Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Leonardo DiCaprio - 07-03-2016

سلام به محمد رضای عزیز S0 (29)
یه راست بریم سر سوالات!
وضع الان گیمفا رو چطور ارزیابی میکنی؟
چظوری میشه بدون بازی کردن یه بازی، اونو نقد کرد؟ S0 (43)

بهترین سریالی که در حال حاضر پخش میشه؟
بهترین فیلم اخیر؟
بهترین سریال و فیلم زندگیت؟

راستی میدونی امروز سالروز انتشار چیه؟

نظرت درباره شاهکار های CW AKA WC چیه؟ S0 (45)

خواننده مورد علاقه؟ 

چرا همه از parda$ آسی ان؟

نظرت راجب موارد زیر:

احسان
من
رسول
امیر
محمد امین  S0 (43) S0 (43) S0 (43)
خودت
رضا 

سعید آقابابایی
دانیال نوروزی

Deus Ex
Witcher

وینی پز S0 (29) S0 (29) S0 (29)؟
ایمورتال تکنیک؟
کرت کوبین؟
بهرام نورایی؟

زندگی

استنلی کوبریک

اون اموجی مورد نظر نماد کیه S0 (2) S0 (2) S0 (2) ؟

چرا زوم..جی رو به گیمفا ترجیح دادی؟

چرا گیمفا چیزی به اسم کاربر نداره؟
چرا اسمشون کاربرنماس؟

چرا ملت ما از روی تعصب با مساعل برخورد میکنن؟

چرا مردم دنیا محو جعبه جادو هستن؟

چرا بعضی از عزیزان فک میکنن استفاده از کلمه قلمبه سلمبه تو مقالشون ینی بالارفتن کیفیت مقاله S0 (43) ؟

نکات مثبت و منفی این تناقض نداره؟
[تصویر:  Mirrors-Edge-Catalyst-2.png]

ناموسا حس بیشتر از این نیست! وگرنه بازم میپرسیدم!

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Mohammad Reza Sahraee - 07-03-2016

