Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Arman-GameLover - mamal - 05-29-2013

سلام.
اسمت؟؟؟
چند سالته؟؟
تاحالا عاشق شدی؟؟؟
ماجرای وقی خیلی بد ضایع شدی.....
شغلی که دوست داری.؟؟
من یا ادمین؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اهل فیس بوقی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره ی قطع شدن اینترنت در ایران....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بزرگ ترین ارزویت که براورده نشد.؟؟؟ دلیلشو هم بگو...
خب کاری نداری؟؟؟؟
بعد از 5 روز قطع شدن اینترنت اومدم!!!! امیدوارم از این مشکلات برای تو پیش نیاد!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Arman-GameLover - Arman-GameLover - 05-29-2013

(05-29-2013, 10:33 AM)'mamal' نوشته است: سلام. سلام محمد جان
اسمت؟؟؟ آرمان 
چند سالته؟؟ 18
تاحالا عاشق شدی؟؟؟ جواب دادم!
ماجرای وقی خیلی بد ضایع شدی..... خیلی بد رو که یادم نیست!!!
شغلی که دوست داری.؟؟ Game Diractor
من یا ادمین؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همه بچه های سایت
اهل فیس بوقی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] آری آری
نظرت درباره ی قطع شدن اینترنت در ایران....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] قطع نمیشه،سرعتش کم و زیاد میشه
بزرگ ترین ارزویت که براورده نشد.؟؟؟ دلیلشو هم بگو... داداش دیگه این یکی خیلی شخصیه شرمنده!
خب کاری نداری؟؟؟؟ نه قربونت مرسیبازم بیا
بعد از 5 روز قطع شدن اینترنت اومدم!!!! امیدوارم از این مشکلات برای تو پیش نیاد!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img] الهی آمین

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Arman-GameLover - mamal - 05-29-2013

(05-29-2013, 12:56 PM)'Arman-GameLover' نوشته است:
اسمت؟؟؟ آرمان 
چند سالته؟؟ 18
تاحالا عاشق شدی؟؟؟ جواب دادم!
ماجرای وقی خیلی بد ضایع شدی..... خیلی بد رو که یادم نیست!!!
اهل فیس بوقی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] آری آری
نظرت درباره ی قطع شدن اینترنت در ایران....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] قطع نمیشه،سرعتش کم و زیاد میشه
بزرگ ترین ارزویت که براورده نشد.؟؟؟ دلیلشو هم بگو... داداش دیگه این یکی خیلی شخصیه شرمنده!
خب کاری نداری؟؟؟؟ نه قربونت مرسیبازم بیا
بعد از 5 روز قطع شدن اینترنت اومدم!!!! امیدوارم از این مشکلات برای تو پیش نیاد!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img] الهی آمین

تو که 90 درصدشو که جواب ندادی!!! بابا جواب بده ارزو به دل موندم!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Arman-GameLover - Ronan - 05-29-2013

