Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - Cpt. John "Soap" MacTavish - 07-01-2016

سلام
خوبی؟
خوشی؟
سلامتی؟
چه خبرا؟
(فقط نگی پست‌های قبلی رو بخون)
چرا این اسم؟
چطور مدیر شدی و مدیر کدوم بخشی؟

فیلم دوس داری؟
چه سبک فیلم؟
آهنگ گوش میدی؟
چه سبک آهنگ؟
چه سبکی فیلم خوشت میاد؟
فیلم مورد علاقه خارجی
فیلم مورد علاقه ایرانی
سریال مورد علاقه خارجی
سریال مورد علاقه ایرانی
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن)
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد)
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن)
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد)
چه سبک موسیقی دوست داری
بهترین آهنگی که گوش دادی
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد)
خواننده مورد علاقه خارجی (زن)

خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد)
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن)
چه سبک بازی خوشت میاد؟
انیمه یا انیمیشن؟
نظرت در مورد Finding Dory?
نظرت در مورد اینکه چرا بیشتر فیلم‌های که از روی بازی میسازن مزخرف ازآب در میاد چیه؟
به فیلم آساسین ایمان داری؟
دیویژن چی؟
Warcraft?

بگذریم شخصیت موردت علاقه‌ت کیه؟
DC یا مارول؟
چرا؟
کدوم شخصیت از مارول و DC?
قضیه اسم کاربریت چیه؟
ورزش میکنی؟
کدوم ورزش رو دوس داری؟
کنسول یا PC؟
کنفرانس سونی خوب بود یا مایکرو؟
راستی مبایل داری؟
مدلش چیه؟
بازی‌ مورد علاقه (خارجی)
بازی مورد علاقه (ایرانی)
کاراکتر مورد علاقه ( مرد)
کاراکتر مورد علاقه ( زن)
در اخر نظرت در مورد اینا:
The Joker
Harley Quinn
Batman
Bruce Wayne
Dark Knight
Scorpion
Sub-Zero
Catalyst
Uncharted 4
Quantum Break
Gears of War 4
God of War 4
Crash Remaster
Fallout 4
Trevor Philips
Vass
Troy Baker
Dying Light
Rise of Tomb Raider
GTA Series
Mortal Kombat Series

Justin Bieber
Selena Gomez
Fall Out Boy
فیلم های هندی (درام)
Tom Hardy
Leonardo DeCaprio
Daniel Radcliffe
Emma Watson
Harry Potter
CJ
Nolan North
Hitman
Agent 47
Taylor Swift
Superman
Clrak
Man of Steel
Batman vs. Superman Dawn of Justice
Suicide Squad
Justice League
Flash
Arrow
Injustice 2
Mafia III
Skyrim
Oblivion
Titan X
Spidey
GTA SA
GTA VC
GTA IV
GTA V
Zootopia
Barcelona
Real Madrid
Pewdiepie
Jacksepticeye
Mrkiplier
شخصیت مورد علاقه در Street Fighter,MK,Tekken
و نظرت در مورد این جمله
Have you ever dance with the devil in the pale moonlight?

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - Lightninghero - 07-01-2016

سلام علیکم
  1. وقتی کاری رو انجام می دید با توکل پیش می رید یا امیدتون به دیگران هست؟
  2. توانایی دروغ نگفتن در شرایط خاص رو دارید؟
  3. بد ترین اتفاقی که تو زندگیتون افتاده چی بود؟ راه حلی براش داشتید؟
  4. صدای مناسبی برای گویندگی دارید؟ و وقت کافی؟
  5. در یک روز چند درصد خوشحال،ناراحت و بی حال هستید؟!
  6. دوست دارید نقد بشید یا نقد کنید؟!
  7. به نظرتون گیمفا بهتر نیست بیش تر بره تو کار های بررسی ویدئویی؟ مثلا تاریخچه شرکت konami! 
  8. ادم جدی هستید یا شوخ طبع؟
  9. تصمیمات مهمتون رو از سر احساسات گرفتید یا منطق؟ 
  10. بحث های بی فایده داشتید؟ 
  11. شده کسی تند با شما حرف بزنه و شما چیزی (هیچی)نگید؟ 
سلامت باشید.

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - Sir Big Wig - 07-01-2016

(07-01-2016, 08:48 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام درود
خوبی؟ بلی!
خوشی؟ بلی!
سلامتی؟ بلی!
چه خبرا؟ سلامتی!
(فقط نگی پست‌های قبلی رو بخون)
چرا این اسم؟ والا داستانش خیلی طولانیه... در این حد بگم که کلا لقبمه و صرفا به یوزر انجمن محدود نمیشه!
چطور مدیر شدی و مدیر کدوم بخشی؟ مجید نصر پیشنهادشو دادو ما هم قبول کردیم... شاید بتونیم مفید واقع شیم! / مدیر بخش نقد و بررسی