(07-02-2016, 11:32 PM)parda$ نوشته است: سلام و درود! S0 (88)  درود بر تو!
خوبی آقا؟ خوبیم
اول از همه، نظرت در مورد من چیه؟نگو نظری ندارم که باور نمی کنم! خوب هستی ولی ایراداتی داری که میشه در این جمله "اسپم و خارج از گود" وصف کرد.
علت رفتنت از گیمفا چی بود؟ -
چجوری با گیمفا آشنا شدی؟ توسط یکی از دوستان 
اولین دوستت تو گیمفا کی بود؟ حامد زاهدی
چه ژانر از فیلم رو علاقه داری؟ بیشتر درام
تام هاردی یا دی کاپریو؟ هر دو!
نقطه ضعف گیمفا چیه؟ ارجاع  بشه به پاسخ شایان ولی به صورت خلاصه بخوام بگم عدم هماهگی اعضا، خود بزرگ بینی یکی دو نفر از افراد، عدم وجود یک فضای صمیمی و نزدیک بین اعضا، عدم ارتباط مناسب اعضای تحریریه با مدیریت و از همه جالبتر جوابگو نبودن مدیریت به خیلی از مشکلات اعضای تحریریه، انتقاد پذیر نبودن یکی دو نفر از اعضا و....
چجوری میشه اون نقطه ضعف رو رفع کرد؟ تک تک موارد اشاره شده در بالا چند روش منطقی و مناسب برای حل شدن دارن و پیدا کردن این راه به خود  اعضا تحریریه ربط داره 
چه رشتی ای میخونی و میخوای در آینده چیکاره بشی؟ نرم افزار کامپیوتر
گیمفا یا زوومجی؟(+دلیلش) زوومجی- تقریبا در زوومجی خیلی از مشکلات گیمفا جزو نقاط مثبت سایت محسوب میشه  و از همه مهمتر پیشرو بودن زوومجی دربسیاری از مسائل
چه سبک بازی رو دوست داری؟ اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی
برند سونی یا ماکروسافت؟(کنسول)  هر دو 
آدم زود باوری هستی؟ اصلا و ابدا! 
ادمین رو در یک کلمه توصیف کن؟ من تو یک خط وصفش می کنم! از صمیمی ترین دوستام و از همه مهمتر یک فرد سخت کوش که برخلاف مدیرای سایت می دونه که چطور باید فروم رو مدیریت کنه و به هیچ کسی باج نده
اولین بازی که انجام دادی چی بود؟ -
بهترین بازی که انجام دادی چی بود؟(طومار ننویسی فقط یکی نام ببر!) Spec Ops: The Line و سری بایوشاک
نظرت راجب افرادی که بزرگتر از دهنشون حرف میزنن چیه؟ ییشنهادم اینه که  خفه خون بگیرن و سنجیده صحبت کنن  S0 (24)
اگر به شدت از کسی عصبانی میشی چیکار میکنی؟(گرچه خودم تجربه شو داشتم!)  تجربش رو داشتی!
ادم مذهبی هستی؟ خیر
اگه شرایطش پیش بیاد برمیگردی به گیمفا؟اگه آره همون سمت قبلی یا چیزه دیگه؟ بله- فرقی نداره
معدل کتبی سوال سوم دبیرستانت چند شد؟ -
رشته تجربی بودی یا ریاضی؟ -
لندن رو بیشتر دوست داری یا پاریس؟ لندن
تلخ ترین خاطره ات از گیمفا چی بود؟ زیاد بودن
شیرین ترین خاطره در دوران خدمتت تو گیمفا چی بود؟ آشنایی با چندتا از بهترین رفقای زندگیم
سربازی رفتی یا قراره بری؟ نه
علت این که گیمفا رو در سایت های همسایه به خوبی یاد نمیکنن چیه؟باید چیکار کرد برا رفع این مشکل؟ خیلی از موارد تو این مورد تاثیر داره که از همه مهمتر مقالات نوشته شده توسط یکی سری از افراد خاص همیشه سوژه خنده بوده (جای شکر  داره که گیمفا حداقل دوتا نویسنده خیلی خوب داره که از دوستان صمیمی خودم هستن)
از فعالیتت تو زووومجی راضی هستی؟ بله
چرا فن های سونی تو وبسایت به خوبی از تو یاد نمیکنن؟(بعضی ها البته) کاری به کاربرا ندارم 
مهم ترین بخش های یک نقد و بررسی چیه؟ یک سر به مقاله "گور پدر نقد" بزن اونجا نوشتم
از کی شروع به نویسندگی یا به اصطلاح مقاله نویسی کردی؟ تقریبا دو سال
در شرایط خاص دورغ میگی؟ بله
نظرت راجب بچه های Cool Folk چیه؟ بهتره زیاد در موردش کنجکاو نباشی! ولی به بودن در اون افتخار می کنم این  گروه یا در یک جمله فوق العاده و کم نظیره.
به مقاله های خودت از 10 چند میدی؟ هیچ وقت در زمینه نویسندگی ادعا نداشتم  و نخواهم داشت- نمره رو هم به مخاطبی که نوشته من رو می خونه واگذار می کنم. 
متا برات مهمه در خرید یک بازی یا نه؟ آره
بنظرت چیکار کنم تا یک نویسنده خوب بشم؟ پرس و جو  از افراد حرفه ای در این زمینه 
قبل گیمفا تو کدوم سایت فعالیت می کردی؟ -
کار های استنلی کوبریک رو دیدی؟اگه آره نظرت راجبشون چیه؟  بله- کلمه ای برای وصفشون ندارم
بهترین سریالی که دیدی چی بوده؟(یکی بگو فقط!) دکستر
سریال گیم اف ترونز رو دنبال میکنی یا نه؟ بله شدیدا
نظرت راجبه سریال The Preacher چیه؟ خیلی خوبه
کار های سعید آقابابایی رو قبول داری؟ خیر
به کسایی که میخوان با حاشیه سازی فعالیت بکنن یه نصیحتی بکن؟ بشینن سر جاشون و فعالیت نکنن
سوالات خوبه یا چرته؟ S0 (60)  ناراحت نشی ولی به جز یکی دوتا بقیه اسکی شدست
بنظرت از موقعی که حامد زاهدی رفته گیمفا بهتر شده یا بدتر شه؟(از چه نظر؟) حتی تو اواخر حضور حامد هم ضعیف بود  چه برسه به الانش 
نظرت راجبه بازی جدیده کوجیما چیه؟بنظرت چه سبک و سیاقی داره؟ بسیار سورئال و عجیب 
حالا نظرت راجبه کنسول های بین نسلی چیه؟هدفشون از این کارا چیه؟ -
اولین مقاله ای که تو گیمفا منتشر کردی چی بود؟ اولین نگاه به Deus Ex: Mankind Divided
چه سبک آهنگ رو بیشتر دوست داری؟ راک
دیگه چه خبر؟ -
اگه صندلی داغه تا پماد بیارم؟  S0 (43)  کلا اسکی استایل بود 
در آخر هم یه خط نصحیت به من بکن؟و بگو مشکلاتم چیه؟ خیلی زیادن و نمیشه همه رو پوشش داد! ولی کم اسکی کن تو برخی مسائل که ربطی نداره به هیچ احدی وارد نشو به خصوص کول فولک که بحثاش کاملا اختصاصی و خودمونی هست و از همه  مهمتر زیاد تو خارج  از گود هستی.
بای!  فعلا، تازه کولر رو هم روشن کن یک ذره خنک شی!

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Writer Bot - 07-03-2016

درود جناب صحرایی!  S0 (8)
خب بریم سراغ سوالات.
اول از همه دوست دارم نظرتون رو راجب به خودم بدونم. نظرتون راجب به من چیه؟ آیا می‌تونم پیشرفت کنم و روزی جزء تحریریه سایت بشم؟
چرا یهویی تصمیم به ترک گیمفا گرفتید؟ کامل توضیح بدید.
تصمیم به برگشت ندارید؟
آیا گیمفا رو به عنوان برترین سایت پوشش اخبار بازی‌های ویدئویی قبول دارید؟
یکی از بهترین دوستانتون در انجمن کی هست؟
نظرتون رو راجع به این نفرات اعلام کنید.
دانیال دهقانی:
سعید آقابابایی:
اشکات عالی خانی:
آرش سعادتمند:
دانیال نوروزی:
آرش عیاری:
نادر امرایی:
میلاد کاردان S0 (2) :
یونس بهرامی:
حمزه سروری:
حامد زاهدی:
از ترک گیمفا و رفتن به سایت رقیب راضی هستید و احساس پشیمونی نمی‌کنید عایا؟
نظرتون راجب به تیم سابق؟ 
نظرتون راجب به تیم فعلی؟
چرا از نویسندگی کوچ کردید و خبرنگار شدید؟
بنظر شما یک مقاله باید دارای کلمات  قلمبه و سلمبه باشه یا بالعکس باید کلمات معنی ساده‌ای بدند؟ یه توضیح کامل و بسیار قانع کننده.
خب غذای مورد علاقه‌تون چی هست؟
راستی سن دقیقتون رو اعلام کنید. اگر امکانش نیست فقط سنتون رو ذکر کنید.
کدام یک از اعضایی که عضو تحریریه هستند پتانسیل تحریریه در صفحه اصلی رو دارند؟ طبق لیست.
You Never Win:
mohammadjavad:
The We Happy Few:
The Last King On The Earth:
Yves Guillemot:
ѕeɴαтor:
Oerba Dia Vanille:
و در آخر بنده Pouyan Octa:
سوالات بنده رو چطوری ارزیابی کردید؟
و در آخر بگم هر کجایی که هستید موفق و پایدار باشید جناب صحرایی  Toyou116
یاعلی.

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - B.A.T - 07-03-2016

سلام محمدرضا... خوبی؟ خوشی؟ روزگار به کامت میگذره؟
خوب شد اومدی نشستی رو این صندلی کذایی تا چند تا سوال ازت پبرسم S0 (22)

1-تو زندگیت از چه چیزی یا چه کسی بیشتر از همه ترس و واهمه داشتی؟

2-اگر یکی از دوستانت رو قبلا با گفتن یه جمله یا کلمه ناشایست ناراحت کرده باشی و الان پشیمون باشی، دوست داری برای معذرت خواهی چی بهش بگی؟

3-بیشتر تیپ رسمی میزنی یا اسپرت؟

4-به نظرت کار در بخش خبری سخت تره یا در بخش تحریریه؟

5-موقع نوشتن یادداشت استعفا از گیمفا، با وجود اون همه خاطره ای که ساخته شد و اون همه تجربه‌ای که کسب کردی، چه حسی داشتی؟

6-این رو قبول داری که تگ و مقام به درد جرز لای دیوار هم نمیخوره و تنها چیزی که در آخر باقی میمونه خاطره و دوستی و محبته؟ یه توضیح کوچیکی بده دربارش.

7-اگر مرد بی‌چهره (Game of Thrones) در واقعیت وجود داشت و تو میتونستی اسم سه نفر رو برای نابود کردن بهش بدی، چه کسانی رو معرفی میکردی؟

8-نظرت در رابطه با کنسول‌های میان نسلی سونی و مایکروسافت چیه؟ (اکس‌باکس‌وان اس، نئو، اسکورپیو و شاید اسلیم ps4) دیدت نسبت به این قضیه مثبته یا فکر میکنی این دو شرکت دستشون رو تا آرنج کردن تو جیب خلق خدا؟

9-میدونی که من و خیلی‌های دیگه دوست داریم تا تو برگردی به گیمفا... چه پیغامی برای طرفدارانت داری؟ S0 (2)

10-اگر بخوای به عنوان یک برادر بزرگتر و یک دوست به من نکته‌ یا موردی رو گوشزد بکنی، اون چیه؟

خب این هم از سوالات ما... دلتنگتم و بهترین‌هارو برات آرزو میکنم... 241 S0 (29)

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Lazaretto - 07-03-2016

سلام به محمدرضای عزیز. خوبی آقا؟
دیدم شما رو صندلی نشستی و بهترین فرصته که یه مقدار بیشتر با سلیقت (که اتفاقاً خیلی هم قبولش دارم) آشنا بشم. پیشاپیش عذر میخوام که یه مقداری سوالات زیاد هستن.

1. نظرت راجع به بَندهای زیر چیه؟ با هر کدوم که آشنایی داری بهترین آهنگش از نظر خودت رو هم بنویس. اگر هم آشنایی نداری کلاً از لیست بیارش بیرون تا یه مقدار خلوت‌تر بشه.

-Anathema
-Antimatter
-Apocalyptica
-Arcade Fire
-Blackfield
-Bullet For My Valentine
-Coldplay
-Death
-Disturbed
-Draconian
-Dream Theater
-Faith No More
-Foo Fighters
-Godsmack
-Judas Priest
-Katatonia
-Led Zeppelin
-Mayhem
-Muse
-Metallica
-Nickelback
-Nirvana
-Pink Floyd
-Radiohead
-Stone Sour
-The Police
-Depeche Mode
-Marilyn Manson
-Slipknot
-3X Pistols
-System of a Down

2. نظرت راجع به کارگردانان زیر چیه؟ بهترین فیلمشون از نظر خودت رو بنویس اگر آشنایی داری باهاشون. اونایی که نمیشناسی رو لطفاً از لیست خارج کن.

-ترنس مالیک
-کوئینتین ترنتینو
-توماس وینتربرگ
-دیوید فینچر
-نوا بامبک
-اسپایک جونز
-وس اندرسن
-پل تامس اندرسن
-آندری تارکوفسکی
-میکل آنجلو آنتونیونی
-فریتز لانگ
-روبرتو روسلینی
-خواکیم تریه
-جان هیلکات
-فرانسوا تروفو
-ژان لوک گدار
-جیم جارموش
-کریستف کیشلوفسکی
-دیوید لینچ
-فدریکو فلینی
-برادران داردن
-برادران کوئن
-استیون اسپیلبرگ
-مایکل مان
-کریستوفر نولان
-وونگ کاروای
-مارتین اسکورسیزی
-رومن پولانسکی
-الیا کازان
-جیمز کمرون
-سیدنی لومت
تیم برتون
-ادگار رایت
-الخاندرو جی. ایناریتو
-جی. سی. چندور
-استنلی کوبریک
-بنت میلر
-ژان پیر ملویل
-آکی.را کوروساوا 
-دنی بویل
-یورگوس لانتیموس
-وودی الن
-جوزپه تورناتوره
-درن آرونوفسکی
-میشائل هانکه

