Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Mohammad Reza Sahraee - 07-03-2016

(07-03-2016, 12:29 AM)Leonardo DiCaprio نوشته است: سلام به محمد رضای عزیز S0 (29)  به به کی اینجاست  S0 (24)
یه راست بریم سر سوالات! بریم
وضع الان گیمفا رو چطور ارزیابی میکنی؟ توضیح دادم بالاتر! 
چظوری میشه بدون بازی کردن یه بازی، اونو نقد کرد؟ S0 (43) واقعا هنوز هم این مورد از دید خیلیا یکی از عجایب خلقت هستش S0 (2)   البته میشه نقد یک جایی رو ترجمه کرد یا با  دیدن ویدئو گیم پلی چیزی رو نقد کرد  S0 (24)

بهترین سریالی که در حال حاضر پخش میشه؟ گیم آو ترونز
بهترین فیلم اخیر؟  Ten Cloverfield Lane
بهترین سریال و فیلم زندگیت؟  دکستر - پرواز بر آشیانه فاخته (دیوانه از قفس پرید) 

راستی میدونی امروز سالروز انتشار چیه؟ اشتباه خوب

نظرت درباره شاهکار های CW AKA WC چیه؟ S0 (45)  حرفی ندارم

خواننده مورد علاقه؟ کرت کوبین 

چرا همه از parda$ آسی ان؟ به دلایلی که  اشاره کردم 

نظرت راجب موارد زیر:

احسان نیستش کلا!
من  کلا تو فاز 30 یا 30 صحبت کردن هستی 
رسول عشقمه
امیر عشق بهرام و کرایسیس
محمد امین  S0 (43) S0 (43) S0 (43)  پوکر فیس در مقابل  این فرد کم میاره!
خودت چی بگم  S0 (2)
رضا حواسش باشه سر بتل یک کم نیاره یهو  

سعید آقابابایی - 
دانیال نوروزی بالاتر جواب دادم 

Deus Ex  جزو مقدسات بنده! توهین به اون مساوی است با مرگ S0 (2)  
Witcher یک نقش آفرینی کم نظیر 

وینی پز S0 (29) S0 (29) S0 (29)؟ پادشاه سبک آندرگراوند هیپ هاپ  S0 (29)  
ایمورتال تکنیک؟ خیلی خوبه 
کرت کوبین؟ مردی که دنیا رو فروخت (و من رو دیوونه خودش  کرد)
بهرام نورایی؟ کلمه ای برای وصفش ندارم  S0 (36)

زندگی بستگی داره چجور به زندگی نگاه  کنی اگه بخوای به صورت نکبت بار ادامش بدی و قصد پیشرفت در اون رو نداشته باشی زهر مار میشه برات

استنلی کوبریک کلمه ای برای وصفش ندارم   S0 (29)

اون اموجی مورد نظر نماد کیه S0 (2) S0 (2) S0 (2) ؟ بی خیال  S0 (43)

چرا زوم..جی رو به گیمفا ترجیح دادی؟ بالاتر گفتم

چرا گیمفا چیزی به اسم کاربر نداره؟ -
چرا اسمشون کاربرنماس؟ -

چرا ملت ما از روی تعصب با مساعل برخورد میکنن؟ چون خیلی از مسائل رو از همون بچگی به شکلی که خواستن بهشون یاد دادن و فرد چیز جز اون رو نمی تونه قبول کنه  

چرا مردم دنیا محو جعبه جادو هستن؟ چون راه دیگه ای برای خالی کردن عقده های روانی خودشون ندارن 

چرا بعضی از عزیزان فک میکنن استفاده از کلمه قلمبه سلمبه تو مقالشون ینی بالارفتن کیفیت مقاله S0 (43) ؟ بالاتر به این موضوع اشاره کردم

نکات مثبت و منفی این تناقض نداره؟ از منتقدش بپرس
[تصویر:  Mirrors-Edge-Catalyst-2.png]

ناموسا حس بیشتر از این نیست! وگرنه بازم میپرسیدم! فعلا

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Mohammad Reza Sahraee - 07-03-2016

(07-03-2016, 07:16 AM)B.A.T نوشته است: سلام محمدرضا... خوبی؟ خوشی؟ روزگار به کامت میگذره؟ سلام اشکان عزیز، خوب و خوش هستيم
خوب شد اومدی نشستی رو این صندلی تا چند تا سوال ازت پبرسم S0 (22) 