فیلم دوس داری؟ بلی
چه سبک فیلم؟ سبک زیاد مهم نیست... بیشتر جنایی
آهنگ گوش میدی؟ زیاد!
چه سبک آهنگ؟ Rock, Post Rock و بعضا Country
چه سبکی فیلم خوشت میاد؟  S0 (43)
فیلم مورد علاقه خارجی Prestige
فیلم مورد علاقه ایرانی زیاد دنبال نمیکنم... چند وقت پیش «خشم و هیاهو» رو دیدم و خیلی خوشم اومد!
سریال مورد علاقه خارجی Breaking Bad
سریال مورد علاقه ایرانی دنبال نمیکنم...
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن) Natalie Portman!
بازیگر مورد علاقه خارجی (مردMatthew McConaughey , Hugh Jackman , Christian Bale
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن) -
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد) -
چه سبک موسیقی دوست داری  S0 (43)
بهترین آهنگی که گوش دادی هیچ وقت نمیشه گفت چون عوض میشه!
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد) Vincent Cavanagh, Mick Moss, Steven Wilson
خواننده مورد علاقه خارجی (زن) در حال حاضر Lee Douglas

خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد) -
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن) -
چه سبک بازی خوشت میاد؟ Action Adventure, RPG
انیمه یا انیمیشن؟ انیمیشن!
نظرت در مورد Finding Dory? منتظرشیم! به نظرم خیلی خوب خواهد شد!
نظرت در مورد اینکه چرا بیشتر فیلم‌های که از روی بازی میسازن مزخرف ازآب در میاد چیه؟ چون هیچ دلیلی نداره که بخوان از روی بازی ها فیلم بسازن! کاره بی دلیل هم معمولا خوب از آب در نمیاد!
به فیلم آساسین ایمان داری؟ رجوع شود به پاسخ عرفان استادی!!!
دیویژن چی؟ زیاد بازی نکردم ولی خوب بود
Warcraft? تا حالا نرفتم سمتش

بگذریم شخصیت موردت علاقه‌ت کیه؟ سوالت نا مفهومه! شخصیت گیم؟! یا کلا میگی؟!
DC یا مارول؟ DC
چرا؟ چون با فازم بیشتر جور درمیاد!
کدوم شخصیت از مارول و DC? تعدادشون زیاده... اصولا با هر شخصیتی میتونم کنار بیام جز سوپرمن!
قضیه اسم کاربریت چیه؟ من عاجزانه ازت درخواست میکنم اگه سوالاتو همیشه کپی میکنی قبلش یه دور بخون که یه سوال رو چهل بار نپرسیده باشی برادر S0 (2)
ورزش میکنی؟خیر!
کدوم ورزش رو دوس داری؟ بسکتبال!
کنسول یا PC؟ من کلا به کنسول عادت دارم!
کنفرانس سونی خوب بود یا مایکرو؟ سونی
راستی مبایل داری؟ بلی
مدلش چیه؟ Xperia L
بازی‌ مورد علاقه (خارجی) SotC, TLoU
بازی مورد علاقه (ایرانی) آفتابه S0 (43)
کاراکتر مورد علاقه ( مرد) Wander, Joel
کاراکتر مورد علاقه ( زن) Boss
در اخر نظرت در مورد اینا:
The Joker بی نظیره
Harley Quinn اینم بی نظیره!
Batman یکی از بهترین سوپرهیروهاست... اگه بهترین نباشه! (هر چند که در اصل آنتی هیرو هست)
Bruce Wayne  S0 (43)
Dark Knight  S0 (43)
Scorpion محشره
Sub-Zero اینم بد نیست!
Catalyst بازی نکردم...
Uncharted 4 شاهکاری برای بشریت S0 (2)
Quantum Break اینم بازی نکردم
Gears of War 4 نظر خاصی ندارم
God of War 4 البته 4 که نیست ولی خب به نظرم به شدت محشره!
Crash Remaster زنده شدن خاطرات
Fallout 4 بازی نکردم!
Trevor Philips روانی
Vass روانی از نوع شاهکار!
Troy Baker این بشر ستودنیه... 
Dying Light نظر خاصی ندارم!
Rise of Tomb Raider این یکی هم به همچنین
GTA Series خوبه!!!
Mortal Kombat Series خیلی باهاش خاطره دارم!

Justin Bieber خودتی S0 (2)
Selena Gomez ایشالله خدا نگهش داره واسه طرفداراش S0 (43)
Fall Out Boy کاراشون با سلیقه من جور در نمیاد
فیلم های هندی (درام) از صد تا کمدی بهترن!
Tom Hardy خیلی عالیه
Leonardo DeCaprio اینم همینطور!
Daniel Radcliffe این یکی هم همینطور!
Emma Watson یه زمانی یکی از دوستان به شدت درگیر بود که آی دی اینو پیدا کنه  S0 (43)
Harry Potter فوق العاده!
CJ خیلی خوبه!!!
Nolan North معرکست
Hitman کچل دوست داشتنی
Agent 47 بارکد تاریخ انقضاء محصول!!!
Taylor Swift فوق العاده و بی نظیر بود
Superman هیچ نظری در مورد این ندارم
Clrak ها؟!
Man of Steel ندیدم و نمیبینم
Batman vs. Superman Dawn of Justice ندیدم و احتمالا نمیبینم!
Suicide Squad به شدت مشتاقم که ببینمش!
Justice League خوب است!
Flash کامیکش خوبه.... علاقه ای به سریالش ندارم
Arrow اینم به همچنین!
Injustice 2 زیاد دنبالش نکردم در جریانش نیستم!
Mafia III باید منتظرش موند و دید چی میشه!
Skyrim خیلی خوب بود!
Oblivion اینم همینطور!
Titan X نظری ندارم
Spidey دوسش دارم!
GTA SA شاهکار
GTA VC معرکه
GTA IV فوق العاده
GTA V بت! چریدن سه گوسفند در لوس سانتوس
Zootopia به شدت خوب بود!
Barcelona فوتبالی نیستم
Real Madrid فوتبالی نیستم آقا
Pewdiepie باحاله!
Jacksepticeye دنبال نکردم کاراشو
Mrkiplier اینم به همچنین!
شخصیت مورد علاقه در Street Fighter,MK,Tekken زیاد اهل فایتینگ نیستم... MK رو فقط زیاد بازی میکردم اونم Smoke, Kabal, Ermac
و نظرت در مورد این جمله
Have you ever dance with the devil in the pale moonlight? یک جمله تاریخی!