3. از بین اینا کدوم رو ترجیح میدی؟

-فردی کوئل یا لری اسپورتلو؟ (کاراکترهای واکین فنیکس تو دو فیلم آخر پل تامس اندرسن)
-سیگار کشیدن‌های ژان پل بلموندو یا سیگار کشیدن‌های کلینت ایستوود تو فیلمای وسترنش؟
-هالیوود یا سینمای مستقل؟
-موج نوی فرانسه یا نئورئالیسم ایتالیا؟
-پل تامس اندرسن یا وس اندرسن؟
-بیل کاتینگ قصاب یا دنیل پلینویو؟ (شخصیت‌های دنیل دی لوئیس در فیلم‌های دار و دسته‌های نیویورکی و خون به پا خواهد شد)
-الن دلون یا ژان پل بلموندو؟
-وایتی بالجر یا جان دیلینگر؟ (شخصیت‌های جانی دپ به ترتیب در فیلم‌های ختم سیاه و دشمنان ملت)
-Heat یا The Town?
-راجر واترز یا دیوید گلیمور
-Wish You Were Here یا The Dark Side Of The Moon؟

4. اگر فرصت ملاقات با یک شخصیت بزرگ (از سینماگر گرفته تا ...) رو داشته باشی، کدوم رو انتخاب می‌کنی؟

5. سه تا از فانتزی‌های بزرگ سینماییت رو بگو؟

6. میدونم که از طرفداران تالکین و کتاب‌هاش هستی. ترجیح میدی فیلم‌های سلماریون هم ساخته بشن و مثه هابیت نتونن اونطور که باید و شاید به مذاق طرفداران خوش بیان یا اینکه کلاً ساخته نشن؟

7. وقتی میخوای از خیابون عبور کنی، از پل هوایی استفاده می‌کنی یا از خیابون رد میشی؟

8. وقتی تو خیابون منتظر کسی هستی حالتت چیه؟ مثلاً قدم میزنی، میشینی یا ...؟

9. چجوری فیلم میبینی؟ مثلاً نشسته یا خوابیده؟ دوست داری موقع فیلم دیدن چیزی بخوری؟

10. سینما رو دوست داری تنها بری یا به انضمام دوستان؟ وقتی سینما میری چیزی هم میبری برای خوردن؟

11. وقتی می خوای بری خرید، رفتار فروشنده واست مهم تره یا قیمت؟

12.  فست فود زیاد میخوری؟ اگه آره بیشتر کدوم نوع؟

دوتا سوال مربوط به گیم هم بپرسم و رفع زحمت کنم.

13. جزو معدود کسانی بودی که من دیدم هر دو تا کنسول رو دارن تو سایت. هنوز هم داری کنسول هارو؟

14. خیلی منتظر آنچارتد و کوانتوم بریک بودی. حالا که عرضه شدن و احتمالاً بازی کردی (البته با توجه به علاقه‌ای که داشتی بهشون مخصوصاً کوانتوم بریک تقریباً مطمئنم که بازی کردی) نظرت راجع بهشون چیه؟ تا چه حد انتظاراتت رو برآورده کردن؟

باز هم عذرخواهی میکنم که تعداد سوالات زیاد شد و اسم کارگردانان رو هم انگلیسی دیگه نیاوردم.
پیشاپیش تشکر میکنم بابت پاسخ دادن به سوالات. S0 (74)

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Cpt. John "Soap" MacTavish - 07-03-2016

سلام برکاربر بازنشسته.
خوبی؟
خوشی؟
سلامتی؟
چه خبرا؟
قضیه اسم کاربریت چیه؟
فیلم دوس داری؟
چه سبک فیلم؟
آهنگ گوش میدی؟
چه سبک آهنگ؟
فیلم مورد علاقه خارجی
فیلم مورد علاقه ایرانی
سریال مورد علاقه خارجی
سریال مورد علاقه ایرانی
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن)
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد)
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن)
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد)
بهترین آهنگی که گوش دادی
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد)
خواننده مورد علاقه خارجی (زن)
خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد)
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن)
شخصیت مورد علاقه در فیلم‌ها
شخصیت مورد علاقه در سریال‌ها
شخصیت مورد علاقه در انیمیشن
انیمه یا انیمیشن؟
نظرت در مورد Finding Dory?
نظرت در مورد اینکه چرا بیشتر فیلم‌های که از روی بازی میسازن مزخرف ازآب در میاد چیه؟
به فیلم آساسین ایمان داری؟
دیویژن (فیلم) چی؟
Warcraft?
(فیلم)
بگذریم شخصیت موردت علاقه‌ت کیه؟
DC یا مارول؟
چرا؟
شخصیت مورد علاقه DC
شخصیت مورد علاقه Marvel

ورزش میکنی؟
کدوم ورزش رو دوس داری؟
کنسول یا PC؟
کنفرانس سونی خوب بود یا مایکرو؟
راستی مبایل داری؟
مدلش چیه؟
بازی‌ مورد علاقه (خارجی)
بازی مورد علاقه (ایرانی)
کاراکتر مورد علاقه ( مرد)
کاراکتر مورد علاقه ( زن)
چه سبک بازی خوشت میاد؟
بهترین بازی که انجام دادی؟
بدترین بازی که انجام دادی؟

در اخر نظرت در مورد اینا:
The Joker
Harley Quinn
Batman
Bruce Wayne
Dark Knight
Scorpion
Sub-Zero
Catalyst
Uncharted 4
Quantum Break
Gears of War 4
God of War 4
Crash Remaster
Fallout 4
Trevor Philips
Vass
Troy Baker
Dying Light
Rise of Tomb Raider
GTA Series
Mortal Kombat Series

