Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-08-2013

(06-08-2013, 07:36 PM)'Timbersaw' نوشته است: خوب بزار یه چند تا سؤالم من بپرسم: بپرس عزیزم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  1. تو زندگیت چه کاری هست که اگه میتونستی انجامش میدادی؟ کمک به نیازمندان.
  2. بهترین چیز تو دنیا برات چیه؟ تنها چیزی که موقع غم و شادی ها همیشه کنارم بوده و منو آروم کرده موسیقی بوده.
  3. اگه یه روز از خواب بیدار شی بعد ببینی میتونی ذهن آدم ها رو بخونی اول ذهن کی رو می خونی؟ صمیمی ترین دوستم.
  4. اگه بدونی فقط یه هفته زنده هستی اون یه هفته رو چجوری میگذرونی؟ میرم هیلو 1 رو میگیرم و بازی میکنم ، همچنین بیشتر دعا میخونم! بعدشم سریع میرفتم یه 3DS میگرفتم تا عقدش نمونه واسم! و میشستم Dexter رو کامل میدیدم.
  5. تو خونه تنها باشی چیکار می کنی؟ Witcher 2 بازی میکردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  6. تا حالا شده کل شب بیدار بمونی به یه نفر فکر کنی؟ آره فقط یه بار.
  7. آدم ولخرجی هستی یا قانع؟ نه باو ولخرج چیه؟ قاتع.
  8. گرونترین چیزی که خریدی و بعداً از خریدش پشیمون شدی چی بود؟ یه توپ بسکتبال به شدت گرون از نمایندگی آدیداس گرفتم و فقط باهاش 1 هفته بازی کردم. الان هم نمیدونم کجاست! هروقت به فکرش می افتم سرمو میکوبونم به دیوار آخه با اون پول میشد یه PSP خرید [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
  9. بهترین بازی پارسالی که انجام دادی چی بود؟ دی سانرد و مکس پین 3.
  10. چه سبک بازی خوشت میاد؟ اکشن سوم شخص ، Platformer ، 2D ، سکو بازی.
  11. بهترین هله هوله ای که دوست داری؟ چیبس فلفلی با ماست موسیر، به همراه نوشابه شیشه ای زم زم!
  12. چرا به نظرت تو هیچ قنادی قند نیست تو هیچ عطاری عطری نیست تو هیچ قهوه خونه ای قهوه نمیدن؟ ببین ریشه همه اینا بر میگرده به زمان قدیم: قنادی واسه این میگن چون کلا پایه هرچی تو قنادی هست قنده و اگه قند نباشه قنادی هم نیست. عطاری هم قدیم ها به کسی میگفتن عطار که همیشه با خودش یه جعبه داشته و میرفته بین مردم و عطر میفروخته. قهوه خانه هم بازم بر میگرده به قدیم، چون قدیم 90 درصد مردم به جای چای قهوه سرو میکردن. ولی امروزه هم بعضی از قهوه خونه ها قهوه میدن [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
  13. چرا پیتزا که خودش دایره است ولی همیشه تو بسته های مکعبی میزارنش؟ چون اگه تو دایره ای میذاشتن دیگه نمیشد تقسیمشون کرد و سس ها را هم دیگه نمیتونستن تو جعبه بذارن ، چون اگه میخواستن بذارن باید رو خود پیتزا میذاشتن در نتیجه این کار باعث آلودگی پیتزا میشد.
  14. اگه یه حیوونی باشه که بیشتر از اون یکی ها خصوصیات تو رو بازگو کنه اون چیه؟ چیتا.
  15. اگه بگم تو این سایت یه نفر یک سال تو زندان بوده به نظرت کی میتونه باشه؟ تو سایت گیمفا؟! زندان؟! نمیدونم والا!
  16. آخرین باری که تو حموم رفتی چه آهنگی رو گوش دادی؟ کامران و هومن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
  17. اگه به نظر تو موشک ها را زن ها درست کرده بودن شکل دیگه ای داشت؟ آره دایره ای بود. البته فکر کنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
  18. بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی و بیشترین جریمه ای که شد؟ بابا من 30 تا بیشتر نرفتم! اونم ساعت 4 صبح که تو خیابون سگ پر نمیزد!
  19. اگه کل زندگیت یه فیلم باشه اسمشو چی میزاری؟ پسری تنها در کوچه های مشهد.
  20. نظرت چیه من فردا امتحان دارم الان دارم اینجا سؤال می پرسم؟ اشکال نداره ریلکس باش هیچ اتفاقی نمی یوفته. یه شعاری ما بچه هایی که کم درس میخونیم (تنبل نه ها!) اینه که همیشه توکل به خدا کنه همه چی درست میشه!
هر سؤال 1 یه نمره جمعاً 20 نمره ببینم چند میگیری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چند شدم خانوم معلم؟!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Farhan - 06-08-2013

