

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-03-2015

(12-03-2015, 01:58 AM)lord mahdi نوشته است: سلام علیکم و الرحمه الله S0 (2) علیکم السلام اخوی
خب قطعا حالتون خوبه و دیگه نمیپرسم! :113 بالاخره یکی حال مارو در اول پاسخ دادن درک کرد. تشکر ازتون S0 (29)

خب حالا که مقام دار شدید و گردنتون کـلفت شده اما قدیم که کاربر ساده بودید اسپم نمیدادید؟ S0 (2) قبلا هم عرض کردم. مقام و جایگاه آنچنانی نداریم باور کنید! همه ما کاربر بویدم و شیطنت های خودمونو داشتیم! S0 (2)
یوم الله اسپم هم که زدین زیرش و دل مادر اسپم جهان (شیخ الاسپم ایزا) رو شکـونیدن! حداقل یه ویژه برنامه ای برای این عزیزان تدارک ببینین S0 (2) بسی خندیدیم به جماعت اسپمر. بخصوص بنده و مدیر مجیدنصر که واقعا لذت بردیم از این سکانس S0 (45)
یه سوال الان که رده بالا هستید ما رو چطور میبینید؟ (کوروش سیامکی: کوچیک می بینمتون جوجه ها S0 (2) ) خب کسی که به تگ و اینجور موضوعات ناپایدرا و مجازی دلخوش باشه، مسلما....(بگذریم من با این افراد کار ندارم و بذارید باشن S0 (45) )! ما مدیران خودمون رو خاکی میدونیم و بین کسی فرق و تمایزی نمیذاریم. پس کیپ کالم اند انجوی ود آس S0 (36)
نوب ترین فردی که تاحالا دیدین؟ نام نبریم بهتره S0 (22)
مقالات "مصاحبه" منو میخونین؟ اگه خوندینش نظرتون چیه؟ بهترین و بدترینش؟ آیا موفق بود؟ دروغ چرا، در حد 2-1 تاشو خوندم نه همه شون رو. چون جدن وقت برای رسیدن  به همه کارها نیست! مارو درک کنید S0 (62)
آقای استیشن اگه بخوام توی یکی از مصاحبه ها دعوت کنم ازتون حاضرین بیاین و دعوت ما رو قبول کنید؟ S0 (93) با بنده کاری داشتین؟! S0 (2)  دعوت نامه بفرستید تا بیام S0 (2)
قبول دارید 4 بر 0 همش تقصیر بنیتز بود؟ بله! فقط نقش واران و دانیلو چی بود اون وسط؟!! سهراب بختیار زاده و ممد پنجعلی رو میذاشتن جای این دوتا، بازی دو صفر تموم میشد S0 (45)
11 بر 1 رو چی؟  S0 (2) والا ما مادریدی ها اینو به هر کی میگیم، میگن اون قضیه و جریان داره... منم همیشه یا سکوت میکنم یا میگم باشه S0 (44)
نمیخواین واسه 5 و نیم صب آش شیرازی و نون بربری بیارم براتون؟ S0 (2) از شما چه پنهون، به حامد زاهدی سپردم فلافلای خرمشهر رو بیاره و 5 صبح بگه که دست بکار شند تا از گشنگی نمیریم! ولی نامی بر آش شعله قلمکار اصرار داره و مجید هم بر هیچی اصرار داره و منم میگم خامه عسل با بربری! S0 (45) احسانم که میگه من میخوام بخوابم S0 (43)
آیا من کاربر مفیدی هستم؟ بله تا حدودی
پوکر فیس؟ S0 (43) 
آیا بن کردن عیزا که نمک انجمنه کار عاقلانه ای بنظر میاد؟ S0 (41) اگر خطا کنند و به تذکرات توجه نکنند، به اونجا ها هم میرسیم 167
نژاد پرست هستید؟ سوال بعدی
چرا همش تامب رایدر جوایز گیمفا رو درو کرد؟ S0 (43) (بوی توطئه میاد S0 (2)) خخخخ.. آخ گفتید!!! بذارید درحالت سکوت باقی بمونم یا فقط بخندم S0 (45)
مثل اینکه جدیدا قراره با افراد خاطی که اسپم در پروفایل ها میفرستن مقابله کنید؟ بله. دیگه واقعا این کارهای بیخود و بی اساس چرت شدند.
کاربرا گناه دارن نکنید اینکارو Eee میتونید امتحان کنید S0 (24)
اسم ویروس "ممد اسپم" رو شنیدین؟ من اختراعش کردم! هرکاری داشتید با من انجام بدید به فرد دیگه ای آسیب نرسونید! S0 (2) نه نشنیدم! العجبا S0 (5)
آیا موقعی که یکی رو بن میکنید احساس آرامش بهتون دست میده؟ نه. چه طرز فکر بیخودی دارید S0 (2)
از قیافه بیشتر شما میخوره که PC زغالی دارید S0 (2) بله. بجز احسان که عزیز دردونه هست و 970 داره مرتیکه S0 (88)
آیا توصیه ای برای من دارید؟ فعلا که به ذهنم نمیرسه..
تشکر بدرود خواهش میکنم. خدانگهدار 113

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - GUN-AGE - 12-03-2015

سلام به همه

گویا جز احسان همه خوبن پس نمیپرسم!

