Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - You Never Win - 03-13-2016

به به! مستر لورد هست! چه زیبا!!
20 سوال شیک!:
  1. بنده را که می شناسی؟
  2. نظرت در مورد من؟
  3. چرا این قدر عکسای عالی طراحی می کنی؟
  4. نظرت در مورد دیویژن؟
  5. نظرت در مورد متای دیویژن؟
  6. بهترین شکلک؟
  7. بهترین مدیر انجمن؟
  8. بهترین بازی یوبی؟
  9. بهترین نویسنده سایت؟
  10. نظرت در مورد مقاله های من؟
  11. بهترین شخصیت عمرت؟
  12. تاحالا انیمه دیدی؟
  13. بهترین انیمه عمرت؟
  14. نظرت در مورد سایکو پس؟ (ندیدم ایرادی نیست! از من که شنیدی!)
  15. بهترین شرکت بازی سازی؟
  16. نظرت در مورد قفل Denuvo DRM؟
  17. به نظرت 3DM گفت قفلو کرک کرده دروغ بوده یا راست؟
  18. بهترین دوستت تو انجمن؟
  19. بهترین بازی نقش آفرینی؟
  20. نظرت در مورد گوتی سال 2015؟
خسته هم نباشی! سوالات زیاد بود ببخشید!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Mr. Lord - 03-13-2016

ُسلام و درود بر مهدی عزیز... درود خدا بر تو باد سجاد خان S0 (24)

قبل از اینکه بریم سراغ سوالات یه نکته رو توجه کن رفیق. سعی کن تا حد امکان از بله یا خیر برای جواب دادن استفاده نکنی. منظورم اینه که یکم توضیح بده. [font=tahoma]مثل معلما سخت گیریا! تا توضیح ندی نمره نمیدن S0 (2) [/font]

خب... بریم که صندلی رو داغش کنیم. [تصویر:  167.gif] در مصرف گاز صرفه جویی فراموش نشود S0 (24)
[تصویر:  y%20(1)131.gif]
خوبید شما؟ اوضاع زندگی ردیفه؟ [font=tahoma]ردیف ردیفم S0 (43) زندگی هم که به ساز شوهر عمه گرامیش میچرخه S0 (2) [/font]
فیلم نگاه می‌کنی؟ وقت کنم چرا که نه! البته آدم منتقد پرستیم! یعنی فیلمای توی رنج نمرات بالا رو نگاه میکنم S0 (43)
سریال چطور؟[font=tahoma]سریال بیشتر میبینم ولی سریال درست حسابی مث Game of Thrones یا برکینگ بد یا better call saul [/font]
چه نوع فیلمی رو از همه بیشتر دوس داری؟ [font=tahoma]فیلمی که توش یه چارتا فش یاد بگیرم S0 (2) راستش فیلمای حماسی و طنز رو بیشتر میپسندم![/font]
آخرین بازی ای که انجام دادی؟ تامب رایدر، دوتا 2، کانتر
بهترین بازی ای که انجام دادی؟ بدون شک GTA: SA
گوتی 2015 از نظر خودت؟ Witcher 3 البته فالوت 4 و متال هم فوق العاده هستن
نظرت در مورد آواتار بنده؟ [font=tahoma]این الی با قیافه مظلومش همه رو خر میکنه ولی خوب تیکه میندازه لامصب! S0 (43) [/font]
کنسول برتر؟ (عجب بحثی راه انداختم) بدون شک کنسول ملی امپراطور S0 (2)  "PS4" S0 (86)
بهترین خبری که تو این ماه شنیدی چی بوده؟ مدرسه بخاطر انتخابات تعطیل شد S0 (2)
طنز می‌نویسی؟ من و طنز اصلا رابطه خوبی نداریم، بچه ها بهتر میدونن، مگه نه بچه ها؟ S0 (2)
شعر چطور؟ گاهی اگر خدا طلب کند میسراییم Ghelion
اگه بخوای به انجمن گیمفا از 10 نمره بدی چند میدی؟چرا؟ نمره 9 رو میدم اونم نه بخاطر انجمن بخاطر کم فعالیتی های کاربرا تو این چند وقت گذشته ! که حتی خودمم جزئی ازش بودم!
باحال ترین عضو انجمن؟ بدون شک مادر فقید اسپم جهان، شیخ الاسپم، ایزاپور کبیر S0 (93)  (البته اگه سوالت بهترین کاربر یا بهترین دوستان بود قطعا یه لیست خرید یا لیست نوار قلب تحویل میگرفتی!)
جذاب ترین پستی که تو انجمن وجود داره کدومه؟ من نقدای قدیم کسرای کاظمی (بدبو S0 (2) ) رو خیلی دوس داشتم! 
 The Last Of Us رو توی 3 خط نقد کن: بازی ای با پایان بی سر و ته، با باگ های فراوان، بسیار خسته کننده و چرت و پرت ، کارگردانی افتضاح، داستانی بدرد نخور و البته شخصیت های مزخرف S0 (2) (یعنی اینطور که من الان TLOU رو کوبیدم، نویسنده غاصب گیم اسپات نکوبیده بود S0 (2))
والا بازی نکردم که نقد کنم!! S0 (44)
نظرت رو راجب به موضوعات زیر تو یک خط بگو:
قفل Denovo: من قدیم با شوهر عمش در ارتباط بودم S0 (2)
بازی The Divition: بی نظیره ! قطعا تستش میکنم
مدیران انجمن:  خیلی آدمای بیخودی هستن! S0 (2)  مزاح نمودم S0 (2)  خدا وکیلی همه مدیرای با لیاقتین و با اکثرشون رفیقم، خیلی بچه ها گلی هستن 113
دارک سولز3: عامل و بانی فروش بیشتر دسته ها که سود کلانی را به جیب سونی و مایکروسافت وارد مینماید! S0 (43)
برترین انحصاری تاریخ: سری WARCRAFT و HALF LIFE 
سری God Of War: شخصیتش خیلی بی شخصیته D125
دنیای مجازی: اتاق آرامش
کاربران فعال: قدیم خودم جزئی ازشون بودم و اینکه باید در موردش بگم اوج ابهتت همون اوایله کم کم از چشت میافته ولی هر چی هست کاربرای فعال الان حداقل خیلی فعال تر از نسل من و بدبوی و لست آو نوب( S0 (2) ) هستن! 
سایت گیمفا: راستش راضی نیستم ازش بنا به دلایلی! S0 (86)
بزرگترین آرزوت: اسخدام شدن در یوبی سافت یا والو یا بلیزارد و البته معرفی شدن HALF LIFE 3 S0 (41)
PS4: قوطی S0 (2) بهترین کنسول نسل 7.5 S0 (44)
Xbox1: جعبه S0 (2) (البته این بچه مودب تریه)
PC: کینگ  2lxe53l121

