Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-03-2015

(12-03-2015, 02:00 AM)Mohammad.Hl.. نوشته است: سلام  S0 (2) سلام علیکم
اقا بدون احوال پرسی میریم سراغ سوالات S0 (2) بهترین کارو کردید. باور کنید همگی سالم و سرحالیم. بجز احسان S0 (2)
نظرتون درباره این کاربرا چیه ؟ :| 
Isapor123 ?  از کاربران بافهم و شعور و فوق العاده شوخ طبع انجمن هستش. فقط تنبل هستش. خیلی وقتا بهش خندیدم بخاطر حرفاش و کاراش S0 (45)
LLast of amir ? قبلا عرض کردم
خودم ؟  S0 (2) برای خودم سوال بود که کی هستین چون آشناییت ندارم S0 (43)
Lord mahdi ?  در سوالات خودشون عرض کردم تا حدودی S0 (24)
DEad ■ man ?  نظری ندارم ولی میخوام بهش بگم هنوز زوده براشون درک شخصی مثل نجفی S0 (24)
آقا حس خوبیه به کسی اخطار میدین ؟  S0 (36) چه حرفا!! اخطار جریمه ی شماست بابت خطا و اشتباهتون S0 (24)
اولین اخطاری که دادین به چه کاربری بود ؟ یادم نمیاد ولی خیلیا بودند
تا الان میدونین چند نفر بن شده داشتیم ؟  S0 (31) نه نمیدونم ولی اینو میدونم رکورد دار برترین و بیشترین فردی که بن کرده در فروم بنده هستم Ghelion
اطلاع دارین که "ممد اسپم " چی هست ؟  S0 (2) ظاهرا ویروسه Blink
من چند بار دیگه اخطار بگیرم بن میشم ؟  S0 (36) سوال بعدی
شرایط مدیر ارشد شدن چیه ؟ ( الکی مثلا میخوام مدیر ارشد بشم )  هروقت مدیر شدید، بفکر ارشدیت هم میتونید باشید S0 (2)
S0 (56)
خب دیگه بیمزه شدیم  S0 (2) اختیار دارید S0 (24)
خدانگهدار  S0 (22) خداحافظ شما S0 (29)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - ehsan1377 - 12-03-2015

(12-03-2015, 05:21 PM)GUN-AGE نوشته است: سلام به همه

گویا جز احسان همه خوبن پس نمیپرسم!
نه الان جاست کاز خریدم خوبم!!!
میرم سر سوالا:

انجمن و سایت:
سایت که نیاز به ایتم اختصاصی داره. انجمن هم به نظرم کاربر فعال کم داره
نظرتون درباره خود سایت:
گفتم دگ 
انجمن؟

تکفارس؟
خیلی سعی میکنن با گیمفا خودشونو معروف کنن!!!
فضای کدومو بیشتر دوست دارین؟
معلومه دگ...!
چرا برای تکفارس یک انجمن دیگه درست نمیکنن و تگ تکفارس تو انجمن گیمفاهستش؟

میانگین زمان فعالیت نویسندگان در سایت چقدره؟
نمیدونم
بخش آموزش کاربران برای نویسندگی و خبر نگاری خیلی وقت خوابیده قصد ندارین راش بندازین؟
اصن ندیدمش تا به حال!
بخش آموزش تنها بخشی نیست که خوابیده مثلا بخش کمیک ها هم هست اونو چی اونم یه دستی رو سر و کلش بکشین بد نیست(به شخصه خیلی دوست دارم کمیک assassins creed که در حال انتشار هستو بخونم)

اگه از رنگای پیش زمینه انجمن یکی رو بخواین انتخاب کنید کودومو میزارین؟
قرمز
یک سری شکلک جدید اضافه شد بعد همشون پاک شد جز این Confused  دلیل خاصی داشت یا زیر دستتون در رفت؟
احتمالا نووب بازی دراورده استیشن خخخ
حالا میریم سر گیم:

بهترین بازی نسل شش؟
گاد او وار 1 و 2 و GTA SA
نسل هفت؟
gta iv
نسل هشت(تابه اینجا)؟
rise of the tomb raider and the witcher 3 and fallout 4
آخرین بازی که انجام دادین و از یک صحنه بازی که خوشتون اومده.
اخرین بازی که رفتم اساسین بود از صحنه های کشتن تمپلار ها(اون مخصوصا) کلا خوشم اومد!
اگر یوبیسافت خواست یک عنوان از سری assassins creed بسازه و محوریتش دختر اتزیو(دختری که تو انیمیشن بود) باشه دوست دارین توش چه اتفاقی بیفته؟
اصن نمیشناسمش دخترش رو!
این سوال پایان های نسخه اول Dishonored ررو لو میده پس اگه بازی نکردین و میخواین بازی کنین نخونیدش:

تو پایان نسخه اول همه چیز مشخص بود و فهمیدیم یا امیلی زنده میمونه و Corvo پشتش میمونه و ملک میشه و یا میمیره و شهر به گند کشیده میشه پس قاعدتا همه چیز تموم شده پس به نظرتون چجوری اتفاق های نسخه دوم امکان پذیره؟ یا اصلا اگه شما سازنده بودین دوست چجوری شرایط رو تغییر میدادین؟

در بین این همه سال کنسولای زیادی اومدن و رفتن ولی اگه همین الان بگن به شما یک کنسول نسل هفتمی میدیم به علاوه تمام بازیاش کودوم کنسول را انتخاب میکنین؟
PS3 صد در صد!
نسل هشت تا به اینجا شروع خوبی نداشته و سازندگانم ریسک نمیکنن و عنوان های جدید را با همون فرمول بازی قبلی میسازن اگرم تغییر بدن نمیتونن ایده هاشونو خوب پیاده کنن حالا اگه شما اون فردی باشی که بخواد یک بازی انقلابی درست کنه چی میسازه؟
نمیدونم
حالا اگه بگن باید بین گرافیک و داستان و صدا گزاری یکی رو فدای دوتای دیگه کنین کودوم رو فدا میکنین؟
الان دقیقا منظورت رو نفهمیدم ولی گیم پلی و داستان مهم تره بعد هم صداگذاری و گرافیک
تیم رویایی بازی سازی شما؟
اخر الزمان
دوست داشتین چه چیزیو در بازیای زیر تغییر بدین(اضافه کنین یا خذف کنین)؟ میتونه پاشیان بازی یا هر چیز دیگه باشه، دلیلشم اگه میشه بنویسین.

