Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-05-2013

(06-05-2013, 07:39 PM)'javad' نوشته است:
  1.  امروز نهار چی خوردی / فردا نهار چی میخوری / پس فردا نهار چی میخوری نخوردم،ماکارونی،سوسیس
  2. چرا گیمفا رو برای نویسندگی انتخاب کردی ؟ده بی سی چل کردم
  3. دوست داشتی الان کجا بودی ؟ و فردا دوست داشتی کجا باشی؟ هر کجا غیر از این خراب شده
  4. این کلمات برای تداعی کننده چیست : زمین / خاک / پلک باز / بارسلونا / خارج اگر افتادی زمین اشکال نداره دستت رو روی همون زمینی بزار و بلند شو که موقع افتادنت روش دردت گرفت/ عنصر هستی بعد از آب/ شب های امتحان من/ مسی/ USA
  5. عطر مورد علاقه؟بولغاری
  6. رنگ لباس مورد علاقه ؟مشکی

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - krazy_kow@ - 06-05-2013

یا از سوالای ما خوشتون نیومده یا مارو خیار حساب نمی کنید که به سوالات ما جواب ندادید [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - soheilds - 06-05-2013

سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا رشته گرافیک؟
چرا گیمفا؟
چرا نام کاربری اینه [b]Timbersaw[/b]؟
چرا ((تخلص: ملکه ی درد))؟
چرا الیزابت؟
xbox 1 یاps4 ?چرا؟
از سیستمت راضی؟
نظرت راجب فروم؟
نظرت راجب مدیریت سایت؟
از کدوم شکلک خوشت میاد؟
کتاب چی میخوانی؟
بهترین فیلمی که دیدی؟
بهترین سریال؟
اگه یه روز با ماشین یکی رو زیر کنی هیچکی هم ندیده باشه چیکار میکنی؟
بهترین سایت گیم خارجی؟
نظرت راجب E3 امسال چیه؟
دوست داشتی پسر بودی؟
بد ترین خاطرهی کودکی؟
GTAV یاWATCH DOGS
COD یا BF
PES یا FIFA
دوست داری بدونی موقع مرگت کی؟(بلا به دور[img]/images/smi/new/109.gif[/img])
مضخرف ترین بازی سال تا بحال؟
بهترین بازی سال تا بحال؟
ممنون بابت جواب.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Alpha1 - 06-05-2013

چطوری با بچه های گیمفا آشنا شدی ؟
چرا نویسنده بودن رو دوست داری؟
از کجا نویسنده گی رو شروع کردی ؟
چند سالته ؟
این ایده ها رو از کجا میاری ؟
منو میشناسی ؟!
سریال خارجی میبینی ؟ (اگه میبینی سریال مورد علاقه ت)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-05-2013

(06-05-2013, 11:54 AM)'krazy_kow@' نوشته است: سلام  شرمنده مال شما از دستم در رفته بود. حجم سؤالا انقد زیاده وقت نمیشه که. به یه نفرم  دیقه دیر جواب میدی می کوبه به 100 تا پیام خصوصی و یادداشت میگی واسه ما افاده نکن
1- چرا بازی می کنید ؟به همون دلیلی که شما بازی می کنید منم بازی می کنی من تلوزیونو با میکرو شناختم و کامپیوترو با گیم پد.
2- یک بازی خوب از نظر شما یعنی چی ؟یعنی فکر، یعنی توش فسفر بسوزنی، یعنی توش آزادی عمل داشته باشی یعنی هیجان داشته باشه
3- از چه درسی خیلی بدتون میاد ؟هرچی برنامه نویسی و ریاضی هست
4- از درس خواندن خوشتون میاد ؟درسای اختصاصیمون و زبان رو دوست دارم از عمومی ها و درسای این نرم افزاریا بدم میاد
5- تا حلا شده ی بازی چندین بار تموم کنید ؟وارکرافت 3 بار، Gta   دو بار، اساسین کرید برادرهود 2 بار، بایوشاک 1.5 بار
6- بدترین بازی امسال ؟Resident evil 6
7- آنلاین بازی می کنید ؟آره

(06-05-2013, 07:59 PM)'soheilds' نوشته است: سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا رشته گرافیک؟رشته ام گرافیک نیست
چرا گیمفا؟همینجوری
چرا نام کاربری اینه [b]Timbersaw[/b]؟اونم همینجوری
چرا ((تخلص: ملکه ی درد))؟چون من توبه درد آوردن بقیه کمربند مشکی دارد
چرا الیزابت؟  با هم دیگه یه وجه اشتراک خیلی بزرگی داریم
xbox 1 یاps4 ?چرا؟ پلی استیشن 4 چون برا مخصوص گیمرا ساخته شده
از سیستمت راضی؟ بازم دمش گرم تا حالا به هیچ بازیی نه نگفته
نظرت راجب فروم؟ مکانی خوب برای وقت تلف کردنه
نظرت راجب مدیریت سایت؟ بهتر میتونه باشه
از کدوم شکلک خوشت میاد؟[img]images/smi/s0 (42).gif[/img]
کتاب چی میخوانی؟تا دلت بخواد میخونم
بهترین فیلمی که دیدی؟ تایتانیک
بهترین سریال؟ فرار از زندان
اگه یه روز با ماشین یکی رو زیر کنی هیچکی هم ندیده باشه چیکار میکنی؟ یه نامه براش می زارم
بهترین سایت گیم خارجی؟kotaku
نظرت راجب E3 امسال چیه؟ خوب بلاخره e3 بین نسلی هست و باید خیلی مهم باشه و مطمئناً سوپرایزهای زیادی داره
دوست داشتی پسر بودی؟ نه
بد ترین خاطرهی کودکی؟ کودکی پر از خاطره ی خوب بود خاطره ی بد یادم نمیاد
GTAV یاWATCH DOGS  جی تی آی
COD یا BF  بی اف
PES یا FIFA فیفا
دوست داری بدونی موقع مرگت کی؟(بلا به دور[img]/images/smi/new/109.gif[/img]) برام فرقی نمی کنه
مضخرف ترین بازی سال تا بحال؟ Resident evil Revelations
بهترین بازی سال تا بحال؟BioShock infinite
ممنون بابت جواب. yw

(06-05-2013, 08:00 PM)'Alpha1' نوشته است: چطوری با بچه های گیمفا آشنا شدی ؟ اونا با من آشنا شدن
چرا نویسنده بودن رو دوست داری؟ از بچگیم دوست داشتم نویسنده بشم. بزرگ هم که شدم تو نویسندگی چند تا مقام آوردم
از کجا نویسنده گی رو شروع کردی ؟از اول راهنمایی یه داستان کوتاهی به نام خون سیاه نوشتم. که مقام اول استان رو آورد
چند سالته ؟20
این ایده ها رو از کجا میاری ؟ من از همه چیز اطراف و دور و برم ایده می گیرم حتی از پرزهای فرش دستی تو خونمون
منو میشناسی ؟! یکی از نویسنده های گیمفا+
سریال خارجی میبینی ؟ (اگه میبینی سریال مورد علاقه ت) الان 4 تا سریال همزمان نگاه می کنم، دکستر، واکینگ دد و How i met your mother و arrow سریال بعدی اون عکس روی آواتارت هست که دوست دارم نگاه کنم. اگه واسه فصل اولش لینک دانلود داری ممنون میشم بدی[img]/images/smi/new/5.gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - milad.gamer - 06-05-2013

تو این سایت تا حالا عاشق کسی شدی ؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - mahdi081 - 06-06-2013

سلام اینارو خواهشن جواب بده من یکم رُک هستم شاید یکم سوال هام ...باشه ولی جواب بده
موسیقی مورد علاقه؟
نظرت در مورد ازدواج چیه؟
موبایل داری اگه داری مدلش چیه؟
سیم کارتت چیه؟
رنگ مورد علاقه؟
چطور شد که گیمر شدی؟
عاشق شدی تا حالا؟
وقتی میری از جایی بازی بخری چب بهت نگاه نمیکنند اخه خودت میدونی که خیلی ها بی فرهنگ هستند؟
اگه اینترنت 1 سال قطع بشه چی کار میکنی؟
نظرت در مورد این چیه [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
در انتخابات شرکت میکنی؟
بیشتر به کدوم سایت سر میزنی (غیر گیم)؟
موهات چه رنگیه؟
تا حالا کنسول هم داشتی؟
نظرت در مورد دانیال نوروزی چیه؟
ممنون از شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - Timbersaw - 06-06-2013

