Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Tyrion - Tyrion - 02-11-2016

(02-10-2016, 11:26 PM)Mohammad Reza Sahraee نوشته است: درود به حمزه عزیز و دوست داشتنی درود بر صحرایی عزیز
راستش دلم نیومد که رو صندلی داغ باشی ازت سوال نپرسم و این اولین باری هست که از کسی سوال می پرسم چون دلایل خاص خودم رو دارم دمت گرم
خب استارت بزنیم مقدمه رو بزاریم کنار

- بهترین فیلم (هایی) که تا الان دیدی؟ تقریباً همه ی فلمای نولان به غیر از ممنتو، بییشتر فیلمای اسکورسیزی، سری گادفادر، کازابلانکا، در ویل بی بلاد، فارست گامپ، پیانیست و...
- بهترین سریال (هایی) که تا الان دیدی؟ گیم آو ترونز، فارگو، هوم لند و بریکینگ بد
- بهترین بازی (هایی) که تا الان انجام دادی؟ حضور ذهن ندارم + سوالات قبلی یه اشاره هایی کردم فک کنم
- علاقت به کتاب خوندن در چه حدی هستش و بهترین کتابی که تا الان خوندی کدوم بوده؟ اگه زیادی از فیلم و سریال و بازی زده بشم میرم کتاب میخونم... البته خیلی کم پیش اومده. آثار تالکین رو کم و بیش خوندم، یه سری کتاب دیگه رو هم نصفه خوندم... در کل اگه حس و حالش بیاد آره کتاب هم میخونم. 
- (سوالی که شخصی هست و اگه خواستی نیازی به جواب نیست) سن و گرایش تحصیلی؟
- چرا فعالیت در گیمفا رو انتخاب کردی (مدیریت در یک زمان خاص) و هنوز هم گاهی یک دستی به تاپیک ها می کشی؟ چون فک کنم دومین سایتی بود که توش با دنیای گیم آشنا شدم. (اولیش پکید رفت  Neutral )
- علاقت به موزیک چطوره؟ چه سبک؟ چه خواننده یا گروهی در صدر علایقت قرار داره؟ موزیک هم تو اوقات بیکاری در حال گوش دادنم. راک رو بیشتر از بقیه سبک ها می پسندم. توی صدر علایقم نیروانا، کوئین و لد زپلین هستن. رپ هم گاهی اوقات گوش میدم.
- چند بازی و فیلم "masterpiece" که به شدت روت تاثیر گذاشته رو نام ببر؟ از لحاظ روانی اگه بخوام در نظر بگیرم که Bioshock و Dark Souls توی بازی ها (البته بخاطر سختی دارک سولز رو مثال نزدم به خاطر جو و اون نکته های درونش گفتم. ) و Requiem For A dream توی فیلم ها (اصن بعد دیدن این فیلم تا یه مدتی حال درستی نداشتم!) از لحاظ احساسی هم Brothers و Cod MW 2 و نسخه اول مافیا توی بازی ها و Titanic و Blood Diamond توی فیلم ها...
 نظرت در مورد کاربرای سایت و فروم؟ نو کامنت
- نظرت در مورد تیم فعلی و عملکردی که دارند؟ پیگیر نیستم
- پیشنهاد یا انتقادی نداری که بتونه سازنده باشه؟ //

خب تا این جا که سوالات عادی بوده شاید برخی از اون ها رو بالا هم جواب داده باشی بهتره کمی بریم سراغ سوالات عجیب که کمی صندلی داغتر کنه!

