Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-11-2013

(06-11-2013, 02:10 AM)'S.M.A Mason' نوشته است: سلام داش امیر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به به ، سلام بر داداش گلم.
میشناسمت ولی بازم میپرسم بپرس داوش.
1- آهنگ مورد علاقت چیه؟ زد بازی: زمین صافه ، حصین: خیابون ، System Of A Down: Toxi City.
2-فیلم مورد علاقت چیه ؟ Book Of Eliiy.
3-انیمیشن مورد علاقت چیه؟ لاکپشت های نینجا ، Amazing Spider Man.
4- FIFA یا PES ؟ Pes.
5- ترسناکترین بازی که بازی کردی چی بوده؟ Silent Hill 1.
6- بزرگترین آرزوت چی بوده؟ (بر آورده شده یا قیدش رو زدی؟)[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]  آرزوم اینه که کارنامم رو امسال خوب بشم ، 3DS بگیرم ، Ps3 بگیرم ، بازیم رو بتونم کامل بسازم.
7- بزرگترین آرزوت چیه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] تو کارخونه راک استار کار کنم.
فعلا بای[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] Bye [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - wanted - 06-11-2013

سلام . 
کنفرانس مایکرو بهتر بود یا سونی ؟ (  راستش رو بگو )
شکل ظاهری ایکس باکس بهتره یا سونی ؟
دوست داشتی فن سونی بودی ؟
به نظرت کدوم کنسول امسال برندست ؟
سه تا بازی خوب ایکس باکس که تو نمایش گاه نشون داده د رو نام ببر ؟
به نظرت مایکرو تونست سونی رو بکشه ؟
خودت کدوم کنسول رو می خری ؟
نظرت راجع به این عکس ؟ 
[تصویر:  4miiqx4vb0aic39zeyw.gif]

به همه ی سونی دوستان این پیروزی بزرگ رو تبریک میگم . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-11-2013

(06-11-2013, 09:55 AM)'wanted' نوشته است: سلام .  سلام.
کنفرانس مایکرو بهتر بود یا سونی ؟ (  راستش رو بگو ) مایکرو بازی هایی که معرفی کرد بیشتر بچه گانه بود ، واسه همین من Sony رو ترجیح میدم.
شکل ظاهری ایکس باکس بهتره یا سونی ؟ سونی.
دوست داشتی فن سونی بودی ؟ نه!
به نظرت کدوم کنسول امسال برندست ؟ Ps4 , مایکرو بیشتر رو امکانات اینترنتی توجه کرده ولی سونی فقط به بازی!
سه تا بازی خوب ایکس باکس که تو نمایش گاه نشون داده د رو نام ببر ؟ Halo 5 , Quntam break , Forza 5.
به نظرت مایکرو تونست سونی رو بکشه ؟ آره.
خودت کدوم کنسول رو می خری ؟ Ps4.
نظرت راجع به این عکس ؟ نظری ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فقط چرا لباس ندارن؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  4miiqx4vb0aic39zeyw.gif]

به همه ی سونی دوستان این پیروزی بزرگ رو تبریک میگم . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - "reza marston" - 06-11-2013

HI[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت کنسول های نسل بعد هک میشن؟کدوم زود تر هک میشه؟؟[img]/images/smi/new/neutral.gif[/img]
سایز کفشت چنده؟؟
قرمز یا آب؟؟
درس خونی یا نه؟؟
خود شیرینی یا نه؟؟
تا حالا چند بار دعوا کردی؟؟؟
رشته ی درسیت چیه؟؟؟ میخوای چه شغلی رو انتخواب کنی؟؟؟
چه دلیلی داری که PES بازی میکنی؟؟
دیگه خسته شدم سوالی ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
bye[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - White Fang - 06-12-2013

