Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 07-05-2013

(07-05-2013, 04:11 PM)'javad1754' نوشته است: 7 _  کدوم کار رو بیشتر دوست داری؟ (یکی از شکلک های زیر)
[img]/images/smi/new/100.gif[/img][img]/images/smi/new/131.gif[/img][img]/images/smi/new/129.gif[/img][img]/images/smi/new/122.gif[/img][img]/images/smi/new/137.gif[/img][img]/images/smi/new/ghelion.gif[/img]                                          [img]/images/smi/new/136.gif[/img]    [img]/images/smi/new/Laie_73.gif[/img][img]/images/smi/new/127.gif[/img]
8 _ یک جوک بگو ؟جوک (:
9 _ به نظر خودت خاصیت بسیار خوبت چیه؟دوستام میگن خیلی بچه باحالی هستی اما بنظر خودم خاصیت خوبم تو فامیل اطلاعاتمه که از همه بیشتره ...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
10 - و در اخر چرا از نقد خوشت میاد؟تا یک سال پیش نمیدونستم حتی نقد چیه اما گیمفا اومدم و بعد از دیدن نقد ها خوشم اومد از این کار و بعد شروع کردم به نقد دادن تو فروم تا به اینجا..البته قبل از شروع کار حرفه ای من 1 ماه هم همینجوری ثبت نام کرده بودم و ول کرده بودم اکانت رو به امون خدا (: امیدوارم امثال تک بگیریم (: انشا الله (:
11 _ بهترن دوستات در گیمفا؟ (نام کاربری بده)-همه خوبن اما همون طور که گفتم بعضی ها بد ضایع میکنن مثل آقا مهدی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و خداحافظ و همیشه پیروز و سربلند باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون.یا حق

(07-05-2013, 05:38 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام آقا فرهان.سلام داداش این آواتار رو شما گذاشتی وگرنه آواتار بعدی خودم بود (:
خوبى؟آره.هستیم به لطف خدا.
نقد Skyrim رو خوندم. عالى بود. ممنون.اولین نقد من بود(چیزی بود که بهش میشد گفت نقد) بعد از اون نقد های کوچولوم (: کلا خودم که هر چه قدر میخونم سیر نمیشم (:
بهترين بازى Ps3 چيه؟عکس این بازی آواتار شماست.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]همچنین خدای جنگ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترين بازيه x360 چيه؟هیلو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترين بازى كه تو عمرت كردى چى بوده؟مردگان متحرک.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از آواتارت (راموس) معلومه كه فوتبالى هستى . اتفاقا زیاد اهل فوتبال نیستم فقط  مسابقات مهم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رئال يا بارسا؟فرقی نداره فقط میخوام مسابقه رو ببینم . اونم یک مسابقه که ارزش داشته باشه.ولی اگه تو یک شرایط یکی رو انتخاب کنم فقط رئال[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مسى يا رونالدو؟رونالدو و هم مسی. رونالدو بخاطر ژستاش و مسی بخاطر رنگ مو جدیدش (:
Pes يا فيفا؟ههه این رو یکبار گفتم داداش فقط Pes
بتلفيد يا كال؟کال به قول شما (:

اميدوارم پاسخ بدى. دیدی که دادم.در نا امیدی بسی امید است (:

موفق باشى[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
همچنین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 07-07-2013

آقا حراجش کردم اطلاعاتو کسی نبود (: دو روز گذشته دارم مگس میپرونم (: [img]/images/smilies/smilies1/s (3).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - NS game - 07-07-2013

1.چطوری ؟
2. چرا کنسول نمیخری ؟
3. نظرت درباره جنگ بین دیبازی و گیمفا چیه (dbazi VS Gamefa) [img]/images/smi/new/141.gif[/img] ؟
4. تا حالا شده بازی کنی بعدش گریت بگیره ؟
5. بدترین خبر سال 2012 چی بود (توی بازی) ؟
6. وقتی بازی نداری چی کار میکنی ؟
7. تا حالا دست به نابود کردن PC خودت کردی ؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - van helsing - 07-07-2013