Hitman
چیز خاصی به ذهنم نمیرسه
Dishonored

AC
شخصیتش پر ابهت تر و انیمیشن راه رفتنش رو عوض کنم. اب و هوای برفی اضافه کنم به لندن
Skyrim
ماد ها هستن نیازی ب من نیست خخخخ

uncharted
این بازی هرکاری براش بکنی چرت و پرته بیخیال خخخخ
M.G

GeOW
کلا کامله چیزی به ذهنم نمیرسه
GOW
اسکیل هاشو بیشتر میکردم. در کل کامله
Shadow of the Colossus
بازی نکردم متاسفانه
GTA
اب و هوای کاملا برفی میاوردم. شهرش هم میبردم به لندن و پاریس.
deus ex

حالا بهترین، نا امید کننده ترین و بد ترین بازی سال از نظر شما؟
بهترین هارو گفتم. نا امید کننده ترین هم Order. با توجه ب شعار سازنده ها(سبک ترس رو متحول میکنه) Until dawn! و NFS

ّسینما:

بین انیمیشن و انیمه کودوم رو انتخاب میکنین؟
انیمیشن
فیلمای نولان رو چجور میبینین؟
نمیشناسمش
بتمن زک اسنایدر میتونه موفقیت بتمن نولان رو تکرار کنه؟ جوکر چی؟
نمیدونم
استار وارز جدید رو چجور فیلمی میبینید؟
حال نمیکنم
از چه سبکی از فیلم ها خوشتون میاد یکی از بهترین هاشو نام ببرین.
هیجانی مثل Furious 
اسکار امسالو کی میبره؟
IDK
موسیقی

چه سبکی رو بیشتر میپسندین؟
هیپ هاپ - رپ و داب استپ
نقش موسیقی در:

زندگی
آرامش
بازی ها
هیجان
فیلم ها
هیجان و گاهی هم شاید احساسات!
تاریخ!

شخصی

روزانه چند ساعت تو نت پرسه میزنین؟
هر وقت خونه باشم کلا تو نتم!

اگه همسر آیندتون ازتون بخواد بین گیم و خانواده یکی رو انتخاب کنین کدوم رو انتخاب نمیکنین؟
گیم صد در صد!
زوومجی رو حریف قدری برای سایت گیمفا میدونین؟چرا؟

بله... دست کمی از گیمفا نداره از لحاظ ایتم اختصاصی بهتر هم هست.
بهترین دوست زندگی تونو اگه یک اشتباه بزرگ کنه میبخشین؟
بستگی داره کی باشه و چیکار کنه!

شده تاحالا تو خونه کار خرابی بشه و بندازن گردن شما؟ اون لحظه چه حسی دارین؟ چجوری خودتون رو خلاص میکنین؟
چرت و پرت میگم خالی بندی خخخ
ثروت مند و تنها بودن در حالی که همه فرمان بردارتون هستن ول یکسی با شما خیلی حال نمیکنه رو میخواین یا یک فرد با دانش بالا که دورو اطرافیاتون زیادن و از حضور شما در کنارشون لذت میبرن در حالی که اونقدرا هم پول ندارین؟
چی شد الان؟ ترجیح میدم دیگران دور برم باشن تا پول داشته باشم و تنها باشم.

دوست داشتین (دارین) با هم سن و سالا معاشرت داشته باشین و زندگی رو خودتون تجربه کنین اشتباه کنین و بزرگ شین و بش بخندین یا همنشین بزرگ تر ها بشین و فقط از تجربیاتشون درس بگیرین و تمام ریسک هارو کنار بزارین؟
همنشین هم سن و سالا
فکر کن یکی که خیلی برات مهمه(مادر، پدر، همسر چه میدونم بچه با هر کس دیگه) نیاز شدیدی به یکی از اعضای قابل پیوند شما داره مثلا کلیه در حالی که اگه شما اون کلیه رو بش بدین به هیچ وجه زنده نمیمونین! چیکار میکنین میشینین مرگ اونارو تماشا میکنین یا با مرگ خودتون برای ادامه زندگیشون اونارو تا ابد ناراراحت میکنین و این فکر که اگه عضوشو به من نداده بود الان زنده بود الان زنده بود رها میکنین؟
نمیدونم. احتمالا یکی رو پیدا میکنم که اهدای عضو میکنه :|

