Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-08-2013

(06-08-2013, 04:20 PM)'nobody1' نوشته است: خب آق امیر دوباره اومدیم.
(بسته آخر سوالات)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
چیکار میکنی؟ الان که دارم به شما جواب میدم ، بعدش هم باید بشینم ادبیات فارسی بخونم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
هدفت از ساختن بازی؟ یکی از بزرگترین علایق زندگیم بود که یلاخره تصمیم به ساختن گرفتم. هدفم هم اینه که با چند تا از دوستام یه بازی در حد شبگرد بسازیم و بدیم بیرون (اگه خدا بخواد)
اگه دیوید کیج بازیت رو ببینه بگه عالیه چیکار میکنی؟ 2 حالت داره: 1- یا خودکشی میکنم ، 2- یا از خواب بیدار میشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بعى از گیم میکر دیگه چه موتور بازی سازی بلدی؟ والا فعلا تمام تمرکزم رو گیم میکر هست.
برنامه نویسی بلدی؟ آره: HTML
لول یعنی چی؟ لول در قدیم به معنا Lots Of Love بوده ولی امروزه معنیش تغییر کرده و شده Laughing Out Loud یعنی خندیدن با صدای بلند.
اگه گیمفا نبود چی میشد؟ یه کم بیشتر درس میخوندم و بیشتر به کارهای شخصیم میرسیدم!
محل زندگی دقیق.؟ مشهد - خیابان سجاد.
به نظرت بازی فلش چه جوری ساخته میشه؟ نمیدونم ولی فکر کنم با گیم میکر بسازن. (مطمئن نیستم)
برنامه تابستونیت؟ برنامه نویسی بخونم ، بازی بسازم ، کلاس زبان رو ادامه بدم ، Ps3 و 3DS بگیرم ، تو 3 تا سایت کار کنم ، تو یه مجله کار کنم. فعلا همین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امسال چن تا تجدید میاری؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فکر نکنم تجدید بیارم.
اگه یکی عکست رو فوتوشاپ کنه عکس العملت چیه؟ هیچی! تازه استقبال هم میکنم! کلا بچه با جنبه ای هستم!
چه سبک  بازی دوس داری؟ بیشتر اکشن سوم شخص ، Platformer ، 2D ، سکو بازی.
کافی نت میری؟ نه. مگر دیگه خیلی لازم داشته باشم.
به نظرت من بازی بیوشاک رو بخرم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه نخر ، اصلا ارزش نداره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مرد حسابی این چه سوالیه؟! خوب معلومه بخر! دیوونش میشی!!

(06-08-2013, 04:21 PM)'deatg22' نوشته است: خوب آقا امیر چند تا سوال دارم بی زحمت جواب بده:
سلام: Hey.
حال چطوره؟ بدک نیستم.
واسه چی می گی درست زیر خط فقر؟ چون که خوب نیست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نمیدونم چرا مثل خر (!) میخونم ولی بازم خراب میکنم؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
معدل امسالت چند شد که اینقدر عرق ریختی؟ هنوز نگرفتم ، ولی فکر نکنم از 15 کمتر بشم!
نظرت در مورد من چیه؟ پسر آروم ، حرف گوش کن و فکر کنم درس خونی باشی.
بهترین کاربری که باهاش رفیقی توی این فروم کیه؟ من با همه تو این فروم رفیقم و با همه (به جر یعضی ها!) حال میکنم ولی اولین رفیق و دوستی که تو این فروم پیدا کردم S.M.A Mason بود.
واسه چی از بعضی کاربرا بدت میاد؟ چون که فکر میکنن همه چی از گیم بلدن و تا میخوای باجاشون یه بحث بکنی سریع قهر میکنن!
از چه ورزشی خوشت میاد؟ بسکتبال ، پارکور.
از چه سبکی تو بازی ها خوشت میاد؟ اکشن سوم شخص ، Platformer ، 2D ، سکو بازی.
به نظرت معدل امسالت چند میشه؟ 15 به بالا میشم.
چه جور آدمی هستی؟شاد؟عصبانی؟سرحال و...؟ به شدت شاد ، سرحال و یه قول دوستام دلقک!
دنیا به نظرت چه جوریه؟ به شدت خسته کننده ، و کثیف. (البته این نظر شخصی منه).
با دنیا دوستی یا حالت ازش به هم میخوره؟ حالم ازش به هم میخوره.
داداش یا خواهر داری یا نه؟ آره ، داداش.
چندتا؟ یکی.
همسنت هستن یانه؟ نه 8 سال ازم بزرگتره.
خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Bye.