- چرا همه ما به آرزوهایی فکر می کنم که می دونیم هیچ وقت نمی تونیم به اون ها برسیم و شاید در نهایت چیزی جز رنجش رو برای ما نداشته باشه؟ چون نیاز های خودمونو به وسیله فکر کردن بهشون برطرف کنیم؟ نمیدونم والا! بعضی چیزا هستن که کلاً نمیشه به دستشون اورد...
- چرا انسان هایی که تو جامعه راحت می بینی هنوز هم نمی تونن فلسفه حقیقی زندگی رو درک کنند و به قول خودشون در حال جمع کردن ثواب برای دنیای هستن که از نظر من وجود نداره؟ چرا هنوز درک نکردند که مرگ تنها یک سیاهی آرام بخش رو به بار میاره؟ «افراد چیزی رو باور می کنند که دوست داشته باشند...» ، «یک دروغ شیرین همیشه از یک حقیقت تلخ جذاب تره...»
- مثل خیلی از افراد از مرگ می ترسی یا مثل من مرگ رو رهایی از رنجش ها و آزادی از زنجیرهایی که دورمون پیچیده می دونی؟ از مرگ که نمی ترسم ولی خب اونو آزادی از رنجش ها هم نمیدونم، به قول جرج کلونی «من به دنیایِ بعد از مرگ اعتقاد ندارم... وجود خدا هم چندان اهمیتی برایم ندارد، زندگی تنها چیز حقیقی است که می دانم و نمی گذارم آن هم به سادگی از دست برود... »
- به نظرت "دیوانه از قفس پرید و به سمت آشیانه فاخته پرواز کرد" ؟  نمیدونم منظورت چیه  S0 (2)
- چرا بسیاری از افراد ارزش زمان و وقت رو نمی دونن و وقتی ماهیت و ارزش "زمان" رو می فهمن که کار از کار گذشته؟ فک میکنم هممون همینجوری هستیم... بعضی وقتا کار از کار میگذره؛ فک کنم ارزش این جمله رو یه پیرمرد که آرزوهاش بر باد رفته رو بهتر از همه درک میکنه.
- چرا افراد کمی هستند که هنوز هم درک نکردند که باید زندگی کنند و دست از سر اون دنیا بردارن؟ افراد کمی هستن؟ بیا من یه جامعه ی هفتاد و خوردی میلیونی نشونت میدم که شصت میلیونشون بر همین عقیده استوارن!  S0 (2)
- چرا زندگی بسیاری از ما شده یک چرخه 24 ساعته که تنها تکرار و تکرار عقربه های اون ساعت رو می چرخونه؟ اه متنفرم از این چرخه ی تکراری... تا حد امکان هم خودمو ازش دور میکنم. اونایی هم که در حال انجام این چرخه هستن احتمالاً تغییر براشون سخت و غیر قابل تحمله.
- چراز زمانی که می دونیم این همه بلا به شکل واضح و آشکار به سر ما میاد جربزه فریاد زدن و انتقاد رو نداریم؟ کی میگه نداریم؟ همین امروز توی خیابونا نمونه بارزش رو شاهد بودیم، فریاد انتقاد از ظلم آمریکا رو نشنیدی؟  S0 (29)
- شبیه من خیلی از حرف های پوچ و تو خالی به ور چپ میسپاری یا اون حرفا روت تاثیر میزارن؟ کدوم حرفا مثلا؟ قسمت نبود که مال ما فلان باشیم و اینا؟ فک کنم خیلی وقته دایورت کردم.  S0 (2)
- به نظرت حس و حال فردی که بعد عمری متوجه میشه یک عمر برای یک چیز پوچ سگ دو میزده چیه؟ فک کنم دیگه باید به حدی برسه که خودشو بکشه.
- چرا باید شبانه روز برای رسیدن به خواسته هامون تلاش کنیم در حالی که افراد بسیاری اون چیزی که می خواهیم رو دارند ولی هیچ اهمیتی به اون نمی دند؟ ارزشایی که واسه تو ارزشن، واسه خیلیا چزخشن. ( نمیدونم این جمله رو از کجا شنیدم ولی مطمئنم یه سری تغیر توش دادم  S0 (2) )
- به نظرت چرا هنوز هم بسیاری اعتقاد دارند که این جامعه تک بعدی، جامعه آرمانی اون هاست؟ فک کنم اگه این سوال رو از همونا بپرسی نصفشون متوجه نمیشن، اون نصفه هم که بفهمن منظورت چیه میگن :« دوست داری ناموست با سر لخت تو خیابون بگرده. »  S0 (22)
- نظرت در مورد جامعه ای که هنوز واژه "فرد" در اون تعریف نشده چیه؟ خرابی کن توش چون من خیلی وقته کردم 
- چرا بسیاری از ما، از قدم گذاشتن در راه های جدید می ترسیم؟ چون بقیه توشون پا نذاشتن؟
- نظرت رو در مورد دیالوگ های زیر بهم بگو؟
"مردم اینجا، یک جوری هستند که انگار نمی دونن اصلا دنیایی هم وجود داره! انگار روی کره ای زندگی می کنند که ساخته شده برای کنترل ذهن اون ها" + کنرل خود اون ها، کنترل آزادیشون... کنترل هر چی که دوست دارن، هر کی هم مخالف بود زندگی نکنه بهتره.
"همه جور اقلیتی در دنیا وجود داره مسلمون، *****، مسیحی و... ولی از نظر من همشون یک کرباسن افرادی که ساخته شدن تا به یک هدف واهی خدمت کنن" Sad But True
"یه مدت بود که بخاطر اتفاقای بدی که سر من و جامعم میفتاد، اطرافیانم رو مقصر می دونستم حتی خدا رو مقصر می دونستم ولی هیچ وقت هیچ جوابی نگرفتم که بعد از مدتی متوجه شدم دارم سوال اشتباه رو می پرسم... می دونی سوال درست چیه؟ نه... 
اینکه آیا برای بهتر شدن زندگیت کاری انجام دادی؟" نظری ندارم...

از نظر من بسه دیگه اگه زیاد ادامه بدم سر هر دوتامون بر باده! اوکی
فعلا، عزیزم فعلا

سوالای ادمین رو هم آخر شب جواب میدم، فعلاً باس برم یه جایی S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Tyrion - Tyrion - 02-12-2016

(02-10-2016, 11:45 PM)Admin نوشته است: Admin
به به چه سعادتی نصیبمون شد.... [ S0 (2) ]
قبل شروع بهتره با Tyrion و عکسش در فصل5 سریال همراه بشیم.  

چطوره؟ باب میلته؟ نظرتو بگو بینم درباره اش  
تیریون؟ آغا ما عاشق این بشریم... همین و بس  S0 (2)  (بیشتر بگم شاید اسپویل بشه)

خب خب خب...
سلام بر حمزه عزیز   سلام
چطوری حمزک؟  So Funny  S0 (50)  S0 (2) 
روبراهی؟ هعی
اوضاع بکامه؟ هعی
خندان یا غمگین در حال حاضر؟ پوکر فیس  S0 (43) 
چرا؟(مربوط بع سوال قبلی) بخاطر سوالای فوق تخیلیت  S0 (2) 
رنگ مورد علاقه؟ فک کنم سبز و آبی آسمونی