امید وارم موفق باشین تا یادم نرفته سوالا چجور بودن؟ خوب بود

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Station - 12-03-2015

(12-03-2015, 11:19 AM)Quantum Break نوشته است:
///اختصاصی حاج امیر///
قربانت. ارادتمندیم 2lxe53l121
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته S0 (2) علیکم السلام بر حسین کد و RCG Blink
چطور موتوری مدیر؟ قربانت خوبم
خوب بریم سر اصل مطلب
مدیران ارشد بعدی چه کسانی هستند؟ هر وقت که وقتش برسه، متوجه این موضوع هم خواهید شد. فعلا که نیازی به ارشد نداریم
هترین کاربر انجمن کی؟ چی ؟!! بد تایپ شده نگرفتم چیشد!! Blink
S0 (43) آیا تا کنون احساس کردی کسی از شما نفرت داشته باشه؟ بلی. S0 (22)
از فعالیت خودت راضی هستی؟ اینو شماها باید بگید
S0 (2)قصد نداری استفعا بدی؟ فکر کنم 1000 امین نفری هستی که از من بصورت مستقیم درخواست استعفا میکنه ولی خب باید بگم که تا جایی که بتونیم خدمت کنیم، میمونیم
راستی چه خبر از مرتضی؟ سلام میرسونه. حیف شد رفت وگرنه الان نصف فروم بن بودن S0 (45)  ولی جدن یکی از بهترین آدم هایی بوده که باهاش حال کردم و ارادت خاصی بهش دارم 113
نظرت رو در مورد افراد زیر چیه؟ حرفات و سوالاتت بوی تله و خیانت و توطعه میدن حسین.. ولی میدونی که پوستم کلفت تر از این حرفاست ناقلا S0 (2)
مرتضی در یکی از ارسالای اولیه گفتم نظرم رو کامل درباره اش. برو بخون.
رسول خرتمندی فامیلیش هم اشتباه نوشتی که!!!! زیاد نمیتونم حرف بزن درباره اش چون دوستان(همون گرگا) در کمین اند Ghelion رسول هم جز همون افرادی بود که از همکاری و آشناییت باهاش لذت بردم و ارادت خاصی بهش دارم! اگر بگم علامه نویسندگی، اغراق نکردم 113
حامد زاهدی: آبادان برزیلیته!! زمانی که خبرنگار سایت بود بهش میگفتیم تراکتور ترجمه! Blink  خیلی باحاله خدایی! منتهی این باحال بودنش رو هر کسی نمیفهمه S0 (36)  ناسلامتی وکیل بین الملی پایه 1000 آبادان برزیلیته اس ها S0 (45)
Ghelionمن: پدیده ای نایاب! هرکی بتونه تورو درک کنه، باید جایزه بهش بدن! جدن کل فروم میشناسنت! چیکار کردی تو! پوست منو توی ارشدیت کندی! 3-2 بار بنت کردم ولی هی اکانت میساختی و بازم بنت میکردم! خیلیا با برگشت و حضورت در انجمن مخالف بودن و حتی اعتراض کردن که چرا مدیرت کردم ولی من یه فکر دیگه و نگاه دیگه ای بهت داشتم و اون پتانسیلو دیدم درونت و بخاطر همین از تصمیم که گرفتم پشیمون نشدم و نیستم. S0 (24)
S0 (2)سپهبد نصر  قبلا گفتم توی همون ارسالای اولیه اس S0 (2)
خوب اینم از سوالات من
موفق و مؤید باشید قربانت. لطف کردی حسین کد!!! Blink
بدرود  خدانگهدار S0 (29)

(12-03-2015, 12:33 PM)AMIR_PC نوشته است: عجب مدیران نالایقی S0 (43) گفتم همه ج بدن جز رسول کس دیگه ای ج نداد، ای نالایقان S0 (86) باز که تو اومدی! 4fvgdaq_th118 اقا یکی اینو بگیره از بس سوال میپرسه! 5 بار پرسیده Confused
من به یه کاربر حرفه ای میخورم؟  S0 (26) اره. اگه نمیخوردی که االان آبی نبودی! یه خط تمیز رو اکانتت بود S0 (2)
استیشن تو کچلی؟ نمیدونم چرا همش فکر میکنم کچلی 106من؟!! العجبا! مردک من 2شنبه رفتم سلمونی مدل آلمانی موها رو کوتاه کردم! S0 (2) کچل چیه! S0 (5)
نظرت راجع کرایسیس 167 عجب بازی بود خدایی! عشقه! عالی! رفیقم صبح که بازی کرک شد، ساعت 6 بعدازظهر اومد مغازه گفتم بازیو تموم کردم S0 (5)  اون فوق حرفه ای بود خدایی! تو جوجه ای هنوز!
مولتی پلیر Sniper Ghost Wariorr--- با مولتی جور نیستم بجز کانتر!! S0 (2)
Ghost Recon بخصوص Future Soldiers---- خیلی حال کردم باهاش. اصلا لذت بردم از اجراش. منتظر این جدید وایلدلندزم!
به نظرتون تکنیکی ترین بازی جنگی همین بالایی نیست؟ تا حدودی بله Blink
Fury X چی میگه؟ S0 (45) باز توهین کردی!! به AMD توهین کنی منفجرت میکنم! همینی که مسخره اش میکنی، برو بنچمارکا رو ببین، توی 4K انویدیا رو گذاشته تو جیبش داره... S0 (45)
پاسکال به اندازه ی مکسول موفق میشه؟ شاید S0 (5)
یا حتی بیشتر؟ تا حدودی
یا حتی کمتر؟ ولمون کن دیگه اه
این سانتامونیکا GOW 4 رو میخواد رقص باله کنه؟ S0 (43) سوال بعدی!
چقدر مولتی آنچارتد 4 ابتدایی بود 112 خدایی آنچارتد 2 یه چیزی بودا S0 (29) گفتم با مولتی حال نمیکنم و دنبالش هم نمیرم! افتاد؟! S0 (88)
مینیون S0 (2)
Nvidia Tesla K80 دوست دارید یا Nvidia Quarde K6000  18 همون جواب رسول کافیه برات S0 (2)
قبول دارید نسل 7.5 نسل سود د پول پرستی شرکتاست؟ Blink
این Undertale چه شاخه خدایی S0 (29) اره دیگه موفقیت بی سر و صدا در دنیای RPG
اگه باز ج ندید از این سوالای چرت و پرت میپرسم ::nau باورکن اگه من به سوالای سری بعدت جواب دادم 167

یه چی یادم رفت بگم، جوکر بازا میدونن 167
  1. چرا اینقدر جدی هستی؟؟؟  کی من؟!!! S0 (5)
S0 (5) S0 (5)  احسان و استیشن کی به سوالای قبلی ج داد من ندیدم S0 (5) S0 (17) خوابی یا بیدار عمو یادگار S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Cpt. John "Soap" MacTavish - 12-03-2015

موج شماره 3 S0 (2) 
کی فوتبال میزنه؟
بهترین شرکت تولید کننده USB Flash
آهنگ های Fall Out Boy رو کی گوش کرده و کدومش؟
Ariana Grandeچی؟
Justin Bieberچی؟
کسی تفریح ناسالم هم میکنه؟
کسی رو کتک زدید؟
بهترین RPG?
PewDiePie