(06-08-2013, 05:30 PM)'deatg22' نوشته است:
(06-08-2013, 04:21 PM)'deatg22' نوشته است: خوب آقا امیر چند تا سوال دارم بی زحمت جواب بده:
سلام
حال چطوره؟
واسه چی می گی درست زیر خط فقر؟
معدل امسالت چند شد که اینقدر عرق ریختی؟
نظرت در مورد من چیه؟
بهترین کاربری که باهاش رفیقی توی این فروم کیه؟
واسه چی از بعضی کاربرا بدت میاد؟
از چه ورزشی خوشت میاد؟
از چه سبکی تو بازی ها خوشت میاد؟
به نظرت معدل امسالت چند میشه؟
چه جور آدمی هستی؟شاد؟عصبانی؟سرحال و...؟
دنیا به نظرت چه جوریه؟
با دنیا دوستی یا حالت ازش به هم میخوره؟
داداش یا خواهر داری یا نه؟
چندتا؟
همسنت هستن یانه؟
خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

راستی چنتا ساول یادم رفت بگم:
نظرت در مورد من،آواتارم،امضام و انم کاربریم چیه؟ نظرم درباره خودت رو که گفتم ، آواتارت هم فکر کنم داداشت باشه نه؟ بچه مظلوم و با نمکیه ، هیچ نظری درباره نام کاربریت ندارم چون نمیدونم چیه!
می تونی حدس بزندی نام کاربری من مخفف چیه؟ نه! ولی جالبه واسم! تو پروفایلم بهم بگو.
Good luck: TNX [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - soheilds - 06-08-2013

سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از کی گیمر شدی؟
بهترین سایت گیم؟
بهترین شخصیت گیم؟
بهترین بازی تا بحال؟
بد ترین بازی تا بحال؟
حالت الانت رو با1 شکلک نشون بده!
نظرت راجب فروم؟
نظرت راجب کاربران فروم؟
اگه یه روز مدیر سایت بشی چه کار هایی رو انجام میدی؟
بد ترین خاطره کودکی؟
بدترین بازی که براش پول دادی؟
از زندگیت تا چه حد راضی؟
چرا xbox?
چرا مارکوس فینیکس؟
چرا همش اواتار عوض میکنی؟
عاشق شدی[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]؟
نظرت راجب e3 امسال؟
در آخر...توضیحاتی درباره ی بازی که داری میسازی؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - msi - 06-08-2013

آقا امیر چندتا سوال دارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
اسمت چیه؟
خونت کجاست ؟
چندتا بچه داری؟
اسم بچه هات چیه؟
اسم پدر بزرگت چیه؟
بابات چیکارست؟
چندتا خواهر و برادر داری؟
تا چندسالگی شیرمیخوردی؟
از چند سالگی شروع کردی به حرف زدن؟
میخوای چند سالگی همسر اختیار کنی؟
سوالای دیگه هم داشتم ولی گفتم همین کافیه.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

(06-08-2013, 04:21 PM)'grey joker' نوشته است: سوالای تخصصی [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] عزیزم نمی خوام فکر کنی که می خوام مچتو بگیرم یا ... . چون گفتی از این چیزا خوشم میاد ، می خوام تستت کنم ..[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]: نه باو ، هرچی دل تنگت میخواد بگو!
اسم 8 تا از بازی های ( IP هایی که متفاوتن ) شرکت راکستار ؟ Max Pain , GTA , Bully , L.A. Noire , Red  Dead , Mid Night Club , Agent , manhunt , beaterator , tabletennis , Wild Metal. بازم بگم؟!
راکستار چندتا شعبه دار ؟ 10 تا.
گرز آف وار 1 رفتی ؟ اولین صحنش چی بود ؟؟ آره ، مارکو.س تو اتاق نشسته بود که دام میاد صداش میزنه و باهم میرن بیرون و یک دفعه یه عالمه لوکاست میبینن.
گفتی DMC: Devil May Cry بازی مورد علاقته .... اگه منظورت این آخریه هست ، بگو عاقبت ویرجیل چی میشه ؟؟ آره آخریش ، هیچی دیگه دانته با ورجیل میجنگه و وفتی ورجیل شکست میخوره میره تو یه دنیا دیگه. و البته ورجیل نمیمیره.
Dishonored پایان بد یا خوب ؟ چه جوری بود ؟ دوست داشتی همون جوری بشه عاقبتت ؟ من خوبشو رفتم ، آره اگه اونجوری نمیشد دلم واسه دختره خیلی میسوخت.
تو Bioshock ، کامستک چه جوری بود از نظرت ؟ کی بود اصلا ؟ یادم نیست کیو میگی؟ اسم انگلیسیش رو میشه بگی؟
Spec Ops: The Line ، به یه جایی میرسی که باید دونفرو که بسته شدن با سقفو نجات بدی ، یادت میاد ؟ اون صحنه یه تهدیدی هم میشی ، البته تهدیدشون تو نبدوی بلکه به انتخابت بستگی داشت ، چیکارکردی ؟ همونی که به پا آویزون بودن؟ من نجاتشون دادم.
Walking Dead چند بار دیدی ؟ با اینکه یک سال از زندگیت به خاطرش هدر رفت ، یه آموزش جالب تو این فیلم هست ، در مورد مرده ها ، اون آموزش چیه ؟؟ 1 بار. ولی الان دوباره دارم فصل اول رو میبینم. آموزش؟! والا من که آموزشی ندیدم! منظورت اینه که مرده ها قبلا آموزش میبینن؟
همین ... دیگه یادم نمیاد ... در ضمن رفتی پیش حرم واسه ما هم دعا کن [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] باشه جتما.

(06-08-2013, 05:22 PM)'Snake For Ever' نوشته است: خب من برای اولین اومدم تو این تاپیک گفتم  از آقا امیر گل چند تا سوال بپرسم ! لطف داری شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1-از کِی اینجا ثبت نام کردی ؟ 2012/10/1
2- نظرت درباره رتبه گیمفا تو آلکسا چیه ؟؛ آیا گیمفا پردیس رو شکست می ده ؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] بسیار عالی ، مخصوصا از وفتی که بازی سنتر داره خاک میخوره! پردیس رو که فکر نکنم! ولی من از خدامه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- نظرت راجع به آقای نوروزی چیه ؟ نظر خاصی ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سوال بعدی لطفا...
4- چقدر توهم میزنی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] معمولا وقت هایی که هیچ کسی خونه نیست و من بیکارم!  4 بار در هفته!
5- چرا از مایکروسافت([img]/images/smi/new/112.gif[/img]) خوشت میاد ؟(شرکت دیگه ای نبود ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) خسته شدم اینقدر جواب این سوال رو دادم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آقا جان من دوسش دارم ، عاشقشم ، عاشق بازی هاشم ، میمیرم براش (البته اینو دروغ گفتم!).
6- استدیوناتی داگ رو تو یه کلمه توصیف کن. بعد از راک استار: غول و شاهکار [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
7- نظرت راجع به من چیه ؟ درباره آواتار و امضام چطور ؟ بچه پایه و با جنبه ای هستی! امضات هم عالیه بهترین بازی عمرم ، مخصوصا این لجظه ای که تو امضاته.
8-نظرت راجع به نام کاربریم چیه ؟ تو حلقم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] معلومه عاشق اسنیکی! ولی نباید واسه نام کاربریت میذاشتی.
سوالات بعدی ...Loading
موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون ، U Too.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Mr.Psycho - 06-08-2013

سلام
چند ساله ایکس باکس دارید؟
چند تا دسته ایکس باکس دارید؟
بازیگر مورد علاقه؟
نظرتون راجع به من(رو راست)؟
تا حالا رانندگی کردین؟
ترسناک ترین فیلمی که دیدی چی بوده؟
بنظرتون اخلاق من چه جوریه؟
تا حالا سگ گازتون گرفته؟
تا حالا کسی جلوتون مرده؟
اگه بخواین به یکی فحش خارجی بدین که یارو نفهمه چی میگین؟
چرا من دارم از شما سوال میکنم؟
کدوم ادم معروف رو از نزدیک دیدید؟
شماره شناسنامه؟
تا حالا کجاتون شکسته؟
اگه یه زامبی ببینید,چی کار میکنید؟
Goodbye