موسیقی گوش میدی؟ بیکلام زیاد گوش میدم خیلی و البته کلاسیک و یکم هم پاپ
اگه اره تو چه سبکی؟ بالا اشاره نومودم S0 (2)
از کدوم شخصیت بازی خیلی خوشت میاد؟ CJ و الطائر و TREVOR
مقالات و اخبار گیمفارو بیشتر دنبال میکنی یا سایت های خارجی؟ سایت اونوری S0 (2)
چه بازی ای خیلی نا امیدت کرده؟ راستش واچ داگز نا امیدم کرد ولی بازم برام خیلی خیلی جذاب بود و سعی کردم به روی خودم نیارم
چه بازی اشکتو در آورده؟(از نظر عاطفی) راستش اشک که در نیمد S0 (2) ولی خب عاشق پایان GTA SA بودم
چه بازی اشکتو در آورده؟(از نظر سختی) تموم کردن اساسین 1 با 15 فریم S0 (2)
بازی های ایرانی رو میخری؟ بعضی اوقات آره!
اگه آره بنظرت کدومشون پیشرفت محسوب میشه؟[font=tahoma] 41148 و ارتش های فرازمینی و بزودی کایدان[/font]
از چه بازی هایی متنفری؟ بازی های انحصاری!! S0 (43)
روزی چند ساعت تو انجمن میچرخی؟(من که روز تا شب) من قدیم 24 ساعته بودم ولی کم کم کار زیاد شد و مجبور شدم روزی حدود سه ساعت بیام
ماریو بازی کردی؟ راستش نسخه های فرعیشو آره
اولین بازی ای که انجام دادی چی بوده؟ دقیقا نمیدونم IGI 1 بود یا درایور 1
تا حالا به فکرت زده بازی بسازی؟ دقیقا همین الان تو ذهنمه با آنریل یه غلطایی بکنم S0 (36)
فیلم چطور؟ ایده دارم ولی دوس دارم تو بازی انجامش بدم 
کشور ایرانو تو زمینه ی گیم چجوری میبینی؟جای پیشرفت داره؟ جای سختی میبینم برای گیم! با این وضع پیشرفت نمیبینم ولی نسل آینده که فرزندان ما خواهند بود قطعا اوضاع بهتره!
نظرتو درباره‌ی اسپمر ها بگو: بسیار آدم های خوب و عوضی ای هستند! S0 (2)
خودت تا حالا اسپم دادی؟ عجب سوال عجیب غریبی!! من افتخار اینو دارم که جز شاگرد های ارشد ایزای بزرگم 241
به نظرت زندگیت انقدر فراز و نشیب داشته که ازش رمان بنویسی؟ نه والا  S0 (43)
دوران کودکی چجوری گذشت؟ بسیار چرت و بی گیم! S0 (2)
تابستونا وضعیت انجمن چجوریه؟ خیلی بهتر از الانه
بنظرت Quantum Break موفق میشه؟ راستش یه حسی میگه نه اینو بعد از دیدن گیم پلی فصل اول بازی میگم!
نظرت در مورد آقای سم لیک چیه؟ خیلی قبولش دارم
بازی آنچارتد 4 رو چجوری ارزیابی میکنی؟ یک بازی پر باگ S0 (2)  راستش فک میکنم ارزش انقدر هایپو نداره هرچند در خوب بودنش شکی نیست!
اگه بخوای به Quantum Break و آنچارتد نمره بدی چند میدی؟ 85 به کوانتم و 0 به آنچارتد S0 (2)  به انچارتد 90 میدم
از The Last Of Us ایراد بگیر :(اینو برای همه گفتم [تصویر:  s0%20(2).gif] ) فک کنم اون بالا به اندازه کافی قانعت کرده باشم S0 (2)
پر باگ ترین بازی تاریخ کدومه؟ [تصویر:  New%20%286%292128.gif] سری باگچارتد! S0 (2)
بهترین روز زندگیت؟ وایسادن روی استیج E3 (نخندین آرزو بر جوانان عیب نیست S0 (2) )
بدترین روز زندگیت؟ اینکه سرانجام نتونم ایده هامو عملی کنم!
بهترین خواننده‌ی درون‌مرزی... رضا صادقی و مچن چاوشی  S0 (2)
بهترین خواننده‌ی برون‌مرزی... اَمینم S0 (2)  و خواهر کیتی پری
از چه رنگی خوشت میاد؟ سیاه و آبی روشن 
زندگی نامه‌ی خودتو تو سه خط برامون بنویس: بنده مهدی اسلام زاده- 16 ساله از رشت هستم! رشته ریاضی فیزیک،تکالیفم را انجام نداده و همیشه توبیخ میشوم! معلم نقاشی ام بسیار بی ریخت است و بسیار احساس ترس و وحشت میکنم! افتخارم این است که از سال 2013 لقب لورد (لرد) را بر خود نهاده و وارد عرصه بین المللی با این نام شوم! متولد بندرعباس! مرد روزهای سخت! پینگ و سرعت اینترنتمم عالیست! S0 (2) چشمتان در بیاید! (کاملا در هم و شلخته نوشتم! S0 (2)) بعدا توی صفحه زندگی نامه های کاربران انجمن قشنگ مینویسم S0 (44)
از گیمر بودن راضی هستی؟ [تصویر:  ghelion.gif] بسیار متفاوت و عالیست!
تابستون سال گذشته چگونه گذشت؟ شاهکاری بود در نوع خودش!
امسال چی میشه؟ افتضاح به تمام معنا! 
برای عید امسال چه برنامه‌هایی داری؟ چندتا مقاله به حجت مسرتی تحویل بدهم D125 تمام 15 بازی باقی مانده روی سیستم را بتمامم ! برکینگ بد و بقیه فیلما و سریال ها را ببینم و در پایان اولین تصاویر از پروژه مستر لورد را آماده کنم Ghelion