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - Big Killer - 12-03-2015

با موج دوم اومدم Nau

1-بزرگترين درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟
2-. فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟

3-. سبك موسيقي مورد علاقت چي هست؟
4-آخرين مطلبي كه خوندي؟
5-. نویسنده مورد علاقه ات کیه؟ .
01. چهار تا صفت که همه تو رو با اون صفت ها می شناسن؟
.02. مسخره ترین خبری که تا حالا شنیدی چی بوده؟
!03. زندگی تا کی؟
.04. بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟

05. تعریف کن:
خدا یعنی؟
خدا يي باشه بهتره يا نباشه
فك ميكني چرا همه فك ميكنن..خدا يعني عدالت..زيبايي و همه نكات +...آيا دليلي واسش بوده؟
خوشبختی یعنی؟
برسیمذهب یعنی؟
.عاشق یعنی؟ 
.06. اولین کلمه و یا جمله ای که در رابطه با این کلمات یا اشخاص به ذهنت میرسه رو بنویس:
لنين:
استالين:
ماركس: 
هگل: 
آلبركامو:
فاطمه رجبي(الهام):

مجسمه:

دموکراسی:

سکوت:

قاب عکس: 

فیلترینگ:

دزدی: 

علي شريعتي :  

دروغ:

صداقت:

تظاهر:

ایران:

بشر:

ما برقي ها:

ناصر رزازي:

خسرو شکیبایی:

پرویز پرستویی:
ابراهیم نبوی:
دکتر چمران:
الپاچینو:
جک نیکلسون:
عبدالکریم سروش:
لئونارد کوهن:
فروید:
کوروش هخامنشک

پیمان: 

07. سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره و هنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟

02. براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟ 

06. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودن تو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟
: چقدر شخصيت واقعيت به شخصيتي كه اينجا داري نزديك
فك ميكني واقعيت مستقل از حقيقته؟ 
-دختر/پسر  ایرانی بهتره یا ...؟؟؟

4-کی ازدواج میکنی؟؟؟

5-سیبیل تا بحال گذاشتی؟؟ 

.روزهات رو معمولا چجور میگذرونی! 

4.چه فیلم هایی رو نگاه میکنی!(چه سبکی خوشت میاد؟)
5.آخرین فیلم که خیلی حال کردی باهاش چی بوده!؟ 
6.یک جمله زیبا بگو!  
7.یک عکس که خیلی بهش علاقمندی رو اینجا بذار؟
8.بزرگترین شانسی که تو زندگیت آوردی چی بوده!
9.بزرگ ترین بد شانسی چه طور!؟
10.خوشبختی رو توی چی میبینی!
11. توی زندگیت خواستی به چی برسی!؟
12.آدم هنر مندی هستی!؟ چه هنر هایی داری!؟
13. به dance علاقه مندی!؟ چه سبک و چرا!؟
14.سال 2010 چجور شروع شد !؟ فکر میکنی چجور سالی باشه از لحاظ تکنولوژی , سیاست , و ....
17. با چه چیزهای حال میکنی !interested هات چی هستن!  

به زودی با موج سه میام Nau

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The Wolf Of Rivia - 12-03-2015

(12-03-2015, 06:32 PM)The J0ker نوشته است: موج شماره 3 S0 (2) 
کی فوتبال میزنه؟ EA , Konami S0 (44)
بهترین شرکت تولید کننده USB Flash  ای دیتا - hp
آهنگ های Fall Out Boy رو کی گوش کرده و کدومش؟ گوش نکردم .
Ariana Grandeچی؟ نوچ . 
Justin Bieberچی؟ بدم میاد ازش  S0 (44)
کسی تفریح ناسالم هم میکنه؟ نه .
کسی رو کتک زدید؟ بله .
بهترین RPG? ویچر و اسکایرم 
PewDiePie

(12-03-2015, 06:34 PM)Big Killer نوشته است: با موج دوم اومدم Nau

1-بزرگترين درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟ به کسی وابسته نشم . 
2-. فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟ بهار - قورمه سبزی- گرگ - مشکی

3-. سبك موسيقي مورد علاقت چي هست؟ رپ - بعضی وقت هم پاپ
4-آخرين مطلبي كه خوندي؟ یادم نیس  S0 (44)
5-. نویسنده مورد علاقه ات کیه؟ ویکتور هوگو
01. چهار تا صفت که همه تو رو با اون صفت ها می شناسن؟ بد اخلاقی  S0 (43)  عصبانی  S0 (43)  دپ  S0 (43)  
.02. مسخره ترین خبری که تا حالا شنیدی چی بوده؟ به خاطر یک اشتباه کوچیک باید از کوپا دل ری حذف شیم !
!03. زندگی تا کی؟ حداکثر 50 سال !
.04. بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟ 3 خرداد 94 - نمیدونم

05. تعریف کن:
خدا یعنی؟ عشق 
خدا يي باشه بهتره يا نباشه بستگی داره که چطوری خدا رو معنی کنیم !
فك ميكني چرا همه فك ميكنن..خدا يعني عدالت..زيبايي و همه نكات +...آيا دليلي واسش بوده؟ نمیدونم .
خوشبختی یعنی؟ جمع بودن خانواده !
برسیمذهب یعنی؟ نمیدونم . 
.عاشق یعنی؟ دیوانه !
.06. اولین کلمه و یا جمله ای که در رابطه با این کلمات یا اشخاص به ذهنت میرسه رو بنویس:
لنين: - 
استالين: جنگ
ماركس: 
هگل: 
آلبركامو:
فاطمه رجبي(الهام):

مجسمه: آبراهام لینکلن

دموکراسی: آزادی

سکوت: مرگ 

قاب عکس: منظره !

*****ینگ: مسخره !

دزدی:  نامردی .

علي شريعتي :  مرد .

دروغ: حقیقت .

صداقت: راستی . 

تظاهر: به خوبی .