(06-08-2013, 06:11 PM)'msi' نوشته است: آقا امیر چندتا سوال دارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
اسمت چیه؟ تروبچه!
خونت کجاست ؟ تو باغچه!
چندتا بچه داری؟ بتوچه!
اسم بچه هات چیه؟ مستر چیف و مارکو.س فینیکس.
اسم پدر بزرگت چیه؟ حسن.
بابات چیکارست؟ پیمانکار.
چندتا خواهر و برادر داری؟ 2 تا داداشیم.
تا چندسالگی شیرمیخوردی؟ 2 سالگی!
از چند سالگی شروع کردی به حرف زدن؟ 1 سالگی.
میخوای چند سالگی همسر اختیار کنی؟ کلا همسر اختیار نمیکنم.
سوالای دیگه هم داشتم ولی گفتم همین کافیه.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

(06-08-2013, 06:00 PM)'soheilds' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از کی گیمر شدی؟ از چهارم دبستان. البته در بچه گی هم بازی میکردم ولی نه به صورت حرفه ای.
بهترین سایت گیم؟ GameFa.com و Dbazi.com.
بهترین شخصیت گیم؟ مارکو.س فینیکس.
بهترین بازی تا بحال؟ Gears Of War 2.
بد ترین بازی تا بحال؟ Dead Space 3 و Gears Of War: Judgment.
حالت الانت رو با1 شکلک نشون بده! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نظرت راجب فروم؟ عالــــــــــــــــــــــــی بود.
نظرت راجب کاربران فروم؟ بعضی ها (همه نه!) وافعا میشه بهشون لقب رفیق رو داد ؛ همه روراست ، باحال و باجنبه هستن.
اگه یه روز مدیر سایت بشی چه کار هایی رو انجام میدی؟ الکسا رو با تبلیغات میبرم بالا و سیستم نظر دهی رو جذاب تر میکنم.
بد ترین خاطره کودکی؟ سگ دنبالم کرد.
بدترین بازی که براش پول دادی؟ Dead Space 3 و Borderlands 2.
از زندگیت تا چه حد راضی؟ زیر خط فقر [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
چرا xbox?چون اولین تجربه زندگیم بود.
چرا مارکوس فینیکس؟  چون اولین بازی که به طور جرفه ای شروع کردم GEOW بود و در همون لحظه اول عاشق فینیکس شدم.
چرا همش اواتار عوض میکنی؟ نمیدونم! شاید چون هنوز آواتار متحصر به فردم رو پیدا نکردم!
عاشق شدی[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]؟ هی ، سهیل لطفا بیخیال این سوال شو که دلم پره [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نظرت راجب e3 امسال؟ به شدت منتظرشم ، بیشتر از سال های قبل....
در آخر...توضیحاتی درباره ی بازی که داری میسازی؟ سبکش مثل GTA 2 هستش و محیط باز هستش بازیش.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Ruthless - 06-08-2013

یه سئوال دیگه :
あ み り یعنی چی؟ 
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Timbersaw - 06-08-2013