میرم سر سوالا:

انجمن و سایت:

نظرتون درباره خود سایت:

انجمن؟

تکفارس؟

فضای کدومو بیشتر دوست دارین؟

چرا برای تکفارس یک انجمن دیگه درست نمیکنن و تگ تکفارس تو انجمن گیمفاهستش؟

میانگین زمان فعالیت نویسندگان در سایت چقدره؟

بخش آموزش کاربران برای نویسندگی و خبر نگاری خیلی وقت خوابیده قصد ندارین راش بندازین؟

بخش آموزش تنها بخشی نیست که خوابیده مثلا بخش کمیک ها هم هست اونو چی اونم یه دستی رو سر و کلش بکشین بد نیست(به شخصه خیلی دوست دارم کمیک assassins creed که در حال انتشار هستو بخونم)

اگه از رنگای پیش زمینه انجمن یکی رو بخواین انتخاب کنید کودومو میزارین؟

یک سری شکلک جدید اضافه شد بعد همشون پاک شد جز این Confused  دلیل خاصی داشت یا زیر دستتون در رفت؟

حالا میریم سر گیم:

بهترین بازی نسل شش؟

نسل هفت؟

نسل هشت(تابه اینجا)؟

آخرین بازی که انجام دادین و از یک صحنه بازی که خوشتون اومده.

اگر یوبیسافت خواست یک عنوان از سری assassins creed بسازه و محوریتش دختر اتزیو(دختری که تو انیمیشن بود) باشه دوست دارین توش چه اتفاقی بیفته؟

این سوال پایان های نسخه اول Dishonored ررو لو میده پس اگه بازی نکردین و میخواین بازی کنین نخونیدش:

تو پایان نسخه اول همه چیز مشخص بود و فهمیدیم یا امیلی زنده میمونه و Corvo پشتش میمونه و ملک میشه و یا میمیره و شهر به گند کشیده میشه پس قاعدتا همه چیز تموم شده پس به نظرتون چجوری اتفاق های نسخه دوم امکان پذیره؟ یا اصلا اگه شما سازنده بودین دوست چجوری شرایط رو تغییر میدادین؟

در بین این همه سال کنسولای زیادی اومدن و رفتن ولی اگه همین الان بگن به شما یک کنسول نسل هفتمی میدیم به علاوه تمام بازیاش کودوم کنسول را انتخاب میکنین؟

نسل هشت تا به اینجا شروع خوبی نداشته و سازندگانم ریسک نمیکنن و عنوان های جدید را با همون فرمول بازی قبلی میسازن اگرم تغییر بدن نمیتونن ایده هاشونو خوب پیاده کنن حالا اگه شما اون فردی باشی که بخواد یک بازی انقلابی درست کنه چی میسازه؟

حالا اگه بگن باید بین گرافیک و داستان و صدا گزاری یکی رو فدای دوتای دیگه کنین کودوم رو فدا میکنین؟

تیم رویایی بازی سازی شما؟

دوست داشتین چه چیزیو در بازیای زیر تغییر بدین(اضافه کنین یا خذف کنین)؟ میتونه پاشیان بازی یا هر چیز دیگه باشه، دلیلشم اگه میشه بنویسین.

Hitman

Dishonored

AC

Skyrim

uncharted

M.G

GeOW

GOW

Shadow of the Colossus

GTA

deus ex

حالا بهترین، نا امید کننده ترین و بد ترین بازی سال از نظر شما؟

ّسینما:

بین انیمیشن و انیمه کودوم رو انتخاب میکنین؟

فیلمای نولان رو چجور میبینین؟

بتمن زک اسنایدر میتونه موفقیت بتمن نولان رو تکرار کنه؟ جوکر چی؟

استار وارز جدید رو چجور فیلمی میبینید؟

از چه سبکی از فیلم ها خوشتون میاد یکی از بهترین هاشو نام ببرین.