ایران:  S0 (29)
بشر: فنا پذیر

ما برقي ها:

ناصر رزازي:

خسرو شکیبایی:

پرویز پرستویی:
ابراهیم نبوی:
دکتر چمران:
الپاچینو: اوف . کمم گرفت این اسمو خوندم
جک نیکلسون:
عبدالکریم سروش:
لئونارد کوهن:
فروید:
کوروش هخامنشک

اسم هایی که جواب ندادم یعنی نمیشناسم

پیمان: 

07. سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره و هنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟ -

02. براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟ هر کس به فکر تغییر خودش باشه !

06. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودن تو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟ یک کلبه کوچیک تو ی کوه دور افتاده . دلیل خاصی براش ندارم !
: چقدر شخصيت واقعيت به شخصيتي كه اينجا داري نزديك اینو جواب نمیدم  S0 (29)
فك ميكني واقعيت مستقل از حقيقته؟ همین فکر رو میکنم .
-دختر/پسر  ایرانی بهتره یا ...؟؟؟ ایرانی .

4-کی ازدواج میکنی؟؟؟ شاید هیچ وقت !

5-سیبیل تا بحال گذاشتی؟؟ بله . 

.روزهات رو معمولا چجور میگذرونی! 
چیز خاصی نداره که بخوام در موردش بهت بگم  S0 (2)
4.چه فیلم هایی رو نگاه میکنی!(چه سبکی خوشت میاد؟) Survival horror مثل واکینگ دد
5.آخرین فیلم که خیلی حال کردی باهاش چی بوده!؟ Southpaw
6.یک جمله زیبا بگو!  جمله زیبا !  S0 (24)
7.یک عکس که خیلی بهش علاقمندی رو اینجا بذار؟چیز خاصی مد نظرم نیست .
8.بزرگترین شانسی که تو زندگیت آوردی چی بوده ! نمیدونم .
9.بزرگ ترین بد شانسی چه طور!؟ به شانس اعتقادی ندارم .
10.خوشبختی رو توی چی میبینی! تو چیزایی که دوستشون دارم .
11. توی زندگیت خواستی به چی برسی!؟ آرامش مطلق !
12.آدم هنر مندی هستی!؟ چه هنر هایی داری!؟ من هیچی از هنر حالیم نمیشه ! پنجم ابتدایی رو با وساطتت خانواده ومدیر و معاون تو کارنامه معلم بهم 19 داد !
13. به dance علاقه مندی!؟ چه سبک و چرا!؟ نه . بلد نیستم اصن  S0 (44)
14.سال 2010 چجور شروع شد !؟ فکر میکنی چجور سالی باشه از لحاظ تکنولوژی , ***** , و ....
17. با چه چیزهای حال میکنی !interested هات چی هستن!  فیلم - بازی - دوچرخه سواری - فوتبال

به زودی با موج سه میام Nau

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - مجیدنصر - 12-03-2015

(12-03-2015, 05:21 PM)GUN-AGE نوشته است: سلام به همه سلام به شما

گویا جز احسان همه خوبن پس نمیپرسم! بله دیگه کلا احسان خسته ست می فهمید خسته

میرم سر سوالا:

انجمن و سایت: خوبند سلام رسون هستند.

نظرتون درباره خود سایت: بد نیست در آینده فوق العاده میشه.

انجمن؟ در فصل مدارس در حالت رکوده ولی تا اینجای کار خیلی خوبه

تکفارس؟ به هر کی ربط داشته باشه شخصا به مدیر های انجمن کاری نداره و برای ما هم اهمیت نداره.

فضای کدومو بیشتر دوست دارین؟ شخصا انجمن

چرا برای تکفارس یک انجمن دیگه درست نمیکنن و تگ تکفارس تو انجمن گیمفاهستش؟ به مدیر کل سایت و سردبیر سایت مراجعه کنید.

میانگین زمان فعالیت نویسندگان در سایت چقدره؟ اونها کار زیادی در انجمن ندارند برای اینکه اینقدر وقتشون برای مقاله ها به خصوص این روز ها که بازی های زیادی منتشر میشه گرم هست که به فکر حضور توی انجمن باشند. ولی بین 1 تا 3 ساعت

بخش آموزش کاربران برای نویسندگی و خبر نگاری خیلی وقت خوابیده قصد ندارین راش بندازین؟ به امید خدا در آینده چنین اتفاقی خواهد افتاد.

بخش آموزش تنها بخشی نیست که خوابیده مثلا بخش کمیک ها هم هست اونو چی اونم یه دستی رو سر و کلش بکشین بد نیست(به شخصه خیلی دوست دارم کمیک assassins creed که در حال انتشار هستو بخونم) اون بخش رو خودم روش نطارت دارم ولی به خاطر چند دلیل نمی تونم بروز رسانی کنم.1- نبود لینک های مناسب برای کمیک ها 2- وقت کم خودم 3- رسیدگی به بخش های دیگه و یکسری دلایل دیگه خودم من شخصا قصد داشتم کمیک اساسین رو بزارم ولی نبود لینک مناسب نشد ولی چشم سعی می کنم تا شب حتما کمیک ها رو به افتخار شما قرار بدم توی انجمن

اگه از رنگای پیش زمینه انجمن یکی رو بخواین انتخاب کنید کودومو میزارین؟ سبز

یک سری شکلک جدید اضافه شد بعد همشون پاک شد جز این Confused  دلیل خاصی داشت یا زیر دستتون در رفت؟ فکر کنم زیر دستشون در رفته چون خیلی ضایع هست بین این شکلک ها

حالا میریم سر گیم:

بهترین بازی نسل شش؟ نسل 6 مملو از بازی ها بود. شاهکار بازی ها نسل 6 بود.