خوب بزار یه چند تا سؤالم من بپرسم:
  1. تو زندگیت چه کاری هست که اگه میتونستی انجامش میدادی؟
  2. بهترین چیز تو دنیا برات چیه؟
  3. اگه یه روز از خواب بیدار شی بعد ببینی میتونی ذهن آدم ها رو بخونی اول ذهن کی رو می خونی؟
  4. اگه بدونی فقط یه هفته زنده هستی اون یه هفته رو چجوری میگذرونی؟
  5. تو خونه تنها باشی چیکار می کنی؟
  6. تا حالا شده کل شب بیدار بمونی به یه نفر فکر کنی؟
  7. آدم ولخرجی هستی یا قانع؟
  8. گرونترین چیزی که خریدی و بعداً از خریدش پشیمون شدی چی بود؟
  9. بهترین بازی پارسالی که انجام دادی چی بود؟
  10. چه سبک بازی خوشت میاد؟
  11. بهترین هله هوله ای که دوست داری؟
  12. چرا به نظرت تو هیچ قنادی قند نیست تو هیچ عطاری عطری نیست تو هیچ قهوه خونه ای قهوه نمیدن؟
  13. چرا پیتزا که خودش دایره است ولی همیشه تو بسته های مکعبی میزارنش؟
  14. اگه یه حیوونی باشه که بیشتر از اون یکی ها خصوصیات تو رو بازگو کنه اون چیه؟
  15. اگه بگم تو این سایت یه نفر یک سال تو زندان بوده به نظرت کی میتونه باشه؟
  16. آخرین باری که تو حموم رفتی چه آهنگی رو گوش دادی؟
  17. اگه به نظر تو موشک ها را زن ها درست کرده بودن شکل دیگه ای داشت؟
  18. بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی و بیشترین جریمه ای که شدی؟
  19. اگه کل زندگیت یه فیلم باشه اسمشو چی میزاری؟
  20. نظرت چیه من فردا امتحان دارم الان دارم اینجا سؤال می پرسم؟
هر سؤال 1 یه نمره جمعاً 20 نمره ببینم چند میگیری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-08-2013, 06:29 PM)'HUNTER68' نوشته است: سلام: سلام
چند ساله ایکس باکس دارید؟ 5 سال.
چند تا دسته ایکس باکس دارید؟ 5 تا.
بازیگر مورد علاقه؟ جانی دپ و برد پیت.
نظرتون راجع به من(رو راست)؟ پسری هستی که دوست داری از اطلاعات دیگران به خوبی استفاده کنی و فکر کنم کنجکاو هم باشی.
تا حالا رانندگی کردین؟ آره ، 3 بار.
ترسناک ترین فیلمی که دیدی چی بوده؟ Paranomal Activity و Evil Dead.
بنظرتون اخلاق من چه جوریه؟ مهربان و آروم.
تا حالا سگ گازتون گرفته؟ نه!
تا حالا کسی جلوتون مرده؟ آره ، دوستم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اگه بخواین به یکی فحش خارجی بدین که یارو نفهمه چی میگین؟ Bad Hurt!
چرا من دارم از شما سوال میکنم؟ منم دارم به همین فکر میکنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] فکر کنم شاید حوصلت سر رفته.
کدوم ادم معروف رو از نزدیک دیدید؟ پیشرو.
شماره شناسنامه؟ 092957897
تا حالا کجاتون شکسته؟ پا و دستم.
اگه یه زامبی ببینید,چی کار میکنید؟ اول یکیشونو میکشم بعد بدنشو باز میکنم و خونشو به خودم میمالم تا زامبی های دیگه شک نکنن ، بعد سعی میکنم فرار کنم و به یه جای امن برم.
Goodbye: BaBay

(06-08-2013, 07:12 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: یه سئوال دیگه :
あ み り یعنی چی؟ Amir [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - alirezam - 06-08-2013

سلام
1.تیم ملی سه شنبه چند چند میکنه با لبنان با کره چی ؟
2.بنظرت استقلال تو فصل نقل وانتقالات خوب عمل کرده ؟
3.دیدی فتح الله زاده استعفا کرد؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
4.چرا وزارت ورزش بین استقلال و پرسپولیس سوراخ فرق میذاره ؟
5.آیا کروش مربی خوبی بوده است ؟
6.تو که به قیافت میخوره درسخون باشی پس چرا درس نمیخونی ؟
7.چشات بخاطر بازی ضعیف شده یا درس ؟
8.به غیر از TWD چه سریالی نگاه میکنی ؟
9.injustice بازی کزدی از کدوم شخصیتش خوشت میاد ؟
10. فکر میکنی GEOW 4 تو E3 امسال معرفی میشه ؟
11.دوست داری سال بعد چه رشته ای انتخاب کنی ؟
12.امتحاناتت تموم شده دیگه کدوم امتحان رو خیلی خوب وکدوم رو خیلی بد دادی ؟
13.هر چند وقت یکبار میری حرم ؟
14.داداشت هم بازی میکنه ؟ چی ؟
15. مدل ایکس باکست چیه تا حالا سه چراغه نشده ؟عوضش کنی ؟