خب برادر احساس می‌کنم الان زغال شدی از بس صندلی داغ شد [تصویر:  s0%20(2).gif] بوی کله پاچه میاد! S0 (2)
موفق باشید... همچنین S0 (24)

درود ای لورد [تصویر:  s0%20(13).gif]  خدا خیرت بده دلاور اومدی از بس به سوالای این برادر سجاد پاسخ دادم آتش گرفتم Blink  به به آقای ایو گیلموت (خدا وکیلی نمیدونم چی نوشتم اما هر چی هست اشتباهه S0 (2) )

میریم سراغ این کلمات نظرتو دربارشون بگو:

خودت: بچه ی خیلی نازنین هستم! S0 (2)
من: مدیر بی کفایتی نیستی! بلکه با کفایتی هستی S0 (5)
اساسین: ژوووون S0 (29)
رزیدنت:  128
دیویژن: بازم ژووووون S0 (29)
فارکرای: یکمی ژوووون S0 (62)
سجاد محمدی پور: بچه فعالیه خدا خیرش بده 301
عیسی‌پور: زبان قاصر از بیان خصوصیات این بزرگوار است! دقیقا مثل بُعد چهارم S0 (22)
ادمین (استیشن): خیلی باکفایته، مطمئنا اگه نبود الان امثال ایزا جان حکومت انجمن رو بدست گرفته بود S0 (2)
مجیدنصر: باکفایت ترین جایگزین برادر ادمین هستن S0 (24)
حامد زاهدی: جوان پرشور و فعالیه! بخصوص اون اوایل دهه 90 که نویسنده بودن خیلی خیلی فعال بودن 113
نامی: پرمحتوای تر از گوگل! S0 (29)
امیر پی سی: جوانی 21-22 ساله که در قالب یک فرد دوم دبیرستانی قصد حیله و فریب این جماعت را دارد! (نقل قول از ادمین: بسیار مارمولک) S0 (2)
کوروش: خود اینجانب بهش لقبشو دادم! 105  مردمی بزرگ! یه رفیق بی نظیر! S0 (29)
رسول: به جرات میتوانم بگویم؛ شاید اولین یا دومین رفیق من در انجمن بود! خیلی گردن ما حق دارن این بزرگوار! S0 (29)
احسان: در واقع بهتره بگیم خون آشام لسف آو نوب خودمونه!  S0 (2)  خیلی کارش درسته! حرفاشو خیلی قبول دارم در مورد باگچارتد! S0 (2)
جی تی آی: اگه DLC جدیدی واسه GTA V با حضور CJ کبیر بده خیلی مَرده!
مافیا: میترسم یه چی بگم مسعود بیاد منو به گند بکشه! Barareالبته خدمت طراحای مجله هاش ارادت ویژه ای داریم!
واچ داگز 2: چقدر من منتظر این بشر هستم!
سونی: بچه خوبیه! S0 (2)
مایکرو: سرور هر چی لنگیه! S0 (29)
بد بوی: یه رفیق خیلی ماه! حیف شد که خیلی وقته فعالیتو گذاشته کنار
(اگه کسی از قلم افتاده دیگه ببخشید)
میریم سراغ سری سوالات بعدی: 
یوبی یا کونامی (بدون کوجیما) : یوبی دیگه! S0 (43)
فیفا یا پی اس: FIFA
گیمفا یا پردیس: راستش پردیس اولین سایتی بود که به عنوان مرکز گیم توش بودم! من از سال 87 اونجا هستم! متاسفانه بخاطر سیاستای غلطش خیلی اوضاش خراب شد! اما الان یه چند وقتیه خوب پیشرفت داره میکنه و خیلی از این بابت خوشحالم! فعلا انتخاب در این حالت برام سخته! احتمالا انتخابم گیمفایه
دویژن یا اساسین: اساسین قطعا!
PS یا Xbox: نسل 7: XBOX و نسل 7.5: PS S0 (2)
تام هاردی یا لئوناردو دی کاپریو: تام هادی S0 (2)
نیتن یا لارا: هر دوشون با کمالات هستن S0 (2)  اما خب ما به خاله جان ارادت بیشتری داریم S0 (2)
میکامی یا کوجیما: کوجی! گرچه میکامی رو هم خیلی دوس داریم