درس و دانشگاه چطوره؟ هعی
سال های تحصیلی قبل رو میپسندی یا دانشگاه؟ دبیرستان رو میپسندم
چرا؟(مرتبط با خط قبلی). خب میدونی بهتره و بیشتر حال میده... اینکه با دوستات هستی و هر روز یه سری کارا رو میکنی... You Know What I mean? 
اهل رفاقت و دوستی هستی. تا چه حد؟ باید ببینم طرف چجوریه
در دنیای مجازی چطور؟ فک کنم توی دنیای مجازی راحت تر دوست میشم  S0 (2) 
دوستانت در انجمن رو اگر میخوای نام ببر. بلو سان 241
باکدام یکیشون صمیمی بودی؟ بلو سان  241
دوست داشتی کدامیک از اون ها مثل سابق حضور داشته باشه؟ بلو سان 241
کلا آدم ها رو به چند دسته تقسیم میکنی؟ بلو سان 241... آها، ببخشید حواسم نبود  S0 (2) «تف به هر چی رنگ و فرم دسته بندی بسه تبعیض» من عقیدم اینه هر فرد خصوصیات خاص خودشو داره.
معیارهات برای هم کلام شدن با یک فرد در دنیای مجازی چیه؟ اصولا آدم مغروری نیستم که با کسی صحبت نکنم و معیار تعیین کنم.
در دنیای واقعی چطور؟ بالایی
اگر بخوای به گذشته ات در فروم، فلشبک بزنی، به کدوم دوره برمیگردی. چرا؟ به حدود یه سال و خوردی پیش برمیگردم... چون اون موقع جو صمیمی تر بود
در رابطه با سوال بالایی، علاقه من رو میتونی حدس بزنی با دلیل؟!   اون دوره خردمندی و اینا، چون دوست داشتی نویسنده مبتدی باشی؟  S0 (2) 
2 دوره مدیر بودی اگر اشتباه نکنم   یا 1 دوره؟! 1 دوره رو که یادمه تابستان در تیم مدیریت بودی. یه دوره بود... در واقع یه دور کاندید شدم که یه سری مشکلات به وجود اومد و نشدم، یه دوره دیگه هم همین تابستونی بود  S0 (2) 
تابستان گذشته رو چگونه توصیف میکنی برای فروم؟ بد نبود
برای خودت و سایت چطور؟ برا خودم هم بد نبود کلا عوض شدم طی این سه ماه- پیگیر سایت هم نبودم
در حال حاضر رو چطور میبنی کلا؟ سوالات منزجر کننده تا کی؟ S0 (50)  
ایده ای فکری حرکتی؟  بیخیال ناموسن  S0 (2) 
اون حرکتت در تابستون رو بخاطر داری؟!   (همون که پیام دادی و گفتی..... و بعدش در تاپیک هم اعلام کردی و...   ) پ ن پ ( تو تابستون حرکت زیاد زدم، نمیدونم دقیق منظورت کدومه)
دلخورم کردی با اون حرکت.  مهم نیس  S0 (2) 
لست ریزورت رو چطور میدیدی؟  عالی بود، ابهتی داشتم با اون اسم  S0 (2) 
گلدن ایگل رو چی؟  بد نبود
استیشن رو چطور؟ اسمت عوض کردی ولی همون ایسگاه هستی  S0 (2)
ادمین رو چی؟! هعی، اینم بدک نیست
دوران حضورت در تیم مدیریت رو چطور دیدی؟ میتونستم فیلم ببینم بجاش، یا بازی کنم، برم سر کار یا یه کار دیگه خلاصه.
قصد بازگشت؟ فک نکنم.
چرا؟ میتونم از وقتم بهتر استفاده کنم
ترین های مدیریت انجمن رو اگر بخوای از زمانی که بودی تا الان رو بگو! اسم یکی رو شاید نگم بنده خدا دلخور بشه S0 (2)
تیم فعلی رو چطور میبنی؟ بد نیس
طبیعتا پشت هر مدیریتی، همیشه انتقاد و موافق و مخالف هست. نظرت چیه در این باره؟من فقط یه انتقادی دارم، چرا تو بخش آزاد هم درباره گیم بحث میشه؟
اگر بخوای 3 ویژگی اخلاقیت رو بگی، چگونه توصیف میکنی؟  آدمی هستم خیلی خیلی باحال (این مشکل شماس اگه فک میکنین نیستم S0 (2) S0 (2) S0 (2) )
امیدوار به زندگی و آینده ات؟ پ ن پ
خیلی رک و صادقانه بخوام حرف بزنم حمزه، با شناختی که ازت دارم میدونم از اون دسته از افرادی هستی که استعداد و هوشت حرف نداره ولی از این نعمت بخوبی استفاده نکردی. پشیمونی؟! میدونم که آدم سخت و قانع و رکی و عاقلی هستی و از این ویژگی هات خوشم میاد    از کجا میدونی استفاده نکردم؟
چرا من و تو همیشه لبی خندان رو داریم در برابر اکثریت موضوعات؟! این کار رو چطور برداشت میکنی؟! باو تو کجا لبی خندان داری، تقی به توقی میخوره میپری وسط و بساط بن و اخطار پهن میکنی.  S0 (2)
از اونایی هستی که به خودشون سختی بدند؟ یا با 2روز دنیا و غیره میگذرونی؟!  هم برا رسیدن به هدفام به خودم سختی میدم، هم با 2 روز دنیا حال میکنم.
میدونم اعتقادات سفت وسختی داری، چه دلایل یا اتفاقاتی باعث شده که چنین افرادی(سخت اعتقاد  ) بوجود بیان؟ فک نکنم اگه بگم هم متوجه بشی.
راضی به یک آسمون آبی یا یک تکه نان؟! اصلا و ابدا
در بحث و اعتقادات، به چه اصول و صحبت هایی دقیقا پایبندی؟ انسانیت و آزادی
اجتماع فعلی رو چطور میبنی؟! پیس آو شت (ببخشید اگه زیادی رکم)
فرهنگ مجازی رو اگر بخوای در حوزه بازی ها توصیف کنی، چطور این کارو انجام میدی؟ به لطف بعضی سایت ها وضعیتش بد نیست. 
خوشبختی تو یه کوله جا میشه؟ تا حالا نچپوندمش تویِ کوله
سر شبی ببین منو به پرسیدن چه سوالاتی وادار کردی ها!  نپرس اگه ناراحتی  S0 (43)
اگر بخوای یادی از کلمات و افراد زیر یادی بکنی یا حرفی بزنی، از چه جملاتی براشون استفاده میکنی واقعا:

فید تو بلک / آهنگ خیلی خوبیه، مخصوصاً برا  اوقاتی که دپرسی.
مموری ریمینز / آی دون نو
سد بات ترو / اینم آهنگ خفنیه
هیت ترین / بازم آی دون نو وات آر یو مین.
آدام جنسن/  دیوس اکس بازی نکردم
آواتار خودت/ فوق العاده
آواتار من/ دیوس اکس بازی نکردم 
آواتار نامی  / نمیدونم کیه
یاهو  / خیلی وقته سر نزدم
اسکایپ  / در خدمتیم
تلگرام  / بازم بیا در خدمتیم
کرمان   / شهری بس مزخرف
بم/ اینم همینطور
اسکار 2016/ با این هاستی که برا مراسم گذاشتن فک نکنم چیز جالبی بشه
رونانت/ بدجور منتظر بلوریشم  S0 (29)
تام هاردی/ بازیگر دوست داشتنی ای هست
حدست برای جوایز اسکار((جمله شد تا کلمه  ))  / همه رو بگم؟ ریلی؟
رسول خرمندی/ نو کامنت
حمزه سروری   /  S0 (43)
ابراهیم لینکلن/ کجایی؟ 
هیومن(هومن خودمون)  / کجایی؟
نامی/ فایت کلاب رو دیدی نامی؟  S0 (2)
رسول76/ بیخیال
احسان 1377/ بیخیال
امیر پی‌سی/ بیخیال
استیشن/ بالاتر بادمجون واکس زدم؟
مجیدنصر/ بیخیال
مرتضی/ بیخیال
حاج امیر  /  S0 (43)
کاربران حرفه ای/  کاربرانی فوق العاده حرفه ای و خفن  S0 (2)
کاربران ماندگار/ رو چشم ما جا ندارین، تو قلب ما هم جا ندارین، توی حافظه ما جا دارین  S0 (2)
همکاران بازنشسته/ همین جواب سوال قبلی
زندگی/ میگذره
آینده/ نزدیک است
صداقت/ بیخیال
قاطعیت/ بیخیال
شرافت/ بیخیال
انجمن گیمفا/ از دست رفته  S0 (2)
سایت گیمفا/ سر نمیزنم
هژمونی  / چی چی؟
اونسز/ وات؟
متالیکا/ یَک گروه عالی
اسلیپ نات/ خوشم نمیاد
گرگ/
روباه/
شغال  /  
عقاب/ اینا همشون حیوونن فقط سعی کنیم نکشیمشون و حق زندگی کردن رو ازشون نگیریم، توی یه روز خاص هم جمع نشیم و حیوونای بدبخت رو سلاخی کنیم.  S0 (22)
و...................
بیشتر ا این یاری نمیکند انرژی چه خوب شد فهمیدی، به ولله شیره کمرم در اومد، یه ساعت از زندگیم هدر رفت  S0 (43)

بارسایی هستی و پس مسلما خوش شانسی و زیاد قیافه میگیری! چرا؟ آره قیافه میگیرم، چون تو یه سال 5 تا جام بردیم شما حلب هم نبردین. اصن تو برو با تیم بازنده و بدبخت و بد شانست سر کن  S0 (2)
بهترین و هیجان انگیز ترین لیگ فوتبال متعلق به کدوم کشوره؟ بنظر منم انگلیس S0 (2)  همنظریم
قهرمان امسال کوپا؟بارسا
لالیگا؟ S0 (44) بارسا
چمپیونز لیگ؟ S0 (36) بارسا
لیگ انگلیس؟ بارسا
تیم کشور مورد علاقه ات؟ بارسا (از آلمان و اسپانیا خوشم میاد ) S0 (2)
بجز بارسلونا، کدام تیم های باشگاهی رو قبول داری. میدونم مثل خودم میخوای بگی بایرن و آرسنال Ghelion بارسا  S0 (2) ( دورتموند و منچستر )
دوران کودکی یا نوجوانی؟  مسلماً نوجوانی
کدکی و کوچک بودن یا جوانی و بزرگ بودن؟ هنوز زیاد تو جوانی نگشتم ببینم چجوریه  
رتبه در کنکورت چند شد؟ کام آن
دعا میکنیم که شاتل بیاد سروقتت از بس دانلود میکنی باشه  S0 (2)  
آنچارتد و تامب رایدر رو یه مختصر چند خطی سوا کن تا دوستان بفهمند آنچارتد حرف اول میزنه . نسخه اول آنچارتد کمی از سری قدیمی توم رایدر الهام گرفت، ولی بعد از گذشت چند سال ریبوت سریِ توم رایدر حتا با کپی ای ناقص از آنچارتد نتوانست به جایگاه خود بازگردد (نقطه)