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
امیر تو کی اومدی چند تا سوال دارم بدرد تو فقط میخوره ... [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
سلام.
نظرت در مورد این تصویر چیه:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میزان اخطار: 10%
اگه تو رو تو شرکت راک استار ببرن بعد اونجا بزنن پرتت کنن بیرون.تو اونجا چیکار میکنی تنهایی تو یک شهر قریب...
از فرد چاق خوشت میاد یا فرد لاغر؟!
کدوم نسخه کال اف دیوتی بهتر از بقیه بود (هر چند همه اسطوره بودن) ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا حالا با سویچ ماشین بابا بزرگت گوشت رو پاک کردی؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا حالا کامیون سوار شدی!؟
نظرت در مورد من چیه؟!
چی شد شما بعد از یک سال به صندلی داغ علاقه مند شدی اومدی سردش کنی بعد از داغی قبلی ...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی...میدونی کی این تایپیک رو بعد از مرگ ۴ ماهش به حیات بازگردوند [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
کشتی یا هواپیما:
مادر یا پدر:
منچ بهتره یا اتللو :
بنظر شما من بن بشم رتبه الکسا سایت میاد پایین یا اینکه خانم پریسا بره از اینجا...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن اخطارتم مبارک.گوارای وجودت...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-08-2013, 10:22 PM)'alirezam' نوشته است: سلام: سلام برادر.
1.تیم ملی سه شنبه چند چند میکنه با لبنان با کره چی ؟ از لبنان 2-0 میبره و از کره 2-0 میبازه.
2.بنظرت استقلال تو فصل نقل وانتقالات خوب عمل کرده؟ بله ، ایشون همیشه خوب عمل میکنه [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
3.دیدی فتح الله زاده استعفا کرد؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] نه.
4.چرا وزارت ورزش بین استقلال و پرسپولیس سوراخ فرق میذاره ؟چون هیچی از فوتبال سرش نمیشه.
5.آیا کروش مربی خوبی بوده است ؟ تا الان که تقریبا خوب عمل کرده تا ببینیم بعدا چه میکنه. اگه بتونه کره رو ببره قدرتشو نشون میده.
6.تو که به قیافت میخوره درسخون باشی پس چرا درس نمیخونی ؟ میخونم بابا ، اینجوری نیستم که اصلا نخونم ولی کم میخونم و همیشه به امید خدا و تقلب میرم سر جلسه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7.چشات بخاطر بازی ضعیف شده یا درس ؟ هیچ کدوم! 1% فکر کن به خاطر درس ضعیف شده باشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] چشم راستم تنبلی داشته.
8.به غیر از TWD چه سریالی نگاه میکنی ؟ زیادن ولی باحال هاشون: Fringe ، How I Met Your Mother و Vampire Diariyes.
9.injustice بازی کزدی از کدوم شخصیتش خوشت میاد ؟ آره ، با جوکر خیلی جال کردم مخصوصا اون فن های بانمکش!
10. فکر میکنی GEOW 4 تو E3 امسال معرفی میشه ؟ فکر نمیکنم. با افتضاحی که People Can Fly واسه Judgment به بار آوورد اجتمالش رو کم میدونم. ولی من که از خدامه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به احتمال 60 درصد رونمایی میشه.
11.دوست داری سال بعد چه رشته ای انتخاب کنی ؟ یا معماری میزنم یا گرافیک.
12.امتحاناتت تموم شده دیگه کدوم امتحان رو خیلی خوب وکدوم رو خیلی بد دادی ؟ نه هنوز یکیش مونده! فیزیک ، شیمی ، عربی و زیست رو بد دادم ؛ انگلیسی ، زبان فارسی ، ادبیات فارسی ، ورزش ، پرورشی ، دین و زندگی ، اجتماعی ، ریاضی رو خوب دادم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
13.هر چند وقت یکبار میری حرم ؟ تازگی زیاد نرفتم. ولی تمام سعیم رو میکنه ماهی 2 بار برم.
14.داداشت هم بازی میکنه ؟ چی ؟ نه بابا! اون منو با گیم آشنا کرد ولی خودش بازی نمیکنه! قدیم ها NBA و Batman خیلی بازی میکرد.
15. مدل ایکس باکست چیه تا حالا سه چراغه نشده ؟عوضش کنی ؟ Arcade. آره تا حالا 3 بار سه چراغه شده ولی بازم داره عین مرد کار میکنه!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - NS game - 06-08-2013

