Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Alpha1 - 06-02-2013

این مطالبی رو که توی گیمفا + می نویسید ایده اش با خودتونه یا از طرف سردبیر به شما داده میشه !؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-02-2013

(06-02-2013, 05:51 PM)'Farhan' نوشته است: تا حالا سوالا کشکی بود میریم سوالای تخصصی...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
خدا رحم کنه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img] چاره ای نیست بریم
بنظر شما خوب نیست که بیان اسم کسایی رو که تو لیست تگ هستن بگن!؟ آره
شماره شناسنامه:42700188401
شماره کارت ملی: همون
شماره ۱۶ رقمی کارت:(اینو بیخیال[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])شما مطمئنی مأمور ثبت احوالی چیزی نیستی؟
شماره کلاس: فکر کنم با مدرسه ای اشتباه گرفتی منو تو دانشگاه کل کلاسا کلاس منه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
شماره شانس شما:13
بنظر شما تعداد فایل های تو کامپیوترتون چند تاست:2236547.5 تا
از مهران مدیری خوشتون میاد: چه جورم
یک سوال کاملا تخصصی.گاو خر تره یا خر گاو تره!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] ولله من اونقده هم متخصص نیستم
اگه یکهو یکی تو انجمن مزاحمتون بشه..اونوقت چیکار میکنید..!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]هیچکس جرأتشو نداره[img]images/smi/s0 (42).gif[/img]
نظرت راجب این سایت چیه...میدونم عالیه نمره بده...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] serialmusic.mihanblog.com تاحالا استفاده ش نکردم
مازندرانی بلدی حرف بزنی!؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]کاشان رفتی...!؟همون ترکی خودمون هم به زور حرف می زنم
رنگ چشم سمت چپ!؟مشکی
اندازه دور انگشت کوچیک؟!2.1 سانتی متر
اندازه ناخن؟! 2 سانت
گوسفند یا بز!؟ بز
جومونگ یا سوسانو!؟جومونگ
چقدر درآمدتونه.از گیمفا چقدر میگیرد!؟برای هر 1000کلمه هزار تومن!؟از حقوق گیمفا راضی هستید...اینو صد در صد جواب بدید..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]پول تایپش بیشتر از اون میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]. ترجیح میدم اینو جواب ندم
و در آخر من فقط دنبال یکی میگشتم تو صندلی داغ سوالام رو بپرسم...دیگه من نمیخواستم ادامه بدم شما گفتید تا باشه از این سوالا...
بازم سوال دارم بپرسم  (:
حالا ما یه تعارفی زدیم چیزی گفتیم شما چرا جدی میگیری[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(06-02-2013, 07:03 PM)'Alpha1' نوشته است: این مطالبی رو که توی گیمفا + می نویسید ایده اش با خودتونه یا از طرف سردبیر به شما داده میشه !؟
ایده ی همشون برا خودمه. فقط طراحی اسلاید هاش به عهده ی آقای نوروزی هست

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - grey joker - 06-02-2013

(06-02-2013, 06:56 PM)'Timbersaw' نوشته است:
(06-02-2013, 05:39 PM)'NS game' نوشته است: 1- چطوری ؟خوبم اگه درسا بزارن
2- بدترین خبری که میشه بهت داد چیه ؟ (البته توی بازی) یوبی سافت ورشکسته شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- توی پروفایلت نوشتی زامبی کارکتر مورد علاقه شماست پس وقتی اون رو ببینی میری ماچش میکنی ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img](فکرش رو بکن) ماچ که نه از کشت و کشتارش خیلی خوشم میاد. دوست دارم تو واقعیتم اتفاق بیفته واسه خودمون یه قهرمان بازی در بیاریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4- به نظرت اگه کل بازیباز های جهان رو 100% بگیریم به نظرت چند درصد از اونها دخترن یا خانوم ؟  نیاز نیست نظرم رو بگم. آمارش رو در آوردن. 29 درصدشون دخترن. البته تو ایران رو مطمئن نیستم
5- تا حالا در و دل کسی رو شنیدی بعدش متوجه شی که تو از اون بد بختری ؟بعضی مواقع
6- اگه یک کلت بهت بدن بگن یکی توی فروم بکش اون کیه ؟هادی جوربنیان[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
7- تا حالا به خاطر داستان یک بازی گریه کردی ؟وارکرافت و بایوشاک
8- دقت کردی وقتی که یک بازی رو تموم میکنی یک حسی بهت دست میده ؟حس می کنم قله ی اورست رو فتح کردم
9- موضوع آزاد خودم فکرش رو نمی کردم یه روزی برسه بخوام اینجوری به همه ی عالم و آدم سؤال پس بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازم ممنون از سؤالای خوبتون

