Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Mr.Psycho - 06-02-2013

جواب بدین, F5من نابود شده.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Farhan - 06-02-2013

(06-02-2013, 03:25 PM)'HUNTER68' نوشته است: جواب بدین, F5من نابود شده.

هنوز خانم پریسا آنلاین نشدن...باید صبر کرد...البته من حدس میزنم تا بیان فرار کنن...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-02-2013

(06-02-2013, 12:24 PM)'HSH' نوشته است: سلام به همگی
خیلی خوشحالم که این شانسو بدست آوردم برا یدفعه هم که شده مهمون سؤالات گرمتون بشم
مثل اینکه روزانه یه شیفت 8 ساعته باید اختصاص بدم که جواب این همه سؤال(اونم چه سؤالای سختی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] رو بدم) خوب شروع می کنیم
در کل موندم چی بپرسم![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
آشپزی بلدید؟در چه حدی؟ آره بلدم. در حد معمولی برنج آب کشیدن و پیتزا و کیک و از این جور چیزا درست کردن
چه بازی امسال بیشتر مورد انتظارتونه؟ خیلی منتظر GTA هستم. البته توتال وارز روم 2 و کمپانی آف هیرو هم بازی های مورد علاقم هستم
از کی تویه انجمن بیشتر خوشتون میاد از کی بیش تر بدتون میاد؟ولله بچه های انجمن همشون به من لطف دارن کس خاصی مد نظرم نیست. خوشبختانه کسی هم نیست که من ازش بدم بیام
از چه خواننده های خوشتون میاد؟ایرانیا مازیار فلاحی، مهدی احمدوند، سامان جلیلی اون ور آبی ها دمی لوتو،شکیرا،انریکه،
از کی نقد نوشتنو شروع کردید؟حدود 2 سال
از وضع کنونی فروم راضی هستید؟خدا رو شکر فروم گیمفا یکی از صمیمی ترین  و البته شلوغترین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فرومهایی است که دیدم
مسن ترین فرد فروم کی هست؟متأسفانه دقیقاً از سن بچه ها خبر ندارم
تا حالا چند بار اخطار گرفتید؟صفر بار

(06-02-2013, 12:29 PM)'Real G' نوشته است: سلام
نظرت راجع به GTA چیه!؟عاشقشم
نظرت راجع به راک استار چیه!؟یذره اگه رابطشو با پی سی بازا بهتر کنه شرکت بازی سازی خوبیه
نظرتو راجع به Max Payne بگو!؟نوستالوژی، داستان عمیق و احساسی، بازی واقعی
نظرتو راجع بیلیزارد و بازی هاش بگو!؟تغریباً میتونم بگم همه ی بازی هاش رو بازی کردم و یکی از دیگری بهتر و کامل تر
به نظرت آیا ساخت بازی مثل Manhunt درست بود!؟بازی نکردم ولی اونجور که میگن باید به نظرم یه محدودیت هایی براش اعمال می کردن
Guilds War 2 رو در چه حد دیدی؟متأسفانه گلید وارز هم بازی نکردم ولی نقداش خوب بوده
موسیقی قدیم رو بیشتر میپسندی یا حالا!؟از هر دوشون لذت می برم ولی اکثراً ترجیح میدم موسیقی جدید رو گوش کنم
نظرت راجع به قابلیت پیتزا([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) در Xbox LIVE چیه!؟خوب اینم یه نوآوریه خوب [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-02-2013, 12:45 PM)'Farhan' نوشته است: نام:پریسا
نام خانوادگی:بارافکن
آشپزی سخت تره یا بازی کردن؟!عجب سؤال سختی[img]images/smi/s0 (42).gif[/img]
ازدواج کردین!؟ حتی فکرش هم نکردم
چند ساعت وقت خودتون طول روز بازی میکنید!؟متوسط دو ساعت
چندمین فرزندین!؟دومین و آخرین
نویسنده برتر سال چه کسی میشه از نظر شما!؟همه ی نویسنده های سایت ماشالله آدمای با استعدادی هستن پیش بینیش  خیلی سخته
فکر کنید یک متنی رو دارید مینویسید.تموم که شد کامپیوتر رو نگاه میکنید میبینید همه انگلیسیه.عکس العمل شما چیه(اینو از تست روانشناسی دیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) به اعصابم مسلط می شم، یه نفس عمیق می کشم و سعی می کنم دوباره اون جملات را یادم بیارم
آخرین غذایی که پختید!؟ همین صب یه نیمرو درست کردم رفت دانشگاه
تا حالا کسی به شما گفته که حالم ازت بهم میخوره([img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])!؟ یادم نمیاد
چطور رفتید تو تحریریه گیمفا؟! آقای خردمندی و نوروزی نقدام رو دیدن خوششون اومد لطف کردن منو جزو خانواده ی خودشون قبول کردن
وقتی تو بازی مثلا کال اف دیوتی  با چاقو کسی رو میکشید.تا حالا بهتون نگفتن که تو آشپزخونه یاد گرفتید!؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من اغلب تنهایی بازی می کنم و خیلی کم دوستام اومدن خونمون باهاشون بازی می کنم واسه همین اتفاق نیفتاده
و در آخر  نظر شما در مورد ایدولوژی فضایی و بیگانه در راس فاشیسم جهانی در کره زمین چیه!؟...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]به نظر من طبق تبصره ی ماده ی 33 قانون مجازات های اسلامی درجه 2 لایحه ی بودجه ی مصوب سازمان بین الملل باید نسلش منقرض بشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا حق...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوشحال شدم