سونی و مایکروسافت رو در چند خطر جداکن تا همگی بفهمن سونی بهترینه  . اینکه نیازی به توضیح نداره،فقط یه نگاه به انحصاریاشون بنداز تمومه دیگه.
PC و کنسول رو جداکن تا همه بفهمن حیات بعد از PC حرامه  بیلاخ  S0 (2)
سبک تنفرآمیز اوپن ورلدر یا آرپی جی رو؟! اوپن ورلد سبک نیست S0 (2)  یه جو ویژگی هست که تقریبا بیشتر بازیای آر پی جی هم دارن. 
بیادماندنی ترین بازی‌ایی که انجام دادی؟ بایوشاک
احساسی ترین و خاطره انگیز ترین؟ برو سوالای نفرات قبلی
یه خاطره پاک و تمیز( ) از دوران گیمری؟ اولین ورود به شهر کلمبیا (بایوشاک: اینفینیت)
یه خاطره واقعی(  ) از دوران مدرسه؟ یه روز با بچه ها رفتیم سوسیس و چن تا نون خریدیم، ماهیتابه و قاشق و پیکنیک و  بقیه چیزا هم از سرایه دار گرفتیم، نشستیم سرخشون کردیم و خوردیم.  S0 (2)
سبک مورد علاقه در سینما؟ جنایی - علمی تخیلی - درام
بازیگران توانا و حرفه ای که مدنظرت هست رو نام ببر. دنیل دی لوئیس و بس. (این بشر بعد از بازی در فیلم لینکولن خشتک هر چی منقد بود رو دریده بود، تا جایی که واشنگتن پست بود فک کنم گفت شما برای دیدن لینکلن نیازی به ماشین زمان ندارید، اون همینجاست.  S0 (2) )
آموزنده ترین و بیادماندنی ترین فیلم و بازیی که بیادداری؟ فارست گامپ - بایوشاک هم کلا کلاس فلسفه اس. 
سبک و خواننده موردعلاقه؟ راک
گروه چطور؟ نیروانا، ردیو هد، کوئین، لد زپلین و...
سینمای این روزهای های ایران رو چطور میبنی؟ شاید تک و توکی توش فیلم خوب پیدا بشه.
جشنواره فجر؟ [ S0 (43) ]
بازیگران ایرانی مورد علاقه؟ [ S0 (43) ]
صنعت بازیسازی رو چطور؟ تا وقتی هیچ پشتیبانی نداشته باشه وضعش از این بهتر نمیشه.
.
.
.
بخش  صحبتی کوتاه در قالب پیشنهاد، دلنوشته، نصیحت، انتقاد:

برای اعضای تیم مدیریت/ یه پیشنهادی دارم تو خصوصی به خودت میگم  S0 (2)
برای اعضای سابق/ یه سر بزنین تا این ادمین ما هم بیاد سفره دلشو براتون پهن کنه و یه گپی با هم داشته باشین  S0 (2)
 برای تحریریه و خبرنگاری/ نظری ندارم
برای دوستانت در انجمن/ موهاتونو کوتاه کنین، آشغال نریزید، زیر ناخناتونم هم مواظب باشین آشغال نره  S0 (2)
برای جامعه گیمر/ با برنامه ریزی بازی کنین
برای افراد تازه ورود به انجمن/ ولکام
و بالاخره برای کاربرن فعلی / همون توضیه هایی که به دوستام تو انجمن کردم به شما هم میکنم  S0 (2)

خب به سر رسید این تراژدی انرژی‌بر صندلی داغ ولی همچنان صندلی داغ برای تو باز خواهد ماند  
شبت بخیر و عزتت زیاد   

میدونی الان جوابم بهت چیه؟ دو کلمه اس، خارجیا هم وقتی عصبانی میشن به طرفشون میگن... خودت بفهم چیه  S0 (43)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Dead ■ Man - Station - 02-18-2016

خب میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_39483.jpg?dateline=1454884545] Dead ■ Man
[تصویر:  buddy_offline.gif]
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  user.png]

نام: سیاوش فتح الهی
عنوان: کاربر سایت
شغل:
تاریخ تولد: مخفی (17 ساله)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Dead ■ Man - سجاد محمدی پور - 02-18-2016

سلام بر کاربر محترم، سیاوش خان...

قبل از اینکه سوالات رو شروع کنم یه نکته رو توجه کن رفیق. تا جایی که ممکنه سوالات رو با بله یا نه جواب نده...منظورم اینه که توضیح بده درباره‌ی همه چی. ضمنا هر سوالی رو دوس داشتی میتونی جواب ندی.

Y (1)131
خب میریم که صندلی رو داغ کنیم... 167

خوبی برادر؟ چرخش روزگار بکامه؟
از فصل امتحانات چه خبر؟
بخیر گذشت یا نه؟
از چه کتابی خوشت میاد؟ 136
چرا این آواتار؟ S0 (44)
نظرت درباره‌ی آواتار بنده چیه؟
بهترین انحصاری تاریخ تا کنون؟
از بازی The Last Of Us ایراد بگیر... S0 (2)
پر باگ ترین بازی تاریخ کدومه؟ New (6)2128
بهترین بازی 2015 از نظر خودت چیه؟
چه سبکی رو همیشه دنبال میکنی؟
فیلم میبینی؟ S0 (4)
اگه جوابت مثبته کدوم فیلم ها باعث شده اشک بریزی؟

با پنج کلمه‌ی پایین جمله بساز:(از این چرت تر نمیتونستم سوال بسازم) S0 (2) S0 (2) S0 (2)
ایکس باکس - کف‌گیر - آنچارتد - اینترنت پر سرعت - هیدئو کوجیما                   -----------------> جمله بسازی خودم نمره‌ی بیستو از معلمت میگیرم...