همینا رو جواب بده تا بعد [تصویر:  s0%20(97).gif] تا امیدی دیگر بدرود S0 (2)

به به! مستر لورد هست! چه زیبا!! به به برادر کاموئی S0 (2)  
20 سوال شیک!:
  1. بنده را که می شناسی؟ مگر میشود نشناسم  D125

2. نظرت در مورد من؟ خیلی بد نیستی بلکه فوق العاده هستی! S0 (2)  یعنی انیمه نبینی به یجایی میرسی S0 (2)

3. چرا این قدر عکسای عالی طراحی می کنی؟ چون خواست خداست S0 (2) نظر لطفته رفیقS0 (29)

4. نظرت در مورد دیویژن؟ شاهکاری که بزودی با نمره ی برادران گیم اسپات، تلگراف و سایر فامیلان نسبی و سببی ، به یک افتضاح بی حد و مرز تبدیل خواهد شد! 106

5. نظرت در مورد متای دیویژن؟ بزودی میاد زیر 90

6. بهترین شکلک؟ درگذشته  Eee  اما الان مدل هیتمنیش  S0 (2)

7. بهترین مدیر انجمن؟ خیلی سوال سختیه!  S0 (64)

8. بهترین بازی یوبی؟ اساسین 2

9. بهترین نویسنده سایت؟ به همشون ارادت خاصی داریم، آقای آقابابایی نقداشو دوس دارم S0 (24)  و البته جناب خزا بـــوق! S0 (2)

10. نظرت در مورد مقاله های من؟ مقاله هات خیلی خوب و کامله و میدونی رو چه موردی دست بزاری! 113

11. بهترین شخصیت عمرت؟ بهتر از CJ ندیدم!

12. تاحالا انیمه دیدی؟ نه والا! S0 (43)  راستی فوتبالیست ها هم انیمه محسوب میشه؟ S0 (43)

13. بهترین انیمه عمرت؟ نقاشی نقاشی شبکه پویا S0 (2)

14. نظرت در مورد سایکو پس؟ (ندیدم ایرادی نیست! از من که شنیدی!) یه مشت روانی ریختن به جون هم از معنیش اینطوری برداشت کردم S0 (43)

15. بهترین شرکت بازی سازی؟ بتسدا،بلیزار،والو همشون رو قبول دارم!

16. نظرت در مورد قفل Denuvo DRM؟ ظلم هیچوقت باقی نمیمونه!

17. به نظرت 3DM گفت قفلو کرک کرده دروغ بوده یا راست؟ خالی بند هم خالی بندای قدیم!

18. بهترین دوستت تو انجمن؟ خیلی ها هستن! محسن و ممد هاردلاین، ددسگ و شکرانه و رسول و بدبو و ایزا کبیر و مبین بیگ کیلر و امیرممد"نوب" و خزایی و و و امیر PC و امیرممد و پراحکت امیرو و لایتینگ هیرو و .... خیلی زیاده کاش حوصله داشتم همشونو مینوشتم! از جمله خودت!

19. بهترین بازی نقش آفرینی؟ اسکایریم

20. نظرت در مورد گوتی سال 2015؟ کاملا حقش بود!
خسته هم نباشی! سوالات زیاد بود ببخشید! نه رفیق این چه حرفیه! خیلی زحمت کشیدی! S0 (24)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Free man - 03-13-2016

خوب لرد عزیز S0 (2) S0 (44)

سلام

چطوری پسرم؟!
درد و بلای هانی بریزه تو سرت... ( به فضولا ربطی نداره کی به کی هست  S0 (2) S0 (44) ) و مهدی جواب سر بسته بده!!
دیشب چقدر حرف مفت میزدن تو این گروهه! حاج آغا امیر م... که ترکاند S0 (2)
نظرت در مورد من؟
در مورد اخبار / نقد هام / پیشنمایش هام / سینما+ / و... نظرت چیه؟!
پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله S0 (29)
چلسی S0 (29)
آ.ث.میلان S0 (29)
رئال S0 (29)

قبول داری پرویز مظلومی ( سرمربی استقلال ) همش ادعا خالیه و چیز خاصی بلد نیست. ولی برادر برانکو... S0 (2) S0 (44) S0 (29)
چرا من نقش آفرینی دوس ندارم ؟!
به نظرت آره یا نه؟ ( سوالش مهم نی فقط بگو آره یا نه )
فیلم اتاق ( Rome ) ببین حتمی! دیدی؟! بروکلینم خوبه!
توی این چند روز آخر سال که بازار شلوغه میری خیابان گردی؟ S0 (2)
تو خیابان گردی چی کار می کنی؟   Ghelion S0 (44)
ترقه مرقه میخری؟! ( فقط یا پیازی یا اکلیل،  به قول با کلاسا نارنجک دستی! )
جمله آخر بگو تا من برم! S0 (2)

فعلا S0 (24) 167

خوب لرد عزیز [تصویر:  s0%20(2).gif] [تصویر:  s0%20(44).gif]  خدا به داد برسه S0 (2)

سلام  سلام (زهرمار) S0 (2) 

چطوری پسرم؟! بسیار خوب نیستم بلکه وضعیت بسیار دردناکو دارم تحمل میکنم S0 (84)
درد و بلای هانی بریزه تو سرت... ( به فضولا ربطی نداره کی به کی هست  [تصویر:  s0%20(2).gif] [تصویر:  s0%20(44).gif] ) و مهدی جواب سر بسته بده!! ای خبرمرگش بیاد تو بیوه بشی S0 (2)
دیشب چقدر حرف مفت میزدن تو این گروهه! حاج آغا امیر م... که ترکاند [تصویر:  s0%20(2).gif] بهتر است از کلمه نوب برای این بشر استفاده شود S0 (24)
نظرت در مورد من؟ خیلی بیشعور،بیتربیت، عوضی و پست هستی S0 (2)
در مورد اخبار / نقد هام / پیشنمایش هام / سینما+ / و... نظرت چیه؟! بسیار چرت و مزخرف است S0 (2)
پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله [تصویر:  s0%20(29).gif] دلفین ها از آنچه که شما فکر میکنید بهتر پرواز میکنند S0 (24)
چلسی [تصویر:  s0%20(29).gif]  ته جدول تو را میخواند S0 (2)
آ.ث.میلان [تصویر:  s0%20(29).gif] تیم رویا های من در زمان کاکا و مالدینی و اینزاگیو و گتوزو و ... S0 (29)
رئال [تصویر:  s0%20(29).gif] معلومه آدم با کمالات وفهمیده ای هستی S0 (29)

قبول داری پرویز مظلومی ( سرمربی استقلال ) همش ادعا خالیه و چیز خاصی بلد نیست. ولی برادر برانکو... [تصویر:  s0%20(2).gif] [تصویر:  s0%20(44).gif] [تصویر:  s0%20(29).gif]  منم اگه کلاه گیس بزارم مخم پوچ میشه S0 (2)
چرا من نقش آفرینی دوس ندارم ؟! چون ریشه هایی از نوبیت در تویه S0 (2)
به نظرت آره یا نه؟ ( سوالش مهم نی فقط بگو آره یا نه ) نه S0 (43)
فیلم اتاق ( Rome ) ببین حتمی! دیدی؟! بروکلینم خوبه! حتما فیلم "Room"  S0 (43)  میبینم
توی این چند روز آخر سال که بازار شلوغه میری خیابان گردی؟ [تصویر:  s0%20(2).gif] رابطه من و بازار مثل رابطه کی_روش و مایلی کهن هستش S0 (43)
تو خیابان گردی چی کار می کنی؟   [تصویر:  ghelion.gif] [تصویر:  s0%20(44).gif] سعی میکنم ایده جدیدی تو مغزم بسازم
ترقه مرقه میخری؟! ( فقط یا پیازی یا اکلیل،  به قول با کلاسا نارنجک دستی! ) سعی میکنم چارشنبه سوری رو با دوتا 2 جشن بگیرم
جمله آخر بگو تا من برم! [تصویر:  s0%20(2).gif] انقدر مزاحم نوامیس مردم نشو S0 (43) S0 (2)

فعلا [تصویر:  s0%20(24).gif] [تصویر:  167.gif] بزن به چاک S0 (88)
دوستان برای شادی روحمم صلوات محمدی ختم کنند   S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Geniuss - 03-13-2016