Justin Bieber
Selena Gomez
Fall Out Boy
فیلم های هندی (درام)
Tom Hardy
Leonardo DeCaprio
Daniel Radcliffe
Emma Watson
Harry Potter
CJ
Nolan North
Hitman
Agent 47
Taylor Swift
Superman
Clrak
Man of Steel
Batman vs. Superman Dawn of Justice
Suicide Squad
Justice League
Flash
Arrow
Injustice 2
Mafia III
Skyrim
Oblivion
Titan X
Spidey
GTA SA
GTA VC
GTA IV
GTA V
Zootopia
Barcelona
Real Madrid
Pewdiepie
Jacksepticeye
Markiplier
شخصیت مورد علاقه در Street Fighter,MK,Tekken
و نظرت در مورد این جمله
Have you ever dance with the devil in the pale moonlight?

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Mohammad Reza Sahraee - 07-03-2016

(07-03-2016, 02:29 AM)Pouyan Octa نوشته است: درود جناب صحرایی!  S0 (8)  درود بر شما پويان عزیز 
خب بریم سراغ سوالات. 
اول از همه دوست دارم نظرتون رو راجب به خودم بدونم. نظرتون راجب به من چیه؟ آیا می‌تونم پیشرفت کنم و روزی جزء تحریریه سایت بشم؟ يک نويسنده فعال که البته هنوز انتقاد پذیر خوبی نیست- چرا که نه! مگه همه افرادی که در این زمینه می نویسن از روزي که پا به این دنیا گذاشتن نويسنده بودن بلکه با تلاش خودشون و راهنمایی گرفتن از افراد حرفه ای در این زمینه پیشرفت کردن 

چرا یهویی تصمیم به ترک گیمفا گرفتید؟ کامل توضیح بدید. بهتره سر به مهر بمونه این موضوع ولی یکی از دلایل اون دست رد خوردن توسط مدیریت فعلی و سردبير سابق بر روی خیلی از ایده هایی که ارايه دادم بود. 

تصمیم به برگشت ندارید؟ در حال حاضر به هیچ وجه ولی اگر شرایط تغییر کرد و یکی دو  نفر از افراد وبسایت رو به حال خودش رها کردن و رفتن و برخی از دوستان دوباره به حوزه فعالیت برگشتن در اون لحظه تمام و کمال به فعالیت دوباره تو گيمفا فکر خواهم کرد

آیا گیمفا رو به عنوان برترین سایت پوشش اخبار بازی‌های ویدئویی قبول دارید؟ از لحاظ پوشش سريع، بله! ولی از لحاظ کيفيت و حوزه های تحت پوشش خير 

یکی از بهترین دوستانتون در انجمن کی هست؟ راستش چون خیلی هستن دلم نمیاد که تنها اسم یکی شون رو بیارم تک تکشون برام عزیز و محترم هستن

نظرتون رو راجع به این نفرات اعلام کنید.
دانیال دهقانی: دانیال رو  تو دوران سرپرستیم وارد سایت کردم و  زياد سخت گیری داشتم روش ولی خوشحالم که الان از نویسنده های بسیار خوب سایت محسوب میشه و همچنین تونست به چیزی که حقش بود یعنی سرپرستی بخش تحریریه برسه که البته عدم وجود یک سردبير قدرتمند کمی از دید من کارش رو تحت الشعاع قرار داده 

سعید آقابابایی: - به ارسال بالا مراجعه بشه!

اشکان عالی خانی: اسمش اومدنی یاد تنها یک چیز میافتم اون هم بتمن هستش  S0 (2)  یکی از اعضای خوش اخلاق سایت انشالله موفق باشه در ادامه راه

آرش سعادتمند: تو راند دوم برگشتش سطح سختگیری رو کاهش داد ولی هنوز هم ارادت دارم خدمتش 

دانیال نوروزی: دیکتاتور 

آرش عیاری: یکی از بهترین مديرای وب سایتی که تو زندگیم باهاش آشنا شدم و هر روز با هم صحبت می کنیم  شخصی که نه تنها از دید من بلکه از دید خيليا تونست فضای مدیریتی وبسايت های گیم ایران رو تغییر بده 

نادر امرایی: گل تر از این بشر مگه هست- یکی از بهترین رفقام و فن شدید ایکس باکس عین خودم.

میلاد کاردان S0 (2) : آشنایی ندارم با ایشون! 

یونس بهرامی: درسته سبک نویسندگی یونس باب میل بعضيا نیست ولی شخصا از خوندن مقاله هاش لذت می برم و آرزوی موفقیت رو برای ایشون دارم.

حمزه سروری: از عقايدش لذت می برم- از دوستان صمیمی بنده تو فروم که قبلا زیاد به خاطر سریال و برخی موارد سر و کله می زدیم 

حامد زاهدی: اوایل خوب بود ولی اون اواخر یا اصلا نبودش یا خیلی از مسائل براش اهمیتی نداشت و آخر هم با اون کار خودش رو پیش خیلی از بچه ها خراب کرد 

از ترک گیمفا و رفتن به سایت رقیب راضی هستید و احساس پشیمونی نمی‌کنید عایا؟ راستش روزی که استعفا خودم رو قرار دادم کمی ناراحت بودم ولی بعدش...

نظرتون راجب به تیم سابق؟  تيم طلایی! 

