Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ - Ն♡√e - 02-18-2013

سلام به اقای خردمندی.
داداشی چند تا سوال می پرسم هر کدوم که دوست نداشتی جواب نده .
1 . به چند زبان مسلط هستین .
2 . ورزش مورد علاقت
3 . خودت ورزش می کنی . چی
4 . کی از همه بیشتر دوست داری
5 . غذای مورد علاقت چی هست
6 . نظرت در مورد خودت
7 . دغدغه ی گیمری
8 . معدلت چند هست
9 . نظرت در مورد من
10 . هر چی دوست داری بگو

ببخشید سوالات زیاد بود . ممنون برای جواب

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-18-2013

(02-18-2013, 10:50 PM)'bahare' نوشته است:  
سلام به اقای خردمندی. سلام جانم
داداشی چند تا سوال می پرسم هر کدوم که دوست نداشتی جواب نده .
1 . به چند زبان مسلط هستین . مسلط به انگلیسی
2 . ورزش مورد علاقت شنا ، رالی کراس ، تنیس
3 . خودت ورزش می کنی . چی شنا
4 . کی از همه بیشتر دوست داری خودمو :-D
5 . غذای مورد علاقت چی هست ماکارونی ، قیمه مامانم :D
6 . نظرت در مورد خودت مغرور ، کمی تا قسمتی احساساتی
7 . دغدغه ی گیمری چیزی ندارم والا ولی خیلی دوست داشتم این gow 3 رو خودم بشینم مثل یک مرد از اولش بازی کنم. نشد :(
8 . معدلت چند هست  کدوم معدل؟ دیپلم یا دانشگاه؟! دیپلمم که 19.17 . دانشگاه هم در حال حاضر 16.5 (هنوز یک درس ، نمره نیومده :|)
9 . نظرت در مورد من  یه حسی میگه دختر نیستی. به یه سری از دلایل :-D
10 . هر چی دوست داری بگو تو زندگیت سعی کن موفق باشی. مهم نیست چه شرایطی داری ، بدترین شرایط زندگی من و تو ، آرزوی یکی دیگست :)

ببخشید سوالات زیاد بود . ممنون برای جواب

RE: صندلی داغ - alirezam - 02-20-2013

اولا سلام
1.از خون نمیترسی ؟ از جراحی چطور ؟
2.تو warcarft از کدوم hero خوشت میاد؟
3. دلیل ضعف فوتبال ایران تو چندسال اخیر چیه ؟
4. تو سال 2013 منتظر انتشار کدوم بازی هستی ؟ چرا؟
5. superman یاbatmanیا spiderman?
6.pes یا fifa چرا؟
7.کلاس داستان نویسی هم رفتی ؟ نوشته هات تو چه سبکیه عاشقانه ...؟

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-20-2013

(02-20-2013, 12:22 AM)'alirezam' نوشته است: اولا سلام  سلام
1.از خون نمیترسی ؟ از جراحی چطور ؟ نه. جراحی هم خوشم میاد. (آخه این چه سوالیه. اگه دوست ندارم واسه چی رفتم تو این رشته؟! :|)
2.تو warcarft از کدوم hero خوشت میاد؟ razor
3. دلیل ضعف فوتبال ایران تو چندسال اخیر چیه ؟ 4 تا آدم حسابی سر این فوتبال نذاشتن :|
4. تو سال 2013 منتظر انتشار کدوم بازی هستی ؟ چرا؟ Splinter cell: black list
5. superman یاbatmanیا spiderman? بتمن
6.pes یا fifa چرا؟ فیفا
7.کلاس داستان نویسی هم رفتی ؟ نوشته هات تو چه سبکیه عاشقانه ...؟ کلاس نرفتم ولی یکی همیشه کمکم می کرد. بیشتر تخیلی می نویسم.

RE: صندلی داغ - Ruthless - 02-20-2013

با سلام
1- اهنگ می خونی؟
2-خواننده مورد علاقهت؟
3-سریال تلوزیونی مورد علاقه؟
4-تو دنیای بازی هم بودی؟
5-اصلا الان بازی می کنی؟؟
6-کتاب مورد علاقت؟
7-چند سالته؟
8-فوتبال ؟
9-تخیلی یا عاشقانه؟
10-نظرت درباره من چیه؟
11-میدونی امضام چیه؟
12-dmc بهترین مرحله ای که رفتی؟
13-از فرقه اساسین خوشت میاد؟
14-چرا اوتارت اینطوریه؟  :| (جواب نده)
15-دقیقا کدوم قسمت بدن رو جراحی می کنی؟
با تشکر

RE: صندلی داغ - M.hossin payne - 02-20-2013

1-با چه بازیی بیشتر از همه حال کردی؟
2-به نظرت جو گیمفا چه جوریه؟
3-از چه بازیی متنفرییییی؟
4-به نظرت من چه جور ادمی هستم؟

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-20-2013

(02-20-2013, 10:11 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: با سلام  سلام جانم
1- اهنگ می خونی؟نه بابا. شاید اگه یه روزی با بابام قهر کردم بخونم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2-خواننده مورد علاقهت؟ ایرانی محسن یگانه ، خارجی زن:Adele ، مرد: Eminem
3-سریال تلوزیونی مورد علاقه؟Fringe که تموم شد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] تئوری بیگ بنگ ، سوپرنچرال
4-تو دنیای بازی هم بودی؟ خیر
5-اصلا الان بازی می کنی؟؟ خیلی کم. حوصلم نمیگیره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی های خاص رو دوست دارم مثل little inferno و یا Slenderman
6-کتاب مورد علاقت؟ هری پاتر و ابلیس(اثر استفن کینگ)
7-چند سالته؟ متولد 1 دی 1371 .
8-فوتبال ؟ زیاد خوشم نمیاد.
9-تخیلی یا عاشقانه؟ تخیلی
10-نظرت درباره من چیه؟ پسر خوبی هستی. یه خرده زیادی احساساتی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
11-میدونی امضام چیه؟ slipknot یه گروه متال هست که متنفرم ازش :-D
12-dmc بهترین مرحله ای که رفتی؟ نبرد دانته با عنکبوت در نسخه دوم Devil may cry . اگه منظورت dmc آخری هستش ، آخرین مرحله که 20 هست خوشم اومد
13-از فرقه اساسین خوشت میاد؟ آره. به نظرم خوب تموم شد.
14-چرا اوتارت اینطوریه؟  :| (جواب نده) به پریسا خانوم جواب دادم. می تونی بخونی
15-دقیقا کدوم قسمت بدن رو جراحی می کنی؟ عزیز ، من که الان جراح نیستم. پرستار اتاق عمل هستم ولی همه رقمه جراحی دیدیم. :|
با تشکر

(02-20-2013, 11:24 PM)'M.hossin payne' نوشته است: 1-با چه بازیی بیشتر از همه حال کردی؟ من کلا سلیقم عوض شده به مرور زمان. اوایل خوب با سبک H&S خیلی حال می کردم ولی الان هر بازی که منحصر به فرد باشه. حالا میخواد بازی 10 مگابایت باشه ، 10 گیگابایت باشه.
2-به نظرت جو گیمفا چه جوریه؟ خیلی جای کار داره. خدا رو شکر سطح کیفی فروم داره میره بالا. چند نفر دارن مقاله نویسی رو شروع می کنن. بقیه هم تحریک شدن که این کار رو ادامه بدن. خیلی خوبه. حمایت می کنم تا جای ممکن از طرف تیم تحریریه سایت
3-از چه بازیی متنفرییییی؟ بازی هایی که از روی فیلم ساخته میشن رو واقعا نمی تونم تحمل کنم!!
4-به نظرت من چه جور ادمی هستم؟ نمی شناسمت هنوز. نظری نمی تونم بدم.

RE: صندلی داغ - Ratonhaketon - 02-21-2013

برید کنار که اومدم . . . .

با سلام خدمت رسول خان [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

1. نظرتون در مورد جمله " چو ایران نباشد تن من مباد " چیه ؟
2. چیکار کردین که تو زبان انگلیسی به این سطح رسیدین ؟
3. (خدای ناکرده زبونم لال) اگه قرار باشه بمیرید ، بین غرق شدن تو دریا و سوختن تو آتیش ، کدومو انتخاب میکنین ؟ (حتما یکیو بگبن)
4. تا حالا شده به بازیسازی فکر بکنید ؟
5. اگه همین الآن "یک میلیارد" پول به دستتون برسه ، چیکار میکنید باهاش ؟
6. اگه یه بار دیگه هم به دنیا میومدید ، باز هم همین راه و همین سبک زندگی رو انتخاب میکردین ؟
7. رونالدو یا مسی ؟(بگی مسی ، من میدونم و تو )

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-21-2013

(02-21-2013, 12:11 AM)'akb 48' نوشته است: برید کنار که اومدم . . . .  بفرما راه بازه. :d

با سلام خدمت رسول خان [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]  سلام جانم

1. نظرتون در مورد جمله " چو ایران نباشد تن من مباد " چیه ؟  جمله خوبی بود! الان دیگه به درد ملت نمی خوره.
2. چیکار کردین که تو زبان انگلیسی به این سطح رسیدین ؟ والا هنوز راضی نیستم از وضعم ولی در کل پیشرفتمو مدیون انگیزه ایی هستم که از بچگی داشتم. همیشه دوست داشتم بتونم به حدی برسم چند تا زبون بلد باشم
3. (خدای ناکرده زبونم لال) اگه قرار باشه بمیرید ، بین غرق شدن تو دریا و سوختن تو آتیش ، کدومو انتخاب میکنین ؟ (حتما یکیو بگبن) غرق شدن تو دریا
4. تا حالا شده به بازیسازی فکر بکنید ؟ اتفاقا قبل اومدن به گیمفا تو فکرش بودم ولی نه اینکه بازیساز شم! میخواستم داستان نویس و سناریو نویس بشم واسه شرکت ها ولی دیگه دیدم اینکار تو ایران یعنی کشک! :|
5. اگه همین الآن "یک میلیارد" پول به دستتون برسه ، چیکار میکنید باهاش ؟ نیم میلیارد رو میزارم بانک ، با نیم میلیارد دیگه میرم عشق و حال :D
6. اگه یه بار دیگه هم به دنیا میومدید ، باز هم همین راه و همین سبک زندگی رو انتخاب میکردین ؟ آره. کلا انتخاب های زیادی نداشتم تو زندگیم. از بچگی بهم یاد دادن با برنامه ریزی برم جلو. هر چند کم کاری کردم ولی فکر نمی کنم بتونم راه دیگه ایی واسه زندگیم پیدا کنم.
7. رونالدو یا مسی ؟(بگی مسی ، من میدونم و تو ) مسی [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ - alirezam - 02-22-2013

دوباره سلام[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
1.کتاب darkness kings رو دارم میخونم یه سوال دارم اینکه موضوع خوبی انتخاب کردی ولی داستان یه ذره کوتاهه و به صحبتهای متفرقه بین شخصیتهای داستان که هیجانوجذابیت داستان رو بالا میبره کم پرداختی تو یک کلمه شخصیت پردازی نداره (بیشتر شبیه نظر بود تا سوال نظر خودت چیه؟)
2.کتاب های دارن شان رو میخونی من عاشقشم اونم تو شبک تخیلی مینویسه
3.منم یه چند تا داستان نوشتم البته فقط برای دل خودم ولی نمیدونم چرا نمیتونم زیاد داستانو کشش بدم چیکار باید بکنم؟
4.ازکدوم نویسنده خارجی خوشت میاد؟
5. ژول ورن هم میخونی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
6.داستاناتو چه جوری شروع میکنی منظورم اینه که کل داستان تو ذهنته شروع به نوشتن میکنی یا هنگام نوشتن به ذهنت میرسه ؟
7.استفاده از کلمه های نزدیک به انگلیسی برای وردها خیلی جالبه ولی کاش مثل هری پاتر از زبان های دیگه هم استفاده میکردی فکر کنم یه کم ایتالیایی بلدی؟
اگه از نظراتم ناراحت نشدی کل داستانو که خوندم بازم بهت بگم
8.تو که کنسول نداری چه فکری برای tlou&gow$beyond کردی ؟
9.بهترین بازی امسال از نظر گیم پلی به نظرت چی بوده؟من که میگم dishonored
10.از نظر داستان ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

11.walking dead رونگاه نمیکنی ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
12.تا حالا شده آخر یه بازی گریه کنی ؟ من آخر re3 گریه کردم البته اون موقع بچه بودم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
هر کدوم از سوالارو که خواستی میتونی جواب ندی ممنون