نسل هفت؟ یکسری از انحصاری های سونی، یکسری انحصاری های ایکس باکس، بازی های PC هم که تاج سرند

نسل هشت(تابه اینجا)؟ فقط ریمستر نسل های قبلی اصلا بازی خوب زیاد نداره ولی در بین این همه بازی یکسری هست که مثل الماس میدخشه و همه اونها رو میشناسند. مثل ویچر 3 ، لارا و خیلی ها دیگه

آخرین بازی که انجام دادین و از یک صحنه بازی که خوشتون اومده. واقعا یادم نمیاد ولی سکانس آخر بازی castelvania 2 رو خیلی دوست داشتم. واقعا عالی بود.

اگر یوبیسافت خواست یک عنوان از سری assassins creed بسازه و محوریتش دختر اتزیو(دختری که تو انیمیشن بود) باشه دوست دارین توش چه اتفاقی بیفته؟ اصلا بازی نکردم.

این سوال پایان های نسخه اول Dishonored ررو لو میده پس اگه بازی نکردین و میخواین بازی کنین نخونیدش: بازی نکردم.

تو پایان نسخه اول همه چیز مشخص بود و فهمیدیم یا امیلی زنده میمونه و Corvo پشتش میمونه و ملک میشه و یا میمیره و شهر به گند کشیده میشه پس قاعدتا همه چیز تموم شده پس به نظرتون چجوری اتفاق های نسخه دوم امکان پذیره؟ یا اصلا اگه شما سازنده بودین دوست چجوری شرایط رو تغییر میدادین؟

در بین این همه سال کنسولای زیادی اومدن و رفتن ولی اگه همین الان بگن به شما یک کنسول نسل هفتمی میدیم به علاوه تمام بازیاش کودوم کنسول را انتخاب میکنید؟ PS3

نسل هشت تا به اینجا شروع خوبی نداشته و سازندگانم ریسک نمیکنن و عنوان های جدید را با همون فرمول بازی قبلی میسازن اگرم تغییر بدن نمیتونن ایده هاشونو خوب پیاده کنن حالا اگه شما اون فردی باشی که بخواد یک بازی انقلابی درست کنه چی میسازه؟ lمن زیاد نمی تونم نظر حرفه ای و تخصصی بدم ولی اگر بخوام چنین کاری رو انجام بدم به جای اینکه اینقدر روی گرافیک مانور بدم و گرافیک رو به رخ بکشم روی گیم پلی و یک داستان عالی کار می کردم. داستانی که پر از غافل گیری باشه جوری که لحظه لحظه ای که یک بازی‌باز داره می کنه براش جذابیت داشته باشه. گیم پلی هم تلفیقی از تیراندازی و شمشیر زنی باشه و پر از صحنه های عالی و اکشن واقعی

حالا اگه بگن باید بین گرافیک و داستان و صدا گزاری یکی رو فدای دوتای دیگه کنین کودوم رو فدا میکنین؟ داستان

تیم رویایی بازی سازی شما؟ زیاد آشنایی ندارم.

دوست داشتین چه چیزیو در بازیای زیر تغییر بدین(اضافه کنین یا خذف کنین)؟ میتونه پاشیان بازی یا هر چیز دیگه باشه، دلیلشم اگه میشه بنویسین.

Hitman اگه جدید رو در نظر بگیرم قسمتیش نمی کردم.

Dishonored گرافیکش رو

AC روی داستانش بیشتر کار میکردم.

Skyrim گرافیکش

uncharted روی گیم پلیش کار می کردم.

M.G بازی نکردم کلا

GeOW نمی دونم چیه

GOW خدای جنگ: کمی خشونتش رو کم می کردم. چرخ دنده های جنگ: روی گیم پلی بازی کار می کردم.

Shadow of the Colossus متاسفانه بازی نکردم.

GTA اصلا نمی ساختم.

deus ex بازی نکردم.

حالا بهترین، نا امید کننده ترین و بد ترین بازی سال از نظر شما؟ زیاد بازی انجام ندادم که چنین چیزی رو بگم.

ّسینما:

بین انیمیشن و انیمه کودوم رو انتخاب میکنین؟ من خودم هر جفت رو می پسندم و هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارند مثلا هیچ چیزی رو با انیمیشن Up عوض نمی کنم و برعکس منکر شخصیت پردازی و داستان های انیمه نمیشم. هر کدوم واسه خودشون دنیایی دارند و این بسته به سلیقه هر فردی داره که به کدوم سمت سوق پیدا می کنه.

فیلمای نولان رو چجور میبینین؟ واقعا فیلم های عالی هستند. تمامی فیلم ها از نظر محتوا و درگیر کردن مخاطب تک هستند.

بتمن زک اسنایدر میتونه موفقیت بتمن نولان رو تکرار کنه؟ جوکر چی؟ از نظر محتوا که زمین تا آسمون فرق دارند و بیشتر به کمیک بوک ها  وفادار هست بتمن زک اسنایدر ولی امیدوارک که هر فیلم و هم شخصیت خوب باشند چون به عنوان یک بیننده خیلی حال می کنم که موفق بشه و اصلا خوشم نمیاد که این رو با سری فیلم های قبلی مقایسه کنم. اگر یه چیزی همش پیرو یک هدف باشه خسته کننده میشه و دل بیننده رو میزنه.

استار وارز جدید رو چجور فیلمی میبینید؟ فیلمی با صحنه های اکشن و جلوه های ویژه معرکه

از چه سبکی از فیلم ها خوشتون میاد یکی از بهترین هاشو نام ببرین. هیچ فرقی بین سبک های فیلم نمیزارم و همه رو نگاه می کنم به غیر از سری فیلم های چرت و مزخرف ترسناک یا بهتر بگم دل و روده طرف رو پخش زمین کردن.

اسکار امسالو کی میبره؟ نمی دونم

موسیقی

چه سبکی رو بیشتر میپسندین؟ همه به جز رپ، متال و کلا شعر هایی که محتوا درست حسابی نداشته باشه.

