Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-02-2013

(06-02-2013, 02:23 PM)'spartacus' نوشته است: سلام سلام
من قرار نبود سوال بپرسم ولی الان چند تا سوال برام پیش اومد خواستم نظرت را بدونم:در خدمتم

1- بنظرت چرا وقتی یه کاربر از انجمن قراره ازش سوال بشه کسی چیزی نمیپرسه ولی تا فهمیدن شما که یک دختر هستید اومدید همه دارن سوال میپرسن؟فکر نکن تنها دلیلی که اینهمه ازم استقال شده صرفاً به خاطر جنسیت من بوده باشه. بچه ها خیلی به من لطف و محبت دارن و من ازشون خیلی تشکر می کنم. شایدم برا بعضی هاشون همین امر عجیب باشه که خوب حق دارن

2- من اعتقاد دارم باید زن  تو خونه بشینه و خونه داریش را بکنه و مرد باید بره سراغ کار و در کل مرد سالاری عقیده من هست نظرت چیه؟
ولله این نظر شما منو یاد کتابهای تاریخ قبل از مسیح میندازه. این عقاید و فکر خیلی وقته که پوسیده و فرسوده شده. الان عصر عصر تکنولوژی و اطلاعاته. زن و مردش فرقی نمیکنه سعی کنید خودتون رو بروز نگه دارید

3- طبق قانون طبیعت قوی ها زنده میمونن و ضعیف ها میمیرن و این یعنی زن ها همیشه کمتر از مرد ها هستن و هیچ وقت نباید اون ها را مساوی دونست و در آخر مرد ها حاکم مطلق هستن نظرت چیه؟
من اصلاً موافق نیستم با این جمله. تازه همین نظریه ای که شما میگی خیلی وقت پیش منسوخ شده. الان خیلی زنایی هستن که از خیلی مردا بیشتر حالیشونه و در خیلی از کارها و رشته های مختلف عملکردشون خیلی بهتر از مرد ها بوده. شما می دونستی تنها کسی که تونسته دو تا جایزه ی نوبل بگیره یک زن به نام مار کوری بوده؟ تو همین دانشگاه خودمون رتبه های برتر از شماره ی 1 تا 4 همشون دختر بوده نفر پنج یه پسر بود و باز هم ششم و هفتم و هشتم هم دختر بودن. تو خونه ی ما هم بیشتر ظرفا رو بابام و داداشم میشورن و غذا هم می پزن من فقط درس میخونم بازی می کنم می خورم و می خوابم

4-  اینطور بگم بهتره دوست داری شوهرت را تو دنیای مجازی پیدا کنی یا تو دنیای واقعی ؟ اگه تو دنیای واقعی دوست داری شوهر پیدا کنی  پس اینجا چیکار میکنی؟
همونطور که گفتم عقاید و طرز فکر شما خیلی پوسیده و عقب افتاده است. شما که اسم مدیر ارشد رو به یدک میکشید باید الگوی کاربرای دیگه باشید نه با یه سری حرفهای بی خود و بی منطق اینجا آشوب به پا کنید. من اونقده بدبخت نشدم که بخوام واسه شوهر پیدا کردن تو جامعه ی مجازی بیام که اشخاصی مثل شما مدیرشون هستن. شما که همین نظرات و لطف دوستان محترم که محبت می کنن و ازم سؤال می کنن رو میبینی اینجور تعجب می کنی  خواستگارهایی که پاشنه ی درمونو کندن ببینی چی می گی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - spartacus - 06-02-2013

خانم بارافکن اینا یه سری سوالات متفاوت بود  و خواستم یکم از این بحث آشپزی و بازی بیاییم بیرون و من فقط میخواستم نظرتون را در این باره بدونم و گرنه هرکی کلاس اول ابتدایی هم رفته باشه میدونه این چیز ها دیگه جایی ندارن و باز هم ممنون برای جواب ها [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-02-2013, 03:01 PM)'grey joker' نوشته است: یعنی سوالاتون تو حلقم ، مخصوصا فرهان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راجعبه نام کاربریت یه توضیحی میدی ؟؟!! timbersaw اسم یه شخصیتی هست دو Dota 2 ازش خوشم اومد. دلیل خاص دیگه ای نداره
قصدت از عضویت تو فیس بوک چی بود ؟! ( فک نکنم اصن بری  )همینجوری برای خفه کردن دوستام که بهم می گفتن چرا آیدی فیسبوک نداری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کدوم یکی از مقالتتو بیشتر دوست داری ؟!؟ مقاله ی چگونه گیمری هستید را خیلی روش کار کردن و دوستش دارم. یک مقاله ی خیلی فوق العاده و متفاوت هم نوشتم که قراره تو این شماره از مجله گیمفا منتشر بشه پیشنهاد می کنم همتون بخونیدش
آیندت از نظر خودت چیه ؟! از نظر دوستات ؟! و خانواده ؟! من اگه بتونم ارشدم رو تو تهران در بیام که دارم براش می خونم دوست دارم ادامه ی رشته و علاقه ی خودم رو که شبکه هست بدم. در کنارش کار نویسندگی و تدریس رو هم دوست دارم ادامه بدم
گیم تا آخر عمر آره یا نه ؟!گیم الان جزوی از زندگی منه و در مورد آینده هم نظر قطعیی نمیشه داد. ولی خودم دوست دارم همیشه تا من هستم گیم هم باشه و تا میتونم این گیم رو پیش همه تبلیغات می کنم
اگه یه موقعیت بالاتر از گیم فا پیش بیاد چیکار می کنی ؟پیشنهاداتی بم شده ولی من فعلاً با گیمفا قرارداد دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دانیال نوروزی([img]images/smi/s0 (37).gif[/img]------>>[img]images/smi/s0 (35).gif[/img])◄مدیر و دوست خوب◄ و رسول خردمندی([img]images/smi/s0 (86).gif[/img]------>>[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])◄ مدیر لایق،◄و کسری نراقی([img]/images/smi/new/127.gif[/img]------->>[img]images/smi/s0 (83).gif[/img])◄سکه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]◄ به ترتیب در یک کلمه ؟!
جوکر یا بتمن ؟!( اول می خواستم بگم جوکر یا رسول [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img])[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] جوکر
سریالای تلویزیونی ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] فعلاً هوش سیاه
نظرت راجعبه این شکلک چیه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ؟!متنفرم
یکی جلو روت بگه بازی واسه بچس ، چی میگی ، چیکارش میکنی ؟؟!(به شخصه با تبر کانر ، اسنایپ کاپیتان پرایس ، مشتای بتمن و در آخر با خنده
با صحبت و منطق قانعش می کنم که اینطور نیست. خیلی از کسایی که این حرف رو می زدن من خودم گیمر کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
های عشقم جوکر از وسط به شیش نصف مساویش تقسیم می کنم که هر 8 قسمتشو به یه نفر از خونوادش بدن!!!!! [img]/images/smi/new/gameemag.ir_smiley (54).gif[/img][img]/images/smi/new/167.gif[/img][img]/images/smi/new/eee.gif[/img])
آشپزی که خز شده ، ظرفم میشوری ؟؟!بیشتر داداشم و بابام میشورن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
از چند سالگی گیمری ؟؟!از زمانی که وارکرافت 3 اومد و من دزدکی میرفتم با کامپیوتر داداشم بازیش می کردم
ایشالا موفق باشی ... شما هم همینطور

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - grey joker - 06-02-2013

(06-02-2013, 06:01 PM)'spartacus' نوشته است: خانم بارافکن اینا یه سری سوالات متفاوت بود  و خواستم یکم از این بحث آشپزی و بازی بیاییم بیرون و من فقط میخواستم نظرتون را در این باره بدونم و گرنه هرکی کلاس اول ابتدایی هم رفته باشه میدونه این چیز ها دیگه جایی ندارن و باز هم ممنون برای جواب ها [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

یکم پیاز داغشو زیاد کردی ... شایدم یه چیزایی گفتی که به غیر از پریسا ما هم باید جواب بدیم ...
من تازه سه روزه تو فروم گیم فا فعالیت می کنم ، با اینکه عضو تحریریه هستم ولی زیاد وقت فرومو نداشتم ....
به خاطرهمینم هست که تو این فروم شرکت کردم (مثله باقی فرومایی که امروز آپ شدن ) نه اون دلیلی که شماها وقتی یه چیز عجیب میبینین میریزین وسط ...
اگه یکی دیگه از کاربرا بود ، و با این لهن و طرز حرف زدن می پرسید بهش اخطار نمیدادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - spartacus - 06-02-2013

(06-02-2013, 06:10 PM)'grey joker' نوشته است:
(06-02-2013, 06:01 PM)'spartacus' نوشته است: خانم بارافکن اینا یه سری سوالات متفاوت بود  و خواستم یکم از این بحث آشپزی و بازی بیاییم بیرون و من فقط میخواستم نظرتون را در این باره بدونم و گرنه هرکی کلاس اول ابتدایی هم رفته باشه میدونه این چیز ها دیگه جایی ندارن و باز هم ممنون برای جواب ها [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

یکم پیاز داغشو زیاد کردی ... شایدم یه چیزایی گفتی که به غیر از پریسا ما هم باید جواب بدیم ...
من تازه سه روزه تو فروم گیم فا فعالیت می کنم ، با اینکه عضو تحریریه هستم ولی زیاد وقت فرومو نداشتم ....
به خاطرهمینم هست که تو این فروم شرکت کردم (مثله باقی فرومایی که امروز آپ شدن ) نه اون دلیلی که شماها وقتی یه چیز عجیب میبینین میریزین وسط ...
اگه یکی دیگه از کاربرا بود ، و با این لهن و طرز حرف زدن می پرسید بهش اخطار نمیدادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه چرا اخطار بدم اینجا صندلی داغ هست و هر سوالی بغیر از سوال های مورد دار میتونید بپرسید و فرد هم میتونه جواب بده یا نده حتی میتونید در مورد خانواده فرد  هم سوال کنید و فرد یا جواب میده یا نمیده پس مشکلی نداره اینا که چیزی نیستن- شما هم نمیخواد زیاد حساس بشید

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - grey joker - 06-02-2013

یه سری سوال تخصصی گیم :
نظرت راجعبه عقاید جینگوییست تو بازی بایوشاک چیه ؟؟ 
اسم Closspy شخصیت الیزابت ؟؟
ارک ها چه جوری اومدن به دنیای وارکرافیت ؟؟
تو سریال واکینک دد ، سه تا تیکه ای که به قرآن و انجیل زده میشه ( اگه دو تا هم بگی میگم که سریال و دیدی ) ؟؟
آنلاین وارکرافت ، آره یا نه ؟؟
عاقبت میرجیل تو DmC چی میشه ؟؟
تو GTA IV ساعت چند به بعد میشد آدم سوار ماشین کرد ؟؟ ( توضیح زیاد نمی تونم بدم ، باید ثابت کنی GTA باز هستی )
مترو 2033 با کدوم پایان ؟ 
گرید 2 ، مسابقه ی اولش تو چه محیطیه و با چه ماشینی ؟؟
تموم ، دیگه من حرفی ندارم ...
Grazio[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(06-02-2013, 06:15 PM)'spartacus' نوشته است:
(06-02-2013, 06:10 PM)'grey joker' نوشته است:

نه چرا اخطار بدم اینجا صندلی داغ هست و هر سوالی بغیر از سوال های مورد دار میتونید بپرسید و فرد هم میتونه جواب بده یا نده حتی میتونید در مورد خانواده فرد  هم سوال کنید و فرد یا جواب میده یا نمیده پس مشکلی نداره اینا که چیزی نیستن- شما هم نمیخواد زیاد حساس بشید

[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Ronan - 06-02-2013

بنظر شما چرا افرادی که تا الان تویه این بخش فعالیتی نداشتن به محض شرکت شما در این تاپیکو از جا کندند؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
از جاستین بیبر خوشتان نی آید؟
آیا میدانید که جکی چان با جاستین بیبر یک عکس انداخته و طرفداراش ریزش کردن؟
ترسناک ترین بازی بنظر شما؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Arkham Knight - 06-02-2013

نقل‌قول: یه سری سوال تخصصی گیم :
نظرت راجعبه عقاید جینگوییست تو بازی بایوشاک چیه ؟؟ 
اسم Closspy شخصیت الیزابت ؟؟
ارک ها چه جوری اومدن به دنیای وارکرافیت ؟؟
تو سریال واکینک دد ، سه تا تیکه ای که به قرآن و انجیل زده میشه ( اگه دو تا هم بگی میگم که سریال و دیدی ) ؟؟
آنلاین وارکرافت ، آره یا نه ؟؟
عاقبت میرجیل تو DmC چی میشه ؟؟
تو GTA IV ساعت چند به بعد میشد آدم سوار ماشین کرد ؟؟ ( توضیح زیاد نمی تونم بدم ، باید ثابت کنی GTA باز هستی )
مترو 2033 با کدوم پایان ؟ 
گرید 2 ، مسابقه ی اولش تو چه محیطیه و با چه ماشینی ؟؟
Grazio[تصویر:  s0%20%2824%29.gif]
هادی جان بگه اشتباه کردم کافیه؟وقتی با عذرخواهی حل میشه دیگه چرا خشونت؟
داداش اینارو از شینجی میکامی هم بپرسی میهنگه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
(شوخی با داش هادی)[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(06-02-2013, 05:10 PM)'alirezam' نوشته است: سلام
1.ازچه بازی استراتژیک خوشت میاد ؟Star craft
2. total war rome رو بازی کزدی با کدوم کشورهاش ؟شماره 1ش رو بازی نکردم
3. دیگه از کدوم بازیهای total war خوشت میاد؟shogun
4.stronghold هم بازی کزدی کدوم نسخه اشو بیشتر میپسندی؟شماره اولش رو
5. دانشگاه چی میخونی؟آی تی
6.معدل دیپلم ؟شونزده و خورده ای
7. give your heart a break رو چند بار گوش دادی حفطی ؟56 بار
8. skyscraper رو چی؟122 بار
9. بهترین بازی 2012؟ فارکرای 3
10. چرا کم به فروم سر میزنید ؟ وقتش رو ندارم
11..چرا از resident evil 6 بدت میاد ؟ بدم نمیاد متنفرم
12. از کدوم نسخه اویل خوشت میاد ؟5
13. chris یا leon کریس
14. jill یا ada ایدا

(06-02-2013, 06:21 PM)'grey joker' نوشته است: شما احیاناً فکر کنم منو با دایره المعارف اشتباه گرفتی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تازه بعد از اینهمه سؤال جواب دادن حوصله ی سؤالات تخصصی رو ندارم ولی چون فقط تویی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]f

یه سری سوال تخصصی گیم :
نظرت راجعبه عقاید جینگوییست تو بازی بایوشاک چیه ؟؟ خیلی خوبه فقط وقتش رو یکم زیاد کنن
اسم Closspy شخصیت الیزابت ؟؟لئوناردو دیکاپریو
ارک ها چه جوری اومدن به دنیای وارکرافیت ؟؟از در اومدن
تو سریال واکینک دد ، سه تا تیکه ای که به قرآن و انجیل زده میشه ( اگه دو تا هم بگی میگم که سریال و دیدی ) ؟؟یادم نبود ندیدم
آنلاین وارکرافت ، آره یا نه ؟؟(چه عجب یه سؤال خوب) قبلنا که معتادش بودیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عاقبت میرجیل تو DmC چی میشه ؟؟میرجیل رو نمیشناسم با ویریجل نسبتی داره؟
تو GTA IV ساعت چند به بعد میشد آدم سوار ماشین کرد ؟؟ ( توضیح زیاد نمی تونم بدم ، باید ثابت کنی GTA باز هستی ) نزدیکای اذان صبح
مترو 2033 با کدوم پایان ؟ پایان خوبه
گرید 2 ، مسابقه ی اولش تو چه محیطیه و با چه ماشینی ؟؟یه مسابقه با ماشین موستاگ تو محیط شهری فک کنم بارسلونا بود
Grazio[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 خسته نباشی واقعاً یه اسفند برا خودن دود کن
ضمناً نوبت ما هم میرسه دیگه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(06-02-2013, 05:34 PM)'Amir P@yne' نوشته است: سلام.
نظرت راجع به Max Payne اعظم چیه؟اگه مکس پین نیویورکو میگی که عاشقشم. ولی مکس پین سائوپائولو[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نظرت راجع به تحریریه ی گیمفا چیه؟همشون بچه های خوب و با استعدادی هستن
دوس داری تو E3 از چه بازی رونمایی بشه؟مس افکت 4،آنچارتد 4، وارکرافت 4[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت رو راجع به این جمله بگو:"دنیای من بازی،بازی دنیای من". تا یه حدی قبول دارم. بازی جزوی از دنیای منه نه همه ی دنیای من
کمیک بوک های اونجرز بهتر بود یا گروه عدالت؟ هیچکدوم رو نخوندم
بهترین FPS و SURVIVAL HORROR ای که بازی کردی چی بود؟بهترین Fps فارکرای 3، بهترین survival هم alan wake
نظرت راجع به ACTIVISION؟بی روح، بی جان، بدون خلاقیت، پولپرست، موقعیت شناس
کرکتر مورد علاقه؟lich king
استقلال یا پرسپولیس؟تیم ملی
بارسا یا رئال؟لیونل مسی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به آواتار من؟ (Human Element) سازنده اش سابقه ی زیادی نداره ولی اونجور که ازش تعریف می کرد  باید عنوان متفاوت و خوبی باشه
خیلی ممنون.ببخشید اگه زیاد بود
خواهش می شود

(06-02-2013, 05:39 PM)'NS game' نوشته است: 1- چطوری ؟خوبم اگه درسا بزارن
2- بدترین خبری که میشه بهت داد چیه ؟ (البته توی بازی) یوبی سافت ورشکسته شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- توی پروفایلت نوشتی زامبی کارکتر مورد علاقه شماست پس وقتی اون رو ببینی میری ماچش میکنی ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img](فکرش رو بکن) ماچ که نه از کشت و کشتارش خیلی خوشم میاد. دوست دارم تو واقعیتم اتفاق بیفته واسه خودمون یه قهرمان بازی در بیاریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4- به نظرت اگه کل بازیباز های جهان رو 100% بگیریم به نظرت چند درصد از اونها دخترن یا خانوم ؟  نیاز نیست نظرم رو بگم. آمارش رو در آوردن. 29 درصدشون دخترن. البته تو ایران رو مطمئن نیستم
5- تا حالا در و دل کسی رو شنیدی بعدش متوجه شی که تو از اون بد بختری ؟بعضی مواقع
6- اگه یک کلت بهت بدن بگن یکی توی فروم بکش اون کیه ؟هادی جوربنیان[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
7- تا حالا به خاطر داستان یک بازی گریه کردی ؟وارکرافت و بایوشاک
8- دقت کردی وقتی که یک بازی رو تموم میکنی یک حسی بهت دست میده ؟حس می کنم قله ی اورست رو فتح کردم
9- موضوع آزاد خودم فکرش رو نمی کردم یه روزی برسه بخوام اینجوری به همه ی عالم و آدم سؤال پس بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازم ممنون از سؤالای خوبتون