(06-05-2013, 11:39 PM)'milad.gamer' نوشته است: تو این سایت تا حالا عاشق کسی شدی ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] نورچ

(06-06-2013, 03:01 AM)'mahdi081' نوشته است: سلام اینارو خواهشن جواب بده من یکم رُک هستم شاید یکم سوال هام ...باشه ولی جواب بده سلام حالا ببینیم چی میشه
موسیقی مورد علاقه؟پاپ
نظرت در مورد ازدواج چیه؟به نظر من کسایی ازدواج می کنن که یه سودی دو طرفه از رابطه ی زناشویی بگیرن. من هنوز تو زندگیم هیچ پارامتری وجود نداره که بخوام با ازدواج کردن برطرف بشه پس فعلاً بهش فکر نمی کنم
موبایل داری اگه داری مدلش چیه؟k990
سیم کارتت چیه؟ ایرانسل
رنگ مورد علاقه؟رنگ فونتم
چطور شد که گیمر شدی؟ من از کودکی وقتی خودمون میکرو و کامپیوتر بود بازی می کردم اما نه به صورت کاملاً حرفه ای. بهار سال 90 یه اتفاق و یه شوک بزرگی تو زندگیم افتاد. که برای فراموش کردنش مجبور شدم به گیم پناه ببرم. بعد اون شد که یواش یواش به پام باز شدن به سایتای گیمی و حتی نویسندگی توشون ما شدیم گیمر هاردکور
عاشق شدی تا حالا؟ آره
وقتی میری از جایی بازی بخری چب بهت نگاه نمیکنند اخه خودت میدونی که خیلی ها بی فرهنگ هستند؟ نه من از یه فروشنده ای می خرم تو یکی از پاساژای زنجان که منو میشناسه و خیلی آدم خوبی هست و حتی بعضی وقتا خودش میاد دم درمون تحویل میده. ولی خوب اگه تو مغازه اش مشتری باشه بعضی موقع ها اونا ایجوری[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] می شن. البته من پسر عمو هام هم گیمرن و بعضی بازی ها رو هم به جای اینکه بخرم از اونا می گیرم
اگه اینترنت 1 سال قطع بشه چی کار میکنی؟ میرم خودمو به تیمارستان معرفی می کنم
نظرت در مورد این چیه [img]images/smi/s0 (30).gif[/img] حتماً یه کار بدی کرده که اینجوری خجالت می کشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در انتخابات شرکت میکنی؟ تا همین یک هفته پیش قبل از تأیید صلاحیت ها آره می خواستم شرکت کنم. ولی الان سخت می دونم برم رأی بدم چون کسی مناسبی رو فعلاً پیدا نکردم مگه اینکه اتفاقی چیزی بیفته
بیشتر به کدوم سایت سر میزنی (غیر گیم)؟ سایتای خبری سیاسی، سایتهای دانلودی، سایتای آموزشی، زبان و....
موهات چه رنگیه؟خرمایی
تا حالا کنسول هم داشتی؟ داداشم یه زمانی میکرو داشت و بعدش پلی استیشن 1 و بعد اون دیگه هیچی نخرید و منم فعلاً با همین پی سیم سر می کنم
نظرت در مورد دانیال نوروزی چیه؟ آدم زرنگ و موقعیت طلبیه و خوب میدونه چطوری گلیم خودشو از آب بکشه بیرون. فقط اگه یه کم برای انجام کارای انقلابی شجاعت به خرج بده و حاضر باشه ریسک کنه خیلی خوبه
 و همینطور از شما

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - mahdi081 - 06-06-2013

(06-06-2013, 09:46 AM)'Timbersaw' نوشته است:
(06-05-2013, 11:39 PM)'milad.gamer' نوشته است: تو این سایت تا حالا عاشق کسی شدی ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] نورچ