نقش موسیقی در:

زندگی اصول موسیقی برای آرامش روح انسان ساخته شده و شنیدن یک موسیقی ملایم می تونه توی رفتار یک فرد خیلی تاثیر داشته باشه. یک انسان اگر روزش رو با آرامش و حالات روحی مناسب آغاز کنه طندگی موفقی داره. البته همه چیز به آرامش ختم نمیشه و شاید یک موسیقی غمگین برای بعضی مواقع خیلی کارآمد باشه. موسیقی خلاصه میشه به حالات روحی انسان و آرامش اون نه متشنج کردن اون

بازی ها بعضی از صحنه های بازی اگر هم داستان یا گیم پلی اون قشنگ باشه وقتی با یک موسیقی حماسی همراه میشه اون رو به بهترین لحظه و صحنه ی یک بازی تبدیل می کنه. موسیقی توی بازی ها نبظ پنهان اون هست.

فیلم ها فیلم ها هم دقیقا مثل بازی ها هستند مثلا آهنگ تایتانیک آهنگی هست که همه اون رو می دونند و ازش و اون صحنه ی معروف لذت می برند. فیلم های زیادی هست که یکی ار معروفیت های اون فیلم مخصوص موسیقی ای هست که در فیلم نواخته میشه. موسیقی فیلم پدر خوانده

تاریخ! اطلاعات دقیقی از موسیقی توی تاریخ ندارم ولی در زمان های جنگ موسیقی و نواختن آهنگ جنگ در پیش برد جنگ ها خیلی تاثیر داشته.

شخصی

روزانه چند ساعت تو نت پرسه میزنین؟ روز های که سر کار هستم حدود 3 تا 5 ساعت ولی روز های تعطیل اکثرا کلا پای نت هستم ولی اگر کاری هم داشته باشم کلا نمیام.

اگه همسر آیندتون ازتون بخواد بین گیم و خانواده یکی رو انتخاب کنین کدوم رو انتخاب نمیکنین؟ گیم

زوومجی رو حریف قدری برای سایت گیمفا میدونین؟چرا؟  تا حدی بله تا اینجای کار خیلی خوب کار کرده و داره آروم آروم پا به پای گیمفا همراه میشه و می تونه موفق هم باشه البته هم دو ضعف هایی دارند.

بهترین دوست زندگی تونو اگه یک اشتباه بزرگ کنه میبخشین؟ بستگی داره ولی همیشه سعی می کنم که رابط بین خودمون رو مستحکم کنم و اگر هم کار کرد می بخشمش

شده تاحالا تو خونه کار خرابی بشه و بندازن گردن شما؟ اون لحظه چه حسی دارین؟ چجوری خودتون رو خلاص میکنین؟ اکثرا خراب کاری ها تقصیر خودم بوده و اینجوری نبوده که کسی یه کار کنه بعد بندازند گردن من یا شاید هم بوده و من یادم نیست ولی بلاخره حل می کردیم موضوع رو

ثروت مند و تنها بودن در حالی که همه فرمان بردارتون هستن ولی کسی با شما خیلی حال نمیکنه رو میخواین یا یک فرد با دانش بالا که دورو اطرافیاتون زیادن و از حضور شما در کنارشون لذت میبرن در حالی که اونقدرا هم پول ندارین؟ گزینه ی دوم رو انتخاب می کنم و برای گزینه ی اول عمو اسکوروچ ر. پیشنهاد می کنم که دقیقا سوالی که مطرح کردید رو تا حدودی میشه ازش فهمید.

دوست داشتین (دارین) با هم سن و سالا معاشرت داشته باشین و زندگی رو خودتون تجربه کنین اشتباه کنین و بزرگ شین و بش بخندین یا همنشین بزرگ تر ها بشین و فقط از تجربیاتشون درس بگیرین و تمام ریسک هارو کنار بزارین؟ هر دو باید در کنار هم باشه نمیشه فقط یکی رو انتخاب کرد یک شخص در کنار اینکه باید با هم سن  و سال های خودش باشه باید برای زندگی آینده و بزرگسالیش آماده باشه و از تجربیات اون ها استفاده کنه. ببینید بزار اینجوری بگم علم پزشکی رو تصور کن کسی که می خواد وارد این رشته بشه باید حدود 10 سال عمر خودش رو صرف این درس کنه و یا حتی بیشتر حالا این همه سال با توجه به تجربیات قدیمی ها و بزرگتر ها و استادان اون ها هست. اگر هر کی بخواد راه خودش رو بره علم پزشکی تا این حد نمی تونست پیشترفت کنه هر نسل مکمل نسل قبلی هست. وظیفه ی ما اینه که دانش و تجربیات بزرگ تر ها رو در کنار تجربیات خودمون قرار بدیم و آینده ی خودمون رو بسازیم. یکسری از تجربیات بزگتر ها شاید برای نسل جوان بعد از اون ها مناسب نباشه پس وظیفه ی اون ها هست که اون تجربه رو دریافت کنند و همگام با شرایط حاکم اون رو تطبیق بدند. خلاصه همه چیز به تعادل و شرایط هر شخص داره و اینی هم که من گفتم نمیشه گفت 100 درصد عملی هست و دیده شده خیلی ها بدون کمک بزرگتر های خودشون به مقام های والایی رسیدند.

فکر کن یکی که خیلی برات مهمه(مادر، پدر، همسر چه میدونم بچه با هر کس دیگه) نیاز شدیدی به یکی از اعضای قابل پیوند شما داره مثلا کلیه در حالی که اگه شما اون کلیه رو بش بدین به هیچ وجه زنده نمیمونین! چیکار میکنین میشینین مرگ اونارو تماشا میکنین یا با مرگ خودتون برای ادامه زندگیشون اونارو تا ابد ناراراحت میکنین و این فکر که اگه عضوشو به من نداده بود الان زنده بود الان زنده بود رها میکنین؟ اون عضوم رو اهدا می کردم تا اون باشه اینجوری هم اون زنده هست و هم من جزئی از وجود اون هستم و اینجوری می دونه من همیشه همراه با اون هستم تا آخرین لحظه ولی اگر اون می مرد اون رو برای همیشه از دست می دادم.
امید وارم موفق باشین تا یادم نرفته سوالا چجور بودن؟ خیلی ممنون شما هم موفق باشید. تا این لحظه بهترین سوال هایی بود که پرسیده شده بود. حالا خودت بگو جواب ها خوب بود؟