نظرت درباره‌ی کاربرای فعال چیه؟
باحال ترین عضو انجمن؟
زدحال ترین عضو انجمن؟
نظرت درباره‌ی کاربران حرفه ای ؟
بهترین اسپمر انجمن؟
مقاله مینویسی؟
مقالات دوستان رو دنبال میکنی؟
تصاویر زیر رو توصیف کن:

[تصویر:  fu3914.jpg]

[تصویر:  clash_of_clans_magic_official_su_1024x576.jpg]

بازی های ایرانی رو انجام میدی؟ S0 (43)
بهترین بازی ایرانی تا کنون... S0 (43)
بهترین روز زندگیت؟
بدترین روز زندگیت؟
موسیقی گوش میدی؟چه سبکی؟
بهترین خواننده‌ی درون‌مرزی...
بهترین خواننده‌ی برون‌مرزی...
اگه قرار باشه یه اسم برا این تاپیک بذاری، چی انتخاب میکنی؟
کنسول محبوب؟
شخصیت مورد علاقه تو گیم؟
شخصیت مورد علاقه بیرون از گیم؟

بازی ماریو رو تو یک یا دو خط نقد کن:

از زندگی مجازی چه خبر؟ 133
منتظر چه بازی ای هستی؟
فوتبالی هستی یا نه؟
بین دو رنگ سبز و زرد از کدوم رنگ خوشت میاد؟
اگه یه روز بفهمی از مسواکت استفاده کردن و بعد تو به اشتباه ازش استفاده کنی؟ چه ریختی میشی؟ (با شکلک نشون بده)

واکنش خودتو نسبت به سوالات زیر رو فقط با شکلک ها جواب بده: S0 (45)

Admin خان:
مجید نصر:
منتقدان:
کریستین رونالدو:
گوتی سال:
ای تری 2016:
من:
خودت:
سری بازی های اساسینز کرید:
سبک اوپن ورلد:
فارکرای:
اعضای تحریریه:
بازی های کم حجم:
صنعت گیم:
شب‌بیداری:
سطح سوالات:

خب هم اکنون وارد سطح بسیار دشوار میشوید. کمربند های ایمنی را ببندید. هنگام سقوط دو دَر در جلو، دو دَر در عقب، دو دَر در همه جا...خلاصه میتونی جواب ندی.

به مرگ فکر میکنی؟ S0 (38)
صنعت گیم کشورمون؟(واقعا جواب دادن به این خیلی سخته)
واکنشت به بهترین خبری ه تو عمرت شنیدی؟
از چه چیزی متنفری؟
بازی فکری انجام میدی؟
اگه آره نام ببر.
میدونی شخصیت آواتارت چجور آدمیه؟
بزرگترین آرزوی عمرت؟
زندگی نامه‌ی خودتو تو سه خط برامون بنویس:

اگه قرار باشه به گذشته برگردی چیکار میکنی؟
از گیمر بودن راضی هستی؟ Ghelion
اوضاع سایت گیمفارو چجوری ارزیابی میکنی؟
مجلات گیمفارو دنبال میکنی؟
مجله ویدئویی چطور؟
تا حالا شعر نوشتی؟
داستان چطور؟
تابستون سال گذشته چگونه گذشت؟
امسال چی میشه؟

در آخر هم...
نظرت رو درباره‌ی انجمن گیمفا بگو... 113

فکر کنم صندلی داغ شد برادر... 3

موفق باشی.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Dead ■ Man - Dead ■ Man - 02-18-2016

سلام بر کاربر محترم، سیاوش خان...
سلام

قبل از اینکه سوالات رو شروع کنم یه نکته رو توجه کن رفیق. تا جایی که ممکنه سوالات رو با بله یا نه جواب نده...منظورم اینه که توضیح بده درباره‌ی همه چی. ضمنا هر سوالی رو دوس داشتی میتونی جواب ندی.

Y (1)131 
خب میریم که صندلی رو داغ کنیم... 167 

خوبی برادر؟ چرخش روزگار بکامه؟بله یجوری میگزه دیگه
از فصل امتحانات چه خبر؟از گندم گندتر
بخیر گذشت یا نه؟نه
از چه کتابی خوشت میاد؟ 136من از تنها چیزی که بدم میاد کتابه
چرا این آواتار؟ S0 (44) چون از شاهین نجفی بدم نمیاد
نظرت درباره‌ی آواتار بنده چیه؟حیلی خیلی عالی
بهترین انحصاری تاریخ تا کنون؟Uncharted , God of War ,Crash bandicot
از بازی The Last Of Us ایراد بگیر... S0 (2) ایرادی برای گرفتن نداره که 
پر باگ ترین بازی تاریخ کدومه؟ New (6)2128 AC UNITY
بهترین بازی 2015 از نظر خودت چیه؟Gta V
چه سبکی رو همیشه دنبال میکنی؟Open world , shoter
فیلم میبینی؟ S0 (4) آره ولی الان دیگه زیاد نمیبینم
اگه جوابت مثبته کدوم فیلم ها باعث شده اشک بریزی؟هیچکدوم من بیشتر فیلمای اکشن میبینم