1- چطوری ؟
2- تو چه بازی ادعا بیشتری داری ؟
3- آخرین بازی که کردی چی بود ؟ امتیاز بهش چند میدی ؟
4- تا حالا حس کردی بازی تمام زندگیته ؟
5- کدوم بازی شده که تورو به فکر عمیق ببره ؟
6- تا حالا از بازی کردن درس زندگی گرفتی ؟
7- اصل این صندلی داغ رو میدونی چیه ؟(ریشه اش چیه؟)
8- کلا با آمدن The last of US بدبخت شدیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] قبول داری ؟

'Farhan' pid='56678' dateline='1370717091'
نقل‌قول:

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
امیر تو کی اومدی چند تا سوال دارم بدرد تو فقط میخوره ... [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
سلام. سلام [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد این تصویر چیه:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هیچی! اصلا واسم مهم نیست! ببین اصلا! یه اخطاره که 2 یا 3 روز دیگه پاک میشه، همین! چیز مهمی نیست که بخوام ناراحت بشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میزان اخطار: 10%
اگه تو رو تو شرکت راک استار ببرن بعد اونجا بزنن پرتت کنن بیرون.تو اونجا چیکار میکنی تنهایی تو یک شهر قریب... عمرا اگه پرتم کنن بیرون! از خداشونم باشه که من افتخار دادم و اومدم اونجا کار کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته اگه بفهمن ایرانی هستم 100% پرتم میکنن بیرون!
از فرد چاق خوشت میاد یا فرد لاغر؟! چاق!
کدوم نسخه کال اف دیوتی بهتر از بقیه بود (هر چند همه اسطوره بودن) ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] MW2 و نسخه دوم.
تا حالا با سویچ ماشین بابا بزرگت گوشت رو پاک کردی؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] با مال بابا بزرگم نه ولی با سوییچ بابام زیاد پاک کردم!
تا حالا کامیون سوار شدی!؟ نه.
نظرت در مورد من چیه؟! سوال بعدی لطفا!
چی شد شما بعد از یک سال به صندلی داغ علاقه مند شدی اومدی سردش کنی بعد از داغی قبلی ...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نمیدونم یه اتفاق ناگهانی بود! یه حسی بهم گفت بیام اینجا تا بچه ها بیشتر باهام آشنا شن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی...میدونی کی این تایپیک رو بعد از مرگ ۴ ماهش به حیات بازگردوند [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img] نمیدونم! نگو که تو بودی [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
کشتی یا هواپیما: کشتی.
مادر یا پدر: مادر.
منچ بهتره یا اتللو : منچ.
بنظر شما من بن بشم رتبه الکسا سایت میاد پایین یا اینکه خانم پریسا بره از اینجا...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اتفاقا تو نباشی رتبه الکسا میره بالا! اگه خانوم بارافکن هم بره کلا سایت های گیم منقرض میشن!
در ضمن اخطارتم مبارک.گوارای وجودت...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون! تا باشه از این اخطار ها!