نظرتون راجب به تیم فعلی؟ راستش تیم فعلی رو باید به دو بخش زمانی تقسیم کرد اوایل تیم فعلی هم عملکرد خوبی رو داشت و ما شاهد نویسنده های خوبی در اون بودیم ولی بعد یک مدتی خیلی از اون افراد رفتن و باقی افرادی که موندن دیگه نتونستن کار مدیریت رو به درستی انجام بدن (البته هنوز هم یک چندتايي نویسنده خوب تو سایت هست)  و در آخر هم شما رو ارجاع میدم به توضیحات شایان 

چرا از نویسندگی کوچ کردید و خبرنگار شدید؟ کی گفته خبرنگار شدیم! راستش علت این که مقاله ننوشتم در زوومجي تا اين لحظه کمبود وقت بوده الان  در مرخصی بعد از اون باز هم برمی گردم به حوزه مقاله نویسی 

بنظر شما یک مقاله باید دارای کلمات  قلمبه و سلمبه باشه یا بالعکس باید کلمات معنی ساده‌ای بدند؟ یه توضیح کامل و بسیار قانع کننده. فرقی نداره از دید من هر کسی سبک نویسندگی خودش رو داره ولی بهتره که تا حد ممکن ساده نویسی رو در مقاله رعایت کنید و اگه کلمه ای رو میارید که فکر می کنید از دید کاربر "قلمبه و سلبمه" هست در پانويس مقاله اون رو توضیح بدید تا مشکلی پیش نیاد 

خب غذای مورد علاقه‌تون چی هست؟ دیزی

راستی سن دقیقتون رو اعلام کنید. اگر امکانش نیست فقط سنتون رو ذکر کنید. - 

کدام یک از اعضایی که عضو تحریریه هستند پتانسیل تحریریه در صفحه اصلی رو دارند؟ طبق لیست.
راستش به جای توضیح در مورد تک تک دوستان باید بگم که همگی افرادی که اسمشون این جا اومده می تونن وارد سایت بشن و روزی هم به یک نویسنده حرفه ایی تبدیل بشن ولی این کار نیاز داره که این افراد چندین مسئله رو رعایت کنن که بهتره این افراد مراجعه کنن به مقاله "گور پدر نقد"  که اونجا خیلی از موارد رو توضیح دادم و همچنین انتقاد پذیر باشن و خیلی سریع به محض این که ازشون انتقادی شد شروع نکنن به چيپ گفتن! تو راهي که هستن حدالامکان با افراد حرفه ای تو این زمینه صحبت کنن که مطمئن باشن این افراد بدون هیچ مزدی مواردی که می دونن رو در اختیارشون قرار میدن 
You Never Win:
mohammadjavad:
The We Happy Few:
The Last King On The Earth:
Yves Guillemot:
ѕeɴαтor:
Oerba Dia Vanille:
و در آخر بنده Pouyan Octa:
سوالات بنده رو چطوری ارزیابی کردید؟ خوب بودن
و در آخر بگم هر کجایی که هستید موفق و پایدار باشید جناب صحرایی   Toyou116   همچنین پویان عزيز
یاعلی. فعلا! 

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Moien_fr - 07-03-2016

زیاد تو انجمن نبودم اما خب تصمیم گرفتم یه سری سوالات رو بنویسم.
سلام محمد رضا امیدوارم حالت خوب باشه.

دلیل این که از سبک کاری یک نفر برای مثال سعید آقابابایی انقدر تند بد میگی چیه؟ چیزی جر مشکلات شخصی؟

دلیل این که درباره حامد میگی نبود یا مهم نبود براش یا خودشو خراب کرد چیه؟ کامل توضیح بده. آیا از همه مشکلاتی که پیش آمده بود خبر داری که اینو میگی؟

نظرت راجع به نویسنده هایی که آبکی مینوشتن و مقاله رو الکی طولانی میکردن که...... . چیه؟

نظرت راجع به آدمی که در طول یک مدت زمان چند بار رنگ عوض میکنه چیه؟

نظرت راجع به کسی که از چیزایی که نیست میگه و بزرگ نمایی پوشالی میکنه چیه؟

نظرت راجع به کسی که تو یه سری جمع ها حرف های خیلییی زشت و فحش به خیلی از مسئولین میده چیه؟

نظرت راجع به این که به سوالات درست جواب بدی حفظ ظاهر نکنی چیه؟

نظرت راجع به الکی گیر دادن به افراد بالا تر از خود آدم چیه؟؟

نظرت راجع به این که آدم یکم خودش باشه چیه؟

(07-03-2016, 04:03 PM)Moien_fr نوشته است: زیاد تو انجمن نبودم اما خب تصمیم گرفتم یه سری سوالات رو بنویسم.
سلام محمد رضا امیدوارم حالت خوب باشه. سلام معین، همچنین

دلیل این که از سبک کاری یک نفر برای مثال سعید آقابابایی انقدر تند بد میگی چیه؟ چیزی جر مشکلات شخصی؟ وقتی که این سوال رو می پرسی کمی باید دقت داشته باشی نسبت به برخی مسائل! اولین موردی که اشاره کردی این بود که من بد گفتم ولی راستش کمی بالاتر رو نگاه کنی من تنها از کلمه "خیر" استتفاده کردم که بعید بدونم معنی بدی داشته باشه دوم اگه بخوام شخصا نظرم رو راجب به سعید بگم ممکنه فضای انجمن به هم بریزه ولی اگه بخواد مشکلات خودش رو نه تنها  ازدید من بلکه از دید خیلیا بدونه بهتره به خود من یا دو  نفری که قبل از من رو صندلی داغ بودن پیام بده نه این که پشت سرمون تو گروه تلگرام  صحبت کنه و بعد هم انتقاد شدنی ازش سن و تگ رو به رخ بکشه و در آخر هم کلا یادداشت  ها  رو پاک کنه و فکر کنه ماجرا منتفی شده
کاری به رفاقت شما ندارم ولی اگه  هنوز صحبت می کنی با ایشون  بهتره برخی مفاهیم رو یاد بدی بهش

