Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Devil Prince - Devil Prince - 03-17-2016

(03-17-2016, 07:53 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: سلام و درود خداوندگار بر تو ای حرفه‌ای S0 (2)  سلام سجاد جان. حرفه ای رو خوب اومدی! S0 (2)

خوبی خوشی سلامتی؟  عالیم ...
بهترین دورانت تو انجمن کی بود؟ همین حالا!
فیلم می‌بینی؟ آره و از هر نوعی
بهترین فیلم 2015 چی بود از نظر خودت؟ من همه ی فیلم خوبا رو ندیدم پس نمی تونم جواب درستی بدم ولی از Spotlight و Revenant و Mad Max خیلی خوشم اومد؛ مخصوصا اولی.
گوتی 2015 از نظر خودت؟ TW 3
بهترین روز زندگیت کی بوده؟ هنوز نداشتم (فعلا روزی که با معلم شیمی ام دعوا کردم و جلو همه ضایعش کردم! S0 (2)   )
بدترین روز زندگیت کی بوده؟ خدا رو شکر اونم هنوز نداشتم.
طبق رسم همیشگی: The Last Of Us رو تو سه خط نقد کن: بازی فوق العاده غنی از هر نظر. داستانی که به شدت شخصیت محوره. روابط بین شخصیت ها عالیه! گیم پلی بسیار جذاب و رئاله و گرافیکم که دیگه نیازی به تعریف من نداره! بسه دیگه!
نظرت راجب به مقالات بنده:(فرصت رو غنیمت شمردم S0 (2) ) خیلی خوبن. یکم باید رو محتواشون بیشتر کار کنی.
طنز می‌نویسی؟ نه! 
موسیقی گوش می‌دی؟ خیلی
اگه آره توی چه سبکی؟ هر چی قشنگ باشه
بهترین خواننده‌ی درون مرزی؟ محمد علی زادی - احسان خواجه امیری - شجریان
بهترین خواننده‌ی برون مرزی‌؟ فرقی نمی کنه واسم ولی وان دیرکشن خیلی خوبه. تیلور هم که عالی از هر نظر.
نظرت رو راجب به موضوعات زیر تو یک خط بگو:
قفل Denovo: بالاتر گفتم.
بازی The Divition: یوبی سافت بعد مدت ها یه بازی خوب داد. اگه هر ماه آپدیت و مراحل جدید اضافه کنه، عالی میشه. نبض بازی های آنلاین همین ساپورت شدنه!
مدیران انجمن: خیلی خوب و فعالن! همشون یدونن! خسته نباشید!
دارک سولز3: یک اثر هنری! 
برترین انحصاری تاریخ: آنچارتد و خدا بخواد Star Citizen واسه PC S0 (37)
سری God Of War: سر تا سر هیجان، خشونت و البته انتقام! هک اند اسلش عالی. اوج جوگیری یه فن بوی سونی رو تو این بازی میشه دید. دیدم که میگم. یارو سر پا و در 10 سانتی TV کمبو میزد. با داد و فریاد. فشاری که تحمل می کرد، غیر قابل وصف بود!
دنیای مجازی: دنیایی نا محدود و خطرناک... (یه زمانی بهترین دوستم تو انجمن پر.دیس که فکر می کردم پسره، دختر از آب در اومد! )
بزرگترین آرزوت: موفق بودن تو زندگی؛ سلامتی؛ PC های اند! با یه مانیتور عالی!
PS4: کنسولی تمام عیار با انحصاری های جذاب و رنگارنگ.
Xbox1: کنسول خوبیه. این کنسول ممکنه الان ضعیف به نظر بیاد ولی مطمئن باشید آخر های نسل همه رو شکه خواهر کرد. انحصاری هاش واقعا خوب بودن تا الان.
PC: همیشه حاظر در صحنه! ابدی! Limitless ... Ghelion
گیمفا: بهترین سایت گیم ایران. سایتی که در صنعت گیم ایران انقالابی به پا کرد.
کاربرای فعال: فعالیتشون یکم پایینه.
اسپمر های عزیز: والا چی بگم. خوش باشید!
خودم: خیلی پسر خوب و افتاده...
خودت: همینو بگم که کل انجمن زیر دست منه! من مبدا همه چیز تو انجمنم!   S0 (2)       All In One! بسه یا بازم بگم... حالا راستش: لجباز، یه دنده. نترس (کی به معلم میگه: آقا شما نمی فهمی؟!). به یه چیز بچسبم، ول نمی کنم. تا آخرش میرم. عاشق بحث و مشاجره از نوع رو کم کنی.
سال 1395: عید که ساعت 8 صبحه. سیزده بدرم که جمعه و شروع مدارس شنبه (!) ... سال نود و پنج نیومده داره میگه :"اعصاب ندارم. جمع کنید!"

از کدوم شخصیت بازی خیلی خوشت میاد؟ پرنس، دانته، ترور، بوکر و ...
مقالات و اخبار گیمفارو بیشتر دنبال میکنی یا سایت های خارجی؟ مقالات رو بیشتر خارجی. اخبارم بعضی وقتا گیم فا و بعضی وقتا سایت های دیگه.
چه بازی ای خیلی نا امیدت کرده؟ هیچ بازی منو به اندازه ی Assassin's Creed III داغون نکرد. اصلا در حد انتظارم نبود. شوق و اشتیاق منو کشت!