درود و رحمت پرودگار به لرد مهدی عزیز S0 (29)
آقا بدون هیچ مقدمه میرم سراغ سوالات، خوبه؟ S0 (44)
چرا تصمیم گرفتی اسمت رو لرد بذاری؟ خودت رو بالاتر از بقیه میبینی؟ S0 (92)
فرق مهدی توی دنیای واقعی و مجازی چقدره؟
اولین مقالت رو کی و کجا و با چه موضوعی نوشتی؟ آیا هنوز هم بهش سر میزنی بری ببینی؟
مهدی، تو با اینکه از خیلی وقت پیش انجمن بودی ولی یه دفه اوج گرفتی (مصاحبه1 | Cj) و یه دفه دوباره بیخیال شدی! دلیلش چیه؟
صادقانه بگو متای آنچارتد رو چند پیش بینی میکنی؟ S0 (2)
روزی چقد بازی میکنی؟ یکم مراقب چشات باش! S0 (43)
بعد از بازی کردن، تفریح اصلیت چیه؟
برای عید برنامه ای داری؟ یا مثه من قراره بگیری بخوابی؟ S0 (45)
خب حالا نظرت رو راجب اینا بگو 
ماکروسافت
سونی
نینتندو
استاد بزرگ هردوی ما یعنی ایزاکبیر 301
ممد هاردلاین ( Eee )
شعار مرگ بر آنچارتد
ممدبتل Ghelion
 خزایی
پروجکت امیر 
هیتر بزرگ، احسان S0 (2)
ددسک و سیاهچاله هاش:||
شکرانه
مسعود
مرد ۲۰ ساله S0 (43)
من بدبخت
گرگ سپید
بیگ اسپم
خود اسپم :|
نوابیون اعظم S0 (36)
لایتنینگ هیرو
انیمه بین های انجمن یعنی YNW
و Lamar
ماهان
امیر محمد
کوروش مردمی
سرهنگ علیفر
بدبوی
ادمین
بحث فلسفی که دیشب تو گروه رخ داد S0 (43)
کرک نشدن بازی ها برای PC  84117
راکت لیگ
فانتوم پین
سری آنچارتد D125
تلو S0 (31)
حالا بریم سراغ سوالاتی که جواب دادنشون یخورده مشکله!
چرا عطش شیخ برای اسپم دادن کمتر از قبل شده؟
مصاحبه ۷ و قسمت های بعدی منتشر میشه؟
اسم سه حیوان رو نام ببر که بتونن صحبت کنن؟(پ.ن: این سوال و‌ از مسعود کش رفتم:D)
چرا من همیشه بی بازیم؟  S0 (43)
چرا ممد جدیدا کم پیدا شده؟ بخاطر همون دلیلی که منم فکر میکنم؟ S0 (2)
کنسول که بگیری اولین بازیت چیه؟!
یکی از دوستانی که نمیشناسیش یه بار گفت : لرد مهدی با تاخیر زدن مصاحبه هاش یه تنه روی ناتی داگ و آنچارتد رو کم کرده!
نظرت راجب جمله ای که گفته چیه؟ آیا جوابی براش داری؟ S0 (36) S0 (88)
خب دیگه تموم شد خدافظ S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - AMIR_PC - 03-13-2016

lمیبینم لودر خان اومده

خوبی؟ خوشی ؟ سلامتی؟
چه خبر مصاحبها؟
چرا دیگه ادامش نمیدی؟
تیم مدیریت فروم رو چطور ببینی در حال حاضر؟
نظرت راجب فروم گیمفا کلا چیه؟
در حال حاضر ایده ای واسه مصاحبه ی جدید داری؟
اسپم::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
من
مجید
رسول
احسان
ادمین (امیر)
چرا انویدیا همش برتره S0 (2)
کرایسیس رو شرح بده

فعلا بسه، چیزی به ذهنم نمیاد، تلگرام هم نیای بگی چرا سوالا کم بود S0 (43)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Big Killer - 03-13-2016

سلام بر لرد اعظم S0 (2)

خوبی S0 (2)

خوبن S0 (2)

خوبند S0 (2)

خوب خواهند بود S0 (2)

خوب می شوند S0 (2)

S0 (2)

چرا اسمتو گذاشتی لرد S0 (44) 

فعال یا معمولی S0 (2) 

مصاحبه 7 چی شد S0 (2) 

نظرت درمورد گروه اعظم نوابیون Ghelion 

نظرت درباره ی مادر اسپم جهان شیخ الاسپم استاد امیر عیسی پور چیست S0 (2) 

نظر شما درباره ی اساسین چیست S0 (2) 

حالا نظرتو درباره ی چیز های زیر بنال S0 (2) 

مچن S0 (2) 

من S0 (2) 

کلاغ سفید S0 (2) 

خزایی کبیر S0 (2) 

معین S0 (2) 

ممد ایزی S0 (2) 

ممد بتلو S0 (2) 

پراجکت امیر S0 (2) 

امیر ممد نووووووووووووووووووووووووب S0 (2) 

معین S0 (2) 

من S0 (2) 

لرد مهدی S0 (2) 
من S0 (2) S0 (2) 

بازم من S0 (2) 

اساسین S0 (2)

گوتی 2017 S0 (2)

گوتی 2016 S0 (2)

بهترین انحصاری S0 (2)

افتضاح ترین انحصاری S0 (2)

بعدا با موج 3 میام S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2)