دلیل این که درباره حامد میگی نبود یا مهم نبود براش یا خودشو خراب کرد چیه؟ کامل توضیح بده. آیا از همه مشکلاتی که پیش آمده بود خبر داری که اینو میگی؟ اگه یادت باشه با هم وارد تیم شدیم ولی خودت طی دو سه ماه اول از سایت کشیدی کنار ولی من تا اواخر سردبیری حامد تو گیمفا بودم و  خیلی از مسائل  رو به چشم خودم دیدم و نسبت به مسائل اختلاف  حامد هم آگاه هستم ولی خیلی بده یک سردبیر رفتنی تیم یک سایت رو جو بده و با خودش ببره یا  یکی رو  مامور  کنه که در جایی جای  انجمن برای جذب نویسنده وبسایتش رو تبلیغ کنه و در آخر باید به ایشون  بگم که بهتره اسم گیمفا اومدنی فراموش نکنه که تا همین دیروز سردبیرش بوده و بهتره با امثال "خوکفا" خطابش نکنه و بدونه هنوز تو این انجمن کلی  آدم  رفت و آمد می کنه    

نظرت راجع به نویسنده هایی که آبکی مینوشتن و مقاله رو الکی طولانی میکردن که...... . چیه؟ خودت نظرت رو در مورد نویسنده هایی که برای نوشتن یک مقاله باید صد بار جریمه می شدن و آخر سرپرست رو  کلی الاف خودشون می کردن بگو؟

نظرت راجع به آدمی که در طول یک مدت زمان چند بار رنگ عوض میکنه چیه؟ بستگی  داره اون آدم کی باشه و تا اونجایی که یادمه رنگ  عوض کردن کار آدما نبوده 

نظرت راجع به کسی که از چیزایی که نیست میگه و بزرگ نمایی پوشالی میکنه چیه؟ باید یک نگاه به گذشته او فرد بندازی وحداقل از نزدیک دیده باشیش 

نظرت راجع به کسی که تو یه سری جمع ها حرف های خیلییی زشت و فحش به خیلی از مسئولین میده چیه؟ راستش جمعی رو یادم  نمیاد که کسی از کسی بد صحبت کرده باشه و  همیشه تو تیم اسپیک یک جو صمیمی بین بچه ها بوده و به غیر از تیم اسپیک یادم نمیاد جایی جمع شده باشن بچه ها 

نظرت راجع به این که به سوالات درست جواب بدی حفظ ظاهر نکنی چیه؟ این مودی که هر کی اومده این جا می  دونه و نیازی به یادآوری نیست 

نظرت راجع به الکی گیر دادن به افراد بالا تر از خود آدم چیه؟؟ ناراحت نشی ولی سوال بی ارزشی بود راستش تو فضای فروم چیزی به اسم "لات  مجازی " نداریم و اگه بالاتر بودن از دید تو تگ یک فرد هست بهتره اون شخص که اعا داره در این زمینه تگش رو بزاره لب کوزه آبشو بخوره 

نظرت راجع به این که آدم یکم خودش باشه چیه؟ آدم همیشه خودشه تو نمی تونی چیزی رو که به غالب اجتماع نشون دادی رو تغییر بدی 

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Moien_fr - 07-03-2016

(07-03-2016, 05:20 PM)Mohammad Reza Sahraee نوشته است:
(07-03-2016, 04:03 PM)Moien_fr نوشته است: زیاد تو انجمن نبودم اما خب تصمیم گرفتم یه سری سوالات رو بنویسم.
سلام محمد رضا امیدوارم حالت خوب باشه. سلام معین، همچنین

دلیل این که از سبک کاری یک نفر برای مثال سعید آقابابایی انقدر تند بد میگی چیه؟ چیزی جر مشکلات شخصی؟ وقتی که این سوال رو می پرسی کمی باید دقت داشته باشی نسبت به برخی مسائل! اولین موردی که اشاره کردی این بود که من بد گفتم ولی راستش کمی بالاتر رو نگاه کنی من تنها از کلمه "خیر" استتفاده کردم که بعید بدونم معنی بدی داشته باشه دوم اگه بخوام شخصا نظرم رو راجب به سعید بگم ممکنه فضای انجمن به هم بریزه ولی اگه بخواد مشکلات خودش رو نه تنها  ازدید من بلکه از دید خیلیا بدونه بهتره به خود من یا دو  نفری که قبل از من رو صندلی داغ بودن پیام بده نه این که پشت سرمون تو گروه تلگرام  صحبت کنه و بعد هم انتقاد شدنی ازش سن و تگ رو به رخ بکشه و در آخر هم کلا یادداشت  ها  رو پاک کنه و فکر کنه ماجرا منتفی شده
کاری به رفاقت شما ندارم ولی اگه  هنوز صحبت می کنی با ایشون  بهتره برخی مفاهیم رو یاد بدی بهش 
منو تو سعید رو با هم همزامان شناختیم با آمدنش به تیم. من رفاقتی با سعید نداشتم تا این که با یک سری چیزا که دیدم نظرم بهش عوض شد. من دورو بری هام رو خوب میشناختم. بحث پشت سر حرف زدن شد.... یه عده که میرفتن تو تیم اسپیک پشت سر یکی از مدیرا های اصلی حرف میزدن از برخوردش تا چیزا دیگش که خیر سرشون زیرآب بزنن.....به طور کلی اینو بگم سعید کم حاشیه ترین کسی بوده که تو انجمن بوده و مقاله خودش رو مینوشته کلا. نوشته هاش و سطح بالاش برای بعضی ها که با شنیدن کلمه استاد و اینحور تعریفا از دورو بری هاشون خودشون رو بزرگ فرض میکردن قابل قبول نبوده و باعث ایجاد دشمنی ها بوده.

