Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر فعال سجاد محمدی پور - سجاد محمدی پور - 03-28-2016

(03-28-2016, 01:12 AM)just gamers نوشته است: خب بریم سراغ فاز دوم  S0 (29)
1_از چه بازی هایی به شدت بدت میاد Wall ؟ از هیچ بازی ای به‌شدت بدم نیومده تاحالا... ولی بازی Resident Evil 6 خیلی اعصابمو خورد کرد. پس از عمری منتظر یه رزیدنت اویل مشتی بودم اما بازیش شبیه سریال "هشدار برای کبری 11" شده بود Wall ... اون روزی که بازی رو خریدم خیلی سعی کردم ازش خوشم بیاد ولی بغیر از یه داستان تقریبا خوب، هیچ چیز دیگه‌ای نداشت...
2_نظرت درباره سری Metal Gear S0 (44) ؟ یکی از ریشه‌دار ترین بازی‌ تو زمینه‌ی داستان پردازی و از همه مهم‌تر پیچش های عمیق داستانی... یکی از بهترین بازی‌های عمرمه
3_موضوع مقاله بعدی منو حدس بزن S0 (36) ؟ والا کار سختیه. ای کاش یه راهنمایی می‌کردی تا بتونم یه حدسی بزنم... ولی فکر می‌کنم یه پیش‌نمایش از یه بازی فوق خفن هستش S0 (2)
4_طی چند وقت تونستی تگتو دریافت کنی؟ توی دو ماه S0 (24) ... راستش معنی فعال بودن توی فروم کاملا عوض شده! شاید یه عده از اینکه چرا جزو کاربران فعال نیستن، اعتراض داشته باشن (اتفاق افتاده که میگم) ولی باید بگم که فعالیت به معنی اینه که کاربران پست‌های متعدد رو ارائه بدن و اون‌هارو هدایت کنن، در ترد‌ ها فعالیت داشته باشن و ایده‌های جالبی ارائه بدن... وگرنه هرکسی می‌تونه تو هر پستی سه‌چهارتا نظر بده و بعدش بگه که من فعالم ولی واقعا اینطور نیست...
5_زنگ آخر بیا بیرون(واکنشتو تو اون لحظه برام به تصویر بکش) :167 اگه بهم بگه نیا بیرون هم میرم بیرون چون زنگ آخره ولی اگه قصدش دعوا باشه........................................................................................................................................... فرار می‌کنم S0 (2)
6_به نظرت من چه خصوصیات اخلاقی دارم؟ S0 (31)  فردی محترم و نویسنده‌ی باسوادی هستی
7_قدت و همچنین وزنتو بنویس قدم یک متر و نود -------- وزنم 74 کیلو
8_دوست داری TLOU2 ساخته بشه؟ S0 (43) حتی اگه تو یه پستی بنویسن "شایعه: The Last Of us 2 در دست ساخت!" یک روز تمام میرم رو سایلنت S0 (29) .. یکی از بزرگترین آرزوهامه ولی باید قبول کنم که تا 2 سال دیگه خیلی بعیده که حرفی از تلو زده بشه..
9_دوست داری چه ویژگی هایی بهش اضافه بشه؟ فقط داستانش مثل نسخه‌ی اولش باشه کافیه تا با کله برم تو فروشگاه S0 (2)
10-مشخصات سیستمو بنویس S0 (2) Intel Core i5... Ram 6 ... GTXt970 ... فکر کنم همین باشه
11_چقدر بازی میکنی در روز؟ و چند تا بازی برای PC داری؟تعدادش رو بگو یا مثلا بگو یک جعبه ... کم‌تر از یک ساعت!!! بیشتر از هشت جعبه بازی دارم. S0 (2)
12_نویسندگی رو از کی شروع کردی و استعدادت در نویسندگی رو؟ والا از بچگی می‌نوشتم، ولی فعالیت به صورت حرفه‌ای رو از بطن ورود به انجمن شروع کردم.
13_تایپت چطوریه سریعی یا کندی؟ Very Fast
14_چرا هرچی میرم جلوتر تعداد بازدیدکنندگان مقاله هام کم تر میشه؟ 124 دلیل این موضوع عبدا محتوای مقاله‌هات نیست. اگه یک کاربر هر روز مقاله ارسال کنه، قطعا کاربران هم از خوندن مقالاتش خسته میشن و دیگه طرفش نمیرن! از همه مهم‌تر ارزش کلی مقاله به میزان وقتی که براش صرف کردید بستگی داره. یعنی هرچقد برای مقالتون بیشتر وقت بذارید و به قول دوستان اهل حال "بیشتر هایپ کنین" مطمعن باشید طرفدارا هم میان سراغ مقالاتتون. البته مقالات شما کی بازدیدکننده‌هاش کم بود؟ S0 (44)
15_تا حالا شده بدجور ضایع بشی و غرورت بشکنه اونم با تگ کاربر فعال؟ S0 (2) معلومه که شده... ولی غرورم نمیشکنه! اصولا اگه تو کارات جدیت نداشته باشی خیلی زود می‌بازی (عجب جمله‌ای گفتم S0 (2) )
16_حس و حالتو با این تگ ارزشمند توصیف کن حقیقتا حس خوبی داره. احساس می‌کنیم که مدیرا و ادمین خان نسبت به فعالیتمون بینش متفاوتی دارن و انتظارات‌هم متناسب با همین موضوع ازمون بالا میره...
17_یکی رو نام ببر که از خوندن مقاله هاش سیر نمیشی و دوست داری ادامه داشته بشه حالا چه سایت چه انجمن اسمشو نام ببر 113 ؟ آقای سعید آقابابایی و استاد خوبم جناب علی جلیلی S0 (29)
18_200 تا ارسال زیاد نیست؟ Wall ارسال اصلا مهم نیست. میزان فعالیت به پست‌های مفیدی که ایجاد کردی هست، نه ارسالاتت. بنده می‌تونم روز تا شب بیام تو پست‌های مختلف و بگم "عجب چیزیه دمت گرم ادامه بده" و همین میشه یه ارسال! ولی اینا از نظر مدیرا فعالیت محسوب نمیشه. 
19_به نظرت ادمین زیاد جدی نیست؟ اتفاقا بعضی اوقات خیلی آدم شوخی میشن... ولی هرکسی خط قرمز‌هایی داره. هرچی باشه ایشون مدیر کل انجمن محبوب‌ترین سایت بازی در ایران هستن و این چیز کمی نیست. اگه روز تا شب با کاربرا شوخی کنن، انجمن میشه خاله بازی و ارزش خیلی چیزها پایین میاد.
20_دانیال نوروزی رو می شناسی؟نظرتو راجع بهش بگو؟ S0 (29) دوران ایشون به عنوان سرپرست تحریریه شروع اوج‌گیری گیمفا در بین سایت‌های همسایه بود. ایشون هم تو کارشون خط قرمز هایی داشتن و صفاتی مشابه ادمین کنونی دارن.
در همه مراحل زندگی موفق و پایدار باشید :S0 (74)ممنون پویان جان...من هم عید خوبی رو برای شما و خانواده‌ی محترمتون آرزو دارم. موفق باشید