چه بازی اشکتو در آورده؟(از نظر عاطفی) مس افکت. انقدر که بدبخت بودن، اشکم در اومد.
چه بازی اشکتو در آورده؟(از نظر سختی) هیچی! ولی AC Unity به خاطر باگهاش اشکمو در آورد. آخر مرحله یه دفعه می رفت تو زمین! Wall
بازی های ایرانی رو میخری؟ تنها بازی ایرانی که خریدم گرشاسب بود... شاید فرازمینی رو هم بخرم.
اگه آره بنظرت کدومشون پیشرفت محسوب میشه؟ فرازمینی و شبگرد
از چه بازی هایی متنفری؟ مافیا، بازی های ترسناک (بعضی هاشون) و بازی های استراتژیک!
روزی چند ساعت تو انجمن میچرخی؟ تو روز هایی که مدرسه دارم هیچی. روزای تعطیل 4 ساعتی هستم.
ماریو بازی کردی؟ آره. قدیما با اسم قارچ خور بازی می کردم.
اولین بازی ای که انجام دادی چی بوده؟ Prince of Persia 1
تا حالا به فکرت زده بازی بسازی؟ تا دلت بخواد! یه مدت جوگیر شده بودم، می خواستم یه بازی از روی فیلم دزدان دریایی کارائیب بسازم؛ ده برابر بهتر از بلک فلگ. واقعا اون موقع چم بود؟
خب برادر این سوالها به ذهنم رسید... با فاز دوم سوال ها باز خواهم گشت :S0 (2)   باز خواهی گشت! اشکالی ندارد! S0 (2)

(03-17-2016, 09:31 PM)The Wise Geralt نوشته است: سلام  [تصویر:  s0%20(2).gif]  سلام. به چی می خندی کلک؟ S0 (2)
خوبی؟ خدا رو شکر عالی (آقایون خانوما چشم نزنیدا! یه بار عکس گرفتم از اینترنتم گزاشتم انجمن؛ فرداش سرعت اینترنتم از دایل آپ هم بدتر شد! فردا ناقص نشم خوبه!)
چه خبرا؟ خبر سلامتی.
دماغت چاقه؟ تو از کجا فهمیدی؟ ضایعست؟ قراره عمل کنم. حل میشه![تصویر:  s0%20%282%29.gif]
[تصویر:  s0%20(2).gif] 

میریم سر سوالات :خنده‌شیطانی: آخ چه حالی میده. مخصوصا آخر بحثا که یکی رو ضایع کردی!
نظرتون درباره تگی که در حال حاضر دارین؟ کمه! ببن باید تگ سنبل انجمن یا Gamefa's Nothing Without You رو بدن! S0 (2) ... راضیم. زیاد هم هست.
آرزوی داشتن چه مقام (پستی) رو دارین؟ مقامی که پول خوبی توش باشه!
نظرتون درباره اوضاع انجمن چیه؟ واقعا عالیه! یک ماه رویایی واسه من. تعداد مقالات انجمن به شدت بالا رفته و پشرفت ها هم در هر نقد قابل مشاهدست. تیم مدیریتی هم که عالیه. فعال، دوست داشتنی و کاربلد. تبریک به امیرخان واسه این تیم مجرد؛ ببخشید مجرب!
درباره کاربران انجمن چطور؟ بهترین کاربر ها بین کل انجمن های ایران. شاید چندین تا نوب و یک گروه نوابیون (جمع کنید این مسخره بازی رو بابا S0 (2) ) داشته باشیم، ولی یه ویژگی خیلی منحصر به فردی هم داریم. صمیمیت خیلی زیاد!
فعالیت افراد انجمن چطوره؟ خوبه. مخصوصا این چند وقته بچه ها تو مقاله نویسی غوغا کردند. خسته نباشید و ادامه بدید!
آیا از اون راضی هستید؟ بابا این اون کیه؟! مخاطب خاص دارم و خودم نمی دونم؟ اگه منظور اینه که نه راضی نیستم. هیچ معلوم نیست کدوم قبرستونیه!
نظرت درباره گروه‌ها و افراد پایین:
خبرنگاران: کارشون خیلی سخته. خسته نباشن.
تحریریه: این با بالایی فرق داره؟ حالا اینا هم خسته نباشن. کار اینا هم خیلی سخته. سوتی بدن تو سایت، دوستان ول نمی کنن.
بازنشته‌ها: دست بوسیم. خیلی زحمت کشیدن واسه انجمن ... ما زحمات شما رو فراموش نمی کنیم!
ماندگار‌ها: خیلی خوبن فقط یکی دو تا (همون یکی!) تفاله بینشون هست، کل این گروه رو خراب کرده! S0 (2) 
مدیران: گفتم بالا ...
بن شدگان [تصویر:  s0%20(2).gif] ...  چی بگم؟! آها  S0 (62)  
تحریریه تکفارس [تصویر:  s0%20(43).gif]: همون S0 (43)  حق مطلب رو ادا می کنه. تک فارس خودش فروم نداره؟! الان دقیقا وظیفه ی این دوستان چیه؟ واسه تفریح میان اگه که یه تگ کاربر ساده هم واسشون بسه. این تگ رو می تونستید واسه من (همون موارد بالایی) استفاده کنید! S0 (2)
Spartacus(مدیر کل سابق) : اوه اوه ... حرفی ندارم ... خیلی زحمت کش بودن ... و احتمالا از مخافان Citizen Kane... معلومه تو عرصه ی سینما خیلی حرفه این. فیلم واسه پنجاه سال پیشه!
خودت: بالاتر تو سوالای اسپارتا جان گفتم!
مدیر کل: مرد تمام نشدنی انجمن گیمفا. همیشه آنلاین؛ آواتار عوض کن قهار. محدیتی هم نداره. از لئوناردو بگیر تا دانته و کریس رونالدو ... دست به بن و اخطارش هم خیلی خوبه! اصلا صاحب سبکه تو این عمر! S0 (2)
مجید نصر: گل پسر. مرد اخلاق انجمن! متخصص در حل انواع مشکلات مربوط به گیم و اینترنت. همه چی دون انجمن! بسه؟
آرین: کدومشون؟ آرین مدیر سابق؟ زیاد آشنایی ندارم ولی وقتی هم تگی منه، یعنی بچه ی حرفه ای و خوبیه.
احسان: تو مغز این بشر چه ی گذره؟ همه جیک و پوک سخت افزار رو میدونه. فکر کنم شبا خواب تایتان زد می بینه! واقعا کارش احسنت داره. یکی از متخصصین سخت افزار سایت. اولین فدایی بانو لارا...
قاسمیان مقدم: این بشر هم چیز عجیبی بود. فعال ترین خبر نگاری بود که من در این چند سال اخیر (از زمان آقای نوروزی) دیده بودم. شب و صبح نداشت. خبر رو در کسری از ثانیه میزاشت.
خنجری: ایشون رو زیاد یادم نمیاد، ولی اسمشون آشناست.
آرش سعادتمند: عید پارسال با همین آقای قاسمی مقدم سایت رو چرخوندند ... خسته نباشید واقعا...
سعید آقابابایی: نقد نویس حرفه ای. تاج سر ما. 
اسپم: واسه تنوع بد نیست. S0 (2)