درود و رحمت پرودگار به لرد مهدی عزیز [تصویر:  s0%20(29).gif]  بار اللها مرا در این سفر خطیر و پر پیچ خم یاری فرما Eee  درود بر اولین دوست تاریخ 111
آقا بدون هیچ مقدمه میرم سراغ سوالات، خوبه؟ [تصویر:  s0%20(44).gif] نه Eee
چرا تصمیم گرفتی اسمت رو لرد بذاری؟ خودت رو بالاتر از بقیه میبینی؟ [تصویر:  s0%20(92).gif] نه، این لقب یکی از استادانم بود! آنرا شکیل و منطقی دیده و بر خود نهادم S0 (43)
فرق مهدی توی دنیای واقعی و مجازی چقدره؟ به معنای واقعی کلمه باید گفت مهدی در دنیا واقعی همانند دنیا مجازی با حال است Eee
اولین مقالت رو کی و کجا و با چه موضوعی نوشتی؟ آیا هنوز هم بهش سر میزنی بری ببینی؟ اولین مقالم تاریخچه فارکرای بود منتهی الان سایتو بستیم تمام خاطراتم با خاک یکسان شد 241 البته الان که آنرا میخواندم بسیار چرت و نوبانه بود! S0 (2)
مهدی، تو با اینکه از خیلی وقت پیش انجمن بودی ولی یه دفه اوج گرفتی (مصاحبه1 | Cj) و یه دفه دوباره بیخیال شدی! دلیلش چیه؟ راستش ایده مصاحبه همون طور که قدیم گفتم وسط قنوت نماز آمد به ذهنم و موقع خواب تکمیل شد! Eee اما نمیدونستم کجا منتشرش کنم! و بعد با خود گفتم چه جایی بهتر از اینجا! راستش رو بخوام بگم قبل از انتشار مصاحبه، تمام ترس من این بود که استیشن بیاد توشو و من رو بن کنه! اما یهو دیدم لایک کرد پستامو عین خر شوق کرده بودم! S0 (2)  و دقیقا مصاحبه 2 رو در کمتر از یک هفته منتشر کردم! که خیلی خیلی استقبال بیشتر شد! به هر حال الان حس میکنم، مثل اون موقع ایده هام خوشگل نیست که بخوام مصاحبه هارو زود زود منتشر کنم!
صادقانه بگو متای آنچارتد رو چند پیش بینی میکنی؟ [تصویر:  s0%20(2).gif]  بین خودمان بماند؛ 94 تا 96 S0 (2)
روزی چقد بازی میکنی؟ یکم مراقب چشات باش! [تصویر:  s0%20(43).gif] من اصلا بازی نمیکنم! S0 (43) فقط الکی کلکسیونی از بازی ها ریخته تو سیستمم  S0 (43)  چشمم هنوز خوب نشده! فکر کنم باس برم عمل کنم! S0 (43)
بعد از بازی کردن، تفریح اصلیت چیه؟ موسیقی!
برای عید برنامه ای داری؟ یا مثه من قراره بگیری بخوابی؟ [تصویر:  s0%20(45).gif] برنامه هست! زیاد هم هست! اما حوصله کجا؟ S0 (2)
خب حالا نظرت رو راجب اینا بگو 
ماکروسافت یجورایی حس میکنم بعد از رفتن بیل گیتس نابود شد!
سونی از خیلی از فن هاش حالم بهم میخوره!! S0 (2)
نینتندو در واقع نزد ما ایرانی ها خر هم محسوب نمیشه S0 (2)
استاد بزرگ هردوی ما یعنی ایزاکبیر [تصویر:  301.gif] خدا زندگی اش را جاودانه نماید! و یاورانش را افزون گرداند!
ممد هاردلاین ( [تصویر:  eee.gif] ) چیزی نمیتوان گفت به جز اینکه خدا منو ببخشه فقط S0 (45)
شعار مرگ بر آنچارتد شعار ملت ماست! S0 (37)
ممدبتل [تصویر:  ghelion.gif]  بَتِلو بزرگ! یعنی وقتی میره توی یه گروه اسپم میده اوج لذت من از این بشره! 113
 خزایی ادعای ملکیت بر منو داره S0 (43)
پروجکت امیر رفیق صمیمی ا.م نوب S0 (2)
هیتر بزرگ، احسان [تصویر:  s0%20(2).gif] ومپایری برای ا.م نوب S0 (2)
ددسک و سیاهچاله هاش:|| همانطور که گفتم سرانجام در همین سیاهچاله ها ندای حق را لبیک میگوید! S0 (43)
شکرانه عمو نازنین! لردانه! 113
مسعود "متای مافیا "0" هم بشود آنرا تهیه خواهم کرد" S0 (43)
مرد ۲۰ ساله [تصویر:  s0%20(43).gif] البته برخی ها نیز ادعا 21 ساله بودن آنرا نیز دارند! S0 (43)  همشهری گل منه! خیلی آدم بیخودی نیست بلکه فوق العاده باحال و مارمولکه! S0 (2)
من بدبخت همانطور که گفتی تنها یک بدبختی! S0 (2)  بزرگترین آرزوم اینه که یه روز لینک واقعی "7" رو تو PVــت ارسال کنم S0 (2)  بهترین رفیق من S0 (29)
گرگ سپید ** من (ستاره هاشو قطعا خودت بهتر از من میدونی) S0 (2)
بیگ اسپم شاگرد ارشد شیخ و جانشینش! شیخ اعلام کرد در هنگام بازنشتگیش انتخابات برای جایگزینم بزارین! رای ما بیگ کیلر 111
خود اسپم :| تفریحی مهیج در جهت آزار مردم!!
نوابیون اعظم [تصویر:  s0%20(36).gif] بزودی به فنا خواهیم رفت با بازنشستگی شیخ الاسپم[تصویر:  s0%20(36).gif]
لایتنینگ هیرو من صداشو خیلی دوس دارم! قراره بزودی هم برنامه های مشترک داشته باشیم![تصویر:  s0%20(36).gif]
انیمه بین های انجمن یعنی YNW وقتشون رو پای سوباسا و رفیقاش هدر دادن 109
و Lamar لامصب یدونه بتلفید 3 واسه ما آپلود نکرد! S0 (2) بچه باحالیه 113
ماهان آقا دیکی S0 (2) ( البته دیکتاتور ) و همچنین سمیرا S0 (45)
امیر محمد S0 (45) S0 (45) نوب آینده داریه!
کوروش مردمی حالا که مدیر شده سر به سرش گذاشتن بیشتر حال میده S0 (2) فقط پیش بینیم اینه که همین مردمی آخرش منو بن میکنه S0 (2)
سرهنگ علیفر آخ گفتی علیفر باورت نمیشه! دیشب خواب دیدم مرده! S0 (63)
بدبوی بدبوی همیشه بوی بد میده S0 (2)
ادمین نمونه بارز معاون مدرسه ی ما توی فضای مجازی و انجمن S0 (2) به جرئت میشه گفت خستگی ناپذیره جلوی این همه کاربر شرور S0 (2) 113
بحث فلسفی که دیشب تو گروه رخ داد [تصویر:  s0%20(43).gif] نوب خودش هم میدونست که خزا و محمد معین سرانجامش شکستش میدن!
کرک نشدن بازی ها برای PC  [تصویر:  84117.gif] چشتون در بیاد اشتراکی میگیریم D125
راکت لیگ گرچه عالیه اما راستش گند قضیه رو در آوردن 113
فانتوم پین کارگردانیش عالی بود!
سری آنچارتد [تصویر:  d125.gif] ما خدمت دوست داران باگچارتد ارادت ویژه ای داریم!
تلو [تصویر:  s0%20(31).gif] تلو به بندری میشه خیکی و چاق Eee
حالا بریم سراغ سوالاتی که جواب دادنشون یخورده مشکله!
چرا عطش شیخ برای اسپم دادن کمتر از قبل شده؟ شیخ عاشق و دلباخته یار شده S0 (2) S0 (43)
مصاحبه ۷ و قسمت های بعدی منتشر میشه؟ "لاشی واقع المطلق بل کل الممکن!" S0 (24)
اسم سه حیوان رو نام ببر که بتونن صحبت کنن؟(پ.ن: این سوال و‌ از مسعود کش رفتم:D) خود مسعود ( Eee ) ، ا.م نوب ( S0 (31) ) و ممد S0 (45) و VASS!
چرا من همیشه بی بازیم؟  [تصویر:  s0%20(43).gif] یادته یه سوال در مورد کرک PC کردی؟ S0 (2)  برو تا تهشو بخون
چرا ممد جدیدا کم پیدا شده؟ بخاطر همون دلیلی که منم فکر میکنم؟ [تصویر:  s0%20(2).gif] دارم دقیقا به همون چیزی فکر میکنم که تو فکر میکنی Eee
کنسول که بگیری اولین بازیت چیه؟! راستش  S0 (2)  TLOU
یکی از دوستانی که نمیشناسیش یه بار گفت : لرد مهدی با تاخیر زدن مصاحبه هاش یه تنه روی ناتی داگ و آنچارتد رو کم کرده! من اگه بتونم کل ناتی باگ و باگچارتد رو از ریشه  میکَنم! S0 (2) 
نظرت راجب جمله ای که گفته چیه؟ آیا جوابی براش داری؟ [تصویر:  s0%20(36).gif] [تصویر:  s0%20(88).gif] بره بمیره Eee
خب دیگه تموم شد خدافظ [تصویر:  s0%20(2).gif] انتظار سوالای غیر عقلانی تری داشتما S0 (2)  میبینمت!