(06-02-2013, 12:49 PM)'wanted' نوشته است: سلام .
چه سریالی رو بیشتر می پسندین ؟بیشتر از سریال هایی که درباره ی روابط بین انسانی باشه خوشم میاد. Dexter, Walking dead, How i met your mother
چه فیلمی رو بیشتر می پسندین ؟فیلمای کمدی درام، اکثر کارای ادام سندلر، جیم کری، بد پیت
نظرتون راجع به من چیه ؟ ( یعنی هنوز به خاط اون بحث املا و ... از من بدتون میاد ؟ ) نه خوب بعضی حرفا را باید به جاش گفت، هر حرفی را نباید گفت، حرف رو باید با شیوه ی درست گفت
بدترین بازی عمرتون چیه ؟Resident evil 6
بهترین امضای انجمن چیه ؟ولله تا حالا امضای کسی اونجوری چشم رو نگرفته
بهترین پروفال و بیوگرافی انجمن رو کی داره ؟ندیدم نمیدونم
x box یا ps یا pc ? پی سی
دلیل انتخاب آواتارت چیه ؟آواتار فروم که خواننده ی مورد علاقمه یه جورایی هم شبیه خودمه با الیزابت هم تو بایوشاک رابطه ی خوبی برقرار کردم
دلیل انتخاب امضاتون چیه ؟ ([img]images/smi/s0 (24).gif[/img])کارت ویزیتمه خودم طراحیش کردم با کمی ویرایش گذاشتمش تو سایت
بهترین روز زندگیتون چیه ؟بهترین روز زندگیم روزیه که ارشد تهران قبول شم
خیلی ممنون

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - alirezam - 06-02-2013

سلام
1.ازچه بازی استراتژیک خوشت میاد ؟
2. total war rome رو بازی کزدی با کدوم کشورهاش ؟
3. دیگه از کدوم بازیهای total war خوشت میاد؟
4.stronghold هم بازی کزدی کدوم نسخه اشو بیشتر میپسندی؟
5. دانشگاه چی میخونی؟
6.معدل دیپلم ؟
7. give your heart a break رو چند بار گوش دادی حفطی ؟
8. skyscraper رو چی؟
9. بهترین بازی 2012؟
10. چرا کم به فروم سر میزنید ؟
11..چرا از resident evil 6 بدت میاد ؟
12. از کدوم نسخه اویل خوشت میاد ؟
13. chris یا leon
14. jill یا ada