(06-08-2013, 11:29 PM)'NS game' نوشته است: 1- چطوری ؟ بد نیستم. البته الان رفتم GRID 2 رو گرفتم ، بهتر از ظهرم!
2- تو چه بازی ادعا بیشتری داری ؟ گیرز مولتی ، وکلا همه بازی های ریسینگ و Mw2.
3- آخرین بازی که کردی چی بود ؟ امتیاز بهش چند میدی ؟ Metro: Last Light. بهش 9 میدم فقط واسه اینکه بعضی از مراحل به شدت خسته کننده میشد.
4- تا حالا حس کردی بازی تمام زندگیته ؟ آره بابا زیاد.
5- کدوم بازی شده که تورو به فکر عمیق ببره ؟ بایوشاک: بیکران.
6- تا حالا از بازی کردن درس زندگی گرفتی ؟ آره. کلا من واسه این بازی میکنم که چیزی ازش یاد بگیرم.
7- اصل این صندلی داغ رو میدونی چیه ؟(ریشه اش چیه؟) نه. ولی فکر کنم اگه کسی اشتباه جواب میداد صندلی داغ میشد!
8- کلا با آمدن The last of US بدبخت شدیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] قبول داری ؟ آره [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] به شدت هم بد بخت شدیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دارم آرزو میکنم که Beyond کنسل بشه وگرنه.....

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - wanted - 06-09-2013

سلام . چند تا سوال می پرسم می خوام ببینم چه قدر مشهدی هستی . 
1. خونتون دقیقا کجاست ؟ (تا شماره پلاک و رنگ در رو هم بگو )
2. از اول عید تا الان چند بار حرم رفتی ؟
3. اسم 5 تا از پارک های مشهد رو نام ببر ؟
4. تا به حال پارک باهنر تو وکیل اباد . بلوار کوثر رفتی ؟  (الان اسمش  شده پرنیان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
5. مشهدی ها چه جورین ؟ کلن از لحاظ اخلاق و فرهنگ و ... 
6. شغل پدرت چیه ؟ و کجا کار میکنه ؟
7.مشهد به نظرت چه جوریاست ؟
8. اگه قرار باشه به شهر های ایران رتبه بدی به مشهد چه رتبه ای میدادی ؟
9. دوست داشتی تو یه شهر دیگه تو ایران به دنیا میومدی ؟ تو چه شهری ؟
10. دوست داشتی تو یه کشور دیگه به دنیا میومدی ؟ تو چه شهری از اون کشور ؟
11. بیشتر کجا ها میری ؟ منظورم اینه بیشتر بیرونتو چه جاهایی میری