دوستان تو کل این "7" تا Easter Egg وجود داره! جونتون در بیاد پیدا کنیدش S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر lord mahdi - Mr. Lord - 03-14-2016

lمیبینم لودر خان اومده سلام مرد 20 تا 21 ساله S0 (2)

خوبی؟ خوشی ؟ سلامتی؟ خوبم؟ خوشم؟ سلامتم؟ نه بابا S0 (43)
چه خبر مصاحبها؟ چرا همه منو مصاحبه میبینن Neutral
چرا دیگه ادامش نمیدی؟ ایده بیاد حتما! دوست ندارم مثلا چند قسمت قبلی خراب کنه! S0 (24)
تیم مدیریت فروم رو چطور ببینی در حال حاضر؟ من که مشکلی توش نمیبینم!    تو کی هستی که مشکل ببینی مارمولکS0 (2) راستش مشکلی نمیبینم فقط همون بحث فعال تر شدن خود ما کاربرا، همین فقط!
نظرت راجب فروم گیمفا کلا چیه؟ نیاز به برنامه سرگرم کننده تری برای کاربرا داره!
در حال حاضر ایده ای واسه مصاحبه ی جدید داری؟ با کمک دوستا و همچنین خودت! چرا که نه؟!
اسپم::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ژوووووون
من شناسنامت رو بده بیاد S0 (2)  اولین رفیقای منی S0 (29)
مجید بشری فعال و دوست داشتنی S0 (29)
رسول این بشر عشقه! S0 (29)
احسان خونخوار لست آو نوب  S0 (43) "و از ته دل فن سونیه"Eee
ادمین (امیر) مدیری لایق! 113
چرا انویدیا همش برتره [تصویر:  s0%20(2).gif] چون که انویدیا ، انویدیاست! S0 (37)
کرایسیس رو شرح بده
کنسول سونی توانایی اجرا آنرا ندارد S0 (2)
از باگچارتد بهتر است! S0 (2)
ناتی باگ توانایی ساخت چنین بازی ای را ندارد S0 (2)
فعلا بسه، چیزی به ذهنم نمیاد، تلگرام هم نیای بگی چرا سوالا کم بود [تصویر:  s0%20(43).gif] الان ریپورتت کردم Eee