(06-02-2013, 01:04 PM)'Admin' نوشته است: سلام سلام
از چند سالگی نویسندگی رو شروع کردی؟دوم راهنمایی
چرا اسم فامیلی ایمیل اصلیت با اسمی که اینجا معرفی کردی فرق داره؟ واسه امنیتت؟اون فامیلم نیست لقبی هست که تو مدرسه بهم می دادن حالا اونم یه دلیلی داشت
بهت گیر نمیدن دختری و بازی می کنی؟خونه ی خودمون نه ولی بعضی آدما می فهمن اولش یه کم تعجب می کنن بعد خودشون میان بازیهاشون رو می دن به من[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سبک مورد علاقه بازی؟استراتژیک
DMC یا GOW؟dmc
سوپ*رمن یا بتمن؟مطمئناً بتمن
بهترین بازی که انجام دادی و بدترینش؟بهترین بازی وارکرافت 3 بدترین رزیدنت اویل 6
نظرت درباره شیوه مدیریت من؟ ( کل حوادث داخل تیم تحریریه و چند ماه پیش رو هم لحاظ کن) مدیریت مستحکم و قوی
دوست داشتی تیم تحریریه رو از نزدیک ببینی؟آره چرا که نه. اگه فرصتش پیش بیاد. فکر کنم خیلی ها هم دوست دارن منو ببینن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند درصد احتمال میدی که نویسنده سال بشی امسال؟نمیدونم بچه ها واقعاً سخت دارن کار می کنن و کارشون عالیه من باید زحمت زیادی بکشم که بتونم این عنوانو به دست بیارم
فیلم و سریال هم اهلش هستی؟ چه سبکی؟سریال رو بیشتر از فیلم نگاه می کنم تغریباً هر شب یک سریال و هر پنجشنبه شب یه فیلم سینمایی
بهترین فیلمی که دیدی و بهترین کارگردان؟تایتانیک- اسپیلبرگ
دیالوگ های ماندگار از بازی یا فیلم چی یادته برامون بگی
«اینک همانند همه عشقهایم، او برای همیشه مال منست»
مکس پین به مونا(بعد از کشته شدن مونا)

به نظرت می تونیم تا آخر امسال بشیم اولین سایت برتر گیم؟شک نکن
آشپزی هم که عمرا بلد باشی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  دست و پا شکسته یه چیزایی بلدم نمیدونم این آشپزی چرا برای بچه ها اینقدر سوژه ی مهمی شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-02-2013, 01:08 PM)'Expellite' نوشته است: سلام
1. آیا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان میزنی؟ (اگر نزنی بن میشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) متأسفانه متوجه نشدم
2. چقدر منتظر فیلم Assassin's Creed هستی؟همونقدر که منتظر بازیش هستم
3. بازیگر مرد مورد علاقه ات کیه؟آدام سندلر
4. بازیگر زن مورد علاقه ات کیه؟جسیکا جیمز
5. برنامه ی بهونه آقای گلریز رو دنبال می کنی؟ من هر روز میبینم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]یکبار خواستم طبق دستورش غذا بپزم. درست کردم خونه هر کی خورد حالش بهم خورد اصن یه وضی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6. دوست داری چقدر به حقوقت تو تحریریه اضافه شه؟زیاد[img]images/smi/s0 (42).gif[/img]
7. به سخت افزار علاقه داری؟زیاد خودمو قاطیش نمی کنم. همون در حد اسمبلی کردن و دونستن مدل های مختلفش بلدم