جواب سوالاته منو نمی دی؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

(05-29-2013, 12:42 AM)'HSH' نوشته است: شرمنده ندیدم سوال پرسیدی ببخشید
هر روز با چه هدفی از خواب بیدار میشی؟ هدف؟؟؟؟ نه بابا خدا کنه هدف چیه دیگه بیخیال جون من!!!
چه کسی رو بیش تر از همه دوس دار؟خدا بعدش مامانم بعدش بابام بعدش داداشم بعدش چند تن از اعضای فامیل بعدش شرکت سونی 
از کی یا چی بیش تر از همه میترسی؟ خدا با قهر کردنش
بزرگترین گناهی که تویه عمرت کردی چی بوده؟(البته میتونی به این سوال جواب ندی) بچه بودم دزدی کردم-دروغ گفتن
خدا رو همیشه ناظر بر اعمال خودت می بینی؟ آره ولی با این حال باز هم که آدم بشو نیستم
یه خاطره برام بگوه که توش لطف خدا رو حس کردی؟ داشتم میرفتم کرج،از راه قزوین...با ماشین شخصی..به راننده گفتم اگه امکانش باشه من جلو بشینم یه آقایی هم قبلا جلو نشسته بود رفت به اون گفت اگه امکانش هست شما تشریف بیارین عقب ایشون اینجا بشینه،اون هم بدش اومد دعوا راه انداخت راننده منصرف شد به من گفت آقا اصلا ولش کن شما ( یعنی من) بیا با همکارم برو،رفتم سوار ماشین همکارش شدم دیگه راحت جلو نشستم،15 دقیقه بعد که حرکت کردیم تو جاده همون ماشینی رو دیدیم که من میخواستم قبلش سوار بشم دیدم همون آقا رو که جلو نشسته بود یه پتوی خونی کشیدن روش!!!
خلاصه اگه بد خلقی نمیکرد و میرفت عقب مینشست من به جای ایشون فوت کرده بودم

خفن ترین آواتارو کدوم کاربر داره؟ کاربرا ها رو زیاد نمیشناسم تا اینجای کار ماله کسی خفن نبوده به جز چند نفر
چرا میگی که گیم آدمو از درس میگره؟حرفتو اصلا قبول ندارم و کلی مثال برای نقضش میتونم بیارم! شما اگه گیمر باشی میفهمی من چی میگم
چرا گیمفا؟چرا پردیس نه؟ پردیس حالم از مدیر های گداش به هم میخوره
و آخرین سوال:
چرا برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کردی؟به قول  خودت تازه واردیو کسی رو نمیشناسی،پس چرا هنوز که با چیزی تویه فروم اشنا نیستی اعلام آمادگی کردی؟ برای این که با بچه ها آشنا بشم و اونا هم منو بشناسن فکر کنم بهترین جا همین جا باشه
راستی چرا gamerstation رو جزو دوستات گذاشتی؟تو که نه اونو میشناسی نه تاحالا باهاش یک کلمه حرف زدی؟مدرکم هم برای این حرفم دارم:
آخرین باری که gamersatation به فروم سر زد مورخ [table][tr][td]2013/03/08 03:52 PM[/td][/tr][tr][/tr][/table]
بود و زمانی که تو ثبت نام کردی مورخ [table][tr][td]2013/05/24[/td][/tr][tr][/tr][/table]
بود،پس چطور با gamerstation آشنا شدی؟ از آواتارش خوشم اومد!! حالا مگه کی هستن ایشون که شما ناراحتی؟

(05-29-2013, 01:39 PM)'mamal' نوشته است:
(05-29-2013, 12:56 PM)'Arman-GameLover' نوشته است:
اسمت؟؟؟ آرمان 
چند سالته؟؟ 18
تاحالا عاشق شدی؟؟؟ یه بار عاشق شدم چند وقت پیش بعد از 4 سال به هم زدیم
ماجرای وقی خیلی بد ضایع شدی.....جلوی یکی از فامیل هامون که خیلی خجالتی ام جلو اونا سینی چایی برگشت رو پام
خب کاری نداری؟؟؟؟ نه قربونت مرسی بازم بیا

