Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Yashar - 06-15-2013

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چندتا آرزوی بزرگ داری؟چندتا کوچیک؟
به نظرت وضعیت الان انجمن ما چطوره؟
به نظرت از چه راهی پول دربیارم؟
نظرت رو در مورد کلمات زیر بگو.!!!
[b]Amir Fenix
PS4
Barcelona
Rayman
Gamerstation
[/b]
Expellite
The End
10
7
PC
Gamefa

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Mr.Psycho - 06-15-2013

نماز میخونید؟!
مورد انتظار ترین بازی2013؟
نظرتون راجع به لبه ایینه2 چیه؟
شما با پی سی هم بازی میکنیدیا فقط هر از گاهی؟
نظرتون راجع به این زیریها چیه؟!
تبلت؟
HTC Explorer
بازوکا؟
سگ؟
نارنجک؟
C4
سلاح سنگین یا سبک؟
فرانسه؟
زبان روسی؟
قفس؟
هواپیما یا کشتی؟
نیروی زمینی یا هوایی یا دریایی؟
Bye

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-15-2013

(06-15-2013, 12:15 PM)'shayanviper' نوشته است: سلام اقا امیر گل درود بر شایان گل.
1. غذا مورد علاقه ؟ لازانیا ، ساندویچ کثیف ، پیتزا ، کنتاکی ، استیک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2. خواننده مورد علاقه ؟ ایرانی: حسین ، MJ ، بهرام .... خارجی: Serj , Eminem , Tu Pak ,  کلا خارجی ها زیادن! بیشتری هارو دوست دارم.
3. بازیکن فوتبال مورد علاقه ؟ مسی.
4. از زندگی چی می خواهی ؟ پول و خوش شانسی.
5. بهترین چیزی که شما را می خندونه ؟ کارنامم رو امسال خوب بشم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
6. دوست داری الان چه کنسولی با چه بازی ای را داشته باشی ؟ Ps3 , GOW 3.
7. عدد شانست ؟ 8.

(06-15-2013, 12:17 PM)'Yashar' نوشته است: [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چندتا آرزوی بزرگ داری؟چندتا کوچیک؟ 3 تا بزرگ ، تو کار کوچیک نیستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت وضعیت الان انجمن ما چطوره؟ اگه بخوام راست بگم ، اصلا خوب نیست! اسپمر به شدت زیاد شده و دیگه فکر نکنم کسی تایپیک قوانین رو بخونه! امیدوارم هرچه زود تر این انجمن به روز های اوجش برگرده [img]/images/smi/new/63.gif[/img]
به نظرت از چه راهی پول دربیارم؟ چون هنوز سنمون کمه و جایی مارو حساب نمیکنن ([img]images/smi/s0 (67).gif[/img]) بهترین کار نویسندگی در سایت ها است. البته میتونی تو مغازه هم کار کنی اگه قبولت کنن! الان من دارم تو به مانتو فروشی کار می کنم!
نظرت رو در مورد کلمات زیر بگو.!!!
[b]Amir Fenix[/b] نام من در تمام سایت ها و انجمن ها ، و همچنین فردی هست که عاشق Marcus Fenix است و تمام خاطرات گیمریش در این شخصیت خلاصه می شود! 3 ثانیه سکوت برای این سخصیت بزرگ... [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[b]PS4 : [/b]میخوام [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[b]Barcelona: [/b]بهترین در جهان [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[b]Rayman: [/b]سرگرم کننده ترین بازی به نظر من! نه زامبی داره و نه بکش بکش!
[b]Gamerstation[/b]: [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] آرزومه برگرده [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
Expellite: خدای Pc! از DarkSiders  هم خیلی خوشش میاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
The End: متنفرم از این جمله! البته بعضی از اوفات خوب هم هست.
10: بدم میاد! آخه نمره ریاضی منه همیشه
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7: اگه با 3 جمع کنیم میشه 10! و منم از 10 بدم میاد!
PC: ماندگار ترین وسیله برای گیمر ها و خانواده ها!
Gamefa
: بهترین و بروز ترین سایت گیم از نظر من. (البته فقط سایتش خوبه!)

(06-15-2013, 01:14 PM)'HUNTER68' نوشته است: نماز میخونید؟! آره کمو بیش.
مورد انتظار ترین بازی2013؟ GTA V و MGS V و Watch Dogs!
نظرتون راجع به لبه ایینه2 چیه؟ مطمئن باشین که یکی از بهترین بازی ها میشه! از تریلرش معلوم بود! سرکار خانوم فیث مثل همیشه قدرتمند باز می گردد [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
شما با پی سی هم بازی میکنیدیا فقط هر از گاهی؟ آره ، بازی هایی که برای شبکه لایو Xbox هست و روی PC هم منتشر میشه رو بازی می کنم. مثل Blood Dragon یا کال آف خوازر جدید.
نظرتون راجع به این زیریها چیه؟!
تبلت؟ اصلا به درد نمیخوره!
HTC Explorer: گوشیش CPU پایینی داره و کلا تو این زمان CPU اگه پایین باشه به درد نمیخوره ، چون نمیشه بازی های جدید رو بازی کرد. طراحی بدی هم نداره.
بازوکا؟ نفهمیدم منظورت رو.
سگ؟ با وفا ترین حیوان ، والبته بعضی اوغات هم خشن ترین حیوان [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نارنجک؟ بهترین وسیله در جنگ ها.
C4: قدرت تخریب پذیری بالا!
سلاح سنگین یا سبک؟ سبک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فرانسه؟ خنده دار ترین زبان!
زبان روسی؟ خیلی سخته! ولی من یه چیز هایی یاد دارم!
قفس؟ ترس ناک ترین جا برای حیوانات [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] خیلی بدم میاد ازش ، وقتی می بینم حیوونی تو قفس هست اگه بتونم آزادش می کنم!
هواپیما یا کشتی؟ کشتی.
نیروی زمینی یا هوایی یا دریایی؟ هوایی.
Bye: بای.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - FARDAD.MG13 - 06-15-2013

سلام امیر جون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصل حالت چطوره؟
به نظرت وضعیت اینترنت کی درست میشه؟
بهترین بازی 2013 چی میشه؟
بهترین بازی 2012 از نظر خودت چیبود؟
چرا اینقد به رپ علاقه داری؟
موسیقی پاپ گوش نمیدی؟اگه گوش میدی خواننده های مورد علاقه؟(فقط داخلی!!)
و در آخر هم:هنوز به اون جمله we'll kill sony امیدواری؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
با تشکر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-15-2013

(06-15-2013, 04:26 PM)'FARDAD.MG13' نوشته است: سلام امیر جون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام بر استاد فرداد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اصل حالت چطوره؟ هی بدک نیستم! این چند روز خیلی رو فشار بچه ها بودم! همه درباره Ps4 میگفتن منم با این گندی که مایکروسافت زد جوابی نداشتم که بدم و تسلیم می شدم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت وضعیت اینترنت کی درست میشه؟ فکر می کنم از امشب بهتر بشه! آخه انتخابات تموم میشه! ولی کلا درست بشو نیست [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بهترین بازی 2013 چی میشه؟ GTA: V.
بهترین بازی 2012 از نظر خودت چیبود؟ Walking Dead.
چرا اینقد به رپ علاقه داری؟ آخه همیشه حرف دل من رو میزنن!
موسیقی پاپ گوش نمیدی؟اگه گوش میدی خواننده های مورد علاقه؟(فقط داخلی!!) چرا گوش می دم! کامران و هومن ، شهرام شپره و...
و در آخر هم:هنوز به اون جمله we'll kill sony امیدواری؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]  نه  [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
با تشکر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مدیریت پارک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Alireza M - 06-16-2013