1-تو زندگیت از چه چیزی یا چه کسی بیشتر از همه ترس و واهمه داشتی؟ راستش سوال خوبی بود بيشتر از آدمايي که ادعا می کنن رفيقن ولی وقتی که باید خودشون رو نشون بدن نیستن- کسایی که چشم دیدن موفقیت کسي رو ندارن و هميشه دوست دارن زیر پای اون فرد رو خالی کنن- افرادی که هیچ ارزشی برای خانواده خودشون قائل نيستن و...
حرفای زیادتر از این می شد زد ولی به شدت از قشر هایی که تو بالا اشاره کردم متنفر هستم 

2-اگر یکی از دوستانت رو قبلا با گفتن یه جمله یا کلمه ناشایست ناراحت کرده باشی و الان پشیمون باشی، دوست داری برای معذرت خواهی چی بهش بگی؟ خيلي راحت و بدون هیچ ترسی ازش می خوام که من رو ببخشه 

3-بیشتر تیپ رسمی میزنی یا اسپرت؟ سر محل کار کاملا رسمی ولی بیرون از محیط کار اسپرت 

4-به نظرت کار در بخش خبری سخت تره یا در بخش تحریریه؟ مطمئنا خبری 

5-موقع نوشتن یادداشت استعفا از گیمفا، با وجود اون همه خاطره ای که ساخته شد و اون همه تجربه‌ای که کسب کردی، چه حسی داشتی؟ بالاتر اشاره کردم

6-این رو قبول داری که تگ و مقام به درد جرز لای دیوار هم نمیخوره و تنها چیزی که در آخر باقی میمونه خاطره و دوستی و محبته؟ یه توضیح کوچیکی بده دربارش. بله این حرفی بود که خودم همیشه بهت میزدم مطمئنا وقتي که از سایت جدا شدی کسی تو رو به عنوان سرپرست بخش فلان یاد نمی کنه و همه افراد کارهایی که انجام دادی رو پوشش میدن و در مورد اون صحبت می کنن سعی کن يک فرد مفید برای گيمفا باشی و تا حد امکان با همه افراد انجمن رابطه خوبی داشته باشی و خودت رو بالاتر از اونا ندونی  

7-اگر مرد بی‌چهره (Game of Thrones) در واقعیت وجود داشت و تو میتونستی اسم سه نفر رو برای نابود کردن بهش بدی، چه کسانی رو معرفی میکردی؟ بی خیال  S0 (2)  ناراحتی پیش میاد 

8-نظرت در رابطه با کنسول‌های میان نسلی سونی و مایکروسافت چیه؟ (اکس‌باکس‌وان اس، نئو، اسکورپیو و شاید اسلیم ps4) دیدت نسبت به این قضیه مثبته یا فکر میکنی این دو شرکت دستشون رو تا آرنج کردن تو جیب خلق خدا؟ کار درستیه از دید من، چرایی اين جواب رو هم باید ربط داد  به عملکرد فوق العاده بهتر پی سی تو خیلی از بازی ها همچنين نیاز سازنده های به قدرت سخت افزاری بیشتر 

9-میدونی که من و خیلی‌های دیگه دوست داریم تا تو برگردی به گیمفا... چه پیغامی برای طرفدارانت داری؟ S0 (2)  بالاتر هم گفته بودم که در حال حاضر علاقه ای به برگشتن ندارم ولی اگه یکسری اتفاقات رخ بوده اون موقع بودن در گيمفا رو یک افتخار برای خودم می دونم 

10-اگر بخوای به عنوان یک برادر بزرگتر و یک دوست به من نکته‌ یا موردی رو گوشزد بکنی، اون چیه؟ -

خب این هم از سوالات ما... دلتنگتم و بهترین‌هارو برات آرزو میکنم... 241    همچنين اشکان من هم آرزوی بهترین ها رو برات دارم 

(07-03-2016, 01:44 PM)Danial Dehghani نوشته است: سلام به محمدرضای عزیز. خوبی آقا؟ سلام بر دانیال عزیز
دیدم شما رو صندلی نشستی و بهترین فرصته که یه مقدار بیشتر با سلیقت (که اتفاقاً خیلی هم قبولش دارم) آشنا بشم. پیشاپیش عذر میخوام که یه مقداری سوالات زیاد هستن. چه عالی- خواهش می کنم این حرفا چیه 

1. نظرت راجع به بَندهای زیر چیه؟ با هر کدوم که آشنایی داری بهترین آهنگش از نظر خودت رو هم بنویس. اگر هم آشنایی نداری کلاً از لیست بیارش بیرون تا یه مقدار خلوت‌تر بشه. حتما