(07-01-2016, 09:37 PM)Lightninghero نوشته است: سلام علیکم درود بر شما!
  1. وقتی کاری رو انجام می دید با توکل پیش می رید یا امیدتون به دیگران هست؟ امیدم فقط به خودمه! حالا یه نمیشه و خودمو نا امید میکنم، یا میشه و خودمو خوشحال میکنم!
  2. توانایی دروغ نگفتن در شرایط خاص رو دارید؟ بله!
  3. بد ترین اتفاقی که تو زندگیتون افتاده چی بود؟ راه حلی براش داشتید؟ یه کلافگیه بیش از حد توی تمام جنبه های زندگی / نه!
  4. صدای مناسبی برای گویندگی دارید؟ و وقت کافی؟ صدای مناسبو که نمیدونم! وقت کافی هم نمیدونم! شما این اواخر توی تیم مستر کمالزاده حضور داشتید یادمه! اگه دنبال صداپیشه میگردی که باید بگم مطمئنا من به درد نمیخورم S0 (2)
  5. در یک روز چند درصد خوشحال،ناراحت و بی حال هستید؟! نمیدونم! اغلب اوقات خنثی هستم! نه خوشحال نه ناراحت... هیچی کلا!
  6. دوست دارید نقد بشید یا نقد کنید؟! جفتش! جفتش به درد میخوره در صورتی که هم نقد کردن منطقی و با دلیل باشه و نقد شدن...
  7. به نظرتون گیمفا بهتر نیست بیش تر بره تو کار های بررسی ویدئویی؟ مثلا تاریخچه شرکت konami! نظر خاصی دارم... ولی خب بررسی ویدئویی هم توی پیشرفت سایت مؤثره...
  8. ادم جدی هستید یا شوخ طبع؟ بستگی به طرف مقابلم داره... با آدمایی که بهم نزدیکن شوخم معمولا... ولی خب با اکثریت جدی رفتار میکنم!
  9. تصمیمات مهمتون رو از سر احساسات گرفتید یا منطق؟  بعضیاش با احساسات بوده، بعضیاش هم با منطق... ولی اغلب احساسات!
  10. بحث های بی فایده داشتید؟  تا دلت بخواد!
  11. شده کسی تند با شما حرف بزنه و شما چیزی (هیچی)نگید؟ یادم نمیاد! معمولا تو همچین شرایطی ساکت نمیمونم!
سلامت باشید. زنده باشید و مرسی S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - It's Time - 07-02-2016

سلام شایان. قرار شد ازم سوال کنی و قرار شد ازت سوال کنم. 

سوالای کلیشه ای رو همینجا میریزیم دور و میریم سراغ یک سری پرسش درست حسابی. 

1. نظرت در مورد گیمفای حامد زاهدی (اون دوره قبلی خودمون) چیه و نظرت در مورد گیمفای الان چیه؟ کامل توضیح بده و اگر نقصی در روند سایت میبینی بگو. 

2. مدیر انجمن شدی! برنامه خاصی داری؟ کلا هدفت از مدیر شدن چی بود؟ و میخوای چه حرکتی بزنی؟

3. خیلی وقته با هم توی این رسانه کار میکنیم. و کلی سایت هم کار کردیم! یکی از طولانی ترین دورانش گیمفا بود. یک چیزی که همیشه دیده میشه اینه که افراد و اونایی که مسئولن به شدت پر ادعا هستن! اونم ادعاهای توخالی برای چیزی که نیستن! برای رسانه ای که حتی یک سیستم یکپارچه و واقعی نداره و همه کارهاش مجازی انجام میشه. نظرت در مورد این افراد چیه؟ چه پیشنهادی براشون داری؟ چرا چنین حالتی بوجود میاد؟ و به چه چیزی باید فکر کنن برای فاصله گرفتن از این قضیه؟ (امیدوارم یه جواب طولانی و قشنگِ شفایی ببینم از این!) 

4. قصد داری مقاله بنویسی دیگه؟ دو سه تا مطلب نوشتی توی انجمن توی یک سالی که گذشت و خیلی طرفدار داشت. بازم مینویسی؟ دست نوشته؟ 

5. بهترین کاری که یک نویسنده مبتدی برای پیشرفت میتونه انجام بده چیه؟ خودت چطوری توی نویسندگی خوب شدی؟ (بهترین چیزی که بهت کمک کرد!)

6. یکی از نقاط قوت گیمفا رو بگو. 