(06-02-2013, 01:14 PM)'Farhan' نوشته است: از کدوم بازی به شدت متنفرید!؟کالاف دیوتی، رزیدنت اویل
ترسناک ترین بازی کل عمرتون که باعث شد شب خواب ببینید...؟!. بیشترین بازی که منو ترسونده Fear
ترسناک ترین فیلمی که دیدید!؟کینه و حلقه
جدیدترین سوتی شما چی بود!؟ یادم نمیاد
نظرتون راجب من!؟پسر خوب و مؤدبی هستی یذره هم شیطون
و یک سوال چرا همیشه شما نظر میدید خارش تو چشم من میره؟!واقعا چرا!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]اونو باید بری از چشم پزشک بپرسی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فکر کنید تو هواپیما هستید و سقوط میکنید.با چند نفر زنده میمونید.سعی میکنید فرمانده ای رو در دست بگیرد!؟چه کار میکنید و چه راهی برای فرار پیدا میکنید؟! زنگ میزدم بابام بیاد دنبالم
معدل اول دبیرستان....هفده و خورده ای
به نظر شما برای ساختن یک وبلاگ خوب کدوم بهتره!؟مدیر خبره!؟یا آپدیت همیشگی!؟ هر دوش باید باشه ولی اگه یه مدیر خبره باشه خودش اتوماتیک وب لاگش رو آپدیت نگه میداره
شما چقدر تو کار های خونه به مادرتون کمک میکنید!؟هر موقع کمک بخواد نه نمیگم
آخرین بازی که انجام دادین!؟grid 2
کدوم سریال رو که از شبکه ۳ جمهوری اسلامی ایران پخش شد دیدید !؟شیدایی، دلنوازان، وضعیت سفید و الانم که هوش سیاه
دوست داشتید جنگلی باشید!؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]دوست دارم یه چند مدتی جنگل بریم یه کمپی بزنیم ولی همیشگی نه
کال اف یا بتل!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]بتل
مادرتون رو بیشتر باهاش راحت ترید یا پدرتون...!؟مامانم
نام جزیره های قناری رو از چه حیوانی گرفتند؟!بوریکیسای دریایی
اگه قرار باشه شما ***** بهداشت بشید آیا بازی رو تعطیل میکنید میرید سر درس و مشق!؟چی بهداشت؟؟
و در آخر اگه  سوالش سخت نباشه لطفا طرز تهیه آبگوشت رو بگید....[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]بلد نیستم. من خودم می خواستم طرز عوض کردن روغن ماشین رو ازتون یاد بگیرم
ببخشید سوالات زیاد شد گفتم همه رو یکجا بپرسم مزاحم نشم دوباره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]اختیار دارید. تا باشه از این سؤالات[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Arkham Knight - 06-02-2013

سلام.
نظرت راجع به Max Payne اعظم چیه؟
نظرت راجع به تحریریه ی گیمفا چیه؟
دوس داری تو E3 از چه بازی رونمایی بشه؟
نظرت رو راجع به این جمله بگو:"دنیای من بازی،بازی دنیای من".
کمیک بوک های اونجرز بهتر بود یا گروه عدالت؟
بهترین FPS و SURVIVAL HORROR ای که بازی کردی چی بود؟
نظرت راجع به ACTIVISION؟
کرکتر مورد علاقه؟
استقلال یا پرسپولیس؟
بارسا یا رئال؟
نظرت راجع به آواتار من؟ (Human Element)
خیلی ممنون.ببخشید اگه زیاد بود

(06-02-2013, 12:51 PM)'Amir Fenix' نوشته است: سلام پریسا جان.سلام
1- چرا وقتی من میگم کارت ویزیتت بده تو بهم پوکر فیس نشون میدی؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من دقیقاً کی این کارو کردم؟
2- نظرت راجب من. (راست بگی ها [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) پسر فهمیده و زرنگی هستی
3- هیلو 4 یا TLOU؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]Tlou
4- چه چیزی راجب بازی تورو به خودش جذب کرد؟ (چون کمتر دختری بازی میکنه) بازی پلیه که منو از این دنیای خاکستری به یه دنیای بهتر و رنگی تر می بره. البته اگه بازیش واقعاً بازی باشه
5- PSN یا XBLA؟!استیم
6- به نظرت کدوم کنسول نسل بعد عملکر بهتری خواهد داشت؟ (بی طرف جواب بدی)چون من خودم گیمر هاردکورم به نظرم پلی استیشن برا امثال من بهتر باشه. کنسول سخنگو، پیتزا؛ تلویزیون یا اسکایپ بدرد من نمیخوره. من چیزی رو دوست دارم که به خاطرش به من می گن گیمر.
7- نظرت راجب موزیک های رپ خارجی چیه؟ و همچنین نطرت رو راجب گروه System Of A Down بگو.موزیک رپ خیلی کم گوش میدم صرفاً یاس. نمیشناسموشون
8- مظلوم ترین بازی سال 2012 چی بود؟دارکسایدرز 2

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - NS game - 06-02-2013

1- چطوری ؟
2- بدترین خبری که میشه بهت داد چیه ؟ (البته توی بازی)
3- توی پروفایلت نوشتی زامبی کارکتر مورد علاقه شماست پس وقتی اون رو ببینی میری ماچش میکنی ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img](فکرش رو بکن)
4- به نظرت اگه کل بازیباز های جهان رو 100% بگیریم به نظرت چند درصد از اونها دخترن یا خانوم ؟ 
5- تا حالا در و دل کسی رو شنیدی بعدش متوجه شی که تو از اون بد بختری ؟
6- اگه یک کلت بهت بدن بگن یکی توی فروم بکش اون کیه ؟
7- تا حالا به خاطر داستان یک بازی گریه کردی ؟
8- دقت کردی وقتی که یک بازی رو تموم میکنی یک حسی بهت دست میده ؟
9- موضوع آزاد

(06-02-2013, 01:56 PM)'HUNTER68' نوشته است: Hello Hey
1.نظرتون راجع به بازی؟بهترین سرگرمی، بهترین معلم، بهترین دوست من
2.نظرتون راجع به من؟نظرم کاملاً مساعده
3.بهترین اواتار و امضا رو کی داره؟مطمئن نیستم
4.سگ دارین؟!نه
5.تا حالا از روی بارفیکس افتادین بارفیکسم بی افته روی سرتون؟(شک دارم)نه
6.از چه برند پوشاکی استفاده میکنید؟برام مهم نیست. مهم اینه که لباس راحت و خوش پوش باشه
7.هات داگ یا همبر؟!هات داگ
8.بهترین سوال هارو کی داده؟(من که نیستم) همه سؤالای خوب و متفاوتی دادن فقط اگه توشون آشپزی  نباشه خوب میشه
Good Bye
Enjoy yourself

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Farhan - 06-02-2013

تا حالا سوالا کشکی بود میریم سوالای تخصصی...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
بنظر شما خوب نیست که بیان اسم کسایی رو که تو لیست تگ هستن بگن!؟
شماره شناسنامه:
شماره کارت ملی:
شماره ۱۶ رقمی کارت:(اینو بیخیال[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])
شماره کلاس:
شماره شانس شما:
بنظر شما تعداد فایل های تو کامپیوترتون چند تاست:
از مهران مدیری خوشتون میاد:
یک سوال کاملا تخصصی.گاو خر تره یا خر گاو تره!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه یکهو یکی تو انجمن مزاحمتون بشه..اونوقت چیکار میکنید..!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت راجب این سایت چیه...میدونم عالیه نمره بده...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] serialmusic.mihanblog.com
مازندرانی بلدی حرف بزنی!؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]کاشان رفتی...!؟
رنگ چشم سمت چپ!؟
اندازه دور انگشت کوچیک؟!
اندازه ناخن؟!
گوسفند یا بز!؟
جومونگ یا سوسانو!؟
چقدر درآمدتونه.از گیمفا چقدر میگیرد!؟برای هر 1000کلمه هزار تومن!؟از حقوق گیمفا راضی هستید...اینو صد در صد جواب بدید..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
و در آخر من فقط دنبال یکی میگشتم تو صندلی داغ سوالام رو بپرسم...دیگه من نمیخواستم ادامه بدم شما گفتید تا باشه از این سوالا...
بازم سوال دارم بپرسم  (: