Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - Farhan - 07-03-2013

سوالات جدید رسید<<<
سلام.
داداش چرا  دیر به دیر میای انجمن!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا شما که دیر به دیر می آیی دوست داشتی بری تو صندلی داغ!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خنده دار ترین فیلم عمرت..
ترسناک ترین بازی عمرت ..
در آخر این که نظرت در مورد سایت گیمفا :
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - Ruthless - 07-03-2013

بابا این دیگه نیست یکی دیگه رو بیارین رو صندلی !

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - Stan - 07-04-2013

از مديران گيمفا خواهش ميكنم يكى رو بيارن رو صندلى داغ كه حداقل روزى يه بازى آنلاين بشه
اين آقاى عرفان دو سه روزه نيومده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - spartacus - 07-04-2013

برای اینکه ایشون چند روزی هست نیومدن و خیلی ها هم اعتراض کردن .نفر بعدی میتونه برای شرکت کردن  پ.خ بده .

نکته: ایشون میتونن به سوالات پرسیده شده بعد از اومدنشون پاسخ بدن

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - spartacus - 07-05-2013

آقای عرفان میتونن به سوالات پرسیده شده ازشون پاسخ بدن و حالا میریم سراغ نفر بعدی:

[b]Farhan[/b] [img]images/Montakhab/buddy_online.gif[/img]
کاربر سایت
[img]images/tag/user.png[/img]
[img]uploads/avatars/avatar_8642.jpg?dateline=1372324410[/img] [table][tr][td]ارسال‌ها: 635
میزان اخطار: 0% [/td][/tr][/table]

یک هفته میتونید سوالاتتون را ازشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - Farhan - 07-05-2013

به قول ممل هیچکی سوال نداشت حراجش کردم اطلاعات رو [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - Smart - 07-05-2013

سلام خوبی؟
چندتا خواهرو برادرین؟
چندساله که تو انجمنی؟
رشتت چیه؟
بنظرت امسال مقام میگیری؟
فیلم ترسناکی ک دیدی رو بگو؟
تو انجمن از کدوم بچه ها بیشتر خوشت میاد از کدوم بدت میاد؟
غذایی که دوست داری؟
از نقد بیشتر خوشت میاد یا ترجمه؟
از چه بازی بیشتر خوشت میاد؟
رنگ مورد علاقه ات؟
مامانتو بیشتر دوس داری یا باباتو ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کدوم مدیر بهتره؟
بدترین خاطره ی عمرت؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ممنون [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(07-05-2013, 02:17 PM)'Smart' نوشته است: سلام خوبی؟ سلام.خوبم.چه عجب بالاخره یکی پیدا شد یک سوال داشته باشه.در خدمتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چندتا خواهرو برادرین؟۲ تا.
چندساله که تو انجمنی؟به سال نمیکشه حدودا ۳ ماه یا ۲ماه و نیم فکر کنم.
رشتت چیه؟با این که اولویت اولم تجربی بود.رفتم کامپیوتر.
بنظرت امسال مقام میگیری؟ اینو باید مدیر بگه.
فیلم ترسناکی ک دیدی رو بگو؟زیاد اما جدید ترینش مقصد نهایی ۵ بود.
تو انجمن از کدوم بچه ها بیشتر خوشت میاد از کدوم بدت میاد؟همه خوبن.ولی بعضی موارد بعضی ها بد آدم رو ضایع میکنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
غذایی که دوست داری؟آش کشک....ماکارونی ... چیز هایی که بیشتر آدم ها دوست دارن...در کل غذای مادر ...
از نقد بیشتر خوشت میاد یا ترجمه؟نقد.برام اولویت داره اما نمیدونم همه دنبال مترجمن تو این  دنیای مجازی نقد رو کم بها میدن ....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از چه بازی بیشتر خوشت میاد؟ هر بازی که زیبا باشه.
رنگ مورد علاقه ات؟سیاه و قرمز.
مامانتو بیشتر دوس داری یا باباتو ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هر دو رو ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کدوم مدیر بهتره؟خوب معلومه آقا مرتضی ...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] و همچنین آقا کسری ... این وسط سر آقای خردمندی شلوغه ... ما هم  سرشون رو درد نمیاریم....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدترین خاطره ی عمرت؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] یادم نمیاد.دوست هم ندارم بهش فکر کنم...
ممنون [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] خواهش و یا حق..

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - 4mir124 - 07-05-2013

سلام برادر
چه خبر؟
تو نقدات کی کمکت میکنه؟اصلا کسی کمکت میکنه؟
ساعت چند متولد شدی؟
تاحالا عاشق شدی؟
دلیل واقعی عدم ورودت به شبکه اجتماعی چیه؟
من چجور آدمیم؟
فک میکنی اون 124 بعد از اسمم چیه؟
نام کاربریت تو بازی سنتر؟
نام کاربریت تو پردیس؟
قد.وزن؟
سیستم عاملت چیه؟
مدل گوشی؟
سایز پا؟
فوتبال دوست داری؟
بهترین نرم افزار از نظرت چیه؟
چه غذایی دوست نداری؟
خب فعلا سوالا تموم شد ولی دارم رو سوالای جدید فکر میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-05-2013, 02:55 PM)'4mir124' نوشته است: سلام برادر سلام.
چه خبر؟ خبر خیر . سلامتی
تو نقدات کی کمکت میکنه؟اصلا کسی کمکت میکنه؟ نه همه رو تنها مینویسم کسی حال و حوصله این کار ها رو نداره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ساعت چند متولد شدی؟  اون موقع چشام بسته بود.ساعت رو نتونستم ببینم شرمنده.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تاحالا عاشق شدی؟نه.
دلیل واقعی عدم ورودت به شبکه اجتماعی چیه؟منظورت گیمفاست.خوب اومدم عضو تحریریه شم.اولش خوب بود ولی آخرش همچنان ادامه دارد.
من چجور آدمیم؟چی بگم بچه خوبی هستی ..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فک میکنی اون 124 بعد از اسمم چیه؟نمیدونم شاید حزب جدیده.ماموران ۱۲۴ (:
نام کاربریت تو بازی سنتر؟ نیستم.
نام کاربریت تو پردیس؟ندارم.اول و آخر فقط گیمفا .ولی البته تو فکر رفتن بهشونم ببینم چطورین .[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قد.وزن؟وزن طبق آخرین آمار ۴۷.قد رو نمیدونم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سیستم عاملت چیه؟ویندوز ۸
مدل گوشی؟گوشی ندارم.
سایز پا؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]نمیدونم هر وقت یک اندازه هستش [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فوتبال دوست داری؟آره البته نه ایرانی مگه  استقلال و پرسپولیس [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترین نرم افزار از نظرت چیه؟در چه ضمینه ای. بنظرم گیم رنجر و استیم.ممنون از همشون که دنیایی بازی های شبکه ای رو به ما دادن (:
چه غذایی دوست نداری؟کله پاچه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خب فعلا سوالا تموم شد ولی دارم رو سوالای جدید فکر میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا تو فکر کنی من برم اسوات شبکه ایی بزنم و نقدم رو بنویسم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]