Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-22-2013

(02-22-2013, 02:13 AM)'alirezam' نوشته است: دوباره سلام[img]images/smi/s0 (30).gif[/img] سلام جانم
1.کتاب darkness kings رو دارم میخونم یه سوال دارم اینکه موضوع خوبی انتخاب کردی ولی داستان یه ذره کوتاهه و به صحبتهای متفرقه بین شخصیتهای داستان که هیجانوجذابیت داستان رو بالا میبره کم پرداختی تو یک کلمه شخصیت پردازی نداره (بیشتر شبیه نظر بود تا سوال نظر خودت چیه؟) آره قبول دارم کوتاه بود ولی قرار بود در 4 فصل نوشته شه. اقدام به چاپ کردم واسش ولی حاشیه های زیادی واسش درست کردن و منو کلا ترسوندن از تخیلی نوشتن. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این شد که همون فصل اول به تنهایی باقی موند. شاید یه روزی یکی بیاد حمایت کنه ، یه ادامه ایی واسش بنویسم!

2.کتاب های دارن شان رو میخونی من عاشقشم اونم تو شبک تخیلی مینویسه کتاباشو خوندم. الان اصلا حضور ذهن ندارم که اسم کتاب و داستانش چیا بودن! کلا وقتی استفن کینگ رو بخونی ، دارن شان رو اصلا نمی بینی. این نظر شخصیم بود چون با رمان هاش خاطره های خوبی دارم
3.منم یه چند تا داستان نوشتم البته فقط برای دل خودم ولی نمیدونم چرا نمیتونم زیاد داستانو کشش بدم چیکار باید بکنم؟ خب باید ببینم تا نظر بدم ولی می تونم حدس بزنم که محیط رو توصیف نمی کنی ، حالت چهره کاراکترها ، نحوه صحبت و ..... خیلی شاخه و بال می تونی بدی. باید قدرت تجسمت رو بالا ببری.
4.ازکدوم نویسنده خارجی خوشت میاد؟ استفن کینگ
5. ژول ورن هم میخونی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] آره. 2 تا کتابش همین الان تو قفسه کتابم داره چشمک می زنه. یکی سفر به درون زمین ، یکی دیگه هم خاطرات تاسبتانی
6.داستاناتو چه جوری شروع میکنی منظورم اینه که کل داستان تو ذهنته شروع به نوشتن میکنی یا هنگام نوشتن به ذهنت میرسه ؟ والا تو این 4 موارد فرق داشت. مثلا من اولین جایی که استارت خورد داستان نویسیم تو سن 14 سالگیم بود. راهنمایی بودم. اون موقع یه سیستم زغالی داشتم که زیاد باهاش بازی نمی تونستم بکنم. میومدم درباره یه کاراکتر خیالی به اسم Dark prince داستان می نوشتم. دست بر قضا این کاراکتر چند سال بعد شباهتی عجیب با سومین نسخه از بازی prince of persia پیدا کرد. می دونی خیلی وقت ها یه چیزایی به آدم الهام میشه. مثلا بتوون خیلی از نت هایی که می نوشت ، ذاتا و ناخودآگاه کشف می کرد. به شما هم توصیه می کنم قدرت های خودت رو پیدا کنی. اگه دیدی یه ایده خوب واسه داستان داری ، منتظر چفت و بست و توضیحاتش نباش! بنویس!
7.استفاده از کلمه های نزدیک به انگلیسی برای وردها خیلی جالبه ولی کاش مثل هری پاتر از زبان های دیگه هم استفاده میکردی فکر کنم یه کم ایتالیایی بلدی؟ اتفاقا وردها انگلیسی نبود و از لاتین استفاده کردم. اگه دقت کنی می تونی بفهمی که کلیه وردها و اسامی از ریشه لاتین استفاده شده! ایتالیایی هم یه خرده بلدم. در حد یه بچه دبستانی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اگه از نظراتم ناراحت نشدی کل داستانو که خوندم بازم بهت بگم  نه. چه ناراحتی؟ بیا ، خوشحال میشم نظرات و انتقادات رو می خونم
8.تو که کنسول نداری چه فکری برای tlou&gow$beyond کردی ؟ هیچی. روزی 3 بسته خاک میگیرم . میریزیم تو سرم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
9.بهترین بازی امسال از نظر گیم پلی به نظرت چی بوده؟من که میگم dishonored   بازی DMC
10.از نظر داستان ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] هیچی! شاید یه Far Cry 3
11.walking dead رونگاه نمیکنی ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] می بینم. هنوز قسمت 10 رو ندیدم. امروز می بینم. مرسی یادآوری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
12.تا حالا شده آخر یه بازی گریه کنی ؟ من آخر re3 گریه کردم البته اون موقع بچه بودم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] آره. Mass effect 3 یه خرده بغض کرده بودم. شپرد [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
هر کدوم از سوالارو که خواستی میتونی جواب ندی ممنون

RE: صندلی داغ - M.hossin payne - 02-23-2013

با سلام.1-تا حالا شده به فکر خودکشی بیفتی؟
2-کتاب های جورج ارول را خوندی؟
3-از چه درسی متنفری؟
4-غذای مورد علاقت؟
5-از سوسک نمی ترسی؟
تمام سعی خودم رو کردم تا چرت ترین سوال ها رو بپرسم.