فیلم مورد علاقه؟ زیادن ولی رستگاری شاوشنگ فوق العاده بود. این فیلم منو خیلی عوض کرد. اصلا دیدگاهمو نسبت به زندگی عوض کرد. دوست داشتم بیوفتم زندان؛ بعد فرار کنم و طعم آزادی رو بچشم. واقعا منو تحت تاثیر قرار داد؛ البته فردا صبحش دوباره به حالت Default ام برگشتم!
سریال مورد علاقه؟ TWD - یه زمانی فرار از زندان هم خیلی دوست داشتم.
انیمیشن مورد علاقه؟ زیادن ولی Toy Story بهترینش بود. شاید بگم یک و دو اش رو 50 بار دیدم، دروغ نگفتم. انقدر باورش داشتم که از اتاقم می رفتم بیرون، یه دفعه می پریدم تو تا ببینم که اسباب بازی هام زندن؛ این کارساز نمی شد، شکنجشون می کردم که اعتراف کنن. جواب نمی داد. نمی دونم چرا؟! S0 (2)
بهترین بازی عمرت؟ PoP، DMC، GTA، Witcher 3، Skyrim، بایوشاک انفینیت و ...
تیم ملی و باشگاهی مورد علاقه؟ ملی فقط آلمان و فرانسه. باشگاهی رئال، دورتمند، تاتنهام و آرسنال
بازیکن مورد علاقه؟ فعلا کریس رونالدو. اگه بره مارکو رویس ...
چرا نقد نوشتنو دوست داری؟ خیلی لذت بخشه. من از بچگی همین طوری بودم. همه چیز رو دوست داشتم بررسی کنم. وارد گیم که شدم دیگه قشنگ این وری منحرف شدم ... فیلم هم واسه خودم زیاد تحلیل می کنم ولی به پایه بعضی بچه ها نمی رسم. منتقد همزمانم تو فیلم. داریم تو خانواده فیلم ایرانی می بینیم، من یک سره ایراد می گیرم. نصف ایرادام هم با بی محتوا شروع میشه ... واسه همینه منو تو جمع واسه فیلم دیدن راه نمیدن.
از کی شروع کردی؟ نوشتن رو از موقعی که عضو شدم. این یادگیری نقد، کسب تجربه و مطالعه رو خیلی وقته. خونمون پر مجله ی بازی رایانه بود!
خسته نباشی [تصویر:  s0%20(74).gif] شما هم همین طور گرالت دانا (حالا چرا دانا؟! این همه خصوصیات خفن تر)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Devil Prince - Geralt-Of-Rivia - 03-17-2016

سلام بر محمد امین جان گل
خوبی؟؟
چطوری ؟
سلامتی؟؟
دماغت چاقه؟؟
نظرت در مورد من؟؟
صادق؟؟
خودت؟؟
شیخ الاسپم؟؟
مذهبی هستی؟؟
گوتی امسال؟
گوتی سال بعد؟؟
نظرت در مورد استریت فایتر بازی کردن صادق؟؟
قبل از دوستیمون تا چه حد منو میشناختی؟؟
اون موقع نظرت در مورد من چی بود؟؟
بعد دوستیمون تغییر کرد نظرت؟؟
پرنس اف پرشیا؟؟
اساسینز کرید؟؟
رزیدنت اویل؟؟
یه داستان ترسناک تعریف کن؟؟
خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Devil Prince - Mr.ISO - 03-18-2016

سلام بردوسته جوانه خودم S0 (2) 
چخبر؟ خوبی؟ خوشی؟
چخبر از زن و بچه؟ S0 (2) 
چه غذایی دوس داری؟
چه روزیو بیشتر از همه دوس داری؟
چه عددی عدده شانسته؟
چه عددی عدد نحسه به نظرت؟
به دعانویسی اعتقاد داری؟
حالا یکم سوالارو شخصی ترش کنیم اگه دوس داشتی جواب نده: (غیر الزامی S0 (2)  )
به بهشت و جهنم اعتقاد داری؟
به خدا و شیطان چی؟
به خالکوبی علاقه ای داری؟
اگه بهت یه ای کی 47 بدن کیا رو توی زندگیت حذف میکنی؟
به عشق اعتقاد داری؟
عیدت پیشاپیش مبارک عزیز S0 (29)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Devil Prince - Devil Prince - 03-18-2016

(03-17-2016, 11:21 PM)Amir_Detroit نوشته است: سلام بر محمد امین جان گل سلام مشدی!
خوبی؟؟ انقدر گفتم عالی، الان احساس می کنم یکم حالم بده!
چطوری ؟ الان دیگه باهام حس ندارن
سلامتی؟؟ الان رسید به دستام.
دماغت چاقه؟؟ اِ . تو هم فهمیدی؟ انقدر ضایعست؟
نظرت در مورد من؟؟ بچه خوبی هستی. ساده، آروم و گویا خجالتی. مشدی هم که شدی. 
صادق؟؟ چی بگم. این بشر هم غلام SFV ـه. هرجا بتونه تبلیغشو می کنه. خود خفن پندار. توهمی همراه با ریشه هایی از نوبیت (دست کسی که این واژه ی نوب رو وارد ایران کرد رو باید بودسید)! خپل و نماد Fitness و Body Building! چهار چشم. عشق ترول و کوبندن و ... S0 (2) ... گله! حرفه ای، با منطق و صادق و رک!
خودت؟؟ گفتم تو سوالات قبلی.
شیخ الاسپم؟؟ این بچه اصلاح شده. ولش کنید! از خیلی ها واسه انجمن مفید تره!
مذهبی هستی؟؟ تقریبا! هر جا صرف کنه! S0 (2)
گوتی امسال؟ آنچارتد 4
گوتی سال بعد؟؟ نمیدانم... مگه اصلا معلومه چه بازی هایی قراره 2017 بیاد؟
نظرت در مورد استریت فایتر بازی کردن صادق؟؟ دهن ما رو .... کرده. آی می زنمت و لهت می کنم و ... . یکی بیاد اینو دو راند بزنه، ولمون کنه! ولی جدا از شوخی، مجید می گفت خوب بلده.
قبل از دوستیمون تا چه حد منو میشناختی؟؟ خیلی کم.
اون موقع نظرت در مورد من چی بود؟؟ نظر خاصی نداشتم!
بعد دوستیمون تغییر کرد نظرت؟؟ نه! الانم نظری ندارم! S0 (2)
پرنس اف پرشیا؟؟ فوق العاده! عنوانی که یوبی سافت رو مشهور کرد. بدون تعصب میگم، یوبی سافت مدیون این بازیه.
اساسینز کرید؟؟ انقلابی که خاکستر شد!
رزیدنت اویل؟؟ در گند زدن هتریک کرد!
یه داستان ترسناک تعریف کن؟؟ چیز خاصی یادم نمیاد!
خداحافظ   بُدورود!

(03-18-2016, 12:05 AM)Hunterson نوشته است: سلام بردوسته جوانه خودم S0 (2)  سلام بر پسر شکارچی (!) خودم!
چخبر؟ خوبی؟ خوشی؟ الان سو شمام هم داره کم میشه!
چخبر از زن و بچه؟ S0 (2)  اقایون خبریه؟ هر کی میرسه، میپرسه! من خودم تو خونه اضافم بابا!
چه غذایی دوس داری؟ هر چی جز این غذا هایی که با یونجه تهیه میشن مثل قرمه سبزی و کوکو سبزی و ... اینا رو خیلی دوست دارم: عدس پلو با کشمش (بی کشمش هرگز!)، زشک پلو و ...
چه روزیو بیشتر از همه دوس داری؟ جمعه و پنجشنبه و روز های تعطیل!
چه عددی عدده شانسته؟ والا هر چی به من میرسه عدد نحس میشه. تو دفتر نمره شماره ی 1 میشم، معلم از اول پرسشو شروع می کنه. شماره آخر میشم از آخر شروع میکنه. شماره ی وسط میشم میگه رندوم انتخاب می کنم باز من میشم. خلاصه عددی رو دوست ندارم. تو فوتبال ولی 24 رو خیلی دوست دارم!
چه عددی عدد نحسه به نظرت؟ گفتم بالا!
به دعانویسی اعتقاد داری؟ خیر ولی لامصب چه جوابی میده! دیدم یارو با دعا یه نفر رو پودر کرد!
حالا یکم سوالارو شخصی ترش کنیم اگه دوس داشتی جواب نده: (غیر الزامی S0 (2)  )
به بهشت و جهنم اعتقاد داری؟ کاملا!
به خدا و شیطان چی؟ کاملا! 
به خالکوبی علاقه ای داری؟ خیلی ولی حیف که اسلام دست و پام رو بسته! مثل این احمقا که پر می کنن نه. یه چیز کوچیک در حد یک نوشته (نون فقط بربری!) روی مچ.  معمولا همیشه رو مچ دستم یه نوشته ای هست!
اگه بهت یه ای کی 47 بدن کیا رو توی زندگیت حذف میکنی؟ معلم زیست (هر جلسه داریم با هم بحث می کنیم)، معلم شیمی (خیلی بدرد نخوره. هیچی بلد نیست. بهش میگیم آقای پارادوکس. همش چرت و پرت میگه. مثال: من: آقای معلم سوالای آزمون چطور بود؟ معلم: سخت بود. سخت بود ولی آسون بود! Blink ) مدیر مدرسه (این یکی مشکلی نداره. همین طوری. از قیافش خوشم نمیاد!)، طراح سوالات ریاضی رشته ی تجربی نودو چهار؛ اون یارو ژاپنیه تو سونی. مرتیکه با اون لهجش میاد انگلیسی حرف میزنه، هیچکس چیزی نمیفهمه بعد با خنده میره پایین ... یدونه هم میزنم زیر پای مدیرعامل راک استار که فقط بترسه، انقدر به PC بازا ظلم نکنه.
به عشق اعتقاد داری؟ خیلی زیاد. یه بار 10 ثانیه عاشق یکی شدم! الان 10 ساله که دارم به اون 10 ثانیه فکر می کنم! S0 (2)  (دیالوگ یکی از فیلم های مشهور با تغییر در اعداد!) معلومه که دارم. عشق ما به گیم چیه پس؟!  S0 (2)  جدی تر عشق مادر به فرزند.
عیدت پیشاپیش مبارک عزیز :S0 (29)   ممنون داداش. عید تو هم مبارک! صد سال به این سالها! نورزتان پیروز هر روزتان نوروز (به سبک فامیل دور!) ...

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Devil Prince - Destiny - 03-18-2016

سلام

عیدت پیشاپیش مبارک

زندگی چرخاش چطوری میچرخه؟؟

اهل کجایی؟؟

آیا راضی هستی که امسال سال میمون هست؟؟؟

نظرت در مورد مقالات بنده به خصوص جدیده؟؟؟

به نظرت سال 95 چطوره؟؟

از کی توی زندگی خیلی بدت میاد؟؟؟

کیو دوست داری توی میدان شهر دار بزنی؟؟؟

آیا عنوان L.A.Noire رو دوست داری؟؟؟

رنگ موردعلاقه ات؟؟؟

رنگ موی مورد علاقه ات؟؟؟

به فست فود اعتقاد داری؟؟؟

Ubi یا شرکت راسپینا؟؟؟

خب دیگه بسه خستت نیمیکنم

بازم عیدت مبارک

موفق باشی

بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر حرفه ای Devil Prince - Devil Prince - 03-18-2016

(03-18-2016, 01:05 AM)Erik-1999 نوشته است: سلام  درود!

عیدت پیشاپیش مبارک عید تو هم پیشاپیش مبارک!

زندگی چرخاش چطوری میچرخه؟؟ سه تاش که پنچره! داریم با همون یه دونه میریم تا ببینیم کجا می رسیم!

اهل کجایی؟؟ گیلان؛ شهر تالش! (صداقت فوران می کنه!)

آیا راضی هستی که امسال سال میمون هست؟؟؟ خود سال که قشنگ میومونه! عید ساعت 8 صبح. 13 جمعه و 14 شنبه!

نظرت در مورد مقالات بنده به خصوص جدیده؟؟؟ یه نگاه اجمالی انداختم، سری دومش نسبت به سری اول از نظر ظاهری بهتر شده بود. در روز های آتی مطالعه می کنم و میگم نظرمو!

به نظرت سال 95 چطوره؟؟ گفتم بالا. همون میمون خیلی برازندست!

از کی توی زندگی خیلی بدت میاد؟؟؟ نصف معلمام.

کیو دوست داری توی میدان شهر دار بزنی؟؟؟ از بعضی ها هست که خیلی بدم میاد ولی اعدام خدایی هیچکی. انقدر ها هم هیولا نیستم! همین که به خاک سیاه بشنن، راضیم! S0 (2)

آیا عنوان L.A.Noire رو دوست داری؟؟؟ خود بازی رو شدیدا. بازه ی زمانی و اتمسفرشو اصلا! اولین دستیار شخصیت اصلی هم خیلی جالب بود. یه جای بازی میگه: Please Let Me Shoot Him! با یه لحن خیلی خنده دار!

رنگ موردعلاقه ات؟؟؟  همینه که باهاش سوالا رو رنگ زدم ...

رنگ موی مورد علاقه ات؟؟؟ سیاه - سفید هم خیلی جذابه! موهای آواتارم رو نگاه کن.

به فست فود اعتقاد داری؟؟؟ اعتقاد دارم؟ موجود فضایی نیست که اعتقاد داشته باشم یا نداشته باشم. منظورت اینه دوست دارم؟ آره. خیلی. مخصوصا هات داگ!

Ubi یا شرکت راسپینا؟؟؟ سوال درستی نیست. یکی تو امکانات غرقه و همش گند میزنه (تازگی یکم به خودش اومده) اون یکی داره با چنگ و دندون بازی می سازه و به نسبت امکانات عالی عمل می کنه. اصلا دوست ندارم جواب این سوالو بدم.

خب دیگه بسه خستت نیمیکنم  نه بابا چی خستگی. هر کی خربزه بخوره باید پای لرزش بشینه!

بازم عیدت مبارک منم باز تبریک میگم. خوش بگذره!

موفق باشی همچنین

بدرود  بُدورود!

RE: صندلی داغ با حضور مدیرانجمن Devil Prince - levi ackerman - 03-18-2016

سلام 
فک نمیکنم منو بشناسی
میرم سراغ سوالا
بازی مورد علاقت
غذای مورد علاقت
سنت (اگه شخصی نیس)
به نظره تو انجمن بهتره یا سایت
بهترین مدیر انجمن کی هست؟
کی میتونه بهترین مدیر باشه؟
و سوال اخر
.
.
.
ارزش زندگیت بیشتره یا گروه نوابیون(من که میگم نوابیون)

RE: صندلی داغ با حضور مدیرانجمن Devil Prince - Devil Prince - 03-18-2016

(03-18-2016, 01:35 AM)mahan-shadow نوشته است: سلام  علیک سلام
فک نمیکنم منو بشناسی نه. نمی شناسم ولی گویا رئیس بخش امنیتی گروه نوابیون تشریف دارید!
میرم سراغ سوالا بریم

بازی مورد علاقت بالا جواب دادم
غذای مورد علاقت  اینم بالا جواب دادم
سنت (اگه شخصی نیس)   بخش مشخصاتم ذکر کردم. 17 ساله
به نظره تو انجمن بهتره یا سایت  انجمن!
بهترین مدیر انجمن کی هست؟ خودم! S0 (2)
کی میتونه بهترین مدیر باشه؟  تا وقتی من هستم، هیچکی! S0 (2)
و سوال اخر
.
.
.
ارزش زندگیت بیشتره یا گروه نوابیون(من که میگم نوابیون)   S0 S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور مدیرانجمن Devil Prince - سجاد محمدی پور - 03-18-2016

سلام و درود دوباره‌ی خداوندگار بر تو ای مدیر S0 (2)

خب فاز دوم سوالات رو شروع می‌کنیم. رک و پوس‌کنده بگم که آخرش قراره جزغاله بشی... (دیشب هم ازت پرسیدم این جزغاله رو درست نوشتم یا نه ولی جواب ندادی...)

نقد کردن مقالات رو از کی شروع کردی؟
اولین مقاله‌ای که داخل انجمن نوشتی چی بوده؟
سطح نگارشش چجوری بود؟
از کی متوجه شدی خوب می‌نویسی؟(امیدوارم نگی "یه روز بعد از ظهر")
بهترین دوستت در انجمن؟
نظرت نسبت به مدیر کل محترم:
مقالات طنز رو هم نقد می‌کنی؟
تا حالا شاگرد داشتی برای پرورش نویسنده؟
حالا که مدیر شدی چه برنامه‌هایی برای انجمن تو ذهنت هست؟
اگه قوانین انجمن نبود چه تاپیک هایی ایجاد می‌کردی؟
جک می‌گی؟
اگه آره یکی که خیلی خنده‌داره رو بگو تا شاد شیم:
از رشته‌ی تحصیلیت خوشت میاد؟
نظرت راجب به کنکور چیه؟
بدترین کتاب بین درس هات چیه؟ (نگو زبان فارسی که می‌دونم قورتش دادی)
باحال ترین عضو انجمن کیه؟
چه زمانی یه مقاله رو نقد می‌کنی؟ وقتی که کیفیتش خوبه یا وقتی که احساس کنی نویسنده برای نقدش وقت زیادی گذاشته؟
تاحالا شده مقالات خودت رو هم نقد کنی؟
چجوری کاربر حرفه‌ای شده بودی؟ (البته الان مدیری)
چجوری شد که وارد انجمن گیمفا شدی؟
اصلا چجوری با گیمفا آشنا شدی؟
بنظرت به هم بخندیم یا با هم بخندیم؟
سورپرایزی برای انجمن دارید برای ایام عید؟
بیشتر انیمیشن نگاه می‌کنی یا انیمه؟
فیلم هم نقد کردی؟ (از این همه سوال سه چهارمش درباره‌ی نقد بود)
بنظرت Prince Of Persia بر می‌گرده؟
نظرت راجب به بازی Clash Of Clans :( یا همون پشمک آف کلنز)
پر باگ ترین بازی تاریخ:
دوران کودکی چطور گذشت؟
نظرت راجب به این شکلک: ( S0 (2) )
به کتاب‌خونی علاقه دارید؟
شعر می‌نویسید؟
خنده‌دار ترین شخصیت بازی های ویدئویی:
خشن ترینش:
خفن ترینش:
غم‌انگیز ترین عنوانی که انجام دادی تا حالا چی بوده؟
بدترین پایانی که تو بازی ها بوده رو بگو:
شخصیت محبوب: (غلط نکنم اینو قبلا پرسیدم)
بازی‌های فکری انجام میدی؟
بزرگترین چالشی که تاحالا توش بودی؟
حالا که تو پایان سال 94 هستیم، بنظرت سال 94 چگونه گذشت؟
اگه جای کوجیما بودی چیکار می‌کردی؟
پروژه‌ی بعدی برای نقد کردن رو بگو:
با کلمات زیر جمله بساز:
درخت - انجمن - نقد نویسی - ادمین - اسپم - اینترنت پر سرعت  ---------------------------> (اگه جمله بسازی خودم نمره‌ی بیستو از معلمات می‌گیرم)

جزغاله رو درست نوشتم یا نه؟
به عنوان آخرین سوال: سوالاتم رو نقد کن:

خب خسته نباشی محمد امین خان. غلط نکنم الان زغال شدی...
موفق باشید...

RE: صندلی داغ با حضور مدیرانجمن Devil Prince - Devil Prince - 03-18-2016

(03-18-2016, 01:35 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: سلام و درود دوباره‌ی خداوندگار بر تو ای مدیر S0 (2)  سلام سجاد جان . خنده شیطانی میکنی؟

خب فاز دوم سوالات رو شروع می‌کنیم. رک و پوس‌کنده بگم که آخرش قراره جزغاله بشی... (دیشب هم ازت پرسیدم این جزغاله رو درست نوشتم یا نه ولی جواب ندادی...)  آره از خنده ی بالات معلومه.

نقد کردن مقالات رو از کی شروع کردی؟ از موقعی که عضو انجمن شدم. البته آموزش دیدن و کسب تجربه رو از اول راهنمایی (الان سوم دبیرستانم!).
اولین مقاله‌ای که داخل انجمن نوشتی چی بوده؟   اهریمن پارسی|نقد و بررسی Prince of Persia S0 (2)
سطح نگارشش چجوری بود؟ فاجعه ی قرن! S0 (2) (از ورد کپی کردمش!). اون موقع که من این نقد رو نوشتم، گیمفا در بدترین حالت ممکن قرار داشت! ایراد گیر خفنی هم مثل من نبود! S0 (2)  خلاصه به سختی سطح نگارشی مون رو بالا بردیم!
از کی متوجه شدی خوب می‌نویسی؟(امیدوارم نگی "یه روز بعد از ظهر")  خودمم نمیدونم. فکر کنم یه روز صبح! S0 (2)
بهترین دوستت در انجمن؟ زیادن!
نظرت نسبت به مدیر کل محترم: تو سوالای قبلی نظرمو گفتم.
مقالات طنز رو هم نقد می‌کنی؟ نه! چون من خیلی سخت با این مقالات طنز حال می کنم و میخندم و اگر خوشم نیاد، بدجور به توپ می بندم طرفو. پس ترجیح میدم نقد نکنم تا خون کسی ریخته نشه! S0 (2)
تا حالا شاگرد داشتی برای پرورش نویسنده؟ نه متاسفانه! نه چرا یکی داشتم که وسط تدریس خودکشی کرد! S0 (2)
حالا که مدیر شدی چه برنامه‌هایی برای انجمن تو ذهنت هست؟ عید می خوام دو سه تا نقد و مقاله بنویسم. سعی می کنم ترد ها رو هم سر و سامون بدم. با نقد مقالات هم در خدمت شمام!
اگه قوانین انجمن نبود چه تاپیک هایی ایجاد می‌کردی؟ نقد و بررسی فیلم ها - معرفی فیلم - نقد سریال - آهنگ هایی که حتما باید گوش داده شن!
جک می‌گی؟ آره.
اگه آره یکی که خیلی خنده‌داره رو بگو تا شاد شیم: انقدر لای دکمه ی کیبوردم غذا جمع شده که اگه همین الانم سونامی بیاد، آذوقه ی یه ماه رو دارم! خوبه؟!
از رشته‌ی تحصیلیت خوشت میاد؟ خیلی. ولی فشار زیاده!
نظرت راجب به کنکور چیه؟ اولا راجب به نه و راجع به! S0 (2) F... This Shit فکر کنم خوب باشه. دلیل اصلی روانی بودن 90% بچه های مردم.
بدترین کتاب بین درس هات چیه؟ (نگو زبان فارسی که می‌دونم قورتش دادی)  یکی زمین شناسی ـه؛ یکی تاریخ (البته من اصلا زنگای تاریخ نمی مونم!)
باحال ترین عضو انجمن کیه؟ خودم! S0 (2)
چه زمانی یه مقاله رو نقد می‌کنی؟ وقتی که کیفیتش خوبه یا وقتی که احساس کنی نویسنده برای نقدش وقت زیادی گذاشته؟ اگه خیلی وضع خراب باشه، فقط دعوت به خوندن زیاد نقد های حرفه ای می کنم و دیگه تو جزئیات نمیرم. اگه به طرف، یه بار نکته ها رو گفته باشم و گوش نداده باشه، دیگه توجهم رو کم می کنم تا وقتی پیشرفت کنه. اگه ببینم طرف مقابل خیلی زحمت کشیده و وقت گذاشته واسه نقدش، منم با تمام قوا سعی می کنم راهنماییش کنم.
تاحالا شده مقالات خودت رو هم نقد کنی؟ آره. یه ماه بعد هر نقد بر می گردم و می خونمشون تا ببینم تا حالا چقدر پیشرفت کردم. سعی می کنم  از این خودخواه ها نباشم که فقط خودشونو قبول دارن.
چجوری کاربر حرفه‌ای شده بودی؟ (البته الان مدیری) با حرفه ای رفتار کردن! S0 (43)  سعی کردم واسه انجمن مفید باشم. خبر میذاشتم (بعضی وقتا زود تر از خود سایت!)، تو بحث ترد ها شرکت می کردم و یه مدت هم که مدیر بودم (قبل تر) و به امیر خان و بقیه کمک می کردم ... خلاصه راه و چاه فعالیت تو انجمن رو یاد گرفتم.
چجوری شد که وارد انجمن گیمفا شدی؟ هیچی یادم نمیاد!   S0 (43)
اصلا چجوری با گیمفا آشنا شدی؟ اینو قشنگ یادمه. من یک سال عضو سایت تاقدیس (پر البته!) بودم. اون موقع تریلر های سایتش پولی بود! S0 (43)  پولم (اونجا میگفتن چوق) تموم شده بود و می خواستم حتما تریلر یه بازی رو ببینم. یه سرچ کردم تو گوگل دیدم سایتی به اسم گیمفا اومد. دیدم همه ی تریلرا رایگانه و کلی شوق کردم. از اون موقع گیمفا موندم.
بنظرت به هم بخندیم یا با هم بخندیم؟ به هم! S0 (2)
سورپرایزی برای انجمن دارید برای ایام عید؟ من که تازه الان مدیر شدم. حالا شاید وسطا چیزی رو کردم! Nau
بیشتر انیمیشن نگاه می‌کنی یا انیمه؟ انیمیشن! نگو تو هم انیمه نگاه می کنی! Confused
فیلم هم نقد کردی؟ (از این همه سوال سه چهارمش درباره‌ی نقد بود) آره. بالا توضیح دادم تو سوالات قبلی!
بنظرت Prince Of Persia بر می‌گرده؟ صد در صد
نظرت راجب به بازی Clash Of Clans :( یا همون پشمک آف کلنز) واسه سرگرم شدن یه مدت بازیش کردم (لول 112 S0 (2) ). بعدم که فروختمش. بازی بدی نبود. الان دیگه خز شده!
پر باگ ترین بازی تاریخ: واسه من Unity
دوران کودکی چطور گذشت؟ خیلی خوب و همراه با کلی خاطره، گند و توهم ...
نظرت راجب به این شکلک: ( S0 (2) ) باهاش فحش هم به طرف مقابل بدی، چیزی نمی تونه بگه. شکلکی برای بیان احساساتی که روت نمیشه بگی! S0 (2)
به کتاب‌خونی علاقه دارید؟ آره. قبلا زیاد می خوندم. الان بیشتر مجله.
شعر می‌نویسید؟ نه بابا! اون کار مجیده!
خنده‌دار ترین شخصیت بازی های ویدئویی: Deadpool
خشن ترینش: کریتوس و ترور!
خفن ترینش: واسه من Prince و گرالت و دانته و نرو (آواتارم)  و ناتان خیلی خفن بودن. البته بازم هست ولی یادم نمیاد.
غم‌انگیز ترین عنوانی که انجام دادی تا حالا چی بوده؟ مس افکت 3. اون همه زحمت و بد بختی و فداکاری هیچی به هیچی!
بدترین پایانی که تو بازی ها بوده رو بگو: همین مس افکت 3
شخصیت محبوب: (غلط نکنم اینو قبلا پرسیدم) آره پرسیدی!
بازی‌های فکری انجام میدی؟ آره. شطرنج ویندوز 7. کسی تا حالا این هوش مصنوعیشو برده؟! حسرت به دل موندم! فقط یه بار بردم!
بزرگترین چالشی که تاحالا توش بودی؟ قبولی در کنکور! مسابقه ی بسکتبال با تیم رشت!
حالا که تو پایان سال 94 هستیم، بنظرت سال 94 چگونه گذشت؟ سال خوبی بود. البته من امسال خیلی کم بازی کردم ولی همون TW3 سال ـم رو ساخت! از هر نظر خوب بود.
اگه جای کوجیما بودی چیکار می‌کردی؟ خودکشی!
پروژه‌ی بعدی برای نقد کردن رو بگو: ان شاء الله یا Dying Light: Following یا SFV شایدم یه مقاله راجع به TW3
با کلمات زیر جمله بساز:
درخت - انجمن - نقد نویسی - ادمین - اسپم - اینترنت پر سرعت  ---------------------------> (اگه جمله بسازی خودم نمره‌ی بیستو از معلمات می‌گیرم)
در دوران اینترنت پر سرعت، تاپیکی با نام درخت در بخش نقد نویسی ایجاد شد که جز اسپم محتوایی نداشت و به همین دلیل ادیمن تاپیک را بست!

جزغاله رو درست نوشتم یا نه؟ آره! از دیشب کچلم کردی با این کلمه!
به عنوان آخرین سوال: سوالاتم رو نقد کن: سوالات در سطح خوبی بودن، اما تعداد سوالات کلیشه ای زیاد بود و البته توانایی کشش... (امیر جان ولم کن دارم حرف میزنم) ... خب مدیرکل از پشت داره میگه جمع کن!

خب خسته نباشی محمد امین خان. غلط نکنم الان زغال شدی... نه نشدم! باید بیشتر تلاش کنی!
موفق باشید... همچنین!