7. یکی از نقاط ضعف گیمفا رو بگو. 

8. از چه سالی شروع به نویسندگی در رسانه گیم کردی؟ با اینکه این همه ساله کار میکنی حق داری آدم پرادعائی باشی و به نوشته های خودت چند میدی از 10؟ 

9. در دو سه خط در مورد Cool Folk بگو. چه ارزشی برات داره؟ (یک سوال برای بچه های خودمون!) 

درود.

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - parda$ - 07-02-2016

سلام و درود بر اخوی خودم!
اولاً از همه نظرت رو راجب خودم بگو حالا در این که پسر خوبی هستم شکی نیست! S0 (2)
بنظرت کی بخش نظرات گیمفا درست میشه اصلاْ درست میشه؟
اگه بهت یه اسلحه بدن و 2 تا گلوله هم داشته باشه کیا رو میکُشی؟
چرا میگن شیرازی ها تنبلن؟
چه رشته ای میخونی و میخوای در آینده چیکاره بشی؟
ترسناک ترین فیلمی که دیدی چی بوده؟
کدوم کشور رو دوست داری؟
کار های استنلی کوبریک رو دیدی؟اگه آره، نظرت راجب فیلماش چیه؟
بهترین بازی که تا حالا انجامش دادی چی بوده؟
اولین بازی که انجامش دادی چی بوده؟
ماکروسافت رو بیشتر دوست داری یا سونی رو؟(کنسول)
بنظرت این ایده ماکروسافت که انحصاری هاشو واسه PC هم میده، به ضررشون تموم میشه یا به نفعشون؟چرا؟
صندلی داغ شده تا الان؟ S0 (44)
چرا وقتی جدی میشی ترسناک میشی مخصوصاً با اون آواتار ونوم اسنیک؟ 
اگه تگت یه روزی قرمز شد، با روش امیر انجمن رو مدیریت میکنی یا مرتضی؟
نظرت راجب کسانی که بزرگ تر از دهنشون صحبت میکنن چیه؟
بنظرت مقاله نویسی رو ادامه بدم؟
اگه یه روزی مقاله نوشتم، قول میدی شخم نزنیش؟:دی
چه ژانر از فیلم رو دوست داری؟
نظرت راجب سریال The Preacher چیه؟
 آدم مذهبی هستی یا نه؟
الان روزه هستی یا نه؟
زود از کوره در میری یا آدم ریلکس و آرومی هستی؟
اگه به شدت عصبانی بشی چیکار میکنی طرف مقابل رو؟:دی
بزرگترین اتفاقی که برات افتاد تو سال 2015 چی بود؟
دوست داری مدیر قرمز رنگ آینده انجمن کی باشه؟
احساس نمیکنی جای ابراهیم خالیه تو تیم مدیریت؟:(
اگه خدای نکرده گم بشی، دوست داری تو بیابان باشه یا جنگل؟
اولین کسی که تو انجمن باهاش آشنا شدی و رفیق شدی کی بود؟
لندن رو بیشتر دوست داری یا پاریس رو؟
تخت جمشید هنوز سالمه؟
تلخ ترین یا یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که تو انجمن برات افتاد چی بود؟
نظرت راجب جمله ی «سکوت، نشانه ی رضایت است.» چیه؟آیا واقعا همینطوره؟
سوالات خز نشد یکم؟ S0 (60)
خوبی؟(اینو باید اول میگفتم)
فعالیت با حاشیه سازی کاره درستیه؟یه نصیحت به چنین افرادی بکن!
چه خبر؟
خب فکر کنم بسه..سعی کردم سوالاتی رو که کم سوال میشه رو بپرسم!
در انتها، حتما مقاله بنویس!..اگه سعی کنی «اندر حکایات» بنویسی خیلی خوب میشه!
بای تا های اخوی! S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - Sir Big Wig - 07-02-2016