سلام آقا امیر گل
1. نظرت در مورد عشق چیه ؟
2. چرا بچه های فروم اینقدر دختر ندیده ان ؟ ( همش دنبال بارفکن و جلیلی ان و ... ؟ )
3. علم بهتر است یا ثروت ؟
4. نماز میخونی ؟ ( راحت جوابتو بده کسی اعتراض کرد خودم جوابشو میدم )
5. رنگ مورد علاقت ؟
6. بچه تخصی هستی ؟
7. خر پولی یا مثل بقیه مردم دستتون به دهنتنون میرسه ؟
8. دل نازکی ؟
9. نظرت راجب دعوا چیه ؟ کار حیووناست ؟
10. کیلیپای لهجه قمی رو دیدی ؟
11. با پدرت مشکل داری ؟
12. وقتی میخوای بری کارنامت رو بگیری چه حسی داری ؟ 
13. چند بار از کلاس پرت شدی بیرون ؟
14. رکوردت که توی یه روز رفتی جلوی دفتر چند باره ؟
15. وقتی به خاطر نمره پایین کارنامت سرزنشت میکنن و کلی حرف میزنن چه حسی داری ؟ خیلی اعصاب خورد کنه نه ؟
16. تا حالا شماره دادی ؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-16-2013

(06-16-2013, 01:28 AM)'Alireza M' نوشته است: سلام آقا امیر گل درود بر تو.
1. نظرت در مورد عشق چیه ؟چیز خوبیه ولی زیادش هم خوب نیست ...چون اگه شکست بخوری بد جور حالت خراب میشه.
2. چرا بچه های فروم اینقدر دختر ندیده ان ؟ ( همش دنبال بارفکن و جلیلی ان و ... ؟ ) کلا مدل ما ایرانی ها اینجوریه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
3. علم بهتر است یا ثروت ؟ تو این زمونه ثروت.
4. نماز میخونی ؟ ( راحت جوابتو بده کسی اعتراض کرد خودم جوابشو میدم ) نه.
5. رنگ مورد علاقت ؟ سیلور و قهوه ای کمرنگ.
6. بچه تخصی هستی ؟ خدارو شکر نه!
7. خر پولی یا مثل بقیه مردم دستتون به دهنتنون میرسه ؟ نه خر پول و نه بد بخت! متوسط.
8. دل نازکی ؟ تقریبا آره.
9. نظرت راجب دعوا چیه ؟ کار حیووناست ؟ نه ، دعوا به شدت چیز خوبیه! البته به موقع ، نه اینکه تا یه چیز کوچیکی شد سریع دعوا راه بندازی.
10. کیلیپای لهجه قمی رو دیدی ؟ آره ، 1 بار.
11. با پدرت مشکل داری ؟ نه ، ولی نمیتونم باهاش در مورد همه چیز صحبت کنم.
12. وقتی میخوای بری کارنامت رو بگیری چه حسی داری ؟ اگه بخوام راست بگم ، حس مرگ ، آرزو می کنم هرچی زودتر اون روز تموم بشه.
13. چند بار از کلاس پرت شدی بیرون ؟ زیاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته 1 دوست دارم که هرکی کنارش بشینه میره بیرون! شانس منم ، من همیشه کنارشم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
14. رکوردت که توی یه روز رفتی جلوی دفتر چند باره ؟ 3 بار. البته بار آخر فهمیدن تقصیر من نبوده.
15. وقتی به خاطر نمره پایین کارنامت سرزنشت میکنن و کلی حرف میزنن چه حسی داری ؟ خیلی اعصاب خورد کنه نه ؟ [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] هی دست رو دلم نذار که خونه ، آره خیلی اعصابت خورد میشه ، مامان و بابات هم هستند نمیشه حرفی زد!
16. تا حالا شماره دادی ؟ وقتی تنها هستم ، خوشم نمیاد از این کار! ولی وقتی با رفیقا هستیم آره دادم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - kasra fenix - 06-16-2013

ما هم که خیاریم !جواب مارو یوقت ندی گناه داره[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Amir Fenix - 06-16-2013

(06-16-2013, 03:53 PM)'kasra fenix' نوشته است: ما هم که خیاریم !جواب مارو یوقت ندی گناه داره[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

داداش بخدا اصلا ندیدم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img] ببخشید [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Amir Fenix - Farhan - 06-16-2013

اگه گیمفا یک تیم فوتبال بده.به نظر شما چه کسایی توش بازی میکنن.و مربی تیم گیمفا کیه.بازیکن ها رو نام ببر با پستشون.ممنون.
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]