دلیل این که درباره حامد میگی نبود یا مهم نبود براش یا خودشو خراب کرد چیه؟ کامل توضیح بده. آیا از همه مشکلاتی که پیش آمده بود خبر داری که اینو میگی؟ اگه یادت باشه با هم وارد تیم شدیم ولی خودت طی دو سه ماه اول از سایت کشیدی کنار ولی من تا اواخر سردبیری حامد تو گیمفا بودم و  خیلی از مسائل  رو به چشم خودم دیدم و نسبت به مسائل اختلاف  حامد هم آگاه هستم ولی خیلی بده یک سردبیر رفتنی تیم یک سایت رو جو بده و با خودش ببره یا  یکی رو  مامور  کنه که در جایی جای  انجمن برای جذب نویسنده وبسایتش رو تبلیغ کنه و در آخر باید به ایشون  بگم که بهتره اسم گیمفا اومدنی فراموش نکنه که تا همین دیروز سردبیرش بوده و بهتره با امثال "خوکفا" خطابش نکنه و بدونه هنوز تو این انجمن کلی  آدم  رفت و آمد می کنه    
من زود تر رفتم از سایت چون وقتش رو نداشتم و کارم تو زمینه های دیگه ای هست اما اینو باید متوجه شده باشی که از قبل آمدم تو سایت و تا همین لحظه با خیلی از افراد مهم سایت ( نه فقط گیمفا) در ارتباط هستم. پس خوب در جریان تمام اتفاقا هستم. اگه حامد بعد چندسال زحمت و دلسوزی از گیمفا میره اینطوری باید فکر کرد که چرا این اتفاق افتاده؟ ایراد از کجا بوده؟ نه این که بیایم انگشت اتهام رو به سمت حامد بگیریم.
نظرت راجع به نویسنده هایی که آبکی مینوشتن و مقاله رو الکی طولانی میکردن که...... . چیه؟ خودت نظرت رو در مورد نویسنده هایی که برای نوشتن یک مقاله باید صد بار جریمه می شدن و آخر سرپرست رو  کلی الاف خودشون می کردن بگو؟
سوال منو با سوال جواب نده گل من. نظرت رو بگو. نظر درباره اون نویسنده هایی که گفتی ام میتونی از همون سردبیر اون موقع و سرپرست تحریره اون موقع بپرسی
نظرت راجع به آدمی که در طول یک مدت زمان چند بار رنگ عوض میکنه چیه؟ بستگی  داره اون آدم کی باشه و تا اونجایی که یادمه رنگ  عوض کردن کار آدما نبوده 
 آره پس خودت عملا گفتی کسی که رنگ عوض میکنه رو نمیشه  گفت آدم.
نظرت راجع به کسی که از چیزایی که نیست میگه و بزرگ نمایی پوشالی میکنه چیه؟ باید یک نگاه به گذشته او فرد بندازی وحداقل از نزدیک دیده باشیش 
 من گذشتش رو کار ندارم اما از زمان شروع کارش هم خودش و هم سطح کارش جلو چشمم بوده.
نظرت راجع به کسی که تو یه سری جمع ها حرف های خیلییی زشت و فحش به خیلی از مسئولین میده چیه؟ راستش جمعی رو یادم  نمیاد که کسی از کسی بد صحبت کرده باشه و  همیشه تو تیم اسپیک یک جو صمیمی بین بچه ها بوده و به غیر از تیم اسپیک یادم نمیاد جایی جمع شده باشن بچه ها 
تو تیم اسپیک که صمیمی بوده... اما خودت ام میدونی منظورم از جمع های دیگه کجاس.
نظرت راجع به این که به سوالات درست جواب بدی حفظ ظاهر نکنی چیه؟ این مودی که هر کی اومده این جا می  دونه و نیازی به یادآوری نیست 
پس صداقتی در کار نیست دیگه....
نظرت راجع به الکی گیر دادن به افراد بالا تر از خود آدم چیه؟؟ ناراحت نشی ولی سوال بی ارزشی بود راستش تو فضای فروم چیزی به اسم "لات  مجازی " نداریم و اگه بالاتر بودن از دید تو تگ یک فرد هست بهتره اون شخص که اعا داره در این زمینه تگش رو بزاره لب کوزه آبشو بخوره 
بحث لات مجازی و این چیزا نیست. از دید من سطح کاری هست. وگرنه اگه تگ ارزشی داشت که سرپرست هرکسی نمیشد...( البته سرپرست فعلی واقعا لایق این تگ هست.) افراد بالاتر تو زمینه کاری منظورم بود خلاصه.
نظرت راجع به این که آدم یکم خودش باشه چیه؟ آدم همیشه خودشه تو نمی تونی چیزی رو که به غالب اجتماع نشون دادی رو تغییر بدی  پس از اول آدم خودش نباشه کارش توجیه میشه....
 درست نیست تو صندلی داغ بحث کردن اما خب یک سری جوابارو میدم. بعدا امیر صلاح دونست پاک کنه.