یعنی سوالام اینقدر سخت بود که حاظری با کلت منو بکشی ...
همشونو باید میدونستی چون فن همشونی ...
1.بهترین بخش بازی بایوشاکو همین عقاید میهن پرستانه تشکیل میده و در کنار داستانش واقعا فوق العادست ...
2. عکس کاربری خودتو هم نمیشناسی ؟؟؟ آنا مولوا ، یه دختر روسی که شباهت زیادی با الیزابت عزیز داره ... به خاطر همینم تو بیشتر مجالس بهش پول میدن که حظور داشته باشه ..
3.بنده های خدا داشتن کارشونو تو دنیای خودشون میکردن که بدترین شیطان اونارو به صورت خیلی وحشتناک و ضعیفی میفرسته آزراث ( دیگه اینقدر گفتی وارکرافت خستم کردی ، اینو دیگه باید جواب میدادی )
4.سه تا آیه از قرآن که به زودی با یه مقاله در همین زمینه بهت یاد میدم فقط نباید نگاه کنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5.نظر شخصی بود دیگه
6.درسته ( خدارو شکر یکی درست بود )
7.نظر شخصی بود
8.ماشینشو مطمئن نیستم ولی محیطش آره
9.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(06-02-2013, 07:08 PM)'grey joker' نوشته است:
(06-02-2013, 06:56 PM)'Timbersaw' نوشته است:
(06-02-2013, 05:39 PM)'NS game' نوشته است: 1- چطوری ؟خوبم اگه درسا بزارن
2- بدترین خبری که میشه بهت داد چیه ؟ (البته توی بازی) یوبی سافت ورشکسته شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- توی پروفایلت نوشتی زامبی کارکتر مورد علاقه شماست پس وقتی اون رو ببینی میری ماچش میکنی ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img](فکرش رو بکن) ماچ که نه از کشت و کشتارش خیلی خوشم میاد. دوست دارم تو واقعیتم اتفاق بیفته واسه خودمون یه قهرمان بازی در بیاریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4- به نظرت اگه کل بازیباز های جهان رو 100% بگیریم به نظرت چند درصد از اونها دخترن یا خانوم ؟  نیاز نیست نظرم رو بگم. آمارش رو در آوردن. 29 درصدشون دخترن. البته تو ایران رو مطمئن نیستم
5- تا حالا در و دل کسی رو شنیدی بعدش متوجه شی که تو از اون بد بختری ؟بعضی مواقع
6- اگه یک کلت بهت بدن بگن یکی توی فروم بکش اون کیه ؟هادی جوربنیان[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
7- تا حالا به خاطر داستان یک بازی گریه کردی ؟وارکرافت و بایوشاک
8- دقت کردی وقتی که یک بازی رو تموم میکنی یک حسی بهت دست میده ؟حس می کنم قله ی اورست رو فتح کردم
9- موضوع آزاد خودم فکرش رو نمی کردم یه روزی برسه بخوام اینجوری به همه ی عالم و آدم سؤال پس بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازم ممنون از سؤالای خوبتون