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - Station - 03-29-2016

خب مییم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_40893.jpg?dateline=1457698585]
BELLATOR
[تصویر:  buddy_online.gif]
(Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا صفحه نخست @ 08:03 pm)

[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  user.png]

نام: علیرضا حاجیزاده
عنوان: کاربر سایت
شغل: دانش اموز
تاریخ تولد: 09-11-2000 (15 ساله)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - Mr.ISO - 03-29-2016

به به سلام داداشه جوان خودم S0 (2) 
خوبی؟ خوشی؟
چخبر؟
دقیقا اهل کجایی؟ S0 (2) 
غیر از سوپرنچرال چه سریالی میبینی؟
رشتت چیه؟
چه عددی عدده شانسته؟
چه عددی برات نحسه؟
از چه روز هفته متنفری؟
از چه روز هفته خوشت میاد؟
AK47 یا MP7؟
نظرت درمورد افراد زیر:

Admin
AMIR_PC
سجاد محمدی پور
Lamar Davis
Hunterson S0 (2) 
isapor123
You Never Win

نظرت درمورد جوانان مملکت؟ S0 (2)
نظرت درمورد مدرست؟
خوش باشی 113

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - Funny Man - 03-29-2016

(03-29-2016, 10:29 PM)Hunterson نوشته است: به به سلام داداشه جوان خودم S0 (2) سلام 
خوبی؟ خوشی؟خوبم خوشم 
چخبر؟هیچ خبر 
دقیقا اهل کجایی؟ S0 (2) یک دهاتی هست نزدیک قزوین که قدمتش بالای 600 سال هست و زبان مردمش ترکی هست. اسمش نهاوند یا خرمدشت هست
غیر از سوپرنچرال چه سریالی میبینی؟شهرزاد
رشتت چیه؟ریاضی     
چه عددی عدده شانسته؟8
چه عددی برات نحسه؟14
از چه روز هفته متنفری؟شنبه 
از چه روز هفته خوشت میاد؟پنجشنبه
AK47 یا MP7؟AK47
نظرت درمورد افراد زیر:

Admin کاربلد و جدی 
AMIR_PC از مدیران خوب
سجاد محمدی پور دوست خوبم داخل انجمن 
Lamar Davis اشنایی ندارم 
Hunterson S0 (2) یک همشهری و فن سوپرنچرال 
isapor123شیخ الاسپم
You Never Winانیمه بین مشهور و رفیقم 

نظرت درمورد جوانان مملکت؟ S0 (2)نظری ندارم
نظرت درمورد مدرست؟جای بدی نیست 
خوش باشی 113همچنین

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - white.wolf - 03-30-2016

سلام 
خوبی ؟ 
چه خبر؟
فقط 3 روزمونده تا مدرسه  S0 (43) چه حسی داری؟ 

فست فود یا غذا سنتی ؟ 

دلستر یا نوشابه ؟ 

دوست داشتی تو چه کشوری به دنیا میومدی ؟ 

کمیک میخونی ؟  S0 (2) 

باشگاه میری ؟  S0 (2)

فیلم چیا میبینی ؟ 

سریال چطور ؟

اهنگ تو سبکی گوش میدی ؟ 

نظرت راجب اینا چیه؟ 
fall out 4 
witcher 
mkx 
dying light 
sims 
دوست داشتی کدوم بازی 2015 گوتی شه ؟ 

خب فعلا همینا یادم میاد شب بخیر موفق باشی  113

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - Funny Man - 03-30-2016

(03-30-2016, 01:22 AM)white.wolf نوشته است: سلام سلام
خوبی ؟ خوب
چه خبر؟هیچ                                                  
فقط 3 روزمونده تا مدرسه  S0 (43) چه حسی داری؟ حس بدبختی  Wall Troll (6)126

فست فود یا غذا سنتی ؟ فست فود 

دلستر یا نوشابه ؟ نوشابه 

دوست داشتی تو چه کشوری به دنیا میومدی ؟ از همون اول ایران رو خیلی دوست داشتم 

کمیک میخونی ؟  S0 (2) تو چی S0 (45)  

باشگاه میری ؟  S0 (2) رزمی زیاد میرفتم  167 ولی از شنبه میخوام برم بدنسازی 

فیلم چیا میبینی ؟ چیز خاصی در چنته ندارم 

سریال چطور ؟سوپرنچرال 

اهنگ تو سبکی گوش میدی ؟ والا هرچی که دوستان پیشنهاد کنن کلا تو لیست اهنگام از هر سبکی هست    

نظرت راجب اینا چیه؟ 
fall out 4 محشر بود حسابی از کار و زندگی انداختم 
witcher حماسه گرالت همیشه تو ذهنم باقی میمونه S0 (29)  
mkx فیتالیتی هاش خیلی حال میده 
dying light یکی از بهترین بازیهایی که بازی کردم 
sims بازی باحالی تو هم که فنشی S0 (36)
دوست داشتی کدوم بازی 2015 گوتی شه ؟ بازی که خیلی دوست داشتم گوتی بشه فالوت4 بود

خب فعلا همینا یادم میاد شب بخیر موفق باشی  113شب تو هم بخیر 

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - Big Killer - 03-30-2016

به به دوست جوان Hunterson[تصویر:  129fs370785.gif]

چخبر؟[تصویر:  139fs122428.gif]

خوبی:[تصویر:  155fs198954.gif]

اول میرم سراغ سوالات چرند[تصویر:  2020.gif] S0 (44)

چرا امیر محمد نوبه S0 (44)

چرا احسان پروعه S0 (44)

چرا من تازه فهمیدم تو همون SpiderGoblin قدیمی S0 (43)

چرا خودکار بیک بالاش سوراخه S0 (43)

چرا بعضی از کلمات انگلیسی در فارسی هست یا برعکس 167

نظر شما درباره اسپم چیه Ghelion

میدونستی امیر محمد نوبه S0 (43)

نظرت درباره افراد زیر S0 (36)

امینم_22222222222222222222222222222222222222222222222

کلاغ سفید S0 (2)

من S0 (2)

مردک پیر S0 (2)

مدیر ایستگاه S0 (2)

سپهبد نصر S0 (2) S0 (2)

اسپم S0 (2)

شیخ الاسپم

احسان S0 (2)

مخم ته کشید خدا نگهدار S0 (2)

(03-30-2016, 11:44 AM)importante causa de muerte نوشته است: به به دوست جوان Hunterson[تصویر:  129fs370785.gif]
Bellator هستم
چخبر؟[تصویر:  139fs122428.gif]هیچ 