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-09-2013

(06-09-2013, 10:10 AM)'wanted' نوشته است: سلام . چند تا سوال می پرسم می خوام ببینم چه قدر مشهدی هستی .  بپرس همشهری!
1. خونتون دقیقا کجاست ؟ (تا شماره پلاک و رنگ در رو هم بگو ) بلوار ماک آباد ، خیابان فرزان ، نبش فرزان 7 ، پلاک 13.
2. از اول عید تا الان چند بار حرم رفتی ؟ اگه بخوام راست بگم نرفتم! من بیشتر تابستون ها میرم ،  اونم وایه ابنکه مبرم سعدی و بعدش از اونجا پیش آفا هم میرم.
3. اسم 5 تا از پارک های مشهد رو نام ببر ؟ پارک ملت ، جامی ، با هنر ، بنفشه ، پارک ساحلی آفتاب ([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) .
4. تا به حال پارک باهنر تو وکیل اباد . بلوار کوثر رفتی ؟  (الان اسمش  شده پرنیان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) آره بابا پاتوق من با رفیقام تو تابستون هرشب اونجاست!
5. مشهدی ها چه جورین ؟ کلا از لحاظ فرهنگ و ... آدم های باحال و  با بامرامین ، ولی اگه یه خورده اخلاق شون رو بهتر کنن عالی میشه.
6. شغل پدرت چیه ؟ و کجا کار میکنه ؟ پیمانکار ، شرکت و کارش تو بیرجنده.
7.مشهد به نظرت چه جوریاست ؟ از چه لحاظ؟ از لحاظ تفریجی که حرف نداره ، مکان تاریخی هم کم و بیش داره ، امام هم که توشه ، پس نتیجه میگیریم عالیه!
8. اگه قرار باشه به شهر های ایران رتبه بدی به مشهد چه رتبه ای میدادی ؟ 93 از 100.
9. دوست داشتی تو یه شهر دیگه تو ایران به دنیا میومدی ؟ تو چه شهری ؟ آره ، یه کم دوست داشتم تو شیراز به دنیا میومدم.
10. دوست داشتی تو یه کشور دیگه به دنیا میومدی ؟ تو چه شهری از اون کشور ؟ ژاپن، توکیو ؛ انگلیس، لندن.
11. بیشتر کجا ها میری ؟ منظورم اینه بیشتر بیرونتو چه جاهایی میری. من کلا زیاد جال نمیکنم با خانواده بیرون برم. ولی با رفیقا بیشتر پاتوقمون پارک ملت یا باهنره. بعضی وفت ها هم طرقبه.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Mr.Psycho - 06-09-2013

!I'm Back
اواتار و امضام چه طوره؟
به نظرتون من چه جور اخلاقی دارم(احساسی,عقلانی,غیر قابل پیش بینی...)؟
اخرین اهنگی که دانلود کردید؟
چه جوری یکی رو توی دیسهانرد میکشید؟
معمولا چه مارک پوشاکی دارید؟
اهنگ ایرانی یا خارجی؟
Gta:v or Watch Dogs
بهترین بازی که تا حالا انجام دادید؟
تا حالا تا پای مرگ رفتید؟
خداحافظ.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-09-2013

(06-09-2013, 10:52 AM)'HUNTER68' نوشته است: !I'm Back
اواتار و امضام چه طوره؟ امضات باجاله ولی با آواتار زیاد حال نکردم.
به نظرتون من چه جور اخلاقی دارم(احساسی,عقلانی,غیر قابل پیش بینی...)؟ کنجکاو ، و فکر کنم کمی احساسی.
اخرین اهنگی که دانلود کردید؟ حصین: خیابون.
چه جوری یکی رو توی دیسهانرد میکشید؟ سعی میکن تا حد امکان به صورت مخفی بکشم.
معمولا چه مارک پوشاکی دارید؟ آدیداس و ریبوک.
اهنگ ایرانی یا خارجی؟ ایرانی: رپ ، خارجی: همه چی!
Gta:v or Watch Dogs؟ GTA: V.
بهترین بازی که تا حالا انجام دادید؟ بایوشاک: بیکران ، GEOW: 3.
تا حالا تا پای مرگ رفتید؟ آره 1 بار.
خداحافظ. Bye.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Arkham Knight - 06-09-2013

سلام امیرسینا.
چرا انقدر تو بچه های باحالی هستی؟
رپر مورد علاقت رو میدونم ولی باز بگو؟
کرکتر مورد علاقت رو میدونم ولی بازم بگو؟
بازی مورد علاقه؟
به نظرت بهترین بازی سال 2013 چی میشه؟
مکس رو دوست داری؟
من رو چی؟
تموم شد متشکرم