Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Yashar - 06-03-2013

سلام.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالتون چطوره؟![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب میریم سراغ سوالات[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
کشتن یه فرد با اره برقی بیشتر میچسبه یا با ساطور تیکه تیکه کردنش حاله بیشتری بهتون میده؟![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
چندتا آرزو دارید؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
رابطه تون با موسیقی چطوره؟نظرتون درباره ی آواتارم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست دارید تماشاگر باشید یا نه دوست دارید فردی که تماشاگرها بهش خیره میشن باشید؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
7 یا 10؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
سلنا([img]images/smi/s0 (29).gif[/img]) یا جاستین؟!
دوست دارید چطور از دنیا برید؟!
آب یا آتش؟!
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یا [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] یا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟!
خسته شدید؟!
به نظر شما  انسان ها  واقعی(بی ریا) هستند یا دورو بودن تو ذات شونه؟!
از وضعیت الانتون راضی هستید؟!
نظرتون درباره ی سوالاتی که از شما پرسیدم؟![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
امیدوارم موفق باشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-03-2013

(06-03-2013, 11:27 PM)'Yashar' نوشته است: سلام.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]سلام
حالتون چطوره؟![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]مرسی
خب میریم سراغ سوالات[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
کشتن یه فرد با اره برقی بیشتر میچسبه یا با ساطور تیکه تیکه کردنش حاله بیشتری بهتون میده؟![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] ولله من دوست ندارم کثیف کاری کنم. اول به یه جا می بندمش بعد دور و برشو نایلکس می کشم. بعد از اینکه چاقومو کردم تو سینه اش و مرد اوندفعه با موزاییک بر دست و پاهاشو می برم تیکه تیکه می کنمش هر قسمتش رو می ندازم تو یه سطل زباله بعد که شب شد با قایقم میرم دریا قطعاتش را خالی می کنم تو آب بر می گردم به همین راحتی.
چندتا آرزو دارید؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] 7 تا آرزوی بزرگ 146 تا آرزوی جزئی
رابطه تون با موسیقی چطوره؟نظرتون درباره ی آواتارم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] رپ زیاد گوش نمیدم
دوست دارید تماشاگر باشید یا نه دوست دارید فردی که تماشاگرها بهش خیره میشن باشید؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] هر دوشم لذت خاص خودشو داره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7 یا 10؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]7
سلنا([img]images/smi/s0 (29).gif[/img]) یا جاستین؟! سلنا متنفرم. جاستینم تازگیا خیلی لوس شده
دوست دارید چطور از دنیا برید؟!شلیک شدن یه اسنایپ Savage 110 BA ساخت آمریکا کالیبر .3 بزنم تو مغزم متلاشی بشه
آب یا آتش؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یا [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] یا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟!
خسته شدید؟!نه
به نظر شما  انسان ها  واقعی(بی ریا) هستند یا دورو بودن تو ذات شونه؟! به آهنگ نقاب سیاوش مراجعه شود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از وضعیت الانتون راضی هستید؟!هی بدک نیست. ولی میتونست بهتر از اینا هم باشه
نظرتون درباره ی سوالاتی که از شما پرسیدم؟![img]images/smi/s0 (30).gif[/img] خوب شروع کردین ولی بعدش دیگه به بیراهه و چرت و پرت رفت
امیدوارم موفق باشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]شما هم همینطور

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - NeXus - 06-04-2013

hi.
1-برای اینکه کم مونده بود سر  XBOX ONE هدشاتت کنم احیانا مشکلی ، دلخوری ایی چیزی از من نداری؟!
2- اینکه کلا واسه دختر بودنت زیادی بهت توجه میکنن توی سایت اعصابت خورد نمیشه؟ 
3- دختر میتونه RPG باز باشه؟
4-چگونه مادر خود را گیمر کنیم؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5- انصافا اگه نخوای پرستیژتو حفظ کنی خودتو گیمر هاردکور میدونی؟!
مرسی موفق باشی.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-04-2013