RE: صندلی داغ - Mr.Psycho - 02-26-2013

1.چطورید؟2.نظرتون راجع به من چیه؟3.سگ دارید؟!(واقعا جدی میگم)[تصویر:  s0%20(43).gif]4.CORVO ATANOرو میشناسید؟5.اونجا بازی چنده؟6.از امضام خوشتون میاد؟7.دیگه چه سوالی بگم؟

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-26-2013

(02-23-2013, 11:24 PM)'M.hossin payne' نوشته است: با سلام.1-تا حالا شده به فکر خودکشی بیفتی؟ نه
2-کتاب های جورج ارول را خوندی؟ نه
3-از چه درسی متنفری؟ با همه درس ها کنار میام ولی از بینش خوشم نمیاد کلا
4-غذای مورد علاقت؟ ماکارونی
5-از سوسک نمی ترسی؟ نچ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تمام سعی خودم رو کردم تا چرت ترین سوال ها رو بپرسم. نپرسیدی از خون می ترسم یا نه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(02-26-2013, 06:23 PM)'LEOPARD' نوشته است: 1.چطورید؟ ممنون جانم
2.نظرتون راجع به من چیه؟ تا حالا که راضی بودیم از شما
3.سگ دارید؟!(واقعا جدی میگم)[تصویر:  s0%20(43).gif] نه. بدم میاد
4.CORVO ATANOرو میشناسید؟ آره ولی اصلا با بازیش حال نکردم ، نصف نیمه ولش کردم
5.اونجا بازی چنده؟ قابل نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حلقه ایی 2 تومن
6.از امضام خوشتون میاد؟بازی خوبیه. یادش به خیر و روحش شاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7.دیگه چه سوالی بگم؟ نپرسیدی از خون می ترسم یا نه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

RE: صندلی داغ - soheilds - 02-26-2013

1.از خون میترسی یا نه؟
2.بهترین بازی عمرت؟
3.از کی با گیمفا و اعضای تحریریه اشنا شدی؟
4.نظرت راجب سایت و فروم . اعضاش چیه؟
5.از شخصیت های ترول خوشیت میاد؟چرا؟
6.کدوم یکی از بخش های فیزیک الان ازش استفاده میکنی(منظورم فرمول هاست)
7.مشخصات سیستمت؟
8.سپاس

RE: صندلی داغ - dark_prince277 - 02-26-2013

(02-26-2013, 08:14 PM)'soheilds' نوشته است: 1.از خون میترسی یا نه؟ نه دیگه :|
2.بهترین بازی عمرت؟ DMC series
3.از کی با گیمفا و اعضای تحریریه اشنا شدی؟ 2 سالی میشه با گیمفا آشنا شدم ولی از بهار امسال موندگار شدم توش. اعضای تحریریه هم که موقعی من اومده بودم یه بهزاد جان بود با قاسم عزیز. بقیه 16 نفر تحریریه هم با من آشنا شدن ، نه من با اونا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4.نظرت راجب سایت و فروم . اعضاش چیه؟ سایت که واقعا فضایی داره آپدیت میشه. از تک فارس هم فوق العاده راضیم. به خوره های تکنولوژی معرفیش می کنم ولی فروم.... فروم تازه داره جون میگیره. اگه فروم ما قویتر و بهتر بشه خیلی راحت می تونم سایت های گیم رو رد کنیم. باید کاربرهای فعال بیشتر کمک کنن...
5.از شخصیت های ترول خوشیت میاد؟چرا؟ آره. جالبا دیگه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6.کدوم یکی از بخش های فیزیک الان ازش استفاده میکنی(منظورم فرمول هاست) هیچی. ولی داغ دلمو تازه کردی. این ترم فیزیک پزشکی داریم ، یه مشت آینه هم گرا و عدسی رو دوباره دارن به خورد ما میدن. من نمیدونم این عدسی ها رو میخوان تو حلق مریض کنن ، یا مریض رو تو آینه بندازن.. اسیر شدیم به خدا. از در فرار می کنیم از پنجره دوباره میایم داخل. می ترسم سر کار هم بریم بگن بیا دوباره فیزیک ، ریاضی بخون [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
7.مشخصات سیستمت؟
Ram: 4gb ddr2
VGA: 450 GTX ddr5
CPU: intel E2180 dual 2.00 GHz
HDD: 160 Gb int + 500 gb ext

8.سپاس خواهش می کنم

RE: صندلی داغ - GamerStation - 02-26-2013

مدت رسول جان تموم شد ، نفر بعدی آقای 
Amir Fenix
هستن .