-Anathema از گروه هایی که به شدت کارهاشون قوی و عالیه و شخصا دنبالشون می کنم - One Last Goodbye
-Blackfield حیف دیگه فعالیتی ندارن- Pain
-Coldplay  قبلا به  شدت پیگیر کارهاشون بودم ولی الان نه!
-Dream Theater گروهی که روز به روز هوادارهاشو از دست میده 
-Faith No More جمع ریش سفیدان  S0 (2)  Epic
-Foo Fight نيروانای بدون کرت کوبين S0 (43)  
-Godsmack وقتي اعصابت خرد باشه می چسبه کاراشون 
-Judas Priest مو خوشکلا (اسکی از برو بکس متالیکا) 
-Katatonia معرکست این گروه خوشبختانه جدیدا آلبوم هم دادن 
-Led Zeppelin جیمی پیج  S0 (2)  Good Times Bad times 
-Muse سه تا نابغه_ Resistance
-Metallica چیزی برای گفتن در وصفشون ندارم- Master Of Puppets
-Nickelback کم نظیر - How You Remind Me 
-Nirvana کرت کوبين - Smells Like Teen Spirit 
-Pink Floyd جمع فیلسوفان بدون سید برت- Have A Cigar 
-Radiohead حرفی ندارم 
-Stone Sour خيلی خوبن 
-Depeche Mode مگه Wrong رو میشه یادم بره 
-Marilyn Manson مساوي با Killing Strangers 
-Slipknot بروبکس ماسک دار و صدا خفن- سايکوسوشال 
-System of a Down رو مخترين گروه عالم  S0 (2)

2. نظرت راجع به کارگردانان زیر چیه؟ بهترین فیلمشون از نظر خودت رو بنویس اگر آشنایی داری باهاشون. اونایی که نمیشناسی رو لطفاً از لیست خارج کن.

-ترنس مالیک شواليه جام ها  S0 (24)
-کوئینتین ترنتینو ديوونه دوست داشتنی- داستان های عامه پسند 
-دیوید فینچر فقط بلد خفه کنه تماشاگر رو  S0 (2)  فايت کلاب 
-اسپایک جونز اگه یک روز کارگردان بشم تنها الگوی من محسوب میشه- Her  
-وس اندرسن حرفي ندارم  S0 (62)
-پل تامس اندرسن عاشقشم- خون به پا خواهد شد 
-آندری تارکوفسکی آبروی سینمای روسیه  
-جان هیلکات Road  S0 (24)
-دیوید لینچ فوق العاده عجيب- تمامی آثار 
-برادران داردن ديوونه های بلژیکی- کل آثار  
-برادران کوئن اینا نبودن از TLOU خبری نبود-  جایی برای پیرمردها نیست 
-استیون اسپیلبرگ تو هر جایی یک دستی داشته  S0 (2)  نجات سرباز رایان 
-مایکل مان رقابت پاچينو با  دنيرو-  هيت 
-کریستوفر نولان فقط بلده مخاطب رو دیوونه کنه- اينسپشن 
-مارتین اسکورسیزی عاشقشم  
-رومن پولانسکی دختر 13 ساله S0 (43) - محله چینی ها 
-جیمز کمرن خودشو کشت با اون جلوه های ویژه فيلماش - تایتانیک 
-سیدنی لومت بعد از ظهر سگی 
تیم برتون نقاش سینما- ادوارد دست قیچی 
-الخاندرو جی. ایناریتو کي به این گرین کارت داده  S0 (24)  21 گرم 
-استنلی کوبریک واژه ای برای وصفش ندارم- 2001 اديسه فضایی 
-دنی بویل ميدونه باید چکار کنه- میلیونر زاغه نشین 
-وودی الن چقدر فیلم ميسازه- منهتن 
-درن آرونوفسکی شخصی که من رو وادار به اشک ریختن کرد - ریشه 