(06-04-2013, 12:44 AM)'NeXus' نوشته است: hi. Hey
1-برای اینکه کم مونده بود سر  XBOX ONE هدشاتت کنم احیانا مشکلی ، دلخوری ایی چیزی از من نداری؟!نه اتفاقاً خوشم میاد آدم دل و جیگر داری هستی. کلاً من از آدمای سر سخت و محکم خوشم میاد
2- اینکه کلا واسه دختر بودنت زیادی بهت توجه میکنن توی سایت اعصابت خورد نمیشه؟ چرا خیلی. بعضاً دلم می خواد سرمو بکوبم به دیوار. هی هر اتفاق یا بحثی میشه به جای اینکه جوابم رو بدن مسئله ی  دختر بودنم رو می کشن جلو تا من بیام به اینا یاد بدم خودم پیر شدم
3- دختر میتونه RPG باز باشه؟ چه جورم. نبودی ببینی چجوری مس افکت بازی می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4-چگونه مادر خود را گیمر کنیم؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظر میاد مقاله ی خوبی باشه من که بی صبرانه منتظرشم مجله بیاد دانلودش کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5- انصافا اگه نخوای پرستیژتو حفظ کنی خودتو گیمر هاردکور میدونی؟! اتفاقاً گیمر هاردکور بودن خودش یه پرستیژه. میدونی مشکل ما اینه که بعضی موقع ها گیمر هاردکور رو با خوره ی گیم اشتباه می گیریم. خوره ی گیم کسی هست که کل زندگیش رو صرف بازی کردن و هر بازی میاد فرق نمیکنه دو بعدی باشه سه بعدی باشه ورزشی باشه رقص باشه و... بازی می کنی. ولی گیمر هاردکور اونی هست که به اندازه بازی می کنه ولی درست بازی می کنه و از بازی لذت می بره.
مرسی موفق باشی.
ممنون شما هم همینطور

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Mr.Psycho - 06-04-2013

سلام
1.تا حالا کسی جلوتون مرده؟
2.تا حالا خواستید کسی رو بکشید؟
3.تا حالا کسی خواسته شما رو بکشه؟
4.دوست دارید توی جنگ واقعی باشید؟
5.تاثیر گذار ترین بازیتون جی بوده؟
6.روش های شکنجه تون چیه؟
7.دوست دارید چه جوری یکی رو بکشید؟
8.بین اینا کدومین؟(دونده,نابودگر,ولگرد,خرابکار,شبح(من همشون!))
9.اگه بخواید خود کشی کنین چه جوری اینکارو میکنین؟
10.اگه یکی خواب ببینه,توی خوابش خدا رو ببینه,تعبیرش چیه؟
خداحافظ.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-04-2013

(06-04-2013, 02:21 PM)'HUNTER68' نوشته است: سلام
1.تا حالا کسی جلوتون مرده؟ آره. به طرز فجیحی هم
2.تا حالا خواستید کسی رو بکشید؟آره نقشه شم کشیدم تابستون عملیش می کنم
3.تا حالا کسی خواسته شما رو بکشه؟نه
4.دوست دارید توی جنگ واقعی باشید؟ نه
5.تاثیر گذار ترین بازیتون جی بوده؟Manhunt
6.روش های شکنجه تون چیه؟ یه چند تا روش خاص دارم ولی اگه روش مورد علاقم رو بخواین. سوراخ کردن تمام انگشتاش دست و پاش با دریل 2 میل بعد فرو کردنش تو الکل و دوباره خوب شد تکرار می کنیم
7.دوست دارید چه جوری یکی رو بکشید؟دوست دارم ببرمش به یه محلی امن دست و پاش رو ببندم به تخت و بعد باهاش آخرین حرفام را بزنم و کاردم رو کنم تو سینه اش
8.بین اینا کدومین؟(دونده,نابودگر,ولگرد,خرابکار,شبح(من همشون!))استراتژیست، اجتماع گرا، تحلیلگر
9.اگه بخواید خود کشی کنین چه جوری اینکارو میکنین؟ دوست ندارم خودکشی کنم ولی حاضرم یه نفر دیگه منو بکشه ترجیح میدم یه گلوله تو مخم خالی کنه
10.اگه یکی خواب ببینه,توی خوابش خدا رو ببینه,تعبیرش چیه؟ تو تعبیر خواب تخصصی ندارم
خداحافظ.خدانگهدار

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - krazy_kow@ - 06-05-2013

سلام
1- چرا بازی می کنید ؟
2- یک بازی خوب از نظر شما یعنی چی ؟
3- از چه درسی خیلی بدتون میاد ؟
4- از درس خواندن خوشتون میاد ؟
5- تا حلا شده ی بازی چندین بار تموم کنید ؟
6- بدترین بازی امسال ؟
7- آنلاین بازی می کنید ؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - MEHRAB SHAPE - 06-05-2013