با پنج کلمه‌ی پایین جمله بساز:(از این چرت تر نمیتونستم سوال بسازم) S0 (2) S0 (2) S0 (2) 
ایکس باکس - کف‌گیر - آنچارتد - اینترنت پر سرعت - هیدئو کوجیما                   -----------------> جمله بسازی خودم نمره‌ی بیستو از معلمت میگیرم...
ایکس باکس هیدو کوجیما اینترنت پر سرعت کف گیر آنچارتد
نظرت درباره‌ی کاربرای فعال چیه؟یجوری زور زدن تا به کاربر فعال برسن
باحال ترین عضو انجمن؟والا همتون باحالید نظری ندارم
زدحال ترین عضو انجمن؟BIG KILLER با اون اسپماش  S0 (2) 
نظرت درباره‌ی کاربران حرفه ای ؟زحمت کشیدن تا به این تگ برسن
بهترین اسپمر انجمن؟کل انجمن میدونن   ISAPOR 123
مقاله مینویسی؟نه
مقالات دوستان رو دنبال میکنی؟آذه اگه حوصله داشته باشم همشو میخونم
تصاویر زیر رو توصیف کن:

یعنی اینکه درس بازی کردن مانع درس خوندن میشه  S0 (44) 
[تصویر:  fu3914.jpg]

چرتو پرت ترین بازی عمرم که میشناسم 
[تصویر:  clash_of_clans_magic_official_su_1024x576.jpg]

بازی های ایرانی رو انجام میدی؟ S0 (43) نه  S0 (43) 
بهترین بازی ایرانی تا کنون... S0 (43) کانتر ورژن 2013 S0 (43) 
بهترین روز زندگیت؟نداشتم
بدترین روز زندگیت؟نداشتم
موسیقی گوش میدی؟چه سبکی؟بله . hip hop
بهترین خواننده‌ی درون‌مرزی... صادق . حمید صفت
بهترین خواننده‌ی برون‌مرزی... eminem . sahin najafi
اگه قرار باشه یه اسم برا این تاپیک بذاری، چی انتخاب میکنی؟نیمدونم  109 
کنسول محبوب؟PC
شخصیت مورد علاقه تو گیم؟Lara . Jill . franklin
شخصیت مورد علاقه بیرون از گیم؟ S0 (44) 

بازی ماریو رو تو یک یا دو خط نقد کن:عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی   یه حط شد ؟؟  S0 (2) S0 (2) 

از زندگی مجازی چه خبر؟ 133 طبق رعال عادی 
منتظر چه بازی ای هستی؟divions - grand theft auto VI - left 4 dead 3
فوتبالی هستی یا نه؟نه
بین دو رنگ سبز و زرد از کدوم رنگ خوشت میاد؟سبز
اگه یه روز بفهمی از مسواکت استفاده کردن و بعد تو به اشتباه ازش استفاده کنی؟ چه ریختی میشی؟ (با شکلک نشون بده) 

واکنش خودتو نسبت به سوالات زیر رو فقط با شکلک ها جواب بده: S0 (45) 

Admin خان: S0 (62)
مجید نصر: S0 (29)
منتقدان: 113
کریستین رونالدو: S0 (43) 112 112 112 112 112 112 112 112 112 112 112 112 112
گوتی سال: S0 (29)
ای تری 2016: S0 (44)
من: S0 (62) S0 (29)
خودت: 112
سری بازی های اساسینز کرید: S0 (44)
سبک اوپن ورلد: S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62)
فارکرای: S0 (62)
اعضای تحریریه: 113
بازی های کم حجم: S0 (62)
صنعت گیم: S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
شب‌بیداری: S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62)  تا 6 صب
سطح سوالات: 167

خب هم اکنون وارد سطح بسیار دشوار میشوید. کمربند های ایمنی را ببندید. هنگام سقوط دو دَر در جلو، دو دَر در عقب، دو دَر در همه جا...خلاصه میتونی جواب ندی.

به مرگ فکر میکنی؟ S0 (38) آره  S0 (45)
صنعت گیم کشورمون؟(واقعا جواب دادن به این خیلی سخته) چه جوری توصیف کنم  S0 (44)  روز به روز داره بدتر میشه فقط واسه پول بازی میسازن تا پول خودشونو در بیارن نه رضایت مردم 
واکنشت به بهترین خبری ه تو عمرت شنیدی؟ Ghelion نمیدونم
از چه چیزی متنفری؟از بازی ایرانی
بازی فکری انجام میدی؟کم
اگه آره نام ببر. tiger
میدونی شخصیت آواتارت چجور آدمیه؟آره خیلی خیلی خوب
بزرگترین آرزوی عمرت؟اینکه زندگی خوب داشته باشمو با یه high end pc داشته باشم  Wall
زندگی نامه‌ی خودتو تو سه خط برامون بنویس:................................................................................................................
........................................................................................................
.................................... سه خط شد ؟؟؟  S0 (2)

اگه قرار باشه به گذشته برگردی چیکار میکنی؟میشینم کراش بازی میکنم  S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45)
از گیمر بودن راضی هستی؟ Ghelion خیلی خیلی زیاد  Ghelion Ghelion Ghelion
اوضاع سایت گیمفارو چجوری ارزیابی میکنی؟خوبه برای خبراش زیاد زحمت میکشن
مجلات گیمفارو دنبال میکنی؟نه
مجله ویدئویی چطور؟نه
تا حالا شعر نوشتی؟نه
داستان چطور؟نه
تابستون سال گذشته چگونه گذشت؟خیلی خوب
امسال چی میشه؟نمیدونم

در آخر هم...
نظرت رو درباره‌ی انجمن گیمفا بگو... 113 
خوبه 

فکر کنم صندلی داغ شد برادر... 3  تو بیش از حد داغش کردی 

موفق باشی.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Station - 03-12-2016

میریم سراغ متقاضی بعدی:

کاربر lord mahdi نفر بعدی ما بر روی صندلی داغ هستند.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Big Killer - 03-12-2016

نظرت درباره اساسین چیه S0 (44)
خیلی عالیه نه S0 (44)

خب در این شمی نیست S0 (44)

چون کلا عالیه همین 4تارو داشته باش تا با pc اومدم بپوکنمت S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - سجاد محمدی پور - 03-12-2016

ُسلام و درود بر مهدی عزیز...