تو که 90 درصدشو که جواب ندادی!!! بابا جواب بده ارزو به دل موندم!
الان خوب شد؟

(05-29-2013, 12:28 AM)'alirezam' نوشته است: سلام سلام ☻
1.xbox360 یا ps3? واسه من فرقی نمیکنه چون هر 2 تاش رو دارم ولی در کل ps3
2.بهترین بازی انحصاری xbox 360 چرخ دنده های جنگ فورزا
3.بهترین بازی انحصاریBeyond Two Souls - ps3 God Of War - Heavy Rain -Uncharted - MGS - Killzone - Infamous - Rachet And Clank -The Last Of Us-
4.بهترین بازی 2012 Journey 
5.منتظر چه بازی 2013 هستی ؟ Remeber Me - Gran Turismo 6 - Splinter Cell Black List - AC Black Flag - Battlefiels 4 - COD Ghost - Watch Dogs - The Lat Of Us - Gta V - Beyond Two Souls - Batman Arkham Origins - Fifa 14
6.استقلال یا پرسپولیس سوراخ ؟ استقلال - رئال مادرید - میلان - بایرن مونیخ - ایتالیا
7. معدل سال گذشته؟ 11.33 + 5 تا تجدیدی به لطف بازی های رایانه ای
8. نسل بعد کنسول میخری ؟ بخرم هم PS4 میخرم XBOX ONE به درد ایران نمیوره
9. cod ghosts با bf4 کال آف
10.batman ao یا ac4  فرقه اساسین
ببخشید یکم دیر شد

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Arman-GameLover - Farhan - 05-30-2013

سلام
اگه میگفتن میتونی برگردی به زمان کودکی.چه حسی بهت دست میداد؟!
آهنگ رو ترجیح میدی یا گیم رو!؟
بازیThe Elder Scrolls V: Skyrim   رو تا به حال بازی کردی؟!اگه جوابت بله هستش بگو چطور بود؟!
تو بازی ندای وظیفه چه کارکتری مورد علاقه تو هستش....
و آیا دوست داری بازی ها رو با دیگران یا به صورت آنلاین بازی کنی؟!
ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Arman-GameLover - Arman-GameLover - 05-30-2013

(05-30-2013, 12:03 PM)'Farhan' نوشته است: سلام به به سلام!
اگه میگفتن میتونی برگردی به زمان کودکی.چه حسی بهت دست میداد؟! ناراحت میشدم،میخوام چی کار برگردم به زمان کودکی؟ بیکارم مگه؟[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
آهنگ رو ترجیح میدی یا گیم رو!؟ گیم رو - ولی این رو هم در نظر بگیر که گیم بدون آهنگ یعنی تقریبا هیچی!!! مثله کباب بدون گوشت ولی نه تا این حد ولی در کل دیگه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازیThe Elder Scrolls V: Skyrim   رو تا به حال بازی کردی؟!اگه جوابت بله هستش بگو چطور بود؟! آره - بیش از اندازه وسیع فقط میتونم بگم!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
تو بازی ندای وظیفه چه کارکتری مورد علاقه تو هستش.... Captain Price - Ghost - Yuri
و آیا دوست داری بازی ها رو با دیگران یا به صورت آنلاین بازی کنی؟! آره آره مخصوصا بازی های Racing و Fifa[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فدا لطف کردی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - dark_prince277 - 06-02-2013

خب وقت کاربر عزیز قبلی تموم شد. میریم تا هفت روز آینده از یکی از کاربرهای تحریریه سایت سوال و جواب کنیم.
نفر بعدی تا 1شنبه هفته دیگه بهم پیام بده برای صندلی داغ. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

خانم پریسا بارافکن:

[b]Timbersaw[/b] [تصویر:  buddy_offline.gif]
نویسنده سایت
[تصویر:  tahririe%20site.png]
[تصویر:  avatar_6187.jpg?dateline=1369330631] [table][tr][td]ارسال‌ها: 25
میزان اخطار: 0%[/td][/tr][/table]خودمم سوال می پرسم ازت [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Ronan - 06-02-2013

در کل موندم چی بپرسم![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
آشپزی بلدید؟در چه حدی؟
چه بازی امسال بیشتر مورد انتظارتونه؟
از کی تویه انجمن بیشتر خوشتون میاد از کی بیش تر بدتون میاد؟
از چه خواننده های خوشتون میاد؟
از کی نقد نوشتنو شروع کردید؟
از وضع کنونی فروم راضی هستید؟
مسن ترین فرد فروم کی هست؟
تا حالا چند بار اخطار گرفتید؟