خوبی:[تصویر:  155fs198954.gif]اره خوبم

اول میرم سراغ سوالات چرند[تصویر:  2020.gif] S0 (44)

چرا امیر محمد نوبه S0 (44) تا الان که نشانه ای از نوب بودن درش ندیدم

چرا احسان پروعه S0 (44) نمیدونم

چرا من تازه فهمیدم تو همون SpiderGoblin قدیمی S0 (43) از بس که نامردی

چرا خودکار بیک بالاش سوراخه S0 (43) برای اینکه بتونه نفس بکشه S0 (45)

چرا بعضی از کلمات انگلیسی در فارسی هست یا برعکس 167 اتحاد فرهتگها S0 (2)

نظر شما درباره اسپم چیه Ghelion چیز خوبیست

میدونستی امیر محمد نوبه S0 (43) اره خیلیا از قبل میگفتن

نظرت درباره افراد زیر S0 (36)

امینم_22222222222222222222222222222222222222222222222
دوست توعه من نمیشناسم
کلاغ سفید S0 (2)
مردک گنده
من S0 (2) اسپمر

مردک پیر S0 (2) کی هست

مدیر ایستگاه S0 (2) کاربلد

سپهبد نصر S0 (2) S0 (2) از مدیران خوب

اسپم S0 (2) چیز خوبیست

شیخ الاسپم ادم خوبیه

احسان S0 (2) مدیر

مخم ته کشید خدا نگهدار S0 (2) خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر BELLATOR - سجاد محمدی پور - 03-30-2016

سلام بر رفیق شفیقم، آقا علیرضای گل...
دادا یه لطفی بکن و سوالارو کوتاه جواب نده و یکم توضیح بده. خب اگه آماده‌ای بریم که صندلی رو داغش کنیم... 167

خب سوالای کلیشه‌ای، خوبی؟ چطوری؟ چه گذشت؟ و این حرفارو می‌ذاریم کنار و میریم سر اصل مطلب.
خوبی؟ S0 (2)
چطوری؟ S0 (2)
ایام عید چه گذشت؟ S0 (2)
نظرت درباره‌ی قلدر های مجازی چیه؟
موضوع جدیدترین مقالت چیه؟
اون مقاله 101تاییه چی شد؟ ادامه داره یا تموم شد؟
اگه جای کوجیما بودی چیکار می‌کردی؟
تاحالا به سرت زده بازی بسازی؟
بنظرت به هم بخندیم یا باهم بخندیم؟ چزا؟
طنز می‌نویسی؟ اصن در گذشته طنز نوشتی؟
کتاب نوشتی؟ اگه آره چه موضوعی؟ (من یه دونه نوشتم با نام "کف‌گیر" که تو فضای مجازی هم هست فکر کنم)
نام کاربریت تو سایت گیمفارو بگو:
نظرت در مورد آواتار بنده:
نظرت در مورد این شکلک: Monkey129
بهترین خواننده‌ی درون‌مرزی و برون‌مرزی کدومه؟
نظرت در مورد Uncharted 4:
اگه قوانین انجمن وجود نداشت، چه پست‌هایی رو ایجاد می‌کردی؟
نظرت در مورد کاربران فعال چیه؟ تا حالا سعی کردی به جمع فعالان بپیوندی؟
بنظرت فرق میون تگ فعال و کاربر معمولی چیه؟ اصن فرقی داره؟
بهترین تفریح‌ت چیه؟
به چه چیزی شدیدا علاقه داری؟
بنظرت اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟

خب میریم سراغ طرح جدیدی که تو سوالات پیاده کردم: توجه داشته باش که پاسخ سوالات زیر رو فقط با شکلک بیان کن:
_ وقتی که تو دارک سولز داری با یه باس‌فایت میجنگی و از جفتتون فقط یه ذره جون باقی مونده و هر کدومتون با یه ضربه نابود میشید:
_ وقتی که با یه باگ تو یه بازی می‌میری:
_ وقتی که با مرگ یه کرکتر تو یه بازی خیلی ناراحت میشی:
_ وقتی که فریم به شدت افت میکنه:
_ وقتی که نسخه‌ی جدید بازی مورد علاقه‌ت چیز خوبی از آب در نمیاد:

دادا فعلا همین سوالا به ذهنم رسید... با فاز دوم سوالات باز خواهم گشت S0 (24)

(03-30-2016, 02:26 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: سلام بر رفیق شفیقم، آقا علیرضای گل...
دادا یه لطفی بکن و سوالارو کوتاه جواب نده و یکم توضیح بده. خب اگه آماده‌ای بریم که صندلی رو داغش کنیم... 167