قبل از اینکه بریم سراغ سوالات یه نکته رو توجه کن رفیق. سعی کن تا حد امکان از بله یا خیر برای جواب دادن استفاده نکنی. منظورم اینه که یکم توضیح بده.

خب... بریم که صندلی رو داغش کنیم. 167
Y (1)131
خوبید شما؟ اوضاع زندگی ردیفه؟
فیلم نگاه می‌کنی؟
سریال چطور؟
چه نوع فیلمی رو از همه بیشتر دوس داری؟
آخرین بازی ای که انجام دادی؟
بهترین بازی ای که انجام دادی؟
گوتی 2015 از نظر خودت؟
نظرت در مورد آواتار بنده؟
کنسول برتر؟ (عجب بحثی راه انداختم)
بهترین خبری که تو این ماه شنیدی چی بوده؟
طنز می‌نویسی؟
شعر چطور؟
اگه بخوای به انجمن گیمفا از 10 نمره بدی چند میدی؟چرا؟
باحال ترین عضو انجمن؟
جذاب ترین پستی که تو انجمن وجود داره کدومه؟
 The Last Of Us رو توی 3 خط نقد کن:

نظرت رو راجب به موضوعات زیر تو یک خط بگو:
قفل Denovo:
بازی The Divition:
مدیران انجمن:
دارک سولز3:
برترین انحصاری تاریخ:
سری God Of War:
دنیای مجازی:
کاربران فعال:
سایت گیمفا:
بزرگترین آرزوت:
PS4:
Xbox1:
PC:

موسیقی گوش میدی؟
اگه اره تو چه سبکی؟
از کدوم شخصیت بازی خیلی خوشت میاد؟
مقالات و اخبار گیمفارو بیشتر دنبال میکنی یا سایت های خارجی؟
چه بازی ای خیلی نا امیدت کرده؟
چه بازی اشکتو در آورده؟(از نظر عاطفی)
چه بازی اشکتو در آورده؟(از نظر سختی)
بازی های ایرانی رو میخری؟
اگه آره بنظرت کدومشون پیشرفت محسوب میشه؟
از چه بازی هایی متنفری؟
روزی چند ساعت تو انجمن میچرخی؟(من که روز تا شب)
ماریو بازی کردی؟
اولین بازی ای که انجام دادی چی بوده؟
تا حالا به فکرت زده بازی بسازی؟
فیلم چطور؟
کشور ایرانو تو زمینه ی گیم چجوری میبینی؟جای پیشرفت داره؟
نظرتو درباره‌ی اسپمر ها بگو:
خودت تا حالا اسپم دادی؟
به نظرت زندگیت انقدر فراز و نشیب داشته که ازش رمان بنویسی؟
دوران کودکی چجوری گذشت؟
تابستونا وضعیت انجمن چجوریه؟
بنظرت Quantum Break موفق میشه؟
نظرت در مورد آقای سم لیک چیه؟
بازی آنچارتد 4 رو چجوری ارزیابی میکنی؟
اگه بخوای به Quantum Break و آنچارتد نمره بدی چند میدی؟
از The Last Of Us ایراد بگیر :(اینو برای همه گفتم S0 (2) )
پر باگ ترین بازی تاریخ کدومه؟ [تصویر:  New%20%286%292128.gif]
بهترین روز زندگیت؟
بدترین روز زندگیت؟
بهترین خواننده‌ی درون‌مرزی...
بهترین خواننده‌ی برون‌مرزی...
از چه رنگی خوشت میاد؟
زندگی نامه‌ی خودتو تو سه خط برامون بنویس:

از گیمر بودن راضی هستی؟ [تصویر:  ghelion.gif]
تابستون سال گذشته چگونه گذشت؟
امسال چی میشه؟
برای عید امسال چه برنامه‌هایی داری؟

خب برادر احساس می‌کنم الان زغال شدی از بس صندلی داغ شد S0 (2)
موفق باشید...

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Mr. Lord - 03-12-2016

نظرت درباره اساسین چیه [تصویر:  s0%20(44).gif] یه بازی چرت و پرت و بدرد نخور نیست، بلکه بسیار عالی و جذابه S0 (2)
خیلی عالیه نه [تصویر:  s0%20(44).gif] دلفین ها پرواز میکنند S0 (2)

خب در این شمی نیست [تصویر:  s0%20(44).gif] حق با تویه ، الحق که "شمی" توش نیست S0 (2)

چون کلا عالیه همین 4تارو داشته باش تا با pc اومدم بپوکنمت [تصویر:  s0%20(2).gif] احشنت! S0 (44)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Yves Guillemot - 03-13-2016

درود ای لورد S0 (13)

میریم سراغ این کلمات نظرتو دربارشون بگو:

خودت:
من:
اساسین:
رزیدنت:
دیویژن:
فارکرای:
سجاد محمدی پور:
عیسی‌پور:
ادمین (استیشن):