حالا که خیلی مشتاقی اینم سوال:)
خب من یادم رفت سلام کنم تو چرا یادت رفت؟؟؟ سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از چه غذایی خوشت میاد؟
10 تا از بهترین بازی های عمرت رو بگو؟
10 تا از بهترین فیلم سینمایی های  خارجی عمرت؟
چرا رفتی کامپیوتر؟؟چرا نرفتی ریاضی یا تجربی؟؟؟؟؟؟؟؟
دو تا خواننده خارج مورد علاقت و دو تا ایرانی؟
فینال جام جهانی 2014 به نظرت بین کدوم تیم ها هست؟(به نظر من ایران و هلند و تو فینال هم ایران 8 تا میزنه به هلند[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])

خب حالا میرسیم به بخش سوالات دو گزینه ای:
xbxox one یا ps4 ؟من pc
xbox 360 یا ps3 ؟من pc
ps2 یا xbox ؟
nes یا sega mega drive ؟

خب بیخیال کنسولو ولش کن.

بایرن یا رئال؟
روبن یا کریس؟
مورینیو یا گواردیلا؟
از چه سبک بازی خوشت میاد؟
black ops 2 آنلاین میزنی؟
نقد gears of war چطور بود؟

خب دیگه خسته شدی بقیش برا بعد از ظهر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

یادم رفت خداحافظی کنم.تو چرا یادت رفت؟مثه خودم حواست پرته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خداحافظ
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - kernel - 07-07-2013

من فقط یه سوال دارم:
برداشت شما از پایان بازی لیمبو چی بود؟؟

(07-07-2013, 01:27 PM)'NS game' نوشته است: سلام داداش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1.چطوری ؟خوبم.منتهی شما خیلی عجله داشتی سلام یادت رفت (:«
2. چرا کنسول نمیخری ؟چون  گرونه و تازه عمره ایکس باکسو پلی استیشن ۳ تموم شده.شاید نسل بعد رو خریدم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3. نظرت درباره جنگ بین دیبازی و گیمفا چیه (dbazi VS Gamefa) [img]/images/smi/new/141.gif[/img] ؟جنگ.من خودم تازه متوجه شدم داشتم اعلامیه دو طرف رو میخوندم هر کس کار خودش رو انجام بده الکسا خودش برنده رو معلوم میکنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]تازه دنیای بازی یک انجمنم نداره توش ثبت نام کنیم [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
4. تا حالا شده بازی کنی بعدش گریت بگیره ؟آره.مگه ما دل ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]تو اون صحنه مردگان متحرک وقتی پسره رو تو خونه پیدا میکنن که زامبی شده و می کشنش و دفنش میکنن [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
5. بدترین خبر سال 2012 چی بود (توی بازی) ؟یادم نیست سوال آپدیت تر داداش نداری (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
6. وقتی بازی نداری چی کار میکنی ؟ باید بگی وقتی اینترنت  ندارم چیکار میکنم.بازی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
7. تا حالا دست به نابود کردن PC خودت کردی ؟نه.قدیما زیاد هنگ می کرد روزی ۴ تا لگد می خورد  الان بچه خوبی شده (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خداحافظ داداش همونطور که گفتم خیلی عجله داشتی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(07-07-2013, 01:34 PM)'van helsing' نوشته است: حالا که خیلی مشتاقی اینم سوال:) مشتاقم (:
خب من یادم رفت سلام کنم تو چرا یادت رفت؟؟؟ سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]من یادم بود شما همون اول بی مقدمه رفتی تو سوالات اجازه ندادی سلام کنم (:«
از چه غذایی خوشت میاد؟آش.ماکارونی...[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
10 تا از بهترین بازی های عمرت رو بگو؟ این سوالایی که شما پرسیدی امروز تا آخرش من باید جواب بدم (:[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ندای وظیفه.کتیبه های کهن.سیمز.ندای خوارز.مردگان متحرک.فوتبال حرفه ای ۲۰۱۳:D .مرد عنکبوتی  شگفت انگیز.عصر اساطیر و اسوات4؟!چند تا شد!؟ها یکی دیگه موند  مردان جنگ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
10 تا از بهترین فیلم سینمایی های  خارجی عمرت؟مقصد نهایی.اونگرز ۲۰۱۲ . یک فیلمی بود که ادی مورفی بازی میکرد یادم رفت اسمش چی بود توش شنل  دخترش جادویی بود.واقعا قشنگ بود وسط فیلم گریم گرفت[img]images/smi/s0 (41).gif[/img].مردان سیاه پوش ۱ و ۲ و ۳ . کلا از ده تا زیاده بیخیالش :D[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا رفتی کامپیوتر؟؟چرا نرفتی ریاضی یا تجربی؟؟؟؟؟؟؟؟ به کامپیوتر بیشتر علاقه داشتم ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]مهم اینه تو هر رشته ای که میری موفق باشی...
دو تا خواننده خارج مورد علاقت و دو تا ایرانی؟خارجی رو ولش کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فقط وطنی  محمد علیزارده و آقای سامی یوسف (:صبر کن ببینم سامی یوسف که ایرانی نیست [img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فینال جام جهانی 2014 به نظرت بین کدوم تیم ها هست؟(به نظر من ایران و هلند و تو فینال هم ایران 8 تا میزنه به هلند[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])خوب من که فکر کنم شروع نشده میخوریم به اسپانیا لوله میشیم (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب حالا میرسیم به بخش سوالات دو گزینه ای: بخش بندیم که کردی [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
xbxox one یا ps4 ؟من pc 
xbox 360 یا ps3 ؟من pc
ps2 یا xbox ؟
nes یا sega mega drive ؟
فقط رایانه شخصی بقیه باید وایسا تا من بخرمشون بالا بیان (:

خب بیخیال کنسولو ولش کن.منم بیخیال شدم شما ول نکردی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بایرن یا رئال؟تراکتور سازی تبریز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
روبن یا کریس؟ این دو تا چه ربطی به هم دارن.ادی مورفی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مورینیو یا گواردیلا؟گواردیلا
از چه سبک بازی خوشت میاد؟ فرقی نداره مهم اینه که بازی باشه به معنای واقعی ...اما بیشتر سوم شخص و اول شخص و استراتژیک.
black ops 2 آنلاین میزنی؟ نه. تو ساری من الان دنبال ندای وظیفه ۴ هستم پیدا نمیکنم شما دم از نسخه جدید ندای وظیفه میزنی . اونم آنلاین (: این چیز ها  جیب پر پول میخواهد و حجم خفن که ما نداریم (:
نقد gears of war چطور بود؟ نخوندم تازه اومدم فروم.انشاالله میخونم تو همون جا جوابت رو میدم.

خب دیگه خسته شدی بقیش برا بعد از ظهر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نه شما خودتو خسته نکن (:

یادم رفت خداحافظی کنم.تو چرا یادت رفت؟مثه خودم حواست پرته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خداحافظ.اگه شما نفس بدی من چرا خداحافظی نکنم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خداحافظ
یا حق

(07-07-2013, 01:42 PM)'kernel' نوشته است: من فقط یه سوال دارم:
زیاد یادم نیست بعد از اون پرش یادم نمیاد به کجا میرسید به یک دختره میرسید یا ..[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - akoworld - 07-07-2013

تا حالا اسکل شدی؟
تا حالا تو فروم اسکل شدی؟
تا حالا اسکل شدی بعد نفهمی که اسکل شدی؟
تا حالا اسکل شدی بعد بعد 2 سال بفهمی که اسکل شدی؟
تا حالا اسکل نشدی بعد فکر کنی که اسکل شدی؟
تا حالا به سوالات اسکلانه جواب دادی؟
جای خالی را پر کن: (در رابطه با اسکل شدن)
تا حالا..............؟
تا حالا..............؟
تا حالا..............؟
معادل کلمه اسکل چیست؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - van helsing - 07-07-2013