چند سوال:
دکستر زیاد نگاه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فصل آخرش چی شد؟؟؟
اسم قایق تون چیه؟؟
از میگ میگ خوشتون میاد یا نه؟؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-05-2013

(06-05-2013, 12:12 PM)'MEHRAB SHAPE' نوشته است: چند سوال:
دکستر زیاد نگاه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هفته ای 2 قسمت
فصل آخرش چی شد؟؟؟فعلاً فصل پنجمشم
اسم قایق تون چیه؟؟Slice of life
از میگ میگ خوشتون میاد یا نه؟؟ یا نه

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Farhan - 06-05-2013

واقعا تمام سوالاتون تکراری بود مجبور شدم دوباره خودم بپرسم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
هر کی میاد میپرسه بازی آنلاین میکنید؟!سن!؟نام....آخرش مجبور میکنن دست به کار بشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
۱:نام مدرسه دوران ابتدایی؟!
۲:چرا جدیدان اعضای تحریریه کارت ویزیت میسازن و شماره میدن!؟میخواین یک تایپیک باز کنم توش  همه شماره تلفنشون رو بدن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بنظر شما انجمن نباید تیم تحریریه داشته باشه!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همین انجمن خوبه یا باید وی بی بشه؟!
شغل پدر؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شغل مادر!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
شغل داداشتون؟![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ماهی یا قورباغه؟!
موتور بازی سازی مورد علاقه؟!
رنگ لاک مورد علاقه!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
گیم رنجر رو دانلود کردین!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از امکاناتش خبر دارین[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه جوابتون نه هستش پس چرا بیکارین بدویید دانلود کنید...[img]/images/smilies/smilies1/s (3).gif[/img]

در ضمن این سوال رو من پرسیدم جواب درست ندادین:
۱:حقوقتون...
و ادامه سوالات در پایین:
.
.
.
.
.
.
اگه یکی بیاد بزنه یکهو زیر گوشتون چیکار میکنید!؟
اگه دزد بیاد خونتون چیکار میکنید(لابد فن بروسفا میرید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
اهل کدام شهرید!؟با ذکر نام استان.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پدربزرگ یا مادربزرگ :
داداش یا خواهر:
تا حالا پنچری ماشین گرفتید:
سرعت اینترنتتون:
نامحدود دارین:
از کدام شرکت:
ساعت دارید:
وقت چقدر ارزشمنده:
دوست دارید شجره نامه داشته باشید:
از عنکبوت بیشتر میترسید یا مرگ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رابطه شما با سوسک:
رابطه شما با کرم:
رابطه شما با موش:
رو زمین غذا میخورید یا رو میز:
خونتون چجوریه؟!ویلایی ..آیارتمانی ... یا....:(یکوخت جواب ندید همون یا... جواب درست بدید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
ترکی رو دوست دارید یا فارسی رو...خخخخخ..عجب سوالی..[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پدر منم مشهدیه .شهرستان درگز .مادرم سارویه.منم خودم ساری به دنیا اومدم.تو درگز که هستیم اونجا ترکی حرف میزنن ما هم یک چیزاییی میفهمیم اما نمیتونیم بحرفیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]تا حالا برای شما اتفاق افتاده که کسی رو ببینید که زبون استانش رو بلد نباشه؟!مثلا تو مازندران باشه ولی مازندرانی بلد نباشه؟!
و یک سوال تخصصی:بنظر شما چرا پردیس با این که تو هر دو روز یا هر چند روز مطلب میده از گیمفایی که همیشه ثانیه به ثانیه آپدیته(بعضی اوقان شبا هم مطلب میده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])جلو تره؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
این مقاله آخرتون طنز بود خنده بازار بود.بعدش شما زدید فیلم کال اف دیوتی و....
دقت کنید شما گفتید این ادامه خنده بازار بود در صورتی که تو خنده بازار فقط جملات خنده دار بود و این یک مطلب خنده دار بود و نمیتونست اونجا قرار بگیره....۱....۲....۳.....سریع جواب بدین...[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دیگه سوالام تموم شد..توماری شد برای خودش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر دوباره یک سوال دیگه میپرسم آخه احتمال داره جواب نداده باشین..
حقوقتون چقدر هست؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشید...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازم سوال دارما (: