Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - grey joker - 06-08-2013

خب من بازم مثله سوالای پریسا تو دوتا گروه و دوبار می پرسم ...
نظرت در مورد این شکلک : [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از چند سالگی در حال نوشتنو .... هستی ؟
RockStar چی میبینی ؟ و اولنی چیزی که به ذهنت میرسه بگو :
گفتی موزیک علاقه داری ، خواننده های مورد علاقت کیان ؟ 
آلبوم شهرام شکوهی چند بار گوش کردی ؟ چند درصد واسه اولین بار از آلبومش یا تک آهنگاش خوشت اومد ؟
فقط بگو اولین چیز در موردشون چیه ؟ و ادامشم بگو دوست داری واست چه جوری باشن ؟
مرگ ؟
قبر ؟ 
بازی ؟
سریال ؟
ایران ؟
شاتگان ؟
کانر ؟
کنسول ؟
استراتژی ؟
خانواده ؟
کمک ؟
دوست ؟
درس ؟
آینده ؟
آرزو ؟
و در آخر هم می پرسم که چرا گیم فا ؟؟
موفق باشی ...
منتظر سوالای تخصصی باش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-08-2013

(06-08-2013, 03:00 PM)'Real G' نوشته است: سلام: سلام.
نظرت راجع به پیتزا و XBL بگو [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟ پیتزا واقعا دوست دارم ([img]images/smi/s0 (35).gif[/img]) همچنین XBLA بهترین شبکه آنلاین برای بازی کردن است. و  PSN را نیز خورد خورد میکند [img]images/smi/s0 (31).gif[/img]
این همه کنسول چرا Xbox !؟ Nintendo NES که بهتره!؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]  چون Xbox بهترین کنسول جهانه است و خواهد بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط یه کم بازی کمتر داره [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
به نظرت دلیل شباهت قیافه مار-ک-وس فنیکس به گوریل چیه!؟ نظر خاصی ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دفعه دیگه هم با عشق من اینجوری صحبت کنی PS3 و Tu Pak رو میارم جلوی چشمات!
نظرت راجع به فروم گیمفا!؟ قدیما خیلی باهاش حال میکردم ، همه بروبچ باجال و باجنبه بودن ولی الان...... خودت میدونی چی میگم.
من چه جور آدمیم؟!؟؟ گنگستر ، سیاه پوست (!) ، خوشتیپ ، بد دهن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
من بد دهنم؟!؟:| به نظرت خودت نیستی؟!
دوست داشتی یه دست و یه پا نداشتی میتونستی TLOU بازی کنی؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] اگه دست نداشتم چه جوری بازی میکردم؟! [img]images/smi/s0 (66).gif[/img] بعدشم میرم گیم نت بازی میکنم ، فقط فکر کنم یه کم گرون در بیاد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]  آخه بازیش خیلی زیاده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عکس العملت وقتی مایکروسافت گفت میخواد با 15 تا بازی بیاد E3 چی بود!؟وقتی سونی گفت میخواد با  40 تا بازی بیاد چی شد؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] وقتی مایکروسافت گفت اینجوری بودم: [img]/images/smi/new/barare.gif[/img][img]/images/smi/new/clap.gif[/img][img]/images/smi/new/241.gif[/img] و وقتی سونی گفت: [img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (35).gif[/img][img]/images/smi/new/217.gif[/img]
وقتی تریلر های Beyond TWO Souls رو میبینی چه شکلی میشه!؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] آرزوی مرگ میکنم و این شکلی میشم: [img]/images/smi/new/blink.gif[/img]
نظرت راجع به کنسول های نسل بعد!؟ چه عجب یه سوال درست و حسابی پرسیدی! نظرم مثبت هست و فکر میکنم مایکروسافت، سونی رو یه لقمه میکنه و از نینتندو به عنوان نوشیدنی استفاده خواهد کرد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت راجع به 3 E؟ به شدت منتظرشم تا مایکرو با انحصاری هاش دهن ===> بعضی <=== هارو باز نگه داره!
ممنون سعی کن با آرامش جواب بدی! ممنون از شما و همچنین دهنت سرویس با این سوال هات!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - deatg22 - 06-08-2013

(06-08-2013, 02:49 PM)'pouryagamer' نوشته است: سلام لطفا میشه راهنماییم کنید هر کاری میکنم نمی تونم توی گیم اسپات اکانت بسازم؟
اگه کسی برام بسازه که خیلی ممنون میشم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
pouryavivaz@yahoo.com
pass:1234

من برات درست می کنم،بیا تو یادداست های پروفیلت اونجا با هم حرف بزنیم،اینجا جاش نیست

خوب آقا امیر،یه سوال داشتم:

چی شد که تصمیم گرفتی Xbox بخری و اون رو به PS3 دادی؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - nobody1 - 06-08-2013

به به آقا امیر.
حالا به این سوالات جواب بده؟
===================================================================
[font]سلام.
خوبی؟
اسم . فامیل؟
سن؟
مقطع؟
درست چی جوریاس؟
نظرت در مورد من؟
من و تو یا جم؟
بهترین کاربر فروم؟
بد ترین کاربر فروم؟
ایران میره جام جهانی؟ (مستقیم)
کی برنده انتخابات هست؟
امروز ایران میبره یا روس (والیبال)
جی تی ای واس پی سی عرضه میشه؟؟؟
شکلک کورد علاقه؟
اس اس یا پرس؟
بارسا یا ریال؟
مسی یا رونالدو؟
یاهو یا جیمیل؟
2*2 =
غذای مورد علاقه؟
بهترین و بد ترین خاطرت؟
فانتزیت چیه؟
ماشینتون چیه؟
چرا اومدی صندلی داغ؟
از ادمین بیشتر میترسی یا مرتی؟ 
فوتبالت خوبه؟
سونی یا مایکروسافت؟
خداحافظ یا بای؟[/font]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-08-2013

(06-08-2013, 03:13 PM)'grey joker' نوشته است: خب من بازم مثله سوالای پریسا تو دوتا گروه و دوبار می پرسم ...
نظرت در مورد این شکلک : [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خیلی حال میکنم باهاش ولی بعضی موقع ها وفتی میبینمش میخوام سرم رو بکوبونم به دیوار [img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
از چند سالگی در حال نوشتنو .... هستی ؟ سوالت رو نفهمیدم ، اگه میشه یه بار دیگه بپرس.
RockStar چی میبینی ؟ و اولنی چیزی که به ذهنت میرسه بگو :بهترین کمپانی بازی سازی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] قدرتمند.
گفتی موزیک علاقه داری ، خواننده های مورد علاقت کیان ؟ زیادن ولی اوناهایی که خیلی دوسشون دارم: حصین ، MJ ، بهرام ، فدایی ، Eminem ، Tu Pac ، Inna ، Usher ، Selena Gomez ، گروه های System Of A Down ، Mettalica ، Quuen. بازم میگم خیلی زیادن ولی ایناهارو بیشتر از همه دوست دارم.
آلبوم شهرام شکوهی چند بار گوش کردی ؟ چند درصد واسه اولین بار از آلبومش یا تک آهنگاش خوشت اومد ؟ کلا گوش نمیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فقط بگو اولین چیز در موردشون چیه ؟ و ادامشم بگو دوست داری واست چه جوری باشن ؟
مرگ ؟ راحتی از این دنیا ، تو خواب بمیرم.
قبر ؟ بدترین جای دنیا ، نظری ندارم ازش چون به شدت میترسم ازش.
بازی ؟ زندگی.
سریال ؟ بهترین سرگرمی در دنیا.
ایران ؟ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
شاتگان ؟ باحال ترین اسلحه در دنیا ، عاشق صداشم!
کانر ؟ حال نکردم باهاش.
کنسول ؟ بهترین وسیله برای سرگرمی.
استراتژی ؟ Not Good.
خانواده ؟ کمک.
کمک ؟ خانواده.
دوست ؟ بهترین موجود در زمین بعد از خدا و خانواده! البته اگه خوب باشه.
درس ؟ گند ترین [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]
آینده ؟ امیدی ندارم بهش.
آرزو ؟ دل بستن الکی.
و در آخر هم می پرسم که چرا گیم فا ؟؟ چون همه بچه ها لوتی اَن و مثل بعضی از فروم ها شلوغ نیست که هیچ کس نشناسن همو.
موفق باشی ... ممنون شما هم همینطور.
منتظر سوالای تخصصی باش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] منتظرم...!

(06-08-2013, 03:21 PM)'deatg22' نوشته است:
(06-08-2013, 02:49 PM)'pouryagamer' نوشته است: سلام لطفا میشه راهنماییم کنید هر کاری میکنم نمی تونم توی گیم اسپات اکانت بسازم؟
اگه کسی برام بسازه که خیلی ممنون میشم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
pouryavivaz@yahoo.com
pass:1234

من برات درست می کنم،بیا تو یادداست های پروفیلت اونجا با هم حرف بزنیم،اینجا جاش نیست

خوب آقا امیر،یه سوال داشتم:

چی شد که تصمیم گرفتی Xbox بخری و اون رو به PS3 دادی؟
چون زمانی که من Xbox گرفتم هنوز Ps3 هک نشده بود و همچنین 1 ساعت اولی که GEOW بازی کردم با خودم عهد بستم که هیچ وفت این کنسول رو عوض نکنم حتی اگه مجبور باشم.
البته الان یه کم ناراحتم که نمبتونم Beyond و TLOU بازی کنم ولی بازم Xbox رو عوض نمیکنم بلکه سعی دارم که تو تابستون یه Ps3 اسلیم دست دوم بگیرم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

(06-08-2013, 03:33 PM)'nobody1' نوشته است: به به آقا امیر.
حالا به این سوالات جواب بده؟
===================================================================
سلام. سلام و درود.
خوبی؟ بدک نیستم.
اسم . فامیل؟ امیرسینا برجسته نژاد!
سن؟ 16.
مقطع؟ اول دبیرستان.
درست چی جوریاس؟ زیر خط فقر [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد من؟ نمیشناسمت! ولی فکر کنم فوضول و کنجکاو باشی [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من و تو یا جم؟ من و تو.
بهترین کاربر فروم؟ اینجا نمیشه گفت دعوا میشه!
بد ترین کاربر فروم؟ اینو که عمرا اینجا بشه گفت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]!
ایران میره جام جهانی؟ (مستقیم) نه فکر نکنم. ولی بازم امیدوارم که بره!
کی برنده انتخابات هست؟ بحث 30 یا 30 اینجا ممنوعه!
امروز ایران میبره یا روس (والیبال) آره بابا.
جی تی ای واس پی سی عرضه میشه؟؟؟ معلومه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] شک داری؟
شکلک کورد علاقه؟ [img]/images/smi/new/217.gif[/img]
اس اس یا پرس؟ استقلال.
بارسا یا ریال؟ بارسا.
مسی یا رونالدو؟ مسی.
یاهو یا جیمیل؟ یاهو واسه چت ، جیمیل واسه آپلود.
2*2= 5؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
غذای مورد علاقه؟ پیتزا ، هات داگ ، لازانیا ، استیک.
بهترین و بد ترین خاطرت؟ بهترین: خرید Xbox و 3DS ؛ بدترین: گرفتن کارنامه امسالم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] عرقی که من موقع کارنامه ریختم تا حالا هیچ کس نریخته بود!
فانتزیت چیه؟ بازی درست کردن!
ماشینتون چیه؟ پرشیا.
چرا اومدی صندلی داغ؟ بیکار بودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و گفتم بچه ها بیشتر آشنا بشن باهام.
از ادمین بیشتر میترسی یا مرتی؟  میترسم؟ هیچ کدوم! مگه ترس دارن؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
فوتبالت خوبه؟ بدک نیست.
سونی یا مایکروسافت؟ این چه سوالیه؟! خوب معلومه مایکروسافت [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
خداحافظ یا بای؟ بای.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - nobody1 - 06-08-2013

خب آق امیر دوباره اومدیم.
(بسته آخر سوالات)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
چیکار میکنی؟
هدفت از ساختن بازی؟
اگه دیوید کیج بازیت رو ببینه بگه عالیه چیکار میکنی؟
بعى از گیم میکر دیگه چه موتور بازی سازی بلدی؟
برنامه نویسی بلدی؟
لول یعنی چی؟
اگه گیمفا نبود چی میشد؟
محل زندگی دقیق.؟
به نظرت بازی فلش چه جوری ساخته میشه؟
برنامه تابستونیت؟
امسال چن تا تجدید میاری؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه یکی عکست رو فوتوشاپ کنه عکس العملت چیه؟
چه سبک  بازی دوس داری؟
کافی نت میری؟
به نظرت من بازی بیوشاک رو بخرم؟

خوب آقا امیر چند تا سوال دارم بی زحمت جواب بده:
سلام
حال چطوره؟
واسه چی می گی درست زیر خط فقر؟
معدل امسالت چند شد که اینقدر عرق ریختی؟
نظرت در مورد من چیه؟
بهترین کاربری که باهاش رفیقی توی این فروم کیه؟
واسه چی از بعضی کاربرا بدت میاد؟
از چه ورزشی خوشت میاد؟
از چه سبکی تو بازی ها خوشت میاد؟
به نظرت معدل امسالت چند میشه؟
چه جور آدمی هستی؟شاد؟عصبانی؟سرحال و...؟
دنیا به نظرت چه جوریه؟
با دنیا دوستی یا حالت ازش به هم میخوره؟
داداش یا خواهر داری یا نه؟
چندتا؟
همسنت هستن یانه؟
خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - grey joker - 06-08-2013

سوالای تخصصی [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] عزیزم نمی خوام فکر کنی که می خوام مچتو بگیرم یا ... . چون گفتی از این چیزا خوشم میاد ، می خوام تستت کنم ..[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اسم 8 تا از بازی های ( IP هایی که متفاوتن ) شرکت راکستار ؟
راکستار چندتا شعبه دار ؟
گرز آف وار 1 رفتی ؟ اولین صحنش چی بود ؟؟
گفتی DMC: Devil May Cry بازی مورد علاقته .... اگه منظورت این آخریه هست ، بگو عاقبت ویرجیل چی میشه ؟؟
Dishonored پایان بد یا خوب ؟ چه جوری بود ؟ دوست داشتی همون جوری بشه عاقبتت ؟
تو Bioshock ، کامستک چه جوری بود از نظرت ؟ کی بود اصلا ؟
Spec Ops: The Line ، به یه جایی میرسی که باید دونفرو که بسته شدن با سقفو نجات بدی ، یادت میاد ؟ اون صحنه یه تهدیدی هم میشی ، البته تهدیدشون تو نبدوی بلکه به انتخابت بستگی داشت ، چیکارکردی ؟
Walking Dead چند بار دیدی ؟ با اینکه یک سال از زندگیت به خاطرش هدر رفت ، یه آموزش جالب تو این فیلم هست ، در مورد مرده ها ، اون آموزش چیه ؟؟
همین ... دیگه یادم نمیاد ... در ضمن رفتی پیش حرم واسه ما هم دعا کن 
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Jesper Kyd - 06-08-2013

خب من برای اولین اومدم تو این تاپیک گفتم  از آقا امیر گل چند تا سوال بپرسم !
1-از کِی اینجا ثبت نام کردی ؟
2- نظرت درباره رتبه گیمفا تو آلکسا چیه ؟؛ آیا گیمفا پردیس رو شکست می ده ؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
3- نظرت راجع به آقای نوروزی چیه ؟
4- چقدر توهم میزنی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5- چرا از مایکروسافت([img]/images/smi/new/112.gif[/img]) خوشت میاد ؟(شرکت دیگه ای نبود ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
6- استدیوناتی داگ رو تو یه کلمه توصیف کن.
7- نظرت راجع به من چیه ؟ درباره آواتار و امضام چطور ؟
8-نظرت راجع به نام کاربریم چیه ؟
سوالات بعدی ...Loading
موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-08-2013, 04:21 PM)'deatg22' نوشته است: خوب آقا امیر چند تا سوال دارم بی زحمت جواب بده:
سلام
حال چطوره؟
واسه چی می گی درست زیر خط فقر؟
معدل امسالت چند شد که اینقدر عرق ریختی؟
نظرت در مورد من چیه؟
بهترین کاربری که باهاش رفیقی توی این فروم کیه؟
واسه چی از بعضی کاربرا بدت میاد؟
از چه ورزشی خوشت میاد؟
از چه سبکی تو بازی ها خوشت میاد؟
به نظرت معدل امسالت چند میشه؟
چه جور آدمی هستی؟شاد؟عصبانی؟سرحال و...؟
دنیا به نظرت چه جوریه؟
با دنیا دوستی یا حالت ازش به هم میخوره؟
داداش یا خواهر داری یا نه؟
چندتا؟
همسنت هستن یانه؟
خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

راستی چنتا ساول یادم رفت بگم:
نظرت در مورد من،آواتارم،امضام و انم کاربریم چیه؟
می تونی حدس بزندی نام کاربری من مخفف چیه؟
Good luck