خب سوالای کلیشه‌ای، خوبی؟ چطوری؟ چه گذشت؟ و این حرفارو می‌ذاریم کنار و میریم سر اصل مطلب.
خوبی؟ S0 (2) اره خوبم تو چطوری 
چطوری؟ S0 (2) عالی 
ایام عید چه گذشت؟ S0 (2) به سرعت گذشت ولی خیلی بد هم نبود 
نظرت درباره‌ی قلدر های مجازی چیه؟ یه مشت ادم لاغرمردنی که توی فضای مجازی قدرت پیدا کردن و در دنیای واقعی هیچ قدرتی ندارن 
موضوع جدیدترین مقالت چیه؟ادامه 101 بازی هست 
اون مقاله 101تاییه چی شد؟ ادامه داره یا تموم شد؟ادامه که داره ولی یه مدتی حوصلم نکشید ولی قول میدم ادامش رو هرچه زود تر به دستتون برسونم 
اگه جای کوجیما بودی چیکار می‌کردی؟سعی میکردم چپتر3 رو بدم بیرون 
تاحالا به سرت زده بازی بسازی؟بنده کلا یکی از رویاهام همینه ولی وقتی اوضاع رو تو ایران میبینم پشیمون میشم 
بنظرت به هم بخندیم یا باهم بخندیم؟ چزا؟بنده با هردو موافقم دلیل خاصی هم نداره 
طنز می‌نویسی؟ اصن در گذشته طنز نوشتی؟یکی از کارهایی که هیچ استعدادی درش ندارم طنز نوشتنه 
کتاب نوشتی؟ اگه آره چه موضوعی؟ (من یه دونه نوشتم با نام "کف‌گیر" که تو فضای مجازی هم هست فکر کنم)چندین بار در طول زندگیم استارت کتابهایی رو زدم ولی هیچکدوم رو به پایان نرسوندم 
نام کاربریت تو سایت گیمفارو بگو: والا خیلی وقت هست که در سایت فعالیتی ندارم ولی نام کاربریم spidergoblin هست 
نظرت در مورد آواتار بنده:الی معروف هست 
نظرت در مورد این شکلک: Monkey129 یه عقب موندگی خاصی تو چشاش هست  S0 (45)
بهترین خواننده‌ی درون‌مرزی و برون‌مرزی کدومه؟کلا دنبال اهنگ نیستم زیاد ولی ایرانی شادمهر عقیلی و خارجی هم که کسی رو مدنظر ندارم  S0 (2)
نظرت در مورد Uncharted 4:خیلیا میگن شاهکار میشه ولی منتظر اون روزی هستم که متاش زیر 50 بیاد 
اگه قوانین انجمن وجود نداشت، چه پست‌هایی رو ایجاد می‌کردی؟اگه بخوام اینجا بگم بن میشم 
نظرت در مورد کاربران فعال چیه؟ تا حالا سعی کردی به جمع فعالان بپیوندی؟دوتاشون از رفیقای خودم هستن یکی شما و دیگری برادر ynw که بچه های باحالی هستن. نه تا حالا سعی نکردم جزشون باشم 
بنظرت فرق میون تگ فعال و کاربر معمولی چیه؟ اصن فرقی داره؟فرق خاصی ندارن فقط برای دلخوشی داده میشه  S0 (2)  ولی بیشوخی تاحالا فرق خاصی ندیدم 
بهترین تفریح‌ت چیه؟کتاب خوندن، کمیک،گیم،ورزش 
به چه چیزی شدیدا علاقه داری؟رمانهای علمی تخیلی 
بنظرت اول مرغ بوده یا ***** مرغ؟ هیچکدوم اول شترمرغ بوده 

خب میریم سراغ طرح جدیدی که تو سوالات پیاده کردم: توجه داشته باش که پاسخ سوالات زیر رو فقط با شکلک بیان کن:
_ وقتی که تو دارک سولز داری با یه باس‌فایت میجنگی و از جفتتون فقط یه ذره جون باقی مونده و هر کدومتون با یه ضربه نابود میشید:S0 (96) S0 (63)
_ وقتی که با یه باگ تو یه بازی می‌میری: Wall Troll (6)126
_ وقتی که با مرگ یه کرکتر تو یه بازی خیلی ناراحت میشی: S0 (35) 97119
_ وقتی که فریم به شدت افت میکنه:  S0 (100)
_ وقتی که نسخه‌ی جدید بازی مورد علاقه‌ت چیز خوبی از آب در نمیاد: S0 (33) S0 (23)

دادا فعلا همین سوالا به ذهنم رسید... با فاز دوم سوالات باز خواهم گشت S0 (24) برگرد منتظرم