سلام. من اینجا جدیدم ولی واسه اینکه جا بیوفتم خواستم تو صندلی داغ شرکت کنم. اینم سوالای من:
1.  Messi or Ronaldo؟
2. تو کل کل رپ فارس کی برندس؟ (زد یا پیشرو؟)
3. بهترین بازیی که تا حالا بازی کردی؟
4. قبول داری در هر صورت PC از کنسول بهتره؟
5. فکر میکنی من چجور آدمی هستم؟
6. روزی چند ساعت بازی میکنی؟
7. دسته ی PS4 بهتره یا XONE؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-12-2013

(06-12-2013, 11:30 AM)'Erfan_HD' نوشته است: سلام. من اینجا جدیدم ولی واسه اینکه جا بیوفتم خواستم تو صندلی داغ شرکت کنم. اینم سوالای من:
1.  Messi or Ronaldo؟ مسی.
2. تو کل کل رپ فارس کی برندس؟ (زد یا پیشرو؟) زد بازی [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
3. بهترین بازیی که تا حالا بازی کردی؟ Gears Of War 2.
4. قبول داری در هر صورت PC از کنسول بهتره؟ از لحاظ بازی نه ، ولی از لحاظ سخت افزاری 100 درصد!
5. فکر میکنی من چجور آدمی هستم؟ هیچ نظری ندارم! اسمت عرفانه! به کیفیت HD علاقه داری؟!
6. روزی چند ساعت بازی میکنی؟ اگر کاری نداشته باشم و بازیش خوب باشه ، 8 یا 9 ساعت.
7. دسته ی PS4 بهتره یا XONE؟ Xbox One.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Farhan - 06-12-2013

یک سوال
فکر میکنید بعد از شما چه کسی میاد صندلی داغ!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-12-2013

(06-12-2013, 07:30 PM)'Farhan' نوشته است: یک سوال
فکر میکنید بعد از شما چه کسی میاد صندلی داغ!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] هر کس زود تر به رسول خردمندی پیام خصوصی بده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(06-11-2013, 10:57 PM)'reza marston' نوشته است: HI[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Hey
به نظرت کنسول های نسل بعد هک میشن؟کدوم زود تر هک میشه؟؟[img]/images/smi/new/neutral.gif[/img] آره صد در صد! کنسول نمیتونه از هکر جماعت فرار کنه. فکر کنم Ps4 زود تر هک بشه.
سایز کفشت چنده؟؟ 41.
قرمز یا آب؟؟ آبی.
درس خونی یا نه؟؟ نه.
خود شیرینی یا نه؟؟ نه.
تا حالا چند بار دعوا کردی؟؟؟ زیاد ، کلا از دعوا خیلی خوشم میاد.
رشته ی درسیت چیه؟؟؟ میخوای چه شغلی رو انتخواب کنی؟؟؟ هنوز تایین رشته نکردم ، ولی یا میرم معماری یا گرافیک. کار کردن تو کارخونه راک استار.
چه دلیلی داری که PES بازی میکنی؟؟ چون به نظر من بهترین شبیه ساز فوتبالی هست.
دیگه خسته شدم سوالی ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
bye[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بای!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - kasra fenix - 06-15-2013

1- سلام خوبی؟
2- چرا اکانت لایو نمیسازی خیلی خوبه؟
3- من دارم یه مقاله می دم در مورد combo ها در بازی های ویدئویی بنظرت می تونم ککتل مولوتو رو هم combo حساب کنم؟!
4- من هفته ی دیگه 4 روز میام مشهد ازم استقبال می کنی؟!
5- خیلی پسر گلی هستی بنظرت چرا؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - shayanviper - 06-15-2013

سلام اقا امیر گل
1. غذا مورد علاقه ؟
2. خواننده مورد علاقه ؟
3. بازیکن فوتبال مورد علاقه ؟
4. از زندگی چی می خواهی ؟
5. بهترین چیزی که شما را می خندونه ؟
6. دوست داری الان چه کنسولی با چه بازی ای را داشته باشی ؟
7. عدد شانست ؟