(07-02-2016, 01:23 AM)parda$ نوشته است: سلام و درود بر اخوی خودم! درود بر شما!
اولاً از همه نظرت رو راجب خودم بگو حالا در این که پسر خوبی هستم شکی نیست! S0 (2) نه در اون که شکی نیست...! پسر خوبی هستی! دو سه بار فکر کنم رفتی رو مخم که خودت هم یادته S0 (2)  چند باری هم قرار بود مقاله بنویسی که هنوز چیزی ندیدم ازت!
بنظرت کی بخش نظرات گیمفا درست میشه اصلاْ درست میشه؟ ببین هر چیزی میتونه درست شه! فقط باید دید که آیا میخوان چیزی رو درست کنن یا نه! این نظرات مزخرفو اصلا دست کم نگیر... واسه سایت خیلی خوبه... تعجب هم نکن که چرا فکری به حالش نمیشه!
اگه بهت یه اسلحه بدن و 2 تا گلوله هم داشته باشه کیا رو میکُشی؟ واسه چی کسی رو بکشم؟! S0 (43)
چرا میگن شیرازی ها تنبلن؟ از اونایی بپرس که میگن
چه رشته ای میخونی و میخوای در آینده چیکاره بشی؟ مهندسی شهرسازی... آینده هم فعلا مشخص نیست
ترسناک ترین فیلمی که دیدی چی بوده؟ یه فیلم کوتاه دو سه دقیقه ای بود! اسم هم نداشت... 
کدوم کشور رو دوست داری؟ فرانسه!
کار های استنلی کوبریک رو دیدی؟اگه آره، نظرت راجب فیلماش چیه؟ شاینینگ و 2001 اودیسه فضایی رو دوست داشتم
بهترین بازی که تا حالا انجامش دادی چی بوده؟ SotC, TLoU
اولین بازی که انجامش دادی چی بوده؟ مومیایی بود اگه اشتباه نکنم!
ماکروسافت رو بیشتر دوست داری یا سونی رو؟(کنسول) 100% سونی!
بنظرت این ایده ماکروسافت که انحصاری هاشو واسه PC هم میده، به ضررشون تموم میشه یا به نفعشون؟چرا؟ نمیدونم... نظری ندارم... واقعا هم واسم مهم نیست!
صندلی داغ شده تا الان؟ S0 (44) نه والا!
چرا وقتی جدی میشی ترسناک میشی مخصوصاً با اون آواتار ونوم اسنیک؟ ترسناک نمیشم... اصولا اون روی شخصیتمو همه نمیبینن! اگه کسی کاری رو انجام بده که نباید انجام بده اون روی شخصیت رو میبینه! 
اگه تگت یه روزی قرمز شد، با روش امیر انجمن رو مدیریت میکنی یا مرتضی؟ هیچکدوم... نصف انجمن توی یه حرکت درو میشه!
نظرت راجب کسانی که بزرگ تر از دهنشون صحبت میکنن چیه؟ نظری نمیدم... بیشتر سعی میکنم دهن مبارکشونو ببندم تا اینکه بخوام در موردشون نظر بدم!
بنظرت مقاله نویسی رو ادامه بدم؟ آره چرا که نه!
اگه یه روزی مقاله نوشتم، قول میدی شخم نزنیش؟:دی نه!
چه ژانر از فیلم رو دوست داری؟ زیاد مهم نیست ولی بیشتر جنایی
نظرت راجب سریال The Preacher چیه؟ تا اینجایی که دیدمش خیلی خوب بوده...
 آدم مذهبی هستی یا نه؟ نه!
الان روزه هستی یا نه؟ مطمئنا الان کسی روزه نیست! ولی کلا نه!
زود از کوره در میری یا آدم ریلکس و آرومی هستی؟ زود از کوره در میرم!
اگه به شدت عصبانی بشی چیکار میکنی طرف مقابل رو؟:دی اینو جواب ندم بهتره... ولی خب امتحانش مجانیه S0 (2)
بزرگترین اتفاقی که برات افتاد تو سال 2015 چی بود؟ بزرگترین اتفاق این بود که هیچ اتفاقی نیافتاد! و این خودش اتفاق بزرگیه S0 (43)
دوست داری مدیر قرمز رنگ آینده انجمن کی باشه؟ فعلا که مدیر داریم! اگه هم قرار باشه یه روزی امیر از انجمن بره من دوست دارم یکی از دو مدیر ارشد قرمز بشن... 
احساس نمیکنی جای ابراهیم خالیه تو تیم مدیریت؟:( چرا! 
اگه خدای نکرده گم بشی، دوست داری تو بیابان باشه یا جنگل؟ جنگل S0 (43)
اولین کسی که تو انجمن باهاش آشنا شدی و رفیق شدی کی بود؟ محمدحسین صفری
لندن رو بیشتر دوست داری یا پاریس رو؟ پاریس!
تخت جمشید هنوز سالمه؟ بلی
تلخ ترین یا یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که تو انجمن برات افتاد چی بود؟ یکی از طرفدارام بهم خیانت کرد S0 (43)
نظرت راجب جمله ی «سکوت، نشانه ی رضایت است.» چیه؟آیا واقعا همینطوره؟ نه... واسه من که «جواب ابلهان خاموشی» بوده همیشه... هیچوقت نشانه رضایت نبوده...!
سوالات خز نشد یکم؟ S0 (60)  چرا خیلی!
خوبی؟(اینو باید اول میگفتم) ممنونم!
فعالیت با حاشیه سازی کاره درستیه؟یه نصیحت به چنین افرادی بکن! نه! اگه یه نفر کارش واقعا درست باشه واسه مطرح شدن نیازی به حاشیه سازی نداره... حاشیه رو اون عزیزانی استارت میزنن که میدونن چیزی حالیشون نیست!
چه خبر؟ سلامتی!
خب فکر کنم بسه..سعی کردم سوالاتی رو که کم سوال میشه رو بپرسم! لطف کردی مرسی
در انتها، حتما مقاله بنویس!..اگه سعی کنی «اندر حکایات» بنویسی خیلی خوب میشه! چشم... اندر حکایات هم مینویسیم به زودی
بای تا های اخوی! :S0 (2) خدانگهدار S0 (74)  

(07-02-2016, 01:22 AM)Erfan-Wh نوشته است: سلام شایان. قرار شد ازم سوال کنی و قرار شد ازت سوال کنم. درود بر داداش گل خودم... در خدمتیم!

سوالای کلیشه ای رو همینجا میریزیم دور و میریم سراغ یک سری پرسش درست حسابی. درود بر شرفت... مرسی!!!