RE: صندلی داغ - spartacus - 02-26-2013

1- اهل کجایی؟
2- تا الان دعوا کردی ( نه این دعوا های لفظی دعوای درست و حسابی بزن بزن  من خودم پایه دعوام)
3- تا الان به یه دختر گفتی دوستش داری؟
4- تو خیابون کله را مثب گوسفند پایین میندازی و راه میری یا مثل رادار همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟
5- دوست داری تو چند سالگی ازدواج کنی؟
6-کدوم شهر ایران را دوست داری بری ببینی؟
7- آشپزی بلدی؟
8-قلیون میکشی ؟ نظرت راجع به دوسیب چیه؟( دلم لک زده براش)
9- آهنگ های معین را گوش دادی؟ از کدومش بیشتر خوشت میاد؟
10-نظرت راجب  داریوش چیه؟
11- نظرت راجب به این جمله را بگو؟(رفیق آلوچه نیست بهش نمک بزنی دختر همسایه نیست بهش چشمک بزنی رفیق مقدسه(
12- نظرت راجب به Maximum-Dev چیه؟( شخصیتی غیر قابل نفوذ)
13- نظرت راجب به Gamerstation چیه؟( درجه نفوذ ناپذیریش کمتره)
14- نظرت راجب به این جمله؟( وطن افتخار من باش هموطن تو یار من باش میخوام جون فدات کنم من شاهد ایثار من باش)
15- اگه جنگ بشه میری جنگ؟
سوال زیاده ولی فعلا همینا را بگو تا بعد - سعی کردم .....شر ترین سوالات را ازت بپرسم
ممنون

RE: صندلی داغ - Amir Fenix - 02-26-2013

(02-26-2013, 09:21 PM)'spartacus' نوشته است: 1- اهل کجایی؟
2- تا الان دعوا کردی ( نه این دعوا های لفظی دعوای درست و حسابی بزن بزن  من خودم پایه دعوام)
3- تا الان به یه دختر گفتی دوستش داری؟
4- تو خیابون کله را مثب گوسفند پایین میندازی و راه میری یا مثل رادار همه جا و کس را زیر نظر میگیری؟
5- دوست داری تو چند سالگی ازدواج کنی؟
6-کدوم شهر ایران را دوست داری بری ببینی؟
7- آشپزی بلدی؟
8-قلیون میکشی ؟ نظرت راجع به دوسیب چیه؟( دلم لک زده براش)
9- آهنگ های معین را گوش دادی؟ از کدومش بیشتر خوشت میاد؟
10-نظرت راجب  داریوش چیه؟
11- نظرت راجب به این جمله را بگو؟(رفیق آلوچه نیست بهش نمک بزنی دختر همسایه نیست بهش چشمک بزنی رفیق مقدسه(
12- نظرت راجب به Maximum-Dev چیه؟( شخصیتی غیر قابل نفوذ)
13- نظرت راجب به Gamerstation چیه؟( درجه نفوذ ناپذیریش کمتره)
14- نظرت راجب به این جمله؟( وطن افتخار من باش هموطن تو یار من باش میخوام جون فدات کنم من شاهد ایثار من باش)
15- اگه جنگ بشه میری جنگ؟
سوال زیاده ولی فعلا همینا را بگو تا بعد - سعی کردم .....شر ترین سوالات را ازت بپرسم
ممنون

1- مشهد.
2- آره.
3- نه.
4- سعی خودم رو می کنم که از همه جا خیابون با خبر بشم.
5- اصلا ازدواج نمی کنم.
6- شیراز و اصفهان.
7- آره زیاد!
8- دائم نه. ولی شاید توی یک ماه دو بار بکشم.
9- کمو بیش گوش می دم. مجنون.
10- فکر کنم مردی باشه که اصلا نمیخنده و بسیار جدیه!
11- نظر خاصی ندارم ولی واسه من نه آلوچش گیر مییاد ، نه دختری که بهش چشمک بزنم...
12- خیلی ازش میترسم [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
13- به نظر من بچه باحالیه و کلا خیلی باهاش حال می کنم!
14- وطن و هم وطن یک دونه باشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
15- نه.

RE: صندلی داغ - Mr.Psycho - 02-26-2013

1.از چه عددی خوشتون میاد؟2.سگ دارید؟(جدی میگم)3.TOMB RAIDERرو گرفتید؟4.نظرتون راجع به من5.به نظرتون من چه تیپی ام؟6.کاربرCORVO ATANO رو میشناسید؟7.سلام!!!