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - AMIR_PC - 12-03-2015

میبینم خوب موج موج میکنید S0 (43) کمتر از روی موجای من اسکی برید S0 (45)
خب با پنجمین موج
احسان کیست؟
استیشن کیست؟
رسولک کیست؟
آرین کیست؟
مجید کیست؟
کسی از قلم افتاد؟ S0 (86)
شامپو نرم کننده یا صحت ( نکته های پنهان سوال )
صابون لوکس یا لطافت ( اونی که فکر میکردین اسمش رو نگفتم ) S0 (44)
چقدر یه مدیر نالایق میتونه باشه....
استیشین گفت ج نمیدم، باشه برات آلبوم جدید جاستین بیبر خواننده ی محبوبت رو پست میکنم S0 (45)
سیگاری هستید؟ Acigar114

قلیونی؟ Ghelion
یا یک انسان خوب مثه من؟ S0 (2)
مرلین منسون چی میگه؟ ( مخصوص رسول بود چون خواننده ی محبوبشه )
آیا سوالات من باعث سوزش میشوند؟ S0 (31)
اکتیویژن :/
EA دوران گاد فادر
یوبیسافت الان
یعنی گوتی ویچر 3 میشه؟
DS III موفق میشه؟
Cyberpank 2077 چی؟ اسمش کلا اشتباه بود S0 (43)
پوکر فیس؟
پی اس 3
ایکس 360
پی اس 2
ایکس
پی اس 1
پی اس 4 و ایکس وان هم ولش S0 (43)
راستی حاج امیر برات اون نسخه ی متال گیر رو فرستادم S0 (2)

موج ششم داره میاد 84117 84117

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - parda$ - 12-03-2015

خب خب،یه سری سوال به طور انحصاری برا حاج آقا امیر... S0 (44)   
متولد چه سالی هستید و رشته تحصیلی؟
سبک مورد علاقه شما در بازی؟
موسیقی مورد علاقه شما سبکش؟
چند مدت هست که مدیر «کل» هستید؟
بنظرتون پتانسیل( S0 (2) ) مقاله نویسی دارم یا خیر؟!
زمان آقا مرتضی بن شدید یا خیر؟با ذکر دلیل
فرانچایز مورد علاقتون چیه؟!
آیا شما بین کاربران تفاوت میذارید یا خیر؟!
اون روز اسپم چی بود جریانش؟! Blink
چرا نام استیشن برا خودتون انتخاب کردید؟!
بنظرتون مربی حال حاظر مادرید عوض میشه یا خیر؟!
چرا اینقدر متال گیر رو ترول می نماید؟! 167
میگن که شما با افراد تگ دار راحت تر و به قول معروف خودمونی تر هستید تا کاربران عادی،علتش چیه؟ S0 (44)
بازی کانتر می زنید؟اگه بله،تر.وریست یا کانتر بر می دارید؟!
نظرت راجب بنده حقیر چیه؟
ازدواج کردید؟
چرا حوصله بازی کردن ندارید؟!
فالوت یا ویچر؟
متال یا ماریو؟
انچارتد یا تومب رایدر؟
لارا یا لیلا؟
احسان 1377 رو تو یک خط توصیف کنید؟
بخش نظرات سایت چرا بچه بازی شده اینقدر؟
گود بای مای لردر!(درست نوشتم؟)

RE: صندلی داغ با حضور تیم مدیریتی انجمن - The Wolf Of Rivia - 12-03-2015

(12-03-2015, 07:51 PM)AMIR_PC نوشته است: میبینم خوب موج موج میکنید S0 (43) کمتر از روی موجای من اسکی برید S0 (45)
خب با پنجمین موج
احسان کیست؟ موجودی دپ  S0 (2)
استیشن کیست؟ باحال  S0 (2)
رسولک کیست؟ با مرام  S0 (2)
آرین کیست؟ بهترین کاربری که گیمفا به خودش دیده  S0 (44)
مجید کیست؟ رفیق من  S0 (44)
کسی از قلم افتاد؟ S0 (86) S0 (44)
شامپو نرم کننده یا صحت ( نکته های پنهان سوال )  S0 (36) S0 (2)
صابون لوکس یا لطافت ( اونی که فکر میکردین اسمش رو نگفتم ) S0 (44)  هیچکدوم  S0 (2)
چقدر یه مدیر نالایق میتونه باشه.... خیلی  S0 (2)
استیشین گفت ج نمیدم، باشه برات آلبوم جدید جاستین بیبر خواننده ی محبوبت رو پست میکنم S0 (45)
سیگاری هستید؟ Acigar114  خیر .

قلیونی؟ :Ghelion خیر . 
یا یک انسان خوب مثه من؟ S0 (2)  انسان خوب مثل تو .
مرلین منسون چی میگه؟ ( مخصوص رسول بود چون خواننده ی محبوبشه ) چرت  S0 (2)
آیا سوالات من باعث سوزش میشوند؟ S0 (31) خیر .
اکتیویژن :/ کال آف خز کرد !
EA دوران گاد فادر الانم شرکت خوبیه .
یوبیسافت الان تریلر ساز معروف  S0 (2)
یعنی گوتی ویچر 3 میشه؟ شک نکن .
DS III موفق میشه؟ البته .
Cyberpank 2077 چی؟ اسمش کلا اشتباه بود S0 (43)  نمیدونم .
پوکر فیس؟ S0 (43)
پی اس 3 زمان خودش خوب بود .
ایکس 360 کنسول خیلی خوبی بود .
پی اس 2 عشق  S0 (44)
ایکس وات ؟ 
پی اس 1 رگ به رگ شد  Wall
پی اس 4 و ایکس وان هم ولش S0 (43)
راستی حاج امیر برات اون نسخه ی متال گیر رو فرستادم S0 (2)

موج ششم داره میاد 84117 84117