1. نظرت در مورد گیمفای حامد زاهدی (اون دوره قبلی خودمون) چیه و نظرت در مورد گیمفای الان چیه؟ کامل توضیح بده و اگر نقصی در روند سایت میبینی بگو.
گفتی کامل توضیح بده واسه همین شاید یکم طولانی بشه! کارکردن تو همچین فضایی همیشه واسه هر شخصی یه هدفی داره... بعضیا واسه فان میان، بعضیا واسه کسب تجربه و بعضیا هم صرفا واسه اسم در کردن! یه سری هم هستن که فعالیت میکنن تا تعریف و تشکر بقیه رو ببینن و همین راضیشون میکنه! دوره ما (زمان حامد) به جرئت میگم که هدف همه ما این بود که در عین حفظ همبستگی و رفاقتمون، یه پروژه که همون سایت باشه رو هم جلو ببریم... سایت خیلی عالی جلو رفت (نمونه بارزش پوشش فوق العاده E3 بود که اون زمان بهترین پوشش رو داشتیم!) و رفاقت و صمیمیت هم حفظ شد (اثباتش هم میشه Cool Folk که بعد از یه سال و خرده ای هنوز همه با هم در ارتباطیم!) 
ولی با چیزی که از تیم فعلی و الان میبینم، میتونم بگم که اون صمیمیت به هیچ وجه مثل دوران ما وجود نداره... یه سری رقابت درونی توی تیم وجود داره و انگار هر کسی میخواد به همکار خودش ثابت کنه که من بهترم چون توی فلان پست کاربرا بیشتر ازم تشکر کردن یا تگم فلان رنگیه... و مطمئنا همین عامل تیم رو زمین میزنه! جالب اینجاست که با شناختی که از بیشتر بچه های تیم فعلی دارم میدونم که همه کارشون درسته و شاید تلخ ترین تیکه مسئله این باشه که ریشه این اختلافات و عدم صمیمیت شاید فقط یکی دو نفر از اعضا باشن! در هر صورت این نظر شخصی منه شاید هم اشتباه بگم!

2. مدیر انجمن شدی! برنامه خاصی داری؟ کلا هدفت از مدیر شدن چی بود؟ و میخوای چه حرکتی بزنی؟
آره برنامه هم دارم... وضعیت مقاله ها خیلی بد شده جدیدا... چه توی خود سایت چه توی انجمن... البته اینم بگم که توی خود سایت هنوز دوستان و همکارای قدیمی خودم هستن که کارشون حرف نداره... ولی متاسفانه تعداد مقاله های ضعیف به هیچ وجه کم نیست... مدیریت بخش نقد و بررسی رو به من سپردن... همین یعنی فضا تا حدی بازتر میشه برای اینکه وضعیت مقاله نویسی عزیزان رو تا حدی بهتر کنیم... هر چی باشه هیچ کس از اول نویسنده نیست و برای همه باید یک راهنما و آموزشی وجود داشته باشه... منم به شخصه امیدوارم که بتونم با این سمت جدید، یه کمک هر چند کوچیک داشته باشم واسه محقق شدن این هدف!

3. خیلی وقته با هم توی این رسانه کار میکنیم. و کلی سایت هم کار کردیم! یکی از طولانی ترین دورانش گیمفا بود. یک چیزی که همیشه دیده میشه اینه که افراد و اونایی که مسئولن به شدت پر ادعا هستن! اونم ادعاهای توخالی برای چیزی که نیستن! برای رسانه ای که حتی یک سیستم یکپارچه و واقعی نداره و همه کارهاش مجازی انجام میشه. نظرت در مورد این افراد چیه؟ چه پیشنهادی براشون داری؟ چرا چنین حالتی بوجود میاد؟ و به چه چیزی باید فکر کنن برای فاصله گرفتن از این قضیه؟ (امیدوارم یه جواب طولانی و قشنگِ شفایی ببینم از این!) 
آره... خیلی وقته که ما همکاریم و خیلی جاها هم کار کردیم... افراد پر ادعا همه جا هستن! به شخصه به وجودشون عادت کردم و تا حد خیلی زیادی بهشون حق میدم که اینجوری رفتار کنن... معمولا این مدل افراد، آدمایی هستن که به عنوان مثال یه مقام یا تگ توی سایتی مثل گیمفا، بزرگترین دستاوردیه که طرف تا حالا توی زندگیش داشته... توی دنیای واقعی نشده به جایی برسه؛ الان با یه تگ (که رسما فقط یه عکسه) اونم توی یه سایت یا انجمن، به بزرگترین دستاورد زندگیش رسیده و واسه همینه که این مدل رفتاری رو ازشون میبینیم! جالب اینجاست که این افراد ادعای پوچ خودشون رو هیچوقت نمیبینن و از نظرشون همیشه حق با خودشونه! بعضا دیده شده که این مدل افراد بقیه رو پرادعا میبینن و از نظرشون همیشه بقیه پر ادعا هستن نه خودشون (مشابه این حالت رو توی بی شعوری هم داریم که شخص بی شعور همه رو بی شعور میبینه جز خودش!) 
گفته بودی چه پیشنهادی دارم و باید به چی فکر کنن که اینجوری نباشن... در جواب باید بگم که وقتی رفتار یه آدم این مدلی میشه (با یه تگ یا مقام بی ارزش دور ور میداره) اصولا خودشو همیشه از همه بالاتر میبینه و به همین دلیله که هیچ وقت صمیمت لازم با همکارانش بوجود نمیاد. نتیجش میشه یه جو خشک و بی روح که همه فقط دارن توش کار میکنن مثل ربات! (مشابه وضعیتی که تو جواب سوال اول توضیح دارم) این آدما تا ابد تو این مقام نمیمونن... یه روزی میشه که این تگ گرفته میشه و اونجاست که طرف پیش خودش نگاه میکنه که ببینه الان که از سایت اومد بیرون، چه چیزی رو همراه خودش داره؟ دوست؟ رفاقت؟ صمیمیت؟ یا صرفا ادعا؟! اونجاست که اون مدل آدما میبینن دست خالی از سایت اومدن بیرون و دیگه حتی اون ادعا هم وجود نداره (چون مقامی وجود نداره) و اونجاست که وضعیت فعالیتشون توی دنیای مجازی هم دقیقا میشه مثل وضعیت فعالیتشون توی دنبای واقعی... و در کل این جور آدما هیچ وقت هیچ دستاوردی توی زندگیشون نخواهند داشت... نه مجازی و نه واقعی!