3. از بین اینا کدوم رو ترجیح میدی؟

-فردی کوئل یا لری اسپورتلو؟ (کاراکترهای واکین فنیکس تو دو فیلم آخر پل تامس اندرسن) فردی کوئل
-سیگار کشیدن‌های ژان پل بلموندو یا سیگار کشیدن‌های کلینت ایستوود تو فیلمای وسترنش؟ کلينت ايستوود 
-هالیوود یا سینمای مستقل هر دو 
-موج نوی فرانسه یا نئورئالیسم ایتالیا؟  نئورئالیسم ایتالیا
-پل تامس اندرسن یا وس اندرسن؟ خیلی سخته ولي پل توماس اندرسون 
-بیل کاتینگ قصاب یا دنیل پلینویو؟ (شخصیت‌های دنیل دی لوئیس در فیلم‌های دار و دسته‌های نیویورکی و خون به پا خواهد شد) بیل قصاب 
-الن دلون یا ژان پل بلموندو؟ ژان پل بلموندو 
-وایتی بالجر یا جان دیلینگر؟ (شخصیت‌های جانی دپ به ترتیب در فیلم‌های ختم سیاه و دشمنان ملت) وايتي بالجر 
-Heat یا The Town? هيت 
-راجر واترز یا دیوید گلیمور ديويد گليمور 
-Wish You Were Here یا The Dark Side Of The Moon؟ دومی  S0 (2)

4. اگر فرصت ملاقات با یک شخصیت بزرگ (از سینماگر گرفته تا ...) رو داشته باشی، کدوم رو انتخاب می‌کنی؟  مارتین اسکورسيزي 

5. سه تا از فانتزی‌های بزرگ سینماییت رو بگو؟ بازی با دیکاپریو - کشتن مایکل بی- گرفتن اسکار  S0 (2)

6. میدونم که از طرفداران تالکین و کتاب‌هاش هستی. ترجیح میدی فیلم‌های سلماریون هم ساخته بشن و مثه هابیت نتونن اونطور که باید و شاید به مذاق طرفداران خوش بیان یا اینکه کلاً ساخته نشن؟ ساخته نشه اصلا- علت شکست هابيت هم خود جکسون بود که فاز برداشت و سه قسمتش کرد 

7. وقتی میخوای از خیابون عبور کنی، از پل هوایی استفاده می‌کنی یا از خیابون رد میشی؟ بستگی به حسش داره  S0 (2)

8. وقتی تو خیابون منتظر کسی هستی حالتت چیه؟ مثلاً قدم میزنی، میشینی یا ...؟ معمولا ميشينم 

9. چجوری فیلم میبینی؟ مثلاً نشسته یا خوابیده؟ دوست داری موقع فیلم دیدن چیزی بخوری؟ رو کاناپه لم میدم و فیلم رو می بینم  S0 (2)

10. سینما رو دوست داری تنها بری یا به انضمام دوستان؟ وقتی سینما میری چیزی هم میبری برای خوردن؟ با دوستان- داخل سینما می خریم چیزی برا خوردن 

11. وقتی می خوای بری خرید، رفتار فروشنده واست مهم تره یا قیمت؟ رفتار فروشنده 

12.  فست فود زیاد میخوری؟ اگه آره بیشتر کدوم نوع؟ آره- پیتزا 

دوتا سوال مربوط به گیم هم بپرسم و رفع زحمت کنم.

13. جزو معدود کسانی بودی که من دیدم هر دو تا کنسول رو دارن تو سایت. هنوز هم داری کنسول هارو؟ آره 

14. خیلی منتظر آنچارتد و کوانتوم بریک بودی. حالا که عرضه شدن و احتمالاً بازی کردی (البته با توجه به علاقه‌ای که داشتی بهشون مخصوصاً کوانتوم بریک تقریباً مطمئنم که بازی کردی) نظرت راجع بهشون چیه؟ تا چه حد انتظاراتت رو برآورده کردن؟ کوانتم بریک یک اپيک فیل به تمام معنا بود برام ولی بازم دوسش داشتم - ولی در طرف مقابل انچارتد چهار یکی از بهترین تجربیاتی بود که در چند سال اخیر داشتم ولی متاسفانه پایان بازی اون چیزی نبود که دوست داشتم ببینم 

باز هم عذرخواهی میکنم که تعداد سوالات زیاد شد و اسم کارگردانان رو هم انگلیسی دیگه نیاوردم.  خواهش می کنم دانیال جان 
پیشاپیش تشکر میکنم بابت پاسخ دادن به سوالات. همچنين

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Geralt-Of-Rivia - 07-03-2016

ْسلام و درود بر محمد رضا
خوبی؟؟
منو یادته(امیرمحمدم .قبلا last of amir و amir detroit بودم)
چه خبر؟؟
"کوانتم بریک یک اپيک فیل به تمام معنا بود برام ولی بازم دوسش داشتم - ولی در طرف مقابل انچارتد چهار یکی از بهترین تجربیاتی بود که در چند سال اخیر داشتم ولی متاسفانه پایان بازی اون چیزی نبود که دوست داشتم ببینم "