(07-07-2013, 02:23 PM)'Farhan' نوشته است:
(07-07-2013, 01:27 PM)'NS game' نوشته است: سلام داداش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2. چرا کنسول نمیخری ؟چون  گرونه و تازه عمره ایکس باکسو پلی استیشن ۳ تموم شده.شاید نسل بعد رو خریدم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3. نظرت درباره جنگ بین دیبازی و گیمفا چیه (dbazi VS Gamefa) [img]/images/smi/new/141.gif[/img] ؟جنگ.من خودم تازه متوجه شدم داشتم اعلامیه دو طرف رو میخوندم هر کس کار خودش رو انجام بده الکسا خودش برنده رو معلوم میکنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]تازه دنیای بازی یک انجمنم نداره توش ثبت نام کنیم [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
4. تا حالا شده بازی کنی بعدش گریت بگیره ؟آره.مگه ما دل ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]تو اون صحنه مردگان متحرک وقتی پسره رو تو خونه پیدا میکنن که زامبی شده و می کشنش و دفنش میکنن [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
5. بدترین خبر سال 2012 چی بود (توی بازی) ؟یادم نیست سوال آپدیت تر داداش نداری (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
6. وقتی بازی نداری چی کار میکنی ؟ باید بگی وقتی اینترنت  ندارم چیکار میکنم.بازی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
7. تا حالا دست به نابود کردن PC خودت کردی ؟نه.قدیما زیاد هنگ می کرد روزی ۴ تا لگد می خورد  الان بچه خوبی شده (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-07-2013, 01:34 PM)'van helsing' نوشته است: حالا که خیلی مشتاقی اینم سوال:) مشتاقم (:
خب من یادم رفت سلام کنم تو چرا یادت رفت؟؟؟ سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]من یادم بود شما همون اول بی مقدمه رفتی تو سوالات اجازه ندادی سلام کنم (:«
از چه غذایی خوشت میاد؟آش.ماکارونی...[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
10 تا از بهترین بازی های عمرت رو بگو؟ این سوالایی که شما پرسیدی امروز تا آخرش من باید جواب بدم (:[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ندای وظیفه.کتیبه های کهن.سیمز.ندای خوارز.مردگان متحرک.فوتبال حرفه ای ۲۰۱۳:D .مرد عنکبوتی  شگفت انگیز.عصر اساطیر و اسوات4؟!چند تا شد!؟ها یکی دیگه موند  مردان جنگ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
10 تا از بهترین فیلم سینمایی های  خارجی عمرت؟مقصد نهایی.اونگرز ۲۰۱۲ . یک فیلمی بود که ادی مورفی بازی میکرد یادم رفت اسمش چی بود توش شنل  دخترش جادویی بود.واقعا قشنگ بود وسط فیلم گریم گرفت[img]images/smi/s0 (41).gif[/img].مردان سیاه پوش ۱ و ۲ و ۳ . کلا از ده تا زیاده بیخیالش :D[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا رفتی کامپیوتر؟؟چرا نرفتی ریاضی یا تجربی؟؟؟؟؟؟؟؟ به کامپیوتر بیشتر علاقه داشتم ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]مهم اینه تو هر رشته ای که میری موفق باشی...
دو تا خواننده خارج مورد علاقت و دو تا ایرانی؟خارجی رو ولش کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فقط وطنی  محمد علیزارده و آقای سامی یوسف (:صبر کن ببینم سامی یوسف که ایرانی نیست [img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فینال جام جهانی 2014 به نظرت بین کدوم تیم ها هست؟(به نظر من ایران و هلند و تو فینال هم ایران 8 تا میزنه به هلند[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])خوب من که فکر کنم شروع نشده میخوریم به اسپانیا لوله میشیم (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب حالا میرسیم به بخش سوالات دو گزینه ای: بخش بندیم که کردی [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
xbxox one یا ps4 ؟من pc 
xbox 360 یا ps3 ؟من pc
ps2 یا xbox ؟
nes یا sega mega drive ؟

خب بیخیال کنسولو ولش کن.منم بیخیال شدم شما ول نکردی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بایرن یا رئال؟تراکتور سازی تبریز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
روبن یا کریس؟ این دو تا چه ربطی به هم دارن.ادی مورفی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از چه سبک بازی خوشت میاد؟ فرقی نداره مهم اینه که بازی باشه به معنای واقعی ...اما بیشتر سوم شخص و اول شخص و استراتژیک.
black ops 2 آنلاین میزنی؟ نه. تو ساری من الان دنبال ندای وظیفه ۴ هستم پیدا نمیکنم شما دم از نسخه جدید ندای وظیفه میزنی . اونم آنلاین (: این چیز ها  جیب پر پول میخواهد و حجم خفن که ما نداریم (:
نقد gears of war چطور بود؟ نخوندم تازه اومدم فروم.انشاالله میخونم تو همون جا جوابت رو میدم.

نه شما خودتو خسته نکن (:

خداحافظ.اگه شما نفس بدی من چرا خداحافظی نکنم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خداحافظ
یا حق

زیاد یادم نیست بعد از اون پرش یادم نمیاد به کجا میرسید به یک دختره میرسید یا ..[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مگه black ops 2 چیه که میگی پول ندارم؟
اسم بازی هارو چرا فارسی نوشتی؟
هیچ کدوم از خواننده هایی که گفتی رو نمیشناسم.

در آخر هم خودت رو برای سری دوم سوالات آماده کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - ALAN - 07-07-2013

1-تا حالا عاشق شدی؟
2-نظرت در مورد من چیه؟(حتما باید جواب بدی نظری ندارم و ... ممنوع)
3-نظرت در مورد کرم حلزون چیه؟
4-سخت ترین کار زندگیت؟
5-یکی از خاطره هایی که توش جلو بقیه ضایع شدی رو بگو
6-تو این انجمن کیا رو دوست داری؟

(07-07-2013, 03:48 PM)'akoworld' نوشته است: تا حالا اسکل شدی؟
تا حالا تو فروم اسکل شدی؟
تا حالا اسکل شدی بعد نفهمی که اسکل شدی؟
تا حالا اسکل شدی بعد بعد 2 سال بفهمی که اسکل شدی؟
تا حالا اسکل نشدی بعد فکر کنی که اسکل شدی؟
تا حالا به سوالات اسکلانه جواب دادی؟
جای خالی را پر کن: (در رابطه با اسکل شدن)
تا حالا..............؟
تا حالا..............؟
تا حالا..............؟
معادل کلمه اسکل چیست؟

سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]جواب تمام سوالات هم نه هستش نه خیر تا حالا نشدم.
میتونم بگم در مورد سوال آخر این کلمه در مورد یک پرنده هستش که بهار غذا جمع میکنه و دفن میکنه و زمستون که میشه یادش میره کجا دفن کرده و از گشنگی میمیره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یا حق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-07-2013, 05:27 PM)'ALAN' نوشته است: سلام دوست عزیز [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1-تا حالا عاشق شدی؟نخیر.الان کار های بیشتری دارم که یکیش عضویت تو تحریریه هستش ... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2-نظرت در مورد من چیه؟(حتما باید جواب بدی نظری ندارم و ... ممنوع)ساعت چنده!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوب چی بگم من که شما رو نمیشناسم  اون زمان هم که فعالیت می کردین من نبودم.اولین پیامتون به منم که سه روز پیش دادید  حالا من تو یک پیام چطور شما رو بشناسم!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3-نظرت در مورد کرم حلزون چیه؟حلزون کرمه!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بنظر من کلا حلزون موجود چسبناکی هستش [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
4-سخت ترین کار زندگیت؟این که تحریریه گیمفا بشم... حالا ما بدون پول هم میخوایم بیایم تحریریه راه نمیدن چه برسه حقوق بخوام با تیپا بیرونم میکنن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
5-یکی از خاطره هایی که توش جلو بقیه ضایع شدی رو بگو . ما کلا با بچه ها ضایع می کردیم ضایع نمی شدیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
6-تو این انجمن کیا رو دوست داری؟همه باهاشون دوستم.تازه من دی ماهی هستم به قول آقا رسول  ما سیستممون با بقیه فرق داره :D
خوشحال شدم (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-07-2013, 05:04 PM)'van helsing' نوشته است:
(07-07-2013, 02:23 PM)'Farhan' نوشته است:

xbxox one یا ps4 ؟من pc 
xbox 360 یا ps3 ؟من pc
ps2 یا xbox ؟
nes یا sega mega drive ؟

نه شما خودتو خسته نکن (:

خداحافظ
یا حق

مگه black ops 2 چیه که میگی پول ندارم؟حدود ۳ گیگ حجم میخواد برای راه اندازی دانلود پک ها و ... که میشه حدود ۱۵ هزار تومن.استیم من بدون فیلتر شکن اجرا نمیشه.  تازه فیلتر شکن سرعت دادن و گرفتن اطلاعات رو دوبرابر میکنه و این یعنی حجم دو برابر  مصرف میشه حالا هر چی میخوای استفاده کنی.تازه خود بازی رو هم باید بخرم که میشه حدود 6 هزار تومن.کلا حساب کنیم ضرره تا منفعت ولی ندای وظیفه ۴ بدون هیچ خرجی و با مبلغ فقط ۴ هزار تومن با گیم رنجر قابل بازی هستش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اسم بازی هارو چرا فارسی نوشتی؟زبان فارسی را پاس بداریم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هیچ کدوم از خواننده هایی که گفتی رو نمیشناسم.خوب دیگه مشکل از اطلاعات عمومی شماست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در آخر هم خودت رو برای سری دوم سوالات آماده کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سری سوم داداش اینی که پرسیدی سری دوم بود حواس نداری ها (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]