4. قصد داری مقاله بنویسی دیگه؟ دو سه تا مطلب نوشتی توی انجمن توی یک سالی که گذشت و خیلی طرفدار داشت. بازم مینویسی؟ دست نوشته؟ 
مقاله هم انشالله مینویسیم! دست نوشته ها رو فکر نمیکنم دیگه ادامه بدم... سه تای قبلی رو نه واسه قشنگی منتشر کردم، نه واسه اینکه بگم خفنم، نه تشکر و نه هیچ کدوم از این موارد! سه تا دست نوشته قبلی منتشر شد تا فقط سه تا مفهوم رو منتقل کنم به جمع انجمن... و در عوضش حتی یک نفر رو هم ندیدم که به صحبت های دست نوشته ها عمل کنه... ولی خیلی زیاد بودن آدمایی که تشکر کردن و استاد استاد راه انداختن که خب این مسئله نه فایده داره و نه اهمیتی داره واسه من... با این وضعیت، نوشتن این مدل دست نوشته ها ظاهرا فقط وقت تلف کردنه... اگه یه روز عکس این مسئله بهم اثبات بشه حتما نوشتن دست نوشته ها رو از سر میگیرم...

5. بهترین کاری که یک نویسنده مبتدی برای پیشرفت میتونه انجام بده چیه؟ خودت چطوری توی نویسندگی خوب شدی؟ (بهترین چیزی که بهت کمک کرد!)
باید چند تا اصل ساده رو قبول کرد... اولیش اینه که بدونیم هیچکس نویسنده به دنیا نمیاد! همه از یه جایی شروع میکنن... دوم اینکه قبول کنیم همیشه در هر حالت و شرایطی افراد حرفه ای تر از ما وجود دارن و مینویسن... و مهم ترین نکته اینه که از اون حرفه ای ها نترسیم! اونا هیچ وقت قرار نیست مانع پیشرفت ما بشن... چون از ما بالاترن و دارن کار خودشون رو انجام میدن... در عوضش باید از تجربیات اونا استفاده کنیم و بدونیم که افراد حرفه ای تر همیشه قصدشون کمک کردن به ماست و هیچ دلیلی نداره که بخوان جای ما رو بگیرن یا به ما ضربه بزنن...
من خودم از افراد حرفه ای کمک گرفتم تا به اینجا رسیدم... هنوز هم نویسنده نیستم و راه بسیار زیادی دارم واسه نویسنده شدن....

6. یکی از نقاط قوت گیمفا رو بگو.
کاربرایی داره که همیشه بهش وفا دارن و سیستمی داره که همیشه واسش نویسنده پیدا میشه... یعنی اگه کل تیم هم در آن واحد تصمیم بگیرن از سایت برن، همون لحظه یه تیم جدید (چه بسا یک تیم آماتور) واسه سایت پیدا میشه... هر چند اینایی که گفتم از نظر شخص من به شدت نکات منفی واسه سایت هستن و همیشه به سایت ضربه میزنن... ولی از دید عوام، این عوامل جزو نقات قوت به حساب میان!

7. یکی از نقاط ضعف گیمفا رو بگو. 
در حال حاضر یکی از بزرگترین نقاط ضعف گیمفا عدم هماهنگیشه... شاید به عنوان یه ناظر بیرونی سایت خیلی عالی و منظم بره جلو ولی کاملا مشخصه که در پشت صحنه اختلافات و چند دستگی عجیبی وجود داره و تیم فعلی به هیچ وجه یک پارچه نیست... البته این نقطه ضعف، ضعفیه که خیلی راحت حل میشه چون مشخصا با شناختی که شخص خودم از افراد گل تیم دارم، میدونم که ریشه این نقطه ضعف بزرگ شاید فقط توی یکی دو نفر خلاصه میشه و بقیه همه کار درستن... دندونی که درد میکنه رو باید کشید تا همه چیز به روال عادی و درست و منظم خودش برگرده...