یکی از  جملاتی که بسیار سورپرایزم کرد این بود.در مورد انچ بیشتر توضیح میدی؟؟
یادته چقدر سر این دو بازی با هم بحث میکردیم؟
نظرت در مورد من ؟(با اینکه میدونم مساعد نیست ولی خب بگو .)
انچارتد یا توم ریدر؟
از خبر اومدن اسکورپیو خوشحال شدی؟
کنفرانس ها کدوم بهتر بودن؟
دیترویت و گاد چهار  و هورایزون خوب بودن؟(یک زمانی میگفتی از هورایزون فقط مبارزه با اون دایناسور رونشون دادن وچیز خاصی نی)
بازی جدید کوچیما؟
شاید از دیدن دوباره ی من خوشحال نشدی ولی خب خوشحال میشم اگر جواب بدی
ممنون
خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Mohammad Reza Sahraee - 07-04-2016

(07-03-2016, 01:45 PM)Geralt-Of-Riviaْ نوشته است: سلام و درود بر محمد رضا سلام بر امیر عزیز
خوبی؟؟ خوبم

منو یادته(امیرمحمدم .قبلا last of amir و amir detroit بودم) مگه میشه از یادم بری نصف اسپمای پروفایلم متعلق به تو هست  S0 (2) 

چه خبر؟؟ راستش خبری نیست فعلا! 

"کوانتم بریک یک اپيک فیل به تمام معنا بود برام ولی بازم دوسش داشتم - ولی در طرف مقابل انچارتد چهار یکی از بهترین تجربیاتی بود که در چند سال اخیر داشتم ولی متاسفانه پایان بازی اون چیزی نبود که دوست داشتم ببینم "

یکی از  جملاتی که بسیار سورپرایزم کرد این بود.در مورد انچ بیشتر توضیح میدی؟؟ راستش صحبت بیشتر میشه نقد و بررسی! به صورت خلاصه بگم کوانتم بریک نه یک داستان که از فردی مثل سم لیک رو انتظار داشتم رو به من ارائه داد نه گیم پلی جذابی داشت و... ولی در طرف مقابل انچارتد چهار یک مجموعه از تمام المان های آشنا سری با بهبود کامل و وجود یک سری موارد جدید حسابی گیم پلی رو جذاب کرده بود از طرفی هم داستان بازی به مراتب بهتر از قسمتای قبلی بود و بازی یک مخلوط ماهرانه از میان پرده ها همراه با یک گیم پلی سینمایی بود که برای یک دقیقه هم بهت اجازه نمیده که کنترلز رو بزاری کنار و گرافیک بازی با این که نسبت به نمایشا افت داشت ولی هنوز هم کاملا قابل تحسین هستش ولی مشکل بازی پایان اون بود که شخصا انتظار یک مورد دیگه رو داشتم 

یادته چقدر سر این دو بازی با هم بحث میکردیم؟ نه زیاد! 

نظرت در مورد من ؟(با اینکه میدونم مساعد نیست ولی خب بگو .) این همه مذهبی نباش و با اینو اون سر عقایدی که دارن بحث نکن 

انچارتد یا توم ریدر؟ هر دو 

از خبر اومدن اسکورپیو خوشحال شدی؟ چرا که نه 

کنفرانس ها کدوم بهتر بودن؟ سونی

دیترویت و گاد چهار  و هورایزون خوب بودن؟(یک زمانی میگفتی از هورایزون فقط مبارزه با اون دایناسور رونشون دادن وچیز خاصی نی) همشون خوب بودن مخصوصا دیتروید 
بازی جدید کوچیما؟ یک سورئال به تمام معنا
شاید از دیدن دوباره ی من خوشحال نشدی ولی خب خوشحال میشم اگر جواب بدی این حرفا چیه بشر!
ممنون 
خداحافظ فعلا رفیق 

نقل‌قول: Cpt. John "Soap" MacTavish

نقل‌قول: سلام برکاربر بازنشسته. سلام به شما
خوبی؟ خوبم!
خوشی؟ بلی!
سلامتی؟ بلی!
چه خبرا؟ خبری نیست!
قضیه اسم کاربریت چیه؟ اسم خودمه! 
فیلم دوس داری؟ بلی!
چه سبک فیلم؟ بیشتر درام 
آهنگ گوش میدی؟  بلی
چه سبک آهنگ؟ راک- پست راک و هر از گاهی هیپ هاپ
فیلم مورد علاقه خارجی زیادن نمیشه همه رو گفت
فیلم مورد علاقه ایرانی دنبال نمی کنم!
سریال مورد علاقه خارجی دکستر- گیم آو ترونز- برکینگ بد و...
سریال مورد علاقه ایرانی منظورت اون آشغالای تلوزیون هست 
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن) کیت وینست- ناتالی پورتمن- کیت بلانشت  
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد) لئوناردو دیکاپریو- تام هاردی- کریسشن بیل و کلی بازیگر دیگه 
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن) بی خیل 
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد) بی خیل ولی با تخفیف شهاب حسینی 
بهترین آهنگی که گوش دادی هر روز تغییر می کنه 
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد) Chad Kroeger - Kurt Cobain - Daniel Cavanagh 
خواننده مورد علاقه خارجی (زن) Amy Lee - Lee Douglas 
خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد) -
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن) - 
شخصیت مورد علاقه در فیلم‌ها زیادن
شخصیت مورد علاقه در سریال‌ها دکستر مورگان- والتر وایت- جان اسنو و...
شخصیت مورد علاقه در انیمیشن یادم نیست
انیمه یا انیمیشن؟ انیمیشن 
نظرت در مورد Finding Dory? مطمئنا خوبه 
به فیلم آساسین ایمان داری؟ تا حدودی
دیویژن (فیلم) چی؟ حالا وایسا یک تریلر بیاد ازش 
Warcraft? (فیلم) نخواهم دید
DC یا مارول؟ DC
چرا؟یک نگاه به قهرمان ها و ضد قهرماناش بنداز 
شخصیت مورد علاقه DC بتمن 
شخصیت مورد علاقه Marvel درداویل 
ورزش میکنی؟ بله 
کدوم ورزش رو دوس داری؟ کوه نوردی و شنا
کنسول یا PC؟ هر دو  
کنفرانس سونی خوب بود یا مایکرو؟ سونی 
راستی مبایل داری؟ آره 
بازی‌ مورد علاقه (خارجی) سری بایوشاک و سری دیاس اکس 
کاراکتر مورد علاقه ( مرد) آدام جنسن- اندرو رایان و...
کاراکتر مورد علاقه ( زن) لارا کرافت 
چه سبک بازی خوشت میاد؟ اکشن ادونچر و نقش آفرینی

در اخر نظرت در مورد اینا:
The Joker بی مانند 
Harley Quinn من رو یاد یک قشر خاصی از جامعه میندازه! 
Batman عشقه 
Catalyst آشغال بود
Uncharted 4 شاهکار
Quantum Break اپیک فیل 
Gears of War 4 خیلی باحاله 
God of War 4 خیلی تغییر کرده
Crash Remaster منتظرشم 
Fallout 4 خیلی خوب بود 
Trevor Philips یک روانی به تمام معنا 
Vass مگه بهتر از این هم اومده 
Troy Baker چرا استراحت نمیده به خودش 
Dying Light مسخره 
Rise of Tomb Raider شاهکار
GTA Series جمله ای برای وصفش ندارم 
Justin Bieber به قول عرفان "نجس نکن این جا رو"
Selena Gomez بی خیال این آخر نفهمید با خودش چند چنده 
فیلم های هندی (درام)  S0 (43)
Tom Hardy عشقمه  S0 (29)
Leonardo DeCaprio بالاخره اسکار رو گرفت 
Daniel Radcliffe  تازه راه افتاده برای بازی تو فیلمای خوب 
Emma Watson فاز مشخصی نداره 
Harry Potter یکی از باحالای دنیای فانتزی ذهنم 
CJ خاطره دارم باهاش 
Nolan North آقای خوش صدا 
Taylor Swift داره میفته تو خط جاستین و مایلی
Superman بی خیال 
Batman vs. Superman Dawn of Justice آشغال
Suicide Squad منتظرشم 
Justice League خوبه 
Mafia III سیاه مافیا کش!
Skyrim کی تموم میشه این بازی!
Oblivion روشن شدن موتور هاوارد
GTA SA شاهکار
GTA VC عالی
GTA IV خیلی خوب بود 
GTA V هنوز نتونستم در بیام ازش
Zootopia خیلی خوب بود
Barcelona فوتبالی نیستم
Real Madrid فوتبالی نیستم
Pewdiepie اگه ویدئوهاش رو هر شب نبینم خوابم نمیبره 
Markiplier مسخره 
شخصیت مورد علاقه در Street Fighter,MK,Tekken طرفدار فایتینگ نیستم 
و نظرت در مورد این جمله
Have you ever dance with the devil in the pale moonlight?  یک جمله محشر از یک شخصیت بدون تکرار 

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - A.R.A.$.H - 07-04-2016

سلام و وقت بخیر فراوان خدمت محمدرضا عزیز  Toyou116 خوبی خوشی؟
سوالات خیلی زیاد کردند و دوستان نمونده چیز گفته شده  S0 (43) فقط یه جمله ای برای من جالب بود که خواستم بیشتر بدونم:

نقل‌قول: از لحاظ پوشش سريع، بله! ولی از لحاظ کيفيت و حوزه های تحت پوشش خير 

خواستم دقیقا منظورت رو از بابت بحث کیفی بدونم. نگارش (فاصله گذاری و علائم و این چیزا)؟ یا ترجمه غلط؟ 

اگر اولیه، که این مورد همراه با حوزه‌های تحت پوشش (که اینم البته حدودی داره) بحث‌های خاص خودش رو "برای گیمفا" داره.
اگر دومیه دوست دارم بدونم چون این یکی فرق داره و حیاتیه!

RE: صندلی داغ با حضور همکار بازنشسته Mohammad Reza Sahraee - Mohammad Reza Sahraee - 07-04-2016

(07-04-2016, 12:06 PM)A.R.A.$.H نوشته است: سلام و وقت بخیر فراوان خدمت محمدرضا عزیز  Toyou116 خوبی خوشی؟ سلام بر آرش عزیز، مخلصیم آقا  2lxe53l121 
سوالات خیلی زیاد کردند و دوستان نمونده چیز گفته شده  S0 (43) فقط یه جمله ای برای من جالب بود که خواستم بیشتر بدونم: مخصوصا این سوالای بالایی رو جواب دادنی به مرز خودکشی رسیده بودم  S0 (2)  

نقل‌قول: از لحاظ پوشش سريع، بله! ولی از لحاظ کيفيت و حوزه های تحت پوشش خير 

خواستم دقیقا منظورت رو از بابت بحث کیفی بدونم. نگارش (فاصله گذاری و علائم و این چیزا)؟ یا ترجمه غلط؟ خیلی ممنون که این سوال رو پرسیدی آرش خیلی به جا بود. متاسفانه یکی از مشکلاتی که می بینم اینه که وقتی حرفی از کیفیت میشه ذهنیت همه میره به کیفیت نگارشی مطلب و دیگه کسی به بخش های دیگه ای که باید یک خبر اون ها رو داشته باشه فکر نمی کنه. یک خبر تنها نباید به کیفیت نگارشی خودش وابسته باشه و مواردی که اشاره کردید آرش جان چیزی هست که هر فردی اون ها رو بعد از مدتی یاد می گیره و رعایتش می کنه و ترجمه خبر هم نیاز به یک آشنایی کلی به زبان انگلیسی داره و بعد از یک مدتی ترجمه خبر برای یک خبرنگار آسون خواهد بود ولی حالا منظور صحبت من چه مواردی بوده؟ کیفیت یک خبر تنها به شیوه نگارش اون وابسته نیست و باید سئوی اون نوشته توسط خبرنگار کار بشه، برای خبر باید یک شاخه اصلی توسط خبرنگار معرفی بشه، خبر باید برای سایت برند سازی کنه، خبر باید پر باشه از لینک گذاری و ارجاع به مواردی که در اون اشاره شد تا کسی که اون خبر رو می خونه بتونه یک اطلاع جامع نسبت به اتفاقات پیدا کنه، خبر باید به درستی تگ بخوره نه چیزی که الان در گیمفا شاهدش هستیم، متاسفانه گیمفا چیزی به نام تاپیک بندی مطالب رو نداره و یک خبرنگار برای پیدا کردن یک مورد به صدتا مانع بر می خوره و در آخر متوسل میشه به همون سیستم جستجو، فردی که نگارش خبر رو بر عهده داره باید بتونه کلمات پر جستجو رو به موتور جستجوگر بفهمونه تا رتبه مطلبش تو سرچ ها بالا بیاد و تصویر شاخص مورد استفاده تو مطلب باید هم اسم خود بازی باشه نه این که خبرنگار هر چیزی دستش اومد اون رو نصویر شاخص کنه و... راستش آرش جان کلی موارد دیگه رو می تونستم بنویسم این جا ولی به نظرم همین موارد کافیه  و منظور اصلی من از کیفیت یک خبر چیزهایی هست که به صورت کلی در بالا اشاره کردم 

اگر اولیه، که این مورد همراه با حوزه‌های تحت پوشش (که اینم البته حدودی داره) بحث‌های خاص خودش رو "برای گیمفا" داره. خیلی خوب به این موضوع واقف هستم و خودم هم زیاد با مدیر اصلی سر اضافه شدن یک بخش جدید به سایت صحبت کردم که در نهایت هیچ کدوم کارساز نبود. البته همون بخش "سینما" هم دست و پا شکسته به حال خودش رها شده  
اگر دومیه دوست دارم بدونم چون این یکی فرق داره و حیاتیه!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر parda$ - Station - 07-06-2016

[تصویر:  avatar_44082.jpg?dateline=1467553082] parda$
[تصویر:  buddy_offline.gif]
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  user.png]

نام: علی
عنوان: Big Snake
تاریخ تولد: مخفی

RE: صندلی داغ با حضور کاربر سجاد محمدی پور - Station - 07-08-2016

خب میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  oypt_untitled-1.jpg?dateline=1467209129]
سجاد محمدی پور
[تصویر:  buddy_offline.gif]
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  user.png]

نام: سجاد محمدی پور
عنوان: Prince
شغل: دانشجو
تاریخ تولد: 05-10-1997 (19 ساله)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر سجاد محمدی پور - Marcus Holloway - 07-08-2016

سلام سجاد جان
خوبی؟
چه خبر؟
تابستون تا اینجا خوب بوده واست؟
فیلم دوس داری؟
اگه دوس داری چه سبکی؟
بهترین فیلمی که دیدی چی بوده ؟
بهترین سریالی که دیدی؟
بازیگر مورد علاقه خارجی(مرد):
بازیگر مورد علاقه خارجی(زن):
بازیگر مورد علاقه ایرانی:
از کدوم بازیگرا بدت میاد؟
چرا؟
اهنگ گوش میدی؟
چه سبکی؟
بیشتر اهنگ ایرانی گوش میدی یا خارجی؟
تا الان سوالا خوب بوده؟
بنظرت چرا فیلمایی که از رو بازیا میسازن خوب در نمیاد؟
به فیلم اساسین ایمان داری؟
دیویژن چی؟
ورزش میکنی؟
چه ورزشی؟
رئال یا بارسا؟
انیمه یا انیمیشن؟
چرا؟
بهترین انیمه یا انیمیشنی که دیدی چی بوده؟
dc یا marvel ؟
چرا؟
کدوم شخصیت marvel رو بیشتر دوست داری؟
کدوم شخصیت dc رو بیشتر دوست داری؟
کنفرانس سونی بهتر بود یا مایکرو؟
چه سبک گیمی دوست داری؟
بازی مورد علاقه:
کاراکتر مورد علاقه(مرد):
کاراکتر مورد علاقه(زن):
از کدوم کاراکتر بدت میاد؟
چرا؟
pc یا کنسول؟
چرا؟
از جن میترسی؟

حالا نظرت در مورد اینا چیه:
quantum break 
dying light
uncharted 4
assassins creed syndicate
gears of war 4
no man,s sky
gta sa
gta vc
gta v
cod black ops 3
splinter cell blacklist
catalyst
for honor
tom hardy
selena gomez
cj
trevor
justin
eminem
the last of us
battlefield 1
game of thrones
clash of clans
zootopia
real madrid
barcelona
division
taylor sweeft
superman
batman
joker
final fantasy
mk . street fighter. taken
mafia 3 
skyrim
nolan north
vaas
fallout4
rise of the tomb raider
من S0 (43)
troy baker
god of war 4
hideo kojima
mgs
dark souls 3
witcher 3
admin
geralt of rivia
triss or yennefer
adam jenson
deus ex
scarecrow
nathan drake
jacob frye
ناتی داگ
ubisoft
مجید نصر
Leonardo DeCaprio
Daniel Radcliffe
تتلو
[font=tahoma]Emma Watson[/font]
[font=tahoma]fox engine[/font]
[font=tahoma]rayman [/font]
[font=tahoma]lego[/font]
[font=tahoma]ps4[/font]
نظرت درباره این جمله
Unfortunately, killing is just one of those things that gets easier the more you do it
خداحافظ
good bye
موفق باشی