اسکار امسالو کی میبره؟

موسیقی

چه سبکی رو بیشتر میپسندین؟

نقش موسیقی در:

زندگی

بازی ها

فیلم ها

تاریخ!

شخصی

روزانه چند ساعت تو نت پرسه میزنین؟

اگه همسر آیندتون ازتون بخواد بین گیم و خانواده یکی رو انتخاب کنین کدوم رو انتخاب نمیکنین؟

زوومجی رو حریف قدری برای سایت گیمفا میدونین؟چرا؟

بهترین دوست زندگی تونو اگه یک اشتباه بزرگ کنه میبخشین؟

شده تاحالا تو خونه کار خرابی بشه و بندازن گردن شما؟ اون لحظه چه حسی دارین؟ چجوری خودتون رو خلاص میکنین؟

ثروت مند و تنها بودن در حالی که همه فرمان بردارتون هستن ول یکسی با شما خیلی حال نمیکنه رو میخواین یا یک فرد با دانش بالا که دورو اطرافیاتون زیادن و از حضور شما در کنارشون لذت میبرن در حالی که اونقدرا هم پول ندارین؟

دوست داشتین (دارین) با هم سن و سالا معاشرت داشته باشین و زندگی رو خودتون تجربه کنین اشتباه کنین و بزرگ شین و بش بخندین یا همنشین بزرگ تر ها بشین و فقط از تجربیاتشون درس بگیرین و تمام ریسک هارو کنار بزارین؟

فکر کن یکی که خیلی برات مهمه(مادر، پدر، همسر چه میدونم بچه با هر کس دیگه) نیاز شدیدی به یکی از اعضای قابل پیوند شما داره مثلا کلیه در حالی که اگه شما اون کلیه رو بش بدین به هیچ وجه زنده نمیمونین! چیکار میکنین میشینین مرگ اونارو تماشا میکنین یا با مرگ خودتون برای ادامه زندگیشون اونارو تا ابد ناراراحت میکنین و این فکر که اگه عضوشو به من نداده بود الان زنده بود الان زنده بود رها میکنین؟

امید وارم موفق باشین تا یادم نرفته سوالا چجور بودن؟

(12-03-2015, 02:45 PM)AMIR_PC نوشته است: موج دوم سوالا رو ج ندادید که میتونید در صفحه ی قبل پیدا کنید S0 (2) کشتی ما رو با این موج ها
حالا موج سوم
الاکلنگ؟ خیلی حال میده بچه بودیم که الان هم هستیم خیلی حال میداد.
کرم بزرگ همون Big Snake پدر پدر سوخته ی متال رو درآورد.
  • چرا من اینقدر عاشق لینک بازیهای کرکی هستم؟ S0 (43) عزیز فقط تو نیستی همه عاشق لینک های بازی های کرکی هستند. S0 (2)
کرایسیس 1 عالی
کرایسیس 2 عالی
کرایسیس 3 عالی
کرایسیس وارهید عالی
مولتی کرایسیس 2 بازی نکردم
مولتی کرایسیس 3 بازی نکردم
گرافیک کرایسیس 1 خیره کننده
گرافیک کرایسیس 2 خیره کننده
گرافیک کرایسیس 3 خیره کننده
گرافیک کرایسیس وارهید خیره کننده
به نظرتون نسل 7.5 نسل فروش کنسولا فقط نیست؟ نسل ریمستر برای سونبی بیشتر بهش میخوره. حالا برای ایکس باکس یه تخفیفی قائل میشم.
وایلد لندز چی هست؟
یونیتی بدون مشکلات گرافیکی مبارک طردار هاش
برادرهود عالی
اتزیو شخصیت نیست اسطوره است.
پرافت عجب شخصیتی بود.
سی جی از GTA به همراه بقیه ی مواردش متنفرم
پوتک :| چی هست؟
بهرام رپ گوش نمی کنم.
البوم اشتباه خوبش S0 (29) اشتابه خوبه دیگه
سورنا آفرین مثل خودمه سپهبده
ترب خیلی باحاله
بادمجون خوشمان می آید.
گوجه تحم مرغ و گوجه 
دوغ فقط بخوری و بخوابی
نوشابه یه ته استکان بد نیست.
سن در آستانه ی 21 سال
شرتت چه رنگی الان؟ S0 (2) این واقعا صندلی داغ بود حیف که زشته و گرنه جواب می دادم ولی اگه باهوش باشی میفهمی یه رازی نهفته هست.
چه استعدادی در من میبینی؟ هنوز بازی منتشر نشده لینک دانلودش رو میدی.
استعداد پراید؟ S0 (45) Suicide Squad
سایپا مطمئن Suicide Squad
موج چهارم در راهه  S0 (5)