8. از چه سالی شروع به نویسندگی در رسانه گیم کردی؟ با اینکه این همه ساله کار میکنی حق داری آدم پرادعائی باشی و به نوشته های خودت چند میدی از 10؟ 
از اواخر سال 90 شروع کردم به نوشتن... واقعا دلیلی نداره ادعا داشته باشم چون با دو تا اصل کنار اومدم اولیش اینه که میدونم نویسندگی اصیل چیزیه که هنوز فاصله خیلی زیادی باهاش دارم و هر کسی که یه چیزی نوشت صرفا نویسنده نیست و دوم اینکه میدونم حرفه ای تر از من بسیار زیاده پس دلیلی نداره که بخوام ادعایی داشته باشم... به مقالات خودم هم در بهترین حالت 5.5 میدم... 

9. در دو سه خط در مورد Cool Folk بگو. چه ارزشی برات داره؟ (یک سوال برای بچه های خودمون!) 
واقعا مرسی که این سوالو پرسیدی عرفان... وجود Cool Folk نشون میده که تیم ما هنوزم که هنوزه یه تیمه... واسه همینه که بهش میگم تیم طلایی... Cool Folk ثابت میکنه که ما تونستیم در کنار فعالیت کم نظیرمون برای گیمفا، دوستی ها رو هم حفظ کنیم و خیلی راحت با همدیگه هماهنگ و از اون مهمتر صمیمی بشیم... در حال حاضر Cool Folk واسه من دقیقا مثل خانواده خودمه و از تک تک اعضاش چیزای خیلی خیلی زیادی رو یاد گرفتم... از همینجا، در حضور کل انجمن گیمفا، به عنوان کوچک ترین عضو Cool FOlk، از تک تک اعضای گل Cool Folk تشکر میکنم و ازشون معذرت میخوام اگه ناخواسته جایی ناراحتشون کردم  S0 (29) S0 (74)

درود. مرسی S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر انجمن Sir Big Wig - The Last King On The Earth - 07-02-2016

سلام.
خوبی.
چطوری.
خوب وارد حاشیه نشم برم سر اصل مطلب
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
دقیقا الآن برایچه داری به این سوال جواب میدی؟
پوکر فیش چرا این شکیله S0 (43) ؟
علاقه به گوشت داری یا سبزیجات؟
نظرتو در رابطه با شخص های زیر بگو:
نظرت در رابطه با ادمین؟
من؟
خودت؟
پاتریک؟
باب اسفنجی؟
پوکر فیس:
دلیلت برای شدن به مدیر چیه؟
قضیۀ اسمت چیه؟
دقیقا الان چه حالی داری؟
به نظرت من نوبم؟
یه نوب نام ببر؟
دو نوب نام ببر Barare ؟
اولین نقدت لینکشو بده، اولیِ اولیش!
چرا نوبا، نوبن؟
خوب همینا بود S0 (43)
فعلا
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)

(07-02-2016, 01:03 PM)The Last King On The Earth نوشته است: سلام. درود!
خوبی. ممنونم
چطوری. خوبم!
خوب وارد حاشیه نشم برم سر اصل مطلب بریم!
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
دقیقا الآن برایچه داری به این سوال جواب میدی؟ چون مجبورم... باور کن خودم هم هیچ علاقه ای به جواب دادن سوالای این مدلی ندارم... ولی مجبورم!
پوکر فیش چرا این شکیله S0 (43) ؟ دقیقا منظورم سوالای همین مدلیه!
علاقه به گوشت داری یا سبزیجات؟ S0 (43)
نظرتو در رابطه با شخص های زیر بگو: 
نظرت در رابطه با ادمین؟ یکی از دوستان نزدیکم در انجمن... کارش درسته و ارادت ویژه ای داریم خدمتش!
من؟ والا نظر خاصی ندارم در موردت... زیاد هم نمیشناسمت!
خودت؟ یه احمق که داره به همچین سوالاتی جواب میده  S0 (43)
پاتریک؟  S0 (43)
باب اسفنجی؟  S0 (43)
پوکر فیس:  S0 (43)
دلیلت برای شدن به مدیر چیه؟ شدن به مدیر نمیدونم یعنی چی! ولی اگه منظورت مدیر شدنه که جوابشو مفصل تو دو تا پست بالاتر دادم!
قضیۀ اسمت چیه؟ مفصله... همیشه و همه جا لقبم اینه!
دقیقا الان چه حالی داری؟ لحظه شماری میکنم که برسم به انتهای سوالات!
به نظرت من نوبم؟ خودم که نمیشناسمت زیاد... ولی از اینور اونور زیاد شنیدم S0 (43)
یه نوب نام ببر؟ خودت!  S0 (43)
دو نوب نام ببر Barare ؟ خودم و خودت!  S0 (43)
اولین نقدت لینکشو بده، اولیِ اولیش! اولین نقدم در حال حاضر تو فضای مجازی موجود نیست... سایتش نابود شده! 
چرا نوبا، نوبن؟ چون فکر میکنن به شدت حرفه ای هستن!
خوب همینا بود S0 (43) بسیار هم عالی!
فعلا مرسی، قعلا S0 (74)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)
S0 (43)

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Station - 07-02-2016

خب میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_42941.png?dateline=1458389657] Mohammad Reza Sahraee
[تصویر:  buddy_offline.gif]
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  hamkare%20bazneshaste.png]

نام: محمد رضا صحرایی
عنوان: A Different Person
تاریخ تولد: مخفی