(06-06-2013, 03:01 AM)'mahdi081' نوشته است: سلام اینارو خواهشن جواب بده من یکم رُک هستم شاید یکم سوال هام ...باشه ولی جواب بده سلام حالا ببینیم چی میشه
موسیقی مورد علاقه؟پاپ
نظرت در مورد ازدواج چیه؟به نظر من کسایی ازدواج می کنن که یه سودی دو طرفه از رابطه ی زناشویی بگیرن. من هنوز تو زندگیم هیچ پارامتری وجود نداره که بخوام با ازدواج کردن برطرف بشه پس فعلاً بهش فکر نمی کنم
موبایل داری اگه داری مدلش چیه؟k990
سیم کارتت چیه؟ ایرانسل
رنگ مورد علاقه؟رنگ فونتم
چطور شد که گیمر شدی؟ من از کودکی وقتی خودمون میکرو و کامپیوتر بود بازی می کردم اما نه به صورت کاملاً حرفه ای. بهار سال 90 یه اتفاق و یه شوک بزرگی تو زندگیم افتاد. که برای فراموش کردنش مجبور شدم به گیم پناه ببرم. بعد اون شد که یواش یواش به پام باز شدن به سایتای گیمی و حتی نویسندگی توشون ما شدیم گیمر هاردکور
عاشق شدی تا حالا؟ آره
وقتی میری از جایی بازی بخری چب بهت نگاه نمیکنند اخه خودت میدونی که خیلی ها بی فرهنگ هستند؟ نه من از یه فروشنده ای می خرم تو یکی از پاساژای زنجان که منو میشناسه و خیلی آدم خوبی هست و حتی بعضی وقتا خودش میاد دم درمون تحویل میده. ولی خوب اگه تو مغازه اش مشتری باشه بعضی موقع ها اونا ایجوری[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] می شن. البته من پسر عمو هام هم گیمرن و بعضی بازی ها رو هم به جای اینکه بخرم از اونا می گیرم
اگه اینترنت 1 سال قطع بشه چی کار میکنی؟ میرم خودمو به تیمارستان معرفی می کنم
نظرت در مورد این چیه [img]images/smi/s0 (30).gif[/img] حتماً یه کار بدی کرده که اینجوری خجالت می کشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در انتخابات شرکت میکنی؟ تا همین یک هفته پیش قبل از تأیید صلاحیت ها آره می خواستم شرکت کنم. ولی الان سخت می دونم برم رأی بدم چون کسی مناسبی رو فعلاً پیدا نکردم مگه اینکه اتفاقی چیزی بیفته
بیشتر به کدوم سایت سر میزنی (غیر گیم)؟ سایتای خبری *****، سایتهای دانلودی، سایتای آموزشی، زبان و....
موهات چه رنگیه؟خرمایی
تا حالا کنسول هم داشتی؟ داداشم یه زمانی میکرو داشت و بعدش پلی استیشن 1 و بعد اون دیگه هیچی نخرید و منم فعلاً با همین پی سیم سر می کنم
نظرت در مورد دانیال نوروزی چیه؟ آدم زرنگ و موقعیت طلبیه و خوب میدونه چطوری گلیم خودشو از آب بکشه بیرون. فقط اگه یه کم برای انجام کارای انقلابی شجاعت به خرج بده و حاضر باشه ریسک کنه خیلی خوبه
 و همینطور از شما

نمیدونم چرا فکر میکردم موهات خرمایی باشه و بود[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خدا کنه دیگه هیچ وقت بهت شوک بد وارد نشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سوال های بیشتری داشتم ولی دیگه نشد ممنون 

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Timbersaw - R4mtin - 06-07-2013

با عرض سلام و خسته نباشید یه دو تا سوال داشتم میخواستم بدونم شما طرفدار call of duty hasty   ya   battel field    و سوال بعدی اینکه شما طرفداره xbox  hasty     ya  ps3  با تشکر   (امید وارم یا  طرف call of duty باش یا xbox )[تصویر:  s0%20(25).gif]