یعنی سوالام اینقدر سخت بود که حاظری با کلت منو بکشی ...
همشونو باید میدونستی چون فن همشونی ...
1.بهترین بخش بازی بایوشاکو همین عقاید میهن پرستانه تشکیل میده و در کنار داستانش واقعا فوق العادست ...
2. عکس کاربری خودتو هم نمیشناسی ؟؟؟ آنا مولوا ، یه دختر روسی که شباهت زیادی با الیزابت عزیز داره ... به خاطر همینم تو بیشتر مجالس بهش پول میدن که حظور داشته باشه ..
3.بنده های خدا داشتن کارشونو تو دنیای خودشون میکردن که بدترین شیطان اونارو به صورت خیلی وحشتناک و ضعیفی میفرسته آزراث ( دیگه اینقدر گفتی وارکرافت خستم کردی ، اینو دیگه باید جواب میدادی )
4.سه تا آیه از قرآن که به زودی با یه مقاله در همین زمینه بهت یاد میدم فقط نباید نگاه کنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5.نظر شخصی بود دیگه
6.درسته ( خدارو شکر یکی درست بود )
7.نظر شخصی بود
8.ماشینشو مطمئن نیستم ولی محیطش آره
9.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
خوب ببین این سؤالایی که شما پرسیدی همشون نسبی بودن. ببین تجربه ی من که وارکرافت بازی می کنم با تجربه ی تو که بازی می کنی زمین تا آسمون فرق می کنه.  ممکنه هممون داستان کلیشو بفهمیم ولی هیچموقع جزئیاتش رو یکی نمی گیریم. من ممکنه از یه دیالوگش خوشم بیاد تو ذهنم بمونه یا از یه اتفاقیش خوشم بیاد تو ذهنم بمونه ولی تو یه چیز دیگه شو. تازه من وارکرافت رو تو 10 11 سالگی بازی کردم اون موقعی که اصلاً یه کلمه هم زبان بلد نبودمباز داستانش رو فهمیدم( تازه تو خودت الان با زبون خودن میگی ماشینش رو یادم نیست ولی محیطش رو یادمه من برعکس شاید ماشینش رو دوست داشتم یادم بود ولی محیطش رو یادم نبود دلیل نمیشه که من اون بازی رو بازی نکردم یا....) آخه چی بگم به ته دیگه واسه کنکور نمی خونم که حفظ کنم اسم cosplay الیزابت چیه [تصویر:  s0%20%2825%29.gif]. تازه اون شبیه الیزابت نیست بلکه الیزابت رو از روی چهره ی اون ساختن[تصویر:  s0%20%2845%29.gif]. اینم یه سوتی تو.
در ضمن من خودم هم خیلی اینجوری میتونم سؤال بپرسم نه تو گوگل پیدا می کنی نه هیچ آدمی میدونه

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - alirezam - 06-02-2013

دوباره سلام
1. the big bang theory رو نگاه نمیکنی آخرشه ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
2. مدل بالا ترین ماشینی که سوار شدی ؟
3.اگر یه روز الیزابت رو تو دنیای واقعی ببینی اولین سوالی که ازش می پرسی چیه ؟
4. تو اون مقاله ی چگونه گیمری هستید خودت چگونه گیمری هستی ؟
5.اگه دانته بیاد خواستگاریت بهش جواب مثبت میدی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6.اگه بخوای داستان یه فیلم بازی بشه چی فیلمی رو انتخاب میکنی ؟
7.سوال بالایی برعکس ؟
8.resident evil revelations رو بازی کردی ؟
9. دوست داری آخر TWD چیجوری تموم شه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
10. چرا هوش سیاه انقدر شبیه فرار از زندانه ؟دیدی که PB رو میگم
11. سه شنبه تیم ملی چند چند میکنه ؟
12. کارشناسی رو آراد میخوندی یا ملی ؟
13. the evil within بازی خوبی میشه ؟
14. chaos knight رو دوست نداری ؟ faceless void رو چطور ؟

(06-02-2013, 07:48 PM)'alirezam' نوشته است: دوباره سلام
1. the big bang theory رو نگاه نمیکنی آخرشه ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]نورچ
2. مدل بالا ترین ماشینی که سوار شدی ؟BMW M3
3.اگر یه روز الیزابت رو تو دنیای واقعی ببینی اولین سوالی که ازش می پرسی چیه ؟تو نونت کم بود آبت کم کلمبیا رفتنت برای چی بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4. تو اون مقاله ی چگونه گیمری هستید خودت چگونه گیمری هستی ؟همونجا هم تو کامنت گفتم. استراتژیست،سازنده، اجتماع گرا و تحلیلگر
5.اگه دانته بیاد خواستگاریت بهش جواب مثبت میدی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نه من اصلاً از اون موجود میترسم
6.اگه بخوای داستان یه فیلم بازی بشه چی فیلمی رو انتخاب میکنی ؟دکستر
7.سوال بالایی برعکس ؟وارکرافت
8.resident evil revelations رو بازی کردی ؟نه بازی هم نخواهم کرد
9. دوست داری آخر TWD چیجوری تموم شه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] دوست دارم پسر ریک بزرگ شه بره انتقامو مامانشو و جوونیشو از این زامبی ها بگیره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
10. چرا هوش سیاه انقدر شبیه فرار از زندانه ؟دیدی که PB رو میگم البته در برابر فرار از زندان خیلی مسخره است. اتفاقایی که میوفته هیمنجوری شانسی و بی برنامه است. انگار یه کودک کارگردانیش کرده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی من بیشتر به خاطر کیکاووس یاکیده با اون صدای نازش نگاه می کنم شعرهاشم خیلی دوست دارم. همون که فیلمش آدم رو یاد فرار از زندانم میندازه برام کافیه. میفهمم که فرار از زندان چه نعمتی بوده قدرش رو بیشتر می دونم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
11. سه شنبه تیم ملی چند چند میکنه ؟ نمیدونم
12. کارشناسی رو آراد میخوندی یا ملی ؟میلی
13. the evil within بازی خوبی میشه ؟تا حالا کارای میکامی رو بازی نکردم.بازی های سبک sh باید خیلی قوی باشه که منو مجاب کنه تا بازیشون کنم ببینم چی میشه
14. chaos knight رو دوست نداری ؟ faceless void رو چطور ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Chaos knight زیاد بازی نمی کند ولی faceless void خوراکمه. اصلاً به من میگن پریسا ووید[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - 4mir124 - 06-02-2013

سلام[img]/images/smi/new/3.gif[/img]
فک کنم کسی نپرسیده ولی اگه پرسیده ندیدم
کدوم شهری؟
نظرت درباره من(فک نکنم اصلا بشناسی)؟
نظرت درباره نظرای توی gamefa.com؟
نگاهت به زندگی؟
لینک 
مقاله ی چگونه گیمری هستید؟
زندگی چجوریه؟
صبر یعنی چی؟
اگه بگن مایکروسافت ورشکسته شد عکس العملت چیه؟(من که دو متر میپرم هوا)
تاحالا چند تا خواستگار داشتی
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](اصلا داشتی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
خب دیگه من میرم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
خداحافظ ایشالا سلامت باشی

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - dark_prince277 - 06-02-2013

تو فاز دوم تالار حتما دو جین خانوم میارم ثبت نام کنن. رنک الکسا 2 رقمی میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(06-02-2013, 10:26 PM)'Admin' نوشته است: تو فاز دوم تالار حتما دو جین خانوم میارم ثبت نام کنن. رنک الکسا 2 رقمی میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

مگه فقط به دختر بودنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یعنی شما دخترای دیگه رو هم با من یکی می کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باشه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

(06-02-2013, 09:36 PM)'4mir124' نوشته است: سلام[img]/images/smi/new/3.gif[/img]
فک کنم کسی نپرسیده ولی اگه پرسیده ندیدم
کدوم شهری؟زنجان
نظرت درباره من(فک نکنم اصلا بشناسی)؟همون پرانتزه درسته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره نظرای توی gamefa.com؟یکمی اگه از اسپماش و تخریب شخصیتاش کم بشه و به نظرات و بحث های تخصصی و به درد بخور اضافه بشه بهتره
نگاهت به زندگی؟ معتقدم باید تا میتونی ازش لذت بببری
لینک مقاله ی چگونه گیمری هستید؟یکی از بهترین و کاربردی ترین مقالاتی هست که سایتای گیم ایرانی هست
زندگی چجوریه؟زندگی مثل یه بادکنه دست بچه است. هیچموقع نباید ترس ترکیدنش باعث شه نتونی از خودش لذت ببری
صبر یعنی چی؟یعنی اینکه هر روز و شب کارت این باشه که به صفحه ی سفید گوشیت نگاه کنی ولی هیچ اتفاقی نیفته
اگه بگن مایکروسافت ورشکسته شد عکس العملت چیه؟(من که دو متر میپرم هوا) این[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تاحالا چند تا خواستگار داشتی اندازه ی موهای سرم(فقط ریا نشه)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]خب دیگه من میرم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
خداحافظ ایشالا سلامت باشی
 خوش باشی
خدانگهدار

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Tyrion - 06-02-2013

سلام
میخوام یه مشت سوال چرت ولی جالب بپرسم آماده ای؟؟؟؟؟
1. از کدوم شکلک خوشت میاد؟
2.تا حالا از درخت بالا رفتی میوه بچینی؟
3.تاحال به جنون رسیدی؟ چیکار کردی؟
4.ضایع ترین کاری کردی چی بوده؟
5.تا حالا تفنگ تو دستت گرفتی؟(فرقی نمیکنه اسباب بازیم حسابه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])
6. تا حالا گراز دیدی؟ توباغ وحش حساب نیست تو طبیعت
7.شهر رویاهات کجاس؟
8.gta v یا watch dogs?
9.بارسا یا رئال؟
10. تا حالا به گدا پول دادی؟ اگه دادی چندی؟ انگیزت از اینکار چی بوده؟